PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (49 týmů)

'); DROP TABLE Tymy;-- (doprovod Olga Pražanová)

Lukáš Mikan (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Novotná (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Dobrovolná (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Venclová (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Šimon Kimák (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Achtung Wurmloch!

Adam Dejl (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Ondřej Dvořák (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Pavel Hudec (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Pavlína Slavníková (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Tadeáš Němec (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha

BrainPower

Michal Jůza (3. ročník) G, Benešov
Kristián Matuštík (3. ročník) G, Benešov
Jan Cháb (3. ročník) G, Benešov
Adam Foubík (3. ročník) G, Benešov
Vojtěch Pokorný (3. ročník) G, Benešov

CAGN (doprovod Václav Šlouf)

Anna Rosenkrancová (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Pavel Němeček (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Lenka Šáchová (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Matěj Nedvěd (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Ondřej Provod (4. ročník) Biskupské G, České Budějovice

Cornuova spirála (doprovod Monika Bouchalová)

Šimon Karch (4. ročník) G Komenského, Havířov
Josef Štefl (4. ročník) G Komenského, Havířov
Filip Bartoš (4. ročník) G Komenského, Havířov
Ondřej Krabec (3. ročník) G Komenského, Havířov
Jakub Delong (3. ročník) G Komenského, Havířov

Cyklopentanoperhydrofenanthren

Tomáš Dulava (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Alexandr Jankov (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Radan Vincenec (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Michal Novák (3. ročník) Matiční G, Ostrava

Dodáme později

Soňa Burešová (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Michaela Černá (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Kateřina Limburská (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha
Dominik Chaloupka (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha
Tomáš Vondráček (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Dopplerovy zebry (doprovod Lenka Plachtová)

Jaroslav Hrubý (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Jandásek (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lucie Kunčarová (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Radek Zajíček (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Ondřej Kozelský (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Dragounská jízda (doprovod Vladislav Jedlička)

Michal Košek (4. ročník) G Teplice
Michal Dragoun (4. ročník) G Teplice
Adéla Hanková (4. ročník) První české G, Karlovy Vary
Martin Krutský (4. ročník) G Teplice
Kateřina Krausová (4. ročník) G Teplice

Fanatická pětka (doprovod Jan Fátor)

Jakub Rajnštajn (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Vaník (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Maxmilián Kocourek (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

GJH A

Matej Parada (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Michaela Leinwatherová (4. ročník) GJP, BA
Veronika Rečková (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Patrik Drozdík (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Bohdan Jóža (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GVOZA (doprovod Ľubomír Konrád)

Šimon Pajger (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Miroslav Šoška (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Andrej Paluch (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Mária Polačková (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Dominik Melkovič (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina

Grupa Líných Povalečů

Anna Mírková (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Tomáš Sandrini (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Jarda Beneš (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Max Nonfried (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Viktor Procházka (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň

GČL1 (doprovod Zdeněk Ježák)

Vít Mareš (3. ročník) G, Česká Lípa
Petr Kaiser (3. ročník) G, Česká Lípa
Pavel Šorf (3. ročník) G, Česká Lípa
Radek Málek (3. ročník) G, Česká Lípa
Anna Kučerová (3. ročník) G, Česká Lípa

GČL2 (doprovod Zdeněk Ježák)

Tomáš Kytka (4. ročník) G, Česká Lípa
Tereza Baštová (4. ročník) G, Česká Lípa
Vilém Hron (4. ročník) G, Česká Lípa
Eliška Povolná (3. ročník) G, Česká Lípa
Jan Kováč (2. ročník) G, Česká Lípa

Hatalom (doprovod Lidmila Krchová)

Jan Vepřek (4. ročník) G Opatov, Praha
Patrik Novotný (4. ročník) G Opatov, Praha
Jakub Suchánek (4. ročník) G Opatov, Praha
Vojtěch Cibulka (3. ročník) G Opatov, Praha
Jakub Zeman (4. ročník) G Opatov, Praha

KUŘECÍ STRIPSY (doprovod Alena Marková)

Veronika Roubínová (4. ročník) G, Kadaň
David Roubín (4. ročník) G, Kadaň
Vojtěch Müller (4. ročník) G, Kadaň
Filip Šimána (4. ročník) G, Kadaň
Zuzana Součková (4. ročník) G, Kadaň

Katkastic

Sára Belejová (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Katarína Dančejová (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Katarína Častulíková (4. ročník) 1. súkromné G v Bratislave
Kristián Šalata (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Katarína Skopalová (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce

Klub plešatých alkoholiků (doprovod Ondřej Lev)

Lukáš Červený (4. ročník) G, Trutnov
Marek Cerman (4. ročník) G, Trutnov
Filip Holý (4. ročník) G, Trutnov
Michal Minařík (4. ročník) G, Trutnov
Jakub Rypan (4. ročník) G, Trutnov

Kratochvíle (doprovod Radovan Růžička)

Monika Hyláková (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Dryml (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Marek (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Martin Klekar (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jiří Hájek (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Landau's Apprentices

Vít Beran (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Miroslava Novoveská (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Viktor Rosman (4. ročník) G, Pelhřimov
Tomáš Čížek (4. ročník) G, Pelhřimov
Josef Martínek (4. ročník) G, Pelhřimov

League of Justice (doprovod Miroslava Maňásková)

Jiří Blaha (3. ročník) G, Uherské Hradiště
Jakub Zemek (3. ročník) G, Uherské Hradiště
Jan Šabata (3. ročník) G, Uherské Hradiště
Pavel Stojaspal (4. ročník) G, Uherské Hradiště
Adam Číž (3. ročník) G, Uherské Hradiště

Lední medvěd na poušti (doprovod Zdeněk Votava)

Tomáš Novotný (4. ročník) G, Brno-Řečkovice
David Slavíček (4. ročník) G, Brno-Řečkovice
Jakub Šťastný (3. ročník) G, Brno-Řečkovice
Eliška Freibergerová (4. ročník) G, Brno-Řečkovice

Left as an exercise

Vojtěch Klimeš (3. ročník) G, Třeboň
Jan Šimkovský (3. ročník) G, Třeboň

NEPŘIJEL

MASHKAN

MOSHIEL ALIF ALIF (2. ročník) Notre Dame College, Dhaka

MATAL

Světlana Gareeva (4. ročník) G, Nymburk
Vojtěch Drška (3. ročník) G, Nymburk
Petr Jirout (4. ročník) G, Nymburk
Lukáš Hrubčík (4. ročník) G, Nymburk

MGRGAITS (doprovod Štefan Horvát)

Tomáš Sásik (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ján Letovanec (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Sára Kuťková (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Barbara Pulmannová (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Martínkovo Equilibrium

Přemysl Pilař (3. ročník) G, Přípotoční, Praha
Petr Martínek (3. ročník) G, Přípotoční, Praha

Mikulášský graviton (doprovod Věra Krůsová)

Lukáš Vlček (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jakub Dobrý (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vítek Vališ (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Komora (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vojtěch Breník (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Na párek a dom

Jana Pallová (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Denisa Chytilová (4. ročník) G J. Škody, Přerov
Vítek Horčička (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Jaroslav Hradil (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Borek Požár (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník

NEPŘIJEL

Náhradníci D_CS

NEPŘIJEL

Náhradníci D_EN

Ovec team

Oliver Šmakal (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Denisa Průšová (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Pavlína Kružíková (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
David Schacherl (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Ondřej Zabranský (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice

Patkins (doprovod Zorica Masnikosa)

Filip Getov (3. ročník) Yahya Kemal College, Macedonia
Nebojsha Knezevic (3. ročník) Yahya Kemal College, Macedonia
Gjorgi Vitanov (4. ročník) Yahya Kemal College, Macedonia
Magdalena Zlatanova (4. ročník) Yahya Kemal College, Macedonia
Aneta Velkova (2. ročník) Yahya Kemal College, Macedonia

Piskoři (doprovod Robert Havlásek)

Richard Uher (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Martin Strachoň (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
David Jašek (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Klára Přibáňová (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Pavlína Ježíková (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno

Pozitróny (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)

Matúš Kopunec (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Mikuláš Mikula (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Marek Kadlečík (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Róbert Jurčo (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Babača (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

NEPŘIJEL

Protoni 007

Richard Fleischhans (4. ročník) G, Benešov
Dominik Starý (4. ročník) G, Benešov
Jonáš Vlasák (4. ročník) G, Benešov
František Helebrand (4. ročník) G, Benešov

Protón

Emil Lelák (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Michal Lelák (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Adam Plavčan (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Paulína Monková (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Soňa Kašická (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov

RKG-HelloIT (doprovod Sergejs Bratarčuks)

Vladimirs Scigolevs (3. ročník) Riga Classical Gymnasium
Margarita Pashnina (3. ročník) Riga Classical Gymnasium
Robert Gordin (3. ročník) Riga Classical Gymnasium
Nika Kutuzova (3. ročník) Riga Classical Gymnasium

Rada moudrých fretek (doprovod Jaromír Kekule)

Adam Lubbad (2. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Noemi Sramek (2. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Adéla Červená (2. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Thi Thu Anh Nguyen (2. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Tomáš Volný (2. ročník) G Jana Nerudy, Praha

Randovka (doprovod Tomáš Hofrichter)

Martin Hazdra (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Chlum (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Martin Motejlek (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Vít Sladký (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Filip Tichý (4. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Retamar Physics Team (doprovod José Francisco Romero García)

Jose Antonio Guzman Funck (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Jacobo Vila (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Alejandro Zapata (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Miguel María Jiménez Sánchez (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Jaime de la Peña (3. ročník) Col. Retamar, Spain

Růžoví poníci (doprovod Mirjam Civínová)

Filip Šlampa (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Marek Běloušek (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Andrea Krouparova (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Hynek Urban (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Seriózní ústav (doprovod Jiří Šamaj)

David Bayer (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Adéla Šichránková (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Filip Dráber (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Kamila Šamajová (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Sluníčka

Šimon Pavlas (3. ročník) Sunny Can. International Sch.
Dominika Němečková (3. ročník) Sunny Can. International Sch.
Zuzana Fialková (3. ročník) Sunny Can. International Sch.
Jan Chyba (1. ročník) Sunny Can. International Sch.
Nikita Zinčenko (9. ročník) Sunny Can. International Sch.

NEPŘIJEL

TD parameters (doprovod Recep Dimitrov)

Yunus Emre Parmaksız (2. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Cem Arda Tepe (4. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Alkin Kaz (3. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Artun Bayer (4. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Öykü Sıla Güner (2. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR

Temná složka síly

Ladislav Trnka (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Josef Kutlvašr (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Petr Tomášek (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Filip Volek (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Tomáš Růžek (3. ročník) G, Havlíčkův Brod

The Wall (doprovod Marek Kužílek)

David Loučka (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Petr Sedláček (4. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Jan Horák (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Eliška Buzášová (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Jakub Rakušan (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž

Think like One (doprovod Ivana Čápová)

Matěj Kripner (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Karel Vítek (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Vojtěch Svoboda (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Kateřina Najmanová (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Brukner (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Tobis (doprovod Jana Herudková)

Kamil Mudruňka (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Jan Žák (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Cach (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Tomáš Faikl (4. ročník) G Dašická, Pardubice

Vypínači Hejčín

Jáchym Bareš (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jindřich Jelínek (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Miroslav Hrabal (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Martin Repčík (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Loun (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Vysokotatranská inteligencia

Maximilián Molnár (4. ročník) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Filip Geib (4. ročník) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Ivan Hudák (3. ročník) ESŠ, Lip. Mikuláš

wigymáci

Daniela Hrbáčová (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Eva Kramolišová (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jiří Škrobánek (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Michal Matulík (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Tomáš Deingruber (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Šlehačková paralýza

Ondřej Buček (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Šimon Sukup (1. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Roman Konečný (3. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Jan Polišenský (3. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž

NEPŘIJEL

Šťouralové (doprovod Lada Bažantová)

Aneta Němcová (4. ročník) G, Boskovice
Martin Chladil (4. ročník) G, Boskovice
Roman Ondráček (4. ročník) G, Boskovice

kategorie B (45 týmů)

AMOS (doprovod Yveta Ančincová)

Matouš Cimala (2. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Silvie Paprskářová (2. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jakub Svozil (2. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jan Gajdošík (2. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Tereza Řezníčková (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod

Abalone Abandone (doprovod Štěpánka Jirošová)

Martin Hruška (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ivan Žižka (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jakub Renc (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
David Dobáš (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Václav Brož (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

NEPŘIJEL

Alfa samci

Jaromír Sladkovský (3. ročník) PORG, Praha

Azobisisobutyronitrile

Ondřej Daněk (3. ročník) G Botičská, Praha
Jan Uhlík (3. ročník) G Botičská, Praha
Václav Řezáč (3. ročník) G Botičská, Praha
Jan Minařík (3. ročník) G Botičská, Praha
Marek Vítek (3. ročník) G Botičská, Praha

DO YOU KNOW DA WAE

Vítězslav Kříž (2. ročník) SPŠ, Česká Lípa
Jan Hergesel (4. ročník) SPŠ, Česká Lípa
Daniel Knespl (1. ročník) SPŠ, Česká Lípa
Oldřich Hujer (2. ročník) SPŠ, Česká Lípa
Šimon Šindelář (4. ročník) G, Omská, Praha

Doppler A (doprovod Štěpánka Jirošová)

Filip Matějka (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Knopp (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jan Hřebec (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Lukáš Cezner (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Rudolf Líbal (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Fyziklády (doprovod Jaroslav Hádr)

Jakub Szymsza (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Grepl (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Lakomý (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Ladislav Burgr (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Pavlína Linhová (3. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov

GJH B

Adam Šánta (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Alexander Velič (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Radovan Tvrďák (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Andrej Vikartovský (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GYZA III. (doprovod Petr Havlíček)

Michal Pavlas (3. ročník) G, Zábřeh
Denis Březina (3. ročník) G, Zábřeh
Jaromír Novák (3. ročník) G, Zábřeh
Petr Kadlec (3. ročník) G, Zábřeh
Jindřiška Klimková (1. ročník) G, Zábřeh

Goralia (doprovod Pavlína Madari)

Štěpán Stryja (3. ročník) G, Třinec
Martin Novotný (3. ročník) G, Třinec
Michael Csepcsar (3. ročník) G, Třinec
Samuel Klus (2. ročník) G, Třinec
Jakub Lasota (2. ročník) G, Třinec

Gymberoun (doprovod Miriam Šimralová)

Daniel Kubišta (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Adam Kočí (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Tadeáš Cipro (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Alisa Gumerová (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Daniel Justiz (3. ročník) G J. Barranda, Beroun

Gymnázium TGM Zlín (doprovod Albert Vacek)

Lucie Kundratová (3. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Tomáš Vrbovský (3. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Kristýna Kamenářová (3. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Vilém Vaňhara (2. ročník) G, nám. TGM, Zlín
Ondřej Brychta (4. ročník) G, nám. TGM, Zlín

Gymro (doprovod Helena Čížková)

Kateřina Čížková (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Tereza Kašáková (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Špilař (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Jakub Lipka (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Karel Balej (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany

HARAMBE did nothing wrong! (doprovod Radovan Růžička)

Martina Lehká (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Velínský (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Filip Kukla (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Peřina (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Havelkovo tým s Havelkou (doprovod Iveta Nagyová)

Jonáš Havelka (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Matouš Vondrášek (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jan Baron (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Doležal (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Anna Kovárnová (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

Hawkingovo záření

Jiří Vala (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Pitner (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Josef Minařík (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Zvoníček (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Viktor Materna (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Hevrupivako (doprovod Ivana Čápová)

Jakub Vaněk (2. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Maxmilián Pilmaier (2. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Václav Kohout (2. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Ruta (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Michal Hevessy (3. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Jana team (doprovod Zdeněk Polák)

Michal Matoulek (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Kubíček (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Benjamin Sichrovský (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Kurt Hartmann (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Kofeinoví inženýři (doprovod Hana Jano)

Jan Svoboda (2. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Václav Svoboda (2. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Tim Anderle (3. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Frank Bartoš (3. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Thao Tranová (2. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice

DISKVALIFIKOVÁN

Matfyzáci

Dominick Ivan (4. ročník) ŠG PinkHarmony, Zvolen
Adam Jerguš Dzurňák (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Jakub Navrátil (2. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Adela Chovanová (1. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

NEPŘIJEL

Matleti

Matěj Váňa (3. ročník) G Teplice
Aliaksandr Ilyushchyts (3. ročník) G Teplice
Roman Marhold (3. ročník) G Teplice
Vlastimil Hudeček (3. ročník) G Teplice
Matěj Vais (3. ročník) G Teplice

McNadruhou (doprovod Lukáš Šmahel)

Jakub Linzmajer (4. ročník) G, Prachatice
Kateřina Karbusová (2. ročník) G, Prachatice
Martin Bican (2. ročník) G, Prachatice
Vít Neužil (2. ročník) G, Prachatice
Jan Binka (1. ročník) G, Prachatice

Mickeyho klubík (doprovod Lenka Plachtová)

Vojtěch Molin (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Slatinský (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jindřich Bělka (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Vysloužil (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Mikuláši (doprovod Jitka Romová)

Martin Hubata (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Kateřina Sůsová (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vít Vokroj (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vojtěch Nováček (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Josef Hladil (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Moře místo Slovenska

Iva Koblížková (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Bureš (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Picek (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Adam Gottfried (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Marek Holeček (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Moškovie detičky (doprovod Štefan Horvát)

Matej Moško (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Pavol Kollár (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Alexandra Hojková (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ondrej Baranovič (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Miloš Travěnec (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Nabla (doprovod Julius Kolín)

Miroslav Holeček (3. ročník) G, Písnická, Praha
Anna Cihlářová (3. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Hubal (3. ročník) G, Písnická, Praha
Štěpán Štafl (3. ročník) G, Písnická, Praha
Šimon Zvára (3. ročník) G, Písnická, Praha

Nabušený klobásy (doprovod Zuzana Gromanová)

Petr Zahradník (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Zdeněk Vostřel (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jan Himmel (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Dalibor Pelčák (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Robin Ivančo (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

DISKVALIFIKOVÁN

Náhradníci K_1

Paradox pětice (doprovod Eva Adamcová)

Evgenia Golubeva (3. ročník) G, Josefská, Praha
Linda Grundlerová (3. ročník) G, Josefská, Praha
Jana Harabišová (3. ročník) G, Josefská, Praha
Jiří Zima (3. ročník) G, Josefská, Praha

Paralaxa (doprovod Jiří Šamaj)

Ondřej Bašanda (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
David Šilhán (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Ota Michálek (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Kateřina Kopecká (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Jan Němec (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Poutníci (doprovod Josef Jírů)

Kryštof Veřtát (3. ročník) G, Pelhřimov
Jakub Veřtát (3. ročník) G, Pelhřimov
Jáchym Lis (3. ročník) G, Pelhřimov
Marek Bedřich (2. ročník) G, Pelhřimov
Jakub Malínek (2. ročník) G, Pelhřimov

RSDr. Gunár Karol a iné (doprovod Ivona Demčáková)

Jakub Hluško (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Peter Onduš (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Číž (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Marek Jankola (3. ročník) G M. Hattalu, Trstená

Time out (doprovod Lenka Giannitsi)

Anna Fantová (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Radka Křížová (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
David Horský (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Lukáš Radovanský (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Veselý (1. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Totálně nelogaritmovatelní (doprovod Jana Krejčíková)

Daniel Pitoňák (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Michal Holec (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Tereza Svobodová (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Marek Benda (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Denisa Kulhavá (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Trinitro

Kateřina Charvátová (3. ročník) G B. Němcové, HK
Kristýna Kratochvílová (2. ročník) G B. Němcové, HK
Dominik Havel (4. ročník) G B. Němcové, HK
František Dostál (3. ročník) G B. Němcové, HK
Matyáš Kroupa (3. ročník) G B. Němcové, HK

Trzyniec (doprovod Pavlína Madari)

Martin Dinh (3. ročník) G, Třinec
Daniel Martynek (3. ročník) G, Třinec
Tomáš Kantor (4. ročník) G, Třinec
Tomáš Laba (2. ročník) G, Třinec
Lukáš Míra (2. ročník) G, Třinec

Tým GJP

Filip Havlák (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Vojta Zlesák (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Štěpán Vejvoda (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Vratislav Ležal (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Ondřej Chlebovský (3. ročník) G J. Palacha, Mělník

Vozáci (doprovod Bronislav Zachrdla)

Pavel Jelínek (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Radek Novosad (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Tomáš Kurtin (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Filip Koňařík (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Waffen FY (doprovod Olga Pražanová)

Jan Licek (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Petr Linhart (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Nováková (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Hynek Steinmetz (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Karel Lysý (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Zkusíme, uvidíme (doprovod Bohdana Najmanová)

Jakub Gregora (4. ročník) G, Lanškroun
Filip Dvořák (4. ročník) G, Lanškroun
Martin Bureš (2. ročník) G, Lanškroun
Filip Gregora (1. ročník) G, Lanškroun

Züoo

Daniel Pindur (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Gabriela Diasová (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Daniel Fišer (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Rostislav Berezjuk (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Petr Lisník (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

aibohphobia (doprovod Gabriela Franikova)

Michaela Bobeničová (3. ročník) G Poštová, Košice
Timotej Župina (3. ročník) G Poštová, Košice
Radovan Lascsák (2. ročník) G Poštová, Košice
Peter Ridilla (2. ročník) G Poštová, Košice
Beáta Hroncová (3. ročník) G Poštová, Košice

ailihphilia (doprovod Gabriela Franikova)

Jakub Pohly (4. ročník) G Poštová, Košice
Maroš Bratko (4. ročník) G Poštová, Košice
Samuel Amrich (3. ročník) G Poštová, Košice
Richard Ciglanský (2. ročník) G Poštová, Košice
Samuel Novák (2. ročník) G Poštová, Košice

e = 3 = π

Marie Grunová (3. ročník) G, Moravský Krumlov
Martina Malá (2. ročník) G, Moravský Krumlov
Kateřina Rosická (3. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Josef Jasanský (3. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Jorika Maňáková (3. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora

fa (doprovod Ivona Demčáková)

Paulína Smolárová (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Hladký (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Vojtech Kmeť (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Alex Chudic (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Erik Řehulka (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

gvbn (doprovod Ľubomíra Šimurková)

Klára Laginová (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Simona Barcíková (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Lenka Minichová (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Jakub Puha (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Erik Mazanik (3. ročník) G V. Nedožerského, SR

Šambalát (doprovod Jana Klapková)

Kryštof Berger (3. ročník) G, Šternberk
Jakub Charvát (3. ročník) G, Šternberk
Jakub Pytolaj (3. ročník) G, Šternberk
Tomáš Ondrák (3. ročník) G, Šternberk
Jindřich Novák (3. ročník) G, Šternberk

つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ (doprovod Zdeněk Šustek)

Pavel Kinc (3. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Luboš Bartík (3. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Martin Orság (4. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Vojtěch Drábek (3. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Pavel Oujeský (1. ročník) G a SOŠZE, Vyškov

kategorie C (40 týmů)

"Newton, Einstein, Kroupa"

Radovan Picek (3. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Vojtěch Bláha (2. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Barbora Dohnalová (2. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Daniel Kocman (2. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Štěpán Šrajer (1. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové

#nwm :} °•]¢

Richard Veselý (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Jiří Janoušek (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Anna Chvojková (1. ročník) G, Budějovická, Praha
Matouš Blažek (1. ročník) G, Budějovická, Praha

3.141592654zza (doprovod Václav Šlouf)

Radek Chládek (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Vítek Křivan (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Vojtěch Hypša (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
David Dolejší (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Aleš Hanžlík (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice

???

Martina Daňková (1. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc
Robert Gemrot (1. ročník) G Komenského, Havířov
Ondřej Kalandra (1. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc
Dora Cidlinská (1. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc
Filip Řeháček (1. ročník) Gymnázium Brno-Bystrc

Absolutní nuly

Marco Souza de Joode (1. ročník) G Nad Štolou, Praha
Lubor Čech (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Hana Slámová (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jaroslav Herman (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Kryštof Zamazal (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Asi jedno (doprovod Stanislav Gottwald)

Vojtěch Žák (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Radek Folprecht (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Šimon Duroň (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Martin Pfrogner (2. ročník) G, Špitálská, Praha

Barranďáci (doprovod Miriam Šimralová)

Zdeňka Jankovičová (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Petr Klíma (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Jurij Skalský (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Kryštof Jakůbek (1. ročník) G J. Barranda, Beroun
Filip Máca (1. ročník) G J. Barranda, Beroun

Bobánci (doprovod Mirjam Civínová)

Petra Kašková (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Aleš Melzer (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jan Pacák (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Matěj Koudelka (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Adam Šetek (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov

BŘAK (doprovod Miriam Šimralová)

Jan Lefner (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Filip Novotný (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Marta Štorkánová (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Simona Šamanová (2. ročník) G J. Barranda, Beroun
Aleš Šimral (1. ročník) G J. Barranda, Beroun

Celer mi nevoní (doprovod Ladislav Zemánek)

Kryštof Kotek (2. ročník) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Tomáš Konzal (2. ročník) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Barbora Dohnalová (2. ročník) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Ondřej Tesáček (2. ročník) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Adam Křivka (2. ročník) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno

Dašák (doprovod Jana Herudková)

Matěj Prokop (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Lukáš Nejezchleb (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Král (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Matěj Formánek (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Filip (2. ročník) G Dašická, Pardubice

Fyzikládi (doprovod Jaroslav Hádr)

Adam Karásek (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Matyáš Karásek (9. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Šimon Neckař (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jiřina Frýbortová (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Elena Protivánková (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov

GJH C

Richard Rippel (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Tomáš Ganz (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Karin Demková (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Alexandra Géciová (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GOZHořice (doprovod Jiří Holubička)

Matěj Holubička (2. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tereza Němcová (2. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Matyáš Vrbata (2. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tomáš Trejtnar (1. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Michal Victor Janata (1. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

Gamčácke vektory (doprovod Štefan Horvát)

David Belobrad (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Radka Bírová (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Papšo (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Havelkovo tým bez Havelky (doprovod Iveta Nagyová)

Tereza Mazalovská (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Ambroz (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Štěpán Skalka (1. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Bauer (1. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Macura (1. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

Higgsovy bosony (doprovod Jana Krejčíková)

Barbora Vášová (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Marta Potměšilová (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Anna Pazderková (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Veronika Plodíková (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Adéla Hodboďová (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Hm... (doprovod Renata Milerová)

Daniel Czinege (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Karolína Skořepová (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Kříž (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Kristýna Gąsiorová (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Kamil Mrkvan (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava

Hrošíci <3

Pavla Rudolfová (2. ročník) G, Vídeňská, Brno
Eva Vochozková (2. ročník) Biskupské G, Brno
Marek Duchaň (2. ročník) Biskupské G, Brno

Humanitné vedy nie sú vedy (doprovod Štefan Horvát)

Adam Chalúpek (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Lukáš Pleva (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Zelko (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Krivánek (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Hyperkrychle (doprovod Eva Kospachová)

František Kmječ (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Káně (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Klára Předotová (1. ročník) G Botičská, Praha
Ondřej Gonzor (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Jakub Barda (1. ročník) G Botičská, Praha

JGN1 (doprovod Zdeněk Polák)

Jakub Ježek (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Matyáš Háze (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Aneta Vacková (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jiří Moc (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Pikman (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Jarníkova pětka (doprovod Iveta Nagyová)

Jaroslav Scheinpflug (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jan Cába (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Kryštof Konečný (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Putzer (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jaromír Urban (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

Já bytí absolutno (doprovod Karel Heřman)

Adam Karas (1. ročník) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (1. ročník) G Legionářů, Příbram
Vít Gardoň (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Karel Kraus (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Václav Bašus (1. ročník) G Legionářů, Příbram

Kadaň B (doprovod Jaroslav Šmahel)

Eliška Kratochvílová (2. ročník) G, Kadaň
Jana Spurna (2. ročník) G, Kadaň
Patrik Šmátrala (2. ročník) G, Kadaň
Lenka Podhorna (2. ročník) G, Kadaň
Klára Kňavová (2. ročník) G, Kadaň

Klatovácí (doprovod Eva Kislingerová)

Jakub Kislinger (1. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Jakub Holý (1. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Richard Váňa (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Jakub Vyroubal (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Vejčík (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Kouřoví Vlci

Ondřej Haluza (2. ročník) G, Děčín
Karel Černý (2. ročník) G, Děčín
Daniel Vogel (2. ročník) G, Děčín
Karel Lintimer (2. ročník) G, Děčín
Kateřina Horníková (2. ročník) G, Děčín

Lambda team (doprovod Julius Kolín)

Jakub Bartoš (2. ročník) G, Písnická, Praha
Adam Nekolný (2. ročník) G, Písnická, Praha
Vojtěch Zvára (2. ročník) G, Písnická, Praha
Pavel Linhart (2. ročník) G, Písnická, Praha
Zuzana Černohousová (2. ročník) G, Písnická, Praha

Liberland (doprovod Petr Havlíček)

Daniel Forst (2. ročník) G, Zábřeh
Petr Kunčar (2. ročník) G, Zábřeh
Klára Kostelníková (2. ročník) G, Zábřeh
Barbora Benešová (2. ročník) G, Zábřeh
Vítězslav Korb (2. ročník) G, Zábřeh

Mach(a)ři (doprovod Eva Kospachová)

NEPŘIJEL

Náhradníci K_2

Vojtěch Kinda (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Jakub Došek (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Ditmar Hadera (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Lucie Bartošová (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Jakub Herec (1. ročník) G, Brandýs n. L.

Název neuveden (doprovod Zuzana Gromanová)

Ngoc Hung Hoang (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jaroslav Frühauf (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Natálie Kutheilová (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Klára Veselá (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jakub Havránek (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Opičák (doprovod Ivona Demčáková)

Tomáš Šimek (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Barbora Barančíková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Miroslav Macko (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Richard Hamerlik (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

P=O*R^G (doprovod Zdeněk Šabatka)

Tomáš Homolka (2. ročník) Nový PORG, Praha
David Rudolf (2. ročník) Nový PORG, Praha
Alexandr Průcha (2. ročník) Nový PORG, Praha
Iskander Shangareev (2. ročník) Nový PORG, Praha
Jakub Smékal (2. ročník) Nový PORG, Praha

Princezničky (doprovod Ivona Demčáková)

Viktória Mária Bánovská (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Lucia Tóthová (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Kaláb (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Tojsmemy (doprovod Petra Komprdová)

František Krůs (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Čekan (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Michal Polák (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Leona Plasová (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Kateřina Krůsová (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Tokamak

Jakub Míča (9. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Jakub Vávra (9. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Anh Nguyen (9. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Vítek Seidler (9. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Jakub Hora (9. ročník) G Jana Nerudy, Praha

Tým UVD (doprovod Jan Fátor)

Miroslav Boštík (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Fiala (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Štěpánka Beránková (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Filip Novák (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Hlaváček (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Vůdčí gang

Jakub Salaj (1. ročník) G Uničov
Josef Antes (1. ročník) G Uničov
Štěpán Hortlík (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Ondřej Štorek (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Kavička (1. ročník) G Dašická, Pardubice

sexta (doprovod Olga Kloučková)

Karolina Helemiková (2. ročník) G J. Palacha, Mělník
Julie Šlamborová (2. ročník) G J. Palacha, Mělník
Šárka Lísková (2. ročník) G J. Palacha, Mělník
Klára Mocová (2. ročník) G J. Palacha, Mělník
Anna Šimonková (2. ročník) G J. Palacha, Mělník

β-gαng (doprovod Monika Váňová)

Richard Šulc (1. ročník) G, Česká Lípa
Matěj Lang (1. ročník) G, Česká Lípa
Jan Rychtera (1. ročník) G, Česká Lípa
Libor Šabaka (1. ročník) G, Česká Lípa
Tomás Bui Pham (1. ročník) G, Česká Lípa

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací