Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C
Kategorie

A

  1. (J)elita z Dašáku: Jakub Ferenčík, Vojtěch Váňa, Petra Sankotová, Daniela Vašíčková, Marek Bílek (5 × G Dašická, Pardubice )
  2. A+STEMERS: Yousef Ayman Atia Mahmoud, Mohammed walid Mohammed Abdullah, Anas Mohammed Mohammed Ali, Yousef Ayman mohamed, Omar Mostafa (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  3. Asymetrický kruhový objezd: Albert Havliček, Vladan Trhlík, Benedikt Janda, Oldřich Kohoutek, Bohumil Kulvejt (5 × G, Sokolov )
  4. DOVJ²=1: Jan Mazák, Ondřej Hrubý, Veronika Kindlová, David Staněk, Jáchym Seidenglanz (5 × G, Šumperk )
  5. Fazekas12B_HU: Vilmos Turányi, Bendegúz Takács, Milán Szabó, József Gurzó, Ferenc Radvánszki (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
  6. FT Zoufalci: Tadeáš Tkadlec (G, Špitálská, Praha )
  7. Fyziklátiči: Jakub Pelc, Ondřej Dolejš, Stanislav Sadílek, Lukáš Jůza, Jonáš Vacek (5 × G, Benešov )
  8. Fyzorožci: Aleš Manuel Papáček, Martin Havelka, Jan Prokeš, Terka Janečková, Dana Krynická (5 × G, Třeboň )
  9. Gimpel: Zuzana Lisztwanová, Wiktor Macura, Daniel Brzuchanski, Matyáš Veselý, Weronika Oborná (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
  10. Hranatej strejda: Ondřej Vitula, Vojtěch Vařecha, Martin Novotný (3 × G Tišnov )
  11. Kohouti v odboji: Marian Šustr, Hynek Valenta, Jakub Belanec, Filip Horvát, Jan Hlaváček (5 × G, Sokolov )
  12. Lopatov: Martin Šimša, Tomáš Kovářík (2 × G Opatov, Praha )
  13. Lubor is love, Lubor is life: David Chudožilov (Reálné G a ZŠ, Prostějov ) , Vladimíra Jiříčková, Xuan My Le, Karolína Kukul’ová, Marek Seltenhofer (4 × G J. Vrchlického, Klatovy )
  14. Náš Název Se Do 30ZnakůNevleze: Radomír Mielec, Josef Knápek, Lucie Tomaszewiczová, Matyáš Poledník, Radim Jalůvka (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  15. Nerdless team: Aneta Piklová, Zdeněk Peleška, Jan Lepič, Miroslav Císař, Jakub Šimek (5 × G, Strakonice )
  16. Obžalované maso, sýrú: Jakub Straka, Tomáš Kroupa, Štěpán Hřebíček (3 × G, Brno-Řečkovice )
  17. Quantum Limes: Daniel Skýpala, Matouš Mišta, Štěpán Filipčík, Ondřej Grohmann, Jiří Kvapil (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  18. Šviháci lázeňští: František Vokáč, Daniel Obozov, Jaroslav Cempírek, Vojtěch Vincíbr, Martin Vopravil (5 × První české G, Karlovy Vary )
  19. The Kaldashians: Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania ) , Cristiana Andreea Murgoci, Vladimir George Necula, Mihnea Butiurca, Robert Stanescu (4 × International Comp HS, Romania )
  20. TooGoodToHandle: Jan Novák, Michael Švadlena, Jan Furik, Vít Kotrba, Oliver Vacovský (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
  21. Tvoje Máma: Matouš Šafránek, Nikita Ustinov, Petr Dosedla, Lukáš Veškrna, Vojtěch Votruba (5 × G Jana Keplera, Praha )
  22. tým se odhlásil: Václav Maštera, Matěj Volf, David Mendl, Šimon Basík (4 × G P. de Coubertina, Tábor )
  23. Výběrová jelita národa českého: Ondřej Piroutek, Jakub Beneš, Matouš Fiala, Jia Xiang Ji, Jiří Kruchina (5 × G, Českolipská, Praha )
Kategorie

B

  1. 1+4: Tereza Kurasová, Ondřej Zemánek, Vojtěch Kuras, Tereza Válková, Kateřina Jabůrková (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  2. BezFantazie: Veronika Bartáková, Eliška Malá (2 × Slovanské G, Olomouc )
  3. Bráník Clique: David Bálek, Jiří Hrubant, Vojtěch Kozel, Vladimír Palko, Vladimír Švastal (5 × G Legionářů, Příbram )
  4. Budoucnost patří aluminiu: Tomáš Kocián, Matyas Výhonský, Marek Chmela, Lukáš Javora, Lukáš Lev (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
  5. Diracovy důmyslné notace: Vojtěch Štěpán, Jindřich Dvořáček, Jakub Kos, Martin Hraba, Matyáš Pořízka (5 × G, Benešov )
  6. Dneska nám to nemyslí: Kateřina Hájková, Martin Červenka, Oliver Votoček, Ivana Gubranová, Pavlína Kleinová (5 × G, Sokolov )
  7. EDUCAsušenky: Vojtěch Bartoň, Patrik Tomaško, Leoš Gjumija, Šimon Krejčí, Daniel Tarelunga (5 × SOŠ a G Brno )
  8. Elektrisiert: Lars Wichmann, Alexander Schneider, Paul Dominik Pietzuch (3 × Albert-Einstein-Schule ) , Henry Pfohl, Maximiliano Macanás (2 × Internatsschule Schloss Hansenbe )
  9. Fyzici z ulice: Tomáš Javůrek, Ondřej Šulák, Štěpán Holub, Petr Sacher, Filip Gabriel (5 × G, Sokolov )
  10. Fyzikové z Ovy: Kateřina Vavrečková, Andrea Hrušková, Filip Neumann, Vít Říha, Jakub Svobodník (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  11. Isaac a jeho Kokos: Anna Drobilová, Kateřina Prantlová (2 × G Jindřichův Hradec )
  12. Levý úhel: Jiří Polách, Martina Plevová, Jan Opěla, Petr David Lanča, Vojtěch Blažek (5 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
  13. Neeksquad: Shubham Kulharni (Reading School, UK )
  14. Osmičky: Rudolf Kubik, Petr Martynek, Vladimír Šnajdr, Vojtěch Přeček, Pavel Myrdacz (5 × G, Třinec )
  15. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Jakub Hadač, Michael Křivan, Matěj Olič, Josef Kerner, Jakub Udržal (5 × G V. Hlavatého, Louny )
  16. Pozitróny: Michal Kišš, Patrik Bašo, Igor Vargovič, Roman Magula, Michal Krulich (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  17. SULTÁNISTÁN: Vojtěch Marek, Patrik Juřica, Vojtěch Vašík, Petr Piňos, Josef Hynšt (5 × Biskupské G, Brno )
  18. Š-Kvarci: Tomáš Čajan, Martin Garncarz, Jitka Ševčíková, Pavel Kučera (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  19. Tripleedit: Jan Křístek, Tobiáš Pavelka, Tomáš Skála, Jan Ujházy, Daniel Chrenko (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  20. Unde gravitaționale: Rareș Sava, Traian Rares Tus (2 × CN Gheorghe Șincai, Romania ) , Cosmin Popan, Laura Sârbu, Ioana Milea (3 × CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO )
  21. Wigym 7B: Tomáš Janoušek, Kateřina Peterková, Dalibor Večeřa, Mikuláš Novotný, Tomáš Hrbáč (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  22. Zeemanův jev: David Škrob, Šimon Skládaný, David Bárta, Tomaš Názler, Matouš Pokorný (5 × SPŠ a VOŠT Brno )
  23. Zlomci inteligence: Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, František Šturma, Ondřej Budil (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
Kategorie

C

  1. Betta Team: Jan Flajšar, David Bureš, Radovan Šolle, Vojtěch Pluskal, Alex Doležal (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  2. Kdo maže, ten jede: Petr Pliska, Jakub Korec (2 × G Opatov, Praha )
  3. PetrGlozar: Richard Materna, Michal Dvořáček, Petr Glozar, Anežka Čechová, Adam Slavata (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  4. Pipi třebovští jednorožci: Viktor Adámek, Václav Novotný, Kateřina Krajová, Josef Blažek, Bartoloměj Osoha (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  5. Smażóny Sznycel: Filip Böhm, Mikołaj Białoń, Marek Szymeczek (3 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov )
  6. Vinutí: Jiří Cihelka, Eliška Koudelková, Matúš Púll, Ondřej Sedláček, Michal Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  7. Wigym 5B+6B: Jan Holuša, Filip Rada, Adam Walder, Jakub Mršťák, Jan Martin Macháček (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  8. Wigym 6B: Jakub Šafařík, Adam Zezulka, Matěj Kolář, Miroslav Slezák, David Havrlant (5 × Wichterlovo G, Ostrava )