VÝSLEDKOVÁ LISTINA FYZIKLÁNÍ 2020



výsledková listina Fyziklání 2020

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Teorie všeho se jede rozloučit A 149 1
Viktor Materna (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Václav Zvoníček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jaroslav Herman (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jiří Kalvoda (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
2 GChĎáci A 132 2
Jan Hřebec (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Lukáš Cezner (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Marek Fürst (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Alexandr Dizov (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
David Penkov (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
3 \mathbb{H}armonic Approxilator A 130 3
Radovan Lascsák (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Branislav Pastula (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Jakub Mandzák (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Marcel Polák (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
Adam Džavororok (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Doprovod: Eva Paňková
4 Zhroucené hvězdy A 120 4
David Kománek (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Žák (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Lucie Vomelová (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Jan Piroutek (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
5 Gamčácke vektory B 109 1
Radka Bírová (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Martin Bucko (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Jozef Csipes (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Matúš Papšo (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Adrián Šegeda (G Grösslingová, Bratislava, 3. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
6 {λπΩ} A 105 5
David Klement (G, Nad Alejí, Praha, 4. ročník)
Jan Hlaváč (G, Nad Alejí, Praha, 4. ročník)
Marie Kalousková (G, Nad Alejí, Praha, 4. ročník)
Jiří Heller (G, Nad Alejí, Praha, 4. ročník)
Milan Malačka (G, Nad Alejí, Praha, 3. ročník)
7 Epsilon Zeta A 104 6
Michal Horanský (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Jakub Kliment (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Jakub Pravda (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Tomáš Šimek (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Patrik Rusnák (G Alejová, Košice, 4. ročník)
Doprovod: Viktoria Kárászová
8 Black Quartz B 104 2
Jan Adámek (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Viktor Fukala (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Filip Hůlek (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Jakub Petr (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Šimon Brecher (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
9 Gamča3 C 103 1
Pavol Pivko (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Jozef Mičáň (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Viktor Imrišek (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Matej Repa (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Martin Belluš (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
10 GJH B B 101 3
Juraj Jánošík (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Adam Rajský (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Bohdan Gliševič (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Maroš Studenič (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Erik Tóth (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
11 Otevřete obálku A 96 7
Jonáš Havelka (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Jakub Ambroz (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Matouš Vondrášek (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Adam Jirák (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Vojtěch Bauer (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
12 e=π=sqrt(g)=3 C 94 2
Adam Krška (G, Mikulov, 2. ročník)
Jiří Kohl (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Jan Pijáček (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Josef Šikula (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Vojtěch Brdečko (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
13 TMA C 92 3
Šimon Bláha (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
Hynek Jakeš (Slovanské G, Olomouc, 2. ročník)
Michal Heralt (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
Tomáš Rektořík (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
Tomáš Patsch (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
Doprovod: Petra Martišková
14 Bioložka a čtyři programátoři B 91 4
Adam Blažek (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Dominik Farhan (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Eliška Pirnosová (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Ondřej Sladký (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Ondřej Baštař (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Věra Krůsová
15 Cornuova spirála A 91 8
Marek Szymutko (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Martin Svoboda (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Robert Gemrot (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Petr Šulc (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Radek Lacko (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Doprovod: Monika Bouchalová
16 Tvoje Máma C 89 4
Petr Dosedla (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Matouš Šafránek (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Votruba (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Nikita Ustinov (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Petr Šícho (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
17 Vařený vánoční Perníček A 88 9
Dora Cidlinská (Gymnázium Brno-Bystrc, 3. ročník)
Jan Obořil (Gymnázium Brno-Bystrc, 4. ročník)
Ondřej Pelánek (Gymnázium Brno-Bystrc, 4. ročník)
Patrik Kula (G F. Hajdy, Ostrava, 4. ročník)
Ondřej Kalandra (Gymnázium Brno-Bystrc, 3. ročník)
18 Approximation of 8 A 83 10
Jiří Zelenka (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
Radek Jirásek (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
Vilda Gutvald (G Z. Wintra, Rakovník, 3. ročník)
Matyáš Maňur (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
Jonáš Doleček (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
19 Peníze pro školu A 80 11
Vojtěch David (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Vojtěch Kuchař (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Jiří Klásek (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Lukáš Výtisk (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Eliáš Bencúr (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
20 Termoska B 80 5
Adam Chalúpek (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Peter Kravár (G Grösslingová, Bratislava, 4. ročník)
Samuel Stanek (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Kristián Andraščík (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Filip Makara (G Grösslingová, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
21 Chessins A 79 12
Adam Vavrečka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Michal Stolař (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Viktor Vařeka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Ondřej Havelka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Jonáš Jarolím (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
22 Název neuveden A 74 13
Ngoc Hung Hoang (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Hung Do (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Miroslav David (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Natálie Kutheilová (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Václav Laníček (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Doprovod: Radka Tintěrová
23 TÝM SE ODHLÁSIL C 74 5
Václav Maštera (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
Matěj Volf (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
Lucie Šimáková (G P. de Coubertina, Tábor, 1. ročník)
Filip Dilmaghani (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Matěj Dlouhý (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
Doprovod: Marie Žilavá
24 Název týmu A 72 14
Jan Stoklasa (Mendelovo G, Opava, 4. ročník)
Karel Chwistek (Mendelovo G, Opava, 3. ročník)
Vojtěch Krobot (Mendelovo G, Opava, 3. ročník)
Vít Šimeček (Mendelovo G, Opava, 4. ročník)
Tomáš Wolf (Mendelovo G, Opava, 4. ročník)
Doprovod: Dáša Zemková
25 Schrödingerova koťátka A 72 15
Ondřej Chwiedziuk (G F. X. Šaldy, Liberec, 3. ročník)
Jaroslav Hořák (G F. X. Šaldy, Liberec, 4. ročník)
Vítězslav Macháček (G F. X. Šaldy, Liberec, 4. ročník)
Vendula Růžičková (G F. X. Šaldy, Liberec, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav panoš
26 FC Špeky A 68 16
Jan Ristovský (G, Šumperk, 4. ročník)
Martin Vavřík (G, Šumperk, 4. ročník)
Jana Večerková (G, Šumperk, 4. ročník)
Ondřej Hrubý (G, Šumperk, 2. ročník)
Veronika Kindlová (G, Šumperk, 2. ročník)
Doprovod: Karel Měšťánek
27 GJH A A 67 17
Richard Rippel (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Alexandra Géciová (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Viktória Ralbovská (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Daniel Holek (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Alžbeta Oravcová (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
28 MadPhys A 66 18
Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín, 3. ročník)
Jindřich Maňas (G J. Pivečky, Slavičín, 4. ročník)
Amálie Maryášová (G J. Pivečky, Slavičín, 3. ročník)
David Hrbáček (G J. Pivečky, Slavičín, 4. ročník)
Michal Mudrák (G J. Pivečky, Slavičín, 2. ročník)
29 Pozitróny B 64 6
Róbert Jurenka (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Martin Opat (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Patrik Bašo (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. ročník)
Michal Kišš (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. ročník)
Samuel Petrov (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
30 Jaroslavovi nástupci B 63 7
Tomáš Veselý (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Anna Suchomelová (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Ivan Anikin (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
Petr Antonín (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Ježek (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
31 Kamenní fyzici A 63 19
Václav Kohout (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Jakub Vaněk (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Ondřej Švarc (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Maxmilián Pilmaier (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Jakub Švorc (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Doprovod: Jana Kolínská
32 GJGT C 62 6
Filip Frgelec (G Tajovského, B. Bystrica, 1. ročník)
Patrik Fabrik (G V. Nedožerského, SR, 2. ročník)
Adam Benjamín Plšek (G V. Nedožerského, SR, 1. ročník)
Martin Kmeť (G Tajovského, B. Bystrica, 2. ročník)
Richard Turčan (G Tajovského, B. Bystrica, 1. ročník)
33 Integral-chan UwU A 62 21
Jakub Ratajczak (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Kajusz Zieliński (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Paweł Knut (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Jakub Delicat (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Mikołaj Kryger (IV LO im. T. Kościuszki, Poland, 4. ročník)
Doprovod: Maciej Wiśniewski
34 Neutrina C 62 7
Vojtěch Stránský (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Jindřich Matuška (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Tomáš Nevrlka (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Anna Hronová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Kateřina Dvořáková (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
35 P=O*R^G A 62 20
Alexandr Průcha (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
David Rudolf (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Iskander Shangareev (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Kupka (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Emily Powell (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Tereza Fürstová
36 Pluto 2020 A 60 22
Jiří Kabrda (BG, Žďár nad Sázavou, 3. ročník)
Jiří Prokop (BG, Žďár nad Sázavou, 3. ročník)
Jáchym Mierva (BG, Žďár nad Sázavou, 3. ročník)
Michal Vosyka (BG, Žďár nad Sázavou, 3. ročník)
Tobiáš Mierva (BG, Žďár nad Sázavou, 1. ročník)
Doprovod: Petr Vencelides
37 Kaktušíci C 60 8
Jakub Jedlička (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Patrik Zavoral (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Mikuláš Barna (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Plzenský (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Jiří Cihelka (G Christiana Dopplera, Praha, 9. ročník)
38 Seriózní zkrat A 59 23
Filip Zeman (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Přemysl Pachl (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Ondřej Batůšek (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Matyáš Brandstetter (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
39 VTSN A 59 24
Martin Větrovský (G, Písek, 3. ročník)
Lukáš Hronek (G, Písek, 4. ročník)
Michal Kupec (G, Písek, 4. ročník)
vilém fiala (G, Písek, 3. ročník)
Dominik Oškera (G, Písek, 3. ročník)
40 Newton, Einstein, Kroupa A 58 25
Štěpán Šrajer (BG B. Balbína, Hradec Králové, 3. ročník)
Vojtěch Bláha (BG B. Balbína, Hradec Králové, 4. ročník)
Tomáš Salavec (BG B. Balbína, Hradec Králové, 4. ročník)
Tomáš Pokorný (BG B. Balbína, Hradec Králové, 3. ročník)
Ondřej Metelka (BG B. Balbína, Hradec Králové, 4. ročník)
Doprovod: Damián Bušovský
41 Já bytí absolutno B 58 8
Adam Karas (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
Jakub Dřevo (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
David Bálek (G Legionářů, Příbram, 1. ročník)
Jiří Hrubant (G Legionářů, Příbram, 1. ročník)
Vojtěch Ježek (G Legionářů, Příbram, 4. ročník)
Doprovod: Karel Heřman
42 DoGy C 57 9
Veronika Jouklová (G Dobruška, 2. ročník)
Josef Panenka (G Dobruška, 2. ročník)
Benedikt Bareš (G Dobruška, 2. ročník)
Šárka Samková (G Dobruška, 2. ročník)
Martin Kristián Felcman (G Dobruška, 2. ročník)
Doprovod: Josef Hylský
43 To je relativní A 57 26
Šárka Emrová (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Jan Benda (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Marek Pixa (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Rajtmajer (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Jan Feireisl (G, Litoměřická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Tomáš Franc
44 BožíLes S.R.O. A 56 27
Radek Folprecht (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Klára Kulhavá (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Vít Železný (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Štěpán Ondřej (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jakub Jandus (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
45 Slovácký expres A 56 28
Diana Varšíková (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Jiří Maňák (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Jan Nekarda (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Dominik Blaha (G, Uherské Hradiště, 1. ročník)
Adam Procházka (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Doprovod: Miroslava Maňásková
46 Firebird B 56 9
Yury Kulev (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Konstantin Kuleshov (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Daniel Emelyanenko (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Dmitry Balgabaev (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Stepan Gluhov (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Doprovod: Vadim Emelyanenko
47 GymKom C 56 10
Vojtěch Smola (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Hana Rusinová (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Jan Holuša (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Rostislav Vrána (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Martin Beckovský (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Doprovod: Monika Bouchalová
48 GČL B 55 10
Libor Šabaka (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Anna Salavcová (G, Česká Lípa, 2. ročník)
Matěj Lang (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Rostyslav Rymarchuk (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Richard Šulc (G, Česká Lípa, 3. ročník)
49 Jalový odpor A 54 29
Štěpán Skalka (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Michaela Kašparová (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Pavel Šindelář (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Martin Putzer (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Jaroslav Scheinpflug (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
50 Retamar B B 54 11
Juan Álvarez (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Javier Sanchez Bonilla (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Alvaro Valderrabano Megias (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Juan Conde Cortizas (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Doprovod: José Francisco Romero García
51 Kolo bez kola B 53 12
Adam Kubiak (Gim i Lic Akademickie, Toruń, PL, 2. ročník)
Igor Rybka (Gim i Lic Akademickie, Toruń, PL, 2. ročník)
Maria Skibicka (Gim i Lic Akademickie, Toruń, PL, 3. ročník)
Nikodem Gapski (Gim i Lic Akademickie, Toruń, PL, 2. ročník)
KInga Hernet (Gim i Lic Akademickie, Toruń, PL, 3. ročník)
Doprovod: Maciej Wiśniewski
52 πvo A 53 30
Radka Hatalova (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Dušan Oberta (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Stanislav Švec (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Matej Uhrin (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Tomáš Grivalsky (SPŠ Hviezdosl., Sp. N. Ves, 4. ročník)
53 Štěrkopísek A 52 31
Radomír Mielec (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Zdeněk Legerský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Hynek Dráždil (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Tomáš Dzik (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Lucie Kunčarová (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
54 Quantum Limes C 52 11
Jiří Kvapil (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Ondřej Grohmann (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Jonáš Vokal (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Daniel Skýpala (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Elizabeth Princová (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Doprovod: Šárka Richterková
55 GymWat A 52 32
Jan Provazník (G, Voděradská, Praha, 4. ročník)
Dan Skopec (G, Voděradská, Praha, 4. ročník)
Ondřej Pokorný (G, Voděradská, Praha, 4. ročník)
Tomáš Reichl (G, Voděradská, Praha, 4. ročník)
Jiří Šáda (G, Voděradská, Praha, 4. ročník)
56 ZAgym A 51 33
Tereza Němcová (Zemědělská akademie a Gymnázium, 4. ročník)
Matěj Holubička (Zemědělská akademie a Gymnázium, 4. ročník)
Matyáš Vrbata (Zemědělská akademie a Gymnázium, 4. ročník)
Tomáš Trejtnar (Zemědělská akademie a Gymnázium, 3. ročník)
Michal Victor Janata (Zemědělská akademie a Gymnázium, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Holubička
57 Scoia´tael C 51 12
Martin Černík (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Kateřina Zavadilová (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Klára Anna Šindlerová (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Vilém Starosta (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Michal Novák (G, Kralupy, 2. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
58 Theta Iota C 50 13
Matúš Hladký (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Alexandra Barančíková (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Tomáš Zatroch (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Matúš Molčan (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Matej Zigo (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
59 Poutníci A 50 34
Marek Bedřich (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Jan Matouš (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Petr Hrnčíř (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Petr Laštovička (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Antonín Zajíček (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
60 We are number one B 50 13
Alex Blandón (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Maroš Mešter (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Norbert Micheľ (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Martin Kánássy (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Adam Mackanič (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Doprovod: Eva Paňková
61 Mu Omicron C 50 14
Nela Ďanovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Anamária Šutková (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Jakub Skaloš (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Jakub Nagy (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Jakub Drobný (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Viktoria Kárászová
62 Š-kvarci C 49 15
Tomáš Čajan (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Rudolf Folvarčný (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Martin Garncarz (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Jakub Šnajdr (G F. Palackého, Val. Mez., 9. ročník)
David Bernhard (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Doprovod: Bronislav Zachrdla
63 kot sylwester B 48 14
Natalia Wajda (IX HS in Rzeszów, Poland, 3. ročník)
Michał Łukasik (IX HS in Rzeszów, Poland, 3. ročník)
Miłosz Michno (IX HS in Rzeszów, Poland, 3. ročník)
Tomasz Słoma (IX HS in Rzeszów, Poland, 3. ročník)
Wiktor Rożnowski (IX HS in Rzeszów, Poland, 3. ročník)
Doprovod: Malgorzata Wajda
64 Růžoví poníci A 48 35
Aleš Melzer (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Filip Fryš (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Marek Pinta (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Jan Pacák (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Filip Varga (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
65 Equilibrium C 47 16
Filip Zikeš (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
David Dvorský (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Monika Ulrichová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Kateřina Lasotová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Lucie Oborná (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Doprovod: Zuzana Lišková
66 Dokonalé pružná srážka B 47 15
Richard Rubáš (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Matěj Mezera (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Jan Růžička (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Anna Vobořilová (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Veronika Lehečková (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Doprovod: Jana Kolínská
67 Muzeum A 47 36
Michal Průšek (G B. Hrabala, 4. ročník)
Ondřej Techlovský (G B. Hrabala, 4. ročník)
Gabriela Hladká (G B. Hrabala, 3. ročník)
Jan Doskočil (G B. Hrabala, 3. ročník)
Michal Tomschik (G B. Hrabala, 4. ročník)
Doprovod: Radka Mlázovská
68 Firenators A 46 37
Michal Miškolci (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
Tomáš Štefanov (G V. P. Tótha, Martin, 4. ročník)
69 Š-kvarky B 46 16
Veronika Borská (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Karolína Henková (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Matěj Machart (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Timotej Ciprys (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Martin Kodet (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Kateřina Koubková
70 Název týmu je povinná položka. C 45 17
Aleš Kirsch (G, Cheb, 3. ročník)
Ondřej Jamelský (G, Cheb, 2. ročník)
Jitka Vysloužilová (G, Cheb, 3. ročník)
Zuzana Krutinová (G, Cheb, 1. ročník)
Phuong Uyen Le (G, Cheb, 1. ročník)
Doprovod: Jakub Holota
71 Frogwill A 45 39
Tamara Ranisovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 4. ročník)
Bojana Popov (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 4. ročník)
Tamara Komlenski (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 4. ročník)
Mihajlo Bogdanovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Luka Vuković (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 2. ročník)
Doprovod: Vasa Vucurevic
72 Kadaň B A 45 38
Roman Muller (G, Kadaň, 4. ročník)
Adam Vyžďura (G, Kadaň, 4. ročník)
Samuel Jursík (G, Kadaň, 3. ročník)
Nika Bilanyčová (G, Kadaň, 3. ročník)
Lukáš Janda (G, Kadaň, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
73 Φ.I.A. A 45 40
Jakub Svoboda (G Masarykovo nám., Třebíč, 4. ročník)
Adam Urban (G Masarykovo nám., Třebíč, 4. ročník)
Václav Jelínek (G Masarykovo nám., Třebíč, 4. ročník)
Pavel Saitl (G Masarykovo nám., Třebíč, 4. ročník)
Jakub Michal (G Masarykovo nám., Třebíč, 4. ročník)
Doprovod: Kateřina Olivová
74 Výběrová jelita národa českého B 44 17
Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Matouš Fiala (G, Českolipská, Praha, 2. ročník)
Jiří Kruchina (G, Českolipská, Praha, 2. ročník)
Ondřej Piroutek (G, Českolipská, Praha, 2. ročník)
Jia Xiang Ji (G, Českolipská, Praha, 2. ročník)
75 Legie Zkázy B 44 18
Ondřej Veselý (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Zeller (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Tomáš Burian (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Filip Šotola (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Denisa Baraniková (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
76 Gybot A 43 41
Vojtěch Přech (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Jan Bohuněk (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Cuhra (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Šimon Dobrev (G Botičská, Praha, 4. ročník)
František Krakl (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Jakub Šafařík
77 Masarykáč B 43 19
Michal Polák (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Jakub Čekan (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Jan Jelínek (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Matěj Komprda (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Tereza Tocháčková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
78 Pravý okraj gaussovky C 43 18
Adam Garafa (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Adam Čabrák (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Lilla Maheľová (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Oszkár Urbán (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Tomáš Žalobín (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Doprovod: Eva Paňková
79 Szimere Bindis A 42 42
Hana Kluvancová (G Párovská, Nitra, 4. ročník)
Svetlana Rampašeková (G Párovská, Nitra, 4. ročník)
Tatiana Matejková (G Párovská, Nitra, 4. ročník)
František Stupka (G Párovská, Nitra, 4. ročník)
Samuel Šabík (G Párovská, Nitra, 4. ročník)
Doprovod: Miloš Bíro
80 FT Zoufalci C 42 20
Jiří Antoňů (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Martin Mlejnecký (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Jan Ptáček (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Tadeáš Tkadlec (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Adam Šulc (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
81 Společenstvo tabulek B 42 20
Antonín Kubík (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Vít Salava (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Tomáš Laube (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Jan Záhorec (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Aneta Nováková (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
82 Hoekebe B 42 21
Ondřej Štorek (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Alan Matějka (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Ondřej Herink (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Doprovod: Ondřej Štorek
83 Gute Frage, ich weiß nicht! C 42 19
Eva Feldbabelová (Katolické gymnázium Třebíč, 2. ročník)
Martin Černý (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
David Spilka (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Patrik Kašpárek (Katolické gymnázium Třebíč, 3. ročník)
Amálie Hartmannová (Katolické gymnázium Třebíč, 1. ročník)
Doprovod: Irina Feldbabelová
84 Tým UVD A 42 43
Miroslav Boštík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Jan Polnický (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Ondřej Fiala (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Vojtěch Brandejs (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Adam Hušek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Doprovod: František Štěpánek
85 DaMaMaJaKr B 41 22
Kristýna Saforková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Marie Cmíralová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Dan Vilimovský (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Jakub Ševčík (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Matěj Minarčík (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 1. ročník)
86 8>=4 C 41 21
Daniel Locker (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Vincent Drtík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Ondřej Matějíček (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Jiří Netík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Jakub Dodek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Doprovod: František Štěpánek
87 The Nuclear Waste A 41 44
Elena Chochoľaková (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
Tomáš Tuleja (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
Jarmila Terpáková (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
Samuel Krempaský (G L. Svobodu, Humenné, 4. ročník)
Samuel Kolesár (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
88 Zádumčiví C 40 22
Tomáš Brablec (G, Boskovice, 2. ročník)
Jakub Kratochvíl (G, Boskovice, 2. ročník)
Dominik Havelka (G, Boskovice, 2. ročník)
Doprovod: Lada Bažantová
89 Mutanti B 40 23
Adam Pipek (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Filip Kotlas (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Tomáš Trtík (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Vít Pavlík (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Martin Toman (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Doprovod: Adam Pipek
90 FyziGO B 40 24
Le Vu Neumann (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Michal Smieško (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Jan Mareš (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Ondřej Kodejš (G Opatov, Praha, 3. ročník)
David Šimůnek (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Markéta Ničová
91 Lopaty C 40 23
Tomáš Kovářík (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Tomáš Kuzma (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Marko Matoničkin (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Ondřej Kupsa (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Martina Moravcová (G Opatov, Praha, 2. ročník)
92 Tÿpëčci A 40 45
Tomáš Mašek (G, Ohradní, Praha-Michle, 4. ročník)
Natálie Koscelanská (G, Ohradní, Praha-Michle, 4. ročník)
Čeněk David (G, Ohradní, Praha-Michle, 4. ročník)
Lukáš Michl (G, Ohradní, Praha-Michle, 4. ročník)
Ondřej Kukla (G, Ohradní, Praha-Michle, 4. ročník)
Doprovod: Blanka Pešková
93 UFO - UltimátníFyzikálníOdpadi A 39 47
Pavel Linhart (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Zuzana Černohousová (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Daniel Slunečko (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Martin Ungr (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Lucie Kopecká (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
94 Fyziklátiči C 39 24
Jakub Pelc (G, Benešov, 2. ročník)
Stanislav Sadílek (G, Benešov, 2. ročník)
Ondřej Dolejš (G, Benešov, 2. ročník)
Jonáš Vacek (G, Benešov, 2. ročník)
Štěpán Vácha (G, Benešov, 2. ročník)
95 KAKABUS A 39 46
Jakub Tvrz (G, Sokolov, 4. ročník)
Michael Srba (G, Sokolov, 4. ročník)
Anna Hospodářská (G, Sokolov, 4. ročník)
Marie Rozmušová (G, Sokolov, 4. ročník)
Nikol Oravová (G, Sokolov, 4. ročník)
Doprovod: Jana Michaliková
96 Jdeme na raut B 39 25
David Král (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Daniel Vrška (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Patrick Krautman (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Jandl (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Otakar Kořínek (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Tereza Fürstová
97 Fyzorožci C 38 29
Aleš Manuel Papáček (G, Třeboň, 2. ročník)
Jan Prokeš (G, Třeboň, 2. ročník)
Martin Havelka (G, Třeboň, 2. ročník)
Dana Krynická (G, Třeboň, 2. ročník)
Terka Janečková (G, Třeboň, 2. ročník)
Doprovod: Olga Tichá
98 Gamča4 C 38 25
Ivo Novysedlák (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Tereza Vranová (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Martin Babala (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Eduard Mrug (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Jozef Kyčina (G Grösslingová, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
99 Meloun C 38 27
Ondřej Vitula (G Tišnov, 2. ročník)
100 Západočeský výběr C 38 28
Matouš Křížek (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Veronika Janů (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Tai Doan Tien (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Ondřej Šimek (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
David Česal (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
101 Xi Gamma B 38 26
Lucia Tóthová (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Jozef Bachníček (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Gabriel Ščurka (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Adam Zich (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Adela Čermáková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Viktoria Kárászová
102 Randovka 1 C 38 26
Petr Kahan (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Karel Maryško (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Matouš Matoušek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Lucie Linková (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Aleš Přibík (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Doprovod: Tomáš Hofrichter
103 Error 404 C 37 30
Jakub Koňárek (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Lukáš Kycl (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Petr Slonek (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Andrej Bružeňák (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Michael Švehla (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
104 Machar2 B 37 27
Ditmar Hadera (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Richard Česnek (G, Brandýs n. L., 9. ročník)
Filip Bartoš (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Vojtěch Kinda (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Ondřej Gonzor (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
105 SULTÁNISTÁN A C 36 31
Vojtěch Marek (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Petr Piños (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Lukáš Lejdar (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Josef Hynšt (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Věra Staňková (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Doprovod: Jitka Piskačová
106 Na názvu nezáleží A 36 48
Tomáš Matoušek (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 4. ročník)
Lukáš Čech (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 4. ročník)
Štěpán Meister (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 4. ročník)
Martin Hájek (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 4. ročník)
Jakub Stoklasa (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 4. ročník)
Doprovod: Radka Toufarová
107 Nekonečně invenční B 35 28
Marek Čermák (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Šesták (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Daniel Ježek (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Matyáš Háze (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Tomáš Heger (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
108 Fysiccs C 35 32
Martin Nováček (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Lucie Klímová (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Kryštof Průša (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Jan Pánek (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Matěj Macek (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Doprovod: Kateřina Olivová
109 Holubovy hlavy C 35 33
Matěj Novotný (Zemědělská akademie a Gymnázium, 2. ročník)
Ondřej Šádek (Zemědělská akademie a Gymnázium, 2. ročník)
Michal Portych (Zemědělská akademie a Gymnázium, 1. ročník)
Ondřej Bureš (Zemědělská akademie a Gymnázium, 1. ročník)
Václav Němeček (Zemědělská akademie a Gymnázium, 1. ročník)
Doprovod: Jiří Holubička
110 MEDOJEDI A 35 49
Matouš Cimala (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Jan Kapsa (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Jakub Mahdal (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Doprovod: Yveta Ančincová
111 Gyboni A 34 50
Kristýna Kratochvílová (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Helena Nováková (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Jan Hofman (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Tomáš Morvay (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Zuzana Slaninová (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
112 MAKAK C 34 34
Anna Kmentová (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Kristýna Makovská (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Jakub Zahradník (G, Nad Alejí, Praha, 9. ročník)
Anna Marie Smutná (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Markéta Jurčíková (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
113 Schrödingerovi psi C 34 35
Matěj Červenka (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Tobiáš Unger (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Jan Rohla (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Adam Jahoda (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Jaromír Potůček (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Jan Kopecký
114 12345 B 34 29
Václav Veverka (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Alexandra Gylden (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Otomar Miskolczi (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Katka Morovicsová (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Vendula Hrnčířová (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Lenka Giannitsi
115 peepee=medvěd C 33 37
Lukáš Tomoszek (G, Třinec, 2. ročník)
Marek Bialožyt (G, Třinec, 2. ročník)
Jiří Marosz (G, Třinec, 2. ročník)
Anna Kantorová (G, Třinec, 2. ročník)
Marek Čepec (G, Třinec, 2. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
116 Lumíci C 33 36
Jonáš Venc (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Martin Kosprd (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Markéta Růžková (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Štěpán Pipek (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Zuzana Černá (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
117 Fyzikální zabijáci C 32 38
Adéla Žáková (G, Litoměřická, Praha, 1. ročník)
Lukáš Pudil (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Michaela Šídová (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Marek Pospíšil (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Tadeáš Kříž (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Tomáš Franc
118 GBASáci B 32 30
Andrej Kapusta (Bilingválne G, Sučany, 3. ročník)
Patrik Šimurka (Bilingválne G, Sučany, 3. ročník)
Marianna Hronská (Bilingválne G, Sučany, 3. ročník)
Anton Krilek (Bilingválne G, Sučany, 3. ročník)
Nadiya Balanchuk (Bilingválne G, Sučany, 3. ročník)
119 Jiráskovská pětka C 32 39
Jaroslav Grulich (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Lukáš Fidler (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Kryštof Veverka (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Michal Štěpán (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Adam Roštejnský (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
120 (J)elita z Dašáku C 31 40
Jakub Ferenčík (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Antonín Rousek (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Daniela Trojanová (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Petra Sankotová (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Vojtěch Váňa (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
121 Upsss A 31 51
Tereza Kašáková (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Šárka Beranová (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Arian Adam Ott (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Jakub Lipka (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Tomáš Pekárek (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
122 Perpetuálně Mobilní Skvadra C 30 42
Jakub Hadač (G V. Hlavatého, Louny, 1. ročník)
Josef Kerner (G V. Hlavatého, Louny, 1. ročník)
Matěj Olič (G V. Hlavatého, Louny, 1. ročník)
Michael Křivan (G V. Hlavatého, Louny, 1. ročník)
Jakub Udržal (G V. Hlavatého, Louny, 1. ročník)
Doprovod: Drahomír Zrůst
123 BIG BRAIN C 30 41
Jakub Petr (G Neumannova, Žďár n. S., 2. ročník)
Karel Pročka (G Neumannova, Žďár n. S., 2. ročník)
Jiří Hrdina (G Neumannova, Žďár n. S., 2. ročník)
Milan Marek (G Neumannova, Žďár n. S., 2. ročník)
Jan Řehoř (VOŠ a SPŠ, Žďár n. Sázavou, 2. ročník)
Doprovod: Petr Musil
124 Vlci A 30 52
Lukáš Navara (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 4. ročník)
Pavel Půta (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 4. ročník)
František Černý (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 4. ročník)
Ondřej Hrubeš (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 4. ročník)
Michal Jansa (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Jaroslav Reichl
125 Rytíři kulatého hrnce A 29 53
Ondřej Běhan (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 3. ročník)
Tadeáš Fejfar (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 3. ročník)
Lukáš Dvořák (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 3. ročník)
Jan Bártů (G O. Březiny a SOŠ, Telč, 2. ročník)
126 Machar1 C 29 44
Jan Černohorský (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Šimon Šustek (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Aneta Sekaninová (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Ondřej Machota (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Soňa Černá (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
127 Šviháci lázeňští C 29 43
František Vokáč (První české G, Karlovy Vary, 2. ročník)
Jaroslav Cempírek (První české G, Karlovy Vary, 2. ročník)
Vojtěch Vincíbr (První české G, Karlovy Vary, 2. ročník)
Martin Vopravil (První české G, Karlovy Vary, 2. ročník)
Jan Burle (První české G, Karlovy Vary, 2. ročník)
Doprovod: Jiří Stulík
128 Mikulášská skvadra C 29 45
Klára Hubínková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Šimon Pekár (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Jan Kotrlík (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Jiří Jirásek (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
Ondřej Suchý (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Věra Krůsová
129 KdeJsemKdoJsem A 29 55
Břetislav Kubeš (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Pavel Balda (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Martin Šůla (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Jiří Sloup (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Dominika Soukupová (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
130 Borovička A 29 54
Matěj Hasala (G Teplice, 4. ročník)
Jan Podlucký (G Teplice, 4. ročník)
Sára Krinerová (G Teplice, 4. ročník)
Kateřina Panešová (G Teplice, 4. ročník)
Martin Mašek (G Teplice, 4. ročník)
Doprovod: Vladislav Jedlička
131 Ano, vytrollíme Fyziklání B 28 31
Marek Benda (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Vojtěch Pavlas (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Adéla Hodboďová (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Veronika Plodíková (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Martin Kubeš (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
132 Mazáci K. C 28 48
Matyáš Petrák (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Vojtěch Dvořák (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Antonín Morava (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Jan Forejt (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Bohumil Zíka (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
133 FULL BRIDGE RECTIFIER C 28 46
Filip Hošek (Masarykovo klasické G, Říčany, 9. ročník)
Jan Doležil (Masarykovo klasické G, Říčany, 1. ročník)
Jakub Šinták (Masarykovo klasické G, Říčany, 2. ročník)
Ema Glacnerová (Masarykovo klasické G, Říčany, 9. ročník)
Lukáš Bukověcký (Masarykovo klasické G, Říčany, 9. ročník)
Doprovod: Karolína Kundrátová
134 Gymlovo senior A 28 56
Michal Žáček (G, Lovosice, 3. ročník)
Tereza Paurová (G, Lovosice, 3. ročník)
Jakub Vybíral (G, Lovosice, 3. ročník)
Lada Krofingerová (G, Lovosice, 4. ročník)
Daniel Andrš (G, Lovosice, 4. ročník)
Doprovod: Miloš Štyks
135 PhyX C 28 47
Denisa Zdvořilá (G, Boskovice, 2. ročník)
Nikola Sedláčková (G, Boskovice, 2. ročník)
Tomáš Zatloukal (G, Boskovice, 2. ročník)
Martin Kolář (G, Boskovice, 2. ročník)
Zuzana Daňková (G, Boskovice, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Sedláček
136 233IQ, 23cm, 2,3promile, 0,23g A 27 57
Vojtěch Žíla (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Václav Valenta (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Jan Vitha (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Vojtěch Špaček (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Adam Škvrna (Biskupské G, Brno, 4. ročník)
Doprovod: Jitka Piskačová
137 Pět prozíravých pětihlavů C 27 49
Filip Vrťo (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Jakub Maťa (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Jakub Mikeš (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Lukáš Létal (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
Vendula Onderková (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Doprovod: Pavel Hlaváček
138 Luftkomsa A 26 58
Karolína Melovská (G Uničov, 4. ročník)
Markéta Opichalová (G Uničov, 4. ročník)
Jan Poštulka (G Uničov, 4. ročník)
Tomáš Klaban (G Uničov, 4. ročník)
Doprovod: Miroslav Komsa
139 Hanáčtí nukleární génijusové B 26 32
Josef Antes (G Uničov, 3. ročník)
Robin Stloukal (G Uničov, 3. ročník)
Vojtěch Vrzal (G Uničov, 3. ročník)
Zuzana Zahrádková (G Uničov, 3. ročník)
Kateřina Havlíčková (G Uničov, 3. ročník)
Doprovod: Miroslav Komsa
140 Potato pancake B 26 33
Tomáš Kunc (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Yan Zheng (G, Omská, Praha, 3. ročník)
Filip Šlesinger (G, Omská, Praha, 2. ročník)
David Blaheta (G, Omská, Praha, 2. ročník)
František Procházka (G, Omská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Kateřina Koubková
141 TECH CLUB C 26 50
Adam Jírovec (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Tadeáš Horn (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Tomáš David (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Adam Beneš (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Jaroslav Dvořáček (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
142 Nightslayers C 26 51
Jakub Kraus (G Teplice, 1. ročník)
Adéla Fialová (G Teplice, 1. ročník)
František Farda (G Teplice, 1. ročník)
Dat Le Huy (G Teplice, 1. ročník)
Maxim Neuvirt (G Teplice, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Vácha
143 Randovka 2 C 25 54
Lukáš Cafourek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Tomáš Osoba (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Jakub Pecina (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Jakub Šimek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Ondřej Chvátal (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 2. ročník)
Doprovod: Tomáš Hofrichter
144 Kulový blesk B 25 34
Filip Müller (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Jan Toman (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Bohumil Jiří Svoboda (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Alžběta Čiperová (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Kateřina Tomanová (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
145 Asymetrický kruhový objezd C 25 52
Benedikt Janda (G, Sokolov, 2. ročník)
Oldřich Kohoutek (G, Sokolov, 2. ročník)
Vladan Trhlík (G, Sokolov, 2. ročník)
Marián Šustr (G, Sokolov, 2. ročník)
Albert Havlíček (G, Sokolov, 2. ročník)
Doprovod: Jana Michaliková
146 Rychlíci A 25 59
Karolína Teňaková (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Berenika Vebrová (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Adam Filla (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Jan Vilím (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Jakub Rychlík (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Stanislav Poddaný
147 Mobiova smyčka C 25 53
Jakub Klesa (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Daniela karpíšková (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Martin Polák (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Jan Mach (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Jana Kňourková (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
148 Skrytá hrozba A 25 60
Ondřej Marek (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Matěj Říha (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Kateřina Skotnicoá (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Kopal (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Filip Balla (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
149 SULTÁNISTÁN B C 24 58
Vojtěch Vašík (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Patrik Juřica (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Marie Niedobová (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Alžběta Obrovská (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Johana Indrová (Biskupské G, Brno, 1. ročník)
Doprovod: Jitka Piskačová
150 Nerdi B 24 37
Robert Svoboda (G, Broumov, 3. ročník)
Zdeněk Hartman (G, Broumov, 1. ročník)
Lukáš Jirásek (G, Broumov, 3. ročník)
Antonín Mráz (G, Broumov, 2. ročník)
Michal Kocián (G, Broumov, 3. ročník)
Doprovod: Hana Vodňanská
151 Cockroaches 1384 C 24 56
Yulia Travina (GBEO 1384, Russia, 2. ročník)
Nikita Dymov (GBEO 1384, Russia, 2. ročník)
Mikhail Osipov (GBEO 1384, Russia, 2. ročník)
Dmitry Barzunov (GBEO 1384, Russia, 2. ročník)
Ruslan Aisin (GBEO 1384, Russia, 2. ročník)
Doprovod: Natalia Li-Chan-Lin
152 Fyzi a ještě k tomu klání B 24 35
Jakub Sechovský (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Albert Kučera (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Matěj Havlas (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Matěj Vavroušek (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
153 Ponořená tělesa C 24 57
Daniel Čech (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Radim Procházka (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Richard Weber (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
David Svoboda (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Matěj Holoubek (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
154 Oppenheimerovy atomy C 24 55
Rudolf Svoboda (G, Děčín, 2. ročník)
Martin Pavlovec (G, Děčín, 2. ročník)
Patrik Kříž (G, Děčín, 2. ročník)
Ondřej Šoura (G, Děčín, 2. ročník)
Doprovod: Olga Kouřimská
155 Kadaň A C 24 59
Matouš Řezníček (G, Kadaň, 2. ročník)
Nikola Razakowská (G, Kadaň, 2. ročník)
Ladislav Froněk (G, Kadaň, 2. ročník)
Antonín Koukl (G, Kadaň, 2. ročník)
Adéla Houdková (G, Kadaň, 1. ročník)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
156 (J)Elita B 24 36
Jan Řehulka (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Ondřej Zatloukal (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Lukáš Vodička (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Marek Janoušek (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Klouda (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
157 Piškvorkáři B 24 38
Ondřej Zikmund (G Jana Nerudy, Praha, 3. ročník)
Libor Krejčíř (G Jana Nerudy, Praha, 3. ročník)
Alan David (G Jana Nerudy, Praha, 3. ročník)
Linda Slováková (G Jana Nerudy, Praha, 3. ročník)
Anežka Červená (G Jana Nerudy, Praha, 3. ročník)
158 Odmocnina z - i C 23 62
Bedřich Štěpánek (Nový PORG, Praha, 1. ročník)
Kryštof Píštěk (Nový PORG, Praha, 1. ročník)
Luong Bach Tran (Nový PORG, Praha, 1. ročník)
Julie Nováková (Nový PORG, Praha, 1. ročník)
Tara Svobodová (Nový PORG, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Tereza Fürstová
159 Tak třeba příště! C 23 63
Markéta Bečvářová (G, Písek, 2. ročník)
Kateřina Mrázová (G, Písek, 2. ročník)
Jan Hlavnička (G, Písek, 2. ročník)
Sylvie Nováková (G, Písek, 2. ročník)
Doprovod: jana tyle
160 Gykas A 23 63
Marek Hofmeister (G K. Sladkovského, Praha, 4. ročník)
Petr Zahurančík (G K. Sladkovského, Praha, 4. ročník)
Jan Macháček (G K. Sladkovského, Praha, 4. ročník)
Matyáš Meisner (G K. Sladkovského, Praha, 3. ročník)
Ondřej Bílý (G K. Sladkovského, Praha, 3. ročník)
161 GJH C C 23 61
Peter Rajský (G Jura Hronca, Bratislava, 9. ročník)
Karolína Jediná (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Jana Pešková (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Adam Agner (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Richard Bezák (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
162 PinkFlywheel B 23 39
Jakub Krátký (S/PŠ Jedovnice, 3. ročník)
Daniel Konečný (S/PŠ Jedovnice, 3. ročník)
Václav Sedlák (S/PŠ Jedovnice, 3. ročník)
Adam Polák (S/PŠ Jedovnice, 3. ročník)
Matěj Novotný (S/PŠ Jedovnice, 3. ročník)
Doprovod: Vlastimil Jalový
163 Nevíme nic, ale víme to jistě C 23 60
Marek Chmela (G, Lesní čtvrť, Zlín, 1. ročník)
Filip Kocián (G, Lesní čtvrť, Zlín, 1. ročník)
Tomáš Kocián (G, Lesní čtvrť, Zlín, 1. ročník)
Lukáš Javora (G, Lesní čtvrť, Zlín, 1. ročník)
Matyas Výhonský (G, Lesní čtvrť, Zlín, 1. ročník)
164 PanskáL A 23 61
Jan Kratochvíl (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Petr Endrle (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Markéta Olšovcová (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Vilém Cibulka (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Daniel Bartuněk (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Jaroslav Reichl
165 Gymnázium Javorová 16 A 23 62
Matúš Pohanka (G Javorová, S. Nová Ves, 4. ročník)
Martin Darvaši (G Javorová, S. Nová Ves, 4. ročník)
Stanislav Mulík (G Javorová, S. Nová Ves, 4. ročník)
Sebastian Stettner (G Javorová, S. Nová Ves, 4. ročník)
Daniel Hudran (G Javorová, S. Nová Ves, 4. ročník)
166 ..... A 22 65
Jakub Kružliak (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Jakub Navrátil (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 4. ročník)
Martin Ladislav Doskočil (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 2. ročník)
Jozef Štálnik (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Richard Žember (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 4. ročník)
167 Stonks A 22 64
Jakub Bartoš (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Adam Nekolný (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Thu Phamová (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Martina Procházková (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Natalija Ivanjuk (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
168 Rada moudrých fretek A 22 66
Noemi Sramek (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Adéla Červená (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Thi Thu Anh Nguyen (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Adam Pazderka (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Tomáš Volný (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Jaromír Kekule
169 Kolínka B 22 40
Zdeněk Nejedlý (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Kryštof Hájek (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Vít Polák (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Martin Panýrek (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Jakub Šviga (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
170 Syntax Error C 21 64
Šimon Procházka (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Petr Dolének (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Jan Suchý (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
David Matějček (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Martin Hemza (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Doprovod: Hana Soukupová
171 Sagittarius B 21 41
Ondřej Galuščák (G, Nymburk, 3. ročník)
Oliver Křenek (G B. Hrabala, 3. ročník)
Tereza Frýdková (G, Nymburk, 3. ročník)
Adam Fojtík (G B. Hrabala, 3. ročník)
Petr Zábraha (G B. Hrabala, 3. ročník)
Doprovod: Radka Mlázovská
172 Roháči C 21 65
Adam Tvrz (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Antonín Masopust (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Hai Phong Nguyen (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Doprovod: Bronislav Zachrdla
173 Generátor chyb B 20 42
Filip Novák (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Tomáš Krsek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Petra Čermáková (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Jiřina Hejčlová (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Lukáš Hejčl (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Doprovod: František Štěpánek
174 Ogy C 20 66
Matěj Galovič (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Simona Melicharová (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Ondřej vainer (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Anna Martínková (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Filip Wintr (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
175 Brikuláci C 19 67
Adam Králič (G, Sokolov, 2. ročník)
Bohumil Kulvejt (G, Sokolov, 2. ročník)
Šimon Lukeš (G, Sokolov, 2. ročník)
Hugo Krotil (G, Sokolov, 2. ročník)
Sára Balatková (G, Sokolov, 2. ročník)
Doprovod: Jana Michaliková
176 Gymlovo junior B 18 45
Michal Drašnar (G, Lovosice, 2. ročník)
Eliška Šulerová (G, Lovosice, 2. ročník)
Pavel Žáček (G, Lovosice, 1. ročník)
Ondřej Kimmer (G, Lovosice, 3. ročník)
Lucie Hrabáčová (G, Lovosice, 4. ročník)
Doprovod: Miloš Štyks
177 Sauron has done nothing wrong B 18 43
Richard Ciglanský (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Hugo Halasz (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Dávid Jopek (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Matej Grofčík (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Ján Plavnický (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Doprovod: Eva Paňková
178 Život není fér. B 18 44
Josef Trojan (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Kryštov Hamouz (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Dmitrij Ševaer (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jakub Jan Barda (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Kateřina Procházková (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Eva Kotrčová
179 Průmka C 18 68
Jan Novák (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Michael Švadlena (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Oliver Vacovský (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Dominik Ježek (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Vít Kotrba (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 2. ročník)
Doprovod: Hana Soukupová
180 Retamar C C 17 69
Gonzalo Sastre Marcos (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Diego Pemán Sanchiz (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Ignacio Chillón Dominguez (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Doprovod: José Francisco Romero García
181 Kids of Newton B 17 46
Ekaterina Sivokon (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Milana Kolchanova (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Kirill Dedov (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Daniil Mukhametgaleev (Lyceum 1501, Russia, 3. ročník)
Doprovod: Vadim Emelyanenko
182 Šoltészteam C 17 71
Jakub Kijonka (G, Třinec, 1. ročník)
David Pastor (G, Třinec, 1. ročník)
Jakub Petrov (G, Třinec, 1. ročník)
Rostislav Sliž (G, Třinec, 1. ročník)
Filip Vrubel (G, Třinec, 1. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
183 <script>alert("bug");</script> C 17 70
Vítek Mach (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Jan Telinger (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Tobiáš Růžička (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Filip Taschner (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Johanka Rédlová (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Adriena Hendrychová
184 17M B 17 47
Michal Bělohlávek (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 3. ročník)
Matěj Čech (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 3. ročník)
Michael Jurča (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 3. ročník)
Tomáš Javorský (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 3. ročník)
Jakub Veselý (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslav Reichl
185 Randovka 3 A 16 67
Filip Sedláček (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Jakub Horák (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Lenka Bártová (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Jan Lexa (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Tadeáš Paldus (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Doprovod: Tomáš Hofrichter
186 Fermiony A 16 68
Vladimír Boledovič (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Egor Onischenko (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
František Nétek (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Pavel Pivoňka (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Šimon Lauer (SPŠ sděl. tech., Panská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Jaroslav Reichl
187 Gymčak B 15 48
Dominik Fischer (G, náměstí 25. března, Praha, 3. ročník)
Tereza Petrů (G, náměstí 25. března, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Skřivan (G, náměstí 25. března, Praha, 3. ročník)
Petr Janiska (G, náměstí 25. března, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Válek
188 Wizards C 15 72
Filip Král (G, Přípotoční, Praha, 1. ročník)
Jiří Horák (G, Přípotoční, Praha, 1. ročník)
Ondřej Švejda (G, Přípotoční, Praha, 1. ročník)
Matěj Vosátka (G, Přípotoční, Praha, 1. ročník)
Ondřej Poledník (G, Přípotoční, Praha, 1. ročník)
189 Teplo je možná energie... C 15 74
Michal Puš (G Nad Kavalírkou, Praha, 1. ročník)
Michaela Jarošová (G Nad Kavalírkou, Praha, 1. ročník)
Albert Charamza (G Nad Kavalírkou, Praha, 8. ročník)
Jonáš Diblík (G Nad Kavalírkou, Praha, 1. ročník)
190 Antipalmovka C 15 75
Minh Hieu Vuong (G Teplice, 1. ročník)
Jiří Říha (G Teplice, 1. ročník)
Bohdan Habor (G Teplice, 1. ročník)
Ondřej Suchý (G Teplice, 1. ročník)
Petr Vitko (G Teplice, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Vácha
191 Poddaní A 15 69
Miroslav Mezera (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Adam Brachtl (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Jakub Kačerovský (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Petr Vrla (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Klaudie Valíčková (G, Přípotoční, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Stanislav Poddaný
192 Barney Načerodský C 15 73
Tadeáš Petrů (G J. Ortena, Kutná Hora, 2. ročník)
Matěj Koten (G J. Ortena, Kutná Hora, 2. ročník)
Martin Svoboda (G J. Ortena, Kutná Hora, 2. ročník)
Šťepán Křenovský (G J. Ortena, Kutná Hora, 2. ročník)
Antonín Krejča (G J. Ortena, Kutná Hora, 2. ročník)
Doprovod: Pavlína Březinová
193 Slovanští inženýři B 14 49
Vojtěch Bartoň (SOŠ a G Brno, 1. ročník)
Patrik Tomaško (SOŠ a G Brno, 1. ročník)
Filip Janko (SOŠ a G Brno, 4. ročník)
Hugo Hrad (SOŠ a G Brno, 2. ročník)
194 Kliťáci C 13 76
Duy Le (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Filip Havelka (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Matěj Slavětínský (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Tomáš Jaroš (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Pavel Dvořák (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
195 Záchytný bod A 13 70
Patrik Šmátrala (G, Kadaň, 4. ročník)
Jaroslava Jahodová (G, Kadaň, 4. ročník)
Tomáš Nguyen (G, Kadaň, 3. ročník)
Tereza Novotná (G, Kadaň, 3. ročník)
Fabián Bodnár (G, Kadaň, 4. ročník)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
196 Společenstvo 5.a C 13 77
Tomáš Podivínský (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Daniel Kos (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Anežka Procházková (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Anna Dostálová (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Lucie Bláhová (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Jana Martínková
197 Guľôčka v jamôčke A 12 71
Alexandra Mészárošová (G Andreja Vrábla, Levice, 3. ročník)
Adela Vinczeová (G Andreja Vrábla, Levice, 3. ročník)
Matej Michalko (G Andreja Vrábla, Levice, 3. ročník)
Daniel Peťka (G Andreja Vrábla, Levice, 4. ročník)
198 Zobáci B 10 50
Tereza Bráchová (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Julie Kalná (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Marie Urbanová (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Filip Erben (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Marie Benedová (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
199 Sokolská 1 C 10 78
David Bárta (SPŠ a VOŠT Brno, 1. ročník)
Denis Kučera (SPŠ a VOŠT Brno, 1. ročník)
Tomáš Názler (SPŠ a VOŠT Brno, 1. ročník)
David Škrob (SPŠ a VOŠT Brno, 1. ročník)
200 Skříň C 10 79
Deniel Rohrbach (G Rumburk, 2. ročník)
Jan Purnoch (G Rumburk, 2. ročník)
Ladislav Krpálek (G Rumburk, 2. ročník)
Lukáš Matoušek (G Rumburk, 2. ročník)
Hung Anh Kukučka (G Rumburk, 2. ročník)
Doprovod: Jana Vlasáková
201 Bobánci C 6 80
Petr Plechatý (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Tina Lohbergerová (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Ondřej Walz (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Vilém Pail (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Eliška Zelenková (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací