POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2018



pořadí na Fyziklání 2018

Na podrobnou výsledkovou listinu se můžete podívat zde.

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Pozitróny A 189 1
Matúš Kopunec (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Mikuláš Mikula (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Marek Kadlečík (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Róbert Jurčo (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Martin Babača (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
2 MGRGAITS A 177 2
Tomáš Sásik (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Ján Letovanec (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Sára Kuťková (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Barbara Pulmannová (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Jakub Schenk (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
3 Vypínači Hejčín A 168 3
Jáchym Bareš (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Jindřich Jelínek (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Miroslav Hrabal (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Martin Repčík (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Jiří Loun (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
4 Hawkingovo záření B 163 1
Jiří Vala (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Tomáš Pitner (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Josef Minařík (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Václav Zvoníček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Viktor Materna (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
5 Landau's Apprentices A 159 4
Vít Beran (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Miroslava Novoveská (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Viktor Rosman (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Tomáš Čížek (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Josef Martínek (G, Pelhřimov, 4. ročník)
6 Fanatická pětka A 156 5
Jakub Rajnštajn (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Jan Vaník (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Michal Jireš (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Maxmilián Kocourek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Michael Píro (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
7 Cornuova spirála A 152 6
Šimon Karch (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Josef Štefl (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Filip Bartoš (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Ondřej Krabec (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Jakub Delong (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Doprovod: Monika Bouchalová
8 GVOZA A 150 7
Šimon Pajger (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Miroslav Šoška (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Andrej Paluch (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Mária Polačková (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Dominik Melkovič (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Doprovod: Ľubomír Konrád
9 ailihphilia B 142 2
Jakub Pohly (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Maroš Bratko (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Samuel Amrich (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Ronald Doboš (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Samuel Novák (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
10 Tobis A 139 8
Kamil Mudruňka (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Jan Žák (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Jakub Cach (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Jakub Dlouhý (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Tomáš Faikl (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
11 Doppler A B 137 3
Filip Matějka (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Ondřej Knopp (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Jan Hřebec (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Lukáš Cezner (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Rudolf Líbal (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
12 Klub plešatých alkoholiků A 134 9
Lukáš Červený (G, Trutnov, 4. ročník)
Marek Cerman (G, Trutnov, 4. ročník)
Filip Holý (G, Trutnov, 4. ročník)
Michal Minařík (G, Trutnov, 4. ročník)
Jakub Rypan (G, Trutnov, 4. ročník)
Doprovod: Ondřej Lev
13 wigymáci A 131 10
Daniela Hrbáčová (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Eva Kramolišová (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Jiří Škrobánek (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Michal Matulík (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Tomáš Deingruber (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
14 Achtung Wurmloch! A 130 11
Adam Dejl (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
Ondřej Dvořák (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
Pavel Hudec (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
Pavlína Slavníková (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Tadeáš Němec (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
15 GJH A A 129 12
Matej Parada (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Michaela Leinwatherová (GJP, BA, 4. ročník)
Veronika Rečková (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Patrik Drozdík (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Bohdan Jóža (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
16 つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ B 129 4
Pavel Kinc (G a SOŠZE, Vyškov, 3. ročník)
Luboš Bartík (G a SOŠZE, Vyškov, 3. ročník)
Martin Orság (G a SOŠZE, Vyškov, 4. ročník)
Vojtěch Drábek (G a SOŠZE, Vyškov, 3. ročník)
Pavel Oujeský (G a SOŠZE, Vyškov, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Šustek
17 RSDr. Gunár Karol a iné B 128 5
Jakub Hluško (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Michal Horanský (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Peter Onduš (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Jozef Číž (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Marek Jankola (G M. Hattalu, Trstená, 3. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
18 Hatalom A 115 13
Jan Vepřek (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Patrik Novotný (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Jakub Suchánek (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Cibulka (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Jakub Zeman (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Lidmila Krchová
19 Katkastic A 115 14
Sára Belejová (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
Katarína Dančejová (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
Katarína Častulíková (1. súkromné G v Bratislave, 4. ročník)
Kristián Šalata (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
Katarína Skopalová (G, P. Horova, Michalovce, 4. ročník)
20 Dragounská jízda A 114 15
Michal Košek (G Teplice, 4. ročník)
Michal Dragoun (G Teplice, 4. ročník)
Adéla Hanková (První české G, Karlovy Vary, 4. ročník)
Martin Krutský (G Teplice, 4. ročník)
Kateřina Krausová (G Teplice, 4. ročník)
Doprovod: Vladislav Jedlička
21 Dašák C 112 1
Matěj Prokop (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Lukáš Nejezchleb (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Petr Král (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Matěj Formánek (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Petr Filip (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
22 Na párek a dom A 109 16
Jana Pallová (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Denisa Chytilová (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
Vítek Horčička (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Jaroslav Hradil (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Borek Požár (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
23 Gymro B 107 6
Kateřina Čížková (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Tereza Kašáková (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Vojtěch Špilař (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Jakub Lipka (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Doprovod: Helena Čížková
24 Dopplerovy zebry A 107 17
Jaroslav Hrubý (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Jandásek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Lucie Kunčarová (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Radek Zajíček (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Ondřej Kozelský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
25 Já bytí absolutno C 106 2
Adam Karas (G Legionářů, Příbram, 1. ročník)
Jakub Dřevo (G Legionářů, Příbram, 1. ročník)
Vít Gardoň (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Karel Kraus (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Václav Bašus (G Legionářů, Příbram, 1. ročník)
Doprovod: Karel Heřman
26 Protón A 103 18
Emil Lelák (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Michal Lelák (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Adam Plavčan (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Paulína Monková (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Soňa Kašická (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
27 Šlehačková paralýza A 103 19
Ondřej Buček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Šimon Sukup (Arcibisk. G, Kroměříž, 1. ročník)
Roman Konečný (Arcibisk. G, Kroměříž, 3. ročník)
Jan Polišenský (Arcibisk. G, Kroměříž, 3. ročník)
28 League of Justice A 102 20
Jiří Blaha (G, Uherské Hradiště, 3. ročník)
Jakub Zemek (G, Uherské Hradiště, 3. ročník)
Jan Šabata (G, Uherské Hradiště, 3. ročník)
Pavel Stojaspal (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Adam Číž (G, Uherské Hradiště, 3. ročník)
Doprovod: Miroslava Maňásková
29 Time out B 102 7
Anna Fantová (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Radka Křížová (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
David Horský (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Lukáš Radovanský (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Tomáš Veselý (G J. Heyrovského, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Lenka Giannitsi
30 GČL2 A 101 21
Tomáš Kytka (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Tereza Baštová (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Vilém Hron (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Eliška Povolná (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Jan Kováč (G, Česká Lípa, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Ježák
31 Absolutní nuly C 101 3
Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Hana Slámová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Jaroslav Herman (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Kryštof Zamazal (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
32 Trinitro B 101 8
Kateřina Charvátová (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Kristýna Kratochvílová (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Dominik Havel (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
František Dostál (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Matyáš Kroupa (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
33 Vysokotatranská inteligencia A 100 22
Maximilián Molnár (G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, 4. ročník)
Filip Geib (G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, 4. ročník)
Ivan Hudák (ESŠ, Lip. Mikuláš, 3. ročník)
34 Havelkovo tým s Havelkou B 100 9
Jonáš Havelka (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Matouš Vondrášek (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Jan Baron (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Martin Doležal (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Anna Kovárnová (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Doprovod: Iveta Nagyová
35 Poutníci B 99 10
Kryštof Veřtát (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Jakub Veřtát (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Jáchym Lis (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Marek Bedřich (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Jakub Malínek (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
36 Grupa Líných Povalečů A 99 24
Anna Mírková (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Tomáš Sandrini (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Jarda Beneš (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Max Nonfried (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Viktor Procházka (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
37 '); DROP TABLE Tymy;-- A 99 23
Lukáš Mikan (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Tereza Novotná (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Tereza Dobrovolná (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Veronika Venclová (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Šimon Kimák (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
38 HARAMBE did nothing wrong! B 98 11
Martina Lehká (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Vojtěch Velínský (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Šimon Tesař (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Filip Kukla (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Jakub Peřina (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
39 ??? C 97 4
Martina Daňková (Klasické a španělské G, Brno, 1. ročník)
Robert Gemrot (G Komenského, Havířov, 1. ročník)
Ondřej Kalandra (Klasické a španělské G, Brno, 1. ročník)
Dora Cidlinská (Klasické a španělské G, Brno, 1. ročník)
Filip Řeháček (Klasické a španělské G, Brno, 1. ročník)
40 Trzyniec B 97 12
Martin Dinh (G, Třinec, 3. ročník)
Daniel Martynek (G, Třinec, 3. ročník)
Tomáš Kantor (G, Třinec, 4. ročník)
Tomáš Laba (G, Třinec, 2. ročník)
Lukáš Míra (G, Třinec, 2. ročník)
Doprovod: Pavlína Madari
41 Lední medvěd na poušti A 96 25
Tomáš Novotný (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
David Slavíček (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
Jakub Šťastný (G, Brno-Řečkovice, 3. ročník)
Eliška Freibergerová (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
Doprovod: Zdeněk Votava
42 e = 3 = π B 95 13
Marie Grunová (G, Moravský Krumlov, 3. ročník)
Martina Malá (G, Moravský Krumlov, 2. ročník)
Kateřina Rosická (G J. Ortena, Kutná Hora, 3. ročník)
Josef Jasanský (G J. Ortena, Kutná Hora, 3. ročník)
Jorika Maňáková (G J. Ortena, Kutná Hora, 3. ročník)
43 Moškovie detičky B 95 14
Matej Moško (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Pavol Kollár (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Alexandra Hojková (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Ondrej Baranovič (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Miloš Travěnec (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
44 Randovka A 95 26
Martin Hazdra (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Jakub Chlum (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Martin Motejlek (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Vít Sladký (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Filip Tichý (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 4. ročník)
Doprovod: Tomáš Hofrichter
45 Mikulášský graviton A 93 27
Lukáš Vlček (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Jakub Dobrý (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Vítek Vališ (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Ondřej Komora (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Vojtěch Breník (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Věra Krůsová
46 Nabla B 92 15
Miroslav Holeček (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Anna Cihlářová (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Martin Hubal (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Štěpán Štafl (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Šimon Zvára (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
47 Klatovácí C 88 5
Jakub Kislinger (G J. Vrchlického, Klatovy, 1. ročník)
Jakub Holý (G J. Vrchlického, Klatovy, 1. ročník)
Richard Váňa (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Jakub Vyroubal (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Martin Vejčík (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Doprovod: Eva Kislingerová
48 Název neuveden C 88 6
Ngoc Hung Hoang (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Jaroslav Frühauf (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Natálie Kutheilová (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Klára Veselá (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Jakub Havránek (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Doprovod: Zuzana Gromanová
49 Cyklopentanoperhydrofenanthren A 88 29
Tomáš Dulava (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Alexandr Jankov (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Radan Vincenec (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Michal Novák (Matiční G, Ostrava, 3. ročník)
50 Dodáme později A 88 28
Soňa Burešová (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Michaela Černá (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Kateřina Limburská (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
Dominik Chaloupka (G Na Vítězné pláni, Praha, 4. ročník)
Tomáš Vondráček (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
51 Abalone Abandone B 88 16
Martin Hruška (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Ivan Žižka (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Jakub Renc (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
David Dobáš (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Václav Brož (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
52 #nwm :} °•]¢ C 84 8
Richard Veselý (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Jiří Janoušek (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Anna Chvojková (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Matouš Blažek (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
53 BrainPower A 84 30
Michal Jůza (G, Benešov, 3. ročník)
Kristián Matuštík (G, Benešov, 3. ročník)
Jan Cháb (G, Benešov, 3. ročník)
Adam Foubík (G, Benešov, 3. ročník)
Vojtěch Pokorný (G, Benešov, 3. ročník)
54 Opičák C 84 7
Tomáš Šimek (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Jakub Pravda (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Barbora Barančíková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Miroslav Macko (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Richard Hamerlik (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
55 KUŘECÍ STRIPSY A 83 31
Veronika Roubínová (G, Kadaň, 4. ročník)
David Roubín (G, Kadaň, 4. ročník)
Vojtěch Müller (G, Kadaň, 4. ročník)
Filip Šimána (G, Kadaň, 4. ročník)
Zuzana Součková (G, Kadaň, 4. ročník)
Doprovod: Alena Marková
56 GJH B B 83 17
Adam Šánta (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Alexander Velič (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Radovan Tvrďák (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Andrej Vikartovský (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
57 Temná složka síly A 82 33
Ladislav Trnka (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Josef Kutlvašr (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Petr Tomášek (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Filip Volek (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Tomáš Růžek (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
58 Patkins A 82 32
Filip Getov (Yahya Kemal College, Macedonia, 3. ročník)
Nebojsha Knezevic (Yahya Kemal College, Macedonia, 3. ročník)
Gjorgi Vitanov (Yahya Kemal College, Macedonia, 4. ročník)
Magdalena Zlatanova (Yahya Kemal College, Macedonia, 4. ročník)
Aneta Velkova (Yahya Kemal College, Macedonia, 2. ročník)
Doprovod: Zorica Masnikosa
59 fa B 82 19
Paulína Smolárová (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Matúš Hladký (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Jakub Vojtech Kmeť (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Alex Chudic (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Erik Řehulka (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
60 Moře místo Slovenska B 82 18
Iva Koblížková (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Jan Bureš (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Martin Picek (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Adam Gottfried (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Marek Holeček (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
61 Humanitné vedy nie sú vedy C 81 9
Adam Chalupek (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Lukáš Pleva (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Peter Kravár (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Matúš Zelko (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Samuel Krivánek (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
62 Gymnázium TGM Zlín B 80 20
Lucie Kundratová (G, nám. TGM, Zlín, 3. ročník)
Tomáš Vrbovský (G, nám. TGM, Zlín, 3. ročník)
Kristýna Kamenářová (G, nám. TGM, Zlín, 3. ročník)
Vilém Vaňhara (G, nám. TGM, Zlín, 2. ročník)
Ondřej Brychta (G, nám. TGM, Zlín, 4. ročník)
Doprovod: Albert Vacek
63 Think like One A 79 34
Matěj Kripner (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Karel Vítek (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Vojtěch Svoboda (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Kateřina Najmanová (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Filip Brukner (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Doprovod: Ivana Čápová
64 Mikuláši B 79 21
Martin Hubata (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Kateřina Sůsová (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Vít Vokroj (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Vojtěch Nováček (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Josef Hladil (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Jitka Romová
65 Asi jedno C 78 10
Vojtěch Žák (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Radek Folprecht (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Šimon Duroň (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Martin Pfrogner (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
66 Tým UVD C 78 12
Miroslav Boštík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Ondřej Fiala (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Štěpánka Beránková (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Filip Novák (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Jiří Hlaváček (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
67 Nabušený klobásy B 78 23
Petr Zahradník (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Zdeněk Vostřel (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Jan Himmel (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Dalibor Pelčák (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Robin Ivančo (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 3. ročník)
Doprovod: Zuzana Gromanová
68 Hyperkrychle C 78 11
František Kmječ (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Vojtěch Káně (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Klára Předotová (G Botičská, Praha, 1. ročník)
Ondřej Gonzor (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Jakub Barda (G Botičská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
69 Hevrupivako B 78 22
Jakub Vaněk (G nám. E. Beneše, Kladno, 2. ročník)
Maxmilián Pilmaier (G nám. E. Beneše, Kladno, 2. ročník)
Václav Kohout (G nám. E. Beneše, Kladno, 2. ročník)
Filip Ruta (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Michal Hevessy (G nám. E. Beneše, Kladno, 3. ročník)
Doprovod: Ivana Čápová
70 Piskoři A 77 36
Richard Uher (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
Martin Strachoň (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
David Jašek (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
Klára Přibáňová (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
Pavlína Ježíková (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
Doprovod: Robert Havlásek
71 "Newton, Einstein, Kroupa" C 77 13
Radovan Picek (BG B. Balbína, Hradec Králové, 3. ročník)
Vojtěch Bláha (BG B. Balbína, Hradec Králové, 2. ročník)
Barbora Dohnalová (BG B. Balbína, Hradec Králové, 2. ročník)
Daniel Kocman (BG B. Balbína, Hradec Králové, 2. ročník)
Štěpán Šrajer (BG B. Balbína, Hradec Králové, 1. ročník)
72 Seriózní ústav A 77 35
David Bayer (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Sebastian Franek (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Adéla Šichránková (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Filip Dráber (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Kamila Šamajová (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
73 GYZA III. B 76 25
Michal Pavlas (G, Zábřeh, 3. ročník)
Denis Březina (G, Zábřeh, 3. ročník)
Jaromír Novák (G, Zábřeh, 3. ročník)
Petr Kadlec (G, Zábřeh, 3. ročník)
Jindřiška Klimková (G, Zábřeh, 1. ročník)
Doprovod: Petr Havlíček
74 Züoo B 76 24
Daniel Pindur (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Gabriela Diasová (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Daniel Fišer (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Rostislav Berezjuk (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Petr Lisník (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
75 Havelkovo tým bez Havelky C 75 14
Tereza Mazalovská (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Jakub Ambroz (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Štěpán Skalka (G Jírovcova, České Budějovice, 1. ročník)
Vojtěch Bauer (G Jírovcova, České Budějovice, 1. ročník)
Jakub Macura (G Jírovcova, České Budějovice, 1. ročník)
Doprovod: Iveta Nagyová
76 Azobisisobutyronitrile B 75 26
Ondřej Daněk (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jan Uhlík (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Václav Řezáč (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jan Minařík (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Marek Vítek (G Botičská, Praha, 3. ročník)
77 Goralia B 74 27
Štěpán Stryja (G, Třinec, 3. ročník)
Martin Novotný (G, Třinec, 3. ročník)
Michael Csepcsar (G, Třinec, 3. ročník)
Samuel Klus (G, Třinec, 2. ročník)
Jakub Lasota (G, Třinec, 2. ročník)
Doprovod: Pavlína Madari
78 Tojsmemy C 74 16
František Krůs (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Jakub Čekan (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Michal Polák (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Leona Plasová (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Kateřina Krůsová (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
79 Bobánci C 74 15
Petra Kašková (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Aleš Melzer (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Jan Pacák (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Matěj Koudelka (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Adam Šetek (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
80 Gamčácke vektory C 73 17
David Belobrad (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Radka Bírová (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Martin Bucko (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Jozef Csipes (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Matúš Papšo (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
81 The Wall A 72 37
David Loučka (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
Petr Sedláček (G Masarykovo nám., Kroměříž, 4. ročník)
Jan Horák (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
Eliška Buzášová (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
Jakub Rakušan (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
Doprovod: Marek Kužílek
82 Gymberoun B 71 28
Daniel Kubišta (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Adam Kočí (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Tadeáš Cipro (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Alisa Gumerová (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Daniel Justiz (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
83 Lambda team C 70 19
Jakub Bartoš (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Adam Nekolný (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Zvára (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Pavel Linhart (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Zuzana Černohousová (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
84 Celer mi nevoní C 70 18
Kryštof Kotek (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno, 2. ročník)
Tomáš Konzal (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno, 2. ročník)
Barbora Dohnalová (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno, 2. ročník)
Ondřej Tesáček (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno, 2. ročník)
Adam Křivka (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno, 2. ročník)
Doprovod: Ladislav Zemánek
85 GJH C C 69 20
Richard Rippel (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Tomáš Ganz (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Karin Demková (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Viktória Ralbovská (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Alexandra Géciová (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
86 Růžoví poníci A 69 38
Filip Šlampa (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Filip Fryš (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Marek Běloušek (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Andrea Krouparova (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Hynek Urban (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
87 RKG-HelloIT A 69 39
Vladimir Shchigolev (Riga Classical Gymnasium, 3. ročník)
Margarita Pashnina (Riga Classical Gymnasium, 3. ročník)
Robert Gordin (Riga Classical Gymnasium, 3. ročník)
Nika Kutuzova (Riga Classical Gymnasium, 3. ročník)
Doprovod: Sergejs Bratarčuks
88 Jana team B 68 29
Michal Matoulek (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jana Možíšová (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Tomáš Kubíček (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Benjamin Sichrovský (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Kurt Hartmann (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
89 Kofeinoví inženýři B 66 30
Jan Svoboda (G J. Š. Baara, Domažlice, 2. ročník)
Václav Svoboda (G J. Š. Baara, Domažlice, 2. ročník)
Tim Anderle (G J. Š. Baara, Domažlice, 3. ročník)
Frank Bartoš (G J. Š. Baara, Domažlice, 3. ročník)
Thao Tranová (G J. Š. Baara, Domažlice, 2. ročník)
Doprovod: Hana Jano
90 aibohphobia B 64 31
Michaela Bobeničová (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Timotej Župina (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Radovan Lascsák (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Peter Ridilla (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Beáta Hroncová (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
91 Left as an exercise A 64 40
Vojtěch Klimeš (G, Třeboň, 3. ročník)
Jan Šimkovský (G, Třeboň, 3. ročník)
92 Waffen FY B 63 32
Jan Licek (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Petr Linhart (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Veronika Nováková (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Hynek Steinmetz (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Karel Lysý (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
93 CAGN A 63 41
Anna Rosenkrancová (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Pavel Němeček (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Lenka Šáchová (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Matěj Nedvěd (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Ondřej Provod (Biskupské G, České Budějovice, 4. ročník)
Doprovod: Václav Šlouf
94 AMOS B 62 33
Matouš Cimala (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 2. ročník)
Silvie Paprskářová (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 2. ročník)
Jakub Svozil (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 2. ročník)
Jan Gajdošík (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 2. ročník)
Tereza Řezníčková (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Doprovod: Yveta Ančincová
95 McNadruhou B 61 34
Jakub Linzmajer (G, Prachatice, 4. ročník)
Kateřina Karbusová (G, Prachatice, 2. ročník)
Martin Bican (G, Prachatice, 2. ročník)
Vít Neužil (G, Prachatice, 2. ročník)
Jan Binka (G, Prachatice, 1. ročník)
Doprovod: Lukáš Šmahel
96 DO YOU KNOW DA WAE B 60 35
Vítězslav Kříž (SPŠ, Česká Lípa, 2. ročník)
Jan Hergesel (SPŠ, Česká Lípa, 4. ročník)
Daniel Knespl (SPŠ, Česká Lípa, 1. ročník)
Oldřich Hujer (SPŠ, Česká Lípa, 2. ročník)
Šimon Šindelář (G, Omská, Praha, 4. ročník)
97 Vozáci B 59 36
Pavel Jelínek (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Radek Novosad (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Tomáš Kurtin (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Filip Koňařík (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Doprovod: Bronislav Zachrdla
98 Jarníkova pětka C 59 21
Jaroslav Scheinpflug (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Jan Cába (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Kryštof Konečný (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Martin Putzer (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Jaromír Urban (G Jírovcova, České Budějovice, 2. ročník)
Doprovod: Iveta Nagyová
99 Paradox pětice B 58 37
Evgenia Golubeva (G, Josefská, Praha, 3. ročník)
Linda Grundlerová (G, Josefská, Praha, 3. ročník)
Jana Harabišová (G, Josefská, Praha, 3. ročník)
Jiří Zima (G, Josefská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Eva Adamcová
100 Retamar Physics Team A 58 42
Jose Antonio Guzman Funck (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Jacobo Vila (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Alejandro Zapata (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Miguel María Jiménez Sánchez (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Jaime de la Peña (Col. Retamar, Spain, 3. ročník)
Doprovod: José Francisco Romero García
101 Vůdčí gang C 58 22
Jakub Salaj (G Uničov, 1. ročník)
Josef Antes (G Uničov, 1. ročník)
Štěpán Hortlík (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Ondřej Štorek (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Petr Kavička (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
102 Zkusíme, uvidíme B 54 38
Jakub Gregora (G, Lanškroun, 4. ročník)
Filip Dvořák (G, Lanškroun, 4. ročník)
Martin Bureš (G, Lanškroun, 2. ročník)
Filip Gregora (G, Lanškroun, 1. ročník)
Doprovod: Bohdana Najmanová
103 MATAL A 54 43
Světlana Gareeva (G, Nymburk, 4. ročník)
Vojtěch Drška (G, Nymburk, 3. ročník)
Petr Jirout (G, Nymburk, 4. ročník)
Lukáš Hrubčík (G, Nymburk, 4. ročník)
104 Mickeyho klubík B 52 39
Vojtěch Molin (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Petr Slatinský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Jindřich Bělka (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Jan Vysloužil (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Vojtěch Cuberek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
105 GČL1 A 51 44
Vít Mareš (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Petr Kaiser (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Pavel Šorf (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Radek Málek (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Anna Kučerová (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Doprovod: Zdeněk Ježák
106 Barranďáci C 49 23
Zdeňka Jankovičová (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Petr Klíma (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Jurij Skalský (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Kryštof Jakůbek (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Filip Máca (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
107 Fyzikládi C 48 24
Adam Karásek (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Matyáš Karásek (Cyrilometodějské G, Prostějov, 9. ročník)
Šimon Neckař (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Jiřina Frýbortová (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Elena Protivánková (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Doprovod: Jaroslav Hádr
108 Hm... C 47 26
Daniel Czinege (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Karolína Skořepová (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Vojtěch Kříž (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Kristýna Gąsiorová (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Kamil Mrkvan (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
109 β-gαng C 47 25
Richard Šulc (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Matěj Lang (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Jan Rychtera (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Libor Šabaka (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Tomás Bui Pham (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Doprovod: Monika Váňová
110 P=O*R^G C 45 27
Tomáš Homolka (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
David Rudolf (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Alexandr Průcha (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Iskander Shangareev (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Jakub Smékal (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Šabatka
111 GOZHořice C 44 28
Matěj Holubička (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 2. ročník)
Tereza Němcová (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 2. ročník)
Matyáš Vrbata (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 2. ročník)
Tomáš Trejtnar (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 1. ročník)
Michal Janata (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 1. ročník)
Doprovod: Jiří Holubička
112 Mach(a)ři C 43 29
(, . ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
113 Fyziklády B 42 40
Jakub Szymsza (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Jan Grepl (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Jan Lakomý (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Ladislav Burgr (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Pavlína Linhová (Cyrilometodějské G, Prostějov, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslav Hádr
114 sexta C 41 31
Karolina Helemiková (G J. Palacha, Mělník, 2. ročník)
Julie Šlamborová (G J. Palacha, Mělník, 2. ročník)
Šárka Lísková (G J. Palacha, Mělník, 2. ročník)
Klára Mocová (G J. Palacha, Mělník, 2. ročník)
Anna Šimonková (G J. Palacha, Mělník, 2. ročník)
Doprovod: Olga Kloučková
115 Higgsovy bosony C 41 30
Barbora Vášová (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Marta Potměšilová (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Anna Pazderková (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Veronika Plodíková (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Adéla Hodboďová (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
116 Martínkovo Equilibrium A 40 45
Přemysl Pilař (G, Přípotoční, Praha, 3. ročník)
Petr Martínek (G, Přípotoční, Praha, 3. ročník)
117 Princezničky C 37 32
Viktória Mária Bánovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Gabriel Ščurka (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Tomáš Zatroch (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Lucia Tóthová (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Martin Kaláb (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
118 3.141592654zza C 37 33
Radek Chládek (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Vítek Křivan (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Vojtěch Hypša (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
David Dolejší (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Aleš Hanžlík (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Doprovod: Václav Šlouf
119 Ovec team A 36 46
Oliver Šmakal (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Denisa Průšová (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Pavlína Kružíková (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
David Schacherl (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Ondřej Zabranský (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
120 Kratochvíle A 35 47
Monika Hyláková (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Tomáš Dryml (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Jakub Marek (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Martin Klekar (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Jiří Hájek (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
121 JGN1 C 35 34
Jakub Ježek (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Matyáš Háze (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Aneta Vacková (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Jiří Moc (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Jan Pikman (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
122 Paralaxa B 33 41
Ondřej Bašanda (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
David Šilhán (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Ota Michálek (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Kateřina Kopecká (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Jan Němec (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
123 Tokamak C 33 35
Jakub Míča (G Jana Nerudy, Praha, 9. ročník)
Jakub Vávra (G Jana Nerudy, Praha, 9. ročník)
Anh Nguyen (G Jana Nerudy, Praha, 9. ročník)
Vítek Seidler (G Jana Nerudy, Praha, 9. ročník)
Jakub Hora (G Jana Nerudy, Praha, 9. ročník)
124 Rada moudrých fretek A 31 48
Adam Lubbad (G Jana Nerudy, Praha, 2. ročník)
Noemi Sramek (G Jana Nerudy, Praha, 2. ročník)
Adéla Červená (G Jana Nerudy, Praha, 2. ročník)
Thi Thu Anh Nguyen (G Jana Nerudy, Praha, 2. ročník)
Tomáš Volný (G Jana Nerudy, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Jaromír Kekule
125 Totálně nelogaritmovatelní B 30 42
Daniel Pitoňák (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Michal Holec (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Tereza Svobodová (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Marek Benda (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Denisa Kulhavá (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
126 Šambalát B 28 43
Kryštof Berger (G, Šternberk, 3. ročník)
Jakub Charvát (G, Šternberk, 3. ročník)
Jakub Pytolaj (G, Šternberk, 3. ročník)
Tomáš Ondrák (G, Šternberk, 3. ročník)
Jindřich Novák (G, Šternberk, 3. ročník)
Doprovod: Jana Klapková
127 Sluníčka A 28 49
Šimon Pavlas (Sunny Can. International Sch., 3. ročník)
Dominika Němečková (Sunny Can. International Sch., 3. ročník)
Zuzana Fialková (Sunny Can. International Sch., 3. ročník)
Jan Chyba (Sunny Can. International Sch., 1. ročník)
Nikita Zinčenko (Sunny Can. International Sch., 9. ročník)
128 Kouřoví Vlci C 26 36
Ondřej Haluza (G, Děčín, 2. ročník)
Karel Černý (G, Děčín, 2. ročník)
Daniel Vogel (G, Děčín, 2. ročník)
Karel Lintimer (G, Děčín, 2. ročník)
Kateřina Horníková (G, Děčín, 2. ročník)
129 BŘAK C 26 37
Jan Lefner (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Filip Novotný (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Marta Štorkánová (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Simona Šamanová (G J. Barranda, Beroun, 2. ročník)
Aleš Šimral (G J. Barranda, Beroun, 1. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
130 Hrošíci <3 C 22 38
Pavla Rudolfová (G, Vídeňská, Brno, 2. ročník)
Eva Vochozková (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
Marek Duchaň (Biskupské G, Brno, 2. ročník)
131 Tým GJP B 22 45
Filip Havlák (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Vojta Zlesák (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Štěpán Vejvoda (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Vratislav Ležal (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
Ondřej Chlebovský (G J. Palacha, Mělník, 3. ročník)
132 gvbn B 22 44
Klára Laginová (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Simona Barcíková (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Lenka Minichová (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Jakub Puha (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Erik Mazanik (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Doprovod: Ľubomíra Šimurková
133 Kadaň B C 15 39
Eliška Kratochvílová (G, Kadaň, 2. ročník)
Jana Spurna (G, Kadaň, 2. ročník)
Patrik Šmátrala (G, Kadaň, 2. ročník)
Lenka Podhorna (G, Kadaň, 2. ročník)
Klára Kňavová (G, Kadaň, 2. ročník)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
134 Liberland C 10 40
Daniel Forst (G, Zábřeh, 2. ročník)
Petr Kunčar (G, Zábřeh, 2. ročník)
Klára Kostelníková (G, Zábřeh, 2. ročník)
Barbora Benešová (G, Zábřeh, 2. ročník)
Vítězslav Korb (G, Zábřeh, 2. ročník)
Doprovod: Petr Havlíček
disq. Matfyzáci B 0 disq.
Dominick Ivan (ŠG PinkHarmony, Zvolen, 4. ročník)
Adam Jerguš Dzurňák (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Jakub Navrátil (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 2. ročník)
Adela Chovanová (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 1. ročník)
disq. Náhradníci K_1 B disq.
(, . ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací