Pořadí

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Pozitróny, GĽ. Štúra Trenčín
171
1.
Filip Ayazi, Jozef Rajník, Dominika Hubová, Michal Ržonca, Martin Dzúrik (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
2.
Gymji PRO team 1337 + Radka
164
3.
Jiří Guth Jarkovský, Petr Kepčija, Petr Houška, (3 × G Jírovcova, České Budějovice ) Radka Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava )
3.
Truhla
164
4.
Jakub Rösler, David Cichra, Petr Kouba, Han Thi Nguyen, Lukáš Janásek (5 × G a ZŠ G. Jarkovského, Praha )
4.
Budulínci
164
5.
Tomáš Kremel, Jan Studený, Nela Greisslerová, Petr Vincena, (4 × G J. Škody, Přerov ) Lukáš Knob (G, Kojetín )
5.
Gymik
154
8.
Martin Hora, Jan Holeček, Lukáš Bystřický, Jan Kopačka, Daniel Košťál (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
6.
Silné Horalky
154
7.
Karolína Šromeková, Jerguš Stručka, Martin Gažo, (3 × ŠpMNDaG, Bratislava ) Matej Badin, Samuel Sučík (2 × G Jura Hronca, Bratislava )
7.
Jaroška
150
9.
Kristýna Bukvišová, Darek Cidlinský, Jana Ziková, Jan-Sebastian Fabík (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
8.
Dašák 7,7
137
12.
Vlasta Dostálová, Adam Čala, Kateřina Chybová, Jan Hrubeš, Jiří Etrych (5 × G Dašická, Pardubice )
9.
Tým týmů
137
13.
Lucie Fořtová, Stanislav Vyhnal, Petr Chvátal, Berenika Součková, Karel Mládek (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
10.
Black Hole
132
16.
Zdeněk Turek, Vladislav Wohlrath, Jan Sedláček, Vojta Tluček, Lucie Černá (5 × G a SOŠ, Rokycany )
11.
Derviš
132
15.
Milan Pultar, Jakub Šebek, Matěj Hlaváček, Jan Vojtěšek, Evžen Harant (5 × G Jana Keplera, Praha )
12.
Royal Society of Prime Snakes
131
17.
Jakub Dvořák, Tereza Bautkinová, Jiří Kubík, Jakub Malíř, (4 × G Botičská, Praha ) Viktor Skoupý (G, Moravská Třebová )
13.
BABAI
129
19.
Alžbeta Kurdelová, Irena Bačinská, Adrián Pieš, Barbora Kováčová, P. P. Arthur Petráš (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
14.
Přibíkovy fermiony
114
29.
Kryštof Březina, Václav Dvořáček, Agáta Horáčková, Miroslav Pátek, Markéta Vohníková (5 × PORG, Praha )
15.
Motherfunctions
103
33.
Hana Turčinová, Eliška Šestáková, Kai Wangle, Michal Hruška, Petr Vácha (5 × G J. Jungmanna, Litoměřice )
16.
Fyzika007
100
34.
Daniel Solnař, Vendula Hovorková, Filip Januš, Jakub Edr, Martin Šturc (5 × G, Benešov )
17.
Gyrec
97
36.
Tomáš Herman, Ondřej Hanžl, Karel Spies, Lenka Jirků, Kristína Jarůšková (5 × G, Brno - Řečkovice )
18.
RA Červený kabátek
90
38.
Dmitry Dinaburskiy, Dominik Šídlo, Michael Balík, David Janouch, Ivo Vudarčík (5 × G Jana Keplera, Praha )
19.
XYZ
89
39.
Marek Martaus, (G Veľká okružná, Žilina ) Lýdia Janitorová (G Šrobárova, Košice )
20.
MGO
88
41.
Michal Schnürch, Jan Koniarik, Patrik Štefek, Michal Novák, Zdeněk Ramík (5 × Matiční G, Ostrava )
21.
Ignoranti
88
42.
Tomáš Kapal, Jan Špitálský, Ondřej Tichý, Jakub Dobrovolný, Jan Voldřich (5 × G, Písnická, Praha )
22.
Pidifyzici
78
45.
Jaroslav Hanyš, Kristýna Hipská, Karel Chládek, Jan Zechovský (4 × G, Lanškroun )
23.
Kavalíři
77
49.
Jana Blažková, Megi Mejdrechová, Kristián Kraevski, Ladislav Dvořák, Šimon Cibulka (5 × G Nad Kavalírkou, Praha )
24.
OMG
77
48.
Kristýna Šmídová, Martin Havlík, Jelizaveta Lopatina, Vilém Kolář, Mikuláš Hrdlička (5 × G Mensa, Praha )
25.
Kavalíři fotoni
76
53.
David Machát, Šárka Hvězdová, Ondřej Perušič, Martina Kukrálová, Jiří Růžička (5 × G Nad Kavalírkou, Praha )
26.
Krumlovští medvědi
67
61.
Tereza Duspivová, Lukáš Wimmer, Jiří Unger, Ivana Špilínková, Michal Papaj (5 × G, Český Krumlov )
27.
PUGY
35
74.
Daniel Janičik, Michaela Hantáková, Martin Trník, Richard Ševela (4 × G Púchov )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Fyzici GVBN
166
2.
Dávid Gross, Michal Minárik, Boris Scherer, Adam Hlaváč, Adam Mečiar (5 × G V. Nedožerského, SR )
2.
Růžoví poníci
156
6.
Jana Novotná, Šimon Jelínek, Jiří Šebek, Petr Cihelka, (4 × G, Mostecká, Chomutov ) Ondřej Zelenka (SPŠ a SOŠGS Most )
3.
Lípáci
147
10.
Tomáš Novotný, Cedrik Horčička, Vojtěch Volf, Radek Mahdal, Jan Kytka (5 × G, Česká Lípa )
4.
Snežné kengury
144
11.
Vladislav Blšták, Ondrej Bohdal, Martin Murin, Juraj Halabrin, Adam Škrlec (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
5.
Sprinteři 27
136
14.
Tomáš Novotný, Daniela Šimánková, Martin Vejbora, Václav Miřátský, Marek Zmeškal (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
6.
Hatalom
123
22.
Jakub Sláma, David Sochor, Martina Nováková, Lenka Hronová, Zuzana Johanovská (5 × G Opatov, Praha )
7.
GYMLOVO Senior
123
21.
Ondřej Zeman, Vojtěch Pail, Nikola Karlíková, Zdeněk Pinc (4 × G, Lovosice )
8.
Černá síla
122
23.
Filip Blažek, Vojtěch Daniš, Tomáš Michalec, Adam Šumník (4 × G, Olomouc-Hejčín )
9.
JGN A
120
24.
Daniel Čejchan, Barbora Balcarová, Václav Šimon, Lukáš Ficek, Michal Prokop (5 × Jiráskovo G, Náchod )
10.
Amazonské anakondy
118
26.
Miroslav Mareš, Kryštof Synek, David Mokoš, Jan Houska, Dan Voldřich (5 × G, Budějovická, Praha )
11.
GYMST
117
27.
Ondřej Skácel, Petra Kosová, Tomáš Oplchal, Tereza Vašíčková, Ondřej Doseděl (5 × G, Šternberk )
12.
Evel Team
116
28.
Josef Kadlec, Václav Janáč, Radovan Goliáš, Josef Struž, Jakub Henych (5 × G, Čelákovice )
13.
IQ v prášku
110
30.
Petr Horvát, Jan Marek, Pavel Skyva, Pavel Doubrava, Jiří Badal (5 × G, Zábřeh )
14.
jElita
108
31.
Lukáš Fiala, Pavla Papazlanová, Pavel Průcha, Karel Vlachovský, Jiří Hlaváč (5 × Masarykovo G, Plzeň )
15.
JGN B
89
40.
Daniela Prokešová, Karolína Pěčková, Antonín Falta, Vojta Hruša, Pavel Bláha (5 × Jiráskovo G, Náchod )
16.
Mozarťáci
83
44.
Matyáš Medek, Ondřej Soukup, Richard Burkoň, Petr Hanák, Jan Kučera (5 × G Mozartova, Pardubice )
17.
Schmetterling
77
47.
Michael Jobánek, Jan Uhlík, Kryštof Zapletal, Jan Provazník, Jan Vořechovský (5 × G, Mostecká, Chomutov )
18.
LuckyŠpit
77
51.
Lukáš Renc, Lukáš Veverka, Jan Zhouf, Lukáš Kyzlík, Martin Šilhavý (5 × G, Špitálská, Praha )
19.
Nezodpovědné ďábelské vločky
76
54.
Pavel Horák, Jan Novák, Antonín Drozda, Štěpán Klouček, Adam Slabý (5 × G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec )
20.
Šumperáci
75
55.
Jan Mikula, Jan Horák, Lucie Přibylová, Václav Januška, František Vyhnálek (5 × G, Šumperk )
21.
JGN C
73
58.
Jan Staněk, Milena Vaňková, Zuzana Vaňková, Lenka Hrodková, Jakub Suk (5 × Jiráskovo G, Náchod )
22.
GJKT
68
59.
Petr Kaiser, Jakub Fischer, Michal Hofman, Eliška Štumrová, Anežka Klustová (5 × G J. K. Tyla, Hradec Králové )
23.
Neutrina
68
60.
Václav Skála, Jana Hrnčířová, Tomáš Škraban, Martin Dvořák, Martin Bejvl (5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
24.
Nový Jiřík
67
62.
Oldřich Holcner, Milan Suk, Lucie Valentová, Karel Juřík, Jakub Forgáč (5 × G, Boskovice )
25.
Kladivouni
66
63.
Lenka Hrbková, Karolína Frimlová, Eliška Pšeničková, Dinh Huy Nhat Minh, Martin Podhorný (5 × G, Kadaň )
26.
Gymnázium J. S. Machara
59
65.
Daniel Budáč, Roman Stránský, Anna Kmječová, Radek Stránský, Pavel Turinský (5 × G. J. S. Machara )
27.
FASA
56
66.
Michael Jurek, Miroslav Tichavský, Zdeněk Polách (3 × G, Frenštát pod Radhoštěm )
28.
Limitováni k nekonečnu!
55
67.
Jiří Horyna, Lukáš Hendrych, Tomáš Hendrych, Eliška Vondrová, Adriana Paluková (5 × G, Kralupy )
29.
Higgs is my waifu
50
68.
Tomáš Deutsch, Matěj Hamala, Matěj Machoň, Jiří Pchálek, Radek Václavek (5 × G, Zábřeh )
30.
Pozitroni
39
72.
Josef Lacman, Vojtěch Friml, Vojtěch Neumann, Tereza Šebelová, Tomáš Hlavatý (5 × G, Kadaň )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Gymtri
129
18.
Markéta Kubiková, Štěpán Stenchlák, Kamil Cinkraut, Jiří Mravec, Lukáš Supik (5 × G, Třinec )
2.
Gymnázium Havlíčkův Brod
125
20.
Matěj Mezera, Jáchym Bártík, Adam Fezencz, Jan Hlaváč, Matěj Coufal (5 × G, Havlíčkův Brod )
3.
Gymlovo Masters
119
25.
Martin Štyks, (G Jana Keplera, Praha ) Josef Beneš, Gabriela Štyksová, Milan Němeček, Jan Preiss (4 × G, Lovosice )
4.
Halaatchqowi bosoni
105
32.
Petr Jakubčík, Petr Kaftan, Jonáš Fuksa, Daniel Hykl, Jiří Lhotka (5 × PORG, Praha )
5.
Hodor
100
35.
Ondřej Poláček, Robert Procházka, Veronika Andrisová, Jiří Chmel, Richard Boček (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
6.
Soukupova squadra
96
37.
Jiří Tuháček, Martin Kučera, Huy Do Duc, Martin Pokorný, (4 × Masarykovo G, Plzeň ) Vít Chytrý (G, Blovice )
7.
Špitálská
86
43.
Daniel Dobr, Jana Dubská, Jan Renc, Jakub Vlášek, Damián Kulich (5 × G, Špitálská, Praha )
8.
Potkali se u Kolína
77
46.
Zdeněk Horáček, Lukáš Zíb, Martin Šorm, Tomáš Brabenec, Magdalena Goldmannová (5 × G, Písnická, Praha )
9.
GymŠpit
77
50.
Adéla Shejbalová, Jaroslava Secká, Adam Janich, Lukáš Kotlík, Giorgi Gogatishvili (5 × G, Špitálská, Praha )
10.
Kancelárske spinky
76
52.
Jaroslava Kokavcová, Matej Hroboň, Ivan Bednárik (3 × G Grösslingová, Bratislava )
11.
CMYK
75
56.
Josef Čech, Miroslav Matocha, Ladislav Štefka, Martin Zmrhal, Petr Kostka (5 × G, Jihlava )
12.
Pokus-omyl
75
57.
Marek Otýpka, (G, Židlochovice ) Tomáš Hrbek, Tereza Koberová, Jakub Pilař (3 × G J. Ressela, Chrudim )
13.
Korejský kečup
64
64.
Klára Stefanová, (G B. Němcové, HK ) Petra Fridrichová, Jan Mikulenka, Martina Šarmanová, David Mikolajek (4 × G O. Havlové, Ostrava )
14.
Protoni
48
69.
Richard Fleischhans, Dominik Starý (2 × G, Benešov )
15.
Kralupští Kozlové
43
70.
David Kozel, Samuel Špaček, Kristýna Hudáčková, Martin Pražienka, Jiří Horský (5 × G, Kralupy )
16.
Plasáci
42
71.
Ondřej Lomický, Dominik Fink, Veronika Peterková, Aleš Halama, Václav Houdek (5 × G, Plasy )
17.
Karlínské gymnázium
37
73.
Adam Hutchinson, Radim Šulc, Petr Matouš, Polina Zayac (4 × G, Pernerova, Praha )