Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C
Kategorie

A

  1. Mistři chemie: Jan Hlaváček, Petr Sacher, Kateřina Vrbová, Jiří Král, Matěj Tvrz (5 × G, Sokolov ) doprovod Jana Michaliková
  2. Czech špek 5: Špek vrací úder: Ondřej Švihnos, Štěpán Šípal (2 × G, Děčín )
  3. Sigma záření: Tomáš Hrbáč, Tomáš Janoušek, Kateřina Peterková, Mikuláš Novotný, Dalibor Večeřa (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) doprovod Lenka Hořenková Kucosová
  4. Newton's APPle: Konstantin Malchev, Thomas Riedle, Carmen Engele, Vincent Willis, Jeremias Costa (5 × Bundesrealgymnasium Innsbruck )
  5. EuPhOria: Elias Koschier (ERG Donaustad ) , Michail Ognyanov (GO! Atheneum Tervuren )
  6. We tryin' leav Ohio, halp pls: Ondřej Bureš, Ondřej Kulhánek, Michal Portych, Vít Klouček, Václav Němeček (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice ) doprovod Jiří Holubička
  7. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Jakub Hadač, Michael Křivan, Matěj Olič, Josef Kerner, Jakub Udržal (5 × G V. Hlavatého, Louny ) doprovod Drahomír Zrůst
  8. Staré páky: Matyas Výhonský, Tomáš Kocián, Marek Chmela, Lukáš Lev, Lukáš Javora (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
  9. Fyziklání? LOL: Jakub Dundr, Petr Kühn, Lucie Bláhová, Anna Dostálová, Kryštof Pavel Bauer (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  10. Test Group: Adam Studený, Dan Caha, Adam Jeleček, Jan Eberl, Adam Bulíček (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  11. Bylo jí šest: Miroslav Sopoušek, Richard Vaněk, Pavel Menšík, Dominique Krusche, Josef Komárek (5 × G, Křenová, Brno )
  12. Diracovy důmyslné notace: Jindřich Dvořáček, Martin Hraba, Vojtěch Štěpán, Matyáš Pořízka, Lucie Votrubová (5 × G, Benešov ) doprovod Jakub Malý
  13. Pravidlo troch prstov: Adam Lopúch, Jakub Konc, Matej Bystrický, Matúš Tóth, Filip Horváth (5 × G Párovská, Nitra ) doprovod Miloš Bíro
  14. MMXXIII: Tomáš Kůrka, Jan Kos, Martin Grafoner (3 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
  15. GymKom: Vojta Cehlárik, Bára Malysová, Petr Světnička, Michal Mašek, Hana Válková (5 × G Komenského, Havířov ) doprovod Monika Bouchalová
  16. Merkur Venuše Země Mars: Petr Šach, Tomáš Podivínský, Jakub Novotný, Vít Chuchvalec, Michal Hejlek (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  17. Ratatouille: Filip Frgelec, Eduard Bielik, Ján Jakub Tomášik, Richard Turčan, Oliver Môcik (5 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
  18. Exupery Antimatter Squad: Vladislav Smirnov, Olita Zadorožnaja, Rehaf El Rekaby, Mariia Vasylets, Daniil Andriushchenko (5 × Exupéry Int. Sch., Latvia ) doprovod Sergejs Bratarcuks, Alina Jeremenko
  19. \oint: Adam Džavoronok, Adam Harmanský, Ondrej Juhás, Dávid Jopek, Pavol Alexander Komloš (5 × G Poštová, Košice ) doprovod Eva Paňková
  20. Masívne Masívni Masiváci: Peter Deván, Matej Zigo, Stanislav Bezák, Filip Jay Doba, Samuel Vargovčík (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) doprovod Viktoria Kárászová
  21. Ostrava !!!: Karel Kubín, Radek Blažek, Anna Jílková, Jiří Ošlejšek, Kateřina Ševčíková (5 × G, Boskovice ) doprovod Stanislav Sedláček
  22. The Universe is Flat: Tobiáš Borsík, Ján Mederly, Timotej Šimkovič (3 × G Andreja Vrábla, Levice ) , Adam Kuny, Jakub Komenda (2 × G Jura Hronca, Bratislava )
  23. Šrobárka: Matúš Gburík, Martin Dunca, Karin Urbančíková, Martin Marcinčák, Martin Mičuch (5 × G Šrobárova, Košice )
  24. pV=nRT: Giordano Sorrentino, Simone Pellegrini, Tommaso Riggio, Marco Targia, Federico Ventura (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) doprovod Stefano Masini, Francesca Sartogo
  25. Error404: Andrej Bružeňák, Jakub Koňárek, Lukáš Kycl, Petr Slonek, Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  26. Spešl útvar ilegálních úprav: Hana Žitňanská, Ivana Ferbasová (2 × Slovanské G, Olomouc ) , Lukáš Létal, Daniel Hostášek (2 × G J. Škody, Přerov )
  27. GJAR OP: Tadeáš Pastorek, Martin Kóša, Karol Marinica, Tamara Kucháriková, Aneta Štefančínová (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
  28. I MetalMeccanici: Jacopo Corsini, Francesco Carlomagno, Greta Pittau, Maurizio Polverari, Matilde Fatica (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) doprovod Stefano Masini
  29. Bulgur: Daniela Karpíšková, Filip Wintr, Ondřej Vainer, Jakub Klesa, Jan Mach (5 × Masarykovo G, Plzeň ) doprovod Petra Komprdová
  30. Rakeťáci ze Sokolské: Tomaš Názler, David Škrob, Šimon Skládaný, David Bárta, Matouš Pokorný (5 × SPŠ a VOŠT Brno )
  31. Bing Chilling: Jiří Antoňů, Lukáš Ludvík, Kryštof Chajda, Tobiáš Vasiljev, Adam Šulc (5 × G, Špitálská, Praha ) doprovod Stanislav Gottwald
  32. miseria aeterna: Adrián Zámečník, Jakub Šimek, Jan Lepič, Tomáš Čapek (4 × G, Strakonice )
  33. Vypusduši: Jakub Endlicher, Dominik Padyšák, Jiří Sýkora, Barbora Suchanová, Matěj Kučera (5 × G, Trhové Sviny )
  34. Nula celých: Alžbeta Szabová, Michal Kišeľák, Jakub Barila, Jerguš Halčák, Kristína Tuptová (5 × Evanjelické G JAK, Košice ) doprovod Eva Lejková
  35. Pripečení Tigríci: Viliam Geffert, Damián Kalmár, Natália Čigašová, Barbora Čemanová, Michaela Vrábelová (5 × G Poštová, Košice ) doprovod Eva Paňková
  36. AlgeBROS: Tomáš Macholda, Jan Mareš, Šimon Basík, David Mendl, Miroslav Zíka (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
  37. Viktorovo filouši: Denisa Bruknerová, Tereza Hochmanová (2 × G Chotěboř ) , Tereza Voltrová, Johan Ježek, Jakub Kopčil (3 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  38. Čáslavská (j)elita: Martin Kubeš, Martin Špaček, David Svoboda, Jiří Zeman, Richard Weber (5 × G a SOŠP, Čáslav ) doprovod Jana Krejčíková
  39. Archimedova vaňa: Eduard Mrug, Jozef Kyčina, Matej Repa, Martin Belluš, Vladimír Drobný (5 × G Grösslingová, Bratislava ) doprovod Štefan Horvát
  40. Ortuťový barometer: Viliam Timko, Samuel Kerecman, Antónia Petruňová, Lukáš Mižák, Barbara Hreňová (5 × G, Ľ. Štúra, Michalovce ) doprovod Lýdia Čižmárová
  41. BaBaBaVaaam: Filip Brada, Markéta Velková, Václav Klement, Štěpán Burian, Adam Dobrovolný (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  42. Na medicínu!: Martin Petráš, Tomáš Pazderka, David Tichý, Daniel Valenta, Martin Vebr (5 × G Mozartova, Pardubice )
  43. Kosy Kościuszki: Tymoteusz Żorański, Natalia Waśkiewicz, Dominika Pik, Wiktor Lewandowski, Wiktor Nowicki (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  44. SULTÁNISTÁN: Petr Piňos, Josef Hynšt, Šimon Genčur, Vít Němeček, Jana Veronika Kuchyňková (5 × Biskupské G, Brno )
  45. Antigravity pomelos: Vojtěch Pluskal, Alex Doležal, Dominik Milien, Kamila Krupičková, Štěpán Hawiger (5 × G, Olomouc-Hejčín ) doprovod Šárka Richterková
  46. SULTÁNISTÁN 2: Maxmilian Ladislav Skuda, Vojtěch Ochmanský (2 × G, Boskovice ) , Vojtěch Marek, Patrik Juřica, Lukáš Lejdar (3 × Biskupské G, Brno )
  47. Hadron Masters ULO: Witold Klecha, Marek Rauchfleisz, Aleksander Barański, Jan Pieczywok, Bartosz Łakomy (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ) doprovod Krzysztof Tomasz Czarkowski
  48. Valcovnicy!: Jerzy Urban (Dulwich College, England ) , Jędrzej Kwinta, Stanisław Sawicki, Maciej Piętak (3 × V Liceum Og. im. A. Witkowskiego )
  49. Robert Bosch College: Anamária Šutková, Isabella Agus, Prometheus Wulf, Jil Moukarzel, Konstantin Iliev (5 × UWC Robert Bosch College, DE )
  50. Osmičky reloaded: Petr Martynek, Rudolf Kubik, Vladimír Šnajdr, Pavel Myrdacz, Ondřej Hykl (5 × G, Třinec ) doprovod Miroslava Babilonová
  51. Biology: Otomar Miskolczi, Zuzana Aubrechtová, Jan Kratochvíl, Johanka Rédlová (4 × G J. Heyrovského, Praha )
  52. Butsuri: Jiří Pavlíček, Štěpán Omelka, Radim Kopunec, Vojtěch Man, Libor Matula (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod ) doprovod Yveta Ančincová
  53. Famfulínci: Tomáš Kryl, Jakub Hájek, Vojtěch Vach, Jakub Ježek (4 × G B. Němcové, HK )
  54. Fizika: Filip Neubauer, Alexandr El Tohami, Daniela Balážová, Daniel Janda, Tomáš Trita (5 × Akademické G, Praha ) doprovod Dana Trkovská
  55. Gymlovo: Pavel Žáček, Vojtěch Haslinger, Radim Krejbich, Jan Červenka, Anna Škrdletová (5 × G, Lovosice ) doprovod Miloš Štyks
  56. Šáfa's clan of Elders: Adam Altner, David Palyza, Mikuláš Fiala, Jakub Heřmánek, Jan Šváb (5 × G Botičská, Praha ) doprovod Jakub Šafařík
  57. Caseum et mel crustulum: Huy Dat Le, Daniel Kučera, František Farda, Petr Vitko, Jakub Kraus (5 × G Teplice ) doprovod Zdeněk Vácha
  58. The last ride: Pavel Provazník, Michal Krpata, Daniel Štichhauer, Vít Brázda, Tomáš Nejezchleb (5 × G Dašická, Pardubice )
  59. Církev Priglesiánská Φ: Dominik Sloup, Jiří Urbánek, Jakub Pupík (3 × Biskupské G, České Budějovice ) , Alexander Mateides, Janek Hlavatý (2 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
  60. Burgir: Julie Křimská, Adam Jahoda, Vít Hanika, Katarína Horská (4 × G Jana Keplera, Praha ) , Martin Šindelář (G Grösslingová, Bratislava )
  61. The Wave Riders: Daniel Paul Rotariu, Razvan Gabriel Agafitei, Antonia Balcu (3 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Ana Cirjea (CN "Constantin Diaconovici Loga" )
  62. MALINA: Nikola Kulíšková, Ondřej Šohajek, Tomáš Malina, Ondřej Zelík, Vojtěch Trenz (5 × G, Otrokovice ) doprovod Jarmila Podlasová
  63. Ježčata: Patrik Křupal, Josef Lezna, Karol Križan, Emil Nikola, Tomáš Řeřucha (5 × G dr. K. Polesného., Znojmo )
  64. Slimáčci: Dalibor Očenášek, Michal Mencl, Matyáš Pik, Petr Kovář, Daniela Dorušáková (5 × G Uničov ) doprovod Miroslav Komsa
  65. Oxit ft. Lucka: Ondřej Pavlas, Matouš Kočí, Michal Novák, Lucie Čapková (4 × G, Písnická, Praha ) doprovod Julius Kolín
  66. satyyyyy: Vít Mach, Filip Taschner, Jan Telinger, Tobiáš Růžička, Filip Vaidiš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  67. dostala jsem mluvku: Tereza Malá (G, Kralupy ) doprovod Kamila Procházková
  68. VrakoSlav: Filip Hošek, Jan Doležil, Michal Záboj, Markéta Moravcová, Lukáš Bukověcký (5 × Masarykovo klasické G, Říčany ) doprovod Karolína Kundrátová
  69. Schrödingerův interval (5;5]: Zuzana Krtilová, Bohumil Brodský, Zdeněk Zpěvák, Daniel Babický, Vojtěch Veverka (5 × G, Hořovice ) doprovod Martin Komínek
  70. Maňasova sekta senioři: Miroslav Běhávka, Ondřej Šimůnek, Jiří Chramcov, Josef Hlahůlek, David Ševčík (5 × G, Uherské Hradiště ) doprovod Martin Maňas
  71. ChatGPTPROPremiumPlus++Ultra: Ondřej Vašátko, Martin Švanda, Zdeněk Bambas, Jáchym Pomahač (4 × G Opatov, Praha )
  72. Harry Potter a Lagrangián: Jolana Štraitová (G, Budějovická, Praha ) , Jan Tregler, Václav Tichý, Radim Novák (3 × G Jana Keplera, Praha )
  73. Tři stateční: Jakub Vyskočil, Jiří Pavelek, Hana Kubínková (3 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  74. Pytlíkovci: Michal Kolínek, Bobur Toshtemirov, Lukáš Brož, Kateřina Ulrich, Jakub Šimek (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) doprovod Jaroslav Pytlík
  75. FF: Veronika Havlíčková, Robert Šána, Anna Vykopalová, Vladimír Frank (4 × G, Šumperk ) doprovod Karel Měšťánek
  76. Matcha: Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ) , Barbora Růžičková (G, Moravská Třebová )
  77. Bráník Clique: David Bálek, Vojtěch Kozel, Jiří Hrubant, Martin Hrubec, Kateřina Fialová (5 × G Legionářů, Příbram ) doprovod Karel Heřman
  78. Rybičky: Anna Priknerová, Vojtěch Minárik, Tomáš Dygrýn, Jonáš Bartoň (4 × G, Slaný ) doprovod Vladimír Kulich
  79. Zlomci inteligence: Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, Ondřej Budil (4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  80. Barthaus: Jakub Švojgr, Anna Ondřichová, Ondřej Kozák, Dana Procházková (4 × G, Česká, České Budějovice ) doprovod Michala Pfefrčková
  81. Tento rok bez Iva: Filip Bubák, Michal Varšányi, Samuel Vaško, Viktor Závodský, Nina Bacharova (5 × G Jura Hronca, Bratislava ) doprovod František Kosper
  82. Chad GPT: Amir Akrami, Matyáš Pokorný, Maksymilian Yurchenko, Václav Tichavský, Štěpán Novák (5 × G Jana Nerudy, Praha ) doprovod Kamil Cinkraut
  83. AG se kterým není Švanda: Karel Skalský, Jindřich Novák, Martin Janata, Zbyněk Kozmik, Vojtěch Mikula (5 × Arcibiskupské G, Praha )
  84. s.r.o. v OR vedeném MS v Praze: Pavel Dědek, Kryštof Píštěk, Adam Koza, Jan Kubeš, Patrik Čermák (5 × Nový PORG, Praha )
  85. Kubíčkovi Mazáci revival: Bohumil Zíka, Vojtěch Dvořák, Jan Forejt, Antonín Morava, Matyáš Petrák (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
  86. Almukantarat: Bayan Gechev, Ilia Svetlinov Petrov (2 × Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Geo Kalfov, Yovo Yovchev, Simeon Doitchinov (3 × 1st Private Math. HS, Bulgaria ) doprovod Yavor Yordanov, Nikola Karavasilev
  87. TwentyTwo: Lalu Hadinata, Haidar Ramdhani, Muhammad Robbaanii (3 × SS HS 1 Praya, Indonesia ) doprovod Sri Haerani
  88. The Kaldashians: David Constantinescu, Robert Stănescu, Miruna Neacşu, Vladimir George Necula (4 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO ) , Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania )
  89. Teddy Troopers: Nikola Lakic, Anja Šušnjar, Vukašin Babić, Vuk Hip (4 × Mat. gymnázium, Bělehrad ) , Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH )
  90. Bežična Struja: Ognjen Janković, Petar Krstić, Borislav Baroš, Đorđe Parojčić (4 × Mat. gymnázium, Bělehrad ) doprovod Jovica Milisavljević
  91. PSHS Main Campus Team #23: Kiersten Gene Calubaquib, Benjamin Jacob, Harold Scott Chua, Caesar Lopez Jr., Malks Mogen David (5 × Philippine Sci.HS MC,Philippines ) doprovod Ayn Hazel Manuel
  92. CaminBaieti: Alexandru Momoiu, Rares Marinescu, Andrei-Darius Dragomir, Alexandru Iorga, Razvan-Gabriel Marcu (5 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  93. Las pulgas atómicas: Teodora Marinova, Ivaylo Kamburov, Martin Lozanov, Viktor Velichkov, Ivan Gyulev (5 × American College Sofia )
  94. Löö õlu üle onu Ülo õe äia õla: Kristjan Erik Kahu, Mattias Timm Rast, Ralf Robert Paabo, Ander Pavlov (4 × HTG, Estonia ) , Maivo Sirelbu (Nõo Gymnasium, Estonia ) doprovod Oleg Košik
  95. Os Capota Corsa: Seong Hwan Kang, Everton Albuquerque de Oliveira, Antônio Miguel Gonçalves Bezerra Júnior, Rafael Moreno Ribeiro, Gustavo Esteche Araújo (5 × Col Ari de Sá Cavalcante, Brazil ) doprovod Edney Melo Rodrigues
  96. Náhradnici CS 1: informace o členech týmu nejsou dostupné
  97. Náhradnici CS 3: informace o členech týmu nejsou dostupné
  98. Náhradnici EN 1: informace o členech týmu nejsou dostupné
  99. Náhradnici EN 2: informace o členech týmu nejsou dostupné
Kategorie

B

  1. Pan u stolu: Jakub Šafařík, Jan Holuša, Adam Zezulka, Miroslav Slezák, Adam Walder (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) doprovod Lenka Hořenková Kucosová
  2. Pipi třebovští jednorožci: Viktor Adámek, Josef Blažek, Martin Kalista, Monika Filipová, Kateřina Krajová (5 × G, Ústí nad Orlicí ) doprovod Radovan Růžička
  3. Ceresané: Jakub Svobodník, Vít Říha, Filip Neumann, Vojtěch Výtisk, Jan Dedek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  4. Dualismus: Taylan Algan, Jülide Algan (2 × BG Schwechat ) , Lukas Gabriel (Albertus Magnus Gymnasium )
  5. Never Gonna Give Lubor Up: Hubert Štěpánek, Jakub Savula, Jáchym Předota, Monika Králová (4 × G Jírovcova, České Budějovice ) , Vladimíra Jiříčková (G J. Vrchlického, Klatovy )
  6. micv: Matej Kundrík, Patrik Stercz, Erik Szmolniczky, Klaudia Sýkorová, Tomáš Vysoký (5 × G Poštová, Košice ) doprovod Eva Paňková
  7. Malí Yardi: Lukáš Tabery, Vojtěch Kaláb, David Vychodil, Adam Kalvoda, Ondřej Matoušek (5 × Cyrilometodějské G, Prostějov ) doprovod Jaroslav Hádr
  8. Trolada: Jonas Šimek, Michal Houba, Matyáš Cihelka, Lukáš Brousil (4 × G Botičská, Praha )
  9. Písmenková polívka MV: Jaromír Čudek, Filip Rada, Julie Křížková, Julie Válková, Jakub Šnajdr (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) doprovod Lenka Hořenková Kucosová
  10. SUPERMAX8: Daniel Javůrek (SOU strojírenské Mladá Boleslav ) , Matěj Pavelc, Matěj Choutka, Tomáš Typlt, Viktor Čechotovský (4 × G, Nová Paka )
  11. SUPERMAX9: Tobias Škvor, Adéla Tauchmanová, Kryštof Vitvar (3 × G, Nová Paka ) , Matěj Michl (SPŠE V Úžlabině )
  12. Třebíčští patrioti: Nina Štefanovičová, Nela Cahová, Jiří Tesař, Monika Andrášová, Šimon Švec (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  13. Smysl nedává život: Dominik Šádek, Lukáš Poul, Lukáš Hronovský, Daniel Klimt, Anna Kolinská (5 × G B. Němcové, HK )
  14. GyBon: Jan Zrůst, Matěj Ira, Tereza Lichtenbergová, Lukáš Maxa, Alia Achmetžanová (5 × G Botičská, Praha ) doprovod Michaela Králová
  15. Krásný invariant: Patrik Štencel (Mendelovo G, Opava ) , Barbora Klusáková, Kryštof Kuča, Kateřina Dohnalová, Matouš Pokorný (4 × BG B. Balbína, Hradec Králové )
  16. Kostky cukru: Bedřich Nehyba, Tereza Bauerová, Jan Utíkal, Klára Pechová (4 × G, Dačice ) doprovod Jakub Nemčik
  17. MNAU: Adam Zich, Martin Bekeč, Šimon Kováčik, Jozef Bachniček, Jakub Nagy (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) doprovod Viktoria Kárászová
  18. Zpackalův trojúhelník: Monika Drexlerová, Ladislav Vávra, David Něnička (3 × G, Rožnov pod Radhoštěm ) , Václav Vinkler (Wichterlovo G, Ostrava )
  19. Šamani: Adina Lajčíková, Anežka Rucká, Adéla Kudlíková, Jiří Lednický, Kateřina Plonková (5 × G O. Havlové, Ostrava ) doprovod Květoslava Siváková
  20. Rizz academy: Jakub Müller, Dávid Kepič, Ladislav Antoži, Adrián Mikolaj, Jakub Blišťan (5 × G Alejová, Košice )
  21. sqrt(-1): Lukáš Linhart, Martin Habrnál, Vojtěch Dvořák, Adam Lorenc, Magdaléna Jursová (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  22. Hranolky: Jakub Zajíc, Pavel Vítek, Anežka Lepíková (3 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  23. Keine Ahnung: Martin Zuzek, Michal Friml, Julie Matulová, Štěpán Fröde, Benedikt Hlaváček (5 × G Dobruška )
  24. Lubor nemá večer čas: Michal Stroff (G, Budějovická, Praha ) , Anežka Čechová, Adam Červenka, Anna Hronová, Richard Materna (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše ) doprovod Viktor Ježek
  25. 314KAČU: Kryštof Kadeřávek, Michal Květoň, David Křístek, Vojtěch Křístek, Tobiáš Junek (5 × G J. Heyrovského, Praha ) doprovod Jana Martínková
  26. MG4: David Němec, Šimon Stehlík, Tomáš Rajchman, Matyáš Matta, Eduard Plic (5 × Masarykovo G, Plzeň ) doprovod Petra Komprdová
  27. Tofu: Jan Kupský, Kryštof Redl, Ondřej Vlk, Kryštof Hron, Adéla Kosková (5 × Doctrina-Podještědské gymnázium ) doprovod Vladimíra Erhartová
  28. π-ráti: David Moškoř, Dalibor Englisch, Barbora Kosťová, Ondřej Kučera, Matěj Neckář (5 × SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava ) doprovod Jakub Hubáček
  29. Nemáte tam nejednu chybu: Klára Válková, Helena Boušová, Tadeáš Jirák, Lenka Weisová, Anežka Hozáková (5 × G Teplice ) doprovod Zdeněk Vácha
  30. Vidění: Ondřej Sedláček, Matúš Púll, Jiří Cihelka, Michal Bernat, Daniel Culliver (5 × G Christiana Dopplera, Praha ) doprovod Štěpánka Jirošová
  31. jesiotry: Klara Nina Bukrewicz, Jakub Mendel, Mateusz Wdowiak, Jacek Obiała (4 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ) doprovod Krzysztof Tomasz Czarkowski
  32. Šarkaňe zos Humennoho: Klaudia Ľaľová, Filip Krempaský, Richard Porochnavý, Richard Čisľák, Tomáš Sukeľ (5 × G L. Svobodu, Humenné ) doprovod Slavomír Tuleja
  33. Unavené atomy: Jakub Veselý, Barbora Skaláková, Marek Tlapák, Jakub Stiburek, Anna Zrucká (5 × G a SOŠP, Čáslav ) doprovod Jana Krejčíková
  34. Šutráci: Jakub Šnajdr, Radovan Lev (2 × G F. Palackého, Val. Mez. ) doprovod Bronislav Zachrdla
  35. 3,1415926535: Matúš Bagin, Marek Majerik, Jakub Lubušký, Dávid Drobný, Uršuľa Mária Kossaczká (5 × G Grösslingová, Bratislava ) doprovod Štefan Horvát
  36. *Tým Kozel*: František Jakub Sklář, Vlastimil Hošek, Adam Větrovský, Richard Konzal, Václav Toufar (5 × G, Česká, České Budějovice ) doprovod Jaroslava Petřeková
  37. Muon: David Dvořák (PORG, Praha )
  38. KIWI: Petr Jonák, Tomáš Ninger, Jakub Vlk, Matěj Dostál, Xiao Jie Gong (5 × G, Arabská, Praha ) doprovod Jana Urzová
  39. GML: Berenika Zemanová, Jan Račanský, Jakub Genčur, Aneta Skaláková, Sebastian Matoušek (5 × G Matyáše Lercha, Brno ) doprovod Štěpánka Ošmerová
  40. Quarter Quarks: Paweł Osmański, Hubert Pochłopień, Hubert Zientara, Tymoteusz Dziełak, Marek Malicki (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland ) doprovod Maciej Wiśniewski
  41. rat/s: Barbora Kopnická, Zuzana Skokanová, Kristína Krišková, Terézia Stanová, Johana Kačurová (5 × Evanjelické G JAK, Košice ) doprovod Eva Lejková
  42. FUGEES: Adéla Houdková, Barbora Jansová, Vojtěch Hladík, Dalibor Kolář, Matěj Částek (5 × G, Kadaň ) doprovod Zdena Tropková
  43. Šustkův paradox: Matouš Pavlovský-Fiala, Marek Pučejdl, Roman Němec, Václav Krásnický, Ondřej Kočka (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice ) doprovod Petr Janáček
  44. Pozitrony: Matěj Holoubek, Ondřej Čejka, Jaroslav Bohatý, Jan Šerák, Jakub Štus (5 × G a SOŠP, Čáslav ) doprovod Jana Krejčíková
  45. Gymka: Čeněk Mokrý, Petr Roth, Tomáš čech, Barbora Jursíková, Martin Novotný (5 × G, Kadaň ) doprovod Zdena Tropková
  46. Fyzikanci: Matouš Janda (G, U Balvanu, Jablonec n. N. ) , Eva Marie Hujerová, Matěj Marek, Jindřiška Holová, Marek Fejtek (4 × Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
  47. Azbest: David Theodor Nimrichtr, Dominik Wsól, Daniel Klein, Daniel Drábek, Vojtěch Plecháček (5 × G Dašická, Pardubice ) doprovod Petr Zvolánek
  48. PetrGlozar: David Peterka, Petr Glozar, Michal Dvořáček, Lucie Vičarová, Vilém Faja (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  49. Medvědi od Kolína: Lucie Loskotová, David Macháček, Lukáš Hejsek, Michal Jára (4 × G, Písnická, Praha ) doprovod Julius Kolín
  50. Nicandru & Co: Andrei Dumitru (Col. Național "Ioniță Asan", ROU )
  51. Dutohlavci: Martin Rypl, Zdeněk Chval, Matěj Nejedlý, Alexandr Štiller, Matěj Ševčík (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
  52. Cuculcán: Kateřina Nedbalová, Anna Mikulenková, Tereza Košinová, Karolína Obermajerová, Anežka Březinová (5 × G, nám. TGM, Zlín )
  53. Pies Schrödingera: Hanna Klus, Adam Szczotka, Marie Brychová, Jan Ježowicz, Agáta Kotková (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) doprovod Tomáš Cienciala
  54. Zákon zachování hlouposti: Petr Brettschneider (G, Dukelská, Bruntál ) , Radek Truhlář, Veronika Plevná, Alfred Khynych, Miroslava Plevná (4 × G, Cheb )
  55. Kvarky-GYMCL: Marie Šolínová, Adam Špindler, Lukáš Motlík, Barbora Lazorová, Vojtěch Kašpar (5 × G, Česká Lípa ) doprovod Monika Váňová
  56. BiQ Brainz: Miroslav Škorík, Christián Gluštík, Jozef Strapec (3 × SPŠIT Ignáca Gessaya )
  57. Růžoví poníci: Filip Varga, Jan Kousek, Vilém Pail, David Gross, Arsen Zhaxybekov (5 × G, Mostecká, Chomutov )
  58. Konstantní Géniové: Daniela Bazalová, Kryštof Podlešák, Jan Pecha, Jan Král, Jakub Šerý (5 × Katolické gymnázium Třebíč ) doprovod Andrea Biskupová
  59. Jatka: Marek Plachý, Anežka Červinková, Maya Beránková, Bui Do Khoa (4 × G, Jateční, Ústí nad Labem ) , Oliver Aigerman (SPŠ Ústí nad Labem ) doprovod Václav Kessler
  60. Ústav Českolipská: Erik Sabol, Jáchym Hanáček, Vojtěch Jančura (3 × G, Českolipská, Praha )
  61. Kosmické kalkulačky: Adam Gryč, Adam Koiš, Martin Šebesta, Lucie Bucharová, Ondřej Novotný (5 × G, Kolín )
  62. Smontoš 2.0: Petra Navrátilová, Beata Skoumalová, Jiří Železný, Zdeněk Chlup, Šimon Růžička (5 × G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo )
  63. PVGŠ: Lukáš Vacek, Ondřej Šedivý, Alice Schimmerová, Jakub Sikora, Jana Kalvodová (5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
  64. Imaginární jednotky: Jakub Štepo, Tomáš Kratochvíl, Tung Anh Nguyen, Sebastian Rataj, Jakub Týc (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
  65. Štaflík jede pro bagetku: Jan Klír, Tadeáš Frolda, Matěj Zdvořilý (3 × G B. Hrabala ) doprovod Radka Mlázovská
  66. Singularita: Štěpán Plass (G, Jihlava ) doprovod Tomáš Krásenský
  67. TEAM UKP: Vojtěch Birkner, Denis Červenka, Matyáš Haas, Jakub Martinovský, Ondřej Maška (5 × Podkrušnohorské G, Most ) doprovod Hana Bretfeldová
  68. Beze jména: Marley Palatka, Eva Bínová, Daniel Krčál, Richard Kapralčík, Jan Laifr (5 × G Opatov, Praha ) doprovod Lidmila Krchová
  69. Pazderovi bojovníci: Adam Černý, Kateřina Málková, Vanda Sedláčková, Kateřina Vomelová (4 × G Ústavní, Praha ) doprovod Stanislav Pazdera
  70. PΣM: Petra Mrázková (G, Omská, Praha )
  71. Hoodciho svěřenci: Yahor Herashchanka, Matěj Bernat, Šimon Šťastný, Michaela Kočová, Matěj Hušek (5 × G, Turnov )
  72. Mlátiči: František Gardian, Jakub Buzalka, Bruno Osrman (3 × G, Považská Bystrica ) , Jakub Nemček, Zuzana Funková (2 × G Jura Hronca, Bratislava )
  73. Atmostas Baltija: Augustas Rinkevičius, Tomas Babelis (2 × Vilniaus jezuitu gimnazija ) , Karl-Andres Parts, Saskia Põldmaa, Mihkel Rannut (3 × Tallinna Reaalkool, Estonia ) doprovod Peeter Aleksander Randla
  74. Power of Phi: Harshin Posina (FIITJEE, Madhapur, India ) , Animesh Pradhan, Archit Hari, Aditya ., Tarpan Ghosh (4 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India ) doprovod Neeraj Jain
  75. Posterity: Sofiia Lipkevych, Anna Kateryna Nadvirna, Volodymyr Melnyk (3 × Radekhiv s. s., Ukraine ) doprovod Andrii Dolaichuk
Kategorie

C

  1. BOMBY: Magdalena Adamcová, Kateřina Mohačová, Jan Řeha, Petra Žáčková, Filip Urban (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  2. GymKom-1: Šimon Brožek, Arsenij Kosarchuk, Petr Bocek, Valérie Ministrová, Natálie Díková (5 × G Komenského, Havířov ) doprovod Monika Bouchalová
  3. Uctívači MV: Petr Němec, Filip Jarolím, Vít Kaděra, Marco Kormaník, Michal Matoušek (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) doprovod Michal Vavroš
  4. STRDLICE: Ondřej Skála, Matěj Hošek, Tadeáš Těhan, Stela Srpová, Lada Srpová (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) doprovod Lenka Plachtová
  5. KATIONTKY: Daniel Rýpar, Tomáš Řezníček, Valérie Matulová, Martin Sladčík, Tomáš Šmíd (5 × SPŠ chemická, Ostrava ) doprovod Renata Milerová, Jaroslava Šotolová
  6. Kdo maže, ten jede: Jakub Korec, Petr Pliska, David Košata, Jakub Škaloud, Hana Malečková (5 × G Opatov, Praha )
  7. Naprostá nicota: Radim Gabriel, Ondřej Tabášek, Eva Knápková, Martin Doležal, Adam Strážnický (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) doprovod Lenka Plachtová
  8. Arcig: Veronika Menšíková, Marie Horáková, Tomáš Mácha, Ondřej Lesák, Dominik Vančura (5 × Arcibiskupské G, Praha ) doprovod Jiřina Cvachová
  9. Radioactive pomegranates: Matěj Ševčík, Oliver Misiarz, Ondřej Seibert (3 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , Viktor Komárek, Ondřej Štábl (2 × SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  10. 3 Newtonovi zákony: David Edwards (SPŠ na Proseku Praha 9 ) , Tereza Kyselová (G, Nová Paka )
  11. Podle Terčina měření se g = 10: Radek Roub, Jan Křivský, Zbyněk Makovský, Tereza Nejezchlebová, Martin Vlček (5 × G Dašická, Pardubice ) doprovod Daniel Žák
  12. Fór je v tom ...: Kristína Beňačková, Emma Floreková, Norbert Česár, Filip Bujdák, Rudolf Kašparovský (5 × G Párovská, Nitra ) doprovod Miloš Bíro
  13. GAH Boskovice: Tereza Šabrňáková, Sára Hartlová, Lucie Fadrná, Simona Pešková, Klára Plchová (5 × G, Boskovice ) doprovod Stanislav Sedláček
  14. Majstri svetla: Alžbeta Nagyová, Lukáš Kocman, Štefan Jankovič, Martin Kuťka, Veronika Hamajová (5 × G A. Bernoláka, Senec ) doprovod Martina Fremalová, Mária Morvayová
  15. Coriolis: Mateo Rodríguez Castelló, Juan Sanchez-Bonilla Martinez, Ricardo García Almeida, Ignacio Bravo Marqueño, Iñaki Ambres Garrido (5 × Col. Retamar, Spain ) doprovod José Francisco Romero García
  16. Syntax Error: Martin Zich, Hana Kalábová, Matej Bachniček, Andrej Kristián Šimo, Pavol Pajtík (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) doprovod Viktoria Kárászová
  17. Malstrøm: Luis Torre de Silva Valera, Samuel Cubells Mocholí, Santiago de Areilza Salgado, Alejandro García Almeida, Fernando Rodas Chiclana (5 × Col. Retamar, Spain ) doprovod José Francisco Romero García
  18. Búšiči: Timotej Bezák, Timur Kotulič, Adam Kišac, Martin Lipka, Alfred Brix (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) doprovod Viktoria Kárászová
  19. Segfault: Vladimír Slanina, Lukáš Jacko, Tomáš Kubrický, Adam Ilčík, Filip Krokavec (5 × G Poštová, Košice ) doprovod Eva Paňková
  20. Žabanti: Jan Činčera, Zuzana Kvapilová, Karolína Kunášková, Jan Beránek, Norika Nebusová (5 × G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec ) doprovod Adéla Fáberová
  21. ωlul: Lukáš Franta, Daniel Švaňa, Petr Smejkal, Jan Tichon, Jindřich Heissiger (5 × G Christiana Dopplera, Praha ) doprovod Josef Pavel
  22. i gattini di Schrödinger: Giulio Vertucci, Gabriel Baesu, Guglielmo Uva, Gabriele Savarese La Rosa, Lorenzo Borri (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) doprovod Stefano Masini
  23. Bombardatori di nuclei: Roberto Franchin, Yilun Liu, Alberto Quondam, Viola Masini, Leonardo Basso (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) doprovod Stefano Masini
  24. Pasivní příjem: Jonáš Filouš, Marek Hock, Adam Kubín, Matěj Kakáč, Dominika Horáčková (5 × G, Boskovice ) doprovod Stanislav Sedláček
  25. Betta team: Jan Flajšar, Matouš Mišta, Nikolas Pippal, David Alois Bureš (4 × G, Olomouc-Hejčín ) , Jakub Drábek (Slovanské G, Olomouc ) doprovod Šárka Richterková
  26. Někdy platí: Anna Bydžovská, Nela Lipavská, David Vrzáň, Lucie Martinková (4 × G B. Němcové, HK )
  27. Pí=e=3: Jan Martin Macháček, Vít Černík, Jan Gregor Brückmann, Štěpán Hořenek, Jakub Mršťák (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) doprovod Lenka Hořenková Kucosová
  28. Sleeping Dogs: František Štěpánek, Tomáš Bourek, Jan Kodeš, Štěpán Procházka, Daniel Čech (5 × G J. Heyrovského, Praha ) doprovod Jana Martínková
  29. Toustíci: Ema Čekalová, Richard Voců, Hana Bartáková, Anna Kutinová, Filip Vondrášek (5 × G, Budějovická, Praha )
  30. -1/12 Forever: Jan Toman, Miroslav Holeček, Vladimír Tureček, Michal Helma, Jiří Kňourek (5 × Masarykovo G, Plzeň ) doprovod Petra Komprdová
  31. Schrödingerův quintet: Linda Tománková, Jakub Šrámek, Jakub Mynář, Denisa Rosenbergová, Vilém Pernica (5 × G, Boskovice ) doprovod Stanislav Sedláček
  32. PIVaři: Filip Obadal, Martin Smažík, Johanna Tietjenová, Adina Holanová (4 × G, Na Zatlance, Praha )
  33. The Black Holes: Jiří Polis, Oliver Vaverka, Jiří Kolář, Kristýna Loníčková (4 × G, Olomouc-Hejčín ) doprovod Šárka Richterková
  34. PLACKI ZE SZPYRKÓM: Mikołaj Białoń, Marek Szymeczek, Filip Böhm, Bořek Pniok (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov ) doprovod Tomáš Cienciala
  35. Isaac's Kids: Simona Studená, Erika Sládková, Petra Böhmová, Renata Láníková, Veronika Betková (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  36. Oravská sedlač: Kamila Pienčáková, Samuel Polák, Jozef Smolár, Adam Novák, Ema Gelčínska (5 × G Antona Bernoláka, SK ) doprovod Stanislav Kozak
  37. FII.AT: Mária Mederlyová, Samuel Kvačka, Jakub Kvačka, Patrik Prítrský, Jakub Kovaľ (5 × G Grösslingová, Bratislava ) doprovod Štefan Horvát
  38. Truhlíci: Lubomír Bulej, Galiana Damyanova, Lukáš Procházka, Natálie Hejdová, Michal Kratochvíl (5 × G, Kadaň ) doprovod Zdena Tropková
  39. Principle of the longest time: Jindřich Anderle, Vojtěch Kubrycht (2 × G, Budějovická, Praha )
  40. Fyzicrew: Luboš Vlásek, Jindřich Havránek, Matyáš Bartoš, Vojta Černý, Jan Maňhal (5 × G a SOŠE, Sedlčany )
  41. Slovanští fyzikové: Tomáš Ferbas, David Alex Čech, Alexander Spálený, Martin Otyepka, David Knill (5 × Slovanské G, Olomouc ) doprovod Petra Martišková
  42. Gnómóni: Lukáš Michalik, Elen Prokešová, Vojtěch Hoffman, Jan Sikora, Rozálie Chovancová (5 × OPEN GATE Říčany ) doprovod Michal Roskot
  43. Ti, co skončí na Hnojárně: Vít Stružka, Vit Vycudilik, Ondřej Sedláček, Václav Jiřišta, Vilém Hurt (5 × Gymnázium Oty Pavla, Praha )
  44. Morbin time: Martin Smítka, Marek Došek, Matyas Mydlo, Soňa Kotuliaková, Nela Bartoníčková (5 × G Matyáše Lercha, Brno ) doprovod Štěpánka Ošmerová
  45. Klub Přátel Inženýra Zachrdly: Pavel Kučera, Jáchym Frydrych, Daniel Sváček, Tobiáš Pupík, Nikolas Kubín (5 × G F. Palackého, Val. Mez. ) doprovod Bronislav Zachrdla
  46. Tvoje Máma: Daniela Strnadová, Nella Čvančarová, Pavla Kastnerová, Magdalena Hybnerová (4 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  47. Amazonské Anakondy: Jakub Richter, Filip Tichý, Šimon Schwarz, Šimon Kučera, Jakub Kubica (5 × G F. Hajdy, Ostrava ) doprovod Pavel Kolašín
  48. Korandering: Jakub Busínský, Vojtěch Pejša, Matouš Vančata, Jáchym Beran, Miroslav Mládek (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor ) doprovod Petr Koranda
  49. Voda svätého Ignácka: David Dusík, Katarína Macková, Michaela Martinisková, Rebecca Tunegová, Sabína Matláková (5 × Súkr. gymn. Futurum, Trenčín ) doprovod Dominika Špániková
  50. Súčania: Matej Horňák, Daniel Mitana, Lea Martáková, Jonáš Tehlár, Dominik Brodanský (5 × Súkr. gymn. Futurum, Trenčín ) doprovod Mária Kubričanová
  51. Vydlácy: René Dušek, Jiří Němeček, Klára Máslová, Pavel Pražák, Barbora Pomikálková (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice ) doprovod Jiří Holubička
  52. MaFyN: Jan Vacek, Matěj Šedý, Jonáš Poustka, Antonín Vinkler, Rostislav Prášek (5 × G, Havlíčkův Brod ) doprovod Václav Vydlák
  53. Toyotovci: Vojtěch Kopačka, Barbora Nová, Tomáš Souček, Matěj Friedel, Adam Pavol Kmiť (5 × G J. Barranda, Beroun ) doprovod Miriam Šimralová
  54. γ-butyrolakton: Ondřej Novák, Richard Česnek, Alexander Fišera, Danylo Mostipanenko, Jiří Herman (5 × G, Brandýs n. L. ) doprovod Eva Kospachová
  55. Asociace spokojených studentů: Martin Podležák, Vít Jurenka, David Galiazzo, Jan Fanta, Matěj Bican (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha ) doprovod Daniel Kouba
  56. Jungle diff: Jan Theodor Hrdý, Michaela Kadlčková, Jiří Preč, Jan Ševeček, Matěj Trtek (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod ) doprovod Yveta Ančincová
  57. Lexusovci: Lucie Nejedlá, Daniel Trubák, Václav Gärtner, Tomáš Kotrla, Štěpán Dobřemysl (5 × G J. Barranda, Beroun ) doprovod Miriam Šimralová
  58. Heisenberg: Martin Proška, Matěj Hejzlar, Jan Svoboda, Adam Beránek, Kryštof Huleš (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha ) doprovod Daniel Kouba
  59. Absolutní nuly: Zdeno Sekerák, Dominik Lončák, Michal Branda, Jan Wawrzyczek, Adam Thomas Mezera (5 × G Dašická, Pardubice ) doprovod Petr Zvolánek
  60. Quantové Hrdličky: Václav Kotyza, Matyáš Beran, Veronika Zukalová, Radek Černý (4 × G dr. A. Hrdličky, Humpolec ) doprovod Jan Kubíček
  61. ~Draci v práci~: Filip Černý, Vojtěch Janáček, Adam Kolačný, Adam Pustka, Ondřej Menzel (5 × G F. X. Šaldy, Liberec ) doprovod Ondřej Kohout
  62. Krásavci: Jan Vít, Lenka Milichovská, Sandra Soukup, Adam Nešpor, Ondřej Bulant (5 × G, Jihlava ) doprovod Tomáš Krásenský
  63. JOSEF: Martin Bárta, Klára Kepková, Adam Potočňák, Šimon Potočňák, Mikuláš Popel (5 × G, Plasy )
  64. AI: David Vedral, Michal Sykáček, Ondřej Bajzík, Martin Vencl (4 × G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec ) doprovod Adéla Fáberová
  65. 10!: Matyáš Zvěřina, Adam Šintal, Jan Vokněr, Jindřich Urban, Ondřej Dušek (5 × G, Benešov ) doprovod Jana Svachova
  66. Gymik: Karel Altman, Jan Nevečeřal, Matěj Zahrádka, David Kraus, Matěj Hromada (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) doprovod Ivana Šafránková
  67. Broumováci: Agnes Bednaříková (G, Bučovice ) , Jana Bartoňová, Michal Kuba, Klára Dostálová, Petr Jirásek (4 × G, Broumov ) doprovod Barbora Hnyková
  68. Budoucnost národa: Lukáš Vymyslický, Josef Rabas, Maxim Hlovačevský, Ondřej Kupilík, Adam Kazberuk (5 × G, Mostecká, Chomutov ) doprovod Mirjam Civínová
  69. Táborská průmka jede !: Jakub Javorský, Vojtěch Popelka, Jiří Maršík, Nicolas Bělohoubek, Pavel Havránek (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor ) doprovod Petr Koranda
  70. Team Noname: Daniel Hasch, Jan Plachý, Matěj Hopian, František Moc, Anna Dyntarová (5 × G, Plasy ) doprovod Jaroslava Domabylová
  71. Big Pí Pí: Jan Havel, Jaroslav Plachý, Vojtěch Hakr, Liliana Švarcová, Kristyna Kuhnova (5 × G, Plasy )
  72. Tondovi chábři: Filip Mádl, Lukáš Komín, Andrej Macek, Viola Humlová, Ondřej Šimonek (5 × G Opatov, Praha ) doprovod Antonín Bohata
  73. Maňasova sekta: Vilém Charbut, Lukáš Navara, Jakub Vávra, Jiří Lorenc, Šimon Bartoš (5 × G, Uherské Hradiště ) doprovod Martin Maňas
  74. Kerbalové: Jakub Sklenář, Ester Kocourková, Samuel Šalata, Mykhailo Degtyar, Jan Plecitý (5 × G Jana Nerudy, Praha ) doprovod Kamil Cinkraut
  75. Kessler je bůh fyziky: Oliver Léonard, Jan Morvay, Natálie Kamenická, David Nedvěd, Martin Antoško (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem ) doprovod Václav Kessler
  76. GJN: Filip Koča, Jan Šťovíček, Pavel Šnajdr, Richard Všetečka, Matěj Čermín (5 × G Jana Nerudy, Praha ) doprovod Kamil Cinkraut
  77. Bakalářská 5°: Jakub Učík, Adam Bretšnajder, Zdeněk Kos, Oliver Kodyš, Simona Laňková (5 × G Z. Wintra, Rakovník ) doprovod Vojtěch Delong
  78. Quality over quantity: Miroslav Pajger (Bilingválne G, Sučany )
  79. Bez práce nejsou koláče: Lukáš Tichý, Jan Svoboda, Michal Hurník, Jakub Laštovka, Klaudie Hanušová (5 × G Opatov, Praha ) doprovod Markéta Ničová
  80. Čitatel: Vojtěch Novosád (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec ) doprovod Adéla Fáberová
  81. Bráník Clique B: Ondřej Šimek, Filip Kraus, Bonifác Smíšek, Tomáš Poskočil (4 × G Legionářů, Příbram ) doprovod Karel Heřman
  82. Premium Chlebíčky: Adam Šlajer (Smíchovská SPŠ Praha 5 ) , Huy Ngoc Vu, Nina Tjunikovová, Zuzana Bednárová, Štěpán Heicl (4 × G Stříbro )
  83. Nehynoucí sláma: Šimon Jaroš (G, Brno-Řečkovice ) , Jakub Hlavenka, Ondřej Marek, Lukas Turner (3 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  84. TRH - HPc: David Stranava, Danila Anikin, Matous Vondrak, Lukas Skalka, Adam Hladik (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  85. Učitelé: Benjamín Kříž, Matěj Rajdl, Johanka Jeránková, Michal Hamerník, Filip Rosický (5 × G J. Barranda, Beroun ) doprovod Miriam Šimralová