PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (71 týmů)

.....
cs

Jakub Kružliak (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Jakub Navrátil (4. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Martin Ladislav Doskočil (2. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Jozef Štálnik (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Richard Žember (4. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

233IQ, 23cm, 2,3promile, 0,23g (doprovod Jitka Piskačová)
cs

Vojtěch Žíla (4. ročník) Biskupské G, Brno
Václav Valenta (4. ročník) Biskupské G, Brno
Jan Vitha (4. ročník) Biskupské G, Brno
Vojtěch Špaček (4. ročník) Biskupské G, Brno
Adam Škvrna (4. ročník) Biskupské G, Brno

Approximation of 8
cs

Jiří Zelenka (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Radek Jirásek (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Vilda Gutvald (3. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Matyáš Maňur (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Jonáš Doleček (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník

Borovička (doprovod Vladislav Jedlička)
cs

Matěj Hasala (4. ročník) G Teplice
Jan Podlucký (4. ročník) G Teplice
Sára Krinerová (4. ročník) G Teplice
Kateřina Panešová (4. ročník) G Teplice
Martin Mašek (4. ročník) G Teplice

BožíLes S.R.O. (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Radek Folprecht (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Klára Kulhavá (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Vít Železný (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Štěpán Ondřej (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jakub Jandus (3. ročník) G, Špitálská, Praha

Chessins
cs

Adam Vavrečka (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Michal Stolař (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Viktor Vařeka (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Ondřej Havelka (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jonáš Jarolím (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Cornuova spirála (doprovod Monika Bouchalová)
cs

Marek Szymutko (4. ročník) G Komenského, Havířov
Martin Svoboda (4. ročník) G Komenského, Havířov
Robert Gemrot (3. ročník) G Komenského, Havířov
Petr Šulc (3. ročník) G Komenského, Havířov
Radek Lacko (3. ročník) G Komenského, Havířov

Epsilon Zeta (doprovod Viktoria Kárászová)
cs

Michal Horanský (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Kliment (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Šimek (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Patrik Rusnák (4. ročník) G Alejová, Košice

FC Špeky (doprovod Karel Měšťánek)
cs

Jan Ristovský (4. ročník) G, Šumperk
Martin Vavřík (4. ročník) G, Šumperk
Jana Večerková (4. ročník) G, Šumperk
Ondřej Hrubý (2. ročník) G, Šumperk
Veronika Kindlová (2. ročník) G, Šumperk

Fermiony (doprovod Jaroslav Reichl)
cs

Vladimír Boledovič (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Egor Onischenko (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
František Nétek (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Pavel Pivoňka (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Šimon Lauer (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Firenators
cs

Michal Miškolci (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin
Tomáš Štefanov (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin

Frogwill (doprovod Vasa Vucurevic)
en

Tamara Ranisovic (4. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Bojana Popov (4. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Tamara Komlenski (4. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Mihajlo Bogdanovic (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Luka Vuković (2. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia

GChĎáci (doprovod Štěpánka Jirošová)
cs

Jan Hřebec (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Lukáš Cezner (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Marek Fürst (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Alexandr Dizov (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
David Penkov (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

GJH A
cs

Richard Rippel (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Alexandra Géciová (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Daniel Holek (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Alžbeta Oravcová (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Guľôčka v jamôčke
cs

Alexandra Mészárošová (3. ročník) G Andreja Vrábla, Levice
Adela Vinczeová (3. ročník) G Andreja Vrábla, Levice
Matej Michalko (3. ročník) G Andreja Vrábla, Levice
Daniel Peťka (4. ročník) G Andreja Vrábla, Levice

Gyboni
cs

Kristýna Kratochvílová (4. ročník) G B. Němcové, HK
Helena Nováková (4. ročník) G B. Němcové, HK
Jan Hofman (4. ročník) G B. Němcové, HK
Tomáš Morvay (4. ročník) G B. Němcové, HK
Zuzana Slaninová (4. ročník) G B. Němcové, HK

Gybot (doprovod Jakub Šafařík)
cs

Vojtěch Přech (4. ročník) G Botičská, Praha
Jan Bohuněk (4. ročník) G Botičská, Praha
Vojtěch Cuhra (4. ročník) G Botičská, Praha
Šimon Dobrev (4. ročník) G Botičská, Praha
František Krakl (4. ročník) G Botičská, Praha

Gykas
cs

Marek Hofmeister (4. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Petr Zahurančík (4. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Jan Macháček (4. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Matyáš Meisner (3. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Ondřej Bílý (3. ročník) G K. Sladkovského, Praha

GymWat
cs

Jan Provazník (4. ročník) G, Voděradská, Praha
Dan Skopec (4. ročník) G, Voděradská, Praha
Ondřej Pokorný (4. ročník) G, Voděradská, Praha
Tomáš Reichl (4. ročník) G, Voděradská, Praha
Jiří Šáda (4. ročník) G, Voděradská, Praha

Gymlovo senior (doprovod Miloš Štyks)
cs

Michal Žáček (3. ročník) G, Lovosice
Tereza Paurová (3. ročník) G, Lovosice
Jakub Vybíral (3. ročník) G, Lovosice
Lada Krofingerová (4. ročník) G, Lovosice
Daniel Andrš (4. ročník) G, Lovosice

Gymnázium Javorová 16
cs

Matúš Pohanka (4. ročník) G Javorová, S. Nová Ves
Martin Darvaši (4. ročník) G Javorová, S. Nová Ves
Stanislav Mulík (4. ročník) G Javorová, S. Nová Ves
Sebastian Stettner (4. ročník) G Javorová, S. Nová Ves
Daniel Hudran (4. ročník) G Javorová, S. Nová Ves

Integral-chan UwU (doprovod Maciej Wiśniewski)
en

Jakub Ratajczak (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Kajusz Zieliński (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Paweł Knut (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Jakub Delicat (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Mikołaj Kryger (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland

Jalový odpor
cs

Štěpán Skalka (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Michaela Kašparová (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Pavel Šindelář (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Putzer (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jaroslav Scheinpflug (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

KAKABUS (doprovod Jana Michaliková)
cs

Jakub Tvrz (4. ročník) G, Sokolov
Michael Srba (4. ročník) G, Sokolov
Anna Hospodářská (4. ročník) G, Sokolov
Marie Rozmušová (4. ročník) G, Sokolov
Nikol Oravová (4. ročník) G, Sokolov

Kadaň B (doprovod Jaroslav Šmahel)
cs

Roman Muller (4. ročník) G, Kadaň
Adam Vyžďura (4. ročník) G, Kadaň
Samuel Jursík (3. ročník) G, Kadaň
Nika Bilanyčová (3. ročník) G, Kadaň
Lukáš Janda (3. ročník) G, Kadaň

Kamenní fyzici (doprovod Jana Kolínská)
cs

Václav Kohout (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Vaněk (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Ondřej Švarc (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Maxmilián Pilmaier (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Švorc (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

KdeJsemKdoJsem
cs

Břetislav Kubeš (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Pavel Balda (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Martin Šůla (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Jiří Sloup (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Dominika Soukupová (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň

Luftkomsa (doprovod Miroslav Komsa)
cs

Karolína Melovská (4. ročník) G Uničov
Markéta Opichalová (4. ročník) G Uničov
Jan Poštulka (4. ročník) G Uničov
Tomáš Klaban (4. ročník) G Uničov

MEDOJEDI (doprovod Yveta Ančincová)
cs

Matouš Cimala (4. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jan Kapsa (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jakub Mahdal (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod

MadPhys
cs

Jan Červeňan (3. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Jindřich Maňas (4. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Amálie Maryášová (3. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
David Hrbáček (4. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Michal Mudrák (2. ročník) G J. Pivečky, Slavičín

Muzeum (doprovod Radka Mlázovská)
cs

Michal Průšek (4. ročník) G B. Hrabala
Ondřej Techlovský (4. ročník) G B. Hrabala
Gabriela Hladká (3. ročník) G B. Hrabala
Jan Doskočil (3. ročník) G B. Hrabala
Michal Tomschik (4. ročník) G B. Hrabala

Na názvu nezáleží (doprovod Radka Toufarová)
cs

Tomáš Matoušek (4. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Lukáš Čech (4. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Štěpán Meister (4. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Martin Hájek (4. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Jakub Stoklasa (4. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč

Newton, Einstein, Kroupa (doprovod Damián Bušovský)
cs

Štěpán Šrajer (3. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Vojtěch Bláha (4. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Salavec (4. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Pokorný (3. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Ondřej Metelka (4. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové

Název neuveden (doprovod Radka Tintěrová)
cs

Ngoc Hung Hoang (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Hung Do (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Miroslav David (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Natálie Kutheilová (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Václav Laníček (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Název týmu (doprovod Dáša Zemková)
cs

Jan Stoklasa (4. ročník) Mendelovo G, Opava
Karel Chwistek (3. ročník) Mendelovo G, Opava
Vojtěch Krobot (3. ročník) Mendelovo G, Opava
Vít Šimeček (4. ročník) Mendelovo G, Opava
Tomáš Wolf (4. ročník) Mendelovo G, Opava

Otevřete obálku
cs

Jonáš Havelka (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Ambroz (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Matouš Vondrášek (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Adam Jirák (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Bauer (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

P=O*R^G (doprovod Tereza Fürstová)
en

Alexandr Průcha (4. ročník) Nový PORG, Praha
David Rudolf (4. ročník) Nový PORG, Praha
Iskander Shangareev (4. ročník) Nový PORG, Praha
Vojtěch Kupka (4. ročník) Nový PORG, Praha
Emily Powell (4. ročník) Nový PORG, Praha

PanskáL (doprovod Jaroslav Reichl)
cs

Jan Kratochvíl (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Petr Endrle (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Markéta Olšovcová (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Vilém Cibulka (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Daniel Bartuněk (1. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Peníze pro školu
cs

Vojtěch David (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Kuchař (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jiří Klásek (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Lukáš Výtisk (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Eliáš Bencúr (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Pluto 2020 (doprovod Petr Vencelides)
cs

Jiří Kabrda (3. ročník) BG, Žďár nad Sázavou
Jiří Prokop (3. ročník) BG, Žďár nad Sázavou
Jáchym Mierva (3. ročník) BG, Žďár nad Sázavou
Michal Vosyka (3. ročník) BG, Žďár nad Sázavou
Tobiáš Mierva (1. ročník) BG, Žďár nad Sázavou

Poddaní (doprovod Stanislav Poddaný)
cs

Miroslav Mezera (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Adam Brachtl (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Jakub Kačerovský (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Petr Vrla (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Klaudie Valíčková (4. ročník) G, Přípotoční, Praha

Poutníci (doprovod Josef Jírů)
cs

Marek Bedřich (4. ročník) G, Pelhřimov
Jan Matouš (4. ročník) G, Pelhřimov
Petr Hrnčíř (3. ročník) G, Pelhřimov
Petr Laštovička (3. ročník) G, Pelhřimov
Antonín Zajíček (4. ročník) G, Pelhřimov

Rada moudrých fretek (doprovod Jaromír Kekule)
cs

Noemi Sramek (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Adéla Červená (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Thi Thu Anh Nguyen (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Adam Pazderka (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Tomáš Volný (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha

Randovka 3 (doprovod Tomáš Hofrichter)
cs

Filip Sedláček (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Horák (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Lenka Bártová (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jan Lexa (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Tadeáš Paldus (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Rychlíci (doprovod Stanislav Poddaný)
cs

Karolína Teňaková (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Berenika Vebrová (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Adam Filla (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Jan Vilím (4. ročník) G, Přípotoční, Praha
Jakub Rychlík (4. ročník) G, Přípotoční, Praha

Rytíři kulatého hrnce
cs

Ondřej Běhan (3. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Tadeáš Fejfar (3. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Lukáš Dvořák (3. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Jan Bártů (2. ročník) G O. Březiny a SOŠ, Telč

Růžoví poníci (doprovod Mirjam Civínová)
cs

Aleš Melzer (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Marek Pinta (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jan Pacák (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Varga (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Schrödingerova koťátka (doprovod Stanislav panoš)
cs

Ondřej Chwiedziuk (3. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Jaroslav Hořák (4. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Vítězslav Macháček (4. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Vendula Růžičková (3. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec

Seriózní zkrat
cs

Filip Zeman (4. ročník) Biskupské G, Brno
Přemysl Pachl (4. ročník) Biskupské G, Brno
Ondřej Batůšek (4. ročník) Biskupské G, Brno
Matyáš Brandstetter (4. ročník) Biskupské G, Brno

Skrytá hrozba (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Ondřej Marek (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Matěj Říha (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Kateřina Skotnicoá (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Kopal (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Filip Balla (3. ročník) G, Špitálská, Praha

Slovácký expres (doprovod Miroslava Maňásková)
cs

Diana Varšíková (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Jiří Maňák (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Jan Nekarda (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Dominik Blaha (1. ročník) G, Uherské Hradiště
Adam Procházka (4. ročník) G, Uherské Hradiště

Stonks (doprovod Julius Kolín)
cs

Jakub Bartoš (4. ročník) G, Písnická, Praha
Adam Nekolný (4. ročník) G, Písnická, Praha
Thu Phamová (4. ročník) G, Písnická, Praha
Martina Procházková (4. ročník) G, Písnická, Praha
Natalija Ivanjuk (4. ročník) G, Písnická, Praha

Szimere Bindis (doprovod Miloš Bíro)
cs

Hana Kluvancová (4. ročník) G Párovská, Nitra
Svetlana Rampašeková (4. ročník) G Párovská, Nitra
Tatiana Matejková (4. ročník) G Párovská, Nitra
František Stupka (4. ročník) G Párovská, Nitra
Samuel Šabík (4. ročník) G Párovská, Nitra

Teorie všeho se jede rozloučit
cs

Viktor Materna (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Lubor Čech (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Zvoníček (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jaroslav Herman (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jiří Kalvoda (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

The Nuclear Waste
cs

Elena Chochoľaková (2. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Tomáš Tuleja (3. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Jarmila Terpáková (3. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Samuel Krempaský (4. ročník) G L. Svobodu, Humenné
(3. ročník) G L. Svobodu, Humenné

To je relativní (doprovod Tomáš Franc)
cs

Šárka Emrová (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Jan Benda (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Marek Pixa (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Rajtmajer (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Jan Feireisl (4. ročník) G, Litoměřická, Praha

Tým UVD (doprovod František Štěpánek)
cs

Miroslav Boštík (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Polnický (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Fiala (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Brandejs (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Adam Hušek (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Tÿpëčci (doprovod Blanka Pešková)
cs

Tomáš Mašek (4. ročník) G, Ohradní, Praha-Michle
Natálie Koscelanská (4. ročník) G, Ohradní, Praha-Michle
Čeněk David (4. ročník) G, Ohradní, Praha-Michle
Lukáš Michl (4. ročník) G, Ohradní, Praha-Michle
Ondřej Kukla (4. ročník) G, Ohradní, Praha-Michle

UFO - UltimátníFyzikálníOdpadi (doprovod Julius Kolín)
cs

Pavel Linhart (4. ročník) G, Písnická, Praha
Zuzana Černohousová (4. ročník) G, Písnická, Praha
Daniel Slunečko (4. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Ungr (4. ročník) G, Písnická, Praha
Lucie Kopecká (4. ročník) G, Písnická, Praha

Upsss
cs

Tereza Kašáková (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Šárka Beranová (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Arian Adam Ott (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Jakub Lipka (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Tomáš Pekárek (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany

VTSN
cs

Martin Větrovský (3. ročník) G, Písek
Lukáš Hronek (4. ročník) G, Písek
Michal Kupec (4. ročník) G, Písek
vilém fiala (3. ročník) G, Písek
Dominik Oškera (3. ročník) G, Písek

Vařený vánoční Perníček
cs

Dora Cidlinská (3. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc
Jan Obořil (4. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc
Ondřej Pelánek (4. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc
Patrik Kula (4. ročník) G F. Hajdy, Ostrava
Ondřej Kalandra (3. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc

Vlci (doprovod Jaroslav Reichl)
cs

Lukáš Navara (4. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Pavel Půta (4. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
František Černý (4. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Ondřej Hrubeš (4. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Michal Jansa (4. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

ZAgym (doprovod Jiří Holubička)
cs

Tereza Němcová (4. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Matěj Holubička (4. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Matyáš Vrbata (4. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Tomáš Trejtnar (3. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Michal Victor Janata (3. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium

Zhroucené hvězdy (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

David Kománek (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Marco Souza de Joode (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Vojtěch Žák (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Lucie Vomelová (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Piroutek (4. ročník) G, Špitálská, Praha

Záchytný bod (doprovod Jaroslav Šmahel)
cs

Patrik Šmátrala (4. ročník) G, Kadaň
Jaroslava Jahodová (4. ročník) G, Kadaň
Tomáš Nguyen (3. ročník) G, Kadaň
Tereza Novotná (3. ročník) G, Kadaň
Fabián Bodnár (4. ročník) G, Kadaň

\mathbb{H}armonic Approxilator (doprovod Eva Paňková)
cs

Radovan Lascsák (4. ročník) G Poštová, Košice
Branislav Pastula (4. ročník) G Poštová, Košice
Jakub Mandzák (3. ročník) G Poštová, Košice
Marcel Polák (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Adam Džavororok (1. ročník) G Poštová, Košice

NEPŘIJEL

gchd (doprovod Štěpánka Jirošová)
cs

Jan Hřebec (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

{λπΩ}
cs

David Klement (4. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Jan Hlaváč (4. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Marie Kalousková (4. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Jiří Heller (4. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Milan Malačka (3. ročník) G, Nad Alejí, Praha

Štěrkopísek (doprovod Lenka Plachtová)
cs

Radomír Mielec (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Zdeněk Legerský (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Hynek Dráždil (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Tomáš Dzik (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lucie Kunčarová (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Φ.I.A. (doprovod Kateřina Olivová)
cs

Jakub Svoboda (4. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Adam Urban (4. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Václav Jelínek (4. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Pavel Saitl (4. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Jakub Michal (4. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč

πvo
cs

Radka Hatalova (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Dušan Oberta (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Stanislav Švec (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Matej Uhrin (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Tomáš Grivalsky (4. ročník) SPŠ Hviezdosl., Sp. N. Ves

kategorie B (50 týmů)

(J)Elita
cs

Jan Řehulka (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Ondřej Zatloukal (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Lukáš Vodička (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Marek Janoušek (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Klouda (3. ročník) G, Litoměřická, Praha

12345 (doprovod Lenka Giannitsi)
cs

Václav Veverka (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Alexandra Gylden (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Otomar Miskolczi (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Katka Morovicsová (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Vendula Hrnčířová (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha

17M (doprovod Jaroslav Reichl)
cs

Michal Bělohlávek (3. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Matěj Čech (3. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Michael Jurča (3. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Tomáš Javorský (3. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Jakub Veselý (3. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Ano, vytrollíme Fyziklání
cs

Marek Benda (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Pavlas (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Adéla Hodboďová (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Veronika Plodíková (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kubeš (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Bioložka a čtyři programátoři (doprovod Věra Krůsová)
cs

Adam Blažek (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Dominik Farhan (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Eliška Pirnosová (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Sladký (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Baštař (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Black Quartz
cs

Jan Adámek (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Viktor Fukala (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Filip Hůlek (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jakub Petr (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Šimon Brecher (3. ročník) G Jana Keplera, Praha

NEPŘIJEL

Calcioví hoši (doprovod Miriam Šimralová)
cs

Filip Máca (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Matěj Holub (3. ročník) G J. Barranda, Beroun

DaMaMaJaKr
cs

Kristýna Saforková (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Marie Cmíralová (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Dan Vilimovský (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jakub Ševčík (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Matěj Minarčík (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Dokonalé pružná srážka (doprovod Jana Kolínská)
cs

Richard Rubáš (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Matěj Mezera (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jan Růžička (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Anna Vobořilová (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Veronika Lehečková (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Firebird (doprovod Vadim Emelyanenko)
en

Yury Kulev (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Konstantin Kuleshov (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Daniel Emelyanenko (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Dmitry Balgabaev (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Stepan Gluhov (3. ročník) Lyceum 1501, Russia

Fyzi a ještě k tomu klání
cs

Jakub Sechovský (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Albert Kučera (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Matěj Havlas (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Matěj Vavroušek (3. ročník) G Nad Štolou, Praha

FyziGO (doprovod Markéta Ničová)
cs

Le Vu Neumann (3. ročník) G Opatov, Praha
Michal Smieško (3. ročník) G Opatov, Praha
Jan Mareš (3. ročník) G Opatov, Praha
Ondřej Kodejš (3. ročník) G Opatov, Praha
David Šimůnek (3. ročník) G Opatov, Praha

GBASáci
en

Andrej Kapusta (3. ročník) Bilingválne G, Sučany
Patrik Šimurka (3. ročník) Bilingválne G, Sučany
Marianna Hronská (3. ročník) Bilingválne G, Sučany
Anton Krilek (3. ročník) Bilingválne G, Sučany
Nadiya Balanchuk (3. ročník) Bilingválne G, Sučany

GJH B
cs

Juraj Jánošík (4. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Adam Rajský (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Bohdan Gliševič (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Maroš Studenič (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Erik Tóth (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Gamčácke vektory (doprovod Štefan Horvát)
cs

Radka Bírová (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Papšo (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Adrián Šegeda (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Generátor chyb (doprovod František Štěpánek)
cs

Filip Novák (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Krsek (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Petra Čermáková (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiřina Hejčlová (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Lukáš Hejčl (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Gymlovo junior (doprovod Miloš Štyks)
cs

Michal Drašnar (2. ročník) G, Lovosice
Eliška Šulerová (2. ročník) G, Lovosice
Pavel Žáček (1. ročník) G, Lovosice
Ondřej Kimmer (3. ročník) G, Lovosice
Lucie Hrabáčová (4. ročník) G, Lovosice

Gymčak (doprovod Jiří Válek)
cs

Dominik Fischer (3. ročník) G, náměstí 25. března, Praha
Tereza Petrů (3. ročník) G, náměstí 25. března, Praha
Vojtěch Skřivan (3. ročník) G, náměstí 25. března, Praha
Petr Janiska (3. ročník) G, náměstí 25. března, Praha

GČL
cs

Libor Šabaka (3. ročník) G, Česká Lípa
Anna Salavcová (2. ročník) G, Česká Lípa
Matěj Lang (3. ročník) G, Česká Lípa
Rostyslav Rymarchuk (3. ročník) G, Česká Lípa
Richard Šulc (3. ročník) G, Česká Lípa

Hanáčtí nukleární génijusové (doprovod Miroslav Komsa)
cs

Josef Antes (3. ročník) G Uničov
Robin Stloukal (3. ročník) G Uničov
Vojtěch Vrzal (3. ročník) G Uničov
Zuzana Zahrádková (3. ročník) G Uničov
Kateřina Havlíčková (3. ročník) G Uničov

Hoekebe (doprovod Ondřej Štorek)
cs

Ondřej Štorek (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Alan Matějka (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Ondřej Herink (3. ročník) G Dašická, Pardubice

Jaroslavovi nástupci
cs

Tomáš Veselý (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Anna Suchomelová (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Ivan Anikin (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Petr Antonín (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Vojtěch Ježek (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Jdeme na raut (doprovod Tereza Fürstová)
cs

David Král (3. ročník) Nový PORG, Praha
Daniel Vrška (3. ročník) Nový PORG, Praha
Patrick Krautman (3. ročník) Nový PORG, Praha
Vojtěch Jandl (2. ročník) Nový PORG, Praha
Otakar Kořínek (2. ročník) Nový PORG, Praha

Já bytí absolutno (doprovod Karel Heřman)
cs

Adam Karas (3. ročník) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (3. ročník) G Legionářů, Příbram
David Bálek (1. ročník) G Legionářů, Příbram
Jiří Hrubant (1. ročník) G Legionářů, Příbram
Vojtěch Ježek (4. ročník) G Legionářů, Příbram

Kids of Newton (doprovod Vadim Emelyanenko)
en

Ekaterina Sivokon (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Milana Kolchanova (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Kirill Dedov (3. ročník) Lyceum 1501, Russia
Daniil Mukhametgaleev (3. ročník) Lyceum 1501, Russia

Kolo bez kola (doprovod Maciej Wiśniewski)
en

Adam Kubiak (2. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Igor Rybka (2. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Maria Skibicka (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Nikodem Gapski (2. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
KInga Hernet (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL

Kolínka (doprovod Julius Kolín)
cs

Zdeněk Nejedlý (3. ročník) G, Písnická, Praha
Kryštof Hájek (3. ročník) G, Písnická, Praha
Vít Polák (3. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Panýrek (3. ročník) G, Písnická, Praha
Jakub Šviga (3. ročník) G, Písnická, Praha

Kulový blesk
cs

Filip Müller (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jan Toman (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Bohumil Jiří Svoboda (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Alžběta Čiperová (1. ročník) G Nad Štolou, Praha
Kateřina Tomanová (4. ročník) G Nad Štolou, Praha

Legie Zkázy
cs

Ondřej Veselý (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Zeller (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Tomáš Burian (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Filip Šotola (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Denisa Baraniková (3. ročník) G, Litoměřická, Praha

Machar2 (doprovod Eva Kospachová)
cs

Ditmar Hadera (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Richard Česnek (9. ročník) G, Brandýs n. L.
Filip Bartoš (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Kinda (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Ondřej Gonzor (3. ročník) G, Brandýs n. L.

Masarykáč
cs

Michal Polák (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Čekan (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jan Jelínek (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Matěj Komprda (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Tereza Tocháčková (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Mutanti (doprovod Adam Pipek)
cs

Adam Pipek (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Filip Kotlas (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Tomáš Trtík (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Vít Pavlík (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Martin Toman (3. ročník) G, Havlíčkův Brod

Nekonečně invenční (doprovod Zdeněk Polák)
cs

Marek Čermák (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Šesták (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Daniel Ježek (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Matyáš Háze (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Heger (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Nerdi (doprovod Hana Vodňanská)
cs

Robert Svoboda (3. ročník) G, Broumov
Zdeněk Hartman (1. ročník) G, Broumov
Lukáš Jirásek (3. ročník) G, Broumov
Antonín Mráz (2. ročník) G, Broumov
Michal Kocián (3. ročník) G, Broumov

NEPŘIJEL

Paradox babičky (doprovod Pavel Hlaváček)
cs

Vít Ulehla (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Martin Koňařík (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Amálie Dostalíková (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Darian Poljak (3. ročník) G J. Škody, Přerov

PinkFlywheel (doprovod Vlastimil Jalový)
cs

Jakub Krátký (3. ročník) S/PŠ Jedovnice
Daniel Konečný (3. ročník) S/PŠ Jedovnice
Václav Sedlák (3. ročník) S/PŠ Jedovnice
Adam Polák (3. ročník) S/PŠ Jedovnice
Matěj Novotný (3. ročník) S/PŠ Jedovnice

Piškvorkáři
cs

Ondřej Zikmund (3. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Libor Krejčíř (3. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Alan David (3. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Linda Slováková (3. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Anežka Červená (3. ročník) G Jana Nerudy, Praha

Potato pancake (doprovod Kateřina Koubková)
cs

Tomáš Kunc (3. ročník) G, Omská, Praha
Yan Zheng (3. ročník) G, Omská, Praha
Filip Šlesinger (2. ročník) G, Omská, Praha
David Blaheta (2. ročník) G, Omská, Praha
František Procházka (2. ročník) G, Omská, Praha

Pozitróny (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)
cs

Robert Jurenka (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Opat (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Patrik Bašo (1. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Kišš (1. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Samuel Petrov (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Retamar B (doprovod José Francisco Romero García)
en

Juan Álvarez (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Javier Sanchez Bonilla (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Alvaro Valderrabano Megias (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Juan Conde Cortizas (3. ročník) Col. Retamar, Spain

Sagittarius (doprovod Radka Mlázovská)
cs

Ondřej Galuščák (3. ročník) G, Nymburk
Oliver Křenek (3. ročník) G B. Hrabala
Tereza Frýdková (3. ročník) G, Nymburk
Adam Fojtík (3. ročník) G B. Hrabala
Petr Zábraha (3. ročník) G B. Hrabala

Sauron has done nothing wrong (doprovod Eva Paňková)
cs

Richard Ciglanský (4. ročník) G Poštová, Košice
Hugo Halasz (2. ročník) G Poštová, Košice
Dávid Jopek (1. ročník) G Poštová, Košice
Matej Grofčík (2. ročník) G Poštová, Košice
Ján Plavnický (2. ročník) G Poštová, Košice

Slovanští inženýři
cs

Vojtěch Bartoň (1. ročník) SOŠ a G Brno
Patrik Tomaško (1. ročník) SOŠ a G Brno
Filip Janko (4. ročník) SOŠ a G Brno
Hugo Hrad (2. ročník) SOŠ a G Brno

Společenstvo tabulek
cs

Antonín Kubík (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Vít Salava (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Tomáš Laube (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jan Záhorec (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Aneta Nováková (3. ročník) G, Roudnice nad Labem

Termoska (doprovod Štefan Horvát)
cs

Adam Chalúpek (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Stanek (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Kristián Andraščík (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Filip Makara (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Výběrová jelita národa českého
cs

Soňa Husáková (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Matouš Fiala (2. ročník) G, Českolipská, Praha
Jiří Kruchina (2. ročník) G, Českolipská, Praha
Ondřej Piroutek (2. ročník) G, Českolipská, Praha
Jia Xiang Ji (2. ročník) G, Českolipská, Praha

We are number one (doprovod Eva Paňková)
cs

Alex Blandón (3. ročník) G Poštová, Košice
Maroš Mešter (3. ročník) G Poštová, Košice
Norbert Micheľ (3. ročník) G Poštová, Košice
Martin Kánássy (3. ročník) G Poštová, Košice
Adam Mackanič (3. ročník) G Poštová, Košice

Xi Gamma (doprovod Viktoria Kárászová)
cs

Lucia Tóthová (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Bachníček (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Adam Zich (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Adela Čermáková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Zobáci
cs

Tereza Bráchová (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Julie Kalná (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Marie Urbanová (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Filip Erben (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Marie Benedová (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice

kot sylwester (doprovod Malgorzata Wajda)
en

Natalia Wajda (3. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Michał Łukasik (3. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Miłosz Michno (3. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Tomasz Słoma (3. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Wiktor Rożnowski (3. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland

Š-kvarky (doprovod Kateřina Koubková)
cs

Veronika Borská (3. ročník) G, Omská, Praha
Karolína Henková (3. ročník) G, Omská, Praha
Matěj Machart (3. ročník) G, Omská, Praha
Timotej Ciprys (3. ročník) G, Omská, Praha
Martin Kodet (3. ročník) G, Omská, Praha

Život není fér. (doprovod Eva Kotrčová)
cs

Josef Trojan (3. ročník) G Botičská, Praha
Kryštov Hamouz (3. ročník) G Botičská, Praha
Dmitrij Ševaev (3. ročník) G Botičská, Praha
Jakub Jan Barda (3. ročník) G Botičská, Praha
Kateřina Procházková (3. ročník) G Botičská, Praha

kategorie C (80 týmů)

(J)elita z Dašáku
cs

Jakub Ferenčík (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Antonín Rousek (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Daniela Trojanová (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Petra Sankotová (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Vojtěch Váňa (2. ročník) G Dašická, Pardubice

8>=4 (doprovod František Štěpánek)
cs

Daniel Locker (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vincent Drtík (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Matějíček (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Netík (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Dodek (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

<script>alert("bug");</script> (doprovod Adriena Hendrychová)
cs

Vítek Mach (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Jan Telinger (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Tobiáš Růžička (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Filip Taschner (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Johanka Rédlová (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Antipalmovka (doprovod Zdeněk Vácha)
cs

Minh Hieu Vuong (1. ročník) G Teplice
Jiří Říha (1. ročník) G Teplice
Bohdan Habor (1. ročník) G Teplice
Ondřej Suchý (1. ročník) G Teplice
Petr Vitko (1. ročník) G Teplice

Asymetrický kruhový objezd (doprovod Jana Michaliková)
cs

Benedikt Janda (2. ročník) G, Sokolov
Oldřich Kohoutek (2. ročník) G, Sokolov
Vladan Trhlík (2. ročník) G, Sokolov
Marián Šustr (2. ročník) G, Sokolov
Albert Havliček (2. ročník) G, Sokolov

BIG BRAIN (doprovod Petr Musil)
cs

Jakub Petr (2. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Karel Pročka (2. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Jiří Hrdina (2. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Milan Marek (2. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Jan Řehoř (2. ročník) VOŠ a SPŠ, Žďár n. Sázavou

Barney Načerodský (doprovod Pavlína Březinová)
cs

Tadeáš Petrů (2. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Matěj Koten (2. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Martin Svoboda (2. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Šťepán Křenovský (2. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Antonín Krejča (2. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora

Bobánci (doprovod Mirjam Civínová)
cs

Petr Plechatý (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Tina Lohbergerová (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Ondřej Walz (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Vilém Pail (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Eliška Zelenková (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Brikuláci (doprovod Jana Michaliková)
cs

Adam Králič (2. ročník) G, Sokolov
Bohumil Kulvejt (2. ročník) G, Sokolov
Šimon Lukeš (2. ročník) G, Sokolov
Hugo Krotil (2. ročník) G, Sokolov
Sára Balatková (2. ročník) G, Sokolov

Cockroaches 1384 (doprovod Natalia Li-Chan-Lin)
en

Yulia Travina (2. ročník) GBEO 1384, Russia
Nikita Dymov (2. ročník) GBEO 1384, Russia
Mikhail Osipov (2. ročník) GBEO 1384, Russia
Dmitry Barzunov (2. ročník) GBEO 1384, Russia
Ruslan Aisin (2. ročník) GBEO 1384, Russia

DoGy (doprovod Josef Hylský)
cs

Veronika Jouklová (2. ročník) G Dobruška
Josef Panenka (2. ročník) G Dobruška
Benedikt Bareš (2. ročník) G Dobruška
Šárka Samková (2. ročník) G Dobruška
Martin Kristián Felcman (2. ročník) G Dobruška

Equilibrium (doprovod Zuzana Lišková)
cs

Filip Zikeš (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
David Dvorský (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Monika Ulrichová (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Kateřina Lasotová (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Lucie Oborná (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Error 404
cs

Jakub Koňárek (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Lukáš Kycl (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Petr Slonek (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Andrej Bružeňák (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Michael Švehla (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

FT Zoufalci (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Jiří Antoňů (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Martin Mlejnecký (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Ptáček (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Tadeáš Tkadlec (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Šulc (1. ročník) G, Špitálská, Praha

FULL BRIDGE RECTIFIER (doprovod Karolína Kundrátová)
cs

Filip Hošek (9. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Jan Doležil (1. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Jakub Šinták (2. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Ema Glacnerová (9. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Lukáš Bukověcký (9. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany

Fysiccs (doprovod Kateřina Olivová)
cs

Martin Nováček (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Lucie Klímová (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Kryštof Průša (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Jan Pánek (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Matěj Macek (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč

Fyziklátiči
cs

Jakub Pelc (2. ročník) G, Benešov
Stanislav Sadílek (2. ročník) G, Benešov
Ondřej Dolejš (2. ročník) G, Benešov
Jonáš Vacek (2. ročník) G, Benešov
Štěpán Vácha (2. ročník) G, Benešov

Fyzikální zabijáci (doprovod Tomáš Franc)
cs

Adéla Žáková (1. ročník) G, Litoměřická, Praha
Lukáš Pudil (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Michaela Šídová (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Marek Pospíšil (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Tadeáš Kříž (2. ročník) G, Litoměřická, Praha

Fyzorožci (doprovod Olga Tichá)
cs

Aleš Manuel Papáček (2. ročník) G, Třeboň
Jan Prokeš (2. ročník) G, Třeboň
Martin Havelka (2. ročník) G, Třeboň
Dana Krynická (2. ročník) G, Třeboň
Terka Janečková (2. ročník) G, Třeboň

GJGT
cs

Filip Frgelec (1. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Patrik Fabrik (2. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Benjamín Plšek (1. ročník) G V. Nedožerského, SR
Martin Kmeť (2. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Richard Turčan (1. ročník) G Tajovského, B. Bystrica

GJH C
en

Peter Rajský (9. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Karolína Jediná (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jana Pešková (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Agner (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Richard Bezák (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Gamča3 (doprovod Štefan Horvát)
cs

Pavol Pivko (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Mičáň (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Viktor Imrišek (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matej Repa (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
(1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Gamča4 (doprovod Štefan Horvát)
cs

Ivo Novysedlák (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Tereza Vranová (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Babala (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Eduard Mrug (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Kyčina (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Gute Frage, ich weiß nicht! (doprovod Irina Feldbabelová)
cs

Eva Feldbabelová (2. ročník) Katolické gymnázium Třebíč
Martin Černý (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
David Spilka (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Patrik Kašpárek (3. ročník) Katolické gymnázium Třebíč
Amálie Hartmannová (1. ročník) Katolické gymnázium Třebíč

GymKom (doprovod Monika Bouchalová)
cs

Vojtěch Smola (2. ročník) G Komenského, Havířov
Hana Rusinová (2. ročník) G Komenského, Havířov
Jan Holuša (2. ročník) G Komenského, Havířov
Rostislav Vrána (2. ročník) G Komenského, Havířov
Martin Beckovský (2. ročník) G Komenského, Havířov

Holubovy hlavy (doprovod Jiří Holubička)
cs

Matěj Novotný (2. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Ondřej Šádek (2. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Michal Portych (1. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Ondřej Bureš (1. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Václav Němeček (1. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium

Jiráskovská pětka (doprovod Zdeněk Polák)
cs

Jaroslav Grulich (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Lukáš Fidler (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Kryštof Veverka (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Michal Štěpán (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Adam Roštejnský (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Kadaň A (doprovod Jaroslav Šmahel)
cs

Matouš Řezníček (2. ročník) G, Kadaň
Nikola Razakowská (2. ročník) G, Kadaň
Ladislav Froněk (2. ročník) G, Kadaň
Antonín Koukl (2. ročník) G, Kadaň
Adéla Houdková (1. ročník) G, Kadaň

Kaktušíci
cs

Jakub Jedlička (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Patrik Zavoral (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Mikuláš Barna (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Plzenský (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jiří Cihelka (9. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Kliťáci (doprovod Josef Jírů)
cs

Duy Le (2. ročník) G, Pelhřimov
Filip Havelka (2. ročník) G, Pelhřimov
Matěj Slavětínský (2. ročník) G, Pelhřimov
Tomáš Jaroš (2. ročník) G, Pelhřimov
Pavel Dvořák (2. ročník) G, Pelhřimov

Lopaty
cs

Tomáš Kovářík (2. ročník) G Opatov, Praha
Tomáš Kuzma (2. ročník) G Opatov, Praha
Marko Matoničkin (2. ročník) G Opatov, Praha
Ondřej Kupsa (2. ročník) G Opatov, Praha
Martina Moravcová (2. ročník) G Opatov, Praha

Lumíci
cs

Jonáš Venc (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Martin Kosprd (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Markéta Růžková (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Štěpán Pipek (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Zuzana Černá (1. ročník) G, Havlíčkův Brod

MAKAK
cs

Anna Kmentová (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Kristýna Makovská (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Jakub Zahradník (9. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Anna Marie Smutná (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Markéta Jurčíková (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha

Machar1 (doprovod Eva Kospachová)
cs

Jan Černohorský (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Šimon Šustek (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Aneta Sekaninová (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Ondřej Machota (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Soňa Černá (2. ročník) G, Brandýs n. L.

Mazáci K. (doprovod Josef Jírů)
cs

Matyáš Petrák (1. ročník) G, Pelhřimov
Vojtěch Dvořák (1. ročník) G, Pelhřimov
Antonín Morava (1. ročník) G, Pelhřimov
Jan Forejt (1. ročník) G, Pelhřimov
Bohumil Zíka (1. ročník) G, Pelhřimov

Meloun
cs

Ondřej Vitula (2. ročník) G Tišnov

Mikulášská skvadra (doprovod Věra Krůsová)
cs

Klára Hubínková (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Šimon Pekár (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Kotrlík (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jiří Jirásek (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Suchý (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Mobiova smyčka (doprovod Petra Komprdová)
cs

Jakub Klesa (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Daniela Karpíšková (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Martin Polák (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jan Mach (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jana Kňourková (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Mu Omicron (doprovod Viktoria Kárászová)
cs

Nela Ďanovská (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Anamária Šutková (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Skaloš (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Nagy (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Drobný (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Neutrina
cs

Vojtěch Stránský (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jindřich Matuška (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Nevrlka (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Anna Hronová (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Kateřina Dvořáková (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Nevíme nic, ale víme to jistě
cs

Marek Chmela (1. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Filip Kocián (1. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Tomáš Kocián (1. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Lukáš Javora (1. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Matyas Výhonský (1. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín

Nightslayers (doprovod Zdeněk Vácha)
cs

Jakub Kraus (1. ročník) G Teplice
Adéla Fialová (1. ročník) G Teplice
František Farda (1. ročník) G Teplice
Dat Le Huy (1. ročník) G Teplice
Maxim Neuvirt (1. ročník) G Teplice

Název týmu je povinná položka. (doprovod Jakub Holota)
cs

Aleš Kirsch (3. ročník) G, Cheb
Ondřej Jamelský (2. ročník) G, Cheb
Jitka Vysloužilová (3. ročník) G, Cheb
Zuzana Krutinová (1. ročník) G, Cheb
Phuong Uyen Le (1. ročník) G, Cheb

Odmocnina z - i (doprovod Tereza Fürstová)
cs

Bedřich Štěpánek (1. ročník) Nový PORG, Praha
Kryštof Píštěk (1. ročník) Nový PORG, Praha
Luong Bach Tran (1. ročník) Nový PORG, Praha
Julie Nováková (1. ročník) Nový PORG, Praha
Tara Svobodová (1. ročník) Nový PORG, Praha

Ogy (doprovod Petra Komprdová)
cs

Matěj Galovič (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Simona Melicharová (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Ondřej vainer (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Anna Martínková (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Filip Wintr (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Oppenheimerovy atomy (doprovod Olga Kouřimská)
cs

Rudolf Svoboda (2. ročník) G, Děčín
Martin Pavlovec (2. ročník) G, Děčín
Patrik Kříž (2. ročník) G, Děčín
Ondřej Šoura (2. ročník) G, Děčín

Perpetuálně Mobilní Skvadra (doprovod Drahomír Zrůst)
cs

Jakub Hadač (1. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Josef Kerner (1. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Matěj Olič (1. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Michael Křivan (1. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Jakub Udržal (1. ročník) G V. Hlavatého, Louny

PhyX (doprovod Stanislav Sedláček)
cs

Denisa Zdvořilá (2. ročník) G, Boskovice
Nikola Sedláčková (2. ročník) G, Boskovice
Tomáš Zatloukal (2. ročník) G, Boskovice
Martin Kolář (2. ročník) G, Boskovice
Zuzana Daňková (2. ročník) G, Boskovice

Ponořená tělesa (doprovod Jana Krejčíková)
cs

Daniel Čech (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Radim Procházka (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Richard Weber (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav
David Svoboda (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Matěj Holoubek (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Pravý okraj gaussovky (doprovod Eva Paňková)
cs

Adam Garafa (2. ročník) G Poštová, Košice
Adam Čabrák (2. ročník) G Poštová, Košice
Lilla Maheľová (2. ročník) G Poštová, Košice
Oszkár Urbán (2. ročník) G Poštová, Košice
Tomáš Žalobín (1. ročník) G Poštová, Košice

Průmka (doprovod Hana Soukupová)
cs

Jan Novák (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Michael Švadlena (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Oliver Vacovský (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Dominik Ježek (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Vít Kotrba (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor

Pět prozíravých pětihlavů (doprovod Pavel Hlaváček)
cs

Filip Vrťo (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Jakub Maťa (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Jakub Mikeš (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Lukáš Létal (1. ročník) G J. Škody, Přerov
Vendula Onderková (2. ročník) G J. Škody, Přerov

Quantum Limes (doprovod Šárka Richterková)
cs

Jiří Kvapil (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Grohmann (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jonáš Vokal (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Daniel Skýpala (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Elizabeth Princová (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Randovka 1 (doprovod Tomáš Hofrichter)
cs

Petr Kahan (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Karel Maryško (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Matouš Matoušek (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Lucie Linková (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Aleš Přibík (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Randovka 2 (doprovod Tomáš Hofrichter)
cs

Lukáš Cafourek (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Tomáš Osoba (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Pecina (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Šimek (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Ondřej Chvátal (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Retamar C (doprovod José Francisco Romero García)
en

Gonzalo Sastre Marcos (2. ročník) Col. Retamar, Spain
Diego Pemán Sanchiz (2. ročník) Col. Retamar, Spain
Ignacio Chillón Dominguez (2. ročník) Col. Retamar, Spain

Roháči (doprovod Bronislav Zachrdla)
cs

Adam Tvrz (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Antonín Masopust (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Hai Phong Nguyen (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

SULTÁNISTÁN A (doprovod Jitka Piskačová)
cs

Vojtěch Marek (1. ročník) Biskupské G, Brno
Petr Piños (1. ročník) Biskupské G, Brno
Lukáš Lejdar (1. ročník) Biskupské G, Brno
Josef Hynšt (1. ročník) Biskupské G, Brno
Věra Staňková (1. ročník) Biskupské G, Brno

SULTÁNISTÁN B (doprovod Jitka Piskačová)
cs

Vojtěch Vašík (1. ročník) Biskupské G, Brno
Patrik Juřica (1. ročník) Biskupské G, Brno
Marie Niedobová (1. ročník) Biskupské G, Brno
Alžběta Obrovská (1. ročník) Biskupské G, Brno
Johana Indrová (1. ročník) Biskupské G, Brno

Schrödingerovi psi (doprovod Jan Kopecký)
cs

Matěj Červenka (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Tobiáš Unger (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Rohla (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Adam Jahoda (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jaromír Potůček (1. ročník) G Jana Keplera, Praha

Scoia´tael (doprovod Štěpánka Jirošová)
cs

Martin Černík (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Kateřina Zavadilová (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Klára Anna Šindlerová (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vilém Starosta (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Michal Novák (2. ročník) G, Kralupy

Skříň (doprovod Jana Vlasáková)
cs

Deniel Rohrbach (2. ročník) G Rumburk
Jan Purnoch (2. ročník) G Rumburk
Ladislav Krpálek (2. ročník) G Rumburk
Lukáš Matoušek (2. ročník) G Rumburk
Hung Anh Kukučka (2. ročník) G Rumburk

Sokolská 1
cs

David Bárta (1. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
Denis Kučera (1. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
Tomaš Názler (1. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
David Škrob (1. ročník) SPŠ a VOŠT Brno

Společenstvo 5.a (doprovod Jana Martínková)
cs

Tomáš Podivínský (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Daniel Kos (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Anežka Procházková (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Anna Dostálová (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Lucie Bláhová (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Syntax Error (doprovod Hana Soukupová)
cs

Šimon Procházka (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Petr Dolének (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Jan Suchý (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
David Matějček (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Martin Hemza (2. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor

TECH CLUB (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Adam Jirovec (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Tadeáš Horn (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Tomáš David (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Beneš (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Jaroslav Dvořáček (2. ročník) G, Špitálská, Praha

TMA (doprovod Petra Martišková)
cs

Šimon Bláha (1. ročník) Slovanské G, Olomouc
Hynek Jakeš (2. ročník) Slovanské G, Olomouc
Michal Heralt (1. ročník) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Rektořík (1. ročník) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Patsch (1. ročník) Slovanské G, Olomouc

Tak třeba příště! (doprovod Jana Tyle)
cs

Markéta Bečvářová (2. ročník) G, Písek
Kateřina Mrázová (2. ročník) G, Písek
Jan Hlavnička (2. ročník) G, Písek
Sylvie Nováková (2. ročník) G, Písek

Teplo je možná energie...
cs

Michal Puš (1. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Michaela Jarošová (1. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Albert Charamza (8. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Jonáš Diblík (1. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha

Theta Iota
cs

Matúš Hladký (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Alexandra Barančíková (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Molčan (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matej Zigo (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Tvoje Máma
cs

Petr Dosedla (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Matouš Šafránek (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Vojtěch Votruba (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Nikita Ustinov (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Petr Šícho (2. ročník) G Jana Keplera, Praha

TÝM SE ODHLÁSIL (doprovod Marie Žilavá)
cs

Václav Maštera (2. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Matěj Volf (2. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Lucie Šimáková (1. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Filip Dilmaghani (3. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Matěj Dlouhý (2. ročník) G P. de Coubertina, Tábor

Wizards
cs

Filip Král (1. ročník) G, Přípotoční, Praha
Jiří Horák (1. ročník) G, Přípotoční, Praha
Ondřej Švejda (1. ročník) G, Přípotoční, Praha
Matěj Vosátka (1. ročník) G, Přípotoční, Praha
Ondřej Poledník (1. ročník) G, Přípotoční, Praha

Zádumčiví (doprovod Lada Bažantová)
cs

Tomáš Brablec (2. ročník) G, Boskovice
Jakub Kratochvíl (2. ročník) G, Boskovice
Dominik Havelka (2. ročník) G, Boskovice

Západočeský výběr (doprovod Petra Komprdová)
cs

Matouš Křížek (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Veronika Janů (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Tai Doan Tien (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Ondřej Šimek (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
David Česal (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň

e=π=sqrt(g)=3
cs

Adam Krška (2. ročník) G, Mikulov
Jiří Kohl (2. ročník) Biskupské G, Brno
Jan Pijáček (2. ročník) Biskupské G, Brno
Josef Šikula (2. ročník) Biskupské G, Brno
Vojtěch Brdečko (2. ročník) Biskupské G, Brno

peepee=medvěd (doprovod Miroslava Babilonová)
cs

Lukáš Tomoszek (2. ročník) G, Třinec
Marek Bialožyt (2. ročník) G, Třinec
Jiří Marosz (2. ročník) G, Třinec
Anna Kantorová (2. ročník) G, Třinec
Marek Čepec (2. ročník) G, Třinec

Š-kvarci (doprovod Bronislav Zachrdla)
cs

Tomáš Čajan (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Rudolf Folvarčný (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Martin Garncarz (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jakub Šnajdr (9. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
David Bernhard (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Šoltészteam (doprovod Miroslava Babilonová)
cs

Jakub Kijonka (1. ročník) G, Třinec
David Pastor (1. ročník) G, Třinec
Jakub Petrov (1. ročník) G, Třinec
Rostislav Sliž (1. ročník) G, Třinec
Filip Vrubel (1. ročník) G, Třinec

Šviháci lázeňští (doprovod Jiří Stulík)
cs

František Vokáč (2. ročník) První české G, Karlovy Vary
Jaroslav Cempírek (2. ročník) První české G, Karlovy Vary
Vojtěch Vincíbr (2. ročník) První české G, Karlovy Vary
Martin Vopravil (2. ročník) První české G, Karlovy Vary
Jan Burle (2. ročník) První české G, Karlovy Vary

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací