Pořadí
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
30chuaphailaT(Ê)ST
282
1.
Quan Nguyen,
Quang Vinh Tran,
Hoang Nam Nguyen,
Đức Hoàng Nguyễn Lê,
Gia Khanh Nguyen
(5 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
2.
Blairlake
238
4.
Daniel Sun,
(Interlake HS, USA )
Chris Tong
(Montgomery Blair HS, USA )
3.
Black Quartz: Recrystallized
238
5.
Viktor Fukala,
Matěj Dvořák,
Jan Růžička,
Filip Oliver Klimoszek,
Jan Adámek
(5 × G Jana Keplera, Praha )
4.
Rtvshchlavo
234
6.
Artur Zhdan,
Makar Kuznietsov,
Vitaly Golopolosov,
Volodymyr Kuzma,
Oleksandr Kozak
(5 × Lviv Lyceum )
5.
Bakini Unuci
224
8.
Dobrica Jovanović,
Dušan Beguš,
Petar Samardžić,
Pavle Pakalović,
Aleksandar Cucić
(5 × Mathematical GS )
6.
(-_(-_(-_-)_-)_-)
210
10.
Rolands Lopatko,
Viesturs Spūlis,
Edgars Rūdolfs Vītiņš,
Ilmārs Štolcers,
Mārtiņš Marks Kozlovs
(5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
7.
The HeisenBugs Reloaded
210
11.
Chahel Singh,
Barun Parua,
Furquan Mohammed,
(3 × Disha Delphi Public Sch., India )
Arnav Aditya Singh,
Anuraag Reddy
(2 × MB International School, India )
8.
meet.jit.si/WeNeedHelp
205
12.
Ján Plachý,
Adam Benjamín Plšek,
(2 × G V. Nedožerského, SR )
Jakub Kliment,
Richard Schwarz,
Aleš Sršeň
(3 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
9.
prehľad
205
13.
Matej Urban,
Matúš Zelko,
Jozef Mičáň,
Viktor Balan,
Pavol Pivko
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
10.
Whatisfysiks
203
14.
Chen Jiakai,
Long Xuan Sun,
Joash Poh
(3 × Hwa Chong Institution, Singapore )
11.
Dnipro-Mariupol-transit
203
15.
Yurii Ketkov,
Viktor Ulanov,
(2 × Dnipro Lyceum Of Information Tec )
Daniil Zabilskyi,
Anhelina Morhai,
Yehor Kokul
(3 × Mariupol City Lyceum )
12.
SCI-TECH
202
16.
Alper Tezcan,
Yaman Bora Otuzbir,
Tolga Avkan,
Abdullah Alperen Sen,
Emir Akdag
(5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
13.
ijk=-1
180
17.
Thomas Masding,
Sherman Yip,
Ben Gardner,
Kiefer Chow,
Benson Kwok
(5 × Tonbridge School, England )
14.
Maxwell's Demons
179
19.
Razvan Andrei Pretorian,
Alexandru Slavoia,
(2 × Liceul Teoretic GM, Romania )
David Corneliu Turturean,
Antonia Adelina Avram,
Ciprian Costea
(3 × CN Ștefan cel Mare, Romania )
15.
Bioložka a čtyři programátoři
178
20.
Adam Blažek,
Ondřej Sladký,
Ondřej Baštař,
Dominik Farhan,
Eliška Pirnosová
(5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
16.
gomenasai
173
22.
Hoang Duong Vu Ngo,
Thành Long Nguyễn,
Dung Nguyen Viet,
Vu Hoan Pham Van,
Quang Anh Pham
(5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci )
17.
Perpetual Motion Squad
172
23.
Tarun Agarwal,
Atharv Mahajan,
Amandeep Khajan,
Ayush Mallick,
(4 × ALLEN Career Institute, India )
Shashwat Kasliwal
(DPS Faridabad, India )
18.
MGO a uprchlík
165
25.
Jaromír Koflák,
(Slezské G, Opava )
Karel Chwistek,
Vojtěch Krobot,
Martin Fof,
Adam Pavelka
(4 × Mendelovo G, Opava )
19.
Purplesockers
158
27.
Katarína Vosovičová,
Štefan Slavkovský,
Pavol Šimkovič,
Marek Tkáč,
Samuel Zaťura
(5 × G, Kukučínova, Poprad )
20.
Retek
154
30.
Dominik Szabó,
Bendegúz Vágó,
Lehel Molnár,
Dominik Für,
Richárd Fekete
(5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
21.
Power of Casio
153
32.
David Kamenský,
Tomáš Vítek,
Jan Vymazal,
Lukáš Foukal,
Jakub Osička
(5 × G a JŠ, Břeclav )
22.
kot sylwester
152
34.
Natalia Wajda,
Michał Łukasik,
Miłosz Michno,
Tomasz Słoma,
Radosław Malec
(5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
23.
Team Jagodka
151
37.
Vito Levstik,
Gregor Boc,
Lan Sevčnikar,
Matija Likar,
Juš Kocutar
(5 × II. gimnazija Maribor, Slovenia )
24.
Spinor
151
36.
Javier Sanchez Bonilla,
Juan Alvarez Ordinas,
Alvaro Valderrabano Megias,
Juan Conde Cortizas,
Juan Lopez San Roman
(5 × Col. Retamar, Spain )
25.
Gamčáci a Škôlkar
150
40.
Martin Bucko,
Radka Bírová,
Matúš Papšo,
Jozef Csipes,
Adrián Šegeda
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
26.
Proč musíme mít všude název?
150
38.
Vojtěch David,
Jan Lukovský,
Ondřej Szymik,
Vojtěch Mohelník,
Eliáš Bencúr
(5 × Wichterlovo G, Ostrava )
27.
Boží les s.r.o.
149
42.
Štěpán Ondřej,
Vít Železný,
Jakub Jandus,
Kateřina Skotnicová,
Vojtěch Kopal
(5 × G, Špitálská, Praha )
28.
Doppleráci
148
43.
Marek Fürst,
Vojtěch Větrovec,
Ondřej Marek,
Kryštof Matějka,
Karel Stehlík
(5 × G Christiana Dopplera, Praha )
29.
Holub Pitomý
147
44.
Marco Souza de Joode,
(G Nad Štolou, Praha )
Robert Gemrot,
Petr Šulc,
Marie Textorisová,
Jan Velička
(4 × G Komenského, Havířov )
30.
Ústavka7.B
145
48.
Robert Jaworski,
Michal Surjomartono,
Vojtěch Paleta,
Tamás Varga,
Jan Mackovčák
(5 × G Ústavní, Praha )
31.
*sad neutrino noises*
145
47.
Meshkat KM,
Absur Khan Siam,
Rashedul Islam,
Tasnimul Jishan,
(4 × Notre Dame College, Dhaka )
Golam Ishtiak
(Kushtia Gov. Col., Bangla )
32.
Hoekebe
143
51.
Ondřej Štorek,
Štěpán Hortlík,
Alan Matějka,
Lukáš Vlasák,
Karel Mudruňka
(5 × G Dašická, Pardubice )
33.
youtube.com/watch/oHg5SJYRHA0
142
52.
Alex Blandón,
Martin Kánássy,
Martin Andričík,
Jakub Mandzák,
Maroš Mešter
(5 × G Poštová, Košice )
34.
Glančené Jagavé Halapartne
141
53.
Maroš Studenič,
Vladimir Vozár,
Erik Tóth,
Matej Haverlík,
Jakub Šťavina
(5 × G Jura Hronca, Bratislava )
35.
Team Science
139
56.
Orion Foo,
Robert Song,
Satvik Lolla,
Leonard Bian,
Abrar Sheik
(5 × Poolesville HS, USA )
36.
|Duo|
138
57.
Imtiaz Tanweer Rahim,
(Notre Dame College, Dhaka )
Rubayat Jalal
(New Govt. Degree College )
37.
UraVity
137
58.
Ayhan Suleymanzade,
(TDV Baku Turkish Lyc. )
Bashirov Murad,
Siraj Yahyazade
(2 × Natural Sciences G )
38.
DRAHOUŠ
134
59.
Tomáš Formánek,
Štěpán Müller,
Daniel Farský,
Matyáš Moudrý
(4 × Arcibiskupské G, Praha )
39.
žmolek
133
61.
Šimon Rada,
Adam Vorlíček,
Lukáš Veškrna,
Jiří Křeček,
Teodor Machart
(5 × G Jana Keplera, Praha )
40.
Kozerianie
129
65.
Kamil Abendroth,
Witold Formański,
Hubert Baraniak,
Maciej Strzelecki,
Piotr Łukawski
(5 × Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL )
41.
Schrödingerova koťátka
128
67.
Ondřej Chwiedziuk,
Ondřej Čejka,
Martin Pacák,
Matěj Ptáček,
Adam Švestka
(5 × G F. X. Šaldy, Liberec )
42.
Borci
121
72.
Jan Antonín Musil,
Denis Záhorovský,
Daniel Novotný,
Petr Khartskhaev,
Jura Patek
(5 × PORG, Praha )
43.
PVGŠ
120
74.
Adam Kozubek,
Karolína Zemene,
David Unge,
Martin Vacek,
Jan Kostrhun
(5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
44.
Camford
120
75.
WONJUNG KIM,
Jaewon Dong,
Yoonsang Lee,
Jeongkyeom Choi
(4 × KMLA, South Korea )
45.
Emilia - Puck 2077
118
77.
Antoni Grabowski,
Adam Kubiak,
Michał Zawadzki,
(3 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
Miłosz Kurtysiak,
Paweł Czarkowski
(2 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
46.
Marlborough Physics
117
79.
Jonte Catton,
Charles Wright,
James Brooks,
Rupert Plaistowe,
Archie Leask
(5 × Marlborough College, England )
47.
Dandelinove gule
117
78.
Tomáš Tuleja,
Elena Chochoľaková,
Samuel Koribanič,
Dávid Benko,
Samuel Kolesar
(5 × G L. Svobodu, Humenné )
48.
Tím ZA 2
116
81.
Maximilián Maliar,
Dušan Kokosík,
Dominik Filípek,
(3 × G Veľká okružná, Žilina )
Tadeáš Blunár
(G Sv. Františka, Žilina )
49.
Společenstvo přátel košíkové
111
84.
Josef Ander,
Jakub Waclawek,
(2 × G, Olomouc-Hejčín )
Jiří Sedláček,
Mikuláš Kučera,
Eduard Miklenda
(3 × Slovanské G, Olomouc )
50.
very stable geniuses
111
85.
Marek Večeřa,
Vojtěch Kuchař,
Pavel Junker,
Oskar Martiňák,
Lukáš Výtisk
(5 × Wichterlovo G, Ostrava )
51.
TuyenLysCHV
110
88.
Duong Chinh Tran,
Duc Chinh Tran,
Quang Dung Nguyen,
Pham Hoang Anh Nguyen,
Minh Quan Tran
(5 × Hung Vuong HS, Vietnam )
52.
Fanklub Jaromíra Soukupa
110
89.
Radomír Mielec,
Zdeněk Legerský,
Josef Knápek,
Matyáš Poledník,
Eliška Malcharcziková
(5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
53.
TEAM BD
109
91.
Md. Nafis Fuad,
Ismail Mahmood,
Raiyan Hasan,
Tarik Hasan,
Talha ibne alam Alam
(5 × Notre Dame College, Dhaka )
54.
Masarykáč
108
92.
Petr Chalupský,
Michal Polák,
Jan Jelínek,
František Krůs,
(4 × Masarykovo G, Plzeň )
Jakub Heicl
(G Stříbro )
55.
Dostaneš flákanec
102
101.
Kryštof Boura,
Štěpán Pressl,
Marika Kosohorská,
Ondřej Cihlář,
Marek Seltenhofer
(5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
56.
Gooseberry
100
104.
Yury Kulev,
Konstantin Kuleshov,
Dmitry Balgabaev,
Daniel Emelyanenko,
Daniil Mukhametgaleev
(5 × Lyceum 1501, Russia )
57.
PhysKEK
97
109.
Alexandr Romanov,
Sergey Kuteinikov,
Andrey Solomin,
Kate Puzacheva,
(4 × 5 Gagarin Lyceum )
Konstantin Vihlancev
(Kolmogorov Boarding School )
58.
HETCH
93
113.
Jan Štěch,
Eliška Korcová,
Jan Chumlen,
Tomáš Valtr
(4 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
59.
VonDerSacheHer
91
118.
Oliver Zimmermann,
Eric Koch,
Matti Adelmeyer,
Emanuel Thon,
Xenia Nikola Wagner
(5 × Georg-Cantor-Gymnasium )
60.
FyziGO
89
120.
Le Vu Neumann,
Michal Smieško,
David Šimůnek,
Ondřej Kodejš,
Jan Mareš
(5 × G Opatov, Praha )
61.
Kronecker Delta
89
121.
Theodore Cross-Zamirski
('Baba Tonka' School, Bulgaria )
62.
Ulejváci
88
124.
Martin Uždil,
Jaroslav Grulich,
Marek Čermák,
Michal Štěpán,
Daniel Ježek
(5 × Jiráskovo G, Náchod )
63.
|0|
87
126.
Ondřej Žežule,
Ondřej Galuščák,
(2 × G, Nymburk )
Jan Randa,
Anežka Karamonová,
Filip Touš
(3 × G B. Hrabala )
64.
GymLit A-tým
84
134.
Vojtěch Zeller,
Antonín Hejný,
Vojtěch Klouda,
Mikuláš Kočí,
Jakub Janda
(5 × G, Litoměřická, Praha )
65.
NeuTrons
84
137.
Dzenan Midzic,
Harun Hadžić,
(2 × JU Gimnazija Bihać, BiH )
Ismail Brkic,
Muhammed Ahmetović
(2 × Behram-Begova Medresa, B&H )
66.
Idunno
81
142.
Dinh Nam Doan,
(THPT Le Quy Don, Danang )
Anh Thach Nguyen,
Minh Dang Tran,
Bao Duy Nguyen Tran
(3 × Lê Hồng Phong HS, Ho Chi Minh )
67.
Plameňáci
80
145.
Vít Pavlík,
Štěpán Pipek,
Martin Toman,
Tomáš Trtík,
Vojtěch Štefánek
(5 × G, Havlíčkův Brod )
68.
Royal Bengal Tiger
77
153.
Zarzees Zarzees
(BUET, Bangladesh )
69.
Fyzistyle
76
154.
Tomáš Brada
(G Masarykovo nám., Třebíč )
70.
Společenstvo Tabulek
75
157.
Tomáš Laube,
Vít Salava,
Antonín Kubík,
Aneta Nováková,
Vojtěch Kysilka
(5 × G, Roudnice nad Labem )
71.
GJH
74
160.
Katka Morovicsová,
Tomáš Veselý,
Anna Suchomelová,
Alexandra Gylden,
Jakub Zeman
(5 × G J. Heyrovského, Praha )
72.
Crystallographers
74
161.
Abdalazeez Jerby,
M Subhi Abordan,
Reem Bakro,
(3 × Al-Bassel HS, Syria )
Omar Bourhani,
Abdullah Alhussni
(2 × AL Saade HS, Syria )
73.
Výběrová jelita národa českého
73
165.
Soňa Husáková,
Matouš Fiala,
Jiří Kruchina,
Ondřej Piroutek,
Jia Xiang Ji
(5 × G, Českolipská, Praha )
74.
Technici
73
167.
Matej Krajčovič,
Samuel Kovár,
Michal Skákala,
Christian Izakovič,
Viliam Krištof
(5 × G Jána Hollého, Trnava )
75.
FORZA GIUVE SIUM
73
164.
Paolo Da Ros,
Jacopo Boscariol,
Matteo Moro,
Luca Damiano La Forgia,
Lorenzo Gabassi
(5 × Max Planck institute HS )
76.
Nerudní fyzikové
70
172.
Ondřej Zikmund,
Alan David,
Anežka Červená,
Anna Kvíčalová,
Anežka Kitzlerová
(5 × G Jana Nerudy, Praha )
77.
GymLovo
70
171.
Michal Žáček,
Michal Drašnar,
Jakub Vybíral,
Adam Kratochvíl,
Šimon Weniger
(5 × G, Lovosice )
78.
Jaderný tým Ďatlov
70
177.
Filip Gregora,
Michaela Šilarová,
Patrície Janíčková
(3 × G, Lanškroun )
79.
Název neuveden
70
176.
Natálie Kutheilová,
Marek Broul,
Jan Kökert,
Michal Salava
(4 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
80.
Vereor nox
69
182.
Lorenzo Caselli,
Paolo De Tuonoi,
Filippo Dei Svaldi,
Alessandro Malagò,
Enrico Zanoni
(5 × Max Planck institute HS )
81.
Milvus migrans
69
181.
Josef Trojan,
Dmitrij Ševaev,
Dejan Ribarovski,
Jakub Štulík,
Antonín Whelan
(5 × G Botičská, Praha )
82.
Housenky ve spacáku
68
183.
Filip Jagos,
Lubomír Pár,
Tadeáš Batelka,
Matyáš Lesník,
Alžběta Trávníková
(5 × Biskupské G, Brno )
83.
Gimpel
68
185.
Zuzana Lisztwanová,
Jakub Słowiaczek,
Wiktor Macura,
Matyáš Veselý,
Daniel Brzuchanski
(5 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
84.
Machaři
67
187.
Vojtěch Kinda,
Ditmar Hadera,
Jakub Herec,
Richard Česnek,
Filip Bartoš
(5 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. )
85.
The Creative Snowstorm
67
188.
Benedict Brouwer,
Leonard Jarkowsky,
Finn Pollack,
Jasper Aden,
Long Yang
(5 × Werner-von-Siemens-G Germany )
86.
Newtonova Skla
66
189.
Richard Rubáš,
Matěj Mezera,
Jan Růžička,
Anna Vobořilová,
Veronika Lehečková
(5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
87.
Jarci párci
65
190.
Kateřina Havlíčková,
Josef Antes,
Robin Stloukal,
Vojtěch Vrzal,
Zuzana Zahrádková
(5 × G Uničov )
88.
Sin(90)
64
191.
Dimitar Dimitrov,
Yana Dimitrova,
Kristian Veselinov,
Margarita Dimitrova
(4 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
89.
Physics Lovers
63
194.
Berdigylych Rejepdurdyyev,
Ovezmuhammet Soyunhanov
(2 × 57th Specialized HS,Turkmenistan )
90.
FF15 JG Diff
63
195.
Nikita Zahranyčnyj,
Jan Hladík,
Petr Kužela,
Matyáš Louda,
Martin Matura
(5 × OPEN GATE Říčany )
91.
DaMaZuJaKr
62
198.
Zuzana Gřesová,
Kristýna Saforková,
Dan Vilimovský,
Marie Cmíralová,
Jakub Ševčík
(5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
92.
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
60
205.
Jakub Genčur,
Aneta Minibergerová,
Kristýna Holková,
Tomáš Boreš
(4 × G Matyáše Lercha, Brno )
93.
Kryštofe fukni
59
211.
Kryštof Klásek,
Filip Krpec,
Tereza Pavlisková,
David Leňko,
(4 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
Dominik Liberda
(SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
94.
relas snudi
57
215.
Samuel Mikloš,
Natália Kalinová,
Matúš Jakuboc,
Benjamín Čornec,
Martin Gabriel Hajnik
(5 × G, P. Horova, Michalovce )
95.
Gymnázium V. Paulinyho-Tótha
56
217.
Andrej Benko,
Viliam Furík,
Marek Červeň,
Michael Ruman,
Tomáš Adame
(5 × G V. P. Tótha, Martin )
96.
Radek>Plzeň
55
223.
Martina Kaňoková,
Jan Hlisnikovský,
Kryštof Mec,
Matyáš Skotnica,
Matyáš Fusek
(5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
97.
Hranatý strejda
53
233.
Ondřej Vitula,
Martin Novotný,
Tomáš Kříž,
Vojtěch Vařecha,
Josef Macků
(5 × G Tišnov )
98.
F=d(mv)/dt
52
237.
Pragun Pudukoli
(Sishu Griha HS, India )
99.
GULZ
51
240.
Samuel Procházka,
Vladimír Mašek,
Matěj Černý
(3 × G, U Libeňského zámku, Praha )
100.
Frantik
51
239.
Jakub Vannay,
Michal Drabek,
Pavol Vanek,
Timotej Finta,
Michal Neogragy
(5 × G Sv Františka, BA )
101.
Vino Veritas
50
246.
Andrea Bortoletto,
Leonardo Nardin,
Giovanni Nascimben,
Riccardo Onnis,
Beini Guan
(5 × Max Planck institute HS )
102.
REC
50
245.
Ramin Gasimli,
(220. lyceum )
Cemil Cemaleddinli,
Eshqin Alıyev
(2 × Zərifə Əliyeva lyceum )
103.
Humanitní chudoba
49
250.
Lukáš Hofman,
Anežka Bakočová,
Martin Víšek,
Tomáš Dudáček,
Lenka Ježková
(5 × G Na Vítězné pláni, Praha )
104.
Frogwill 5
48
252.
Mihajlo Bogdanovic,
Luka Vuković,
Neven Ilincic,
Mladen Petric,
Goran Sokic
(5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
105.
Ještěrka
46
260.
Daniel Říha,
(G, Děčín )
Ráďa Pavelků,
Petr Šulc,
Nguyen Huong Giang
(3 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
106.
Staré kone
46
259.
Gabriel Ščurka,
Lívia Čerešňová,
Sarah Krčová,
Chris Koiš
(4 × ŠpMNDaG, Bratislava )
107.
Neutrinophite
45
261.
Rafi Nabil Walid Rafi,
(Notre Dame College, Dhaka )
Promit Promit Dey Sarker Arjan,
Sefat Sefat Ahamed,
Fahim Md Fahim Hasan Mahdi
(3 × St. Joseph Higher SS, Bangladesh )
108.
S U Si Ce
44
265.
Adéla Ježková,
Jakub Svatek,
Filip Hasoň,
Zdeněk Švelch,
Kateřina Prexlová
(5 × G, Sušice )
109.
SFGr
44
264.
Menelaos Raptis,
Spyros Terlemes,
Faidra-Maria Tsolakidi
(3 × 1st HS of Kalamaria, Greece )
110.
Padající jablka
36
290.
Karolína Czepczorová,
Dominik Horňák,
Adam Gabrys,
Vojtěch Spratek,
Ondřej Hložek
(5 × G, Třinec )
111.
Dobře nakopnutý elektron
35
293.
Martin Schwarz,
Anežka Tůmová,
Evelína Stará,
Jaroslav Skokan,
Alexandr Plata
(5 × G Nad Štolou, Praha )
112.
Triviální, leč na zvážení
34
298.
Adam Demčila,
Richard Opavský,
Ludvík Vízdal,
Martin Tichý,
Matěj Brada
(5 × G a JŠ, Břeclav )
113.
OUTKAST
31
312.
Tereza Novotná,
Samuel Jursík,
Matouš Řezníček,
Antonín Koukl,
Tereza Fryčová
(5 × G, Kadaň )
114.
KŠL
31
313.
Michal Uherka,
Vojtěch Vybíral,
Jan Schoř,
Michal Mann
(4 × G, Křenová, Brno )
115.
Operace MEGADRULOS
30
314.
Marek Hlava,
Vít Šefl,
Šimon Pasler,
Simon Olsen,
Lukáš Macháček
(5 × G Nad Štolou, Praha )
116.
TRIBE
29
317.
Nika Bilanyčová,
Lukáš Janda,
Ladislav Froněk,
Nikola Razakowská,
Tomáš Nguyen
(5 × G, Kadaň )
117.
Foxtrot
28
323.
Imran Adham bin Azmin
(GENIUS@Pintar Col., Malaysia )
118.
Vídeňáci
27
328.
Vojtěch Houdek,
Daniel Nos,
Matúš Miškuf
(3 × G, Vídeňská, Brno )
119.
TurboJet3.14
22
348.
Diana Catana
(Fratii Buzesti NC )
120.
Spar 404
21
352.
Mahmoud Alazizy,
Abdelrahman Alaa,
Ahmed Azab,
Peter Samir,
Kerolos Nashaat
(5 × Sharkya STEM School, Egypt )
121.
Phenomena
21
350.
Ioannis Spanos,
(1st HS of Koufalia, Greece )
Antonios Panagakos,
Lykourgos Saravanos,
Lazaros Mpourantas,
Zelios Petkoglou
(4 × GEL Karystos, Greece )
122.
Mrkev
19
363.
Veronika Borská,
Karolína Henková,
Matěj Machart
(3 × G, Omská, Praha )
123.
Aleksandar Krivokapic
18
366.
Aleksandar Krivokapić
(G Stojan Cerović, Montenegro )
124.
Hackers
18
370.
Omar Osama abdelfatah ibrahim,
Zyad Ashour,
Youssef Nabil,
Omar Kotb,
Ismail Mohamed
(5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
125.
Dynamo
18
369.
Michal Procházka,
Denisa Trnková,
Jiří Růžička,
Helena Štěpánková,
Klára Vondráčková
(5 × G Nad Štolou, Praha )
126.
OneOverOneThirtySeven
15
380.
Aditya Chugh
(Amity International School )
127.
Physicsforever
15
377.
Anders Arnold Ilango
(Maharishi Vidya Mandir, India )
128.
Anonymous
14
383.
Amr Khamees
(STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
129.
C7H8N4O2
13
388.
Klára Železná,
Tereza Mihlová,
Zuzana Kodetová,
Vendula Dostálová,
Tomáš Kolínek
(5 × G Nad Štolou, Praha )
130.
STEMinists
12
394.
Rofaida Mahmoud,
Aya Ahmed,
Rahma Mohammed,
Hend Shaker,
(4 × Sharkya STEM School, Egypt )
Farah Dawood
(Secondary School For Girls Babo )
131.
IG
10
399.
Eliška Beková,
Ondřej Sovák,
Pavel Bužga,
Kryštof Kuča,
Klára Víšková
(5 × Biskupské G, Hradec Králové )
132.
Alpha green
10
400.
Saif El-said,
Abdelrahman Ahmed,
Ahmed Abdel Maksoud,
Moaz Ahmed,
Ahmed Ali
(5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
133.
Beauties
9
404.
Rania Fares
(Maadi STEM HS )
134.
Fantastic 5
7
415.
Mohammed Abdelmoati
(Ismailia STEM HS, Egypt )
135.
Teslas
6
417.
mohamad elberry,
Esraa Khalil,
(2 × Menofia STEM Sch., Egypt )
Yahya Zhran
(Elshaheed Abdelmineam R E, Egypt )
136.
Physicians
5
418.
Aya Ragab,
(STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
dina seddik ebrahim
(KFS STEM School )
137.
physics for life
5
423.
Arwa Ahmed Shafik
(Maadi STEM HS )
138.
ERROR BRAIN
2
427.
Mostafa Mahmoud Mohamed Elsaid,
Omar Hany Sobhy Saad
(2 × Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
139.
Eagles
1
428.
Muhammad Hussain
(Bani Sweif STEM School, Egypt )
140.
Higgs Bosons
0
434.
Akshay kumar Akshay
(Sanskaram Public School, India )
141.
Stone
0
431.
Anastasija Šamkova,
Daniels Štainmillers,
Matvejs Suharževskis,
Viktorija Ļeškeviča,
Pāvels Fisenko
(5 × Valmiera Secondary School )
DNQ
Tuduydoituyen ver2
Thai Khoi Nguyen,
Trung Kien Pham,
Vinh Khang Do,
Quang-Minh Pham,
Nguyen Huy Dang
(5 × Tran Phu High School, Vietnam )
DNQ
100namquaemratdep
Phu Vinh Vu,
Duc Cuong Pham,
Duc Dut Nguyen,
Thu Hanh Nguyen,
Khoi Dam Nguyen
(5 × Tran Phu High School, Vietnam )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Physics Geniuses
247
2.
Pritesh Mehta,
Poojan Shah,
Samarth Patel,
Manav Agrawal,
Shruti Ghoniya
(5 × Aradhana Vidya Vihar, India )
2.
Team Name
246
3.
Alex Gu,
Jennifer Song,
(2 × Valley Christian HS, USA )
Oliver Ni,
William Huang,
Kevin Zhu
(3 × Lynbrook High School )
3.
Fazekas11B_HU
179
18.
Ferenc Radvánszki,
Bendegúz Takács,
József Gurzó,
Milán Szabó,
Vilmos Turányi
(5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
4.
\oint
166
24.
Norbert Micheľ,
Martin Kliment,
Matúš Vysoký,
Filip Brutovský,
Adam Džavoronok
(5 × G Poštová, Košice )
5.
FT Zoufalci
159
26.
Jan Ptáček,
Tadeáš Tkadlec,
Martin Mlejnecký,
Jiří Antoňů,
Adam Šulc
(5 × G, Špitálská, Praha )
6.
Physics Slatts
156
28.
Victor-Ioan Dumbravă,
Ana-Maria Ailiesei,
Ioan Leolea,
Arun Osman,
(4 × Mircea cel Batran N Col, Romania )
Daria Hărăbor
(CN Vasile Alecsandri )
7.
TMA
156
29.
Hynek Jakeš,
David Vraj,
Šimon Bláha,
Tomáš Rektořík,
Tomáš Patsch
(5 × Slovanské G, Olomouc )
8.
Š-kvarci-A
151
35.
Martin Švanda,
(Arcibiskupské G, Praha )
Tomáš Čajan,
Martin Garncarz
(2 × G F. Palackého, Val. Mez. )
9.
Solschi's Army
150
39.
Rares Iles,
(CN Ioan Slavici, Romania )
Ioana Milea,
Cosmin Popan,
Eduard Mihai,
Octavian Grigorut
(4 × CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO )
10.
Pozitróny
146
45.
Martin Opat,
Michal Krulich,
Patrik Bašo,
Michal Kišš,
Samuel Petrov
(5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
11.
Tvoje Máma
145
46.
Petr Šícho,
Nikita Ustinov,
Matouš Šafránek,
Mikuláš Králíček,
Petr Dosedla
(5 × G Jana Keplera, Praha )
12.
Eton College
144
49.
Louis Robson,
Benedict Harvey,
Aasmaan Yadav,
Hasit Nanda,
Chenyang Li
(5 × Eton College )
13.
tým se odhlásil
144
50.
Matěj Volf,
Adam Mendl,
Václav Maštera,
David Mendl,
Šimon Basík
(5 × G P. de Coubertina, Tábor )
14.
The Dyslexic Psychics
141
54.
Kenneth Lee,
Yury Balabin,
Cameron Dymond,
Alikhan Murat,
Winner Sotthivej
(5 × Tonbridge School, England )
15.
Chilly
134
60.
Binh Tran,
Long Hung Tran,
The Vinh Nguyen,
Vo Toan Thinh Nguyen,
Anh Danh Tran Phan
(5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
16.
BULDA
131
63.
Borys Tregubenko,
Yelyzaveta Horokh,
Oleksandr Lazorenko,
(3 × Liceum 171 Lider, Ukraine )
Demian Zhelyabovskyy,
Uliana Ronska
(2 × PI Research S Basis, Ukraine )
17.
flying spaghet monster
130
64.
Joaquin Butial,
Enrico Martinez,
Malks Mogen David,
Lawrence Bermudez,
Kiersten Gene Calubaquib
(5 × PSHS - Main Campus, Philippines )
18.
ŠpMNDaG
126
68.
Matúš Hladký,
Tomáš Zatroch,
Alexandra Barančíková,
Matej Zigo,
Anamária Šutková
(5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
19.
Fizykosi
122
70.
Bartosz Kostarczyk,
Szymon Łysoń,
Jakub Wysocki,
Robert Miśkiewicz
(4 × III High School in Gdynia )
20.
π=e=sqrt(g)=3
122
71.
Jiří Kohl,
Jan Pijáček,
Josef Šikula,
Vojtěch Brdečko,
Vojtěch Klapetek
(5 × Biskupské G, Brno )
21.
8>=4
121
73.
Daniel Locker,
Vincent Drtík,
Ondřej Matějíček,
Jakub Dodek,
Jiří Netík
(5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
22.
RCTMPupin
117
80.
Uglješa Kuzmanov,
Anja Susnjar,
Ognjen Skrbic,
(3 × Matematička Gimnazija Beograd )
Filip Mitic,
Danilo Vlahovic
(2 × Uros Predic HS )
23.
The Feynmen
113
82.
Surya Ramkumar,
(Dougherty Valley H. S., USA )
Sri Bondada,
Yehyun Choi,
Ayush Karupakula
(3 × Westlake HS )
24.
Fyziklátiči
111
86.
Jakub Pelc,
Stanislav Sadílek,
Ondřej Dolejš,
Jonáš Vacek,
Lukáš Jůza
(5 × G, Benešov )
25.
Sciensteins
111
87.
Devajna Gopal -,
Prakhar Gupta Prakhar Gupta,
Arnav Sabharwal Arnav Sabharwal,
Manan Agarwal Manan Agarwal,
Naman Pushp Naman Pushp
(5 × Dhirubhai Ambani Int. School )
26.
GymLit B-tým
111
83.
Michaela Šídová,
Lukáš Pudil,
Tadeáš Kříž,
Tereza Filipská,
Viktorie Lachmanová
(5 × G, Litoměřická, Praha )
27.
Panem et Circenses
107
93.
Michał Wojtkowiak,
Karol Zwierz,
Franciszek Białkowski,
Mikołaj Koziełł,
Wojciech Malecha
(5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
28.
Choboti
106
94.
Samuel Stanek,
Tadeáš Jakuš,
Branislav Bubán,
Kristián Andraščík,
Filip Makara
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
29.
NHSMS11
104
97.
Yavor Yordanov,
Mina Yordanova,
Teodora Dimitrova,
Martina Docheva,
Ivo Lozanov
(5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
30.
FM#
103
99.
Isak Kallini,
Johan Alm,
Hugo Wall,
Oskar Paulsson,
Joel Bergstrand
(5 × Polhemskolan, Sweden )
31.
Groteskný Jasnozrivý Holub
103
98.
Jana Pešková,
Karolína Jediná,
Eva Dingová,
Patrik Fabrik,
Matej Gurňák
(5 × G Jura Hronca, Bratislava )
32.
Lopatov
102
100.
Tomáš Kuzma,
Martin Šimša,
Martina Moravcová,
Tomáš Kovářík,
Marko Matoničkin
(5 × G Opatov, Praha )
33.
https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ
101
102.
Tomáš Brablec,
Jakub Kratochvíl,
Dominik Havelka
(3 × G, Boskovice )
34.
(J)elita z Dašáku
100
105.
Jakub Ferenčík,
Kateřina Koberová,
Petra Sankotová,
Antonín Rousek,
Vojtěch Váňa
(5 × G Dašická, Pardubice )
35.
Scoia'tael
99
106.
Martin Černík,
Klára Anna Šindlerová,
Jakub Jedlička,
Vojtěch Plzenský,
Vilém Starosta
(5 × G Christiana Dopplera, Praha )
36.
Newton and his associates
94
110.
Fady John,
Abanoub Osama,
Bishoy Roushdy,
Moemen Ibrahim,
Akmal Hashad
(5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
37.
Kladky Skippers
94
111.
Martin Beckovský,
Vojtěch Smola,
Rostislav Vrána,
Jan Holuša,
Hana Rusinová
(5 × G Komenského, Havířov )
38.
Gurmánom Jahodiace Homáre
92
114.
Viktória Pravdová,
Peter Rajský,
Mária Mičeková,
Martin Štěpánek
(4 × G Jura Hronca, Bratislava )
39.
Bezva pětka
91
117.
Ladislav Nagy,
Martin Červený,
Jakub Kružberský,
Václav Bauer,
Lukáš Kotek
(5 × G Jírovcova, České Budějovice )
40.
Kyselý žížalky
88
123.
Matěj Gajdoš,
Veronika Heide,
Zuzana Hudská,
Zuzana Hybnerová,
Samuel Kubec
(5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
41.
Do we need a name?
87
125.
Roberts Darkevics,
Lorenss Martinsons,
Reinis Salaks,
Valters Ribickis,
Kims Georgs Pavlovs
(5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
42.
Hello World!
86
129.
Aleksandar Rusev
(First Language school, Bulgaria )
43.
Rdest Carpets
86
128.
Dominika Pik,
Paweł Osmański,
Michał Krajewski,
Antoni Radkiewicz,
Adam Detmer
(5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
44.
GMHS
86
127.
Aleš Opl,
Anastázie Rišková,
Ludmila Rišková,
Anna Jiřičková
(4 × G a Hudební škola, Praha 3 )
45.
Solo Team - Adam Mihir Libby
84
133.
Adam Mihir Libby
(Sishya School, India )
46.
Máme ženu v týmu, ez win
81
141.
František Procházka,
Vojtěch Kašpar,
Nicole Koloušková,
David Prachař
(4 × G, Omská, Praha )
47.
Quantum Limes
80
144.
Ondřej Grohmann,
Daniel Skýpala,
Jiří Kvapil,
Jonáš Vokal,
Štěpán Filipčík
(5 × G, Olomouc-Hejčín )
48.
Bohring
79
146.
Akram Haitham,
(G, Frenštát pod Radhoštěm )
Seif Eldein Walid,
Hamdy Amen,
Mohamed Sayed Mostafa,
Ahmed Ragab
(4 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
49.
Gemüsesalat
79
148.
Lukáš Tomoszek,
Anna Kantorová,
Marek Bialožyt,
Jiří Marosz,
Samuel Swienczyk
(5 × G, Třinec )
50.
Fyzorožci
77
152.
Aleš Manuel Papáček,
Martin Havelka,
Terka Janečková,
Dana Krynická,
Jan Prokeš
(5 × G, Třeboň )
51.
Equilibrium
77
151.
Filip Zikeš,
David Dvorský,
Monika Ulrichová,
Lukáš Kožušník,
Barbora Poledníková
(5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
52.
mikrodeep
75
158.
Milana Komisarova,
Julija Vaikute,
Nestors Starostins,
Anna Korshunova,
Maksims Libensons
(5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
53.
behaikatam
74
163.
An Dien Truong,
(Le Thanh Tong HS, Vietnam )
Phuc Nhan Nguyen,
Phuc Nhi Nguyen,
Phuc Tan Nguyen
(3 × Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam )
54.
Fermiho parťáci
74
162.
Albert Pechoč,
Adam Krbeček,
Adam Ziegelbauer,
Martin Kundrát,
Ondřej Suchdol
(5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
55.
PhysX
72
169.
Mahmoud El-Nezely,
ِAhmed Shora,
Zyad Ekramy,
Mahmoud Kassem,
Omar Sharaf
(5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
56.
ans=$"{rand()}{unit[rand()]}";
71
170.
Jakub Petr,
Karel Pročka,
Jiří Hrdina,
Matěj Doležal,
(4 × G Neumannova, Žďár n. S. )
Jan Řehoř
(VOŠ a SPŠ, Žďár n. Sázavou )
57.
GYMTCE
70
175.
Michaela Moučková,
Viktorie Vágnerová,
Gabriela Bělová,
Radek Zajíček
(4 × G Teplice )
58.
PhyX
70
178.
Tomáš Zatloukal,
Denisa Zdvořilá,
Martin Kolář,
Zuzana Daňková,
Nikola Sedláčková
(5 × G, Boskovice )
59.
(Ve)nice
70
173.
Giovanni Feltrin,
Lorenzo Marcon,
Pietro Mantese,
Alessandro Paladin,
Giovanni Piovesan
(5 × Max Planck institute HS )
60.
kamaráti z gjarka
69
179.
Dávid Brodňanský,
Matej Korž,
Emma Kotuľáková,
Barbora Šofranková,
Martin Kóša
(5 × G J. A. Raymana, Prešov )
61.
UCH
69
180.
Thien Ky Vo Truong,
(Lương Văn Chánh HS, Vietnam )
Anh Hung Hoang,
Thanh Dat Nguyen,
Minh Hung Ngo
(3 × Lê Hồng Phong HS, Ho Chi Minh )
62.
Neutrína
62
197.
Roman Magula,
Tomáš Lendvay,
Adam Babača,
Bruno Hubínsky,
Matúš Čarnogurský
(5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
63.
Krotitelé Melounů
61
199.
Barbora Čejková,
Petr Hladík,
Matěj Mladý,
František Viták,
Samuel Kokoška
(5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
64.
1384 School
61
204.
Yulia Travina,
Dmitry Barzunov,
Grigory Toloko,
Kiril Vestyak,
Lilya Topolskaya
(5 × GBEO 1384, Russia )
65.
Fysiccs
61
200.
Martin Nováček,
Jan Pánek,
Lucie Klímová,
Kryštof Průša,
Jiří Kantor
(5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
66.
spherical cow
59
210.
Gerard Ilagan,
Nikos Tan,
Franco Cabral,
Paolo Torres,
Uriel Orpilla
(5 × PSHS - Main Campus, Philippines )
67.
TECH CLUB
59
212.
Adam Jirovec,
Antoni Saifrt,
Čeněk Varta,
Adam Beneš,
Simona Kacova
(5 × G, Špitálská, Praha )
68.
swedish_bagels
57
216.
Erik Bryland,
Nina Eklund,
Tea Hansson
(3 × Polhemskolan, Sweden )
69.
Pepegy
56
218.
Martin Helešic,
Jan Bušek,
Roman Tréšek,
David Davis,
Vít Bohunský
(5 × G a JŠ, Břeclav )
70.
Randovy kvantové tečky
56
220.
Petr Kahan,
Karel Maryško,
Aleš Přibík,
Lukáš Cafourek,
Ondřej Chvátal
(5 × G. Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
71.
Haw-kinks
55
222.
Vendula Onderková,
Ondrej Dulanský,
Filip Vrťo,
Anna Pecháčková,
(4 × G J. Škody, Přerov )
Ondřej Trojek
(Wichterlovo G, Ostrava )
72.
RoboPalach Industries
55
224.
Jan Hlavsa,
Jan Čemus,
Karel Chaloupka,
Pavel Šrytr,
Vít Novotný
(5 × G J. Palacha, Mělník )
73.
Gymnázium Pelhřimov
54
228.
Duy Le,
Pavel Dvořák,
Filip Havelka,
Matěj Slavětínský,
Tomáš Jaroš
(5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
74.
Božkovská flotila
54
225.
Tereza Tocháčková,
Klára Hubínková,
Šimon Pekár,
Jan Kotrlík,
Jiří Jirásek
(5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
75.
Skyrmion
53
234.
Gonzalo Sastre Marcos,
Enrique Mestre García,
Ignacio Gómez Manglano,
Javier Torre de Silva Fuentes
(4 × Col. Retamar, Spain )
76.
GMB
53
230.
Jakub Kabelka,
Ngoc Duc Nguyen,
Kristýna Beleščiaková
(3 × G, Moravské Budějovice )
77.
Bene
53
231.
Ondřej Walz,
Tobiáš Kuchař,
Nikola Kolínská,
Lucie Bauerová,
Matyáš Proll
(5 × G, Mostecká, Chomutov )
78.
Čáslavská (j)elita
53
232.
Daniel Čech,
Richard Weber,
Martin Kubeš,
Lukáš Čech,
Tereza Kašparová
(5 × G a SOŠP, Čáslav )
79.
Tesla2020
50
244.
Hana Šolbić,
Elmir Kevilj,
Marija Grgić,
Hana Zaimović,
Mubina Hakulija
(5 × G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
80.
7L Opavská
49
251.
Sebastián Hájek,
Filip Kodl,
Adam Všaha,
David Hádek,
Radek Löffelmann
(5 × G Luďka Pika, Plzeň )
81.
Tykadla
46
255.
David Nekvapil,
Magdaléna Šilerová,
Ivona Procházková,
Lukáš Chromý
(4 × G, Židlochovice )
82.
Fyzikální fiesta
46
256.
Petra Mrázková,
Lea Fleischmannová,
Klaudie Tauchmanová,
Barbora Petříková
(4 × G, Omská, Praha )
83.
Ostrouhaná pastelka
45
263.
Kryštof Veverka,
Adam Roštejnský,
Jevhenij Vorochta,
Dominik Rufer,
Jan Chrastina
(5 × Jiráskovo G, Náchod )
84.
Mančaft
45
262.
Lilla Maheľová,
Klára Paľuvová,
Simona Dučaiová,
Adam Čabrák,
Simona Jacková
(5 × G Poštová, Košice )
85.
MadPhys
42
272.
Jan Červeňan,
Amálie Maryášová,
Kristýna Bělušová,
Jakub Červeňan
(4 × G J. Pivečky, Slavičín )
86.
<Název týmu>
40
274.
Martin Kysela,
Matěj Sobotka,
Pavel Koláček,
Kirill Stěpanov,
Vojtěch Pils
(5 × G, Český Krumlov )
87.
Fyzninjovia
40
277.
Veronika Ucekajová,
Martin Dunca,
Matúš Gburík,
(3 × G Šrobárova, Košice )
Boris Pasterňák
(Leaf Academy )
88.
IQ under zero
38
279.
Matteo Morbiolo,
Matteo Modolo,
Federico Sartor,
Giacomo Miani,
Andrea Tomè
(5 × Max Planck institute HS )
89.
Asymetrický kruhový objezd
37
285.
Vladan Trhlík,
Oldřich Kohoutek,
Albert Havliček,
Benedikt Janda,
Bohumil Kulvejt
(5 × G, Sokolov )
90.
Gymik
37
283.
Adam Krška,
Jakub Šebesta,
Terezie Sojková,
Barbora Mucalová,
Vojtěch Žluva
(5 × G, Mikulov )
91.
Hong Kong Physics
36
288.
Chun Chan
(Carmel SS )
92.
Profesionální tipaři
36
291.
Jan Novák,
Michael Švadlena,
Oliver Vacovský,
Vít Kotrba,
Jan Furik
(5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
93.
P.E.
35
294.
Matteo Bazzaco,
Alessandro Bonfitto,
Chiara Conzon,
Tiziano Gobbo
(4 × Max Planck institute HS )
94.
Grigionemangiasassi
34
297.
Riccardo Aceti,
Alessio Checchin,
Samuele Comin,
Sara Pistellato,
Milosh Stojadinovikj
(5 × Max Planck institute HS )
95.
WvSelf1
34
300.
Talia Ruhrberg Estévez,
Pascal Vestweber,
Hendrik Voss,
Linus Kittan
(4 × Werner-von-Siemens-G Germany )
96.
Những Bông Hoa Nhỏ
33
304.
Mia Phan,
Thiên Vũ,
Nam Trần,
Vũ Đại,
Thùy Nguyễn
(5 × Tran Dai Nghia Specialised HS )
97.
DEADLIFT
33
302.
Fatima Hadžikadunić,
(JU Srednja tehnička škola )
Nina Brkić,
Adna Mujkanović
(2 × Gimnazija Musa Ćazim Ćatić )
98.
Jaderná vlna
32
311.
Rudolf Svoboda,
Martin Pavlovec,
Patrik Kříž,
Ondřej Šoura,
Alisiia Bukhartseva
(5 × G, Děčín )
99.
Goal diggers
28
322.
Arwa Ibrahim,
Mohraeel Hany,
Habiba Mohamed,
Mennatallah Elsayed,
(4 × Alexandria STEM School, Egypt )
Reham Elhelbawy
(STEM Gharbiya, Egypt )
100.
Love Physic
28
321.
Amirhossein Payandeh,
Sayed Mohammadali Najafi,
Farshad Khalili Najafabadi,
mahdi davari,
matin esmaeli
(5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
101.
emoji del serpe
27
326.
Alberto Astori,
Alberto Guerrieri,
Fabio Salvadori,
Riccardo Sernaglia
(4 × Max Planck institute HS )
102.
mc
27
325.
Omar El-Zahar,
(Ismailia STEM HS, Egypt )
Amr Nabil,
Mo'men Epeid,
Hossam Saber,
Mohamed El-Faar
(4 × Dakahlia STEM HS )
103.
Cos(0)
26
329.
Yavor Kotsev,
Krasimir Ronkov,
Konstantin Bogdanov,
Martin Tendzhov,
Ivan Bichev
(5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
104.
Survey Corps Heichou Squad
25
338.
Faria Islam Lubna,
(BCIC Col., BGD )
Tasmia Tabassum Shreoshi
(Adamjee Cantonment Col., BGD )
105.
Lorem Ipsum
25
335.
Marek Miklenda,
Karolína Zapletalová,
Filip Marhefka
(3 × Klvaňovo G Kyjov )
106.
ChikiTed
25
339.
Tanjim Akter,
(Holy Cross Girl's S&Col. )
Umme Hafsa Samia
(Adamjee Cantonment Col., BGD )
107.
Higóši
21
351.
Daniel Babiš,
Kamila Slezáková,
Jana Herdinová,
Ondřej Sýkora,
Žofie Lohrová
(5 × G, Benešov )
108.
Rytíři Kulatého Čtverce
20
359.
Lucie Kaňová,
Roman Grufík,
Matouš Novotný,
Adam Čáp,
Martin Dvořák
(5 × G, Křenová, Brno )
109.
MARFY
20
360.
Alyaa Mamoun Ibrahem,
Reem Mohamed Ali,
Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed,
Farah Ali Mohammed Mohammed,
Mennat Allah Khalifa Hasab ElNabi
(5 × Assiut STEM School )
110.
Newtonins
20
357.
El_Farouk Omar,
Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien,
Mohammed Soliman Sakr,
Youssef Mustafa Gadallah,
Ali Diaa Eldyn Ali
(5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
111.
Amperoes
19
362.
Adéla Pohanková,
Hana Koloničná,
Adela Kamradková,
Valerie Sečkařová,
Anna Psennerová
(5 × G O. Havlové, Ostrava )
112.
El_Raiqeen
18
365.
Youseef Ali. Mohamed,
Shehab Mohamed,
(2 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
Mostafa Mohamed Farg Beshier,
Ahmed shaban Gaballah,
Mahmoud Aboseif Hassan Korany
(3 × Bani Sweif STEM School, Egypt )
113.
Physics Prodigies
17
372.
Adham El-Rouby,
Mahmmoud El-Yamany,
Mohamed Bakr,
Ahmed El-Banna,
Mohammad Mohammad
(5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
114.
Lingvisti GPH MI
14
382.
Lukáš Doležal,
Oto Ulbricht,
Daniel Dzurjo,
Michal Tarbaj
(4 × G, P. Horova, Michalovce )
115.
Plus Ultra
10
397.
Shahd Ayman,
Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid,
Mohammed Elsayed,
(3 × Ismailia STEM HS, Egypt )
Alaa Essa,
Ali Ayman
(2 × Dakahlia STEM HS )
116.
Sleepy Girls inc
8
408.
Lucie Semotamová,
(G, Křenová, Brno )
Viktorie Lea Vystrčilová
(SOŠ a G Brno )
117.
SAMMPAD Mahabad
7
411.
Mohammad abbastaher,
Amir Hussein Allahverdizade,
Mohammad Pirouti,
Arman Rahmani,
Peshawa Ghaderi
(5 × Shahid Beheshti High School )
118.
SPŠEK TEAM
5
420.
Jan Matoušek,
Jakub Mikeš,
Samuel Budil,
Tomáš Hornof,
Martin Valchař
(5 × SPŠ Rakovník )
119.
INDIANA CORNSTARS
0
430.
Colin Zou,
Nathan Huang,
Kevin Wang,
Akash Bhowmik
(4 × Carmel HS, USA )
120.
E=mc^2
0
433.
mohamed hosny
(Amr Moussa SS, Egypt )
DNQ
Error 404
Satyankar Chandra,
Omar Islam Laskar,
Humayun Mughal,
Arnav Garg,
Anilesh Bansal
(5 × FIITJEE, Madhapur, India )
DNQ
Cobra Kai
Delta Star
(Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
(untitled)
225
7.
Vlad-Ștefan Oros
(Liceul Teoretic GM, Romania )
2.
Physics star
217
9.
Shrey Shah,
Nilav Prajapati,
Vashit Vaishnav,
(3 × ALLEN Career Institute, India )
Aditya Gupta,
Nisarg Pandya
(2 × Puna International School, India )
3.
Quantum Troopers
177
21.
Hrishabh Ayush,
Aadit Kumar Sahoo,
Dnyanesh Hemendra Shinde,
Krish Srivastava,
Debasis Patnaik
(5 × ALLEN Career Institute, India )
4.
Mutant Squad 2.0
154
31.
Tattwa Shiwani,
Aaryan Maheshwari,
Sidhart Singh,
Prabhav Khandelwal,
(4 × ALLEN Career Institute, India )
Simar Narula
(St Xavier's School, India )
5.
Archimedova Vaňa
152
33.
Martin Belluš,
Viktor Imrišek,
Matej Repa,
Ivo Novysedlák,
Timotej Šinkovic
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
6.
ADI Gems
149
41.
Aditi Singh,
Aminesh Gogia,
Gautam Singhvi,
Harshul Suthar,
(4 × ALLEN Career Institute, India )
Parva Satodia
(Puna International School, India )
7.
Excited Electrons
140
55.
Aditya Mishra,
Navansh Bansal,
Ayush Kumar,
(3 × FIITJEE, Madhapur, India )
Faraz Ahmed Siddiqui,
Medhansh Verma
(2 × IITian's PACE )
8.
Moisil Gang
133
62.
Razvan Gabriel Agafitei,
Cosmin Rusalin Murariu,
Alexandru Iulian Dragan,
Andrei Bianu,
(4 × Liceul Teoretic GM, Romania )
Daniel Malanca
(Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
9.
Quvia
129
66.
Jiří Cihelka,
Ondřej Sedláček,
Matúš Púll,
Eliška Koudelková,
Michal Bernat
(5 × G Christiana Dopplera, Praha )
10.
Bráník Clique
126
69.
David Bálek,
Jiří Hrubant,
Vojtěch Kozel,
Vladimír Palko,
Vladimír Švastal
(5 × G Legionářů, Příbram )
11.
Snad půjde název změnit zpětně
118
76.
Tobiáš Unger,
Karolina Šedová,
Vít Hanika,
Johanna Pěchoučková,
Samuel Rosiar
(5 × G Jana Keplera, Praha )
12.
Gumkáčiwastaken
109
90.
Eduard Mrug,
Jozef Kyčina,
Martin Babala,
Tomáš Chrenko,
Vladimír Drobný
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
13.
Kšojmova chýše
105
96.
Štěpán Tomek,
Kateřina Brožková,
Koucký Ondřej,
Jakub Troják,
Kryštof Kubín
(5 × G. Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
14.
sin(x)=x
105
95.
Roshan Bellary,
Joseph Zhang,
Canis Li,
Jamin Xie
(4 × Valley Christian HS, USA )
15.
The Indiana Womacks
100
103.
Ishaan Singh,
Canaan He,
Lucca Mo,
Archit Kalra,
Lily Shukla
(5 × Carmel HS, USA )
16.
Schrödinger's Army
99
107.
Rachit Ahuja,
Mudil Goel,
Akshat Goel,
(3 × Bhavan Vidyalaya Panchkula )
Sidharth Valsan,
Pradish Gandhi
(2 × VOS, India )
17.
The Big Bruh
98
108.
Hải Nguyễn,
Duy Nguyễn Thế,
Minh Hoàng Đức,
Quân Trương Hoàng,
Vũ Bùi Huy
(5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
18.
Family Reunion
93
112.
Pavel Provazník,
Vít Brázda,
Tomáš Nejezchleb,
Šimon Slánský,
Josef Lustig
(5 × G Dašická, Pardubice )
19.
The Emperor's Finest
92
115.
Hugo Halasz,
Dávid Jopek,
Ondrej Juhás,
Viliam Geffert,
Peter Veľas
(5 × G Poštová, Košice )
20.
Perpetuálně mobilní skvadra
91
116.
Michael Křivan,
Jakub Hadač,
Jakub Udržal,
Matěj Olič,
Josef Kerner
(5 × G V. Hlavatého, Louny )
21.
Sкuтr team
90
119.
Jakub Kraus,
František Farda,
Huy Dat Le,
Daniel Kučera,
Marek Havlata
(5 × G Teplice )
22.
MAMBO
88
122.
Oliwier Strzępek,
Maciej Kmąk,
Mikołaj Kusiak,
Adaś Głowacki,
Bartosz Kaszubski
(5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
23.
Gyzamb
85
130.
Jan Kaška,
Tomáš Holeček,
Prokop Bernard,
Matouš Rous,
Miroslav Pavlišta
(5 × G, Žamberk )
24.
Radim XD
85
131.
Jonáš Dej,
Tomáš Hrbáč,
Mikuláš Novotný,
Dalibor Večeřa,
Tomáš Janoušek
(5 × Wichterlovo G, Ostrava )
25.
G(TR+J)
85
132.
Matěj Ságl,
Zdeněk Mareš,
Matěj Venhoda,
(3 × G, Jihlava )
Filip Brada,
Štěpán Burian
(2 × G Masarykovo nám., Třebíč )
26.
řešíme to jako meme
84
136.
Matěj Červenka,
Jan Rohla,
Adam Jahoda,
Jaromír Potůček,
Julie Křimská
(5 × G Jana Keplera, Praha )
27.
MŠDT
84
135.
Tomaš Názler,
David Bárta,
David Škrob,
Matouš Pokorný,
Šimon Skládaný
(5 × SPŠ a VOŠT Brno )
28.
Tachyon
83
138.
Adam Kužílek,
Adam Prokop,
Martina Lauerová,
Šimon Koliha,
Anna Vránová
(5 × G, Nad Alejí, Praha )
29.
Vikram
83
139.
Samyak Mahapatra,
Naman Goyal,
(2 × ALLEN Career Institute, India )
Badal Panchani,
Toshit Jain,
Tushar Jain
(3 × Sorath Public School, India )
30.
My to X hledáme již 7 rokem
82
140.
Marek Chmela,
Tomáš Kocián,
Lukáš Javora,
Matyas Výhonský,
Eliška Křeménková
(5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
31.
MN4U
81
143.
Jakub Nagy,
Adam Zich,
Jozef Bachniček,
Šimon Kováčik,
Martin Bekeč
(5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
32.
Catquid
79
147.
Adam Dobrovolný,
Ondřej Holčák,
Adam Studený,
Václav Klement,
Markéta Velková
(5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
33.
Rustark
78
150.
Tomáš Barica,
Vít Orlický,
Matej Petz,
Richard Miščík,
Karol Marinica
(5 × G J. A. Raymana, Prešov )
34.
GYMRO 1
78
149.
Bronislav Růžička,
Michal Vorschneider,
František Josef Babuljak,
Šimon Láznička,
Ondřej Soukup
(5 × G a SOŠ, Rokycany )
35.
1+2+3+...=-1/12
76
155.
Jan Opěla,
Jiří Polách,
Petr David Lanča,
(3 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
Martin Chrostek
(G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
36.
sqrt(-1)
76
156.
Lukáš Linhart,
Magdaléna Jursová,
Vojtěch Dvořák,
Martin Habrnál,
Adam Lorenc
(5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
37.
GIGAQUARKERS
75
159.
Shatadrumi Dey,
Kanishk Jain,
Arnav Garg,
Md.Arman Hussain,
Anikait Singh
(5 × VOS, India )
38.
radosť
73
166.
Filip Prutkay,
Uršuľa Mária Kossaczká,
Daniel Medveczky,
Alica Dományová,
Michal Cibulka
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
39.
Antigravity Pomelos
72
168.
Patrik Herman,
Vojtěch Pluskal,
Ondřej Skácel,
Alex Doležal,
Jan Flajšar
(5 × G, Olomouc-Hejčín )
40.
MJnerdz
70
174.
Jana Fľaková,
Michal Sobek,
Marek Majerik,
Michal Bachratý,
Matúš Bagin
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
41.
Zlomci inteligence
68
184.
Jan Kratochvíl,
Petr Endrle,
Markéta Olšovcová,
Ondřej Budil
(4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
42.
Magnetisiert
67
186.
Lars Wichmann,
Alexander Schneider,
Jan Krolak,
Clara Janssen,
(4 × Albert-Einstein-Schule )
Henry Pfohl
(Schloss Hansenberg )
43.
micv
64
192.
Matej Kundrík,
Pavol Alexander Komloš,
Patrik Stercz,
Adam Harmanský,
Daniel Demko
(5 × G Poštová, Košice )
44.
SULTÁNISTÁN
63
193.
Lukáš Lejdar,
Vojtěch Marek,
Patrik Juřica,
Petr Piňos,
Vojtěch Vašík
(5 × Biskupské G, Brno )
45.
FyZYkári
62
196.
Andrej Škoviera,
Adam Kudláček,
Michal Hrotko,
Alexandra Kudláčová,
Igor Vargovič
(5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
46.
Alejova business ancestors
61
202.
Jakub Müller,
Dávid Kepič,
Ladislav Antoži,
Jakub Blišťan,
Adrián Mikolaj
(5 × G Alejová, Košice )
47.
Edupage
61
203.
Juraj Pavolko,
Matej Rovder,
Vladimír Jančár,
Pavol Vaľo,
Martin Ivan
(5 × G, P. Horova, Michalovce )
48.
Fyzomozgáči
61
201.
Šimon Húdek,
Stanislav Barčák,
Marko Vríčan,
Peter Czimmermann
(4 × G Veľká okružná, Žilina )
49.
Large Hadron Colliders
60
206.
Sohrab Maleki,
Sina Fathi,
Mohammad Mahdi Mousavi,
Sohail Sayah Varg,
Sajad Moradnejad
(5 × Andishmand Farda High School )
50.
The Gatesenered
60
208.
Jan Marhoul,
Filip Bitzan,
Tomáš Suchánek,
Kateřina Ficková,
Daniel Hrubý
(5 × G Christiana Dopplera, Praha )
51.
Dead scientists society
60
207.
Ahitagni Das
(Delhi Public Sch., India )
52.
PMS
59
209.
Daniel Čtvrtečka,
Radim Novák,
Vítek Faltus,
Ondřej Popovský,
Ondřej Lesák
(5 × G Christiana Dopplera, Praha )
53.
Samil
58
214.
Šimon Genčur,
(Biskupské G, Brno )
Jakub Genčur
(G Matyáše Lercha, Brno )
54.
STT
58
213.
Richard Materna,
Adam Slavata,
Vilém Faja,
Michal Dvořáček,
Petr Glozar
(5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
55.
Osmičky
56
221.
Vojtěch Přeček,
Rudolf Kubik,
Petr Martynek,
Michaela Holotňáková,
Vladimír Šnajdr
(5 × G, Třinec )
56.
Oxid hořečnatý
56
219.
František Malý,
Ondřej Číž,
Dominik Kalouda,
Jonáš Michálek
(4 × Matiční G, Ostrava )
57.
Nemáme jméno
54
229.
Marek Maslowski,
Viliam Horečka,
Andrea Kaňoková,
Malena Odložiliková,
Tomáš Volný
(5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
58.
Gybonská Penta
54
227.
Petr Podolský,
Lukáš Poul,
Nela Marková,
Dominik Šádek,
Daniel Klimt
(5 × G B. Němcové, HK )
59.
Flying Dutchman
54
226.
Wit Fornalik,
Aleksander Barański,
Jan Pieczywok
(3 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
60.
Ryby Wód Batypelagialnych
53
235.
Arkadiusz Sobczak,
Radosław Iskra,
Jakub Skarbek,
Michał Kołodziej,
Jan Rozmund
(5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
61.
Š-kvarci-B
52
236.
Rudolf Folvarčný,
Radovan Lev,
Jakub Šnajdr,
David Bernhard,
Patrik Pecina
(5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
62.
Na Mol
51
238.
Tomáš Proks,
Veronika Nemjová,
Adam Póša,
Peter Borták,
(4 × G Alejová, Košice )
Barbora Čemanová
(G, Park mládeže, Košice )
63.
Ceresané
51
241.
Jakub Svobodník,
Filip Neumann,
Hana Brožková,
Vít Říha,
(4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
Václav Grygar
(SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
64.
Korupce nad Slunce
51
242.
Jakub Ježek,
Adrian Svoboda,
Matěj Vošmik,
Martina Kerhartová,
Eduard Bičiště
(5 × G B. Němcové, HK )
65.
Distanční neznalosti
50
243.
David Něnička,
Martin Holzer,
Ondřej Kvapil,
Monika Drexlerová
(4 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
66.
Kvazičástice
50
247.
Mikuláš Fiala,
Petr Navrátil,
Martin Pokorný,
Ondřej Černý,
Jan Pilc
(5 × G Botičská, Praha )
67.
Your Son's Basketball Team
49
248.
Adam Martiník,
Robin Sehnalík,
Stela Kučerová
(3 × G F. Hajdy, Ostrava )
68.
Wigym 5B
49
249.
Jakub Šafařík,
Adam Zezulka,
Adam Walder,
Matěj Kolář,
Miroslav Slezák
(5 × Wichterlovo G, Ostrava )
69.
Pusinky
48
253.
Jan Holuša,
Magdaléna Hrbáčová,
Julie Skleničková,
David Havrlant
(4 × Wichterlovo G, Ostrava )
70.
Rebarbora
47
254.
Mia Armitage,
Laura Skalošová,
Alex Janč,
Filip Koiš,
Peter Ďuriš
(5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
71.
Hatalom 2.0
46
258.
Matěj Volkmer,
Zdeněk Bambas,
Petr Drobílek,
Ondřej Vašátko,
Martin Švanda
(5 × G Opatov, Praha )
72.
Nemám kamarády :(
46
257.
Jan Engler
(G, Hodonín )
73.
Czech Špek
44
267.
Tomáš Toman,
Matěj Bureš,
Ondřej Švihnos,
Štěpán Šípal,
John Vít
(5 × G, Děčín )
74.
New Frogwill
44
266.
Katarina Popov,
Lazar Topic,
Kristina Nikolic,
Milica Vidic,
Bajić Uroš
(5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
75.
Batee5a_For_The_Win
43
268.
Mohanad Elagan,
Moneer Salem,
Abdelrahman Abdelbaky,
(3 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
Ahmed Wagih,
Hossam Zaid
(2 × Menofia STEM Sch., Egypt )
76.
GGGama tým
43
269.
Adam Štyler,
Johanka Vejnarová,
Kateřina Vomelová,
Aneta Marie Svobodová
(4 × G Ústavní, Praha )
77.
Schrödingerovi kocouři
43
271.
Filip Krtek,
Adam Kobulej,
Ondřej Zeman,
Ondřej Klíč,
(4 × PORG, Praha )
Jan Kerhart
(G Jaroslava Seiferta, Praha )
78.
Vrakoslav
43
270.
Filip Hošek,
Ema Glacnerová,
Jakub Šinták,
Jan Doležil,
Matěj Formánek
(5 × Masarykovo klasické G, Říčany )
79.
Psdnj Physics Boys
42
273.
Amirhossein Lotfi,
Alireza Ebrahimi,
Ali moein
(3 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
80.
Mexican civils
40
275.
Mahmoud yasser,
Peter Henen,
Amr Khaled,
Abdullah Ahmed,
Osama Mohamed
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
81.
Kubíčkovi Mazáci
40
276.
Matyáš Petrák,
Jan Forejt,
Bohumil Zíka,
Antonín Morava,
Vojtěch Dvořák
(5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
82.
Společeπstvo Fyziků
40
278.
Marek Pučejdl,
Václav Krásnický,
Ondřej Kočka,
Matouš Pavlovský-Fiala,
Jiří Tušek
(5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
83.
Mírně napřed
38
282.
Tadeáš Roblík,
David Macek
(2 × G, Židlochovice )
84.
Young Physicists
38
280.
Mohamed Fahmy Abd El-Azzem,
Mohamed Ahmed,
Beshoy Bassem,
Youssef Elsayed,
Fahd Hassan
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
85.
MGO D+1/4B
38
281.
Jiří Rypl,
Michaela Valtrová,
Vít Pfleger,
Daniel Kramer
(4 × Mendelovo G, Opava )
86.
kamo bráchanče zdaar
37
287.
Marek Chvojka,
Vít Juřík,
Kostiantyn Iagupov,
Tobiáš Svačina,
Ondra Hák
(5 × G, Voděradská, Praha )
87.
Kulíšci
37
284.
David Halmazňa,
Martin Dvořák,
Magdaléna Chromčáková,
Justýna Střelecká,
Vladimír Kincl
(5 × Masarykovo G, Vsetín )
88.
Áčkarský POWER
37
286.
Miroslava Pokorná,
Dávid Drobný,
Matúš Jonaštík,
Karin Jakubcová,
Mária Ostertágová
(5 × G Grösslingová, Bratislava )
89.
Banana LHP CL
36
289.
Jim Phan Nhat Nam,
Tristan Nguyen Quoc Dung
(2 × Lê Hồng Phong HS, Ho Chi Minh )
90.
2001 osvícených pomerančů
35
295.
Jáchym Kouba,
Daniel Hostášek,
Vojtěch Mudra,
Martin Čelechovský,
Petr Šimíček
(5 × G J. Škody, Přerov )
91.
physics in shwal
35
292.
Amina Reda,
Mohammed Salah Said,
Abdelrahman Elsayed,
Eman Mohamed Abdelmonem,
Faris Essam
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
92.
Unterwassermanni
34
299.
Albert Vlček,
Jan Vítek,
Natálie Mertová
(3 × Mendelovo G, Opava )
93.
Physicists of Alexandria
34
296.
Abdelrhman Elbrens,
Shahd Awad Awad,
Mohammed Farid,
Ibrahim Mohammed,
Ahmed Gomaa
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
94.
Fyzika je život
34
301.
Peter Ondrik,
Norbert Riebesam,
Peter Šimko,
Samuel Pangrác,
Miriam Popovičová
(5 × G, P. Horova, Michalovce )
95.
Physics Helix (Infoset)
33
305.
Arash Rahimi,
Kiarash Sheikhi,
Rouzbeh Sadeghzadeh,
Ahmadreza Esmaeili,
Mobin Esmaeili
(5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
96.
The Eulerian Totient
33
307.
Saptak Das
(Downingtown STEM Academy, USA )
97.
Miss Lyalls Physicists
33
303.
Matt Ball Torokoff,
Abby Earnshaw
(2 × James Gillespies HS )
98.
High Energy Guys
33
306.
Mohammad Behzad Mahmoudi,
Mahan Farahmandfar,
Arian Zargandeh,
Taha Azimzadeh,
Mohammad Mahdi Nikoumazhab
(5 × Andishmand Farda High School )
99.
FUGEES
33
308.
Adéla Houdková,
Adam Janda,
František Chyba,
Jiří Srkal,
Josek Špánek
(5 × G, Kadaň )
100.
Hvězdnej tým
33
309.
Adéla Žáková,
Nela Vasilevová,
Matyáš Medlín,
Pavla Kohoutková,
Veronika Budařová
(5 × G, Litoměřická, Praha )
101.
Fyzikální Filutové
32
310.
Jakub Vyškovský,
Jan Tuhovčák,
Zuzana Houdková,
Eliška Vítková
(4 × Masarykovo G, Vsetín )
102.
Physik Lk Herr Kühnel
30
315.
Daniel Gantz,
Paul Krüger,
Marvin Gönner,
Kim Balharek,
Lucas Meyer zu Drewer
(5 × Albert-Einstein-Schule )
103.
Zexonus
29
316.
Roland Meixner,
Dárius Imrich Tóth,
Samuel Feješ,
Adam Sopko,
Maximilián Ágh
(5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
104.
DSS Agontuk
29
318.
Hamid Abrar Khan Romim,
(Notre Dame College, Dhaka )
Tasin Anan,
Ashfaqul Hasan,
Md. Arif Hasan,
Darun Nayeem
(4 × Monipur HS & Col. )
105.
Zákon zachovania zmätenosti
28
319.
Peter Steltenpohl,
Michal Katrlík,
Marko Šimoni
(3 × SG CENADA, Bratislava )
106.
Fine man
28
324.
Filip Rásó
(Súkromné Bilingválne G., Galanta )
107.
Einstein of Egypt
28
320.
Ayman Rizk,
Abdelhameed Eldosoky,
Ahmed Fouda,
Abdelrahman Atroush,
Ahmed Ashraf
(5 × Dakahlia STEM HS )
108.
Fyzikální-tým-CB
27
327.
David Ševčík,
Josef Hlahůlek,
Jiří Chramcov
(3 × G, Uherské Hradiště )
109.
THE CH4MPIONS
26
333.
George Iakovidis,
Antonios Tsiorvas,
Rafail Tsiorvas
(3 × Mandoulides, Greece )
110.
JsmeTuJenProZabavu
26
331.
Dominika Filipová,
Štěpánka Bartošová,
Julie Skýpalová,
Johana Bartlová,
Oliver Punge
(5 × G J. Škody, Přerov )
111.
Zvířátka a loupečníci
26
332.
Jana Kvapilová,
Marta Coufalová,
Agáta Coufalová,
Judita Coufalová
(4 × G, Olomouc-Hejčín )
112.
The magnificent
26
334.
Yassin Ehab,
Ahmed El-sheikh,
Rashad Abdeltawab,
Mohamed Saeed,
Mohammad El- Azab
(5 × 6 October SS )
113.
Ohmodporní relativisti
26
330.
Adam Kišac,
Timotej Bezák,
Martin Lipka,
Peter Siebert,
Damian Dlhoš
(5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
114.
Not bad at all!
25
336.
Tymoteusz Pytko,
Igor Ogryzek,
Julian Piela,
Szymon Syhłowyj,
Michał Pater
(5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
115.
Physics Kids
25
340.
Ali Pourmohammadi Najafabadi,
Iliya Mohammadi,
Soheil Kazemi,
Mohammadamin Mohebi,
Amirhossein Ayoobian
(5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
116.
Ktož sú Davidovi bojovníci
25
337.
David Dvořák,
Matěj Sedláček,
Tom Suchomel,
Daniel Semotan,
Kristián Rosenkranz
(5 × PORG, Praha )
117.
Krímeš
24
341.
Diana Čačková,
Tomáš Mihálik,
Svätoslav Holonič,
Peter Frena,
(4 × G, P. Horova, Michalovce )
Branislav Bobik
(SOŠ stavebná s VJM )
118.
Šoltészteam
23
342.
Jakub Petrov,
Marek Serafin,
Rostislav Sliž,
David Pastor,
Jana Stryczková
(5 × G, Třinec )
119.
Einstein
23
345.
Marwa Elnaggar,
Basmalla Mohammed Salah,
Rana Nabil Rana Nabil Elgeddawy,
Rofida Ahmed Elshobaky,
(4 × Ismailia STEM HS, Egypt )
Menna Talal El najdy
(Sharkya STEM School, Egypt )
120.
Kozel
23
344.
Ondřej Adamec,
Eva Bednářová,
Sebastian Kubeš,
Markéta Klimánková,
Jakub Zsibrita
(5 × G Komenského, Havířov )
121.
Ded
23
343.
Alexander Stoyanov
(91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" )
122.
Psdnj Physics Girls
22
349.
Fatemeh Mahdieh,
Parnia Ahmadian,
Zahra Sharifi
(3 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
123.
Schrodinger's Team
22
346.
HAMI FARKHONDEH,
Mohammad Ostovar,
PARSA PARINCHI,
Ali Bina,
MAHDIS SHAHIDI ASL
(5 × Andishmand Farda High School )
124.
GLP
22
347.
Vilém Pechmann,
Jiří Tušek,
Jan Jindřich Hřebenář,
Adam Novotný,
Anežka Tetřevová
(5 × G Luďka Pika, Plzeň )
125.
3 MYSTIC WIZARDS
21
353.
Punya Bindlish Punya Bindlish,
Purav Arora Purav Arora,
Raghav Bansal Raghav Bansal
(3 × Bhavan Vidyalaya Panchkula )
126.
GAB
20
355.
Lucia Malíková,
Jakub Englárt,
Filip Szikhart,
Barbora Moncoľová,
Lukáš Bolek
(5 × G A. Bernoláka, Senec )
127.
albert's will
20
356.
peter Rashad Eskander
(Alexandria STEM School, Egypt )
128.
Fahrenheit Celsius
20
358.
Orhun Ciftcioglu
(Fenerbahce Anatolian HS, Turkey )
129.
STEM Alex on the beat
20
354.
Abdelrahman Ehab,
Youssef Abd Elaziz,
Ahmed Esmail,
Mariam Osama,
Menna Hossam
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
130.
Májovci
20
361.
Tereza Hochmanová,
Klára Sturt
(2 × G Chotěboř )
131.
GVATOM
18
368.
Denisa Michnáčová,
Matúš Mikolaj,
Michal Rzeszoto
(3 × G Varšavská, Žilina )
132.
Gumkáči
18
367.
Vanessa Hoczková,
Alexandra Sopková,
Nina Bacharova,
Martin Tomeš,
Emma Danielová
(5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
133.
Geniuses
18
364.
Mariam seif-eldin Ahmed,
(Maadi STEM HS )
Hager Mahmoud elmasry Elmasry,
Sohila Azzam Abd ellatef
(2 × STEM Gharbiya, Egypt )
134.
Physicano
18
371.
Mohamed Esmail,
Yousef Essam,
Moamen Ragab,
Basmala Abdallah,
Abdallah Saber
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
135.
Future Physicists
16
376.
Sondos Ahmed,
radwa Ashraf
(2 × Maadi STEM HS )
136.
Bubla team
16
375.
Tereza Žižková,
Agáta Martínková,
Nikol Dvořáková,
Marie Koblížková,
Michala Nechvílová
(5 × G Dašická, Pardubice )
137.
Mozečky
16
373.
Hynek Janáč,
Marie Filgasová,
Tereza Kropidłowská
(3 × Masarykovo G, Vsetín )
138.
Obdivovatelé Radima Putyery
16
374.
Marek Šnajdr,
Daniel Záslav,
Lucie Vávrová,
Andrea Tomečků,
(4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
Ladislav Vávra
(G, Rožnov pod Radhoštěm )
139.
Fyzici z města u dvou přehrad
15
378.
Jakub Kucherko,
Hana Válková,
Eliška Antošová,
Jakub Kaštovský,
Marek Wojkowski
(5 × G Komenského, Havířov )
140.
After Higgs
15
379.
Bahar Safari Parni,
Sonia Zolfi Darabi,
Anahita Ziaei,
ZAHRA Darandi,
Sarina Farhang
(5 × Andishmand Farda High School )
141.
Fazekas 9.b
14
386.
András Radvánszki,
Hunor Takács,
Bálint Fürjes,
Bálint Ertsey,
Dániel Grosser
(5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
142.
Bagetky
14
384.
Jiří Říha,
Petr Vitko,
Bohdan Habor,
Ondřej Suchý,
Minh Hieu Vuong
(5 × G Teplice )
143.
Quantum Field Theoreticians
14
385.
ARTIN GHOBADI,
ARSHIA BAHARLOU,
RAMBOD GHASEMI,
HIVA BAHRAMI MOGHADAM,
NIMA ASHOURI
(5 × Andishmand Farda High School )
144.
Fantastic four
14
381.
Youssef Mohamed desoukey Atallah,
Nada Ashraf Mahmoud,
(2 × Bani Sweif STEM School, Egypt )
Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber,
Sondos Mohamed Mahmoud
(2 × khadiga Yousef, Asyut, Egypt )
145.
Pantomath
13
393.
Esraa Hassan,
(KFS STEM School )
Omar Mnfy,
Youssef Shaaban,
Youssef Ali,
Abdelrahman Ahmed
(4 × Alexandria STEM School, Egypt )
146.
The physicists
13
387.
Hana Hafez,
Mayar Mekawy,
Mariam Hamdy,
Malak Wael,
Jana Hamed
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
147.
We Matter
13
390.
Reem Mohamed,
Ayat Khaled,
Omar Essam,
Ahmed Haroun,
Abdel-Rahim Motawea
(5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
148.
Pascalovy pravnučky
13
392.
Anna Dohnalová,
Marie Kuthanová,
Marie Holečková,
Veronika Těhlová,
Markéta Vokáčová
(5 × G, Sušice )
149.
El Physicists
13
391.
Sondos Khaled,
(Tahta SS for Girls )
Joseph Gamil
(Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt )
150.
VAKAM
13
389.
Viktor Adámek,
Jakub Hyhlík,
Mikuláš Lejsek
(3 × G, Ústí nad Orlicí )
151.
Psdnj Physics Girls 2
11
396.
Asma Mansouri,
Narges Matin,
Farnoush Pourshaban
(3 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
152.
Iranium
11
395.
Omid Raeisi Filabadi
(Ejei High School, Isfahan, Iran )
153.
Physics Lovers<3
10
398.
Layla Zayed,
Haya Zayed,
(2 × Algarayda Secondary S, Egypt )
Khaled Magdy
(ElMalek ElKamel HS, Egypt )
154.
Physical life
10
401.
Habiba Elsapagh,
Salma Elhawari,
Ola Elbana,
Shahd Elkotb,
Eman Elgohary
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
155.
for the top together
10
403.
Shrouq Gamal,
Marwa Alnaggar,
Omar Mohammed,
mohamed shaban salama,
(4 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
Ahd Awny
(Sobk El Dahak Secondary School )
156.
B&N
10
402.
Belal Salah,
Nour kamal salem
(2 × Alexandria STEM School, Egypt )
157.
Mlaďoši z dědiny
9
405.
Miroslav Sopoušek,
Dominique Krusche,
Štěpánka Krausová,
Anna Mrázová,
Aneta Novotná
(5 × G, Křenová, Brno )
158.
fYzIkLaNi hs
9
406.
mahmoud yasser
(133 HS Alexandar A. S. P., Bulga )
159.
#možnámátepravduamožnátakyne
8
407.
Adriana Daňková,
Jan Maňoušek,
Milana Laifrova,
Martin Michalík,
Nikola Binková
(5 × G, Křenová, Brno )
160.
Lagrange>Newton
8
409.
Muhammed Yaseen Nivas
(GEMS OO Indian Sch., Emirates )
161.
Sherlock ohmss
7
412.
Moaz Mohamed,
Mohamed Atwa,
(2 × Dakahlia STEM HS )
Hagar Attallah,
Rahma Reda,
Kaber Khafaga
(3 × Gharbiya STEM HS )
162.
Isaac a jeho kokos
7
416.
Kateřina Prantlová,
Anna Drobilová
(2 × G Jindřichův Hradec )
163.
Volkovci
7
413.
Michaela Bodnárová,
Kristína Belejová,
Dana Bobošová,
Ema Bajužíková,
David Pajonk
(5 × G, P. Horova, Michalovce )
164.
STEM
7
410.
Mohamed Anan,
Mohamed Nagy,
Ahmed Ashmawy
(3 × Dakahlia STEM HS )
165.
Standard Model People
7
414.
NEGIN SADAT KHADEMI,
Dezh Tiva,
asal alvandipour,
MAHSA AMIRI,
dorsa khosronejad
(5 × Andishmand Farda High School )
166.
the royal team
5
419.
malak ahmed elnaggar,
karoline karam saber,
nema hany fathy,
mai abdullah ahmed,
(4 × El_Ahd elgded for girls )
omar atef sabry
(El_Tabry Secondary Proxy for boy )
167.
Ústavka3.A
5
421.
Agáta Rýdlová,
Vít Chadima,
Marie Záškodná,
David Šťastný,
Nina Žemličková
(5 × G Ústavní, Praha )
168.
Newton's grandsons
5
422.
Ahmed Sayed Morad,
(STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
Ahmed Mohamed Zeidan,
Ahmed Mohamed Nasr,
Khaled Ahmed Elsayed,
Abanob Maged Seddik
(4 × Ismailia STEM HS, Egypt )
169.
Black hole vortex
3
424.
PARNIAN BEHI,
HASTI HASHEMI,
Kimia Eghbal,
Setayesh Ahmadi,
BARAN KHATIBI
(5 × Andishmand Farda High School )
170.
Physics on Top
2
426.
Youssef AbdElAziz,
Hosam Mohamed Ibrahim,
Ahmed Gamal Mousa,
Ali Abo Bakr Hegazy
(4 × Sharkya STEM School, Egypt )
171.
Higgs-bosons
2
425.
Md.al maruf Hasan,
SM Akash,
Md.sheikh Sadi,
KH arefin Siam,
Madhurjo Mahian
(5 × Monipur HS & Col. )
172.
hope for success
1
429.
Doaa Mohamed Saad,
Aya Karam Menshawy,
Esraa Samy Mahmoud,
Dina Abdallah Elbanna,
(4 × Atris Secondary school )
Estabraq Elnabawy Ahmed
(Gamal Abd_Elnasser for girls )
173.
Fyzizist
0
432.
Sreehari Kodakkal
(Sainik school )
174.
KPALF
0
435.
Karolína Bazsóová,
Filip Tomáš,
Patrik Stopiak,
Ľudovít Veľas,
Aneta Žužová
(5 × G, P. Horova, Michalovce )
DNQ
Ghosts
omar walid,
abdulrahman hamido,
mohamed hanafy,
Ahmed Abdelhafez,
Mostafa Qenawy
(5 × Alexandria STEM School, Egypt )
DNQ
ccc+++
momo sasa
(Hathazari G C, Bangladesh )