Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C
Kategorie

A

  1. Fanatická pětka: Jakub Rajnštajn , Jan Vaník , Michal Jireš , Maxmilián Kocourek , Michael Píro (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , doprovod Jan Fátor
  2. Na párek a dom: Jana Pallová , Denisa Chytilová , Vítek Horčička , Jaroslav Hradil (4 × G J. Škody, Přerov ) , Borek Požár (G Z. Wintra, Rakovník )
  3. Dopplerovy zebry: Jaroslav Hrubý , Vojtěch Jandásek , Lucie Kunčarová , Radek Zajíček , Ondřej Kozelský (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , doprovod Lenka Plachtová
  4. TD parameters: Yunus Emre Parmaksız , Cem Arda Tepe , Alkin Kaz , Artun Bayer , Öykü Sıla Güner (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR ) , doprovod Recep Dimitrov
  5. Dodáme později: Kateřina Limburská , Dominik Chaloupka (2 × G Na Vítězné pláni, Praha ) , Soňa Burešová , Michaela Černá , Tomáš Vondráček (3 × G J. Heyrovského, Praha )
  6. Vypínači Hejčín: Jáchym Bareš , Jindřich Jelínek , Miroslav Hrabal , Martin Repčík , Jiří Loun (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  7. Lední medvěd na poušti: Tomáš Novotný , David Slavíček , Jakub Šťastný , Eliška Freibergerová (4 × G, Brno - Řečkovice ) , doprovod Zdeněk Votava
  8. '); DROP TABLE Tymy;--: Lukáš Mikan , Tereza Novotná , Tereza Dobrovolná , Veronika Venclová , Šimon Kimák (5 × G J. Ressela, Chrudim ) , doprovod Olga Pražanová
  9. KUŘECÍ STRIPSY: Veronika Roubínová , David Roubín , Vojtěch Müller , Filip Šimána , Zuzana Součková (5 × G, Kadaň ) , doprovod Alena Marková
  10. Vysokotatranská inteligencia: Ivan Hudák (ESŠ, Lip. Mikuláš ) , Maximilián Molnár , Filip Geib (2 × G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš )
  11. Temná složka síly: Ladislav Trnka , Josef Kutlvašr , Petr Tomášek , Filip Volek , Tomáš Růžek (5 × G, Havlíčkův Brod )
  12. Piskoři: Richard Uher , Martin Strachoň , David Jašek , Klára Přibáňová , Pavlína Ježíková (5 × G Matyáše Lercha, Brno ) , doprovod Robert Havlásek
  13. Protoni 007: Richard Fleischhans , Dominik Starý , Jonáš Vlasák , František Helebrand (4 × G, Benešov )
  14. Katkastic: Sára Belejová , Katarína Dančejová , Kristián Šalata , Katarína Skopalová (4 × G, P. Horova, Michalovce ) , Katarína Častulíková (1. súkromné G v Bratislave )
  15. GVOZA: Šimon Pajger , Miroslav Šoška , Andrej Paluch , Mária Polačková , Dominik Melkovič (5 × G Veľká okružná, Žilina ) , doprovod Ľubomír Konrád
  16. Retamar Physics Team: Jose Antonio Guzman Funck , Jacobo Vila , Alejandro Zapata , Miguel María Jiménez Sánchez , Jaime de la Peña (5 × Col. Retamar, Spain ) , doprovod José Francisco Romero García
  17. Seriózní ústav: David Bayer , Sebastian Franek , Adéla Šichránková , Filip Dráber , Kamila Šamajová (5 × G O. Havlové, Ostrava ) , doprovod Jiří Šamaj
  18. Šťouralové: Aneta Němcová , Martin Chladil , Roman Ondráček (3 × G, Boskovice ) , doprovod Lada Bažantová
  19. CAGN: Anna Rosenkrancová , Pavel Němeček , Lenka Šáchová , Matěj Nedvěd , Ondřej Provod (5 × Biskupské G, České Budějovice ) , doprovod Václav Šlouf
  20. Šlehačková paralýza: Šimon Sukup , Roman Konečný , Jan Polišenský (3 × Arcibisk. G, Kroměříž ) , Ondřej Buček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  21. Cornuova spirála: Šimon Karch , Josef Štefl , Filip Bartoš , Ondřej Krabec , Jakub Delong (5 × G Komenského, Havířov ) , doprovod Monika Bouchalová
  22. Achtung Wurmloch!: Adam Dejl , Ondřej Dvořák , Pavel Hudec , Pavlína Slavníková , Tadeáš Němec (5 × G a ZŠ G. Jarkovského, Praha )
  23. Landau's Apprentices: Viktor Rosman , Tomáš Čížek , Josef Martínek (3 × G a Obch. ak., Pelhřimov ) , Vít Beran , Miroslava Novoveská (2 × Masarykovo G, Plzeň )
  24. RKG-HelloIT: Vladimirs Scigolevs , Margarita Pashnina , Roberts Gordins , Nika Kutuzova (4 × Riga Classical Gymnasium ) , doprovod Sergejs Bratarčuks
  25. Mikulášský graviton: Lukáš Vlček , Jakub Dobrý , Vítek Vališ , Ondřej Komora , Vojtěch Breník (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) , doprovod Věra Krůsová
  26. MASHKAN: MOSHIEL ALIF ALIF (Notre Dame College, Dhaka )
  27. wigymáci: Daniela Hrbáčová , Eva Kramolišová , Jiří Škrobánek , Michal Matulík , Tomáš Deingruber (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  28. Randovka: Martin Hazdra , Jakub Chlum , Martin Motejlek , Vít Sladký , Filip Tichý (5 × G. Dr. A. Randy, Jablonec n. N. ) , doprovod Tomáš Hofrichter
  29. Patkins: Filip Getov , Nebojsha Knezevic , Gjorgi Vitanov , Magdalena Zlatanova , Aneta Velkova (5 × Yahya Kemal College, Macedonia ) , doprovod Zorica Masnikosa
  30. Pozitróny: Matúš Kopunec , Mikuláš Mikula , Marek Kadlečík , Róbert Jurčo , Martin Babača (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín ) , doprovod RNDr. Zdenka Baxová
  31. GJH A: Matej Parada , Veronika Rečková , Patrik Drozdík , Bohdan Jóža (4 × G Jura Hronca, Bratislava ) , Michaela Leinwatherová (G Jána Papánka )
  32. Dragounská jízda: Adéla Hanková (První české G, Karlovy Vary ) , Michal Košek , Michal Dragoun , Martin Krutský , Kateřina Krausová (4 × G Teplice ) , doprovod Vladislav Jedlička
  33. Růžoví poníci: Filip Šlampa , Filip Fryš , Marek Běloušek , Andrea Krouparova , Hynek Urban (5 × G, Mostecká, Chomutov ) , doprovod Mirjam Civínová
  34. MGRGAITS: Tomáš Sásik , Ján Letovanec , Sára Kuťková , Barbara Pulmannová , Jakub Schenk (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , doprovod Štefan Horvát
  35. Klub plešatých alkoholiků: Lukáš Červený , Marek Cerman , Filip Holý , Michal Minařík , Jakub Rypan (5 × G, Trutnov ) , doprovod Ondřej Lev
  36. Cyklopentanoperhydrofenanthren: Tomáš Dulava , Alexandr Jankov , Radan Vincenec , Michal Novák (4 × Matiční G, Ostrava )
  37. Kratochvíle: Monika Hyláková , Tomáš Dryml , Jakub Marek , Martin Klekar , Jiří Hájek (5 × G, Ústí nad Orlicí ) , doprovod Radovan Růžička
  38. Hatalom: Jan Vepřek , Patrik Novotný , Jakub Suchánek , Vojtěch Cibulka , Jakub Zeman (5 × G Opatov, Praha ) , doprovod Lidmila Krchová
  39. Ovec team: Oliver Šmakal , Denisa Průšová , Pavlína Kružíková , David Schacherl , Ondřej Zabranský (5 × Biskupské G, České Budějovice )
  40. Think like One: Matěj Kripner , Karel Vítek , Vojtěch Svoboda , Kateřina Najmanová , Filip Brukner (5 × G nám. E. Beneše, Kladno ) , doprovod Ivana Čápová
  41. Tobis: Kamil Mudruňka , Jan Žák , Jakub Cach , Jakub Dlouhý , Tomáš Faikl (5 × G Dašická, Pardubice ) , doprovod Jana Herudková
  42. League of Justice: Jiří Blaha , Jakub Zemek , Jan Šabata , Pavel Stojaspal , Adam Číž (5 × G, Uherské Hradiště ) , doprovod Miroslava Maňásková
  43. Protón: Emil Lelák , Michal Lelák , Adam Plavčan , Paulína Monková , Soňa Kašická (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
  44. GČL1: Vít Mareš , Petr Kaiser , Pavel Šorf , Radek Málek , Anna Kučerová (5 × G, Česká Lípa ) , doprovod Zdeněk Ježák
  45. GČL2: Tomáš Kytka , Tereza Baštová , Vilém Hron , Eliška Povolná , Jan Kováč (5 × G, Česká Lípa ) , doprovod Zdeněk Ježák
  46. The Wall: David Loučka , Petr Sedláček , Jan Horák , Eliška Buzášová , Jakub Rakušan (5 × G Masarykovo nám., Kroměříž ) , doprovod Marek Kužílek
  47. MATAL: Světlana Gareeva , Vojtěch Drška , Petr Jirout , Lukáš Hrubčík (4 × G, Nymburk )
  48. Left as an exercise: Vojtěch Klimeš , Jan Šimkovský (2 × G, Třeboň )
  49. Martínkovo Equilibrium: Přemysl Pilař , Petr Martínek (2 × G, Přípotoční, Praha )
  50. Grupa Líných Povalečů: Anna Mírková , Tomáš Sandrini , Jarda Beneš , Max Nonfried , Viktor Procházka (5 × G Luďka Pika, Plzeň )
  51. BrainPower: Michal Jůza , Kristián Matuštík , Jan Cháb , Adam Foubík , Vojtěch Pokorný (5 × G, Benešov )
  52. Rada moudrých fretek: Adam Lubbad , Noemi Sramek , Adéla Červená , Thi Thu Anh Nguyen , Tomáš Volný (5 × G Jana Nerudy, Praha ) , doprovod Jaromír Kekule
  53. Sluníčka: Šimon Pavlas , Dominika Němečková , Zuzana Fialková , Jan Chyba , Nikita Zinčenko (5 × Sunny Can. International Sch. )
  54. Náhradníci D_CS: informace o členech týmu nejsou dostupné
  55. Náhradníci D_EN: informace o členech týmu nejsou dostupné
Kategorie

B

  1. e = 3 = π: Marie Grunová , Martina Malá (2 × G, Moravský Krumlov ) , Kateřina Rosická , Josef Jasanský , Jorika Maňáková (3 × G J. Ortena, Kutná Hora )
  2. Mickeyho klubík: Vojtěch Molin , Petr Slatinský , Jindřich Bělka , Jan Vysloužil , Vojtěch Cuberek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , doprovod Lenka Plachtová
  3. つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ: Pavel Kinc , Luboš Bartík , Martin Orság , Vojtěch Drábek , Pavel Oujeský (5 × G a SOŠZE, Vyškov ) , doprovod Zdeněk Šustek
  4. Waffen FY: Jan Licek , Petr Linhart , Veronika Nováková , Hynek Steinmetz , Karel Lysý (5 × G J. Ressela, Chrudim ) , doprovod Olga Pražanová
  5. Totálně nelogaritmovatelní: Daniel Pitoňák , Michal Holec , Tereza Svobodová , Marek Benda , Denisa Kulhavá (5 × G a SOŠP, Čáslav ) , doprovod Jana Krejčíková
  6. Hawkingovo záření: Jiří Vala , Tomáš Pitner , Josef Minařík , Václav Zvoníček , Viktor Materna (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  7. Matfyzáci: Adam Jerguš Dzurňák , Jakub Navrátil , Adela Chovanová (3 × G A. Kmeťa, B. Štiavnica ) , Dominick Ivan (ŠG PinkHarmony, Zvolen )
  8. fa: Paulína Smolárová , Matúš Hladký , Jakub Vojtech Kmeť , Alex Chudic , Erik Řehulka (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , doprovod Ivona Demčáková
  9. RSDr. Gunár Karol a iné: Jakub Hluško , Michal Horanský , Peter Onduš , Jozef Číž (4 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , Marek Jankola (G M. Hattalu, Trstená ) , doprovod Ivona Demčáková
  10. Paradox pětice: Evgenia Golubeva , Linda Grundlerová , Jana Harabišová , Jiří Zima (4 × G, Josefská, Praha ) , doprovod Eva Adamcová
  11. Paralaxa: Ondřej Bašanda , David Šilhán , Ota Michálek , Kateřina Kopecká , Jan Němec (5 × G O. Havlové, Ostrava ) , doprovod Jiří Šamaj
  12. ailihphilia: Jakub Pohly , Maroš Bratko , Samuel Amrich , Richard Ciglanský , Samuel Novák (5 × G Poštová, Košice ) , doprovod Gabriela Franikova
  13. aibohphobia: Michaela Bobeničová , Timotej Župina , Radovan Lascsák , Peter Ridilla , Beáta Hroncová (5 × G Poštová, Košice ) , doprovod Gabriela Franikova
  14. Trinitro: Kateřina Charvátová , Kristýna Kratochvílová , Dominik Havel , František Dostál , Matyáš Kroupa (5 × G B. Němcové, HK )
  15. Kofeinoví inženýři: Jan Svoboda , Václav Svoboda , Tim Anderle , Frank Bartoš , Thao Tranová (5 × G J. Š. Baara, Domažlice ) , doprovod Hana Jano
  16. gvbn: Klára Laginová , Simona Barcíková , Lenka Minichová , Jakub Puha , Erik Mazanik (5 × G V. Nedožerského, SR ) , doprovod Ľubomíra Šimurková
  17. Trzyniec: Martin Dinh , Daniel Martynek , Tomáš Kantor , Tomáš Laba , Lukáš Míra (5 × G, Třinec ) , doprovod Pavlína Madari
  18. Goralia: Štěpán Stryja , Martin Novotný , Michael Csepcsar , Samuel Klus , Jakub Lasota (5 × G, Třinec ) , doprovod Pavlína Madari
  19. Zkusíme, uvidíme: Jakub Gregora , Filip Dvořák , Martin Bureš , Filip Gregora (4 × G, Lanškroun ) , doprovod Bohdana Najmanová
  20. Abalone Abandone: Martin Hruška , Ivan Žižka , Jakub Renc , David Dobáš , Václav Brož (5 × G Christiana Dopplera, Praha ) , doprovod Štěpánka Jirošová
  21. Nabla: Miroslav Holeček , Anna Cihlářová , Martin Hubal , Štěpán Štafl , Šimon Zvára (5 × G, Písnická, Praha ) , doprovod Julius Kolín
  22. Nabušený klobásy: Petr Zahradník , Zdeněk Vostřel , Jan Himmel , Dalibor Pelčák , Robin Ivančo (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. ) , doprovod Zuzana Gromanová
  23. Doppler A: Filip Matějka , Ondřej Knopp , Jan Hřebec , Lukáš Cezner , Rudolf Líbal (5 × G Christiana Dopplera, Praha ) , doprovod Štěpánka Jirošová
  24. Šambalát: Kryštof Berger , Jakub Charvát , Jakub Pytolaj , Tomáš Ondrák , Jindřich Novák (5 × G, Šternberk ) , doprovod Jana Klapková
  25. Moře místo Slovenska: Iva Koblížková , Jan Bureš , Martin Picek , Adam Gottfried , Marek Holeček (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
  26. Züoo: Daniel Pindur , Gabriela Diasová , Daniel Fišer , Rostislav Berezjuk , Petr Lisník (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  27. GJH B: Adam Šánta , Alexander Velič , Radovan Tvrďák , Andrej Vikartovský (4 × G Jura Hronca, Bratislava )
  28. Gymberoun: Daniel Kubišta , Adam Kočí , Tadeáš Cipro , Alisa Gumerová , Daniel Justiz (5 × G J. Barranda, Beroun ) , doprovod Miriam Šimralová
  29. HARAMBE did nothing wrong!: Martina Lehká , Vojtěch Velínský , Šimon Tesař , Filip Kukla , Jakub Peřina (5 × G, Ústí nad Orlicí ) , doprovod Radovan Růžička
  30. DO YOU KNOW DA WAE: Vítězslav Kříž , Jan Hergesel , Daniel Knespl , Oldřich Hujer (4 × SPŠ, Česká Lípa ) , Šimon Šindelář (G, Omská, Praha )
  31. Time out: Anna Fantová , Radka Křížová , David Horský , Lukáš Radovanský , Tomáš Veselý (5 × G J. Heyrovského, Praha ) , doprovod Lenka Giannitsi
  32. Moškovie detičky: Matej Moško , Pavol Kollár , Alexandra Hojková , Ondrej Baranovič , Miloš Travěnec (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , doprovod Štefan Horvát
  33. Alfa samci: Jaromír Sladkovský (PORG, Praha )
  34. Mikuláši: Martin Hubata , Kateřina Sůsová , Vít Vokroj , Vojtěch Nováček , Josef Hladil (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) , doprovod Jitka Romová
  35. Tým GJP: Filip Havlák , Vojta Zlesák , Štěpán Vejvoda , Vratislav Ležal , Ondřej Chlebovský (5 × G J. Palacha, Mělník )
  36. Hevrupivako: Jakub Vaněk , Maxmilián Pilmaier , Václav Kohout , Filip Ruta , Michal Hevessy (5 × G nám. E. Beneše, Kladno ) , doprovod Ivana Čápová
  37. McNadruhou: Jakub Linzmajer , Kateřina Karbusová , Martin Bican , Vít Neužil , Jan Binka (5 × G, Prachatice ) , doprovod Lukáš Šmahel
  38. GYZA III.: Michal Pavlas , Denis Březina , Jaromír Novák , Petr Kadlec , Jindřiška Klimková (5 × G, Zábřeh ) , doprovod Petr Havlíček
  39. Matleti: Matěj Váňa , Aliaksandr Ilyushchyts , Roman Marhold , Vlastimil Hudeček , Matěj Vais (5 × G Teplice )
  40. Jana team: Michal Matoulek , Jana Možíšová , Tomáš Kubíček , Benjamin Sichrovský , Kurt Hartmann (5 × Jiráskovo G, Náchod ) , doprovod Zdeněk Polák
  41. AMOS: Matouš Cimala , Silvie Paprskářová , Jakub Svozil , Jan Gajdošík , Tereza Řezníčková (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod ) , doprovod Yveta Ančincová
  42. Havelkovo tým s Havelkou: Jonáš Havelka , Matouš Vondrášek , Jan Baron , Martin Doležal , Anna Kovárnová (5 × G Jírovcova, České Budějovice ) , doprovod Iveta Nagyová
  43. Fyziklády: Jakub Szymsza , Jan Grepl , Jan Lakomý , Ladislav Burgr , Pavlína Linhová (5 × Cyrilometodějské G, Prostějov ) , doprovod Jaroslav Hádr
  44. Gymro: Kateřina Čížková , Tereza Kašáková , Vojtěch Špilař , Jakub Lipka , Karel Balej (5 × G a SOŠ, Rokycany ) , doprovod Helena Čížková
  45. Vozáci: Pavel Jelínek , Radek Novosad , Tomáš Kurtin , Filip Koňařík (4 × G F. Palackého, Val. Mez. ) , doprovod Bronislav Zachrdla
  46. Gymnázium TGM Zlín: Lucie Kundratová , Tomáš Vrbovský , Kristýna Kamenářová , Vilém Vaňhara , Ondřej Brychta (5 × G, nám. TGM, Zlín ) , doprovod Albert Vacek
  47. Azobisisobutyronitrile: Ondřej Daněk , Jan Uhlík , Václav Řezáč , Jan Minařík , Marek Vítek (5 × G Botičská, Praha )
  48. Poutníci: Kryštof Veřtát , Jakub Veřtát , Jáchym Lis , Marek Bedřich , Jakub Malínek (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov ) , doprovod Josef Jírů
  49. Náhradníci K_1: informace o členech týmu nejsou dostupné
Kategorie

C

  1. Klatovácí: Jakub Kislinger , Jakub Holý , Richard Váňa , Jakub Vyroubal , Martin Vejčík (5 × G J. Vrchlického, Klatovy ) , doprovod Eva Kislingerová
  2. Já bytí absolutno: Adam Karas , Jakub Dřevo , Vít Gardoň , Karel Kraus , Václav Bašus (5 × G Legionářů, Příbram ) , doprovod Karel Heřman
  3. Hrošíci <3: Eva Vochozková , Marek Duchaň (2 × Biskupské G, Brno ) , Pavla Rudolfová (G, Vídeňská, Brno )
  4. Absolutní nuly: Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ) , Lubor Čech , Hana Slámová , Jaroslav Herman , Kryštof Zamazal (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  5. ???: Martina Daňková , Ondřej Kalandra , Dora Cidlinská , Filip Řeháček (4 × Gymnázium Brno-Bystrc ) , Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
  6. Tým UVD: Miroslav Boštík , Ondřej Fiala , Štěpánka Beránková , Filip Novák , Jiří Hlaváček (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , doprovod Jan Fátor
  7. Kadaň B: Eliška Kratochvílová , Jana Spurna , Patrik Šmátrala , Lenka Podhorna , Klára Kňavová (5 × G, Kadaň ) , doprovod Jaroslav Šmahel
  8. Higgsovy bosony: Barbora Vášová , Marta Potměšilová , Anna Pazderková , Veronika Plodíková , Adéla Hodboďová (5 × G a SOŠP, Čáslav ) , doprovod Jana Krejčíková
  9. Název neuveden: Ngoc Hung Hoang , Jaroslav Frühauf , Natálie Kutheilová , Klára Veselá , Jakub Havránek (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. ) , doprovod Zuzana Gromanová
  10. Princezničky: Viktória Mária Bánovská , Gabriel Ščurka , Tomáš Zatroch , Lucia Tóthová , Martin Kaláb (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , doprovod Ivona Demčáková
  11. P=O*R^G: Tomáš Homolka , David Rudolf , Alexandr Průcha , Iskander Shangareev , Jakub Smékal (5 × Nový PORG, Praha ) , doprovod Zdeněk Šabatka
  12. Lambda team: Jakub Bartoš , Adam Nekolný , Vojtěch Zvára , Pavel Linhart , Zuzana Černohousová (5 × G, Písnická, Praha ) , doprovod Julius Kolín
  13. GJH C: Richard Rippel , Tomáš Ganz , Karin Demková , Viktória Ralbovská , Alexandra Géciová (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  14. Liberland: Daniel Forst , Petr Kunčar , Klára Kostelníková , Barbora Benešová , Vítězslav Korb (5 × G, Zábřeh ) , doprovod Petr Havlíček
  15. Celer mi nevoní: Kryštof Kotek , Tomáš Konzal , Barbora Dohnalová , Ondřej Tesáček , Adam Křivka (5 × Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno ) , doprovod Ladislav Zemánek
  16. sexta: Karolina Helemiková , Julie Šlamborová , Šárka Lísková , Klára Mocová , Anna Šimonková (5 × G J. Palacha, Mělník ) , doprovod Olga Kloučková
  17. Hyperkrychle: Klára Předotová , Jakub Barda (2 × G Botičská, Praha ) , František Kmječ , Vojtěch Káně , Ondřej Gonzor (3 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. ) , doprovod Eva Kospachová
  18. Bobánci: Petra Kašková , Aleš Melzer , Jan Pacák , Matěj Koudelka , Adam Šetek (5 × G, Mostecká, Chomutov ) , doprovod Mirjam Civínová
  19. Gamčácke vektory: David Belobrad , Radka Bírová , Martin Bucko , Jozef Csipes , Matúš Papšo (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , doprovod Štefan Horvát
  20. Humanitné vedy nie sú vedy: Adam Chalúpek , Lukáš Pleva , Peter Kravár , Matúš Zelko , Samuel Krivánek (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , doprovod Štefan Horvát
  21. Barranďáci: Zdeňka Jankovičová , Petr Klíma , Jurij Skalský , Kryštof Jakůbek , Filip Máca (5 × G J. Barranda, Beroun ) , doprovod Miriam Šimralová
  22. BŘAK: Jan Lefner , Filip Novotný , Marta Štorkánová , Simona Šamanová , Aleš Šimral (5 × G J. Barranda, Beroun ) , doprovod Miriam Šimralová
  23. Dašák: Matěj Prokop , Lukáš Nejezchleb , Petr Král , Matěj Formánek , Petr Filip (5 × G Dašická, Pardubice ) , doprovod Jana Herudková
  24. Tokamak: Jakub Míča , Jakub Vávra , Anh Nguyen , Vítek Seidler , Jakub Hora (5 × G Jana Nerudy, Praha )
  25. Hm...: Daniel Czinege , Karolína Skořepová , Vojtěch Kříž , Kristýna Gąsiorová , Kamil Mrkvan (5 × SPŠ chemická, Ostrava ) , doprovod Renata Milerová
  26. β-gαng: Richard Šulc , Matěj Lang , Jan Rychtera , Libor Šabaka , Tomás Bui Pham (5 × G, Česká Lípa ) , doprovod Monika Váňová
  27. JGN1: Jakub Ježek , Matyáš Háze , Aneta Vacková , Jiří Moc , Jan Pikman (5 × Jiráskovo G, Náchod ) , doprovod Zdeněk Polák
  28. #nwm :} °•]¢: Richard Veselý , Jiří Janoušek , Anna Chvojková , Matouš Blažek (4 × G, Budějovická, Praha )
  29. Tojsmemy: František Krůs , Jakub Čekan , Michal Polák , Leona Plasová , Kateřina Krůsová (5 × Masarykovo G, Plzeň ) , doprovod Petra Komprdová
  30. Jarníkova pětka: Jaroslav Scheinpflug , Jan Cába , Kryštof Konečný , Martin Putzer , Jaromír Urban (5 × G Jírovcova, České Budějovice ) , doprovod Iveta Nagyová
  31. GOZHořice: Matěj Holubička , Tereza Němcová , Matyáš Vrbata , Tomáš Trejtnar , Michal Victor Janata (5 × G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice ) , doprovod Jiří Holubička
  32. Havelkovo tým bez Havelky: Tereza Mazalovská , Jakub Ambroz , Štěpán Skalka , Vojtěch Bauer , Jakub Macura (5 × G Jírovcova, České Budějovice ) , doprovod Iveta Nagyová
  33. Fyzikládi: Adam Karásek , Matyáš Karásek , Šimon Neckař , Jiřina Frýbortová , Elena Protivánková (5 × Cyrilometodějské G, Prostějov ) , doprovod Jaroslav Hádr
  34. Opičák: Tomáš Šimek , Jakub Pravda , Barbora Barančíková , Miroslav Macko , Richard Hamerlik (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , doprovod Ivona Demčáková
  35. Vůdčí gang: Jakub Salaj , Josef Antes (2 × G Uničov ) , Štěpán Hortlík , Ondřej Štorek , Petr Kavička (3 × G Dašická, Pardubice )
  36. Kouřoví Vlci: Ondřej Haluza , Karel Černý , Daniel Vogel , Karel Lintimer , Kateřina Horníková (5 × G, Děčín )
  37. "Newton, Einstein, Kroupa": Radovan Picek , Vojtěch Bláha , Barbora Dohnalová , Daniel Kocman , Štěpán Šrajer (5 × Biskupské G, Hradec Králové )
  38. Asi jedno: Vojtěch Žák , Radek Folprecht , Šimon Duroň , Martin Pfrogner (4 × G, Špitálská, Praha ) , doprovod Stanislav Gottwald
  39. 3.141592654zza: Radek Chládek , Vítek Křivan , Vojtěch Hypša , David Dolejší , Aleš Hanžlík (5 × Biskupské G, České Budějovice ) , doprovod Václav Šlouf
  40. Mach(a)ři: informace o členech týmu nejsou dostupné , doprovod Eva Kospachová
  41. Náhradníci K_2: Vojtěch Kinda , Jakub Došek , Ditmar Hadera , Lucie Bartošová , Jakub Herec (5 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. )