VÝSLEDKOVÁ LISTINA FYZIKLÁNÍ 2021



výsledková listina Fyziklání 2021

Došlo k menším změnám v pořadí, jelikož některé týmy podváděly a za takto hrubé porušení pravidel byly diskvalifikovány.

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 30chuaphailaT(Ê)ST A 282 1
Mạnh Quân Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam, 4. ročník)
Quang Vinh Tran (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam, 4. ročník)
Hoang Nam Nguyen (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam, 4. ročník)
Đức Hoàng Nguyễn Lê (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam, 4. ročník)
Gia Khanh Nguyen (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam, 4. ročník)
2 Physics Geniuses B 247 1
Pritesh Mehta (Aradhana Vidya Vihar, India, 3. ročník)
Manav Agrawal (Aradhana Vidya Vihar, India, 3. ročník)
Poojan Shah (Aradhana Vidya Vihar, India, 3. ročník)
Samarth Patel (Aradhana Vidya Vihar, India, 2. ročník)
Shruti Ghoniya (Aradhana Vidya Vihar, India, 3. ročník)
3 Team Name B 246 2
Alex Gu (Valley Christian HS, USA, 3. ročník)
Jennifer Song (Valley Christian HS, USA, 3. ročník)
Oliver Ni (Lynbrook High School, 3. ročník)
William Huang (Lynbrook High School, 3. ročník)
Kevin Zhu (Lynbrook High School, 3. ročník)
4 Blairlake A 238 2
Daniel Sun (Interlake HS, USA, 4. ročník)
Chris Tong (Montgomery Blair HS, USA, 4. ročník)
5 Black Quartz: Recrystallized A 238 3
Jan Adámek (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Filip Oliver Klimoszek (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Jan Růžička (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Matěj Dvořák (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Viktor Fukala (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
6 Rtvshchlavo A 234 4
Makar Kuznietsov (Lviv Lyceum, 4. ročník)
Vitaly Golopolosov (Lviv Lyceum, 4. ročník)
Artur Zhdan (Lviv Lyceum, 4. ročník)
Oleksandr Kozak (Lviv Lyceum, 4. ročník)
Volodymyr Kuzma (Lviv Lyceum, 4. ročník)
7 (untitled) C 225 1
Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania, 2. ročník)
8 Bakini Unuci A 224 5
Petar Samardžić (Mathematical GS, 4. ročník)
Dušan Beguš (Mathematical GS, 3. ročník)
Dobrica Jovanović (Mathematical GS, 4. ročník)
Aleksandar Cucić (Mathematical GS, 4. ročník)
Pavle Pakalović (Mathematical GS, 4. ročník)
9 Physics star C 217 2
Nilav Prajapati (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Aditya Gupta (Puna International School, India, 2. ročník)
Nisarg Pandya (Puna International School, India, 2. ročník)
Vashit Vaishnav (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Shrey Shah (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
10 (-_(-_(-_-)_-)_-) A 210 6
Rolands Lopatko (Riga State Gym. No.1, Latvia, 4. ročník)
Viesturs Spūlis (Riga State Gym. No.1, Latvia, 4. ročník)
Edgars Rūdolfs Vītiņš (Riga State Gym. No.1, Latvia, 4. ročník)
Ilmārs Štolcers (Riga State Gym. No.1, Latvia, 4. ročník)
Mārtiņš Marks Kozlovs (Riga State Gym. No.1, Latvia, 4. ročník)
11 The HeisenBugs Reloaded A 210 7
Arnav Aditya Singh (MB International School, India, 4. ročník)
Anuraag Reddy (MB International School, India, 4. ročník)
Barun Parua (Disha Delphi Public Sch., India, 4. ročník)
Chahel Singh (Disha Delphi Public Sch., India, 4. ročník)
Furquan Mohammed (Disha Delphi Public Sch., India, 4. ročník)
12 meet.jit.si/WeNeedHelp A 205 8
Jakub Kliment (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Richard Schwarz (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Aleš Sršeň (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Adam Benjamín Plšek (G V. Nedožerského, SR, 2. ročník)
Ján Plachý (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
13 prehľad A 205 9
Pavol Pivko (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Jozef Mičáň (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Viktor Balan (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Matej Urban (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Matúš Zelko (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
14 Whatisfysiks A 203 10
Chen Jiakai (Hwa Chong Institution, Singapore, 4. ročník)
Long Xuan Sun (Hwa Chong Institution, Singapore, 4. ročník)
Joash Poh (Hwa Chong Institution, Singapore, 4. ročník)
15 Dnipro-Mariupol-transit A 203 11
Yurii Ketkov (Dnipro Lyceum Of Information Tec, 4. ročník)
Viktor Ulanov (Dnipro Lyceum Of Information Tec, 4. ročník)
Daniil Zabilskyi (Mariupol City Lyceum, 4. ročník)
Anhelina Morhai (Mariupol City Lyceum, 4. ročník)
Yehor Kokul (Mariupol City Lyceum, 4. ročník)
16 SCI-TECH A 202 12
Alper Tezcan (Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR, 4. ročník)
Abdullah Alperen Sen (Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR, 2. ročník)
Emir Akdag (Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR, 2. ročník)
Tolga Avkan (Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR, 3. ročník)
Yaman Bora Otuzbir (Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR, 3. ročník)
17 ijk=-1 A 180 13
Thomas Masding (Tonbridge School, England, 4. ročník)
Ben Gardner (Tonbridge School, England, 4. ročník)
Benson Kwok (Tonbridge School, England, 4. ročník)
Sherman Yip (Tonbridge School, England, 4. ročník)
Kiefer Chow (Tonbridge School, England, 4. ročník)
18 Fazekas11B_HU B 179 3
Vilmos Turányi (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
Milán Szabó (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
József Gurzó (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
Bendegúz Takács (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
Ferenc Radvánszki (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
19 Maxwell's Demons A 179 14
Razvan Andrei Pretorian (Liceul Teoretic GM, Romania, 4. ročník)
Alexandru Slavoia (Liceul Teoretic GM, Romania, 4. ročník)
David Corneliu Turturean (CN Ștefan cel Mare, Romania, 4. ročník)
Antonia Adelina Avram (CN Ștefan cel Mare, Romania, 4. ročník)
Ciprian Costea (CN Ștefan cel Mare, Romania, 4. ročník)
20 Bioložka a čtyři programátoři A 178 15
Ondřej Baštař (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Adam Blažek (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Dominik Farhan (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Eliška Pirnosová (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Ondřej Sladký (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
21 Quantum Troopers C 177 3
Aadit Kumar Sahoo (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Dnyanesh Hemendra Shinde (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Krish Srivastava (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Debasis Patnaik (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Hrishabh Ayush (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
22 gomenasai A 173 16
Hoang Duong Vu Ngo (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN, 2. ročník)
Thành Long Nguyễn (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN, 4. ročník)
Dung Nguyen Viet (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN, 2. ročník)
Vu Hoan Pham Van (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN, 2. ročník)
Quang Anh Pham (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN, 3. ročník)
23 Perpetual Motion Squad A 172 17
Tarun Agarwal (ALLEN Career Institute, India, 4. ročník)
Amandeep Khajan (ALLEN Career Institute, India, 4. ročník)
Atharv Mahajan (ALLEN Career Institute, India, 3. ročník)
Ayush Mallick (ALLEN Career Institute, India, 3. ročník)
Shashwat Kasliwal (DPS Faridabad, India, 3. ročník)
24 \oint B 166 4
Martin Kliment (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Adam Džavoronok (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Matúš Vysoký (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Filip Brutovský (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Norbert Micheľ (G Poštová, Košice, 4. ročník)
25 MGO a uprchlík A 165 18
Karel Chwistek (Mendelovo G, Opava, 4. ročník)
Martin Fof (Mendelovo G, Opava, 3. ročník)
Vojtěch Krobot (Mendelovo G, Opava, 4. ročník)
Adam Pavelka (Mendelovo G, Opava, 3. ročník)
Jaromír Koflák (Slezské G, Opava, 3. ročník)
26 FT Zoufalci B 159 5
Jan Ptáček (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Tadeáš Tkadlec (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jiří Antoňů (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Martin Mlejnecký (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Adam Šulc (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
27 Purplesockers A 158 19
Katarína Vosovičová (G, Kukučínova, Poprad, 4. ročník)
Pavol Šimkovič (G, Kukučínova, Poprad, 4. ročník)
Štefan Slavkovský (G, Kukučínova, Poprad, 4. ročník)
Samuel Zaťura (G, Kukučínova, Poprad, 4. ročník)
Marek Tkáč (G, Kukučínova, Poprad, 4. ročník)
28 Physics Slatts B 156 6
Victor-Ioan Dumbravă (Mircea cel Batran N Col, Romania, 3. ročník)
Ana-Maria Ailiesei (Mircea cel Batran N Col, Romania, 3. ročník)
Ioan Leolea (Mircea cel Batran N Col, Romania, 3. ročník)
Arun Osman (Mircea cel Batran N Col, Romania, 3. ročník)
Daria Hărăbor (CN Vasile Alecsandri, 3. ročník)
29 TMA B 156 7
Hynek Jakeš (Slovanské G, Olomouc, 3. ročník)
Tomáš Rektořík (Slovanské G, Olomouc, 2. ročník)
Tomáš Patsch (Slovanské G, Olomouc, 2. ročník)
Šimon Bláha (Slovanské G, Olomouc, 2. ročník)
David Vraj (Slovanské G, Olomouc, 3. ročník)
30 Retek A 154 20
Dominik Für (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
Richárd Fekete (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 3. ročník)
Bendegúz Vágó (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 4. ročník)
Dominik Szabó (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 4. ročník)
Lehel Molnár (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 4. ročník)
31 Mutant Squad 2.0 C 154 4
Tattwa Shiwani (ALLEN Career Institute, India, 7. ročník)
Simar Narula (St Xavier's School, India, 7. ročník)
Aaryan Maheshwari (ALLEN Career Institute, India, 7. ročník)
Sidhart Singh (ALLEN Career Institute, India, 7. ročník)
Prabhav Khandelwal (ALLEN Career Institute, India, 7. ročník)
32 Power of Casio A 153 21
Tomáš Vítek (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
David Kamenský (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
Jakub Osička (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
Lukáš Foukal (G a JŠ, Břeclav, 3. ročník)
Jan Vymazal (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
33 Archimedova Vaňa C 152 5
Viktor Imrišek (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Matej Repa (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Martin Belluš (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Ivo Novysedlák (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Timotej Šinkovic (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
34 kot sylwester A 152 22
Natalia Wajda (IX HS in Rzeszów, Poland, 4. ročník)
Tomasz Słoma (IX HS in Rzeszów, Poland, 4. ročník)
Radosław Malec (IX HS in Rzeszów, Poland, 4. ročník)
Miłosz Michno (IX HS in Rzeszów, Poland, 4. ročník)
Michał Łukasik (IX HS in Rzeszów, Poland, 4. ročník)
35 Š-kvarci-A B 151 8
Tomáš Čajan (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha, 2. ročník)
Martin Garncarz (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
36 Spinor A 151 24
Javier Sanchez Bonilla (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Juan Alvarez Ordinas (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Alvaro Valderrabano Megias (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Juan Conde Cortizas (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Juan Lopez San Roman (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
37 Team Jagodka A 151 23
Vito Levstik (II. gimnazija Maribor, Slovenia, 4. ročník)
Lan Sevčnikar (II. gimnazija Maribor, Slovenia, 4. ročník)
Gregor Boc (II. gimnazija Maribor, Slovenia, 4. ročník)
Matija Likar (II. gimnazija Maribor, Slovenia, 3. ročník)
Juš Kocutar (II. gimnazija Maribor, Slovenia, 3. ročník)
38 Proč musíme mít všude název? A 150 26
Vojtěch David (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Jan Lukovský (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Eliáš Bencúr (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Ondřej Szymik (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Mohelník (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
39 Solschi's Army B 150 9
Rares Iles (CN Ioan Slavici, Romania, 4. ročník)
Cosmin Popan (CN Mihai Eminescu, Romania, 2. ročník)
Ioana Milea (CN Mihai Eminescu, Romania, 2. ročník)
Eduard Mihai (CN Mihai Eminescu, Romania, 3. ročník)
Octavian Grigorut (CN Mihai Eminescu, Romania, 3. ročník)
40 Gamčáci a Škôlkar A 150 25
Radka Bírová (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Martin Bucko (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Jozef Csipes (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Matúš Papšo (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Adrián Šegeda (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
41 ADI Gems C 149 6
Aditi Singh (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Gautam Singhvi (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Harshul Suthar (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Aminesh Gogia (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Parva Satodia (Puna International School, India, 2. ročník)
42 Boží les s.r.o. A 149 27
Jakub Jandus (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Vít Železný (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Štěpán Ondřej (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Kateřina Skotnicová (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Kopal (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
43 Doppleráci A 148 28
Kryštof Matějka (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Marek Fürst (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Karel Stehlík (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Větrovec (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Ondřej Marek (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
44 Holub Pitomý A 147 29
Robert Gemrot (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
Petr Šulc (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Marie Textorisová (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Jan Velička (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
45 Pozitróny B 146 10
Martin Opat (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Samuel Petrov (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Patrik Bašo (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Michal Krulich (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Michal Kišš (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
46 Tvoje Máma B 145 11
Matouš Šafránek (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Nikita Ustinov (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Petr Dosedla (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Mikuláš Králíček (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Petr Šícho (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
47 *sad neutrino noises* A 145 31
Absur Khan Siam (Notre Dame College, Dhaka, 4. ročník)
Rashedul Islam (Notre Dame College, Dhaka, 4. ročník)
Tasnimul Jishan (Notre Dame College, Dhaka, 4. ročník)
Ishtiak Golam (Kushtia Gov. Col., Bangla, 3. ročník)
Meshkat KM (Notre Dame College, Dhaka, 3. ročník)
48 Ústavka7.B A 145 30
Robert Jaworski (G Ústavní, Praha, 3. ročník)
Michal Surjomartono (G Ústavní, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Paleta (G Ústavní, Praha, 3. ročník)
Tamás Varga (G Ústavní, Praha, 3. ročník)
Jan Mackovčák (G Ústavní, Praha, 3. ročník)
49 Eton College B 144 12
Louis Robson (Eton College, 3. ročník)
Benedict Harvey (Eton College, 3. ročník)
Aasmaan Yadav (Eton College, 3. ročník)
Hasit Nanda (Eton College, 3. ročník)
Chenyang Li (Eton College, 3. ročník)
50 tým se odhlásil B 144 13
Václav Maštera (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Matěj Volf (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Adam Mendl (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
David Mendl (G P. de Coubertina, Tábor, 1. ročník)
Šimon Basík (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
51 Hoekebe A 143 32
Štěpán Hortlík (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Ondřej Štorek (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Lukáš Vlasák (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Alan Matějka (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Karel Mudruňka (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
52 youtube.com/watch/oHg5SJYRHA0 A 142 33
Jakub Mandzák (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Alex Blandón (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Martin Kánássy (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Martin Andričík (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Maroš Mešter (G Poštová, Košice, 4. ročník)
53 Glančené Jagavé Halapartne A 141 34
Erik Tóth (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Matej Haverlík (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Jakub Šťavina (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Maroš Studenič (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Vladimir Vozár (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
54 The Dyslexic Psychics B 141 14
Kenneth Lee (Tonbridge School, England, 3. ročník)
Alikhan Murat (Tonbridge School, England, 3. ročník)
Winner Sotthivej (Tonbridge School, England, 3. ročník)
Cameron Dymond (Tonbridge School, England, 3. ročník)
Yury Balabin (Tonbridge School, England, 3. ročník)
55 Excited Electrons C 140 7
Faraz Ahmed Siddiqui (IITian's PACE, 1. ročník)
Navansh Bansal (FIITJEE, 2. ročník)
Medhansh Verma (IITian's PACE, 2. ročník)
Ayush Kumar (FIITJEE, 3. ročník)
Aditya Mishra (FIITJEE, 2. ročník)
56 Team Science A 139 35
Robert Song (Poolesville HS, USA, 3. ročník)
Orion Foo (Poolesville HS, USA, 3. ročník)
Satvik Lolla (Poolesville HS, USA, 3. ročník)
Leonard Bian (Poolesville HS, USA, 3. ročník)
Abrar Sheik (Poolesville HS, USA, 4. ročník)
57 |Duo| A 138 36
Imtiaz Tanweer Rahim (Notre Dame College, Dhaka, 4. ročník)
Rubayat Jalal (New Govt. Degree College, 4. ročník)
58 UraVity A 137 37
Bashirov Murad (Natural Sciences G, Az, 4. ročník)
Ayhan Suleymanzade (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan, 4. ročník)
Siraj Yahyazade (Natural Sciences G, Az, 4. ročník)
59 DRAHOUŠ A 134 38
Tomáš Formánek (Arcibiskupské G, Praha, 4. ročník)
Štěpán Müller (Arcibiskupské G, Praha, 4. ročník)
Daniel Farský (Arcibiskupské G, Praha, 4. ročník)
Matyáš Moudrý (Arcibiskupské G, Praha, 4. ročník)
60 Chilly B 134 15
The Vinh Nguyen (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 3. ročník)
Long Hung Tran (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 3. ročník)
Vo Toan Thinh Nguyen (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 3. ročník)
Anh Danh Tran Phan (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 3. ročník)
Binh Tran (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 3. ročník)
61 žmolek A 133 39
Šimon Rada (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Adam Vorlíček (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Lukáš Veškrna (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Jiří Křeček (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Teodor Machart (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
62 Moisil Gang C 133 8
Alexandru Iulian Dragan (Liceul Teoretic GM, Romania, 2. ročník)
Daniel Malanca (Mihai Eminescu Th. HS, Romania, 2. ročník)
Razvan Gabriel Agafitei (Liceul Teoretic GM, Romania, 2. ročník)
Cosmin Rusalin Murariu (Liceul Teoretic GM, Romania, 1. ročník)
Andrei Bianu (Liceul Teoretic GM, Romania, 2. ročník)
63 BULDA B 131 16
Uliana Ronska (PI Research S Basis, Ukraine, 3. ročník)
Demian Zhelyabovskyy (PI Research S Basis, Ukraine, 3. ročník)
Borys Tregubenko (Liceum 171 Lider, Ukraine, 3. ročník)
Yelyzaveta Horokh (Liceum 171 Lider, Ukraine, 3. ročník)
Oleksandr Lazorenko (Liceum 171 Lider, Ukraine, 3. ročník)
64 flying spaghet monster B 130 17
Lawrence Bermudez (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
Joaquin Butial (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
Kiersten Gene Calubaquib (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 2. ročník)
Malks Mogen David (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 2. ročník)
Enrico Martinez (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
65 Kozerianie A 129 40
Kamil Abendroth (Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL, 3. ročník)
Witold Formański (Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL, 3. ročník)
Hubert Baraniak (Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL, 4. ročník)
Maciej Strzelecki (Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL, 3. ročník)
Piotr Łukawski (Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL, 3. ročník)
66 Quvia C 129 9
Ondřej Sedláček (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Jiří Cihelka (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Eliška Koudelková (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Michal Bernat (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Matúš Púll (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
67 Schrödingerova koťátka A 128 41
Ondřej Chwiedziuk (G F. X. Šaldy, Liberec, 4. ročník)
Martin Pacák (G F. X. Šaldy, Liberec, 4. ročník)
Adam Švestka (G F. X. Šaldy, Liberec, 4. ročník)
Ondřej Čejka (G F. X. Šaldy, Liberec, 3. ročník)
Matěj Ptáček (G F. X. Šaldy, Liberec, 3. ročník)
68 ŠpMNDaG B 126 18
Matúš Hladký (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Tomáš Zatroch (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Matej Zigo (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Alexandra Barančíková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Anamária Šutková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
69 Bráník Clique C 126 10
David Bálek (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Jiří Hrubant (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Vojtěch Kozel (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Vladimír Palko (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Vladimír Švastal (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
70 Fizykosi B 122 19
Bartosz Kostarczyk (III High School in Gdynia, 3. ročník)
Szymon Łysoń (III High School in Gdynia, 4. ročník)
Jakub Wysocki (III High School in Gdynia, 3. ročník)
Robert Miśkiewicz (III High School in Gdynia, 2. ročník)
71 π=e=sqrt(g)=3 B 122 20
Jiří Kohl (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Jan Pijáček (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Josef Šikula (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Vojtěch Brdečko (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Vojtěch Klapetek (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
72 Borci A 121 42
Jan Antonín Musil (PORG, Praha, 4. ročník)
Daniel Novotný (PORG, Praha, 4. ročník)
Petr Khartskhaev (PORG, Praha, 4. ročník)
Jura Patek (PORG, Praha, 4. ročník)
Denis Záhorovský (PORG, Praha, 4. ročník)
73 8>=4 B 121 21
Daniel Locker (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Vincent Drtík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Ondřej Matějíček (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Jiří Netík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Jakub Dodek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
74 PVGŠ A 120 43
Adam Kozubek (G a ZUŠ, Šlapanice, 3. ročník)
Karolína Zemene (G a ZUŠ, Šlapanice, 3. ročník)
David Unge (G a ZUŠ, Šlapanice, 4. ročník)
Jan Kostrhun (G a ZUŠ, Šlapanice, 4. ročník)
Martin Vacek (G a ZUŠ, Šlapanice, 4. ročník)
75 Camford A 120 44
WONJUNG KIM (KMLA, South Korea, 3. ročník)
Yoonsang Lee (KMLA, South Korea, 4. ročník)
Jaewon Dong (KMLA, South Korea, 4. ročník)
Jeongkyeom Choi (KMLA, South Korea, 4. ročník)
76 Snad půjde název změnit zpětně C 118 11
Samuel Rosiar (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Karolina Šedová (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Tobiáš Unger (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Johanna Pěchoučková (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Vít Hanika (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
77 Emilia - Puck 2077 A 118 45
Miłosz Kurtysiak (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Paweł Czarkowski (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Adam Kubiak (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
Antoni Grabowski (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 4. ročník)
Michał Zawadzki (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
78 Dandelinove gule A 117 47
Elena Chochoľaková (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
Tomáš Tuleja (G L. Svobodu, Humenné, 4. ročník)
Dávid Benko (G L. Svobodu, Humenné, 4. ročník)
Samuel Koribanič (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
Samuel Kolesar (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
79 Marlborough Physics A 117 46
Jonte Catton (Marlborough College, England, 4. ročník)
Charles Wright (Marlborough College, England, 4. ročník)
Rupert Plaistowe (Marlborough College, England, 4. ročník)
James Brooks (Marlborough College, England, 4. ročník)
Archie Leask (Marlborough College, England, 3. ročník)
80 RCTMPupin B 117 22
Filip Mitic (Uros Predic HS, 3. ročník)
Danilo Vlahovic (Uros Predic HS, 3. ročník)
Anja Susnjar (Mat. gymnázium, Bělehrad, 2. ročník)
Ognjen Skrbic (Mat. gymnázium, Bělehrad, 2. ročník)
Ugljesa Kuzmanov (Mat. gymnázium, Bělehrad, 1. ročník)
81 Tím ZA 2 A 116 48
Maximilián Maliar (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Dušan Kokosík (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Dominik Filípek (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Tadeáš Blunár (G Sv. Františka, Žilina, 4. ročník)
82 The Feynmen B 113 23
Sri Bondada (Westlake HS, 4. ročník)
Yehyun Choi (Westlake HS, 2. ročník)
Surya Ramkumar (Dougherty Valley H. S., USA, 2. ročník)
Ayush Karupakula (Westlake HS, 2. ročník)
83 GymLit B-tým B 111 26
Michaela Šídová (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Tereza Filipská (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Tadeáš Kříž (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Lukáš Pudil (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Viktorie Lachmanová (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
84 Společenstvo přátel košíkové A 111 49
Jakub Waclawek (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Jiří Sedláček (Slovanské G, Olomouc, 2. ročník)
Mikuláš Kučera (Slovanské G, Olomouc, 4. ročník)
Eduard Miklenda (Slovanské G, Olomouc, 4. ročník)
Josef Ander (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
85 very stable geniuses A 111 50
Vojtěch Kuchař (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Oskar Martiňák (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Lukáš Výtisk (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Pavel Junker (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Marek Večeřa (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
86 Fyziklátiči B 111 24
Jakub Pelc (G, Benešov, 3. ročník)
Ondřej Dolejš (G, Benešov, 3. ročník)
Stanislav Sadílek (G, Benešov, 3. ročník)
Lukáš Jůza (G, Benešov, 3. ročník)
Jonáš Vacek (G, Benešov, 3. ročník)
87 Sciensteins B 111 25
Prakhar Gupta Prakhar Gupta (Dhirubhai Ambani Int. School, 3. ročník)
Manan Agarwal Manan Agarwal (Dhirubhai Ambani Int. School, 3. ročník)
Devajna Gopal - (Dhirubhai Ambani Int. School, 3. ročník)
Naman Pushp Naman Pushp (Dhirubhai Ambani Int. School, 3. ročník)
Arnav Sabharwal Arnav Sabharwal (Dhirubhai Ambani Int. School, 3. ročník)
88 TuyenLysCHV A 110 51
Duong Chinh Tran (Hung Vuong HS, Vietnam, 4. ročník)
Duc Chinh Tran (Hung Vuong HS, Vietnam, 4. ročník)
Quang Dung Nguyen (Hung Vuong HS, Vietnam, 2. ročník)
Pham Hoang Anh Nguyen (Hung Vuong HS, Vietnam, 2. ročník)
Minh Quan Tran (Hung Vuong HS, Vietnam, 2. ročník)
89 Fanklub Jaromíra Soukupa A 110 52
Radomír Mielec (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Josef Knápek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Matyáš Poledník (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Zdeněk Legerský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Eliška Malcharcziková (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
90 Gumkáčiwastaken C 109 12
Jozef Kyčina (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Eduard Mrug (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Martin Babala (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Tomáš Chrenko (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Vladimír Drobný (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
91 TEAM BD A 109 53
Ismail Mahmood (Notre Dame College, Dhaka, 2. ročník)
Talha ibne alam Alam (Notre Dame College, Dhaka, 1. ročník)
Raiyan Hasan (Notre Dame College, Dhaka, 2. ročník)
Md. Nafis Fuad (Notre Dame College, Dhaka, 4. ročník)
Tarik Hasan (Notre Dame College, Dhaka, 2. ročník)
92 Masarykáč A 108 54
František Krůs (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Michal Polák (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Jakub Heicl (G Stříbro, 3. ročník)
Jan Jelínek (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Petr Chalupský (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
93 Panem et Circenses B 107 27
Karol Zwierz (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
Michał Wojtkowiak (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
Franciszek Białkowski (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
Mikołaj Koziełł (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
Wojciech Malecha (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 3. ročník)
94 Choboti B 106 28
Samuel Stanek (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Filip Makara (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Branislav Bubán (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Kristián Andraščík (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Tadeáš Jakuš (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
95 sin(x)=x C 105 14
Joseph Zhang (Valley Christian HS, USA, 3. ročník)
Roshan Bellary (Valley Christian HS, USA, 2. ročník)
Canis Li (Valley Christian HS, USA, 1. ročník)
Jamin Xie (Valley Christian HS, USA, 1. ročník)
96 Kšojmova chýše C 105 13
Jakub Troják (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Koucký Ondřej (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Štěpán Tomek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Kateřina Brožková (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Kryštof Kubín (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
97 NHSMS11 B 104 29
Yavor Yordanov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Ivo Lozanov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Mina Yordanova (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Teodora Dimitrova (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Martina Docheva (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
98 Groteskný Jasnozrivý Holub B 103 31
Eva Dingová (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Karolína Jediná (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Jana Pešková (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Matej Gurňák (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Patrik Fabrik (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
99 FM# B 103 30
Isak Kallini (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
Oskar Paulsson (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
Hugo Wall (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
Joel Bergstrand (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
Johan Alm (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
100 Lopatov B 102 32
Tomáš Kovářík (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Marko Matoničkin (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Tomáš Kuzma (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Martin Šimša (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Martina Moravcová (G Opatov, Praha, 3. ročník)
101 Dostaneš flákanec A 102 55
Kryštof Boura (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Ondřej Cihlář (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Marika Kosohorská (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Štěpán Pressl (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Marek Seltenhofer (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
102 https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ B 101 33
Tomáš Brablec (G, Boskovice, 3. ročník)
Dominik Havelka (G, Boskovice, 3. ročník)
Jakub Kratochvíl (G, Boskovice, 3. ročník)
103 The Indiana Womacks C 100 15
Ishaan Singh (Carmel HS, USA, 2. ročník)
Archit Kalra (Carmel HS, USA, 2. ročník)
Lily Shukla (Carmel HS, USA, 2. ročník)
Lucca Mo (Carmel HS, USA, 2. ročník)
Canaan He (Carmel HS, USA, 2. ročník)
104 Gooseberry A 100 56
Yury Kulev (Lyceum 1501, Russia, 4. ročník)
Daniel Emelyanenko (Lyceum 1501, Russia, 4. ročník)
Konstantin Kuleshov (Lyceum 1501, Russia, 4. ročník)
Daniil Mukhametgaleev (Lyceum 1501, Russia, 4. ročník)
Dmitry Balgabaev (Lyceum 1501, Russia, 4. ročník)
105 (J)elita z Dašáku B 100 34
Jakub Ferenčík (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Vojtěch Váňa (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Petra Sankotová (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Kateřina Koberová (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Antonín Rousek (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
106 Scoia'tael B 99 35
Martin Černík (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Klára Anna Šindlerová (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Vilém Starosta (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Jakub Jedlička (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Plzenský (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
107 Schrödinger's Army C 99 16
Rachit Ahuja (Bhavan Panchkula, India, 6. ročník)
Mudil Goel (Bhavan Panchkula, India, 6. ročník)
Sidharth Valsan (VOS, India, 6. ročník)
Pradish Gandhi (VOS, India, 6. ročník)
Akshat Goel (Bhavan Panchkula, India, 6. ročník)
108 The Big Bruh C 98 17
Hải Nguyễn Khắc Hồng (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 2. ročník)
Duy Nguyễn Thế (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 2. ročník)
Minh Hoàng Đức (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 2. ročník)
Quân Trương Hoàng (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 2. ročník)
Vũ Nguyễn Huy (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni., 2. ročník)
109 PhysKEK A 97 57
Alexandr Romanov (5 Gagarin Lyceum, 4. ročník)
Sergey Kuteinikov (5 Gagarin Lyceum, 4. ročník)
Konstantin Vihlancev (Kolmogorov Boarding School, 4. ročník)
Kate Puzacheva (5 Gagarin Lyceum, 4. ročník)
Andrey Solomin (5 Gagarin Lyceum, 4. ročník)
110 Newton and his associates B 94 36
Moemen Ibrahim (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Bishoy Roushdy (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Fady John (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Akmal Hashad (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Abanoub Osama (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
111 Kladky Skippers B 94 37
Martin Beckovský (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Hana Rusinová (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Rostislav Vrána (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Jan Holuša (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Vojtěch Smola (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
112 Family Reunion C 93 18
Vít Brázda (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Pavel Provazník (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Šimon Slásnký (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Tomáš Nejezchleb (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Josef Lustig (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
113 HETCH A 93 58
Jan Štěch (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Eliška Korcová (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Jan Chumlen (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Tomáš Valtr (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
114 Gurmánom Jahodiace Homáre B 92 38
Viktória Pravdová (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Martin Štěpánek (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Peter Rajský (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Mária Mičeková (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
115 The Emperor's Finest C 92 19
Hugo Halasz (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Ondrej Juhás (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Viliam Geffert (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Dávid Jopek (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Peter Veľas (G Poštová, Košice, 1. ročník)
116 Perpetuálně mobilní skvadra C 91 20
Michael Křivan (G V. Hlavatého, Louny, 2. ročník)
Jakub Hadač (G V. Hlavatého, Louny, 2. ročník)
Matěj Olič (G V. Hlavatého, Louny, 2. ročník)
Josef Kerner (G V. Hlavatého, Louny, 2. ročník)
Jakub Udržal (G V. Hlavatého, Louny, 2. ročník)
117 Bezva pětka B 91 39
Ladislav Nagy (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Martin Červený (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Jakub Kružberský (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Václav Bauer (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Lukáš Kotek (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
118 VonDerSacheHer A 91 59
Eric Koch (Georg-Cantor-Gymnasium, 4. ročník)
Matti Adelmeyer (Georg-Cantor-Gymnasium, 4. ročník)
Oliver Zimmermann (Georg-Cantor-Gymnasium, 4. ročník)
Xenia Nikola Wagner (Georg-Cantor-Gymnasium, 4. ročník)
Emanuel Thon (Georg-Cantor-Gymnasium, 4. ročník)
119 Sкuтr team C 90 21
Jakub Kraus (G Teplice, 2. ročník)
František Farda (G Teplice, 2. ročník)
Huy Dat Le (G Teplice, 2. ročník)
Daniel Kučera (G Teplice, 2. ročník)
Marek Havlata (G Teplice, 2. ročník)
120 FyziGO A 89 60
Le Vu Neumann (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Michal Smieško (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Jan Mareš (G Opatov, Praha, 4. ročník)
David Šimůnek (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Ondřej Kodejš (G Opatov, Praha, 4. ročník)
121 Kronecker Delta A 89 61
Theodore Cross-Zamirski ('Baba Tonka' School, Bulgaria, 4. ročník)
122 MAMBO C 88 22
Mikołaj Kusiak (Liceum Mikołaja Kopernika, 2. ročník)
Maciej Kmąk (Liceum Mikołaja Kopernika, 2. ročník)
Bartosz Kaszubski (Liceum Mikołaja Kopernika, 2. ročník)
Adaś Głowacki (Liceum Mikołaja Kopernika, 2. ročník)
Oliwier Strzępek (Liceum Mikołaja Kopernika, 2. ročník)
123 Kyselý žížalky B 88 40
Zuzana Hudská (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
Veronika Heide (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
Samuel Kubec (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
Matěj Gajdoš (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
Zuzana Hybnerová (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
124 Ulejváci A 88 62
Martin Uždil (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Jaroslav Grulich (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Michal Štěpán (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Marek Čermák (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Daniel Ježek (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
125 Do we need a name? B 87 41
Roberts Darkevics (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
Lorenss Martinsons (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
Reinis Salaks (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
Valters Ribickis (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
Kims Georgs Pavlovs (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
126 |0| A 87 63
Jan Randa (G B. Hrabala, 4. ročník)
Filip Touš (G B. Hrabala, 4. ročník)
Anežka Karamonová (G B. Hrabala, 3. ročník)
Ondřej Galuščák (G, Nymburk, 4. ročník)
Ondřej Žežule (G, Nymburk, 4. ročník)
127 GMHS B 86 44
Aleš Opl (G a Hudební škola, Praha 3, 3. ročník)
Anastázie Rišková (G a Hudební škola, Praha 3, 4. ročník)
Ludmila Rišková (G a Hudební škola, Praha 3, 2. ročník)
Anna Jiřičková (G a Hudební škola, Praha 3, 1. ročník)
128 Rdest Carpets B 86 43
Antoni Radkiewicz (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 3. ročník)
Michał Krajewski (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 3. ročník)
Dominika Pik (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 2. ročník)
Paweł Osmański (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 2. ročník)
Adam Detmer (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 3. ročník)
129 Hello World! B 86 42
Aleksandar Rusev (First Language school, Bulgaria, 3. ročník)
130 Gyzamb C 85 23
Jan Kaška (G, Žamberk, 2. ročník)
Tomáš Holeček (G, Žamberk, 2. ročník)
Prokop Bernard (G, Žamberk, 1. ročník)
Miroslav Pavlišta (G, Žamberk, 1. ročník)
Matouš Rous (G, Žamberk, 2. ročník)
131 Radim XD C 85 24
Tomáš Janoušek (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Mikuláš Novotný (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Tomáš Hrbáč (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Jonáš Dej (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Dalibor Večeřa (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
132 G(TR+J) C 85 25
Filip Brada (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Matěj Ságl (G, Jihlava, 2. ročník)
Zdeněk Mareš (G, Jihlava, 2. ročník)
Štěpán Burian (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Matěj Venhoda (G, Jihlava, 2. ročník)
133 Solo Team - Adam Mihir Libby B 84 45
Adam Mihir Libby (Sishya School, India, 3. ročník)
134 GymLit A-tým A 84 64
Antonín Hejný (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Klouda (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Mikuláš Kočí (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Zeller (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Jakub Janda (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
135 MŠDT C 84 27
David Škrob (SPŠ a VOŠT Brno, 2. ročník)
David Bárta (SPŠ a VOŠT Brno, 2. ročník)
Matouš Pokorný (SPŠ a VOŠT Brno, 2. ročník)
Tomaš Názler (SPŠ a VOŠT Brno, 2. ročník)
Šimon Skládaný (SPŠ a VOŠT Brno, 2. ročník)
136 řešíme to jako meme C 84 26
Matěj Červenka (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Julie Křimská (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Jan Rohla (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Adam Jahoda (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Jaromír Potůček (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
137 NeuTrons A 84 65
Ismail Brkic (Behram-Begova Medresa, B&H, 4. ročník)
Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH, 2. ročník)
Harun Hadžić (JU Gimnazija Bihać, BiH, 4. ročník)
Muhammed Ahmetović (Behram-Begova Medresa, B&H, 4. ročník)
138 Tachyon C 83 28
Adam Kužílek (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Adam Prokop (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Martina Lauerová (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Šimon Koliha (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Anna Vránová (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
139 Vikram C 83 29
Badal Panchani (Sorath Public School, India, 2. ročník)
Toshit Jain (Sorath Public School, India, 2. ročník)
Tushar Jain (Sorath Public School, India, 2. ročník)
Samyak Mahapatra (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
Naman Goyal (ALLEN Career Institute, India, 2. ročník)
140 My to X hledáme již 7 rokem C 82 30
Tomáš Kocián (G, Lesní čtvrť, Zlín, 2. ročník)
Matyas Výhonský (G, Lesní čtvrť, Zlín, 2. ročník)
Marek Chmela (G, Lesní čtvrť, Zlín, 2. ročník)
Lukáš Javora (G, Lesní čtvrť, Zlín, 2. ročník)
Eliška Křeménková (G, Lesní čtvrť, Zlín, 2. ročník)
141 Máme ženu v týmu, ez win B 81 46
Vojtěch Kašpar (G, Omská, Praha, 3. ročník)
David Prachař (G, Omská, Praha, 3. ročník)
František Procházka (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Nicole Koloušková (G, Omská, Praha, 3. ročník)
142 Idunno A 81 66
Anh Thach Nguyen (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 3. ročník)
Minh Dang Tran (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 3. ročník)
Bao Duy Nguyen Tran (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 3. ročník)
Dinh Nam Doan (Le Quy Don Gifted HS, Vietnam, 4. ročník)
143 MN4U C 81 31
Adam Zich (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Šimon Kováčik (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Martin Bekeč (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Jakub Nagy (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Jozef Bachniček (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
144 Quantum Limes B 80 47
Daniel Skýpala (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Jiří Kvapil (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Ondřej Grohmann (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Jonáš Vokal (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Štěpán Filipčík (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
145 Plameňáci A 80 67
Vít Pavlík (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Vojtěch Štefánek (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Štěpán Pipek (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Martin Toman (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Tomáš Trtík (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
146 Bohring B 79 48
Hamdy Amen (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Seif Eldein Walid (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Akram Haitham (G, Frenštát pod Radhoštěm, 3. ročník)
Mohamed Sayed Mostafa (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Ahmed Ragab (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
147 Catquid C 79 32
Ondřej Holčák (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Adam Dobrovolný (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Václav Klement (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Adam Studený (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Markéta Velková (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
148 Gemüsesalat B 79 49
Lukáš Tomoszek (G, Třinec, 3. ročník)
Anna Kantorová (G, Třinec, 3. ročník)
Marek Bialožyt (G, Třinec, 3. ročník)
Samuel Swienczyk (G, Třinec, 3. ročník)
Jiří Marosz (G, Třinec, 3. ročník)
149 GYMRO 1 C 78 34
Bronislav Růžička (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Šimon Láznička (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
František Josef Babuljak (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Michal Vorschneider (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Ondřej Soukup (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
150 Rustark C 78 33
Tomáš Barica (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Vít Orlický (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Matej Petz (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Richard Miščík (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Karol Marinica (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
151 Equilibrium B 77 51
Filip Zikeš (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
David Dvorský (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Monika Ulrichová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Lukáš Kožušník (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Barbora Poledníková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
152 Fyzorožci B 77 50
Jan Prokeš (G, Třeboň, 3. ročník)
Martin Havelka (G, Třeboň, 3. ročník)
Aleš Manuel Papáček (G, Třeboň, 3. ročník)
Dana Krynická (G, Třeboň, 3. ročník)
Terka Janečková (G, Třeboň, 3. ročník)
153 Royal Bengal Tiger A 77 68
Zarzees Zarzees (BUET, Bangladesh, 3. ročník)
154 Fyzistyle A 76 69
Tomáš Brada (G Masarykovo nám., Třebíč, 4. ročník)
155 1+2+3+...=-1/12 C 76 35
Jiří Polách (G, Frýdlant nad Ostravicí, 2. ročník)
Jan Opěla (G, Frýdlant nad Ostravicí, 2. ročník)
Petr David Lanča (G, Frýdlant nad Ostravicí, 2. ročník)
Martin Chrostek (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
156 sqrt(-1) C 76 36
Magdaléna Jursová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
Vojtěch Dvořák (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
Martin Habrnál (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
Adam Lorenc (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
Lukáš Linhart (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
157 Společenstvo Tabulek A 75 70
Vít Salava (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Vojtěch Kysilka (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Tomáš Laube (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
Antonín Kubík (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Aneta Nováková (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
158 mikrodeep B 75 52
Milana Komisarova (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
Julija Vaikute (Riga State Gym. No.1, Latvia, 2. ročník)
Nestors Starostins (Riga State Gym. No.1, Latvia, 2. ročník)
Anna Korshunova (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
Maksims Libensons (Riga State Gym. No.1, Latvia, 3. ročník)
159 GIGAQUARKERS C 75 37
Shatadrumi Dey (VOS, India, 6. ročník)
Kanishk Jain (VOS, India, 6. ročník)
Md.Arman Hussain (VOS, India, 6. ročník)
Anikait Singh (VOS, India, 6. ročník)
Arnav Garg (VOS, India, 6. ročník)
160 GJH A 74 71
Tomáš Veselý (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Anna Suchomelová (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Katka Morovicsová (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Alexandra Gylden (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Jakub Zeman (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
161 Crystallographers A 74 72
Abdalazeez Jerby (Al-Bassel HS, Syria, 4. ročník)
M Subhi Abordan (Al-Bassel HS, Syria, 4. ročník)
Reem Bakro (Al-Bassel HS, Syria, 4. ročník)
Abdullah Alhussni (AL Saade HS, Syria, 4. ročník)
Omar Bourhani (AL Saade HS, Syria, 4. ročník)
162 Fermiho parťáci B 74 54
Albert Pechoč (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Adam Ziegelbauer (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Adam Krbeček (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Martin Kundrát (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Ondřej Suchdol (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
163 behaikatam B 74 53
An Dien Truong (Le Thanh Tong HS, Vietnam, 3. ročník)
Phuc Nhan Nguyen (Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam, 2. ročník)
Phuc Nhi Nguyen (Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam, 3. ročník)
Phuc Tan Nguyen (Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam, 3. ročník)
164 FORZA GIUVE SIUM A 73 75
Paolo Da Ros (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Jacopo Boscariol (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Matteo Moro (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Luca Damiano La Forgia (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Lorenzo Gabassi (Max Planck institute HS, 4. ročník)
165 Výběrová jelita národa českého A 73 73
Matouš Fiala (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Ondřej Piroutek (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Jiří Kruchina (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Jia Xiang Ji (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha, 4. ročník)
166 radosť C 73 38
Filip Prutkay (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Uršuľa Mária Kossaczká (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Alica Dományová (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Daniel Medveczky (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Michal Cibulka (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
167 Technici A 73 74
Matej Krajčovič (G Jána Hollého, Trnava, 4. ročník)
Samuel Kovár (G Jána Hollého, Trnava, 4. ročník)
Michal Skákala (G Jána Hollého, Trnava, 4. ročník)
Christian Izakovič (G Jána Hollého, Trnava, 4. ročník)
Viliam Krištof (G Jána Hollého, Trnava, 4. ročník)
168 Antigravity Pomelos C 72 39
Alex Doležal (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Vojtěch Pluskal (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Patrik Herman (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Jan Flajšar (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Ondřej Skácel (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
169 PhysX B 72 55
Mahmoud El-Nezely (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Zyad Ekramy (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
ِAhmed Shora (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Mahmoud Kassem (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Omar Sharaf (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
170 ans=$"{rand()}{unit[rand()]}"; B 71 56
Jakub Petr (G Neumannova, Žďár n. S., 3. ročník)
Jan Řehoř (VOŠ a SPŠ, Žďár n. Sázavou, 3. ročník)
Karel Pročka (G Neumannova, Žďár n. S., 3. ročník)
Jiří Hrdina (G Neumannova, Žďár n. S., 3. ročník)
Matěj Doležal (G Neumannova, Žďár n. S., 3. ročník)
171 GymLovo A 70 77
Michal Žáček (G, Lovosice, 4. ročník)
Michal Drašnar (G, Lovosice, 3. ročník)
Šimon Weniger (G, Lovosice, 4. ročník)
Adam Kratochvíl (G, Lovosice, 4. ročník)
Jakub Vybíral (G, Lovosice, 4. ročník)
172 Nerudní fyzikové A 70 76
Ondřej Zikmund (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Anežka Červená (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Alan David (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Anna Kvíčalová (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Anežka Kitzlerová (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
173 (Ve)nice B 70 59
Giovanni Feltrin (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Lorenzo Marcon (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Pietro Mantese (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Alessandro Paladin (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Giovanni Piovesan (Max Planck institute HS, 3. ročník)
174 MJnerdz C 70 40
Matúš Bagin (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Marek Majerik (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Jana Fľaková (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Michal Sobek (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Michal Bachratý (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
175 GYMTCE B 70 57
Michaela Moučková (G Teplice, 3. ročník)
Viktorie Vágnerová (G Teplice, 3. ročník)
Gabriela Bělová (G Teplice, 3. ročník)
Radek Zajíček (G Teplice, 3. ročník)
176 Název neuveden A 70 79
Natálie Kutheilová (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Marek Broul (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Jan Kökert (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Michal Salava (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
177 Jaderný tým Ďatlov A 70 78
Filip Gregora (G, Lanškroun, 4. ročník)
Michaela Šilarová (G, Lanškroun, 4. ročník)
Patrície Janíčková (G, Lanškroun, 4. ročník)
178 PhyX B 70 58
Denisa Zdvořilá (G, Boskovice, 3. ročník)
Zuzana Daňková (G, Boskovice, 3. ročník)
Nikola Sedláčková (G, Boskovice, 3. ročník)
Martin Kolář (G, Boskovice, 3. ročník)
Tomáš Zatloukal (G, Boskovice, 3. ročník)
179 kamaráti z gjarka B 69 60
Dávid Brodňanský (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Matej Korž (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Emma Kotuľáková (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Barbora Šofranková (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Martin Kóša (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
180 UCH B 69 61
Anh Hung Hoang (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 3. ročník)
Thanh Dat Nguyen (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 3. ročník)
Minh Hung Ngo (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 3. ročník)
Thiên Kỳ Võ (Lương Văn Chánh HS, Vietnam, 3. ročník)
181 Milvus migrans A 69 81
Josef Trojan (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Dmitrij Ševaev (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Dejan Ribarovski (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Jakub Štulík (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Antonín Whelan (G Botičská, Praha, 4. ročník)
182 Vereor nox A 69 80
Lorenzo Caselli (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Paolo De Tuonoi (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Filippo Dei Svaldi (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Alessandro Malagò (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Enrico Zanoni (Max Planck institute HS, 4. ročník)
183 Housenky ve spacáku A 68 82
Lubomír Pár (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Filip Jagos (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Tadeáš Batelka (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Matyáš Lesník (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Alžběta Trávníková (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
184 Zlomci inteligence C 68 41
Jan Kratochvíl (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 2. ročník)
Petr Endrle (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 2. ročník)
Markéta Olšovcová (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 2. ročník)
Ondřej Budil (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 2. ročník)
185 Gimpel A 68 83
Matyáš Veselý (G J. Słowackiego, Český Těšín, 3. ročník)
Zuzana Lisztwanová (G J. Słowackiego, Český Těšín, 3. ročník)
Daniel Brzuchanski (G J. Słowackiego, Český Těšín, 3. ročník)
Jakub Słowiaczek (G J. Słowackiego, Český Těšín, 4. ročník)
Wiktor Macura (G J. Słowackiego, Český Těšín, 3. ročník)
186 Magnetisiert C 67 42
Lars Wichmann (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Henry Pfohl (Internatsschule Schloss Hansenbe, 2. ročník)
Clara Janssen (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Alexander Schneider (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Jan Krolak (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
187 Machaři A 67 84
Ditmar Hadera (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Vojtěch Kinda (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Jakub Herec (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Filip Bartoš (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Richard Česnek (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
188 The Creative Snowstorm A 67 85
Benedict Brouwer (Werner-von-Siemens-G Germany, 4. ročník)
Leonard Jarkowsky (Werner-von-Siemens-G Germany, 4. ročník)
Finn Pollack (Werner-von-Siemens-G Germany, 4. ročník)
Jasper Aden (Werner-von-Siemens-G Germany, 4. ročník)
Long Yang (Werner-von-Siemens-G Germany, 4. ročník)
189 Newtonova Skla A 66 86
Richard Rubáš (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Matěj Mezera (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Jan Růžička (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Veronika Lehečková (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Anna Vobořilová (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
190 Jarci párci A 65 87
Josef Antes (G Uničov, 4. ročník)
Robin Stloukal (G Uničov, 4. ročník)
Zuzana Zahrádková (G Uničov, 4. ročník)
Kateřina Havlíčková (G Uničov, 4. ročník)
Vojtěch Vrzal (G Uničov, 4. ročník)
191 Sin(90) A 64 88
Dimitar Dimitrov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Yana Dimitrova (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Kristian Veselinov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Margarita Dimitrova (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
192 micv C 64 43
Matej Kundrík (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Adam Harmanský (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Patrik Stercz (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Daniel Demko (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Pavol Alexander Komloš (G Poštová, Košice, 1. ročník)
193 SULTÁNISTÁN C 63 44
Vojtěch Marek (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Petr Piños (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Patrik Juřica (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Lukáš Lejdar (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Vojtěch Vašík (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
194 Physics Lovers A 63 89
Berdigylych Rejepdurdyyev (57th Specialized HS,Turkmenistan, 4. ročník)
Ovezmuhammet Soyunhanov (57th Specialized HS,Turkmenistan, 4. ročník)
195 FF15 JG Diff A 63 90
Nikita Zahranyčnyj (OPEN GATE Říčany, 2. ročník)
Jan Hladík (OPEN GATE Říčany, 3. ročník)
Petr Kužela (OPEN GATE Říčany, 2. ročník)
Matyáš Louda (OPEN GATE Říčany, 2. ročník)
Martin Matura (OPEN GATE Říčany, 2. ročník)
196 FyZYkári C 62 45
Andrej Škoviera (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. ročník)
Adam Kudláček (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. ročník)
Michal Hrotko (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. ročník)
Alexandra Kudláčová (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. ročník)
Igor Vargovič (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 8. ročník)
197 Neutrína B 62 62
Adam Babača (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Bruno Hubínsky (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Matúš Čarnogurský (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Tomáš Lendvay (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Roman Magula (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
198 DaMaZuJaKr A 62 91
Kristýna Saforková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Jakub Ševčík (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Zuzana Gřesová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Marie Cmíralová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Dan Vilimovský (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
199 Krotitelé Melounů B 61 63
Barbora Čejková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Matěj Mladý (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
František Viták (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Petr Hladík (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Samuel Kokoška (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
200 Fysiccs B 61 65
Jan Pánek (G Masarykovo nám., Třebíč, 3. ročník)
Martin Nováček (G Masarykovo nám., Třebíč, 3. ročník)
Lucie Klímová (G Masarykovo nám., Třebíč, 3. ročník)
Kryštof Průša (G Masarykovo nám., Třebíč, 3. ročník)
Jiří Kantor (G Masarykovo nám., Třebíč, 3. ročník)
201 Fyzomozgáči C 61 48
Šimon Húdek (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Stanislav Barčák (G Veľká okružná, Žilina, 1. ročník)
Marko Vríčan (G Veľká okružná, Žilina, 1. ročník)
Peter Czimmermann (G Veľká okružná, Žilina, 1. ročník)
202 Alejova business ancestors C 61 46
Ladislav Antoži (G Alejová, Košice, 1. ročník)
Adrián Mikolaj (G Alejová, Košice, 1. ročník)
Jakub Blišťan (G Alejová, Košice, 1. ročník)
Dávid Kepič (G Alejová, Košice, 1. ročník)
Jakub Müller (G Alejová, Košice, 1. ročník)
203 Edupage C 61 47
Juraj Pavolko (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Vladimír Jančár (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Matej Rovder (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Martin Ivan (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Pavol Vaľo (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
204 1384 School B 61 64
Yulia Travina (GBEO 1384, Russia, 3. ročník)
Grigory Toloko (GBEO 1384, Russia, 3. ročník)
Dmitry Barzunov (GBEO 1384, Russia, 3. ročník)
Lilya Topolskaya (GBEO 1384, Russia, 3. ročník)
Kiril Vestyak (GBEO 1384, Russia, 2. ročník)
205 Gymnázium Matyáše Lercha, Brno A 60 92
Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno, 2. ročník)
Aneta Minibergerová (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
Kristýna Holková (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
Tomáš Boreš (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
206 Large Hadron Colliders C 60 49
Sohrab Maleki (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Sina Fathi (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Mohammad Mahdi Mousavi (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Sohail Sayah Varg (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Sajad Moradnejad (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
207 Dead scientists society C 60 51
Ahitagni Das (Delhi Public Sch., India, 2. ročník)
208 The Gatesenered C 60 50
Tomáš Suchánek (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Kateřina Ficková (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Jan Marhoul (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Filip Bitzan (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Daniel Hrubý (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
209 PMS C 59 52
Daniel Čtvrtečka (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Radim Novák (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Vítek Faltus (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Ondřej Popovský (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Ondřej Lesák (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
210 spherical cow B 59 66
Franco Cabral (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
Paolo Torres (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
Nikos Tan (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
Gerard Ilagan (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
Uriel Orpilla (Philippine Sci.HS MC,Philippines, 3. ročník)
211 Kryštofe fukni A 59 93
Kryštof Klásek (G, Frýdlant nad Ostravicí, 4. ročník)
Filip Krpec (G, Frýdlant nad Ostravicí, 4. ročník)
Tereza Pavlisková (G, Frýdlant nad Ostravicí, 4. ročník)
David Leňko (G, Frýdlant nad Ostravicí, 4. ročník)
Dominik Liberda (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava, 4. ročník)
212 TECH CLUB B 59 67
Adam Jirovec (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Antoni Saifrt (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Čeněk Varta (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Adam Beneš (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Simona Kacova (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
213 STT C 58 54
Richard Materna (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Michal Dvořáček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Petr Glozar (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Adam Slavata (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Vilém Faja (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
214 Samil C 58 53
Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno, 2. ročník)
Šimon Genčur (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
215 relas snudi A 57 94
Matúš Jakuboc (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
Benjamín Čornec (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
Martin Gabriel Hajnik (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
Natália Kalinová (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
Samuel Mikloš (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
216 swedish_bagels B 57 68
Erik Bryland (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
Tea Hansson (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
Nina Eklund (Polhemskolan, Sweden, 3. ročník)
217 Gymnázium V. Paulinyho-Tótha A 56 95
Viliam Furík (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
Marek Červeň (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
Andrej Benko (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
Michael Ruman (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
Tomáš Adame (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
218 Pepegy B 56 69
Martin Helešic (G a JŠ, Břeclav, 3. ročník)
Jan Bušek (G a JŠ, Břeclav, 3. ročník)
Roman Tréšek (G a JŠ, Břeclav, 3. ročník)
Davis Kunis (G a JŠ, Břeclav, 3. ročník)
Vít Bohunský (G a JŠ, Břeclav, 2. ročník)
219 Oxid hořečnatý C 56 56
František Malý (Matiční G, Ostrava, 1. ročník)
Ondřej Číž (Matiční G, Ostrava, 1. ročník)
Dominik Kalouda (Matiční G, Ostrava, 1. ročník)
Jonáš Michálek (Matiční G, Ostrava, 1. ročník)
220 Randovy kvantové tečky B 56 70
Petr Kahan (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Karel Maryško (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Aleš Přibík (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Lukáš Cafourek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Ondřej Chvátal (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
221 Osmičky C 56 55
Rudolf Kubik (G, Třinec, 2. ročník)
Petr Martynek (G, Třinec, 2. ročník)
Michaela Holotňáková (G, Třinec, 2. ročník)
Vojtěch Přeček (G, Třinec, 2. ročník)
Vladimír Šnajdr (G, Třinec, 2. ročník)
222 Haw-kinks B 55 71
Filip Vrťo (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Anna Pecháčková (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Vendula Onderková (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Ondrej Dulanský (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Ondřej Trojek (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
223 Radek>Plzeň A 55 96
Jan Hlisnikovský (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Kryštof Mec (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Matyáš Skotnica (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Martina Kaňoková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Matyáš Fusek (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
224 RoboPalach Industries B 55 72
Jan Hlavsa (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Jan Čemus (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Karel Chaloupka (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Pavel Šrytr (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Vít Novotný (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
225 Božkovská flotila B 54 74
Klára Hubínková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Tereza Tocháčková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Jiří Jirásek (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Jan Kotrlík (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Šimon Pekár (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
226 Flying Dutchman C 54 59
Jan Pieczywok (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 2. ročník)
Wit Fornalik (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 2. ročník)
Aleksander Barański (Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL, 2. ročník)
227 Gybonská Penta C 54 58
Petr Podolský (G B. Němcové, HK, 1. ročník)
Lukáš Poul (G B. Němcové, HK, 1. ročník)
Nela Marková (G B. Němcové, HK, 1. ročník)
Dominik Šádek (G B. Němcové, HK, 1. ročník)
Daniel Klimt (G B. Němcové, HK, 1. ročník)
228 Gymnázium Pelhřimov B 54 73
Duy Le (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Tomáš Jaroš (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Filip Havelka (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Pavel Dvořák (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Matěj Slavětínský (G, Pelhřimov, 3. ročník)
229 Nemáme jméno C 54 57
Tomáš Volný (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Andrea Kaňoková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Malena Odložiliková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Viliam Horečka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Marek Maslowski (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
230 GMB B 53 76
Jakub Kabelka (G, Moravské Budějovice, 3. ročník)
Ngoc Duc Nguyen (G, Moravské Budějovice, 3. ročník)
Kristýna Beleščiaková (G, Moravské Budějovice, 3. ročník)
231 Bene B 53 77
Ondřej Walz (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Tobiáš Kuchař (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Matyáš Proll (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Nikola Kolínská (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Lucie Bauerová (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
232 Čáslavská (j)elita B 53 78
Martin Kubeš (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Richard Weber (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Daniel Čech (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Lukáš Čech (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Tereza Kašparová (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
233 Hranatý strejda A 53 97
Ondřej Vitula (G Tišnov, 3. ročník)
Josef Macků (G Tišnov, 4. ročník)
Vojtěch Vařecha (G Tišnov, 3. ročník)
Tomáš Kříž (G Tišnov, 3. ročník)
Martin Novotný (G Tišnov, 3. ročník)
234 Skyrmion B 53 75
Gonzalo Sastre Marcos (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Enrique Mestre García (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Javier Torre de Silva Fuentes (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Ignacio Gómez Manglano (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
235 Ryby Wód Batypelagialnych C 53 60
Jakub Skarbek (IX HS in Rzeszów, Poland, 2. ročník)
Radosław Iskra (IX HS in Rzeszów, Poland, 2. ročník)
Arkadiusz Sobczak (IX HS in Rzeszów, Poland, 2. ročník)
Michał Kołodziej (IX HS in Rzeszów, Poland, 2. ročník)
Jan Rozmund (IX HS in Rzeszów, Poland, 2. ročník)
236 Š-kvarci-B C 52 61
Rudolf Folvarčný (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
David Bernhard (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Radovan Lev (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Jakub Šnajdr (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Patrik Pecina (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
237 F=d(mv)/dt A 52 98
Pragun Pudukoli (Sishu Griha HS, India, 2. ročník)
238 Na Mol C 51 62
Barbora Čemanová (G, Park mládeže, Košice, 2. ročník)
Veronika Nemjová (G Alejová, Košice, 2. ročník)
Tomáš Proks (G Alejová, Košice, 2. ročník)
Peter Borták (G Alejová, Košice, 2. ročník)
Adam Póša (G Alejová, Košice, 2. ročník)
239 Frantik A 51 100
Jakub Vannay (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
Michal Drabek (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
Pavol Vanek (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
Timotej Finta (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
Michal Neogragy (G Sv Františka, BA, 4. ročník)
240 GULZ A 51 99
Vladimír Mašek (G, U Libeňského zámku, Praha, 4. ročník)
Samuel Procházka (G, U Libeňského zámku, Praha, 4. ročník)
Matěj Černý (G, U Libeňského zámku, Praha, 4. ročník)
241 Ceresané C 51 63
Vít Říha (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Hana Brožková (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Filip Neumann (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Václav Grygar (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava, 1. ročník)
Jakub Svobodník (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
242 Korupce nad Slunce C 51 64
Jakub Ježek (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Adrian Svoboda (G B. Němcové, HK, 1. ročník)
Matěj Vošmik (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Martina Kerhartová (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Eduard Bičiště (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
243 Distanční neznalosti C 50 65
Martin Holzer (G, Rožnov pod Radhoštěm, 2. ročník)
Monika Drexlerová (G, Rožnov pod Radhoštěm, 1. ročník)
David Něnička (G, Rožnov pod Radhoštěm, 9. ročník)
Ondřej Kvapil (G, Rožnov pod Radhoštěm, 1. ročník)
244 Tesla2020 B 50 79
Hana Zaimović (G Muhsin Rizvić Kakanj, BH, 2. ročník)
Marija Grgić (G Muhsin Rizvić Kakanj, BH, 4. ročník)
Elmir Kevilj (G Muhsin Rizvić Kakanj, BH, 2. ročník)
Mubina Hakulija (G Muhsin Rizvić Kakanj, BH, 4. ročník)
Hana Šolbić (G Muhsin Rizvić Kakanj, BH, 3. ročník)
245 REC A 50 102
Eshqin Alıyev (Zərifə Əliyeva lyceum, 3. ročník)
Cemil Cemaleddinli (Zərifə Əliyeva lyceum, 3. ročník)
Ramin Gasimli (220. lyceum, 4. ročník)
246 Vino Veritas A 50 101
Andrea Bortoletto (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Leonardo Nardin (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Giovanni Nascimben (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Riccardo Onnis (Max Planck institute HS, 4. ročník)
Beini Guan (Max Planck institute HS, 4. ročník)
247 Kvazičástice C 50 66
Mikuláš Fiala (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Petr Navrátil (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Martin Pokorný (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Ondřej Černý (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Jan Pilc (G Botičská, Praha, 2. ročník)
248 Your Son's Basketball Team C 49 67
Adam Martiník (G F. Hajdy, Ostrava, 1. ročník)
Robin Sehnalík (G F. Hajdy, Ostrava, 1. ročník)
Stela Kučerová (G F. Hajdy, Ostrava, 1. ročník)
249 Wigym 5B C 49 68
Jakub Šafařík (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Adam Zezulka (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Adam Walder (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Matěj Kolář (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Miroslav Slezák (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
250 Humanitní chudoba A 49 103
Lukáš Hofman (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
Anežka Bakočová (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
Martin Víšek (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
Tomáš Dudáček (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
Lenka Ježková (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
251 7L Opavská B 49 80
Sebastián Hájek (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Filip Kodl (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Adam Všaha (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
David Hádek (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Radek Löffelmann (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
252 Frogwill 5 A 48 104
Goran Sokic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 4. ročník)
Mladen Petric (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Luka Vuković (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Neven Ilincic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Mihajlo Bogdanovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 4. ročník)
253 Pusinky C 48 69
David Havrlant (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Jan Holuša (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Magdaléna Hrbáčová (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
Julie Skleničková (Wichterlovo G, Ostrava, 1. ročník)
254 Rebarbora C 47 70
Mia Armitage (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Filip Koiš (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Peter Ďuriš (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Laura Skalošová (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Alex Janč (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
255 Tykadla B 46 81
David Nekvapil (G, Židlochovice, 3. ročník)
Magdaléna Šilerová (G, Židlochovice, 3. ročník)
Ivona Procházková (G, Židlochovice, 3. ročník)
Lukáš Chromý (G, Židlochovice, 3. ročník)
256 Fyzikální fiesta B 46 82
Klaudie Tauchmanová (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Lea Fleischmannová (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Petra Mrázková (G, Omská, Praha, 1. ročník)
Barbora Petříková (G, Omská, Praha, 3. ročník)
257 Nemám kamarády :( C 46 72
Jan Engler (G, Hodonín, 2. ročník)
258 Hatalom 2.0 C 46 71
Matěj Volkmer (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Zdeněk Bambas (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Petr Drobílek (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Ondřej Vašátko (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Martin Švanda (G Opatov, Praha, 2. ročník)
259 Staré kone A 46 106
Lívia Čerešňová (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Sarah Krčová (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Chris Koiš (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Gabriel Ščurka (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
260 Ještěrka A 46 105
Ráďa Pavelků (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Petr Šulc (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Nguyen Huong Giang (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Daniel Říha (G, Děčín, 4. ročník)
261 Neutrinophite A 45 107
Promit Promit Dey Sarker Arjan (St. Joseph Higher SS, Bangladesh, 4. ročník)
Fahim Md Fahim Hasan Mahdi (St. Joseph Higher SS, Bangladesh, 4. ročník)
Sefat Sefat Ahamed (St. Joseph Higher SS, Bangladesh, 4. ročník)
Rafi Nabil Walid Rafi (Notre Dame College, Dhaka, 4. ročník)
262 Mančaft B 45 84
Adam Čabrák (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Simona Dučaiová (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Simona Jacková (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Klára Paľuvová (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Lilla Maheľová (G Poštová, Košice, 3. ročník)
263 Ostrouhaná pastelka B 45 83
Kryštof Veverka (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Adam Roštejnský (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Jevhenij Vorochta (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Chrastina (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Dominik Rufer (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
264 SFGr A 44 109
Menelaos Raptis (1st HS of Kalamaria, Greece, 4. ročník)
Spyros Terlemes (1st HS of Kalamaria, Greece, 3. ročník)
Faidra-Maria Tsolakidi (1st HS of Kalamaria, Greece, 3. ročník)
265 S U Si Ce A 44 108
Adéla Ježková (G, Sušice, 3. ročník)
Jakub Svatek (G, Sušice, 3. ročník)
Filip Hasoň (G, Sušice, 3. ročník)
Zdeněk Švelch (G, Sušice, 3. ročník)
Kateřina Prexlová (G, Sušice, 3. ročník)
266 New Frogwill C 44 74
Katarina Popov (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 2. ročník)
Lazar Topic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 2. ročník)
Milica Vidic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 2. ročník)
Kristina Nikolic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 2. ročník)
Bajić Uroš (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 1. ročník)
267 Czech Špek C 44 73
Tomáš Toman (G, Děčín, 1. ročník)
Matěj Bureš (G, Děčín, 1. ročník)
Ondřej Švihnos (G, Děčín, 2. ročník)
Štěpán Šípal (G, Děčín, 2. ročník)
John Vít (G, Děčín, 2. ročník)
268 Batee5a_For_The_Win C 43 75
Mohanad Elagan (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Moneer Salem (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Abdelrahman Abdelbaky (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Hossam Zaid (Menofia STEM Sch., Egypt, 1. ročník)
Ahmed Wagih (Menofia STEM Sch., Egypt, 1. ročník)
269 GGGama tým C 43 76
Kateřina Vomelová (G Ústavní, Praha, 1. ročník)
Adam Štyler (G Ústavní, Praha, 1. ročník)
Johanka Vejnarová (G Ústavní, Praha, 1. ročník)
Aneta Marie Svobodová (G Ústavní, Praha, 1. ročník)
270 Vrakoslav C 43 78
Jan Doležil (Masarykovo klasické G, Říčany, 2. ročník)
Jakub Šinták (Masarykovo klasické G, Říčany, 3. ročník)
Filip Hošek (Masarykovo klasické G, Říčany, 1. ročník)
Ema Glacnerová (Masarykovo klasické G, Říčany, 1. ročník)
Matěj Formánek (Masarykovo klasické G, Říčany, 3. ročník)
271 Schrödingerovi kocouři C 43 77
Adam Kobulej (PORG, Praha, 1. ročník)
Filip Krtek (PORG, Praha, 1. ročník)
Ondřej Zeman (PORG, Praha, 1. ročník)
Ondřej Klíč (PORG, Praha, 1. ročník)
Jan Kerhart (G Jaroslava Seiferta, Praha, 3. ročník)
272 MadPhys B 42 85
Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín, 4. ročník)
Jakub Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín, 1. ročník)
Kristýna Bělušová (G J. Pivečky, Slavičín, 1. ročník)
Amálie Maryášová (G J. Pivečky, Slavičín, 4. ročník)
273 Psdnj Physics Boys C 42 79
Amirhossein Lotfi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 3. ročník)
Alireza Ebrahimi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 4. ročník)
Ali moein (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
274 <Název týmu> B 40 86
Matěj Sobotka (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Martin Kysela (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Pavel Koláček (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Kirill Stěpanov (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Vojtěch Pils (G, Český Krumlov, 4. ročník)
275 Mexican civils C 40 80
Osama Mohamed (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mahmoud yasser (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Peter Henen (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Amr Khaled (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Abdullah Ahmed (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
276 Kubíčkovi Mazáci C 40 81
Matyáš Petrák (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Vojtěch Dvořák (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Jan Forejt (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Bohumil Zíka (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Antonín Morava (G, Pelhřimov, 2. ročník)
277 Fyzninjovia B 40 87
Boris Pasterňák (Leaf Academy, 1. ročník)
Matúš Gburík (G Šrobárova, Košice, 2. ročník)
Martin Dunca (G Šrobárova, Košice, 2. ročník)
Veronika Ucekajová (G Šrobárova, Košice, 4. ročník)
278 Společeπstvo Fyziků C 40 82
Marek Pučejdl (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
Václav Krásnický (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
Ondřej Kočka (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
Jiří Tušek (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
Matouš Pavlovský-Fiala (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
279 IQ under zero B 38 88
Matteo Morbiolo (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Matteo Modolo (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Federico Sartor (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Giacomo Miani (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Andrea Tomè (Max Planck institute HS, 3. ročník)
280 Young Physicists C 38 84
Beshoy Bassem (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Youssef Elsayed (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Fahd Hassan (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
mohamed fahmy abd el-azzem (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Mohamed Ahmed (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
281 MGO D+1/4B C 38 85
Michaela Valtrová (Mendelovo G, Opava, 2. ročník)
Jiří Rypl (Mendelovo G, Opava, 2. ročník)
Vít Pfleger (Mendelovo G, Opava, 2. ročník)
Daniel Kramer (Mendelovo G, Opava, 2. ročník)
282 Mírně napřed C 38 83
Tadeáš Roblík (G, Židlochovice, 1. ročník)
David Macek (G, Židlochovice, 1. ročník)
283 Gymik B 37 90
Adam Krška (G, Mikulov, 3. ročník)
Jakub Šebesta (G, Mikulov, 3. ročník)
Terezie Sojková (G, Mikulov, 3. ročník)
Barbora Mucalová (G, Mikulov, 3. ročník)
Vojtěch Žluva (G, Mikulov, 3. ročník)
284 Kulíšci C 37 87
David Halmazňa (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Justýna Střelecká (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Vladimír Kincl (Masarykovo G, Vsetín, 1. ročník)
Magdaléna Chromčáková (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Martin Dvořák (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
285 Asymetrický kruhový objezd B 37 89
Bohumil Kulvejt (G, Sokolov, 3. ročník)
Vladan Trhlík (G, Sokolov, 3. ročník)
Oldřich Kohoutek (G, Sokolov, 3. ročník)
Benedikt Janda (G, Sokolov, 3. ročník)
Albert Havliček (G, Sokolov, 3. ročník)
286 Áčkarský POWER C 37 88
Miroslava Pokorná (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Dávid Drobný (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Matúš Jonaštík (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Karin Jakubcová (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Mária Ostertágová (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
287 kamo bráchanče zdaar C 37 86
Marek Chvojka (G, Voděradská, Praha, 9. ročník)
Vít Juřík (G, Voděradská, Praha, 9. ročník)
Kostiantyn Iagupov (G, Voděradská, Praha, 9. ročník)
Tobiáš Svačina (G, Voděradská, Praha, 9. ročník)
Ondra Hák (G, Voděradská, Praha, 9. ročník)
288 Hong Kong Physics B 36 91
Chun Chan (Carmel SS, 3. ročník)
289 Banana LHP CL C 36 89
Jim Phan N. Nam (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 2. ročník)
Tristan Nguyen Quoc Dung (Lê Hồng Phong HS, Vietnam, 2. ročník)
290 Padající jablka A 36 110
Vojtěch Spratek (G, Třinec, 4. ročník)
Adam Gabrys (G, Třinec, 4. ročník)
Karolína Czepczorová (G, Třinec, 4. ročník)
Ondřej Hložek (G, Třinec, 4. ročník)
Dominik Horňák (G, Třinec, 4. ročník)
291 Profesionální tipaři B 36 92
Michael Švadlena (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 3. ročník)
Jan Novák (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 3. ročník)
Oliver Vacovský (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 3. ročník)
Jan Furik (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 3. ročník)
Vít Kotrba (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 3. ročník)
292 physics in shwal C 35 91
Amina Reda (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Abdelrahman Elsayed (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Eman Mohamed Abdelmonem (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mohammed Salah Said (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Faris Essam (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
293 Dobře nakopnutý elektron A 35 111
Martin Schwarz (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Anežka Tůmová (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Evelína Stará (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Jaroslav Skokan (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Alexandr Plata (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
294 P.E. B 35 93
Matteo Bazzaco (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Alessandro Bonfitto (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Chiara Conzon (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Tiziano Gobbo (Max Planck institute HS, 3. ročník)
295 2001 osvícených pomerančů C 35 90
Jáchym Kouba (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
Daniel Hostášek (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
Vojtěch Mudra (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Martin Čelechovský (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Petr Šimíček (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
296 Physicists of Alexandria C 34 93
Abdelrhman Elbrens (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mohammed Farid (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Shahd Awad Awad (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Ibrahim Mohammed (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Ahmed Gomaa (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
297 Grigionemangiasassi B 34 94
Riccardo Aceti (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Alessio Checchin (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Samuele Comin (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Sara Pistellato (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Milosh Stojadinovikj (Max Planck institute HS, 3. ročník)
298 Triviální, leč na zvážení A 34 112
Adam Demčila (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
Ludvík Vízdal (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
Martin Tichý (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
Richard Opavský (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
Matěj Brada (G a JŠ, Břeclav, 4. ročník)
299 Unterwassermanni C 34 92
Albert Vlček (Mendelovo G, Opava, 1. ročník)
Jan Vítek (Mendelovo G, Opava, 1. ročník)
Natálie Mertová (Mendelovo G, Opava, 1. ročník)
300 WvSelf1 B 34 95
Talia Ruhrberg Estévez (Werner-von-Siemens-G Germany, 3. ročník)
Pascal Vestweber (Werner-von-Siemens-G Germany, 3. ročník)
Hendrik Voss (Werner-von-Siemens-G Germany, 3. ročník)
Linus Kittan (Werner-von-Siemens-G Germany, 3. ročník)
301 Fyzika je život C 34 94
Peter Ondrik (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Norbert Riebesam (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Peter Šimko (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Samuel Pangrác (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Miriam Popovičová (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
302 DEADLIFT B 33 97
Fatima Hadžikadunić (JU Srednja tehnička škola, 4. ročník)
Adna Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatić, 2. ročník)
Nina Brkić (Gimnazija Musa Ćazim Ćatić, 3. ročník)
303 Miss Lyalls Physicists C 33 97
Abby Earnshaw (James Gillespies HS, 2. ročník)
Matt Ball Torokoff (James Gillespies HS, 2. ročník)
304 Những Bông Hoa Nhỏ B 33 96
Mia Phan (Tran Dai Nghia Specialised HS, 2. ročník)
Thiên Vũ (Tran Dai Nghia Specialised HS, 2. ročník)
Nam Trần (Tran Dai Nghia Specialised HS, 2. ročník)
Vũ Đại (Tran Dai Nghia Specialised HS, 2. ročník)
Thùy Nguyễn (Tran Dai Nghia Specialised HS, 3. ročník)
305 Physics Helix (Infoset) C 33 95
Mobin Esmaeili (Ejei High School, Isfahan, Iran, 3. ročník)
Ahmadreza Esmaeili (Ejei High School, Isfahan, Iran, 3. ročník)
Rouzbeh Sadeghzadeh (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
Kiarash Sheikhi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
Arash Rahimi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
306 High Energy Guys C 33 98
Mohammad Behzad Mahmoudi (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Mahan Farahmandfar (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Arian Zargandeh (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Taha Azimzadeh (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Mohammad Mahdi Nikoumazhab (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
307 The Eulerian Totient C 33 96
Saptak Das (Downingtown STEM Academy, USA, 1. ročník)
308 FUGEES C 33 99
Adéla Houdková (G, Kadaň, 2. ročník)
Adam Janda (G, Kadaň, 2. ročník)
František Chyba (G, Kadaň, 2. ročník)
Jiří Srkal (G, Kadaň, 2. ročník)
Josek Špánek (G, Kadaň, 2. ročník)
309 Hvězdnej tým C 33 100
Adéla Žáková (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Nela Vasilevová (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Matyáš Medlín (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Pavla Kohoutková (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Veronika Budařová (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
310 Fyzikální Filutové C 32 101
Jan Tuhovčák (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Zuzana Houdková (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Eliška Vítková (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Jakub Vyškovský (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
311 Jaderná vlna B 32 98
Martin Pavlovec (G, Děčín, 3. ročník)
Ondřej Šoura (G, Děčín, 3. ročník)
Alisiia Bukhartseva (G, Děčín, 3. ročník)
Rudolf Svoboda (G, Děčín, 3. ročník)
Patrik Kříž (G, Děčín, 3. ročník)
312 OUTKAST A 31 113
Tereza Novotná (G, Kadaň, 4. ročník)
Samuel Jursík (G, Kadaň, 4. ročník)
Matouš Řezníček (G, Kadaň, 3. ročník)
Antonín Koukl (G, Kadaň, 3. ročník)
Tereza Fryčová (G, Kadaň, 3. ročník)
313 KŠL A 31 114
Michal Uherka (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Vojtěch Vybíral (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Jan Schoř (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Michal Mann (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
314 Operace MEGADRULOS A 30 115
Vít Šefl (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Šimon Pasler (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Simon Olsen (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Marek Hlava (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Lukáš Macháček (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
315 Physik Lk Herr Kühnel C 30 102
Paul Krüger (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Daniel Gantz (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Marvin Gönner (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Kim Balharek (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
Lucas Meyer zu Drewer (Albert-Einstein-Schule, 2. ročník)
316 Zexonus C 29 103
Adam Sopko (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Roland Meixner (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Maximilián Ágh (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Dárius Imrich Tóth (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Samuel Feješ (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
317 TRIBE A 29 116
Nika Bilanyčová (G, Kadaň, 4. ročník)
Lukáš Janda (G, Kadaň, 4. ročník)
Ladislav Froněk (G, Kadaň, 3. ročník)
Nikola Razakowská (G, Kadaň, 3. ročník)
Tomáš Nguyen (G, Kadaň, 3. ročník)
318 DSS Agontuk C 29 104
Darun Nayeem (Monipur HS & Col., 7. ročník)
Tasin Anan (Monipur HS & Col., 7. ročník)
Ashfaqul Hasan (Monipur HS & Col., 7. ročník)
Hamid Abrar Khan Romim (Notre Dame College, Dhaka, 8. ročník)
Md. Arif Hasan (Monipur HS & Col., 7. ročník)
319 Zákon zachovania zmätenosti C 28 105
Peter Steltenpohl (SG CENADA, Bratislava, 2. ročník)
Michal Katrlík (SG CENADA, Bratislava, 2. ročník)
Marko Šimoni (SG CENADA, Bratislava, 2. ročník)
320 Einstein of Egypt C 28 107
Ayman Rizk (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Abdelhameed Eldosoky (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Ahmed Fouda (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Ahmed Ashraf (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Abdelrahman Atroush (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
321 Love Physic B 28 100
Farshad Khalili Najafabadi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 4. ročník)
Sayed Mohammadali Najafi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
Amirhossein Payandeh (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
matin esmaeli (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
mahdi davari (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
322 Goal diggers B 28 99
Arwa Ibrahim (Alexandria STEM School, Egypt, 3. ročník)
Habiba Mohamed (Alexandria STEM School, Egypt, 3. ročník)
Mennatallah Elsayed (Alexandria STEM School, Egypt, 3. ročník)
Mohraeel Hany (Alexandria STEM School, Egypt, 3. ročník)
Reham Elhelbawy (STEM Gharbiya, Egypt, 3. ročník)
323 Foxtrot A 28 117
Imran Adham bin Azmin (GENIUS@Pintar Col., Malaysia, 4. ročník)
324 Fine man C 28 106
Filip Rásó (Súkromné Bilingválne G., Galanta, 1. ročník)
325 mc B 27 102
Mo'men Epeid (Dakahlia STEM HS, 3. ročník)
Omar El-Zahar (Ismailia STEM HS, 3. ročník)
Amr Nabil (Dakahlia STEM HS, 3. ročník)
Hossam Saber (Dakahlia STEM HS, 3. ročník)
Mohamed El-Faar (Dakahlia STEM HS, 3. ročník)
326 emoji del serpe B 27 101
Alberto Astori (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Fabio Salvadori (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Alberto Guerrieri (Max Planck institute HS, 3. ročník)
Riccardo Sernaglia (Max Planck institute HS, 3. ročník)
327 Fyzikální-tým-CB C 27 108
David Ševčík (G, Uherské Hradiště, 1. ročník)
Jiří Chramcov (G, Uherské Hradiště, 1. ročník)
Josef Hlahůlek (G, Uherské Hradiště, 1. ročník)
328 Vídeňáci A 27 118
Vojtěch Houdek (G, Vídeňská, Brno, 4. ročník)
Daniel Nos (G, Vídeňská, Brno, 4. ročník)
Matúš Miškuf (G, Vídeňská, Brno, 4. ročník)
329 Cos(0) B 26 103
Krasimir Ronkov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Konstantin Bogdanov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Yavor Kotsev (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Martin Tendzhov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
Ivan Bichev (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG, 3. ročník)
330 Ohmodporní relativisti C 26 113
Peter Siebert (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Damian Dlhoš (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Martin Lipka (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Timotej Bezák (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Adam Kišac (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
331 JsmeTuJenProZabavu C 26 110
Dominika Filipová (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Štěpánka Bartošová (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Julie Skýpalová (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Johana Bartlová (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Oliver Punge (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
332 Zvířátka a loupečníci C 26 111
Marta Coufalová (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Agáta Coufalová (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Jana Kvapilová (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Judita Coufalová (G, Olomouc-Hejčín, 8. ročník)
333 THE CH4MPIONS C 26 109
George Iakovidis (Mandoulides, Greece, 2. ročník)
Antonios Tsiorvas (Mandoulides, Greece, 2. ročník)
Rafail Tsiorvas (Mandoulides, Greece, 2. ročník)
334 The magnificent C 26 112
Rashad Abdeltawab (6 October SS, 2. ročník)
Ahmed El-sheikh (6 October SS, 2. ročník)
Mohammad El- Azab (6 October SS, 2. ročník)
Mohamed Saeed (6 October SS, 2. ročník)
Yassin Ehab (6 October SS, 1. ročník)
335 Lorem Ipsum B 25 105
Karolína Zapletalová (Klvaňovo G Kyjov, 3. ročník)
Marek Miklenda (Klvaňovo G Kyjov, 3. ročník)
Filip Marhefka (Klvaňovo G Kyjov, 3. ročník)
336 Not bad at all! C 25 114
Tymoteusz Pytko (IX HS in Rzeszów, Poland, 1. ročník)
Igor Ogryzek (IX HS in Rzeszów, Poland, 1. ročník)
Julian Piela (IX HS in Rzeszów, Poland, 1. ročník)
Szymon Syhłowyj (IX HS in Rzeszów, Poland, 1. ročník)
Michał Pater (IX HS in Rzeszów, Poland, 1. ročník)
337 Ktož sú Davidovi bojovníci C 25 116
David Dvořák (PORG, Praha, 1. ročník)
Matěj Sedláček (PORG, Praha, 1. ročník)
Tom Suchomel (PORG, Praha, 1. ročník)
Daniel Semotan (PORG, Praha, 1. ročník)
Kristián Rosenkranz (PORG, Praha, 1. ročník)
338 Survey Corps Heichou Squad B 25 104
Tasmia Tabassum Shreoshi (Adamjee Cantonment Col., BGD, 3. ročník)
Faria Islam Lubna (BCIC Col., BGD, 3. ročník)
339 ChikiTed B 25 106
Umme Hafsa Samia (Adamjee Cantonment Col., BGD, 3. ročník)
Tanjim Akter (Holy Cross Girl's S&Col., 3. ročník)
340 Physics Kids C 25 115
Ali Pourmohammadi Najafabadi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 9. ročník)
Iliya Mohammadi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 9. ročník)
Soheil Kazemi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 8. ročník)
Mohammadamin Mohebi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 9. ročník)
Amirhossein Ayoobian (Ejei High School, Isfahan, Iran, 9. ročník)
341 Krímeš C 24 117
Diana Čačková (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Tomáš Mihálik (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Svätoslav Holonič (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Peter Frena (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Branislav Bobik (SOŠ stavebná s VJM, 2. ročník)
342 Šoltészteam C 23 118
Jakub Petrov (G, Třinec, 2. ročník)
Marek Serafin (G, Třinec, 2. ročník)
David Pastor (G, Třinec, 2. ročník)
Rostislav Sliž (G, Třinec, 2. ročník)
Jana Stryczková (G, Třinec, 2. ročník)
343 Ded C 23 121
Alexander Stoyanov (91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G", 2. ročník)
344 Kozel C 23 120
Ondřej Adamec (G Komenského, Havířov, 1. ročník)
Eva Bednářová (G Komenského, Havířov, 1. ročník)
Sebastian Kubeš (G Komenského, Havířov, 1. ročník)
Markéta Klimánková (G Komenského, Havířov, 1. ročník)
Jakub Zsibrita (G Komenského, Havířov, 1. ročník)
345 Einstein C 23 119
Marwa Elnaggar (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Rofida Ahmed Elshobaky (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Rana Nabil Rana Nabil Elgeddawy (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Basmalla Mohammed Salah (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Menna Talal El najdy (Sharkya STEM School, Egypt, 2. ročník)
346 Schrodinger's Team C 22 123
HAMI FARKHONDEH (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Mohammad Ostovar (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
PARSA PARINCHI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Ali Bina (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
MAHDIS SHAHIDI ASL (Andishmand Farda High School, 3. ročník)
347 GLP C 22 124
Vilém Pechmann (G Luďka Pika, Plzeň, 2. ročník)
Jiří Tušek (G Luďka Pika, Plzeň, 2. ročník)
Adam Novotný (G Luďka Pika, Plzeň, 2. ročník)
Jan Jindřich Hřebenář (G Luďka Pika, Plzeň, 2. ročník)
Anežka Tetřevová (G Luďka Pika, Plzeň, 1. ročník)
348 TurboJet3.14 A 22 119
Diana Catana (Fratii Buzesti NC, 3. ročník)
349 Psdnj Physics Girls C 22 122
Fatemeh Mahdieh (Ejei High School, Isfahan, Iran, 9. ročník)
Parnia Ahmadian (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
Zahra Sharifi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
350 Phenomena A 21 121
Ioannis Spanos (1st HS of Koufalia, Greece, 4. ročník)
Antonios Panagakos (GEL Karystos, Greece, 4. ročník)
Lykourgos Saravanos (GEL Karystos, Greece, 4. ročník)
Lazaros Mpourantas (GEL Karystos, Greece, 4. ročník)
Zelios Petkoglou (GEL Karystos, Greece, 4. ročník)
351 Higóši B 21 107
Žofie Lohrová (G, Benešov, 3. ročník)
Kamila Slezáková (G, Benešov, 3. ročník)
Daniel Babiš (G, Benešov, 3. ročník)
Ondřej Sýkora (G, Benešov, 3. ročník)
Jana Herdinová (G, Benešov, 2. ročník)
352 Spar 404 A 21 120
Mahmoud Alazizy (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
Ahmed Azab (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
Abdelrahman Alaa (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
Peter Samir (Sharkya STEM School, Egypt, 2. ročník)
Kerolos Nashaat (Sharkya STEM School, Egypt, 2. ročník)
353 3 MYSTIC WIZARDS C 21 125
Punya Bindlish Punya Bindlish (Bhavan Panchkula, India, 9. ročník)
Purav Arora Purav Arora (Bhavan Panchkula, India, 9. ročník)
Raghav Bansal Raghav Bansal (Bhavan Panchkula, India, 9. ročník)
354 STEM Alex on the beat C 20 129
Ahmed Esmail (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Abdelrahman Ehab (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mariam Osama (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Menna Hossam (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Youssef Abd elaziz (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
355 GAB C 20 126
Filip Szikhart (G A. Bernoláka, Senec, 1. ročník)
Jakub Englárt (G A. Bernoláka, Senec, 1. ročník)
Lucia Malíková (G A. Bernoláka, Senec, 1. ročník)
Lukáš Bolek (G A. Bernoláka, Senec, 1. ročník)
Barbora Moncoľová (G A. Bernoláka, Senec, 1. ročník)
356 albert's will C 20 127
peter Rashad Eskander (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
357 Newtonins B 20 110
Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Mohammed Soliman Sakr (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
El_Farouk Omar (Ismailia STEM HS, 3. ročník)
Youssef Mustafa Gadallah (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Ali Diaa Eldyn Ali (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
358 Fahrenheit Celsius C 20 128
Orhun Ciftcioglu (Fenerbahce Anatolian HS, Turkey, 2. ročník)
359 Rytíři Kulatého Čtverce B 20 108
Lucie Kaňová (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Roman Grufík (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Matouš Novotný (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Adam Čáp (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Martin Dvořák (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
360 MARFY B 20 109
Alyaa Mamoun Ibrahem (Assiut STEM School, 3. ročník)
Reem Mohamed Ali (Assiut STEM School, 3. ročník)
Farah Ali Mohammed Mohammed (Assiut STEM School, 3. ročník)
Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed (Assiut STEM School, 3. ročník)
Mennat Allah Khalifa Hasab ElNabi (Assiut STEM School, 3. ročník)
361 Májovci C 20 130
Tereza Hochmanová (G Chotěboř, 2. ročník)
Klára Sturt (G Chotěboř, 2. ročník)
362 Amperoes B 19 111
Adéla Pohanková (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Hana Koloničná (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Adela Kamradková (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Valerie Sečkařová (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Anna Psennerová (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
363 Mrkev A 19 122
Veronika Borská (G, Omská, Praha, 4. ročník)
Matěj Machart (G, Omská, Praha, 4. ročník)
Karolína Henková (G, Omská, Praha, 4. ročník)
364 Geniuses C 18 133
Hager Mahmoud elmasry Elmasry (STEM Gharbiya, Egypt, 2. ročník)
Sohila Azzam Abd ellatef (STEM Gharbiya, Egypt, 2. ročník)
Mariam seif-eldin Ahmed (Maadi STEM HS, 2. ročník)
365 El_Raiqeen B 18 112
Youseef Ali. Mohamed (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Mostafa Mohamed Farg Beshier (Bani Sweif STEM School, Egypt, 3. ročník)
Ahmed shaban Gaballah (Bani Sweif STEM School, Egypt, 3. ročník)
Mahmoud Aboseif Hassan Korany (Bani Sweif STEM School, Egypt, 3. ročník)
Shehab Mohamed (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
366 Aleksandar Krivokapic A 18 123
Aleksandar Krivokapić (G Stojan Cerović, Montenegro, 4. ročník)
367 Gumkáči C 18 132
Vanessa Hoczková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Alexandra Sopková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Nina Bacharova (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Martin Tomeš (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Emma Danielová (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
368 GVATOM C 18 131
Matúš Mikolaj (G Varšavská, Žilina, 2. ročník)
Denisa Michnáčová (G Varšavská, Žilina, 2. ročník)
Michal Rzeszoto (G Varšavská, Žilina, 2. ročník)
369 Dynamo A 18 125
Denisa Trnková (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Michal Procházka (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Jiří Růžička (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Helena Štěpánková (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
Klára Vondráčková (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
370 Hackers A 18 124
Zyad Ashour (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Youssef Nabil (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Omar Osama abdelfatah ibrahim (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Omar Kotb (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
Ismail Mohamed (STEM High School, Egypt, 1. ročník)
371 Physicano C 18 134
Yousef Essam (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Abdallah Saber (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mohamed Esmail (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Moamen Ragab (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Basmala Abdallah (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
372 Physics Prodigies B 17 113
Adham El-Rouby (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Mahmmoud El-Yamany (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Mohamed Bakr (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Ahmed El-Banna (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Mohammad Mohammad (Ismailia STEM HS, 3. ročník)
373 Mozečky C 16 137
Hynek Janáč (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Marie Filgasová (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
Tereza Kropidłowská (Masarykovo G, Vsetín, 2. ročník)
374 Obdivovatelé Radima Putyery C 16 138
Marek Šnajdr (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Daniel Záslav (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Lucie Vávrová (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Ladislav Vávra (G, Rožnov pod Radhoštěm, 2. ročník)
Andrea Tomečků (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
375 Bubla team C 16 136
Tereza Žižková (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Agáta Martínková (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Nikol Dvořáková (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Marie Koblížková (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Michala Nechvílová (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
376 Future Physicists C 16 135
radwa Ashraf (Maadi STEM HS, 1. ročník)
Sondos Ahmed (Maadi STEM HS, 1. ročník)
377 Physicsforever A 15 127
Anders Arnold Ilango (Maharishi Vidya Mandir, India, 3. ročník)
378 Fyzici z města u dvou přehrad C 15 139
Hana Válková (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Eliška Antošová (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Jakub Kucherko (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Jakub Kaštovský (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Marek Wojkowski (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
379 After Higgs C 15 140
Bahar Safari Parni (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Sonia Zolfi Darabi (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Anahita Ziaei (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Sarina Farhang (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
ZAHRA Darandi (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
380 OneOverOneThirtySeven A 15 126
Aditya Chugh (Amity International School, 4. ročník)
381 Fantastic four C 14 144
Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber (khadiga Yousef, Asyut, Egypt, 2. ročník)
Sondos Mohamed Mahmoud (khadiga Yousef, Asyut, Egypt, 2. ročník)
Nada Ashraf Mahmoud (Bani Sweif STEM School, Egypt, 2. ročník)
Youssef Mohamed desoukey Atallah (Bani Sweif STEM School, Egypt, 1. ročník)
382 Lingvisti GPH MI B 14 114
Lukáš Doležal (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
Oto Ulbricht (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
Daniel Dzurjo (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
Michal Tarbaj (G, P. Horova, Michalovce, 3. ročník)
383 Anonymous A 14 128
Amr Khamees (STEM High School, Egypt, 4. ročník)
384 Bagetky C 14 142
Petr Vitko (G Teplice, 2. ročník)
Jiří Říha (G Teplice, 2. ročník)
Minh Hieu Vuong (G Teplice, 2. ročník)
Ondřej Suchý (G Teplice, 2. ročník)
Bohdan Habor (G Teplice, 2. ročník)
385 Quantum Field Theoreticians C 14 143
ARTIN GHOBADI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
ARSHIA BAHARLOU (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
RAMBOD GHASEMI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
HIVA BAHRAMI MOGHADAM (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
NIMA ASHOURI (Andishmand Farda High School, 3. ročník)
386 Fazekas 9.b C 14 141
András Radvánszki (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 1. ročník)
Hunor Takács (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 1. ročník)
Bálint Fürjes (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 1. ročník)
Bálint Ertsey (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 1. ročník)
Dániel Grosser (M. Fazekas HS, Budapest, Hungary, 1. ročník)
387 The physicists C 13 146
Hana Hafez (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mayar Mekawy (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Mariam Hamdy (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Malak Wael (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Jana Hamed (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
388 C7H8N4O2 A 13 129
Tereza Mihlová (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Klára Železná (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Zuzana Kodetová (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Vendula Dostálová (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Tomáš Kolínek (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
389 VAKAM C 13 150
Viktor Adámek (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
Jakub Hyhlík (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
Mikuláš Lejsek (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
390 We Matter C 13 147
Ayat Khaled (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Omar Essam (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Reem Mohamed (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Abdel-Rahim Motawea (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Ahmed Haroun (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
391 El Physicists C 13 149
Joseph Gamil (Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt, 2. ročník)
Sondos Khaled (Tahta SS for Girls, 2. ročník)
392 Pascalovy pravnučky C 13 148
Marie Kuthanová (G, Sušice, 1. ročník)
Marie Holečková (G, Sušice, 1. ročník)
Veronika Těhlová (G, Sušice, 1. ročník)
Anna Dohnalová (G, Sušice, 1. ročník)
Markéta Vokáčová (G, Sušice, 1. ročník)
393 Pantomath C 13 145
Omar Mnfy (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Youssef Ali (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Youssef Shaaban (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
Esraa Hassan (KFS STEM School, 2. ročník)
Abdelrahman Ahmed (Alexandria STEM School, Egypt, 2. ročník)
394 STEMinists A 12 130
Farah Dawood (Secondary School For Girls Babo, 3. ročník)
Rahma Mohammed (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
Aya Ahmed (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
Hend Shaker (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
Rofaida Mahmoud (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
395 Iranium C 11 152
Omid Raeisi Filabadi (Ejei High School, Isfahan, Iran, 2. ročník)
396 Psdnj Physics Girls 2 C 11 151
Asma Mansouri (Ejei High School, Isfahan, Iran, 2. ročník)
Narges Matin (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
Farnoush pourshaban (Ejei High School, Isfahan, Iran, 1. ročník)
397 Plus Ultra B 10 115
Shahd Ayman (Ismailia STEM HS, 3. ročník)
Ali Ayman (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Mohammed Elsayed (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Alaa Essa (Dakahlia STEM HS, 3. ročník)
Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid (Ismailia STEM HS, 3. ročník)
398 Physics Lovers<3 C 10 153
Layla Zayed (Algarayda Secondary S, Egypt, 3. ročník)
Haya Zayed (Algarayda Secondary S, Egypt, 1. ročník)
Khaled Magdy (ElMalek ElKamel HS, Egypt, 2. ročník)
399 IG A 10 131
Kryštof Kuča (BG B. Balbína, Hradec Králové, 1. ročník)
Pavel Bužga (BG B. Balbína, Hradec Králové, 1. ročník)
Ondřej Sovák (BG B. Balbína, Hradec Králové, 1. ročník)
Eliška Beková (BG B. Balbína, Hradec Králové, 1. ročník)
Klára Víšková (BG B. Balbína, Hradec Králové, 1. ročník)
400 Alpha green A 10 132
Ahmed Ali (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Saif El-said (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Abdelrahman Ahmed (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Moaz Ahmed (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
Ahmed Abdel Maksoud (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
401 Physical life C 10 154
Ola Elbana (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Eman Elgohary (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Salma Elhawari (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Habiba Elsapagh (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Shahd Elkotb (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
402 B&N C 10 156
Belal Salah (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Nour kamal salem (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
403 for the top together C 10 155
mohamed shaban salama (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Marwa Alnaggar (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Shrouq Gamal (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Omar Mohammed (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Ahd Awny (Sobk El Dahak Secondary School, 2. ročník)
404 Beauties A 9 133
Rania Fares (Maadi STEM HS, 2. ročník)
405 Mlaďoši z dědiny C 9 157
Miroslav Sopoušek (G, Křenová, Brno, 2. ročník)
Dominique Krusche (G, Křenová, Brno, 2. ročník)
Štěpánka Krausová (G, Křenová, Brno, 2. ročník)
Anna Mrázová (G, Křenová, Brno, 2. ročník)
Aneta Novotná (G, Křenová, Brno, 2. ročník)
406 fYzIkLaNi hs C 9 158
mahmoud yasser (133 HS Alexandar A. S. P., Bulga, 2. ročník)
407 #možnámátepravduamožnátakyne C 8 159
Adriana Daňková (G, Křenová, Brno, 9. ročník)
Nikola Binková (G, Křenová, Brno, 9. ročník)
Martin Michalík (G, Křenová, Brno, 9. ročník)
Milana Laifrova (G, Křenová, Brno, 9. ročník)
Jan Maňoušek (G, Křenová, Brno, 9. ročník)
408 Sleepy Girls inc B 8 116
Lucie Semotamová (G, Křenová, Brno, 3. ročník)
Viktorie Lea Vystrčilová (SOŠ a G Brno, 3. ročník)
409 Lagrange>Newton C 8 160
Muhammed Yaseen Nivas (GEMS OO Indian Sch., Emirates, 2. ročník)
410 STEM C 7 164
Mohamed Anan (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Mohamed Nagy (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
Ahmed Ashmawy (Dakahlia STEM HS, 1. ročník)
411 SAMMPAD Mahabad B 7 117
Mohammad abbastaher (Shahid Beheshti High School, 2. ročník)
Amir Hussein Allahverdizade (Shahid Beheshti High School, 2. ročník)
Mohammad Pirouti (Shahid Beheshti High School, 3. ročník)
Arman Rahmani (Shahid Beheshti High School, 3. ročník)
Peshawa Ghaderi (Shahid Beheshti High School, 2. ročník)
412 Sherlock ohmss C 7 161
Moaz Mohamed (Dakahlia STEM HS, 2. ročník)
Hagar Attallah (Gharbiya STEM HS, 2. ročník)
Rahma Reda (Gharbiya STEM HS, 2. ročník)
kaber osama (Gharbiya STEM HS, 2. ročník)
Mohamed Atwa (Dakahlia STEM HS, 2. ročník)
413 Volkovci C 7 163
Dana Bobošová (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Kristína Belejová (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Michaela Bodnárová (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
David Pajonk (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
Ema Bajužíková (G, P. Horova, Michalovce, 2. ročník)
414 Standard Model People C 7 165
asal alvandipour (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Dezh Tiva (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
dorsa khosronejad (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
MAHSA AMIRI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
NEGIN SADAT KHADEMI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
415 Fantastic 5 A 7 134
Mohammed Abdelmoati (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
416 Isaac a jeho kokos C 7 162
Anna Drobilová (G Jindřichův Hradec, 2. ročník)
Kateřina Prantlová (G Jindřichův Hradec, 2. ročník)
417 Teslas A 6 135
Yahya Zhran (Elshaheed Abdelmineam R E, Egypt, 4. ročník)
mohamad elberry (Menofia STEM Sch., Egypt, 4. ročník)
Esraa Khalil (Menofia STEM Sch., Egypt, 3. ročník)
418 Physicians A 5 136
dina seddik ebrahim (KFS STEM School, 2. ročník)
Aya Ragab (STEM High School, Egypt, 3. ročník)
419 the royal team C 5 166
malak ahmed elnaggar (El_Ahd elgded for girls, 2. ročník)
karoline karam saber (El_Ahd elgded for girls, 2. ročník)
nema hany fathy (El_Ahd elgded for girls, 2. ročník)
mai abdullah ahmed (El_Ahd elgded for girls, 2. ročník)
omar atef sabry (El_Tabry Secondary Proxy for boy, 2. ročník)
420 SPŠEK TEAM B 5 118
Jan Matoušek (SPŠ Rakovník, 3. ročník)
Jakub Mikeš (SPŠ Rakovník, 3. ročník)
Samuel Budil (SPŠ Rakovník, 3. ročník)
Tomáš Hornof (SPŠ Rakovník, 3. ročník)
Martin Valchař (SPŠ Rakovník, 3. ročník)
421 Ústavka3.A C 5 167
Agáta Rýdlová (G Ústavní, Praha, 8. ročník)
Vít Chadima (G Ústavní, Praha, 8. ročník)
Marie Záškodná (G Ústavní, Praha, 8. ročník)
David Šťastný (G Ústavní, Praha, 8. ročník)
Nina Žemličková (G Ústavní, Praha, 8. ročník)
422 Newton's grandsons C 5 168
Ahmed Mohamed Zeidan (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Ahmed Mohamed Nasr (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Khaled Ahmed Elsayed (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
Ahmed Sayed Morad (STEM High School, Egypt, 2. ročník)
Abanob Maged Seddik (Ismailia STEM HS, 2. ročník)
423 physics for life A 5 137
Arwa Ahmed Shafik (Maadi STEM HS, 3. ročník)
424 Black hole vortex C 3 169
PARNIAN BEHI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
BARAN KHATIBI (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
HASTI HASHEMI (Andishmand Farda High School, 1. ročník)
Kimia Eghbal (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
Setayesh Ahmadi (Andishmand Farda High School, 2. ročník)
425 Higgs-bosons C 2 171
Md.al maruf Hasan (Monipur HS & Col., 7. ročník)
SM Akash (Monipur HS & Col., 7. ročník)
Md.sheikh Sadi (Monipur HS & Col., 7. ročník)
KH arefin Siam (Monipur HS & Col., 7. ročník)
Madhurjo Mahian (Monipur HS & Col., 7. ročník)
426 Physics on Top C 2 170
Hosam Mohamed Ibrahim (Sharkya STEM School, Egypt, 1. ročník)
Ahmed Gamal Mousa (Sharkya STEM School, Egypt, 2. ročník)
Ali Abo Bakr Hegazy (Sharkya STEM School, Egypt, 2. ročník)
Youssef AbdElAziz (Sharkya STEM School, Egypt, 3. ročník)
427 ERROR BRAIN A 2 138
Mostafa Mahmoud Mohamed Elsaid (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt, 2. ročník)
Omar Hany Sobhy Saad (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt, 2. ročník)
428 Eagles A 1 139
Muhammad Hussain (Bani Sweif STEM School, Egypt, 3. ročník)
429 hope for success C 1 172
Doaa Mohamed Saad (Atris Secondary school, 2. ročník)
Dina Abdallah Elbanna (Atris Secondary school, 2. ročník)
Aya Karam Menshawy (Atris Secondary school, 2. ročník)
Estabraq Elnabawy Ahmed (Gamal Abd_Elnasser for girls, 2. ročník)
Esraa Samy Mahmoud (Atris Secondary school, 2. ročník)
430 INDIANA CORNSTARS B 0 119
Colin Zou (Carmel HS, USA, 3. ročník)
Nathan Huang (Carmel HS, USA, 3. ročník)
Akash Bhowmik (Carmel HS, USA, 3. ročník)
Kevin Wang (Carmel HS, USA, 3. ročník)
431 Stone A 0 141
Anastasija Šamkova (Valmiera Secondary School, 4. ročník)
Matvejs Suharževskis (Valmiera Secondary School, 4. ročník)
Daniels Štainmillers (Valmiera Secondary School, 4. ročník)
Viktorija Ļeškeviča (Valmiera Secondary School, 4. ročník)
Pāvels Fisenko (Valmiera Secondary School, 4. ročník)
432 Fyzizist C 0 173
Sreehari Kodakkal (Sainik school, 1. ročník)
433 E=mc^2 B 0 120
mohamed hosny (Amr Moussa SS, Egypt, 3. ročník)
434 Higgs Bosons A 0 140
Akshay kumar Akshay (Sanskaram Public School, India, 4. ročník)
435 KPALF C 0 174
Karolína Bazsóová (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Ľudovít Veľas (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Patrik Stopiak (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Aneta Žužová (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
Filip Tomáš (G, P. Horova, Michalovce, 1. ročník)
disq. Ghosts C 55 disq.
Mostafa Qenawy (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
omar walid (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
Ahmed Abdelhafez (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
abdulrahman hamido (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
mohamed hanafy (Alexandria STEM School, Egypt, 1. ročník)
disq. ccc+++ C 21 disq.
momo sasa (Hathazari G C, Bangladesh, 2. ročník)
disq. Tuduydoituyen ver2 A 177 disq.
Thai Khoi Nguyen (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Trung Kien Pham (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Vinh Khang Do (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Quang-Minh Pham (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Nguyen Huy Dang (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
disq. 100namquaemratdep A 154 disq.
Duc Cuong Pham (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Phu Vinh Vu (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Duc Dut Nguyen (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Thu Hanh Nguyen (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
Khoi Dam Nguyen (Tran Phu High School, Vietnam, 3. ročník)
disq. Error 404 B 268 disq.
Satyankar Chandra (FIITJEE, 3. ročník)
Anilesh Bansal (FIITJEE, 3. ročník)
Omar Islam Laskar (FIITJEE, 3. ročník)
Humayun Mughal (FIITJEE, 3. ročník)
Arnav Garg (FIITJEE, 3. ročník)
disq. Cobra Kai B 192 disq.
Delta Star (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind., 3. ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací