PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (48 týmů)

(J)elita z GPB
cs

Daniel Pindur (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Petr Lisník (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Gabriela Diasová (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Rostislav Berezjuk (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Daniel Fišer (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Amok
cs

Michal Němec (3. ročník) G, Vídeňská, Brno
Aneta Pelíšková (3. ročník) G, Vídeňská, Brno
Ota Mikušek (3. ročník) G, Vídeňská, Brno
Jakub Šťastný (4. ročník) G, Brno-Řečkovice

BrKo (doprovod Věra Krůsová)
cs

Vojtěch Breník (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Erik Kočandrle (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Adam Hlas (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Josef Hladil (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Komora (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

BrainPower
cs

Michal Jůza (4. ročník) G, Benešov
Kristián Matuštík (4. ročník) G, Benešov
Vojtěch Pokorný (4. ročník) G, Benešov
Jan Cháb (4. ročník) G, Benešov
Jan Vaněček (4. ročník) G, Benešov

CATS College Canterbury
en

Ricardo Skewes Zorrilla (3. ročník) Tecnológico de Monterrey
Roman Demianovych (3. ročník) CATS College Canterbury
Mateo Guzmán Subiría (3. ročník) CATS College Canterbury
Ermal Bejko (3. ročník) CATS College Canterbury

Caput cavas (doprovod Jiří Šamaj)
cs

Ondřej Bašanda (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
David Šilhán (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Adéla Šichnárková (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Radek Trchalík (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Vojtěch Honěk (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Colegio Retamar A (doprovod José Francisco Romero García)
en

Jose Antonio Guzman Funck (4. ročník) Col. Retamar, Spain
Jacobo Vila (4. ročník) Col. Retamar, Spain
Alejandro Zapata (4. ročník) Col. Retamar, Spain

Disperze jader (doprovod Johana Dvořáková)
cs

Johana Dvořáková (4. ročník) G, Trutnov
Matěj Drahník (4. ročník) G, Trutnov
Martin Salaj (4. ročník) G, Trutnov
Daniel Krátký (3. ročník) G, Trutnov
Adam Grunt (3. ročník) G, Trutnov

Falcon (doprovod Jana Michaliková)
cs

Adam Huleš (4. ročník) G, Sokolov
Marie Wagnerová (3. ročník) G, Sokolov
Jakub Končal (4. ročník) G, Sokolov
Tereza Dvořáková (4. ročník) G, Sokolov

Fanatická pětka (doprovod Jan Fátor)
cs

Jakub Rajnštajn (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Netík (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Vaník (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Kukla (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

GJAR
cs

Michal Lelák (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Emil Lelák (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Adam Plavčan (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Anton Matis (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Miroslav Mihalčin (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov

GJS Zlín (doprovod Albert Vacek)
cs

Tomáš Vrbovský (4. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Kristýna Kamenářová (4. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Adéla Maroňcová (4. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Lucie Kundratová (4. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Vilém Vaňhara (3. ročník) G, nám. TGM, Zlín

Gamča1 (doprovod Štefan Horvát)
cs

Matej Moško (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Adam Chalúpek (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ondrej Baranovič (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Gymnázium Chotěboř (doprovod Vladislav Smejkal)
cs

Matěj Moravec (2. ročník) G Chotěboř
Eliška Ondráčková (2. ročník) G Chotěboř
Ondrej Pecina (2. ročník) G Chotěboř
Alžběta Fiedlerová (2. ročník) G Chotěboř
Jiří Frühbauer (2. ročník) G Chotěboř

Gyra (doprovod Tomáš Hofrichter)
cs

Jakub Chlum (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jan Lexa (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Martin Motejlek (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Vít Sladký (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Tereza Císařová (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Gáďa a Alfa Samci
cs

Jaromír Sladkovský (4. ročník) PORG, Praha
Matěj Krátký (3. ročník) PORG, Praha
Jan Vavřín (2. ročník) PORG, Praha
Albert Polák (4. ročník) PORG, Praha
Vít Gaďurek (4. ročník) PORG, Praha

HARAMBE did nothing wrong!
cs

Filip Kukla (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Velínský (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Adam Kraj (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Šolc (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Higgsovy bosony (doprovod Jana Krejčíková)
cs

Barbora Vášová (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Michal Holec (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Pavlas (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Michael Šulc (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Daniel Čech (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Jaderný reaktor IV. generace
cs

Jindřich Jelínek (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Loun (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Richard Veselý (4. ročník) G, Budějovická, Praha
Tereza Pavlišová (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Janoušek (3. ročník) G, Budějovická, Praha

Kladenská kavárna (doprovod Lucie Pelikánová)
cs

Matěj Kripner (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Kateřina Najmanová (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Brukner (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Vojtěch Svoboda (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Karel Vítek (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Kolemjdoucí workoholici! (doprovod Ivana Sirotková)
cs

Max Nonfried (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Kateřina Krejčíková (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Tomáš Hefler (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Břetislav Kubeš (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Dominika Soukupová (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň

MI6 (doprovod Lenka Plachtová)
cs

Kristýna Sýkorová (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Daniela Priesolová (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Michal Mikeska (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Radomír Mielec (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Stádník (3. ročník) G F. Hajdy, Ostrava

Mickeyho klubík (doprovod Lenka Plachtová)
cs

Jan Vysloužil (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Molin (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jindřich Bělka (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Pavel Kraus (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Natives (doprovod Petra Komprdová)
cs

Kateřina Rosická (4. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Filip Bajer (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Hejman (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Lukáš Pádecký (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Poutníci (doprovod Josef Jírů)
cs

Kryštof Veřtát (4. ročník) G, Pelhřimov
Jakub Veřtát (4. ročník) G, Pelhřimov
Jáchym Lis (4. ročník) G, Pelhřimov
Marek Bedřich (3. ročník) G, Pelhřimov
Jakub Malínek (3. ročník) G, Pelhřimov

Promovaní inženýři (doprovod Dagmar Müllerová)
cs

Štěpán Tichý (4. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Michal Trejdl (4. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Vít Bechyňský (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Anna Kimlová (2. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Jan Koudelka (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem

RKG - KelvinKeplerKurchatov (doprovod Galina Rafalsone)
en

Vladimirs Scigolevs (4. ročník) Riga Classical Gymnasium
Robert Gordin (4. ročník) Riga Classical Gymnasium
Arturs Maslenkovs (4. ročník) Riga Classical Gymnasium
Nika Kutuzova (4. ročník) Riga Classical Gymnasium
Romans Prokopjevs (4. ročník) Riga Classical Gymnasium

RSDr. Gunár Karol a iné (doprovod Viktoria Kárászová)
cs

Jakub Hluško (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Číž (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Patrik Drozdík (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Richmond Park Sarajevo
en

Nedim Balihodžić (3. ročník) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Sara-Medina Šehović (3. ročník) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Maida Štulanović (4. ročník) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Amer Bešo (4. ročník) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Muhamed Sokolović (4. ročník) International School of Sarajevo

Rovnoběžky
cs

Adam Gottfried (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Marek Holeček (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Picek (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Iva Koblížková (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Bureš (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Růžoví poníci
cs

Marek Běloušek (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Marek Pinta (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Aleš Melzer (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Andrea Krouparova (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Seš-Lost (doprovod Zdeněk Polák)
cs

Petr Semerák (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Kurt Hartmann (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jaromír Poláček (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Štěpán Filip (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Pikman (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Spatio-temporal colinearity
cs

Oliver Šmakal (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Pavlína Kružíková (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Denisa Průšová (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
David Schacherl (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Veronika Nováčková (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice

Thomsonův pudinkový tým
cs

František Záhorec (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Petr Borňás (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jan Záhorec (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Tomáš Laube (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Vít Salava (1. ročník) G, Roudnice nad Labem

Trzyniec Centrum (doprovod Pavlína Madari)
cs

Daniel Martynek (4. ročník) G, Třinec
Martin Novotný (4. ročník) G, Třinec
Štěpán Stryja (4. ročník) G, Třinec
Michael Csepcsar (4. ročník) G, Třinec
Lukáš Míra (3. ročník) G, Třinec

Tým Jaromíra Soukupa (doprovod Julius Kolín)
cs

Miroslav Holeček (4. ročník) G, Písnická, Praha
Anna Cihlářová (4. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Hubal (4. ročník) G, Písnická, Praha
Dominika Hájková (4. ročník) G, Písnická, Praha
Lukáš Málek (4. ročník) G, Písnická, Praha

Via noctis
cs

Vít Jůza (4. ročník) G B. Němcové, HK
Kateřina Charvátová (4. ročník) G B. Němcové, HK
Kristýna Kratochvílová (3. ročník) G B. Němcové, HK
Helena Nováková (3. ročník) G B. Němcové, HK
Matyáš Kroupa (4. ročník) G B. Němcové, HK

Waffen_FY
cs

Hynek Steinmetz (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Karel Lysý (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Nováková (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Petr Linhart (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jan Licek (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Wigymáci (doprovod Petra Kňurová)
cs

Vojtěch David (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jan Lukovský (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jiří Močkoř (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Mohelník (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Tomáš Deingruber (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

ZAGym (doprovod Jiří Holubička)
cs

Matěj Holubička (3. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Tereza Němcová (3. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
David Kozák (4. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Antoním Křovina (4. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Tereza Portychová (4. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium

Za fyziku a Poštovú (doprovod Gabriela Franikova)
cs

Dávid Šatala (4. ročník) G Poštová, Košice
Maroš Mešter (2. ročník) G Poštová, Košice
Martin Melicher (4. ročník) G Poštová, Košice
Timotej Župina (4. ročník) G Poštová, Košice
Beáta Hroncová (4. ročník) G Poštová, Košice

Zitterbewegung (doprovod Zuzana Gromanová)
cs

Ngoc Hung Hoang (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Zahradník (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Zdeněk Vostřel (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jaroslav Frühauf (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Hung Do (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Čermákovy mašinky (doprovod Miroslava Maňásková)
cs

Jiří Blaha (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Anna Kremplová (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Diana Varšíková (3. ročník) G, Uherské Hradiště
Adam Číž (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Jakub Zemek (4. ročník) G, Uherské Hradiště

Čučoriedky
cs

Andrej Vikartovský (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Richard Rippel (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Alexander Velič (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Radovan Tvrďák (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Šamani na ntou
cs

Jan Horák (4. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Petr Mrázek (4. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Kryštof Kobliha (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Veronika Čírtková (4. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Karel Ramiš (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž

Šumperští lepšolidi (doprovod Karel Měšťánek)
cs

Antonín Štrpka (4. ročník) G, Šumperk
Michal Horáček (4. ročník) G, Šumperk
Jan Ristovský (3. ročník) G, Šumperk
Richard Elsner (4. ročník) G, Šumperk

π - vo
cs

Eduard Frlička (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Erik Scholcz (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Michal Gurčík (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Ema Salugova (4. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves
Radka Hatalova (3. ročník) G Školská, Spišská Nová Ves

προσωρινός
cs

Jakub Růžička (4. ročník) G, Nymburk
Lukáš Hora (4. ročník) G, Nymburk
Vojtěch Drška (4. ročník) G, Nymburk

kategorie B (49 týmů)

...
cs

Eva Vochozková (3. ročník) Biskupské G, Brno
Marek Duchaň (3. ročník) Biskupské G, Brno
Ondřej Brdečko (3. ročník) Biskupské G, Brno
Marco Souza de Joode (2. ročník) G Nad Štolou, Praha

233IQ, 23cm, 2,3promile
cs

Vojtěch Žíla (3. ročník) Biskupské G, Brno
Filip Tedenac (3. ročník) Biskupské G, Brno
Václav Valenta (3. ročník) Biskupské G, Brno
Adam Škvrna (3. ročník) Biskupské G, Brno

3.141592654zza (doprovod Václav Šlouf)
cs

Radek Chládek (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Aleš Hanžlík (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Vít Anderle (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Jan Kadlec (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Josef Luxa (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice

Borovička (doprovod Vladislav Jedlička)
cs

Matěj Hasala (3. ročník) G Teplice
Jan Podlucký (3. ročník) G Teplice
Kateřina Panešová (3. ročník) G Teplice
Dalibor Pavelčík (3. ročník) G Teplice
Sára Krinerová (3. ročník) G Teplice

Celkem chytrý z Kadaně (doprovod Jaroslav Šmahel)
cs

Klára Kňavová (3. ročník) G, Kadaň
Lenka Podhorna (3. ročník) G, Kadaň
Fabián Bodnár (3. ročník) G, Kadaň
Jiří Klepp (3. ročník) G, Kadaň
Matěj Kaška (3. ročník) G, Kadaň

ChesSins
cs

Adam Vavrečka (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Michal Stolař (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Viktor Vařeka (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Ondřej Havelka (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jonáš Jarolím (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Chiba (doprovod Olga Kloučková)
cs

Karolina Helemiková (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Julie Šlamborová (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Šárka Lísková (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Jan Toman (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Jaroslav Pryjmak (3. ročník) G J. Palacha, Mělník

Chleba s máslem (doprovod Jiří Šamaj)
cs

Ota Michálek (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Kateřina Kopecká (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Martin Cmiel (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Tomáš Kolibáč (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Colegio Retamar B (doprovod José Francisco Romero García)
en

Javier Gómez Llano (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Javier Sanchez Bonilla (2. ročník) Col. Retamar, Spain
Juan Alvarez Ordinas (2. ročník) Col. Retamar, Spain
Alvaro Valderrabano Megias (2. ročník) Col. Retamar, Spain
Tomas Montilla Garcia (3. ročník) Col. Retamar, Spain

Dašák (doprovod Jana Herudková)
cs

Lukáš Nejezchleb (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Sakař (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Matěj Formánek (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Král (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Filip (3. ročník) G Dašická, Pardubice

Dlouhý, Široký a Bystrozraká
cs

Veronika Hendrychová (3. ročník) G, Turnov
Vojtěch Zeller (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Antonín Hejný (2. ročník) G, Litoměřická, Praha

Fialôčky
cs

Alexandra Géciová (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Daniel Holek (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jakub Jobus (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Michal Palič (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Finemen (doprovod Šárka Adamcová)
cs

Jaroslav Scheinpflug (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jan Cába (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Štěpán Skalka (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jaromír Urban (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Putzer (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

Frogwill (doprovod Vasa Vucurevic)
en

Bojana Popov (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Tamara Ranisovic (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Tamara Komlenski (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Mihajlo Bogdanovic (2. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Luka Vuković (1. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia

Fuj-a-wej (doprovod Lukáš Šmahel)
cs

Martin Bican (3. ročník) G, Prachatice
Kateřina Karbusová (3. ročník) G, Prachatice
Tereza Houserová (3. ročník) G, Prachatice
Vít Neužil (3. ročník) G, Prachatice
Jan Binka (2. ročník) G, Prachatice

G - JAK (doprovod Yveta Ančincová)
cs

Jakub Svozil (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Matouš Cimala (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Matěj Novotný (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Silvie Paprskářová (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Matrix Svoboda (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod

GYMRO3 (doprovod Helena Čížková)
cs

Tomáš Pekárek (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Nový (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Štěpán Lisý (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Václav Kraidl (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Arian Adam Ott (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany

GradientDivergence (doprovod Lenka Plachtová)
cs

Zdeněk Legerský (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lucie Kunčarová (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Ondřej Kozelský (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Doležal (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Josef Knápek (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Gykas
cs

Marek Hofmeister (3. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Oldřich Novotný (4. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Jan Macháček (3. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Filip Gregor (4. ročník) G K. Sladkovského, Praha
Adéla Kulhavá (1. ročník) G K. Sladkovského, Praha

Gymnázium Mělník
cs

Ondřej Žežule (2. ročník) G, Nymburk
Ondřej Galuščák (2. ročník) G, Nymburk
Václav Novotný (3. ročník) G, Nymburk
Oliver Křenek (2. ročník) G, Nymburk

GymplKladno (doprovod Vít Doležel)
cs

Richard Rubáš (2. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Matěj Mezera (2. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jan Růžička (2. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Ruta (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Michal Hevessy (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Gymro (doprovod Helena Čížková)
cs

Karel Balej (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Tereza Kašáková (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Šárka Beranová (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Alexandra Planetová (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Špilar (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany

GymŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Radek Folprecht (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Kousalík (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Martin Pfrogner (3. ročník) G, Špitálská, Praha
František Čížek (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Doležal (3. ročník) G, Špitálská, Praha

JGN Gold Stars (doprovod Zdeněk Polák)
cs

Jakub Ježek (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Matyáš Háze (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Heger (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Marek Balcar (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Jako minulej rok
cs

Jonáš Havelka (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Matouš Vondrášek (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Ambroz (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Adam Jirák (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Bauer (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

Jsme mimo obraz (doprovod Tomáš Krásenský)
cs

Martin Beneš (2. ročník) G, Jihlava
Josef Hruška (2. ročník) G, Jihlava
Tadeáš Havlík (2. ročník) G, Jihlava
Petr Fiedler (2. ročník) G, Jihlava
Martin Zimen (4. ročník) G, Jihlava

Já bytí absolutno (doprovod Karel Heřman)
cs

Adam Karas (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Vít Gardoň (3. ročník) G Legionářů, Příbram
Karel Kraus (3. ročník) G Legionářů, Příbram
Vojtěch Ježek (3. ročník) G Legionářů, Příbram

KOLOUŠCI (doprovod Věra Krůsová)
cs

Vojtěch Nováček (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Klára Hubínková (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Šimon Pekár (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vít Vokroj (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Martin Hubata (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Kamenní fyzici (doprovod Vít Doležel)
cs

Václav Kohout (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Vaněk (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Švorc (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Maxmilián Pilmaier (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Ondřej Švarc (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Kouřoví Vlci (doprovod Olga Kouřimská)
cs

Ondřej Haluza (3. ročník) G, Děčín
Karel Lintimer (3. ročník) G, Děčín
Karel Černý (3. ročník) G, Děčín
Daniel Vogel (3. ročník) G, Děčín
Lukáš Zámečník (3. ročník) G, Děčín

Laba a spol. (doprovod Pavlína Madari)
cs

Tomáš Laba (3. ročník) G, Třinec
Adam Gabrys (2. ročník) G, Třinec
Karolína Czepczorová (2. ročník) G, Třinec
Dominik Horňák (2. ročník) G, Třinec
Vojtěch Spratek (2. ročník) G, Třinec

Na párek a dom s Jančou (doprovod Adam Zemánek)
cs

Amálie Dostalíková (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Vít Ulehla (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Adam Zemánek (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Jana Pallová (4. ročník) G J. Škody, Přerov
Štěpán Zapadlo (3. ročník) G J. Škody, Přerov

Newton, Einstein, Kroupa
cs

Radovan Picek (4. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Štěpán Šrajer (2. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Vojtěch Bláha (3. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Pokorný (2. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Salavec (3. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové

NEPŘIJEL

P=O*R^G (doprovod Zdeněk Šabatka)
cs

David Rudolf (3. ročník) Nový PORG, Praha
Tomáš Homolka (3. ročník) Nový PORG, Praha
Iskander Shangareev (3. ročník) Nový PORG, Praha
Alexandr Průcha (3. ročník) Nový PORG, Praha
Jakub Smékal (3. ročník) Nový PORG, Praha

Patrik a sedmikrásky (doprovod Jaroslav Šmahel)
cs

Eliška Kratochvílová (3. ročník) G, Kadaň
Jana Spurna (3. ročník) G, Kadaň
Patrik Šmátrala (3. ročník) G, Kadaň
Jaroslava Jahodová (3. ročník) G, Kadaň
Eliška Syrovátková (3. ročník) G, Kadaň

Petříci (doprovod Radovan Růžička)
cs

Martina Lehká (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Klára Hortlíková (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Karolína Dalecká (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Holásek (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Rudolf Kleisl (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Ploutvičky (doprovod Zdeněk Polák)
cs

Jiří Moc (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Marek Čermák (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Martin Uždil (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Martin Stuchlík (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Michal Matoulek (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Pozitróny (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)
cs

Róbert Jurčo (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Babača (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Robert Jurenka (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Opat (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Adam Húserka (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

StDr (doprovod Viktoria Kárászová)
cs

Tomáš Šimek (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Lucia Tóthová (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Viktória Mária Bánovská (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Hladký (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Szimere Bindis (doprovod Miloš Bíro)
cs

Hana Kluvancová (3. ročník) G Párovská, Nitra
Svetlana Rampašeková (3. ročník) G Párovská, Nitra
Tatiana Matejková (3. ročník) G Párovská, Nitra
František Stupka (3. ročník) G Párovská, Nitra
Samuel Šabík (3. ročník) G Párovská, Nitra

Teorie Všeho
cs

Viktor Materna (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Daniel Perout (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Lubor Čech (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Josef Minařík (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jaroslav Herman (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Tým UVD (doprovod František Štěpánek)
cs

Miroslav Boštík (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Brandejs (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Fiala (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Polnický (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Adam Hušek (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

WIGYM1 (doprovod Petra Kňurová)
cs

Martin Štípal (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Matulík (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Lukáš Metz (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Šimon Galajda (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Michaela Oudová (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Zemiačiky
en

Anna Jambrichová (2. ročník) Bilingválne G, Sučany
Nadiya Balanchuk (2. ročník) Bilingválne G, Sučany
Samuel Čavoj (4. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Jana Kubová (2. ročník) Bilingválne G, Sučany
Daša Novysedláková (3. ročník) Bilingválne G, Sučany

Zkusíme, uvidíme (doprovod Bohdana Najmanová)
cs

Jan Mareš (4. ročník) G, Lanškroun
Martin Bureš (3. ročník) G, Lanškroun
Radim Stejskal (3. ročník) G, Lanškroun
Filip Gregora (2. ročník) G, Lanškroun

Š-kvarci (doprovod Bronislav Zachrdla)
cs

Filip Koňařík (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Daniš (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Lucie Nenutilová (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Tomáš Čajan (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Martin Garnzarz (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Šamani (doprovod Gabriela Franikova)
cs

Richard Ciglanský (3. ročník) G Poštová, Košice
Samuel Amrich (4. ročník) G Poštová, Košice
Branislav Pastula (3. ročník) G Poštová, Košice
Samuel Novák (3. ročník) G Poštová, Košice
Jakub Mandzák (2. ročník) G Poštová, Košice

Špit (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Vojtěch Žák (3. ročník) G, Špitálská, Praha
David Kománek (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Lucie Vomelová (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Klára Kulhavá (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Piroutek (3. ročník) G, Špitálská, Praha

Štola života (doprovod František Zajíc)
cs

Tomáš Šabata (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jakub Král (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Emílie Puttová (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Lucie Šifnerová (3. ročník) G Nad Štolou, Praha

α ω (doprovod Dana Černínová)
cs

Jan Stoklasa (3. ročník) Mendelovo G, Opava
Tomáš Wolf (3. ročník) Mendelovo G, Opava
Karel Chwistek (2. ročník) Mendelovo G, Opava
Jakub Domes (4. ročník) Mendelovo G, Opava
Vojtěch Krobot (2. ročník) Mendelovo G, Opava

kategorie C (54 týmů)

(J)elita z Dašáku (doprovod Jana Herudková)
cs

Jakub Ferenčík (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Antonín Rousek (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Petra Sankotová (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Kateřina Koberová (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Vojtěch Váňa (1. ročník) G Dašická, Pardubice

8>=4 (doprovod Jan Fátor)
cs

Daniel Locker (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vincent Drtík (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Dodek (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Matějíček (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Netík (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

BErTOsNadhledem (doprovod Jiří Holubička)
cs

Tomáš Trejtnar (2. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Michal Victor Janata (2. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Erik Zachar (2. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Matěj Novotný (1. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium
Ondřej Šádek (1. ročník) Zemědělská akademie a Gymnázium

Barrandovci (doprovod Miriam Šimralová)
cs

Lucie Eisnerová (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Denis Dabrowski (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Patrik Repš (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Jiří Hrachovec (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
David Zeman (1. ročník) G J. Barranda, Beroun

Bobánci
cs

Jan Pacák (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Matěj Koudelka (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jakub Poláček (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Lydie Moskvitinová (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Vilém Markvart (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Bosony (doprovod Jana Krejčíková)
cs

Adéla Hodboďová (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Marek Benda (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Radim Procházka (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Richard Weber (9. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Veronika Plodíková (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Chemical raptors (doprovod Renata Milerová)
cs

Matěj Skala (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Anna Machálková (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Matěj Spurný (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Pavel Ponek (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Kříž (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava

DaMaKaZ
cs

Kristýna Saforková (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Dan Vilimovský (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Zuzana Gřesová (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Marie Cmíralová (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jakub Ševčík (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Frantova sekta (doprovod Jan Fátor)
cs

Petra Čermáková (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Filip Novák (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Veronika Šklíbová (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Chlumecký (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Krsek (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Fyzikální smečka
cs

Soňa Husáková (2. ročník) G, Českolipská, Praha
Jan Benda (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Matouš Fiala (1. ročník) G, Českolipská, Praha
Jiří Kruchina (1. ročník) G, Českolipská, Praha
Ondřej Piroutek (1. ročník) G, Českolipská, Praha

GYMRO2 (doprovod Helena Čížková)
cs

Jakub Lipka (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Bronislav Růžička (9. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Michal Vorschneider (9. ročník) G a SOŠ, Rokycany
František Josef Babuljak (9. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Šimon Láznička (9. ročník) G a SOŠ, Rokycany

Gamča2 (doprovod Štefan Horvát)
cs

Radka Bírová (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Adrián Šegeda (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
David Belobrad (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Gamča3 (doprovod Štefan Horvát)
cs

Pavol Pivko (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Mičáň (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Viktor Balan (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Kristián Andraščík (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Stanek (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Generátor náhodných čísel (doprovod Hana Radová)
cs

Eliška Pirnosová (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Sladký (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Adam Blažek (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Baštař (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Viktorie Valdmanová (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Gymnázium Rumburk (doprovod Jana Vlasáková)
cs

Deniel Rohrbach (1. ročník) G Rumburk
Lukáš Matoušek (1. ročník) G Rumburk
Jan Purnoch (1. ročník) G Rumburk
Ladislav Krpálek (1. ročník) G Rumburk
Hung Anh Kukučka (1. ročník) G Rumburk

GymŠpiťáci (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Vít Železny (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Jakub Jandus (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Kateřina Skotnicoá (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Matěj Říha (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Štěpán Ondřej (2. ročník) G, Špitálská, Praha

Gymšpiťáčci (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Martin Mlejnecký (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Václav Výborný (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Kryštof Chajda (9. ročník) G, Špitálská, Praha
Karolína Bejšáková (9. ročník) G, Špitálská, Praha

Hoekebe
cs

Štěpán Hortlík (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Ondřej Štorek (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Kavička (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Alan Matějka (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Josef Bálek (2. ročník) G Dašická, Pardubice

Icímul (doprovod Adam Pipek)
cs

Martin Toman (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Vít Pavlík (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Štěpán Pipek (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Adam Pipek (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Lukáš Souček (2. ročník) G, Havlíčkův Brod

Jahôdky
cs

Adam Rajský (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Benjamín Benčík (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Maroš Studenič (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Matej Haverlík (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Minh Dang Huy (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Josephsonův Jev
cs

Jan Růžička (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Filip Oliver Klimoszek (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Viktor Fukala (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Filip Hůlek (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Milana Dejaková (1. ročník) G Jana Keplera, Praha

Já nevím (doprovod Miriam Šimralová)
cs

Kryštof Jakůbek (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Filip Máca (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Matěj Holub (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Ondřej Staněk (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Miroslav Veselý (2. ročník) G J. Barranda, Beroun

Kappa Club
cs

Jan Rychtera (2. ročník) G, Česká Lípa
Libor Šabaka (2. ročník) G, Česká Lípa
Matěj Lang (2. ročník) G, Česká Lípa
Richard Šulc (2. ročník) G, Česká Lípa
Rostyslav Rymarchuk (2. ročník) G, Česká Lípa

Klatovácí
cs

Jakub Kislinger (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Kryštof Boura (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Richard Váňa (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Štěpán Pressl (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Josef Beneda (1. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Kultura štolování (doprovod František Zajíc)
cs

Albert Kučera (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jakub Sechovský (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Matěj Vavroušek (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jan Toman (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Filip Müller (1. ročník) G Nad Štolou, Praha

Kuřátka (doprovod Miroslava Babilonová)
cs

Marek Bialožyt (1. ročník) G, Třinec
Lukáš Tomoszek (1. ročník) G, Třinec
Samuel Swienczyk (1. ročník) G, Třinec
Jan Ježek (2. ročník) G, Třinec
Anna Kantorová (1. ročník) G, Třinec

LEGENDY (doprovod Jana Svachova)
cs

Kryštof Volf (2. ročník) G, Benešov
Matěj Douša (2. ročník) G, Benešov
Petr Herold (2. ročník) G, Benešov
Jan Tretera (2. ročník) G, Benešov
Pavel Dřízal (2. ročník) G, Benešov

MadPhys (doprovod Jan Hrdý)
cs

Jan Červeňan (2. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Jindřich Maňas (3. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Amálie Maryášová (2. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Sára Múdra (2. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Tomáš Maňas (1. ročník) G J. Pivečky, Slavičín

Makak (doprovod Ladislava Semerádová)
cs

Kristýna Makovská (1. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Markéta Jurčíková (1. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Anna Kmentová (1. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Anna Marie Smutná (1. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Kateryna Dobrenka (9. ročník) G, Nad Alejí, Praha

Maruška (doprovod Viktoria Kárászová)
cs

Jakub Vojtech Kmeť (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Nela Ďanovská (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Molčan (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Adela Čermáková (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Meloun gang
cs

Ondřej Vitula (1. ročník) G Tišnov

Mg2 (doprovod Petra Komprdová)
cs

Michal Polák (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Petr Chalupský (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Adam Šebesta (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Čekan (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Matouš Křížek (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Neutrina
cs

Hana Slámová (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Vojtěch Stránský (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Nevrlka (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jindřich Matuška (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jiří Kalvoda (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Newtonovy hrušky (doprovod Olga Kouřimská)
cs

Rudolf Svoboda (1. ročník) G, Děčín
Patrik Kříž (1. ročník) G, Děčín
Martin Pavlovec (1. ročník) G, Děčín
Matyáš Smutný (1. ročník) G, Děčín

Ondra a jeho hodní kamarádi
cs

Milan Jiříček (2. ročník) SPŠ a VOŠ, Písek
Ondřej Polanecký (2. ročník) SPŠ a VOŠ, Písek
Richard Kropáček (2. ročník) SPŠ a VOŠ, Písek
Matěj Chlan (2. ročník) SPŠ a VOŠ, Písek
Miroslav Plecer (2. ročník) SPŠ a VOŠ, Písek

Ora et labora (doprovod Václav Šlouf)
cs

Kryštof Nekola (1. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Luboš Petráň (1. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Marcela Růžičková (1. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Lucie Ehrlichová (1. ročník) Biskupské G, České Budějovice

Parabola neexistuje (doprovod Gabriela Franikova)
cs

Peter Ridilla (3. ročník) G Poštová, Košice
Radovan Lascsák (3. ročník) G Poštová, Košice
Adam Garafa (1. ročník) G Poštová, Košice
Alex Blandón (2. ročník) G Poštová, Košice
Hugo Halasz (1. ročník) G Poštová, Košice

Quantum Limes (doprovod Šárka Richterková)
cs

Jiří Kvapil (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Grohmann (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Daniel Skýpala (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jonáš Vokal (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Filip Volmut (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Selský rozum (doprovod Irina Feldbabelová)
cs

Adam Krška (1. ročník) G, Mikulov
Eva Feldbabelová (1. ročník) Katolické gymnázium Třebíč
Patrik Kašpárek (2. ročník) Katolické gymnázium Třebíč
Mikuláš Černý (2. ročník) G, Mikulov

Space_Networking
cs

Filip Kocián (9. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín

Stavbařka (doprovod Zuzana Gromanová)
cs

Natálie Kutheilová (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Marek Broul (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Prokop Mikulášek (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Radek Pavelka (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Šulc (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

The Falcons (doprovod Petra Martišková)
cs

Hynek Jakeš (1. ročník) Slovanské G, Olomouc
David Vraj (1. ročník) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Patsch (9. ročník) Slovanské G, Olomouc
Jan Benjamin Puškáš (1. ročník) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Sklenář (3. ročník) Slovanské G, Olomouc

The one (doprovod Zdeněk Hrnčiřík)
cs

Jan Kolář (2. ročník) G L. Jaroše, Holešov
Vlastimil Štopl (2. ročník) G L. Jaroše, Holešov
Martin Pumprla (2. ročník) G L. Jaroše, Holešov
Jiří Bártek (2. ročník) SPŠ, tř. T. Bati, Zlín
Iva Rýparová (2. ročník) G L. Jaroše, Holešov

Tvoje máma (doprovod Sylva Jarošová)
cs

Vojtěch Votruba (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Nikita Ustinov (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Matouš Šafránek (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Petr Dosedla (1. ročník) G Jana Keplera, Praha
Lukáš Veškrna (1. ročník) G Jana Keplera, Praha

UTF (doprovod Karolína Kundrátová)
cs

Filip Hošek (8. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Ema Glacnerová (8. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Lukáš Bukověcký (8. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Jakub Šinták (1. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Jan Doležil (9. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany

VELKÝ TŘESK (doprovod Petr Musil)
cs

Anežka Zobačová (1. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Jakub Petr (1. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Jiří Hrdina (1. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Milan Marek (1. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Karel Pročka (1. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.

VTNS (doprovod Jana Tyle)
cs

Marek Novák (2. ročník) G, Písek
dominik oškera (2. ročník) G, Písek
vilém fiala (2. ročník) G, Písek
Jan Modrovský (2. ročník) G, Písek
jiří Čapek (2. ročník) G, Písek

Váchovci
cs

David Podrápský (2. ročník) G Teplice
Vojtěch Dvořák (2. ročník) G Teplice
Matěj Stehlík (2. ročník) G Teplice
Ondřej Hrabák (2. ročník) G Teplice
Petr Muller (2. ročník) G Teplice

Wigym (doprovod Petra Kňurová)
cs

Jakub Hlaváček (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Marek Večeřa (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Merkéta Hrabcová (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Daniel Sněhota (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Kuchař (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Zhouba N
cs

Marie Anna Coufalíková (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Anežka Ficková (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Lukáš Frk (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Ludmila Kojecká (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Vojtěch Kerrta (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha

asymetrický kruhový objezd (doprovod Jana Michaliková)
cs

Vladan Trhlík (1. ročník) G, Sokolov
Oldřich Kohoutek (1. ročník) G, Sokolov
Albert Havliček (1. ročník) G, Sokolov
Benedikt Janda (1. ročník) G, Sokolov
Marián Šustr (1. ročník) G, Sokolov

Čajíčci (doprovod Jana Tyle)
cs

Markéta Bečvářová (1. ročník) G, Písek
Gabriela Woldřichová (1. ročník) G, Písek
Jan Hlavnička (1. ročník) G, Písek
Kateřina Mrázová (1. ročník) G, Písek
Sylvie Nováková (1. ročník) G, Písek

Špitálníci (doprovod Stanislav Gottwald)
cs

Adam Jirovec (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Matěj Bílek (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Hromas (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Šimon Honsů (3. ročník) G, Špitálská, Praha

Žížaly (doprovod Miriam Šimralová)
cs

Jáchym Balaš (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Filip Kračmer (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Anna Kafková (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Jakub Herget (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Matouš Hofmeister (1. ročník) G J. Barranda, Beroun

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací