Pořadí

A

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
The Kaldashians
200
1.
Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania ) , Vladimir George Necula, Robert Stănescu, Mihnea Buțiurcă, Cristiana Andreea Murgoci (4 × International Comp HS, Romania )
2.
BezFantazie
169
2.
Adam Krška (G, Mikulov ) , Hynek Jakeš, Šimon Bláha, Tomáš Patsch, Veronika Bartáková (4 × Slovanské G, Olomouc )
3.
Fazekas12B_HU
152
4.
Ferenc Radvánszki, Bendegúz Takács, József Gurzó, Milán Szabó, Vilmos Turányi (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
4.
Tvoje Máma
133
5.
Nikita Ustinov, Matouš Šafránek, Petr Dosedla, Vojtěch Votruba, Lukáš Veškrna (5 × G Jana Keplera, Praha )
5.
GCHD I
131
6.
Martin Černík, Jan Marhoul, Filip Bitzan, Kryštof Matějka, Karel Stehlík (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
6.
\oint
127
7.
Martin Kliment, Matúš Vysoký, Filip Brutovský, Adam Garafa, Adam Džavoronok (5 × G Poštová, Košice )
7.
Neutrina
115
8.
Anna Hronová, Vojtěch Stránský, Tomáš Nevrlka, Zdeněk Pezlar, Adam Červenka (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
8.
(J)elita z Dašáku
111
10.
Marek Bílek, Jakub Ferenčík, Petra Sankotová, Vojtěch Váňa, Daniela Vašíčková (5 × G Dašická, Pardubice )
9.
Quantumplaters
109
12.
Ranran Wei, Hana Iza Kim, Alex Kerr, Adithya Kunigiri, Alex Fowler (5 × Loughborough Schools Foundation )
10.
Ústavka Dream Team
109
11.
Robert Jaworski, Michal Surjomartono, Vojtěch Paleta, Tamás Varga, Jan Mackovčák (5 × G Ústavní, Praha )
11.
FT Zoufalci
108
13.
Tadeáš Tkadlec, Martin Mlejnecký, Jan Ptáček, Tobiáš Vasiljev, Václav Výborný (5 × G, Špitálská, Praha )
12.
1 židle Ω cendal
106
14.
Ondřej Jamelský, Phuong Uyen Le, Veronika Plevná, Miroslava Plevná, Radek Truhlář (5 × G, Cheb )
13.
Quantum Limes
104
16.
Ondřej Grohmann, Daniel Skýpala, Jiří Kvapil, Matouš Mišta, Štěpán Filipčík (5 × G, Olomouc-Hejčín )
14.
Fyzikální Divize Týmu Mt. Down
103
17.
Otakar Kořínek, Oliver Janoušek, Šimon Skoumal, Kryštof Latka, Matěj Macek (5 × Nový PORG, Praha )
15.
masivacky rotovator
100
18.
Matúš Hladký, Tomáš Zatroch, Matej Zigo, Anamária Šutková, Stanislav Bezák (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
16.
Fyziklátiči
95
20.
Jakub Pelc, Stanislav Sadílek, Ondřej Dolejš, Jonáš Vacek, Lukáš Jůza (5 × G, Benešov )
17.
Sigma team
95
19.
Eliáš Bencúr, Lukáš Výtisk, Oskar Martiňák, Sebastian Busch, Lukáš Staník (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
18.
One to Infinity
90
22.
Gonzalo Sastre Marcos, Alvaro Salazar Vega, Javier Sanz-Pastor González-Fierro, Marcos Bautista Sánchez, Manuel Martín-Oar Faustmann (5 × Col. Retamar, Spain )
19.
e=π=sqrt(g)=3
89
25.
Jan Pijáček, Josef Šikula, Vojtěch Klapetek, Julie Přibylová (4 × Biskupské G, Brno )
20.
Quarter Quarks
86
27.
Dominika Pik, Paweł Osmański, Jakub Szumiński, Michał Krajewski, Hubert Pochłopień (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
21.
ULO Bees
86
28.
Adam Kubiak, Igor Rybka, Mikołaj Koziełł, Igor Piotrowiak, Franciszek Białkowski (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
22.
Gjarkovci
84
30.
Martin Fedorko, Dávid Brodňanský, Matej Korž, Matúš Klimko, Paulína Dujavová (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
23.
Sitzpinkler
82
32.
David Neradílek, Jakub Horák, Jakub Duda, Tudor Alexandru Stoican, Matyáš Zavadil (5 × G Matyáše Lercha, Brno )
24.
Li-Pol
80
34.
Vojtěch Juza, Tomáš Heblt (2 × G, Litomyšl ) , Michal Mrkos, Aleš Jílek, Jakub Andrlík (3 × G, Polička )
25.
R=8+(π/10)
77
37.
Adam Jelínek, Aristotelis Ignatidis, Filip Šebek, Marie Jankolová, Kryštof Marek Votava (5 × G Botičská, Praha )
26.
Asymetrický kruhový objezd
76
38.
Vladan Trhlík, Oldřich Kohoutek, Benedikt Janda, Bohumil Kulvejt, Albert Havlíček (5 × G, Sokolov )
27.
S.U.S. (snad úspěšní studenti)
74
42.
Matěj Novotný, Ondřej Šádek, Ondřej Bureš, Václav Němeček, Ondřej Kulhánek (5 × Zemědělská akademie a Gymnázium )
28.
S cívkou jako s dívkou
73
44.
Tomáš Brablec, Jakub Kratochvíl, Dominik Havelka (3 × G, Boskovice ) , Josef Rabas (G, Mostecká, Chomutov )
29.
Lubor is love, Lubor is life
73
45.
David Chudožilov (Reálné G a ZŠ, Prostějov ) , Vladimíra Jiříčková, Marek Seltenhofer, Xuan My Le, Karolína Kukul’ová (4 × G J. Vrchlického, Klatovy )
30.
Gimpel
72
48.
Zuzana Lisztwanová, Wiktor Macura, Matyáš Veselý, Daniel Brzuchanski, Weronika Oborná (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
31.
Růžoví poníci
70
51.
Filip Varga, Tobiáš Kuchař, Aleš Tanglmajer, Roman Fiala, Ondřej Walz (5 × G, Mostecká, Chomutov )
32.
Fyzikální Fiesta III
69
56.
Filip Šlesinger, František Procházka, Lea Fleischmannová, Klaudie Tauchmanová (4 × G, Omská, Praha )
33.
RoboPalach
69
55.
Jan Čemus, Karel Chaloupka, Vít Novotný, Jan Hlavsa, Daniel Mencl (5 × G J. Palacha, Mělník )
34.
Náš Název Se Do 30ZnakůNevleze
68
59.
Radomír Mielec, Josef Knápek, Matyáš Poledník, Radim Jalůvka, Adéla Šařecová (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
35.
Hranatej strejda
67
61.
Ondřej Vitula, Martin Novotný, Vojtěch Vařecha, Tomáš Keprt (4 × G Tišnov )
36.
Rozlučka se svobodou
66
64.
Martin Beckovský, Vojtěch Smola, Rostislav Vrána, Hana Rusinová, Edita Pipreková (5 × G Komenského, Havířov )
37.
Bezva pětka
66
66.
Ladislav Nagy, Martin Červený, Jakub Kružberský, Václav Bauer, Lukáš Kotek (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
38.
The Cat Is Dead
66
65.
Oliver Pfannenstiel, Nicolas Mlynek, Jakub Surga, Lukáš Chládek, Šimon Hájek (5 × Park Lane International Sch., CZ )
39.
FysIQs
66
62.
Lucie Klímová, Jan Špaček, Kryštof Průša, Jiří Kantor, Jan Pánek (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
40.
Společenstvo tabulek končí
65
68.
Antonín Kubík, Daniel Franc, Matyáš Tvrzník, Šimon Kala, Vít Salava (5 × G, Roudnice nad Labem )
41.
Šviháci lázeňští
65
69.
František Vokáč, Jaroslav Cempírek, Vojtěch Vincíbr, Daniel Obozov, Martin Vopravil (5 × První české G, Karlovy Vary )
42.
Lopatov
61
72.
Tomáš Kuzma, Martin Šimša, Martina Moravcová, Tomáš Kovářík, Marko Matoničkin (5 × G Opatov, Praha )
43.
Fyzorožci
57
73.
Aleš Manuel Papáček, Martin Havelka, Terka Janečková, Dana Krynická, Jan Prokeš (5 × G, Třeboň )
44.
DOVJ²=1
56
75.
Veronika Kindlová, Jan Mazák, Ondřej Hrubý, David Staněk, Jáchym Seidenglanz (5 × G, Šumperk )
45.
γ-butyrolakton
45
87.
Šimon Šustek, Jan Černohorský, Soňa Černá, Ondřej Machota, Richard Česnek (5 × G, Brandýs n. L. )
46.
Syntax ERROR
43
89.
Adéla Průchová, Petr Dolének, David Matějček, Martin Hemza, Jan Suchý (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
47.
Pět prozíravých pětihlavů 2.0
43
90.
Jakub Mikeš, Filip Vrťo, Jakub Maťa, Ondrij Dulanský, Maxmiluán Holler (5 × G J. Škody, Přerov )
48.
GYMZR.oktávy
39
96.
Matěj Doležal, Petr Přibyl, Milan Švoma, Hanka Sochorová, Anna Šotolová (5 × G Neumannova, Žďár n. S. )
49.
Antista+
38
97.
Marek Červeň, Michael Ruman, Patrik Kubatka, Martin Pecko (4 × G V. P. Tótha, Martin )
50.
Obžalované maso, sýrú
31
111.
Jakub Straka, Tomáš Kroupa, Štěpán Hřebíček (3 × G, Brno-Řečkovice ) , Vittorio Ciampella (SŠIPF Brno )
51.
GymLit W-tým
31
112.
Michaela Šídová, Tereza Filipská, Vanda Dohnalová, Hana Fatorová (4 × G, Litoměřická, Praha )
52.
Nerdless team
30
113.
Aneta Piklová, Jan Lepič, Zdeněk Peleška, Jakub Šimek, Miroslav Císař (5 × G, Strakonice )
53.
Môže Byť
29
116.
Peter Kochelka, Martin Kmeť, Richard Turčan (3 × G Tajovského, B. Bystrica ) , Šimon Kapusta, Filip Frgelec (2 × Gymnázium JGT )
54.
Velký třesk
27
118.
Jakub Petr, Karel Pročka, Jiří Hrdina, Anežka Zobačová (4 × G Neumannova, Žďár n. S. )
55.
GCHD II
26
120.
Klára Anna Šindlerová, Tomáš Suchánek, Vilém Starosta, Kateřina Ficková, Cyril Čmejek (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
56.
Frantici
21
130.
Pavol Vanek, Jakub Vannay, Michal Drabek, Timotej Finta (4 × G Sv Františka, BA )
57.
Výběrová jelita národa českého
21
128.
Jiří Kruchina, Ondřej Piroutek, Jia Xiang Ji, Kryštof Beran, Ondřej Svoboda (5 × G, Českolipská, Praha )
58.
g=π²
20
136.
Adam Novák, Tereza Skořepová, Vojtěch Kučera, Vojtěch Kratochvil, Matěj Kříž (5 × G Dašická, Pardubice )
59.
TooGoodToHandle
18
138.
Jan Novák, Michael Švadlena, Oliver Vacovský, Vít Kotrba, Jan Furik (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
60.
Božkovci senioři
17
142.
Vojta Kučera, Kateřina Kluzová, Jana Cichá, Markéta Szotkovská, Petr Rudzki (5 × G Frýdecká, Český Těšín )
61.
TeamBI
16
144.
Duc Hung Le, Lucie Martinovská, Jakub Martinovský, Denisa Pundová (4 × Podkrušnohorské G, Most )
62.
Muon
15
146.
David Dvořák (PORG, Praha )
63.
Kohouti v odboji
12
148.
Marián Šustr, Jakub Belanec, Filip Horvát (3 × G, Sokolov )
64.
Nabitá držka
6
158.
Jan Danda, Jakub Štastný, Vojtěch Zvolský, Albert Procházka, Adam Šonka (5 × G J. Ortena, Kutná Hora )
65.
Luhz Jiřího Ortena
6
159.
Matěj Koten, Šťepán Křenovský, Matěj Železný, Antonín Krejča (4 × G J. Ortena, Kutná Hora )

B

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Unde gravitaționale
154
3.
Traian Rares Tus, Rareș Sava (2 × CN Gheorghe Șincai, Romania ) , Ioana Milea, Cosmin Popan, Laura Sârbu (3 × CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO )
2.
Error404
115
9.
Andrej Bružeňák, Jakub Koňárek, Lukáš Kycl, Petr Slonek, Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
3.
tým se odhlásil
106
15.
Matěj Volf, Václav Maštera, David Mendl, Šimon Basík, Soňa Mazancová (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
4.
Budoucnost patří aluminiu
95
21.
Marek Chmela, Tomáš Kocián, Matyas Výhonský, Lukáš Javora, Lukáš Lev (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
5.
Bráník Clique
89
24.
David Bálek, Jiří Hrubant, Vojtěch Kozel, Vladimír Švastal, Michaela Landoperská (5 × G Legionářů, Příbram )
6.
PVGŠ
86
26.
Adam Kozubek, Karolína Zemene, Jenda Kohout, Lukáš Vacek, Ondřej Šedivý (5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
7.
Burgir
85
29.
Julie Křimská, Tobiáš Unger, Vít Hanika, Samuel Rosiar, Václav Tichý (5 × G Jana Keplera, Praha )
8.
Nic mě nenapadá
82
31.
Pavel Provazník, Vít Brázda, Šimon Slánský, Vojtěch Kuhn, Adam Kačírek (5 × G Dašická, Pardubice )
9.
Š-Kvarci
80
33.
Tomáš Čajan, Martin Garncarz, Jitka Ševčíková, Pavel Kučera (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
10.
Μενδλάκ α Ιαρδα
78
35.
Martin Fof, Patrik Štencel, František Janošík (3 × Mendelovo G, Opava )
11.
Zlomci inteligence
75
40.
Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, Ondřej Budil, František Šturma (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
12.
Osmičky
74
41.
Vojtěch Přeček, Rudolf Kubik, Petr Martynek, Vladimír Šnajdr, Pavel Myrdacz (5 × G, Třinec )
13.
SULTÁNISTÁN
73
46.
Vojtěch Vašík, Vojtěch Marek, Patrik Juřica, Josef Hynšt, Petr Piňos (5 × Biskupské G, Brno )
14.
Betta Team
72
47.
Jan Flajšar, Vojtěch Pluskal, Kamila Krupičková, David Bureš, Alex Doležal (5 × G, Olomouc-Hejčín )
15.
Chyba 101010: Název nenalezen
70
52.
Michal Stroff, Jolana Štraitová, Ondřej Škrna, Jan Burda, Michal Vejvoda (5 × G, Budějovická, Praha )
16.
φ_g=GM/L
69
53.
Jakub Genčur, Tomáš Boreš, Ladislav Mohelský, Berenika Zemanová, Jan Račanský (5 × G Matyáše Lercha, Brno )
17.
Diracovy důmyslné notace
69
54.
Vojtěch Štěpán, Jindřich Dvořáček, Jakub Kos, Martin Hraba, Matyáš Pořízka (5 × G, Benešov )
18.
Zeemanův jev
68
57.
David Bárta, David Škrob, Matouš Pokorný, Šimon Skládaný (4 × SPŠ a VOŠT Brno )
19.
Perpetuálně Mobilní Skvadra
68
60.
Michael Křivan, Jakub Hadač, Jakub Udržal, Matěj Olič, Josef Kerner (5 × G V. Hlavatého, Louny )
20.
G(J+TR)
65
67.
Matěj Venhoda, Zdeněk Mareš, Štěpán Taláček, Štěpán Plass (4 × G, Jihlava ) , Filip Brada (G Masarykovo nám., Třebíč )
21.
Odchylka 28.6i%
63
71.
Pavel Dědek, Kryštof Píštěk, Martina Lauerová, Vojtěch Jandus, Marek Němec (5 × Nový PORG, Praha )
22.
Hmotnost hmotného bodu
49
79.
Jan Tomšej, Jakub Vyskočil, Jan Chorobik, Jiří Pavelek, Ondřej Kocián (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
23.
GJH
48
80.
Ivo Novysedlák, Michal Varšányi, Štefan Funka, Filip Bubák, Michal Dohnal (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
24.
Gymvoďácké fyzilkání
48
81.
Maxim Arkhipov, Teodor Duraković, Kateřina Svačinová, Štěpán Nejtek, Jan Sedmihradský (5 × G, Voděradská, Praha )
25.
BiLsinA
47
83.
Matěj Volkmer, Zdeněk Bambas, Martin Švanda, Ondřej Vašátko, Eva Bínová (5 × G Opatov, Praha )
26.
Czech špek 3: Revenge of Špek
45
86.
Tomáš Toman, Matěj Bureš, Ondřej Švihnos, Štěpán Šípal, John Vít (5 × G, Děčín )
27.
Schnell Abitur
41
93.
Matyáš Petrák, Jan Forejt, Antonín Morava, Vojtěch Dvořák, Bohumil Zíka (5 × G, Pelhřimov )
28.
Hiperon ULO Team
41
94.
Marek Rauchfleisz, Klara Bukrewicz, Mateusz Wdowiak, Jacek Obiała, Witold Klecha (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
29.
Wigym 7B
40
95.
Mikuláš Novotný, Tomáš Hrbáč, Dalibor Večeřa, Tomáš Janoušek, Kateřina Peterková (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
30.
DVAAA?
36
99.
Matej Donoval, Filip Doba, Peter Ďuriš, Daniel Molnár (4 × ŠpMNDaG, Bratislava )
31.
Levý úhel
35
101.
Jiří Polách, Petr David Lanča, Martina Plevová, Vojtěch Blažek, Jan Opěla (5 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
32.
Sisu
34
103.
Minerva Paavola, Saana Kortelainen, Kimi Ruohonen, Janna Rantanen, Vilma Hirvijärvi (5 × TSYK )
33.
Čáslavská (j)elita
34
102.
Martin Kubeš, David Svoboda, Matěj Holoubek, Magdaléna Vavřínová, Martin Špaček (5 × G a SOŠP, Čáslav )
34.
Test Group
33
105.
Adam Bulíček, Dan Caha, Jan Eberl, Štěpán Benírške, Adam Studený (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
35.
Cancel Non-Euclidean geometry
33
106.
Barbora Čemanová, Dávid Jopek, Ondrej Juhás, Viliam Geffert, Damián Kalmár (5 × G Poštová, Košice )
36.
Bagetka
33
107.
František Farda, Jiří Říha, Petr Vitko, Huy Dat Le, Daniel Kučera (5 × G Teplice )
37.
Tarmo
32
108.
Eetu Haatainen, Aapo Kuusisto, Inari Tiiri, Jannika Saarikko, Isabel Wang (5 × TSYK )
38.
fabifabi
32
109.
Minh Viet Vu, Sámuel András Erőss, Fabiano Brilli, Barnabás Molnár, Boldizsar Tóth (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
39.
MMXXII
31
110.
Jan Kos, Vanda Daňhelová, Světlana Ganieva, Ivan Zajíček, Martin Grafoner (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
40.
Komeňáci
29
114.
Vojta Cehlárik, Jakub Kaštovský, Petr Světnička, Hana Válková (4 × G Komenského, Havířov )
41.
HELICOPTERHELICOPTER
29
115.
Dalibor Očenášek, Matyáš Pik, Oleksandr Marchuk, Petr Kovář, David Machala (5 × G Uničov )
42.
Vesničani z Prahy
27
119.
Anna Dostálová, Lucie Bláhová, Kryštof Pavel Bauer, Jakub Dundr, Petr Kühn (5 × G J. Heyrovského, Praha )
43.
<script>alert("bug");</script>
26
122.
Tobiáš Růžička, Jan Telinger, Vít Mach, Filip Taschner, Filip Vaidiš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
44.
Chemical Raptors
25
123.
Matěj Spurný, Daniel Rýpar, Tomáš Pisarský, Jan Fitřík, Tomáš Řezníček (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
45.
Rébus bez z
23
126.
Adéla Houdková, Adam Janda, František Chyba, Stanislav Zelenka, Klára Bláhová (5 × G, Kadaň )
46.
Ještě nevím
22
127.
Ludmila Rišková (G a Hudební škola, Praha 3 ) , Eliška Malá, Filip Joel Hromek (2 × Slovanské G, Olomouc )
47.
Kilo Peří
21
129.
Tereza Malá, Kamila Procházková, Matěj Hrdonka, Simon Michalko, Matous Michalko (5 × G, Kralupy )
48.
Na medicínu!
20
132.
Daniel Valenta, Martin Petráš, David Tichý, Tomáš Pazderka, Jakub Hrubeš (5 × G Mozartova, Pardubice )
49.
Catquid
20
134.
Adam Dobrovolný, Ondřej Holčák, Markéta Velková, Matěj Dvořák, Štěpán Burian (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
50.
Fyzikové z Ovy
18
139.
Filip Neumann, Vít Říha, Kateřina Vavrečková, Nikola Nováková (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
51.
Tripleedit
17
141.
Tomáš Skála, Jan Křístek, Tobiáš Pavelka, Daniel Chrenko, Antonín Matula (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
52.
Božkovci junioři
16
145.
Chris Heinzů, Anna Mrowiecová, Veronika Liberdová, Kristýna Sluštíková, Sára Skupinová (5 × G Frýdecká, Český Těšín )
53.
EDUCAsušenky
12
151.
Patrik Tomaško, Vojtěch Bartoň, Leoš Gjumija, Šimon Krejčí, Daniel Tarelunga (5 × SOŠ a G Brno )
54.
Dneska nám to nemyslí
12
150.
Jan Hlaváček, Kateřina Hájková, Martin Červenka, Oliver Votoček, Ivana Gubranová (5 × G, Sokolov )
55.
Fornost
11
152.
Maxmilian Ladislav Skuda (G, Boskovice ) , Anna Vodáková, Kristýna Prustoměrská, Tadeáš Fryčák, Mattia Masopust (4 × G, Litovel )
56.
Součtorozdíl
10
153.
Michaela Radoměřská, Tereza Ridvanová, Nela Šloufová, Alžběta Tymlová (4 × G, Voděradská, Praha ) , Lukáš Vomáčka (SPŠ na Proseku Praha 9 )
57.
Bylo jí pět
9
154.
Miroslav Sopoušek, Dominique Krusche, Josef Komárek, Pavel Menšík, Richard Vaněk (5 × G, Křenová, Brno )
58.
Unavené atomy
7
157.
Jiří Zeman, Barbora Skaláková, Marek Tlapák, Jan Šerák, Jakub Stiburek (5 × G a SOŠP, Čáslav )
59.
Isaac a jeho Kokos
7
156.
Kateřina Prantlová, Anna Drobilová (2 × G Jindřichův Hradec )
60.
Fyzici z ulice
4
161.
Tomáš Javůrek, Ondřej Šulák, Štěpán Holub, Filip Gabriel (4 × G, Sokolov )
61.
1+4
3
162.
Tereza Válková, Vojtěch Kuras, Tereza Kurasová, Ondřej Zemánek (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )

C

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Vinutí
90
23.
Jiří Cihelka, Ondřej Sedláček, Matúš Púll, Eliška Koudelková, Michal Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
2.
micv
78
36.
Matej Kundrík, Pavol Alexander Komloš, Patrik Stercz, Adam Harmanský, Erik Szmolniczky (5 × G Poštová, Košice )
3.
sqrt(-1)
76
39.
Lukáš Linhart, Magdaléna Jursová, Vojtěch Dvořák, Martin Habrnál, Adam Lorenc (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
4.
Kdo maže, ten jede
74
43.
Petr Drobílek, Petr Pliska, David Košata, Jakub Korec, Ondřej Šimonek (5 × G Opatov, Praha )
5.
MN4U
72
49.
Jakub Nagy, Adam Zich, Šimon Kováčik, Laura Skalošová, Martin Bekeč (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
6.
JaK HuMorné
71
50.
Matouš Janda (G, U Balvanu, Jablonec n. N. ) , Jáchym Předota, Jakub Savula, Monika Králová, Hubert Štěpánek (4 × G Jírovcova, České Budějovice )
7.
Vektoři
68
58.
David Něnička, Ladislav Vávra, Monika Drexlerová, Ondřej Kvapil (4 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
8.
PetrGlozar
66
63.
Richard Materna, Anežka Čechová, Adam Slavata, Vilém Faja, Petr Glozar (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
9.
Spolek přátel MV (Pán-u-stolu)
64
70.
Jakub Šafařík, Matěj Kolář, Miroslav Slezák, David Havrlant, Jan Buchmann (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
10.
Fizi klání
56
74.
Albert Bakoč, Matyš Hendrich, Kryštof Nondek, Petr Šišlák, Ondřej Jurčík (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
11.
"Používejte desetinná čísla"
55
76.
Kryštof Kuča, Barbora Klusáková, Kateřina Dohnalová, Vojtěch Kopecký, Jáchym Horký (5 × BG B. Balbína, Hradec Králové )
12.
(Mg,Fe)7Si8O22(OH)2
53
77.
Rebeka Zábranská, Patrik Jásek, Josef Bednář, Jan Vabroušek, Sofie Vévodová (5 × PORG, Praha )
13.
Skupina kamarádů FYZIKY UwU
49
78.
Jan Holuša, Adam Walder, Jan Martin Macháček, Jakub Mršťák, Filip Rada (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
14.
Tousty se šunkou
47
82.
Tomáš Bourek, Rostislav Litovkin, František Štěpánek, Zuzana Kosová, Jan Kodeš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
15.
Název týmu
46
84.
Petr Dymanus, Jakub Harbáček, Lukáš Macek, Eliška Bednárková, Barbora Deverová (5 × G, Špitálská, Praha )
16.
Ešte sa zamyslím
45
85.
Tomáš Kubrický, Vladimír Slanina, Lukáš Jacko, Lucia Kleščová, Klaudia Sýkorová (5 × G Poštová, Košice )
17.
Fyziklácení
44
88.
Petra Mrázková, Filip Haken, Vojtěch Krejčí, Robin Škába, Veronika Vrbová (5 × G, Omská, Praha )
18.
Čmelaři
42
91.
Šimon Vyhnis, Šimon Mikolášek, Vojtěch Málek, Petr Harapát, Viktor Mrákota (5 × G, Špitálská, Praha )
19.
ggg = 945,153 m^3 * s^-6
41
92.
Adam Černý, Ivan Žemlička, Matěj Ungrman, Aleš Bláha, Kateřina Málková (5 × G Ústavní, Praha )
20.
Bungalov
38
98.
Maksymilian Iurchenko, Filip Hanzlík, Matyáš Pokorný, Jan Amos Vorel, Matyáš Frossard (5 × G Jana Nerudy, Praha )
21.
Kosy Kościuszki
36
100.
Krystian Wiśniewski, Hubert Zientara, Marek Malicki, Dorota Dzierżak, Oliwia Gamańska (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
22.
Jarka Petřeková
34
104.
František Jakub Sklář, Richard Konzal, Adam Větrovský, Václav Toufar, Vlastimil Hošek (5 × G, Česká, České Budějovice )
23.
Bing Chilling
28
117.
Marek Chvojka, Vít Juřík, Kostiantyn Iagupov, Tobiáš Svačina, Ondra Hák (5 × G, Voděradská, Praha )
24.
Tofu
26
121.
Ondřej Vlk, Kryštof Redl, Jan Kupský, Adéla Kosková, Kryštof Hron (5 × Doctrina-Podještědské gymnázium )
25.
Schrödingerův interval (5;5]
24
124.
Martin Cajthaml, Zuzana Krtilová, Adam Budil, Bohumil Brodský, Anna Kašparová (5 × G, Hořovice )
26.
Kvinta Jatečka
23
125.
Pavla Kastnerová, Michal Polák, Daniela Strnadová (3 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
27.
Pipi třebovští jednorožci
21
131.
Viktor Adámek, Kateřina Krajová, Bartoloměj Osoha, Václav Novotný, Martin Kalista (5 × G, Ústí nad Orlicí )
28.
Mě nic nenapadá
20
133.
Kryštof Kadeřávek, Vojtěch Křístek, David Křístek, Daniel Toman, Jakub Bielčík (5 × G J. Heyrovského, Praha )
29.
Smażóny Sznycel
20
135.
Mikołaj Białoń, Marek Szymeczek, Maciej Konderla, Alexandra Poneza (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov )
30.
Perseus Arm
19
137.
Rafael Beldarrain, Juan Zenón Brenes Díaz, Guillermo Barquín Delgado, Juan Alvarez Harguindey, Alfredo Martínez Bargueño (5 × Col. Retamar, Spain )
31.
GyBon
18
140.
Jan Zrůst, Matěj Ira, Tereza Lichtenbergová, Sára Spáčilová, Lukáš Maxa (5 × G Botičská, Praha )
32.
Úplně obyčejná čokoláda
17
143.
Tereza Odehnalová, Libuše Drahotská, Tereza Mokričková, Šimon Štohanzl, Jakub Mašek (5 × G Neumannova, Žďár n. S. )
33.
Cívky
14
147.
Vilém Pail, Jan Kousek, Lukáš Vymyslický, Mikuláš Novotný, Arsen Zhaxybekov (5 × G, Mostecká, Chomutov )
34.
Trolada
12
149.
Vojtěch Štulík, Jonas Šimek, Vojtěch HOLEČEK, Michal Houba, Matyáš Cihelka (5 × G Botičská, Praha )
35.
JadranClub
8
155.
Ondřej Brož, Petr Novák, David Metelec, Lukáš Veselý, Štěpán Rozvoral (5 × G, Česká, České Budějovice )
36.
ΩLUL
5
160.
Michela Hotová, Michaela Jílková, Tereza Nejedlá, Klára Nevečeřalová, Matěj Mejzlík (5 × G, Česká, České Budějovice )