VÝSLEDKOVÁ LISTINA FYZIKLÁNÍ 2019



výsledková listina Fyziklání 2019

Podívejte se na fotky!Zadání a řešení úlohPodrobné výsledkyStatistiky týmůStatistiky úloh



Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Jaderný reaktor IV. generace A 186 1
Jindřich Jelínek (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Jiří Loun (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Richard Veselý (G, Budějovická, Praha, 4. ročník)
Tereza Pavlišová (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Jiří Janoušek (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
2 Teorie Všeho B 179 1
Viktor Materna (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Daniel Perout (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Josef Minařík (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jaroslav Herman (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
3 Šamani B 169 2
Ronald Doboš (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Samuel Amrich (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Branislav Pastula (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Samuel Novák (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Jakub Mandzák (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
4 Fanatická pětka A 165 2
Jakub Rajnštajn (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Michal Jireš (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Vojtěch Netík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Jan Vaník (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Jiří Kukla (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
5 RSDr. Gunár Karol a iné A 156 3
Jakub Hluško (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Michal Horanský (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Jakub Pravda (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Jozef Číž (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Patrik Drozdík (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Doprovod: Viktoria Kárászová
6 Gamča1 A 154 4
Matej Moško (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Jakub Schenk (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Adam Chalúpek (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Peter Kravár (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Ondrej Baranovič (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
7 Gáďa a Alfa Samci A 153 5
Jaromír Sladkovský (PORG, Praha, 4. ročník)
Matěj Krátký (PORG, Praha, 3. ročník)
Jan Vavřín (PORG, Praha, 2. ročník)
Albert Polák (PORG, Praha, 4. ročník)
Vít Gaďurek (PORG, Praha, 4. ročník)
8 Pozitróny B 149 3
Róbert Jurčo (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Martin Babača (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Róbert Jurenka (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Martin Opat (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Adam Húserka (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
9 GJAR A 145 6
Michal Lelák (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Emil Lelák (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Adam Plavčan (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Anton Matis (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Miroslav Mihalčin (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
10 Josephsonův Jev C 145 1
Jan Růžička (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Filip Oliver Klimoszek (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Viktor Fukala (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Filip Hůlek (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Milana Dejaková (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
11 Špit B 138 4
Vojtěch Žák (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
David Kománek (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Lucie Vomelová (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Klára Kulhavá (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jan Piroutek (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
12 Já bytí absolutno B 137 5
Adam Karas (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Jakub Dřevo (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Vít Gardoň (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
Karel Kraus (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
Vojtěch Ježek (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
Doprovod: Karel Heřman
13 Čermákovy mašinky A 134 7
Jiří Blaha (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Anna Kremplová (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Diana Varšíková (G, Uherské Hradiště, 3. ročník)
Adam Číž (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Jakub Zemek (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Doprovod: Miroslava Maňásková
14 Kamenní fyzici B 134 6
Václav Kohout (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Jakub Vaněk (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Jakub Švorc (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Maxmilián Pilmaier (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Ondřej Švarc (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Doprovod: Vít Doležel
15 Natives A 133 8
Kateřina Rosická (G J. Ortena, Kutná Hora, 4. ročník)
Filip Bajer (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Jakub Hejman (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Lukáš Pádecký (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
16 Š-kvarci B 131 7
Filip Koňařík (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Ondřej Daniš (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Lucie Nenutilová (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Tomáš Čajan (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Martin Garnzarz (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Doprovod: Bronislav Zachrdla
17 BrKo A 129 9
Vojtěch Breník (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Erik Kočandrle (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Adam Hlas (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Josef Hladil (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Ondřej Komora (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Doprovod: Věra Krůsová
18 α ω B 127 8
Jan Stoklasa (Mendlovo G, Opava, 3. ročník)
Tomáš Wolf (Mendlovo G, Opava, 3. ročník)
Karel Chwistek (Mendlovo G, Opava, 2. ročník)
Jakub Domes (Mendlovo G, Opava, 4. ročník)
Vojtěch Krobot (Mendlovo G, Opava, 2. ročník)
Doprovod: Dana Černínová
19 Newton, Einstein, Kroupa B 126 9
Radovan Picek (BG B. Balbína, Hradec Králové, 4. ročník)
Štěpán Šrajer (BG B. Balbína, Hradec Králové, 2. ročník)
Vojtěch Bláha (BG B. Balbína, Hradec Králové, 3. ročník)
Tomáš Pokorný (BG B. Balbína, Hradec Králové, 2. ročník)
Tomáš Salavec (BG B. Balbína, Hradec Králové, 3. ročník)
20 HARAMBE did nothing wrong! A 125 11
Filip Kukla (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Šimon Tesař (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Vojtěch Velínský (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Adam Kraj (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Vojtěch Šolc (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
21 Wigymáci A 125 10
Vojtěch David (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Jan Lukovský (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Jiří Močkoř (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Mohelník (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Tomáš Deingruber (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Petra Kňurová
22 The Falcons C 123 2
Hynek Jakeš (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
David Vraj (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
Tomáš Patsch (Slovanské G, Olomouc, 9. ročník)
Jan Benjamin Puškáš (Slovanské G, Olomouc, 1. ročník)
Tomáš Sklenář (Slovanské G, Olomouc, 3. ročník)
Doprovod: Petra Martišková
23 Jako minulej rok B 122 10
Jonáš Havelka (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Matouš Vondrášek (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Jakub Ambroz (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Adam Jirák (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Vojtěch Bauer (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
24 Zitterbewegung A 122 12
Ngoc Hung Hoang (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Petr Zahradník (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Zdeněk Vostřel (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 4. ročník)
Jaroslav Frühauf (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Hung Do (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Doprovod: Zuzana Gromanová
25 Fialôčky B 122 11
Alexandra Géciová (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Viktória Ralbovská (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Daniel Holek (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Jakub Jobus (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Michal Palič (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
26 Gamča3 C 118 3
Pavol Pivko (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Jozef Mičáň (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Viktor Balan (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Kristián Andraščík (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Samuel Stanek (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
27 Čučoriedky A 117 14
Andrej Vikartovský (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Richard Rippel (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Alexander Velič (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Radovan Tvrďák (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
28 Dašák B 117 12
Lukáš Nejezchleb (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Jakub Sakař (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Matěj Formánek (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Petr Král (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Petr Filip (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
29 (J)elita z GPB A 117 13
Daniel Pindur (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Petr Lisník (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Gabriela Diasová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Rostislav Berezjuk (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
Daniel Fišer (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 4. ročník)
30 Generátor náhodných čísel C 113 4
Eliška Pirnosová (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Ondřej Sladký (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Adam Blažek (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Ondřej Baštař (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Viktorie Valdmanová (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Hana Radová
31 Parabola neexistuje C 110 5
Peter Ridilla (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Radovan Lascsák (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Adam Garafa (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Alex Blandón (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Hugo Halasz (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
32 Gyra A 108 15
Jakub Chlum (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Jan Lexa (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Martin Motejlek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Vít Sladký (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Tereza Císařová (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Doprovod: Tomáš Hofrichter
33 Klatovácí C 107 6
Jakub Kislinger (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Kryštof Boura (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Richard Váňa (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Štěpán Pressl (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Josef Beneda (G J. Vrchlického, Klatovy, 1. ročník)
34 BrainPower A 102 16
Michal Jůza (G, Benešov, 4. ročník)
Kristián Matuštík (G, Benešov, 4. ročník)
Vojtěch Pokorný (G, Benešov, 4. ročník)
Jan Cháb (G, Benešov, 4. ročník)
Jan Vaněček (G, Benešov, 4. ročník)
35 Poutníci A 101 17
Kryštof Veřtát (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Jakub Veřtát (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Jáchym Lis (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Marek Bedřich (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Jakub Malínek (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
36 Fyzikální smečka C 100 7
Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha, 2. ročník)
Jan Benda (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Matouš Fiala (G, Českolipská, Praha, 1. ročník)
Jiří Kruchina (G, Českolipská, Praha, 1. ročník)
Ondřej Piroutek (G, Českolipská, Praha, 1. ročník)
37 Gamča2 C 100 8
Radka Bírová (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Martin Bucko (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Adrián Šegeda (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Jozef Csipes (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
David Belobrad (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
38 Via noctis A 100 18
Vít Jůza (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Kateřina Charvátová (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Kristýna Kratochvílová (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Helena Nováková (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Matyáš Kroupa (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
39 Za fyziku a Poštovú A 99 19
Dávid Šatala (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Maroš Mešter (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Martin Melicher (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Timotej Župina (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Beáta Hroncová (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
40 Jahôdky C 98 9
Adam Rajský (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Benjamín Benčík (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Maroš Studenič (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Matej Haverlík (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Minh Dang Huy (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
41 Neutrina C 97 10
Hana Slámová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Vojtěch Stránský (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Tomáš Nevrlka (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Jindřich Matuška (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Jiří Kalvoda (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
42 Trzyniec Centrum A 96 20
Daniel Martynek (G, Třinec, 4. ročník)
Martin Novotný (G, Třinec, 4. ročník)
Štěpán Stryja (G, Třinec, 4. ročník)
Michael Csepcsar (G, Třinec, 4. ročník)
Lukáš Míra (G, Třinec, 3. ročník)
Doprovod: Pavlína Madari
43 Tvoje máma C 96 11
Vojtěch Votruba (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Nikita Ustinov (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Matouš Šafránek (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Petr Dosedla (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Lukáš Veškrna (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Sylva Jarošová
44 Dlouhý, Široký a Bystrozraká B 95 13
Veronika Hendrychová (G, Turnov, 3. ročník)
Vojtěch Zeller (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Antonín Hejný (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
45 Tým Jaromíra Soukupa A 95 21
Miroslav Holeček (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Anna Cihlářová (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Martin Hubal (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Dominika Hájková (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Lukáš Málek (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
46 Kladenská kavárna A 94 22
Matěj Kripner (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Kateřina Najmanová (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Filip Brukner (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Vojtěch Svoboda (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Karel Vítek (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Doprovod: Lucie Pelikánová
47 Kappa Club C 94 12
Jan Rychtera (G, Česká Lípa, 2. ročník)
Libor Šabaka (G, Česká Lípa, 2. ročník)
Matěj Lang (G, Česká Lípa, 2. ročník)
Richard Šulc (G, Česká Lípa, 2. ročník)
Rostyslav Rymarchuk (G, Česká Lípa, 2. ročník)
48 ... B 93 14
Eva Vochozková (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Marek Duchaň (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Ondřej Brdečko (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
49 ChesSins B 92 15
Adam Vavrečka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Michal Stolař (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Viktor Vařeka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Ondřej Havelka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Jonáš Jarolím (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
50 Hoekebe C 90 13
Štěpán Hortlík (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Ondřej Štorek (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Petr Kavička (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Alan Matějka (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Josef Bálek (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
51 CATS College Canterbury A 90 23
Ricardo Skewes Zorrilla (Tecnológico de Monterrey, 3. ročník)
Roman Demianovych (CATS College Canterbury, 3. ročník)
Mateo Guzmán Subiría (CATS College Canterbury, 3. ročník)
Ermal Bejko (CATS College Canterbury, 3. ročník)
52 Gymro B 90 16
Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Tereza Kašáková (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Šárka Beranová (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Alexandra Planetová (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Vojtěch Špilar (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Doprovod: Helena Čížková
53 GymŠpiťáci C 88 14
Vít Železny (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Jakub Jandus (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Kateřina Skotnicoá (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Matěj Říha (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Štěpán Ondřej (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
54 Tým UVD B 85 17
Miroslav Boštík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Vojtěch Brandejs (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Ondřej Fiala (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Jan Polnický (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Adam Hušek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Doprovod: František Štěpánek
55 GJS Zlín A 84 24
Tomáš Vrbovský (G, nám. TGM, Zlín, 4. ročník)
Kristýna Kamenářová (G, nám. TGM, Zlín, 4. ročník)
Adéla Maroňcová (G, nám. TGM, Zlín, 4. ročník)
Lucie Kundratová (G, nám. TGM, Zlín, 4. ročník)
Vilém Vaňhara (G, nám. TGM, Zlín, 3. ročník)
Doprovod: Albert Vacek
56 Na párek a dom s Jančou B 84 18
Amálie Dostalíková (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Vít Ulehla (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Adam Zemánek (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Jana Pallová (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
Štěpán Zapadlo (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Doprovod: Adam Zemánek
57 Mg2 C 84 15
Michal Polák (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Petr Chalupský (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Adam Šebesta (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Jakub Čekan (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Matouš Křížek (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
58 8>=4 C 82 16
Daniel Locker (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Vincent Drtík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Jakub Dodek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Ondřej Matějíček (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Jiří Netík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
59 Šamani na ntou A 81 25
Jan Horák (G Masarykovo nám., Kroměříž, 4. ročník)
Petr Mrázek (G Masarykovo nám., Kroměříž, 4. ročník)
Kryštof Kobliha (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
Veronika Čírtková (G Masarykovo nám., Kroměříž, 4. ročník)
Karel Ramiš (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
60 Jsme mimo obraz B 81 19
Martin Beneš (G, Jihlava, 2. ročník)
Josef Hruška (G, Jihlava, 2. ročník)
Tadeáš Havlík (G, Jihlava, 2. ročník)
Petr Fiedler (G, Jihlava, 2. ročník)
Martin Zimen (G, Jihlava, 4. ročník)
Doprovod: Tomáš Krásenský
61 Colegio Retamar A A 81 27
Jose Antonio Guzman Funck (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Jacobo Vila (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Alejandro Zapata (Col. Retamar, Spain, 4. ročník)
Doprovod: José Francisco Romero García
62 Finemen B 81 20
Jaroslav Scheinpflug (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Jan Cába (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Štěpán Skalka (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Jaromír Urban (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Martin Putzer (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Doprovod: Šárka Adamcová
63 Disperze jader A 81 26
Johana Dvořáková (G, Trutnov, 4. ročník)
Matěj Drahník (G, Trutnov, 4. ročník)
Martin Salaj (G, Trutnov, 4. ročník)
Daniel Krátký (G, Trutnov, 3. ročník)
Adam Grunt (G, Trutnov, 3. ročník)
Doprovod: Johana Dvořáková
64 Zemiačiky B 80 21
Anna Jambrichová (Bilingválne G, Sučany, 2. ročník)
Nadiya Balanchuk (Bilingválne G, Sučany, 2. ročník)
Samuel Čavoj (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Jana Kubová (Bilingválne G, Sučany, 2. ročník)
Daša Novysedláková (Bilingválne G, Sučany, 3. ročník)
65 Spatio-temporal colinearity A 80 28
Oliver Šmakal (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Pavlína Kružíková (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Denisa Průšová (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
David Schacherl (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Veronika Nováčková (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
66 RKG - KelvinKeplerKurchatov A 78 29
Vladimirs Scigolevs (Riga Classical Gymnasium, 4. ročník)
Robert Gordin (Riga Classical Gymnasium, 4. ročník)
Arturs Maslenkovs (Riga Classical Gymnasium, 4. ročník)
Nika Kutuzova (Riga Classical Gymnasium, 4. ročník)
Romans Prokopjevs (Riga Classical Gymnasium, 4. ročník)
Doprovod: Galina Rafalsone
67 JGN Gold Stars B 78 22
Jakub Ježek (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Matyáš Háze (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Tomáš Heger (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Jana Možíšová (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Marek Balcar (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
68 Selský rozum C 78 17
Adam Krška (G, Mikulov, 1. ročník)
Eva Feldbabelová (Katolické gymnázium Třebíč, 1. ročník)
Patrik Kašpárek (Katolické gymnázium Třebíč, 2. ročník)
Mikuláš Černý (G, Mikulov, 2. ročník)
Doprovod: Irina Feldbabelová
69 KOLOUŠCI B 77 23
Vojtěch Nováček (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Klára Hubínková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
Šimon Pekár (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
Vít Vokroj (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Martin Hubata (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Věra Krůsová
70 Richmond Park Sarajevo A 77 30
Nedim Balihodžić (Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH, 3. ročník)
Sara-Medina Šehović (Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH, 3. ročník)
Maida Štulanović (Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH, 4. ročník)
Amer Bešo (Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH, 4. ročník)
Muhamed Sokolović (International School of Sarajevo, 4. ročník)
71 BErTOsNadhledem C 75 18
Tomáš Trejtnar (Zemědělská akademie a Gymnázium, 2. ročník)
Michal Janata (Zemědělská akademie a Gymnázium, 2. ročník)
Erik Zachar (Zemědělská akademie a Gymnázium, 2. ročník)
Matěj Novotný (Zemědělská akademie a Gymnázium, 1. ročník)
Ondřej Šádek (Zemědělská akademie a Gymnázium, 1. ročník)
Doprovod: Jiří Holubička
72 Quantum Limes C 74 19
Jiří Kvapil (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Ondřej Grohmann (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Daniel Skýpala (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Jonáš Vokal (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Filip Volmut (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Doprovod: Šárka Richterková
73 Fuj-a-wej B 74 24
Martin Bican (G, Prachatice, 3. ročník)
Kateřina Karbusová (G, Prachatice, 3. ročník)
Tereza Houserová (G, Prachatice, 3. ročník)
Vít Neužil (G, Prachatice, 3. ročník)
Jan Binka (G, Prachatice, 2. ročník)
Doprovod: Lukáš Šmahel
74 Zhouba N C 73 20
Marie Anna Coufalíková (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Anežka Ficková (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Lukáš Frk (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Ludmila Kojecká (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Kerrta (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
75 Colegio Retamar B B 72 25
Javier Gómez Llano (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Javier Sanchez Bonilla (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Juan Alvarez Ordinas (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Alvaro Valderrabano Megias (Col. Retamar, Spain, 2. ročník)
Tomas Montilla Garcia (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Doprovod: José Francisco Romero García
76 MI6 A 72 31
Kristýna Sýkorová (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Daniela Priesolová (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Michal Mikeska (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Radomír Mielec (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Petr Stádník (G F. Hajdy, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
77 Szimere Bindis B 72 26
Hana Kluvancová (G Párovská, Nitra, 3. ročník)
Svetlana Rampašeková (G Párovská, Nitra, 3. ročník)
Tatiana Matejková (G Párovská, Nitra, 3. ročník)
František Stupka (G Párovská, Nitra, 3. ročník)
Samuel Šabík (G Párovská, Nitra, 3. ročník)
Doprovod: Miloš Bíro
78 Maruška C 72 21
Jakub Vojtech Kmeť (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Nela Ďanovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Tomáš Zatroch (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Matúš Molčan (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Adela Čermáková (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Viktoria Kárászová
79 Kuřátka C 71 22
Marek Bialožyt (G, Třinec, 1. ročník)
Lukáš Tomoszek (G, Třinec, 1. ročník)
Samuel Swienczyk (G, Třinec, 1. ročník)
Jan Ježek (G, Třinec, 2. ročník)
Anna Kantorová (G, Třinec, 1. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
80 G - JAK B 71 28
Jakub Svozil (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Matouš Cimala (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Matěj Novotný (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Silvie Paprskářová (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Matrix Svoboda (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Doprovod: Yveta Ančincová
81 StDr B 71 27
Tomáš Šimek (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Gabriel Ščurka (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Lucia Tóthová (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Viktória Mária Bánovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Matúš Hladký (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Viktoria Kárászová
82 ZAGym A 71 32
Matěj Holubička (Zemědělská akademie a Gymnázium, 3. ročník)
Tereza Němcová (Zemědělská akademie a Gymnázium, 3. ročník)
David Kozák (Zemědělská akademie a Gymnázium, 4. ročník)
Antoním Křovina (Zemědělská akademie a Gymnázium, 4. ročník)
Tereza Portychová (Zemědělská akademie a Gymnázium, 4. ročník)
Doprovod: Jiří Holubička
83 π - vo A 71 33
Eduard Frlička (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Erik Scholcz (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Michal Gurčík (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Ema Salugova (G Školská, Spišská Nová Ves, 4. ročník)
Radka Hatalova (G Školská, Spišská Nová Ves, 3. ročník)
84 Ploutvičky B 69 29
Jiří Moc (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Marek Čermák (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Martin Uždil (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Martin Stuchlík (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Michal Matoulek (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
85 GradientDivergence B 68 30
Zdeněk Legerský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Lucie Kunčarová (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Ondřej Kozelský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Doležal (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Josef Knápek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
86 Šumperští lepšolidi A 67 35
Antonín Štrpka (G, Šumperk, 4. ročník)
Michal Horáček (G, Šumperk, 4. ročník)
Jan Ristovský (G, Šumperk, 3. ročník)
Richard Elsner (G, Šumperk, 4. ročník)
Doprovod: Karel Měšťánek
87 Seš-Lost A 67 34
Petr Semerák (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Kurt Hartmann (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Jaromír Poláček (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Štěpán Filip (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Pikman (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
88 Zkusíme, uvidíme B 67 31
Jan Mareš (G, Lanškroun, 4. ročník)
Martin Bureš (G, Lanškroun, 3. ročník)
Radim Stejskal (G, Lanškroun, 3. ročník)
Filip Gregora (G, Lanškroun, 2. ročník)
Doprovod: Bohdana Najmanová
89 (J)elita z Dašáku C 65 23
Jakub Ferenčík (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Antonín Rousek (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Petra Sankotová (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Kateřina Koberová (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Vojtěch Váňa (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
90 Thomsonův pudinkový tým A 64 36
František Záhorec (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Petr Borňás (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Jan Záhorec (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Tomáš Laube (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Vít Salava (G, Roudnice nad Labem, 1. ročník)
91 Wigym C 64 24
Jakub Hlaváček (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Marek Večeřa (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Merkéta Hrabcová (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Daniel Sněhota (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Kuchař (Wichterlovo G, Ostrava, 2. ročník)
Doprovod: Petra Kňurová
92 Waffen_FY A 64 37
Hynek Steinmetz (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Karel Lysý (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Veronika Nováková (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Petr Linhart (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Jan Licek (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
93 MadPhys C 63 25
Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín, 2. ročník)
Jindřich Maňas (G J. Pivečky, Slavičín, 3. ročník)
Amálie Maryášová (G J. Pivečky, Slavičín, 2. ročník)
Sára Múdra (G J. Pivečky, Slavičín, 2. ročník)
Tomáš Maňas (G J. Pivečky, Slavičín, 1. ročník)
Doprovod: Jan Hrdý
94 Růžoví poníci A 61 38
Marek Běloušek (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Filip Fryš (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Marek Pinta (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Aleš Melzer (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Andrea Krouparova (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
95 Váchovci C 61 26
David Podrápský (G Teplice, 2. ročník)
Vojtěch Dvořák (G Teplice, 2. ročník)
Matěj Stehlík (G Teplice, 2. ročník)
Ondřej Hrabák (G Teplice, 2. ročník)
Petr Muller (G Teplice, 2. ročník)
96 Higgsovy bosony A 60 39
Barbora Vášová (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Michal Holec (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Vojtěch Pavlas (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Michael Šulc (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Daniel Čech (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
97 Amok A 58 40
Michal Němec (G, Vídeňská, Brno, 3. ročník)
Aneta Pelíšková (G, Vídeňská, Brno, 3. ročník)
Ota Mikušek (G, Vídeňská, Brno, 3. ročník)
Jakub Šťastný (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
98 DaMaKaZ C 57 27
Kristýna Saforková (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Dan Vilimovský (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Zuzana Gřesová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Marie Cmíralová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
Jakub Ševčík (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 2. ročník)
99 WIGYM1 B 57 32
Martin Štípal (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Vojtěch Matulík (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Lukáš Metz (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Šimon Galajda (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Michaela Oudová (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Petra Kňurová
100 Icímul C 57 28
Martin Toman (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Vít Pavlík (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Štěpán Pipek (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Adam Pipek (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Lukáš Souček (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Doprovod: Adam Pipek
101 Promovaní inženýři A 57 41
Štěpán Tichý (G, Jateční, Ústí nad Labem, 4. ročník)
Michal Trejdl (G, Jateční, Ústí nad Labem, 4. ročník)
Vít Bechyňský (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
Anna Kimlová (G, Jateční, Ústí nad Labem, 2. ročník)
Jan Koudelka (G, Jateční, Ústí nad Labem, 3. ročník)
Doprovod: Dagmar Müllerová
102 3.141592654zza B 56 34
Radek Chládek (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Aleš Hanžlík (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Vít Anderle (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Jan Kadlec (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Josef Luxa (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Doprovod: Václav Šlouf
103 Petříci B 56 33
Martina Lehká (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Klára Hortlíková (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Karolína Dalecká (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Vojtěch Holásek (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Rudolf Kleisl (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
104 Chleba s máslem B 56 35
Ota Michálek (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Kateřina Kopecká (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Martin Cmiel (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
Tomáš Kolibáč (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
105 LEGENDY C 56 29
Kryštof Volf (G, Benešov, 2. ročník)
Matěj Douša (G, Benešov, 2. ročník)
Petr Herold (G, Benešov, 2. ročník)
Jan Tretera (G, Benešov, 2. ročník)
Vojtěch Koš (G, Benešov, 2. ročník)
Doprovod: Jana Svachova
106 Chemical raptors C 53 30
Matěj Skala (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Anna Machálková (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Matěj Spurný (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Pavel Ponek (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Kříž (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
107 VTNS C 53 31
marek novák (G, Písek, 2. ročník)
dominik oškera (G, Písek, 2. ročník)
vilém fiala (G, Písek, 2. ročník)
jan modrovský (G, Písek, 2. ročník)
jiří Čapek (G, Písek, 2. ročník)
Doprovod: jana tyle
108 Rovnoběžky A 53 42
Adam Gottfried (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Marek Holeček (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Martin Picek (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Iva Koblížková (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Jan Bureš (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
109 Kolemjdoucí workoholici! A 51 43
Max Nonfried (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Kateřina Krejčíková (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Tomáš Hefler (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Břetislav Kubeš (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Dominika Soukupová (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Ivana Sirotková
110 Gymšpiťáčci C 51 32
Martin Mlejnecký (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Václav Výborný (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Kryštof Chajda (G, Špitálská, Praha, 9. ročník)
Karolína Bejšáková (G, Špitálská, Praha, 9. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
111 Mickeyho klubík A 48 44
Jan Vysloužil (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Molin (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Jindřich Bělka (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Cuberek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Pavel Kraus (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
112 Stavbařka C 47 33
Natálie Kutheilová (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Marek Broul (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Prokop Mikulášek (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Radek Pavelka (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Petr Šulc (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Doprovod: Zuzana Gromanová
113 GymplKladno B 46 36
Richard Rubáš (G nám. E. Beneše, Kladno, 2. ročník)
Matěj Mezera (G nám. E. Beneše, Kladno, 2. ročník)
Jan Růžička (G nám. E. Beneše, Kladno, 2. ročník)
Filip Ruta (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Michal Hevessy (G nám. E. Beneše, Kladno, 4. ročník)
Doprovod: Vít Doležel
114 Makak C 46 34
Kristýna Makovská (G, Nad Alejí, Praha, 1. ročník)
Markéta Jurčíková (G, Nad Alejí, Praha, 1. ročník)
Anna Kmentová (G, Nad Alejí, Praha, 1. ročník)
Anna Marie Smutná (G, Nad Alejí, Praha, 1. ročník)
Kateryna Dobrenka (G, Nad Alejí, Praha, 9. ročník)
Doprovod: Ladislava Semerádová
115 Borovička B 45 39
Matěj Hasala (G Teplice, 3. ročník)
Jan Podlucký (G Teplice, 3. ročník)
Kateřina Panešová (G Teplice, 3. ročník)
Dalibor Pavelčík (G Teplice, 3. ročník)
Sára Krinerová (G Teplice, 3. ročník)
Doprovod: Vladislav Jedlička
116 Gymnázium Mělník B 45 38
Ondřej Žežule (G, Nymburk, 2. ročník)
Ondřej Galuščák (G, Nymburk, 2. ročník)
Václav Novotný (G, Nymburk, 3. ročník)
Oliver Křenek (G, Nymburk, 2. ročník)
117 Laba a spol. B 45 37
Tomáš Laba (G, Třinec, 3. ročník)
Adam Gabrys (G, Třinec, 2. ročník)
Karolína Czepczorová (G, Třinec, 2. ročník)
Dominik Horňák (G, Třinec, 2. ročník)
Vojtěch Spratek (G, Třinec, 2. ročník)
Doprovod: Pavlína Madari
118 προσωρινός A 44 45
Jakub Růžička (G, Nymburk, 4. ročník)
Lukáš Hora (G, Nymburk, 4. ročník)
Vojtěch Drška (G, Nymburk, 4. ročník)
119 Frantova sekta C 43 36
Petra Čermáková (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Filip Novák (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Veronika Šklíbová (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Michal Chlumecký (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Tomáš Krsek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
120 Štola života B 43 40
Tomáš Šabata (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Jakub Král (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Emílie Puttová (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Lucie Šifnerová (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Doprovod: František Zajíc
121 Já nevím C 43 35
Kryštof Jakůbek (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Filip Máca (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Matěj Holub (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Ondřej Staněk (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Miroslav Veselý (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
122 Frogwill B 42 41
Bojana Popov (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Tamara Ranisovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Tamara Komlenski (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 3. ročník)
Mihajlo Bogdanovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 2. ročník)
Luka Vukovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia, 1. ročník)
Doprovod: Vasa Vucurevic
123 GymŠpit B 41 43
Radek Folprecht (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jan Kousalík (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Martin Pfrogner (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
František Čížek (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Doležal (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
124 Chiba B 41 42
Karolina Helemiková (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Julie Šlamborová (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Šárka Lísková (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Jan Toman (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Jaroslav Pryjmak (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Doprovod: Olga Kloučková
125 Gykas B 41 44
Marek Nestěra (G K. Sladkovského, Praha, 3. ročník)
Oldřich Novotný (G K. Sladkovského, Praha, 4. ročník)
Jan Macháček (G K. Sladkovského, Praha, 3. ročník)
Filip Gregor (G K. Sladkovského, Praha, 4. ročník)
Adéla Kulhavá (G K. Sladkovského, Praha, 1. ročník)
126 Kouřoví Vlci B 40 45
Ondřej Haluza (G, Děčín, 3. ročník)
Karel Lintimer (G, Děčín, 3. ročník)
Karel Černý (G, Děčín, 3. ročník)
Daniel Vogel (G, Děčín, 3. ročník)
Lukáš Zámečník (G, Děčín, 3. ročník)
Doprovod: Olga Kouřimská
127 Caput cavas A 40 46
Ondřej Bašanda (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
David Šilhán (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Adéla Šichnárková (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Radek Trchalík (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Honěk (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
128 asymetrický kruhový objezd C 39 37
Vladan Trhlík (G, Sokolov, 1. ročník)
Oldřich Kohoutek (G, Sokolov, 1. ročník)
Albert Havlíček (G, Sokolov, 1. ročník)
Benedikt Janda (G, Sokolov, 1. ročník)
Marián Šustr (G, Sokolov, 1. ročník)
Doprovod: Jana Michaliková
129 GYMRO2 C 38 38
Jakub Lipka (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Bronislav Růžička (G a SOŠ, Rokycany, 9. ročník)
Michal Vorschneider (G a SOŠ, Rokycany, 9. ročník)
František Josef Babuljak (G a SOŠ, Rokycany, 9. ročník)
Šimon Láznička (G a SOŠ, Rokycany, 9. ročník)
Doprovod: Helena Čížková
130 Patrik a sedmikrásky B 38 46
Eliška Kratochvílová (G, Kadaň, 3. ročník)
Jana Spurna (G, Kadaň, 3. ročník)
Patrik Šmátrala (G, Kadaň, 3. ročník)
Jaroslava Jahodová (G, Kadaň, 3. ročník)
Eliška Syrovátková (G, Kadaň, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
131 Newtonovy hrušky C 35 39
Rudolf Svoboda (G, Děčín, 1. ročník)
Patrik Kříž (G, Děčín, 1. ročník)
Martin Pavlovec (G, Děčín, 1. ročník)
Matyáš Smutný (G, Děčín, 1. ročník)
Doprovod: Olga Kouřimská
132 Bobánci C 34 40
Jan Pacák (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Matěj Koudelka (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Jakub Poláček (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Lydie Moskvitinová (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Vilém Markvart (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
133 The one C 33 41
Jan Kolář (G L. Jaroše, Holešov, 2. ročník)
Vlastimil Štopl (G L. Jaroše, Holešov, 2. ročník)
Martin Pumprla (G L. Jaroše, Holešov, 2. ročník)
Jiří Bártek (SPŠ, tř. T. Bati, Zlín, 2. ročník)
Iva Rýparová (G L. Jaroše, Holešov, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Hrnčiřík
134 Meloun gang C 32 42
Ondřej Vitula (G Tišnov, 1. ročník)
135 Kultura štolování C 29 43
Albert Kučera (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Jakub Sechovský (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Matěj Vavroušek (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Jan Toman (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Filip Müller (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Doprovod: František Zajíc
136 Ondra a jeho hodní kamarádi C 28 45
Milan Jiříček (SPŠ a VOŠ, Písek, 2. ročník)
Ondřej Polanecký (SPŠ a VOŠ, Písek, 2. ročník)
Richard Kropáček (SPŠ a VOŠ, Písek, 2. ročník)
Matěj Chlan (SPŠ a VOŠ, Písek, 2. ročník)
Miroslav Plecer (SPŠ a VOŠ, Písek, 2. ročník)
137 Bosony C 28 44
Adéla Hodboďová (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Marek Benda (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Radim Procházka (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Richard Weber (G a SOŠP, Čáslav, 9. ročník)
Veronika Plodíková (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
138 Celkem chytrý z Kadaně B 27 47
Klára Kňavová (G, Kadaň, 3. ročník)
Lenka Podhorna (G, Kadaň, 3. ročník)
Fabián Bodnár (G, Kadaň, 3. ročník)
Jiří Klepp (G, Kadaň, 3. ročník)
Matěj Kaška (G, Kadaň, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
139 VELKÝ TŘESK C 26 46
Anežka Zobačová (G Neumannova, Žďár n. S., 1. ročník)
Jakub Petr (G Neumannova, Žďár n. S., 1. ročník)
Jiří Hrdina (G Neumannova, Žďár n. S., 1. ročník)
Milan Marek (G Neumannova, Žďár n. S., 1. ročník)
Karel Pročka (G Neumannova, Žďár n. S., 1. ročník)
Doprovod: Petr Musil
140 Žížaly C 26 47
Jáchym Balaš (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Filip Kračmer (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Anna Kafková (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Jakub Herget (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Matouš Hofmeister (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
141 Falcon A 25 47
Adam Huleš (G, Sokolov, 4. ročník)
Marie Wagnerová (G, Sokolov, 3. ročník)
Jakub Končal (G, Sokolov, 4. ročník)
Tereza Dvořáková (G, Sokolov, 4. ročník)
Doprovod: Jana Michaliková
142 Gymnázium Rumburk C 24 48
Jan Štefl (G Rumburk, 1. ročník)
Lukáš Matoušek (G Rumburk, 1. ročník)
Jan Purnoch (G Rumburk, 1. ročník)
Ladislav Krpálek (G Rumburk, 1. ročník)
Hung Anh Kukučka (G Rumburk, 1. ročník)
Doprovod: Jana Vlasáková
143 Barrandovci C 23 49
Lucie Eisnerová (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Denis Dabrowski (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Patrik Repš (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Jiří Hrachovec (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
David Zeman (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
144 Gymnázium Chotěboř A 23 48
Matěj Moravec (G Chotěboř, 2. ročník)
Eliška Ondráčková (G Chotěboř, 2. ročník)
Ondrej Pecina (G Chotěboř, 2. ročník)
Alžběta Fiedlerová (G Chotěboř, 2. ročník)
Jiří Frühbauer (G Chotěboř, 2. ročník)
Doprovod: Vladislav Smejkal
145 GYMRO3 B 21 48
Tomáš Pekárek (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Vojtěch Nový (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Štěpán Lisý (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Václav Kraidl (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Arian Adam Ott (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Doprovod: Helena Čížková
146 UTF C 20 50
Filip Hošek (Masarykovo klasické G, Říčany, 8. ročník)
Ema Glacnerová (Masarykovo klasické G, Říčany, 8. ročník)
Lukáš Bukověcký (Masarykovo klasické G, Říčany, 8. ročník)
Jakub Šinták (Masarykovo klasické G, Říčany, 1. ročník)
Jan Doležil (Masarykovo klasické G, Říčany, 9. ročník)
Doprovod: Karolína Kundrátová
147 Ora et labora C 18 51
Kryštof Nekola (Biskupské G, České Budějovice, 1. ročník)
Luboš Petráň (Biskupské G, České Budějovice, 1. ročník)
Marcela Růžičková (Biskupské G, České Budějovice, 1. ročník)
Lucie Ehrlichová (Biskupské G, České Budějovice, 1. ročník)
Doprovod: Václav Šlouf
148 233IQ, 23cm, 2,3promile B 17 49
Vojtěch Žíla (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Filip Tedenac (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Václav Valenta (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
Adam Škvrna (Biskupské G, Brno, 3. ročník)
149 Čajíčci C 16 52
Markéta Bečvářová (G, Písek, 1. ročník)
Gabriela Woldřichová (G, Písek, 1. ročník)
Jan Hlavnička (G, Písek, 1. ročník)
Kateřina Mrázová (G, Písek, 1. ročník)
Sylvie Nováková (G, Písek, 1. ročník)
Doprovod: jana tyle
150 Space_Networking C 13 53
Filip Kocián (G, Lesní čtvrť, Zlín, 9. ročník)
151 Špitálníci C 5 54
Adam Jírovec (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Matěj Bílek (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Adam Hromas (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Šimon Honsů (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací