DOPROVODNÝ PROGRAM FYZIKLÁNÍ

Doprovodný program Fyziklání

Fyziklání není pouze jednodenní akce, na kterou přijedete ráno nevyspalí a odpoledne se snažíte stihnout poslední vlak. Nabízíme vám možnost ubytování před soutěží a o víkendu a spoustu doprovodného programu plného fyzikálních přednášek, exkurzí po zajímavých pracovištích a po Praze.

Na program se lze přihlásit přímo při přihlašování se na soutěž. Jednotlivé body programu nejsou povinné, ale doporučujeme vám je absolvovat. Po celou dobu akce vás budou doprovázet naší organizátoři vyjma volného času, který můžete využít například na procházku po Praze. Kdy a kam konkrétně se máte dostavit se dozvíte krátce před soutěží.

Platby za zpoplatněné části programu budou vybírány v hotovosti při prezenci před soutěží.

Většina programu má omezenou kapacitu.

Program začne rautem večer po soutěži. Přesné časy můžete najít na stránce s programem.

Přednášky Víkendový program bude zahrnovat i sérii prednášek i od vědeckých pracovníků MFF UK. Prednášky budou věnovány zajímavým, nejen fyzikálním tématům a problémům.

Prague City Tour V rámci doprovodnému programu je naplánovaná i procházka po historickém centru Prahy. Uvidíte mnoho památek a zajímavou architekturu města. Dozvíte se také množství informací, které jste o Praze ještě neslyšeli.

Návštěva muzea a planetária Prohlídka nejen technologických expozic muzea je neoddělitelnou součástí doprovodného programu. Navštívíme i planetárium, konkrétně program odhalení tajemství vesmíru.

Exkurze po pracovištích Experimentální vybavení pokrývá na MFF UK množství fyzikálních disciplín. Společne se podíváme do laboratoří na pokročilé vědecké a technologické vybavení.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací