UBYTOVÁNÍ

Ubytování

Pokud přijíždíte na soutěž z velké dálky a chcete se před soutěží pořádně vyspat, rezervujte si ubytování v Hotelu Duo. Pokud máte v plánu zúčastnit se také akcí po skončení soutěže, můžete se ubytovat na jednu nebo dvě noci navíc. Jedná se o dny 10.2. (den před soutěží), 11.2. a 12.2. (dny po soutěži).

Hotel Duo

Hotel Duo je čtyřhvězdičkový hotel kousek od metra Střížkov. Jeho polohu najdete na adrese Teplická 492, 190 00 Praha Česká republika.

Pokoje v hotelu jsou po trojlůžkové a dvojlůžkové. Soutěžící a doprovod bude do pokojů přiřazen podle délky pobytu a až poté podle vlastních preferencí (tedy ubytovaní na více nocí zřejmě nebudou s těmi na jednu noc).

Ceny a volná místa

Kapacita hotelu je omezená a cena za jednotlivé noci se liší, neboť se jí alespoň z části pokoušíme dotovat. Pokud máte zájem o ubytování a již není místo, neváhejte nám napsat, nebo sledovat tuto stránku, je možné, že nějaké ubytování přidáme (bohužel, již za plnou cenu 500 Kč). Jestli máte zájem o ubytování i na další dny, napište nám na fyziklani@fykos.cz.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací