PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A

V kategorii je přihlášeno 48 týmů.

Jaderný reaktor IV. generace

Jindřich Jelínek (4. ročník), Jiří Loun (3. ročník), Richard Veselý (4. ročník), Tereza Pavlišová (4. ročník), Jiří Janoušek (3. ročník)

Fanatická pětka (doprovod Jan Fátor)

Jakub Rajnštajn (4. ročník), Michal Jireš (4. ročník), Vojtěch Netík (4. ročník), Jan Vaník (4. ročník), Jiří Kukla (4. ročník)

RSDr. Gunár Karol a iné (doprovod Viktoria Kárászová)

Jakub Hluško (4. ročník), Michal Horanský (3. ročník), Jakub Pravda (3. ročník), Jozef Číž (4. ročník), Patrik Drozdík (4. ročník)

Gamča1 (doprovod Štefan Horvát)

Matej Moško (4. ročník), Jakub Schenk (4. ročník), Adam Chalúpek (3. ročník), Peter Kravár (3. ročník), Ondrej Baranovič (4. ročník)

Gáďa a Alfa Samci

Jaromír Sladkovský (4. ročník), Matěj Krátký (3. ročník), Jan Vavřín (2. ročník), Albert Polák (4. ročník), Vít Gaďurek (4. ročník)

GJAR

Michal Lelák (4. ročník), Emil Lelák (4. ročník), Adam Plavčan (4. ročník), Anton Matis (4. ročník), Miroslav Mihalčin (4. ročník)

Čermákovy mašinky (doprovod Miroslava Maňásková)

Jiří Blaha (4. ročník), Anna Kremplová (4. ročník), Diana Varšíková (3. ročník), Adam Číž (4. ročník), Jakub Zemek (4. ročník)

Natives (doprovod Petra Komprdová)

Kateřina Rosická (4. ročník), Filip Bajer (4. ročník), Jakub Hejman (4. ročník), Lukáš Pádecký (4. ročník)

BrKo (doprovod Věra Krůsová)

Vojtěch Breník (4. ročník), Erik Kočandrle (4. ročník), Adam Hlas (4. ročník), Josef Hladil (4. ročník), Ondřej Komora (4. ročník)

HARAMBE did nothing wrong!

Filip Kukla (4. ročník), Šimon Tesař (4. ročník), Vojtěch Velínský (4. ročník), Adam Kraj (4. ročník), Vojtěch Šolc (1. ročník)

Wigymáci (doprovod Petra Kňurová)

Vojtěch David (2. ročník), Jan Lukovský (2. ročník), Jiří Močkoř (2. ročník), Vojtěch Mohelník (2. ročník), Tomáš Deingruber (4. ročník)

Zitterbewegung (doprovod Zuzana Gromanová)

Ngoc Hung Hoang (3. ročník), Petr Zahradník (4. ročník), Zdeněk Vostřel (4. ročník), Jaroslav Frühauf (3. ročník), Hung Do (3. ročník)

Čučoriedky

Andrej Vikartovský (4. ročník), Richard Rippel (3. ročník), Alexander Velič (4. ročník), Radovan Tvrďák (4. ročník)

(J)elita z GPB

Daniel Pindur (4. ročník), Petr Lisník (4. ročník), Gabriela Diasová (4. ročník), Rostislav Berezjuk (4. ročník), Daniel Fišer (4. ročník)

Gyra (doprovod Tomáš Hofrichter)

Jakub Chlum (4. ročník), Jan Lexa (3. ročník), Martin Motejlek (4. ročník), Vít Sladký (4. ročník), Tereza Císařová (4. ročník)

BrainPower

Michal Jůza (4. ročník), Kristián Matuštík (4. ročník), Vojtěch Pokorný (4. ročník), Jan Cháb (4. ročník), Jan Vaněček (4. ročník)

Poutníci (doprovod Josef Jírů)

Kryštof Veřtát (4. ročník), Jakub Veřtát (4. ročník), Jáchym Lis (4. ročník), Marek Bedřich (3. ročník), Jakub Malínek (3. ročník)

Via noctis

Vít Jůza (4. ročník), Kateřina Charvátová (4. ročník), Kristýna Kratochvílová (3. ročník), Helena Nováková (3. ročník), Matyáš Kroupa (4. ročník)

Za fyziku a Poštovú (doprovod Gabriela Franikova)

Dávid Šatala (4. ročník), Maroš Mešter (2. ročník), Martin Melicher (4. ročník), Timotej Župina (4. ročník), Beáta Hroncová (4. ročník)

Trzyniec Centrum (doprovod Pavlína Madari)

Daniel Martynek (4. ročník), Martin Novotný (4. ročník), Štěpán Stryja (4. ročník), Michael Csepcsar (4. ročník), Lukáš Míra (3. ročník)

Tým Jaromíra Soukupa (doprovod Julius Kolín)

Miroslav Holeček (4. ročník), Anna Cihlářová (4. ročník), Martin Hubal (4. ročník), Dominika Hájková (4. ročník), Lukáš Málek (4. ročník)

Kladenská kavárna (doprovod Lucie Pelikánová)

Matěj Kripner (4. ročník), Kateřina Najmanová (4. ročník), Filip Brukner (4. ročník), Vojtěch Svoboda (4. ročník), Karel Vítek (4. ročník)

CATS College Canterbury

Ricardo Skewes Zorrilla (3. ročník), Roman Demianovych (3. ročník), Mateo Guzmán Subiría (3. ročník), Ermal Bejko (3. ročník)

GJS Zlín (doprovod Albert Vacek)

Tomáš Vrbovský (4. ročník), Kristýna Kamenářová (4. ročník), Adéla Maroňcová (4. ročník), Lucie Kundratová (4. ročník), Vilém Vaňhara (3. ročník)

Šamani na ntou

Jan Horák (4. ročník), Petr Mrázek (4. ročník), Kryštof Kobliha (3. ročník), Veronika Čírtková (4. ročník), Karel Ramiš (3. ročník)

Colegio Retamar A (doprovod José Francisco Romero García)

Jose Antonio Guzman Funck (4. ročník), Jacobo Vila (4. ročník), Alejandro Zapata (4. ročník)

Disperze jader (doprovod Johana Dvořáková)

Johana Dvořáková (4. ročník), Matěj Drahník (4. ročník), Martin Salaj (4. ročník), Daniel Krátký (3. ročník), Adam Grunt (3. ročník)

Spatio-temporal colinearity

Oliver Šmakal (4. ročník), Pavlína Kružíková (4. ročník), Denisa Průšová (4. ročník), David Schacherl (4. ročník), Veronika Nováčková (4. ročník)

RKG - KelvinKeplerKurchatov (doprovod Galina Rafalsone)

Vladimirs Scigolevs (4. ročník), Robert Gordin (4. ročník), Arturs Maslenkovs (4. ročník), Nika Kutuzova (4. ročník), Romans Prokopjevs (4. ročník)

Richmond Park Sarajevo

Nedim Balihodžić (3. ročník), Sara-Medina Šehović (3. ročník), Maida Štulanović (4. ročník), Amer Bešo (4. ročník), Muhamed Sokolović (4. ročník)

MI6 (doprovod Lenka Plachtová)

Kristýna Sýkorová (4. ročník), Daniela Priesolová (4. ročník), Michal Mikeska (4. ročník), Radomír Mielec (1. ročník), Petr Stádník (3. ročník)

ZAGym (doprovod Jiří Holubička)

Matěj Holubička (3. ročník), Tereza Němcová (3. ročník), David Kozák (4. ročník), Antoním Křovina (4. ročník), Tereza Portychová (4. ročník)

π - vo

Eduard Frlička (4. ročník), Erik Scholcz (4. ročník), Michal Gurčík (4. ročník), Ema Salugova (4. ročník), Radka Hatalova (3. ročník)

Šumperští lepšolidi (doprovod Karel Měšťánek)

Antonín Štrpka (4. ročník), Michal Horáček (4. ročník), Jan Ristovský (3. ročník), Richard Elsner (4. ročník)

Seš-Lost (doprovod Zdeněk Polák)

Petr Semerák (4. ročník), Kurt Hartmann (4. ročník), Jaromír Poláček (4. ročník), Štěpán Filip (3. ročník), Jan Pikman (4. ročník)

Thomsonův pudinkový tým

František Záhorec (3. ročník), Petr Borňás (3. ročník), Jan Záhorec (2. ročník), Tomáš Laube (2. ročník), Vít Salava (1. ročník)

Waffen_FY

Hynek Steinmetz (3. ročník), Karel Lysý (3. ročník), Veronika Nováková (4. ročník), Petr Linhart (4. ročník), Jan Licek (3. ročník)

Růžoví poníci

Marek Běloušek (4. ročník), Filip Fryš (3. ročník), Marek Pinta (3. ročník), Aleš Melzer (3. ročník), Andrea Krouparova (4. ročník)

Higgsovy bosony (doprovod Jana Krejčíková)

Barbora Vášová (4. ročník), Michal Holec (4. ročník), Vojtěch Pavlas (3. ročník), Michael Šulc (4. ročník), Daniel Čech (2. ročník)

Amok

Michal Němec (3. ročník), Aneta Pelíšková (3. ročník), Ota Mikušek (3. ročník), Jakub Šťastný (4. ročník)

Promovaní inženýři (doprovod Dagmar Müllerová)

Štěpán Tichý (4. ročník), Michal Trejdl (4. ročník), Vít Bechyňský (3. ročník), Anna Kimlová (2. ročník), Jan Koudelka (3. ročník)

Rovnoběžky

Adam Gottfried (4. ročník), Marek Holeček (4. ročník), Martin Picek (4. ročník), Iva Koblížková (4. ročník), Jan Bureš (4. ročník)

Kolemjdoucí workoholici! (doprovod Ivana Sirotková)

Max Nonfried (4. ročník), Kateřina Krejčíková (4. ročník), Tomáš Hefler (4. ročník), Břetislav Kubeš (3. ročník), Dominika Soukupová (3. ročník)

Mickeyho klubík (doprovod Lenka Plachtová)

Jan Vysloužil (4. ročník), Vojtěch Molin (4. ročník), Jindřich Bělka (4. ročník), Vojtěch Cuberek (4. ročník), Pavel Kraus (4. ročník)

προσωρινός

Jakub Růžička (4. ročník), Lukáš Hora (4. ročník), Vojtěch Drška (4. ročník)

Caput cavas (doprovod Jiří Šamaj)

Ondřej Bašanda (4. ročník), David Šilhán (4. ročník), Adéla Šichnárková (4. ročník), Radek Trchalík (4. ročník), Vojtěch Honěk (4. ročník)

Falcon (doprovod Jana Michaliková)

Adam Huleš (4. ročník), Marie Wagnerová (3. ročník), Jakub Končal (4. ročník), Tereza Dvořáková (4. ročník)

Gymnázium Chotěboř (doprovod Vladislav Smejkal)

Matěj Moravec (2. ročník), Eliška Ondráčková (2. ročník), Ondrej Pecina (2. ročník), Alžběta Fiedlerová (2. ročník), Jiří Frühbauer (2. ročník)


kategorie B

V kategorii je přihlášeno 49 týmů.

Teorie Všeho

Viktor Materna (3. ročník), Daniel Perout (2. ročník), Lubor Čech (2. ročník), Josef Minařík (4. ročník), Jaroslav Herman (3. ročník)

Šamani (doprovod Gabriela Franikova)

Ronald Doboš (3. ročník), Samuel Amrich (4. ročník), Branislav Pastula (3. ročník), Samuel Novák (3. ročník), Jakub Mandzák (2. ročník)

Pozitróny (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)

Róbert Jurčo (4. ročník), Martin Babača (4. ročník), Róbert Jurenka (3. ročník), Martin Opát (2. ročník), Adam Húserka (2. ročník)

Špit (doprovod Stanislav Gottwald)

Vojtěch Žák (3. ročník), David Kománek (3. ročník), Lucie Vomelová (3. ročník), Klára Kulhavá (3. ročník), Jan Piroutek (3. ročník)

Já bytí absolutno (doprovod Karel Heřman)

Adam Karas (2. ročník), Jakub Dřevo (2. ročník), Vít Gardoň (3. ročník), Karel Kraus (3. ročník), Vojtěch Ježek (3. ročník)

Kamenní fyzici (doprovod Vít Doležel)

Václav Kohout (3. ročník), Jakub Vaněk (3. ročník), Jakub Švorc (3. ročník), Maxmilián Pilmaier (3. ročník), Ondřej Švarc (3. ročník)

Š-kvarci (doprovod Bronislav Zachrdla)

Filip Koňařík (4. ročník), Ondřej Daniš (4. ročník), Lucie Nenutilová (1. ročník), Tomáš Čajan (1. ročník), Martin Garnzarz (1. ročník)

α ω (doprovod Dana Černínová)

Jan Stoklasa (3. ročník), Tomáš Wolf (3. ročník), Karel Chwistek (2. ročník), Jakub Domes (4. ročník), Vojtěch Krobot (2. ročník)

Newton, Einstein, Kroupa

Radovan Picek (4. ročník), Štěpán Šrajer (2. ročník), Vojtěch Bláha (3. ročník), Tomáš Pokorný (2. ročník), Tomáš Salavec (3. ročník)

Jako minulej rok

Jonáš Havelka (3. ročník), Matouš Vondrášek (3. ročník), Jakub Ambroz (3. ročník), Adam Jirák (3. ročník), Vojtěch Bauer (2. ročník)

Fialôčky

Alexandra Géciová (3. ročník), Viktória Ralbovská (3. ročník), Daniel Holek (3. ročník), Jakub Jobus (3. ročník), Michal Palič (3. ročník)

Dašák (doprovod Jana Herudková)

Lukáš Nejezchleb (3. ročník), Jakub Sakař (3. ročník), Matěj Formánek (3. ročník), Petr Král (3. ročník), Petr Filip (3. ročník)

Dlouhý, Široký a Bystrozraká

Veronika Hendrychová (3. ročník), Vojtěch Zeller (2. ročník), Antonín Hejný (2. ročník)

...

Eva Vochozková (3. ročník), Marek Duchaň (3. ročník), Ondřej Brdečko (3. ročník), Marco Souza de Joode (2. ročník)

ChesSins

Adam Vavrečka (3. ročník), Michal Stolař (3. ročník), Viktor Vařeka (3. ročník), Ondřej Havelka (3. ročník), Jonáš Jarolím (3. ročník)

Gymro (doprovod Helena Čížková)

Karel Balej (4. ročník), Tereza Kašáková (3. ročník), Šárka Beranová (2. ročník), Alexandra Planetová (3. ročník), Vojtěch Špilar (3. ročník)

Tým UVD (doprovod František Štěpánek)

Miroslav Boštík (3. ročník), Vojtěch Brandejs (3. ročník), Ondřej Fiala (3. ročník), Jan Polnický (3. ročník), Adam Hušek (3. ročník)

Na párek a dom s Jančou (doprovod Adam Zemánek)

Amálie Dostalíková (2. ročník), Vít Ulehla (2. ročník), Adam Zemánek (3. ročník), Jana Pallová (4. ročník), Štěpán Zapadlo (3. ročník)

Jsme mimo obraz (doprovod Tomáš Krásenský)

Martin Beneš (2. ročník), Josef Hruška (2. ročník), Tadeáš Havlík (2. ročník), Petr Fiedler (2. ročník), Martin Zimen (4. ročník)

Finemen (doprovod Šárka Adamcová)

Jaroslav Scheinpflug (3. ročník), Jan Cába (3. ročník), Štěpán Skalka (2. ročník), Jaromír Urban (3. ročník), Martin Putzer (3. ročník)

Zemiačiky

Anna Jambrichová (2. ročník), Nadiya Balanchuk (2. ročník), Samuel Čavoj (4. ročník), Jana Kubová (2. ročník), Daša Novysedláková (3. ročník)

JGN Gold Stars (doprovod Zdeněk Polák)

Jakub Ježek (3. ročník), Matyáš Háze (2. ročník), Tomáš Heger (1. ročník), Jana Možíšová (4. ročník), Marek Balcar (4. ročník)

KOLOUŠCI (doprovod Věra Krůsová)

Vojtěch Nováček (4. ročník), Klára Hubínková (1. ročník), Šimon Pekár (1. ročník), Vít Vokroj (3. ročník), Martin Hubata (3. ročník)

Fuj-a-wej (doprovod Lukáš Šmahel)

Martin Bican (3. ročník), Kateřina Karbusová (3. ročník), Tereza Houserová (3. ročník), Vít Neužil (3. ročník), Jan Binka (2. ročník)

Colegio Retamar B (doprovod José Francisco Romero García)

Javier Gómez Llano (3. ročník), Javier Sanchez Bonilla (2. ročník), Juan Alvarez Ordinas (2. ročník), Alvaro Valderrabano Megias (2. ročník), Tomas Montilla Garcia (3. ročník)

Szimere Bindis (doprovod Miloš Bíro)

Hana Kluvancová (3. ročník), Svetlana Rampašeková (3. ročník), Tatiana Matejková (3. ročník), František Stupka (3. ročník), Samuel Šabík (3. ročník)

G - JAK (doprovod Yveta Ančincová)

Jakub Svozil (3. ročník), Matouš Cimala (3. ročník), Matěj Novotný (3. ročník), Silvie Paprskářová (3. ročník), Matrix Svoboda (3. ročník)

StDr (doprovod Viktoria Kárászová)

Tomáš Šimek (2. ročník), Gabriel Ščurka (2. ročník), Lucia Tóthová (3. ročník), Viktória Mária Bánovská (4. ročník), Matúš Hladký (1. ročník)

Ploutvičky (doprovod Zdeněk Polák)

Jiří Moc (3. ročník), Marek Čermák (2. ročník), Martin Uždil (2. ročník), Martin Stuchlík (3. ročník), Michal Matoulek (4. ročník)

GradientDivergence (doprovod Lenka Plachtová)

Zdeněk Legerský (2. ročník), Lucie Kunčarová (3. ročník), Ondřej Kozelský (4. ročník), Vojtěch Doležal (4. ročník), Josef Knápek (1. ročník)

Zkusíme, uvidíme (doprovod Bohdana Najmanová)

Jan Mareš (4. ročník), Martin Bureš (3. ročník), Radim Stejskal (3. ročník), Filip Gregora (2. ročník)

WIGYM1 (doprovod Petra Kňurová)

Martin Štípal (3. ročník), Vojtěch Matulík (3. ročník), Lukáš Metz (3. ročník), Šimon Galajda (3. ročník), Michaela Oudová (3. ročník)

3.141592654zza (doprovod Václav Šlouf)

Radek Chládek (3. ročník), Aleš Hanžlík (3. ročník), Vít Anderle (3. ročník), Jan Kadlec (3. ročník), Josef Luxa (3. ročník)

Petříci (doprovod Radovan Růžička)

Martina Lehká (3. ročník), Klára Hortlíková (3. ročník), Karolína Dalecká (3. ročník), Vojtěch Holásek (3. ročník), Rudolf Kleisl (3. ročník)

Chleba s máslem (doprovod Jiří Šamaj)

Ota Michálek (4. ročník), Kateřina Kopecká (4. ročník), Martin Cmiel (2. ročník), Tomáš Kolibáč (2. ročník)

GymplKladno (doprovod Vít Doležel)

Richard Rubáš (2. ročník), Matěj Mezera (2. ročník), Jan Růžička (2. ročník), Filip Ruta (4. ročník), Michal Hevessy (4. ročník)

Borovička (doprovod Vladislav Jedlička)

Matěj Hasala (3. ročník), Jan Podlucký (3. ročník), Kateřina Panešová (3. ročník), Dalibor Pavelčík (3. ročník), Sára Krinerová (3. ročník)

Gymnázium Mělník

Ondřej Žežule (2. ročník), Ondřej Galuščák (2. ročník), Václav Novotný (3. ročník), Oliver Křenek (2. ročník)

Laba a spol. (doprovod Pavlína Madari)

Tomáš Laba (3. ročník), Adam Gabrys (2. ročník), Karolína Czepczorová (2. ročník), Dominik Horňák (2. ročník), Vojtěch Spratek (2. ročník)

Štola života (doprovod František Zajíc)

Tomáš Šabata (2. ročník), Jakub Král (2. ročník), Emílie Puttová (3. ročník), Lucie Šifnerová (3. ročník)

Frogwill (doprovod Vasa Vucurevic)

Bojana Popov (3. ročník), Tamara Ranisovic (3. ročník), Tamara Komlenski (3. ročník), Mihajlo Bogdanovic (2. ročník), Luka Vukovic (1. ročník)

GymŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)

Radek Folprecht (3. ročník), Jan Kousalík (3. ročník), Martin Pfrogner (3. ročník), František Čížek (3. ročník), Vojtěch Doležal (3. ročník)

Chiba (doprovod Olga Kloučková)

Karolina Helemiková (3. ročník), Julie Šlamborová (3. ročník), Šárka Lísková (3. ročník), Jan Toman (3. ročník), Jaroslav Pryjmak (3. ročník)

Gykas

Marek Nestěra (3. ročník), Oldřich Novotný (4. ročník), Jan Macháček (3. ročník), Filip Gregor (4. ročník), Adéla Kulhavá (1. ročník)

Kouřoví Vlci (doprovod Olga Kouřimská)

Ondřej Haluza (3. ročník), Karel Lintimer (3. ročník), Karel Černý (3. ročník), Daniel Vogel (3. ročník), Lukáš Zámečník (3. ročník)

Patrik a sedmikrásky (doprovod Jaroslav Šmahel)

Eliška Kratochvílová (3. ročník), Jana Spurna (3. ročník), Patrik Šmátrala (3. ročník), Jaroslava Jahodová (3. ročník), Eliška Syrovátková (3. ročník)

Celkem chytrý z Kadaně (doprovod Jaroslav Šmahel)

Klára Kňavová (3. ročník), Lenka Podhorna (3. ročník), Fabián Bodnár (3. ročník), Jiří Klepp (3. ročník), Matěj Kaška (3. ročník)

GYMRO3 (doprovod Helena Čížková)

Tomáš Pekárek (3. ročník), Vojtěch Nový (3. ročník), Štěpán Lisý (3. ročník), Václav Kraidl (3. ročník), Arian Adam Ott (2. ročník)

233IQ, 23cm, 2,3promile

Vojtěch Žíla (3. ročník), Filip Tedenac (3. ročník), Václav Valenta (3. ročník), Adam Škvrna (3. ročník)


kategorie C

V kategorii je přihlášeno 54 týmů.

Josephsonův Jev

Jan Růžička (2. ročník), Filip Oliver Klimoszek (1. ročník), Viktor Fukala (2. ročník), Filip Hůlek (2. ročník), Milana Dejaková (1. ročník)

The Falcons (doprovod Petra Martišková)

Hynek Jakeš (1. ročník), David Vraj (1. ročník), Tomáš Patsch (9. ročník), Jan Benjamin Puškáš (1. ročník), Tomáš Sklenář (3. ročník)

Gamča3 (doprovod Štefan Horvát)

Pavol Pivko (1. ročník), Jozef Mičáň (1. ročník), Viktor Balan (1. ročník), Kristián Andraščík (1. ročník), Samuel Stanek (1. ročník)

Generátor náhodných čísel (doprovod Hana Radová)

Eliška Pirnosová (2. ročník), Ondřej Sladký (2. ročník), Adam Blažek (2. ročník), Ondřej Baštař (2. ročník), Viktorie Valdmanová (2. ročník)

Parabola neexistuje (doprovod Gabriela Franikova)

Peter Ridilla (3. ročník), Radovan Lascsák (3. ročník), Adam Garafa (1. ročník), Alex Blandón (2. ročník), Hugo Halasz (1. ročník)

Klatovácí

Jakub Kislinger (2. ročník), Kryštof Boura (2. ročník), Richard Váňa (3. ročník), Štěpán Pressl (2. ročník), Josef Beneda (1. ročník)

Fyzikální smečka

Soňa Husáková (2. ročník), Jan Benda (3. ročník), Matouš Fiala (1. ročník), Jiří Kruchina (1. ročník), Ondřej Piroutek (1. ročník)

Gamča2 (doprovod Štefan Horvát)

Radka Bírová (2. ročník), Martin Bucko (2. ročník), Adrián Šegeda (2. ročník), Jozef Csipes (2. ročník), David Belobrad (2. ročník)

Jahôdky

Adam Rajský (2. ročník), Benjamín Benčík (2. ročník), Maroš Studenič (2. ročník), Matej Haverlík (1. ročník), Minh Dang Huy (1. ročník)

Neutrina

Hana Slámová (2. ročník), Vojtěch Stránský (1. ročník), Tomáš Nevrlka (1. ročník), Jindřich Matuška (2. ročník), Jiří Kalvoda (2. ročník)

Tvoje máma (doprovod Sylva Jarošová)

Vojtěch Votruba (1. ročník), Nikita Ustinov (1. ročník), Matouš Šafránek (1. ročník), Petr Dosedla (1. ročník), Lukáš Veškrna (1. ročník)

Kappa Club

Jan Rychtera (2. ročník), Libor Šabaka (2. ročník), Matěj Lang (2. ročník), Richard Šulc (2. ročník), Rostyslav Rymarchuk (2. ročník)

Hoekebe

Štěpán Hortlík (2. ročník), Ondřej Štorek (2. ročník), Petr Kavička (2. ročník), Alan Matějka (2. ročník), Josef Bálek (2. ročník)

GymŠpiťáci (doprovod Stanislav Gottwald)

Vít Železny (2. ročník), Jakub Jandus (2. ročník), Kateřina Skotnicoá (2. ročník), Matěj Říha (2. ročník), Štěpán Ondřej (2. ročník)

Mg2 (doprovod Petra Komprdová)

Michal Polák (2. ročník), Petr Chalupský (2. ročník), Adam Šebesta (1. ročník), Jakub Čekan (2. ročník), Matouš Křížek (1. ročník)

8>=4 (doprovod Jan Fátor)

Daniel Locker (1. ročník), Vincent Drtík (1. ročník), Jakub Dodek (1. ročník), Ondřej Matějíček (1. ročník), Jiří Netík (1. ročník)

Selský rozum (doprovod Irina Feldbabelová)

Adam Krška (1. ročník), Eva Feldbabelová (1. ročník), Patrik Kašpárek (2. ročník), Mikuláš Černý (2. ročník)

BErTOsNadhledem (doprovod Jiří Holubička)

Tomáš Trejtnar (2. ročník), Michal Janata (2. ročník), Erik Zachar (2. ročník), Matěj Novotný (1. ročník), Ondřej Šádek (1. ročník)

Quantum Limes (doprovod Šárka Richterková)

Jiří Kvapil (1. ročník), Ondřej Grohmann (1. ročník), Daniel Skýpala (1. ročník), Jonáš Vokal (1. ročník), Filip Volmut (1. ročník)

Zhouba N

Marie Anna Coufalíková (2. ročník), Anežka Ficková (2. ročník), Lukáš Frk (2. ročník), Ludmila Kojecká (2. ročník), Vojtěch Kerrta (2. ročník)

Maruška (doprovod Viktoria Kárászová)

Jakub Vojtech Kmeť (1. ročník), Nela Ďanovská (1. ročník), Tomáš Zatroch (1. ročník), Matúš Molčan (1. ročník), Adela Čermáková (1. ročník)

Kuřátka (doprovod Miroslava Babilonová)

Marek Bialožyt (1. ročník), Lukáš Tomoszek (1. ročník), Samuel Swienczyk (1. ročník), Jan Ježek (2. ročník), Anna Kantorová (1. ročník)

(J)elita z Dašáku (doprovod Jana Herudková)

Jakub Ferenčík (1. ročník), Antonín Rousek (1. ročník), Petra Sankotová (1. ročník), Kateřina Koberová (1. ročník), Vojtěch Váňa (1. ročník)

Wigym (doprovod Petra Kňurová)

Jakub Hlaváček (2. ročník), Marek Večeřa (2. ročník), Merkéta Hrabcová (2. ročník), Daniel Sněhota (2. ročník), Vojtěch Kuchař (2. ročník)

MadPhys (doprovod Jan Hrdý)

Jan Červeňan (2. ročník), Jindřich Maňas (3. ročník), Amálie Maryášová (2. ročník), Sára Múdra (2. ročník), Tomáš Maňas (1. ročník)

Váchovci

David Podrápský (2. ročník), Vojtěch Dvořák (2. ročník), Matěj Stehlík (2. ročník), Ondřej Hrabák (2. ročník), Petr Muller (2. ročník)

DaMaKaZ

Kristýna Saforková (2. ročník), Dan Vilimovský (2. ročník), Zuzana Gřesová (2. ročník), Marie Cmíralová (2. ročník), Jakub Ševčík (2. ročník)

Icímul (doprovod Adam Pipek)

Martin Toman (2. ročník), Vít Pavlík (1. ročník), Štěpán Pipek (2. ročník), Adam Pipek (3. ročník), Lukáš Souček (2. ročník)

LEGENDY (doprovod Jana Svachova)

Kryštof Volf (2. ročník), Matěj Douša (2. ročník), Petr Herold (2. ročník), Jan Tretera (2. ročník), Vojtěch Koš (2. ročník)

Chemical raptors (doprovod Renata Milerová)

Matěj Skala (1. ročník), Anna Machálková (1. ročník), Matěj Spurný (1. ročník), Pavel Ponek (2. ročník), Vojtěch Kříž (2. ročník)

VTNS (doprovod jana tyle)

marek novák (2. ročník), dominik oškera (2. ročník), vilém fiala (2. ročník), jan modrovský (2. ročník), jiří Čapek (2. ročník)

Gymšpiťáčci (doprovod Stanislav Gottwald)

Martin Mlejnecký (1. ročník), Václav Výborný (1. ročník), Kryštof Chajda (9. ročník), Karolína Bejšáková (9. ročník)

Stavbařka (doprovod Zuzana Gromanová)

Natálie Kutheilová (2. ročník), Marek Broul (2. ročník), Prokop Mikulášek (3. ročník), Radek Pavelka (1. ročník), Petr Šulc (1. ročník)

Makak (doprovod Ladislava Semerádová)

Kristýna Makovská (1. ročník), Markéta Jurčíková (1. ročník), Anna Kmentová (1. ročník), Anna Marie Smutná (1. ročník), Kateryna Dobrenka (9. ročník)

Frantova sekta (doprovod Jan Fátor)

Petra Čermáková (2. ročník), Filip Novák (2. ročník), Veronika Šklíbová (2. ročník), Michal Chlumecký (2. ročník), Tomáš Krsek (2. ročník)

Já nevím (doprovod Miriam Šimralová)

Kryštof Jakůbek (2. ročník), Filip Máca (2. ročník), Matěj Holub (2. ročník), Ondřej Staněk (2. ročník), Miroslav Veselý (2. ročník)

asymetrický kruhový objezd (doprovod Jana Michaliková)

Vladan Trhlík (1. ročník), Oldřich Kohoutek (1. ročník), Albert Havlíček (1. ročník), Benedikt Janda (1. ročník), Marián Šustr (1. ročník)

GYMRO2 (doprovod Helena Čížková)

Jakub Lipka (1. ročník), Bronislav Růžička (9. ročník), Michal Vorschneider (9. ročník), František Josef Babuljak (9. ročník), Šimon Láznička (9. ročník)

Newtonovy hrušky (doprovod Olga Kouřimská)

Rudolf Svoboda (1. ročník), Patrik Kříž (1. ročník), Martin Pavlovec (1. ročník), Matyáš Smutný (1. ročník)

Bobánci

Jan Pacák (2. ročník), Matěj Koudelka (2. ročník), Jakub Poláček (1. ročník), Lydie Moskvitinová (1. ročník), Vilém Markvart (2. ročník)

The one (doprovod Zdeněk Hrnčiřík)

Jan Kolář (2. ročník), Vlastimil Štopl (2. ročník), Martin Pumprla (2. ročník), Jiří Bártek (2. ročník), Iva Rýparová (2. ročník)

Meloun gang

Ondřej Vitula (1. ročník)

Kultura štolování (doprovod František Zajíc)

Albert Kučera (2. ročník), Jakub Sechovský (2. ročník), Matěj Vavroušek (2. ročník), Jan Toman (2. ročník), Filip Müller (1. ročník)

Ondra a jeho hodní kamarádi

Milan Jiříček (2. ročník), Ondřej Polanecký (2. ročník), Richard Kropáček (2. ročník), Matěj Chlan (2. ročník), Miroslav Plecer (2. ročník)

Bosony (doprovod Jana Krejčíková)

Adéla Hodboďová (2. ročník), Marek Benda (3. ročník), Radim Procházka (1. ročník), Richard Weber (9. ročník), Veronika Plodíková (2. ročník)

VELKÝ TŘESK (doprovod Petr Musil)

Anežka Zobačová (1. ročník), Jakub Petr (1. ročník), Jiří Hrdina (1. ročník), Milan Marek (1. ročník), Karel Pročka (1. ročník)

Žížaly (doprovod Miriam Šimralová)

Jáchym Balaš (1. ročník), Filip Kračmer (1. ročník), Anna Kafková (1. ročník), Jakub Herget (1. ročník), Matouš Hofmeister (1. ročník)

Gymnázium Rumburk (doprovod Jana Vlasáková)

Jan Štefl (1. ročník), Lukáš Matoušek (1. ročník), Jan Purnoch (1. ročník), Ladislav Krpálek (1. ročník), Hung Anh Kukučka (1. ročník)

Barrandovci (doprovod Miriam Šimralová)

Lucie Eisnerová (1. ročník), Denis Dabrowski (1. ročník), Patrik Repš (1. ročník), Jiří Hrachovec (1. ročník), David Zeman (1. ročník)

UTF (doprovod Karolína Kundrátová)

Filip Hošek (8. ročník), Ema Glacnerová (8. ročník), Lukáš Bukověcký (8. ročník), Jakub Šinták (1. ročník), Jan Doležil (9. ročník)

Ora et labora (doprovod Václav Šlouf)

Kryštof Nekola (1. ročník), Luboš Petráň (1. ročník), Marcela Růžičková (1. ročník), Lucie Ehrlichová (1. ročník)

Čajíčci (doprovod jana tyle)

Markéta Bečvářová (1. ročník), Gabriela Woldřichová (1. ročník), Jan Hlavnička (1. ročník), Kateřina Mrázová (1. ročník), Sylvie Nováková (1. ročník)

Space_Networking

Filip Kocián (9. ročník)

Špitálníci (doprovod Stanislav Gottwald)

Adam Jírovec (1. ročník), Matěj Bílek (2. ročník), Adam Hromas (2. ročník), Šimon Honsů (3. ročník)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací