PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (43 týmů)

007_001 (doprovod Olga Pražanová)

Lucie Habiňáková (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Ayat Bakerová (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Dibelková (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Ondřej Černohorský (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Pavel Mikan (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim

234

Klára Cihlářová (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Kateřina Bártová (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Eva Fialová (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Tomáš Macek (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Timotej Mareš (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod

42?

Lydia Ceháková (4. ročník) G, Třeboň
Anežka Papáčková (4. ročník) G, Třeboň
Jan Filip (4. ročník) G, Třeboň
Natálie Vítová (4. ročník) G, Třeboň
Libor Dvořák (4. ročník) G, Třeboň

A ∨ ¬A

Michal Töpfer (4. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Karel Pátek (4. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Jan Kolín (4. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
David Novotný (4. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Josef Grus (4. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav

ACHILLOVA ŽELVA

Petr Jakubčík (3. ročník) PORG, Praha
Jáchym Solecký (4. ročník) PORG, Praha
Jonáš Fuksa (4. ročník) PORG, Praha
Jaromír Šolc (4. ročník) PORG, Praha
Filip Chudoba (3. ročník) PORG, Praha

Afinní asymptota (doprovod Pavel Řehák)

Petr Zelina (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Priessnitz (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Ronald Luc (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Antonín Baďura (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Ondřej Buček (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

CAGN (doprovod Václav Šlouf)

Ondřej Provod (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Anna Rosenkrancová (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Matěj Nedvěd (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Pavel Němeček (3. ročník) Biskupské G, České Budějovice

CO JÁ VÍM

Matěj Rzehulka (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
David Rajský (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Markéta Ospálková (4. ročník) G Uničov
Stanislav Šimek (4. ročník) G Uničov

DoGy (doprovod Josef Hylský)

Martin Vejvoda (4. ročník) G Dobruška
Vojtěch Remeš (4. ročník) G Dobruška
Lada Tošovská (4. ročník) G Dobruška
Daniel Jaško (4. ročník) G Dobruška
Vojtěch Rydlo (4. ročník) G Dobruška

Fyzici GVBN (doprovod Jana Pastieriková)

Ladislav Ferov (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Pavol Šimko (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Ivan Plachý (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Pavol Hepner (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Hagara (4. ročník) G V. Nedožerského, SR

Físnická (doprovod Julius Kolín)

Jiří Orság (4. ročník) G, Písnická, Praha
Jan Kušev (4. ročník) G, Písnická, Praha
Stanislav Lukeš (4. ročník) G, Písnická, Praha
Adam Barták (4. ročník) G, Písnická, Praha

GCHD (doprovod Štěpánka Jirošová)

David Žáček (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Knopp (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Sebastian Duarte (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Filip Matějka (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Dědek (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

GJH 17

Filip Čermák (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Marek (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Peter Ralbovský (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Matej Parada (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GVOZA (doprovod Ľubomír Konrád)

Martin Piala (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Patrik Lamoš (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Timotej Židuljak (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Miroslav Šoška (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Šimon Pajger (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina

Gorolowie z Trzynca (doprovod Pavlína Madari)

Štěpán Stenchlák (4. ročník) G, Třinec
Dominik Heczko (4. ročník) G, Třinec
Ondřej Sikora (3. ročník) G, Třinec
Dominik Cuber (3. ročník) G, Třinec
Tomáš Svoboda (3. ročník) G, Třinec

Grupa Líných Prokrastinátorů (doprovod Ivana Sirotková)

Anna Mírková (2. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Viktor Procházka (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Martin Stránský (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Jaroslav Váňa (4. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Amáta Vohradská (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň

Gymštola B (doprovod Martina Krejčíková)

Jan Mayer (4. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jan Fiala (4. ročník) G Nad Štolou, Praha
Luka Jovanovič (4. ročník) G Nad Štolou, Praha
Martin Jiroušek (4. ročník) G Nad Štolou, Praha

Hatalom (doprovod Lidmila Krchová)

Jakub Suchánek (3. ročník) G Opatov, Praha
Filip Bialas (4. ročník) G Opatov, Praha
Patrik Novotný (3. ročník) G Opatov, Praha
Robert Černý (4. ročník) G Opatov, Praha
Jiří Ledvinka (4. ročník) G Opatov, Praha

Hm... (doprovod Renata Milerová)

Gabriel Janovský (4. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Faruzel (4. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Tereza Kalíšková (4. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Michaela Blaťáková (4. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Tomáš Bílek (3. ročník) SPŠ chemická, Ostrava

Ibyšta (doprovod Jiří Šamaj)

Martina Šarmanová (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Vojtěch Ovčačík (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
David Bayer (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Jergym Ultimate

Petr Hoffmann (4. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Petr Horák (4. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Matěj Štula (4. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec

NEPŘIJEL

Kepleráci

Martin Štyks (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
David Vokrouhlický (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Daniel Pajer (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
František Hurt (4. ročník) G Jana Keplera, Praha

Klingoni (doprovod Lenka Plachtová)

Jaromír Mielec (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Hertl (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jaroslav Hrubý (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Radek Zajíček (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Roman Janků (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Kocouři (doprovod Ondřej Lev)

Matěj Červený (4. ročník) G, Trutnov
Jakub Vaniš (4. ročník) G, Trutnov
Anna Minaříková (4. ročník) G, Trutnov
Vítek Udatný (4. ročník) G, Trutnov
Daniel Mihatsch (4. ročník) G, Trutnov

Kratochvíle (doprovod Radovan Růžička)

Jan Holásek (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Michael Srb (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Ondřej Velínský (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Peřina (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Olejár (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Kvadratura čtverce

Ondřej Lomický (4. ročník) G, Plasy
Dominik Fink (4. ročník) G, Plasy
Filip Půta (4. ročník) G, Plasy
Tereza Osobová (3. ročník) G, Plasy
Barbora Mouleová (3. ročník) G, Plasy

Motoklubík

Tomáš Konečný (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Střeleček (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Lukáš Heriban (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Koblížek (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Never lucky (doprovod Jana Herudková)

Anežka Doležalová (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Václav Luňák (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Martin Bureš (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Kateřina Stodolová (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Pavel Šklíba (4. ročník) G Dašická, Pardubice

NÁHRADNÍCI S1

Lukáš Kubacki (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Jana Pallová (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Vítek Horčička (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Jan Šuta (4. ročník) G J. Škody, Přerov
Matouš Bílek (4. ročník) G J. Škody, Přerov

Nějaký název (doprovod Jiří Šamaj)

Petra Fridrichová (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Vít Pískovský (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Filip Dráber (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Tomáš Dulava (3. ročník) Matiční G, Ostrava
Alexandr Jankov (3. ročník) Matiční G, Ostrava

Orionovi rameňané (doprovod Jaroslav Bureš)

Otakar Salaj (4. ročník) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Ondřej Májek (3. ročník) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Jakub Klukáček (4. ročník) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Jindřich Šafrán (2. ročník) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Lukáš Roden (3. ročník) Reálné G a ZŠ, Prostějov

Průměrní šimpanzi (doprovod Jiří Kratochvíl)

Ondřej Pitaš (4. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Štěpán Přibyl (4. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Tomáš Rada (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Eliška Klimešová (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Jan Kleprlík (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové

Péťové

Petr Šimůnek (4. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Petr Kolovrátník (4. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tomáš Vrbata (4. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tomáš Dvořák (3. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
David Němec (3. ročník) G, Tanvald

Rhamphastos

Kateřina Doležalová (4. ročník) G Botičská, Praha
Kateřina Kubíková (4. ročník) G Botičská, Praha
Jan Urban (4. ročník) G Botičská, Praha
Jiří Filek (4. ročník) G Botičská, Praha
Aneta Kuzmíková (4. ročník) G Botičská, Praha

TEAAM (doprovod Petr Brabec)

Anna Vobecká (4. ročník) G, Benešov
Adam Konopiský (4. ročník) G, Benešov
Tereza Bělohradská (4. ročník) G, Benešov
Emil Jiří Tywoniak (4. ročník) G, Benešov

Tachyony s hyperofabulou

Alžběta Andrýsková (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Hana Lounová (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jindřich Jelínek (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Pavel Turek (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Tomáš Kalva (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Tým Hrůzy (doprovod Alena Marková)

Tomáš Hlavatý (4. ročník) G, Kadaň
Jan Hrůza (4. ročník) G, Kadaň
Veronika Roubínová (3. ročník) G, Kadaň
David Roubín (3. ročník) G, Kadaň
Vojtěch Friml (4. ročník) G, Kadaň

Zachování podivnosti (doprovod Olga Pražanová)

Tereza Benešová (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Filip Novák (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Ondřej Procházka (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jiří Mayer (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Martin Vašek (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Zkusíme, uvidíme (doprovod Bohdana Najmanová)

Jakub Gregora (3. ročník) G, Lanškroun
Pavel Jáneš (4. ročník) G, Lanškroun
Jonathan Košťál (4. ročník) G, Lanškroun
Filip Dvořák (3. ročník) G, Lanškroun
Zbyšek Černohous (3. ročník) G, Lanškroun

Zítra maturák

Petr Škába (4. ročník) G J. Barranda, Beroun
Petr Hron (4. ročník) G J. Barranda, Beroun
Markéta Adamcová (4. ročník) G J. Barranda, Beroun
Filip Baum (4. ročník) G J. Barranda, Beroun
Martina Kopecká (3. ročník) G J. Barranda, Beroun

slovenský Lakatoš

Matej Novota (3. ročník) G Sv Františka, BA
Michal Petkáč (3. ročník) G Sv Františka, BA
Martin Malicherčík (3. ročník) G Sv Františka, BA

Š-kvarci

Kryštof Kadlec (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Kvita (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jan Macháň (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Václav Mikeska (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Michal Žůrek (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Švábíci

Erik Borňás (4. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jakub Hejhal (4. ročník) G, Roudnice nad Labem
Michaela Kučerová (4. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jiří Müller (4. ročník) G, Roudnice nad Labem
Beáta Lysáčková (4. ročník) G, Roudnice nad Labem

ก็็็็็็็็ก็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิ

Matěj Mezera (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Vít Beran (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jáchym Bártík (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Jan Hlaváč (4. ročník) G, Havlíčkův Brod

kategorie B (33 týmů)

-1/12

Marie Hledíková (2. ročník) G, Velké Meziříčí
Petr Sedláček (3. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
David Loučka (2. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Filip Novotný (4. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Veronika Deketová (2. ročník) G, Velké Meziříčí

/0 (doprovod Olga Pražanová)

Tereza Novotná (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Lukáš Mikan (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Dobrovolná (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Šimon Kimák (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Hamsová (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Bojoví Slimáci 32 (doprovod Roman Podlena)

Richard Uher (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Martin Strachoň (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Klára Přibáňová (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Pavlína Ježíková (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Filip Čapka (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno

Cornuova spirála (doprovod Monika Bouchalová)

Šimon Karch (3. ročník) G Komenského, Havířov
Filip Bartoš (3. ročník) G Komenského, Havířov
Kateřina Bouchalová (3. ročník) G Komenského, Havířov
Ondřej Krabec (2. ročník) G Komenského, Havířov
Jakub Delong (2. ročník) G Komenského, Havířov

Fyčusové (doprovod Josef Jírů)

Josef Martínek (3. ročník) G, Pelhřimov
Petr Petrák (3. ročník) G, Pelhřimov
Tomáš Čížek (3. ročník) G, Pelhřimov
Viktor Rosman (3. ročník) G, Pelhřimov
Jáchym Lis (2. ročník) G, Pelhřimov

GYMPOS (doprovod Gabriela Franikova)

Jakub Pohly (3. ročník) G Poštová, Košice
Maroš Bratko (3. ročník) G Poštová, Košice
Ádám Urbán (4. ročník) G Poštová, Košice
Pavol Drotár (4. ročník) G Poštová, Košice
Martin Hrehor (1. ročník) G Poštová, Košice

GymKT

Tereza Kislingerová (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Jakub Vyroubal (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Matěj Holý (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Přemysl Hovorka (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Michal Převrátil (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Gymro

Kateřina Škorvánková (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Matouš Marek (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Karel Balej (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Daniel Štanc (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany

GymŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)

Adam Janich (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Michal Koldinský (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Kulich (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Damián Kulich (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Švrčina (4. ročník) G, Špitálská, Praha

Gymštola (doprovod Martina Krejčíková)

Petr Bělka (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Barbora Češpivová (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Charlota Kunáková (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Marco Souza de Joode (9. ročník) G Nad Štolou, Praha
Franta Stara (2. ročník) G Nad Štolou, Praha

JD VP JD VL (doprovod Zdeněk Šustek)

Martin Orság (3. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Oldřich Kupka (4. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Štěpán Maršala (4. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Pavel Kinc (2. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Luboš Bartík (2. ročník) G a SOŠZE, Vyškov

JGM1 (doprovod Iva Jakubská)

Petr Kamarýt (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Pikman (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Vojtěch Mervart (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Bohadlo (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Kontrapunkt

Ekaterina Yaroslavtseva (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Miroslav Burýšek (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jindřich Dušek (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Danil Koževnikov (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Petr (4. ročník) G Jana Keplera, Praha

Kouřimská SQUAD (doprovod Olga Kouřimská)

Jan Králíček (3. ročník) G, Děčín
Kristián Zeman (3. ročník) G, Děčín
Lukáš Jiřiště (3. ročník) G, Děčín
Tomáš Martínek (3. ročník) G, Děčín
Veronika Švubová (3. ročník) G, Děčín

Mach(a)ři (doprovod Eva Kospachová)

Pavel Turinský (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Eva Kospachová (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Káně (1. ročník) G, Brandýs n. L.
František Kmječ (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Filip Hruška (3. ročník) G, Brandýs n. L.

Matfyzáci

Dominick Ivan (3. ročník) ŠG PinkHarmony, Zvolen
Adam Bendžala (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Branislav Lipták (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Adam Jerguš Dzurňák (2. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

Mikuláši (doprovod Ivana Šafránková)

Martin Hubata (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Tomáš Kratschmer (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Petr Pojar (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Veronika Hladíková (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vítek Vališ (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Myšáci (doprovod Ondřej Lev)

Lukáš Červený (3. ročník) G, Trutnov
Filip Holý (3. ročník) G, Trutnov
Marek Cerman (3. ročník) G, Trutnov
Jakub Rypan (3. ročník) G, Trutnov
Michal Minařík (3. ročník) G, Trutnov

Platos (doprovod František Štěpánek)

Patrik Novák (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Maxmilián Kocourek (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Martin Hylas (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Locker (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Protoni 007

Richard Fleischhans (3. ročník) G, Benešov
Jonáš Vlasák (3. ročník) G, Benešov
František Helebrand (3. ročník) G, Benešov
Dominik Starý (3. ročník) G, Benešov

Růžoví poníci (doprovod Mirjam Civínová)

Nguyen Thanh Lam (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Šlampa (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Marek Pinta (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Petra Kašková (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Saforkovi hoši (doprovod Zuzana Lišková)

Cyril Novotný (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Matěj Sojka (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Martin Kahánek (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Tomáš Kubečka (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Lukáš Tomek (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Sedmikrásky

Tereza Poláková (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Anna Skalická (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Jáchym Hobza (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Michal Mrázek (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Jakub Dupák (3. ročník) G, Budějovická, Praha

Thorovo kladivo (doprovod Jana Krejčíková)

Jana Krejčíková (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Radoslav Hašek (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kostrubanič (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Filip Frýba (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Barbora Vášová (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav

ToToMoSoHo

Soňa Burešová (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Michaela Černá (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Matějka (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Vondráček (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Jan Rykl (3. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Tobis (doprovod Jana Herudková)

Tomáš Faikl (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Kamil Mudruňka (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Vlastimil Horálek (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Cach (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (3. ročník) G Dašická, Pardubice

Transgalaktické palačinky

Václav Kubíček (3. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Vít Horáček (4. ročník) G L. Jaroše, Holešov
Šimon Sukup (9. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Jan Polišenský (2. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Roman Konečný (2. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž

Truhla (doprovod Daniel Tereba)

Adam Dejl (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Pavel Hudec (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Tadeáš Němec (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Ondřej Dvořák (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Adam Jirkovský (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha

Vodné pralinky (doprovod Štefan Štefan)

Barbara Pulmannová (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ján Letovanec (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Čulen (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Adam Chalúpek (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Vysokotatranská inteligencia

Ivan Hudák (2. ročník) ESŠ, Lip. Mikuláš
Maximilián Molnár (3. ročník) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Filip Geib (3. ročník) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš

gjARMY

Samuel Novák (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Martin Kušnír (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Michal Pasierb (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Paulína Monková (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Tatiana Vaľková (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov

Šťouralové (doprovod Lada Bažantová)

Aneta Němcová (3. ročník) G, Boskovice
Martin Chladil (3. ročník) G, Boskovice
Roman Ondráček (3. ročník) G, Boskovice
Andrea Dvořáčková (2. ročník) G, Boskovice
Jakub Zemánek (4. ročník) G, Boskovice

α-čuníci

Václav Löffelmann (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Jiří Löffelmann (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Eva Wohlgemuthová (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Čeněk Malík (3. ročník) G, Litoměřická, Praha

kategorie C (41 týmů)

#SorryJako

Iva Koblížková (2. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Bureš (2. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Picek (2. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Matěj Žáček (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
David Kavka (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

#nwm :]》

Kateřina Rosická (2. ročník) G J. Ortena, Kutná Hora
Richard Veselý (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Jiří Janoušek (1. ročník) G, Budějovická, Praha
Eliška Pospěchová (1. ročník) G, Budějovická, Praha

BrainPower (doprovod Petr Brabec)

Přemysl Pilař (2. ročník) G, Benešov
Kristián Matuštík (2. ročník) G, Benešov
Michal Jůza (2. ročník) G, Benešov
Jan Cháb (2. ročník) G, Benešov
Ondřej Kubánek (1. ročník) G, Benešov

Bubliny (doprovod Jana Klapková)

Kryštof Berger (2. ročník) G, Šternberk
Jakub Charvát (2. ročník) G, Šternberk
Ondřej Novák (2. ročník) G, Šternberk
Jan Doležel (2. ročník) G, Šternberk
Tomáš Ondrák (2. ročník) G, Šternberk

Dašák (doprovod Jana Herudková)

Matěj Formánek (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Matěj Prokop (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Filip (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Petr Král (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Lukáš Nejezchleb (1. ročník) G Dašická, Pardubice

Demo team (doprovod Jaroslava Benešová)

Adam Karas (9. ročník) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (9. ročník) G Legionářů, Příbram
Eliška Letová (3. ročník) G Legionářů, Příbram
Jana Schejbalová (3. ročník) G Legionářů, Příbram
Eliška Kubová (9. ročník) G Legionářů, Příbram

Dlouhá chvíle (doprovod Radovan Růžička)

Kiet Nguyen Tuan (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Adam Kraj (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Velínský (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Holásek (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí

FYZBOT (doprovod Jakub Šafařík)

Ondřej Daněk (2. ročník) G Botičská, Praha
Jan Uhlík (1. ročník) G Botičská, Praha
Jan Minařík (2. ročník) G Botičská, Praha
Vítek Soukup (2. ročník) G Botičská, Praha
Marek Vítek (2. ročník) G Botičská, Praha

Fanatická pětka (doprovod Jan Fátor)

Jan Vaník (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Rajnštajn (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Netík (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vít Polnický (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Fyzikládi (doprovod Martin Bradáč)

Ladislav Burgr (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Šimon Neckař (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jiřina Frýbortová (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Adam Karásek (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov

Fyziklády (doprovod Martin Bradáč)

Jakub Szymsza (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Grepl (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Lakomý (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
David Indra (2. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov
Lucie Bednářová (1. ročník) Cyrilometodějské G, Prostějov

GJH XXL

Tereza Prokopová (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Homola (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Lucia Krajčoviechová (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Šánta (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Gymnázium Prachatice (doprovod Lukáš Šmahel)

Pavel Ludačka (3. ročník) G, Prachatice
Jakub Linzmajer (3. ročník) G, Prachatice
Vít Neužil (1. ročník) G, Prachatice
Martin Bican (1. ročník) G, Prachatice
Kateřina Karbusová (1. ročník) G, Prachatice

Gymšpiťáci (doprovod Stanislav Gottwald)

Kateřina Skotnicoá (1. ročník) G, Špitálská, Praha
David Kománek (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kotlík (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Vít Lupínek (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Žák (1. ročník) G, Špitálská, Praha

Gyza (doprovod Lenka Mádrová)

Barbora Frýdová (1. ročník) G, Zábřeh
Zuzana Štanclová (3. ročník) G, Zábřeh
Petr Ptáček (1. ročník) G, Zábřeh
Jan Jedelský (3. ročník) G, Zábřeh
Martin Flídr (2. ročník) G, Zábřeh

Gyzáci (doprovod Lenka Mádrová)

Jakub Haltmar (1. ročník) G, Zábřeh
Vladimír Skála (1. ročník) G, Zábřeh
Daniel Forst (1. ročník) G, Zábřeh
Jana Morávková (1. ročník) G, Zábřeh
Václav Hořic (1. ročník) G, Zábřeh

Gáďa a Alfa Samci

Jaromír Sladkovský (2. ročník) PORG, Praha
Matěj Krátký (1. ročník) PORG, Praha
Albert Polák (2. ročník) PORG, Praha
Jakub Čurda (2. ročník) PORG, Praha
Vít Gaďurek (2. ročník) PORG, Praha

Hawkingovo záření

Jiří Vala (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Pitner (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Josef Minařík (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Zvoníček (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Viktor Materna (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Ichbinich

Miroslav Hrabal (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jáchym Bareš (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Klára Grohmannová (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Loun (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Tomáš Pippal (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín

JAK? (doprovod Josef Jírů)

Kryštof Veřtát (2. ročník) G, Pelhřimov
Jakub Veřtát (2. ročník) G, Pelhřimov
Jan Matouš (1. ročník) G, Pelhřimov
Vítek Zeman (2. ročník) G, Pelhřimov

JGN2 (doprovod Iva Jakubská)

Petr Semerák (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Kubíček (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Michal Matoulek (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jakub Ježek (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Koule a hranoly (doprovod Hana Jano)

Thao Tranová (1. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Jan Svoboda (1. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Tim Anderle (2. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Frank Bartoš (2. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice

Lambda team (doprovod Julius Kolín)

Jakub Bartoš (1. ročník) G, Písnická, Praha
Adam Nekolný (1. ročník) G, Písnická, Praha
Vojtěch Zvára (1. ročník) G, Písnická, Praha
Miroslav Hrdlička (1. ročník) G, Písnická, Praha
Pavel Linhart (1. ročník) G, Písnická, Praha

NEPŘIJEL

LeagueOfJustice (doprovod Miroslava Maňásková)

Jiří Blaha (2. ročník) G, Uherské Hradiště
Jakub Komárek (2. ročník) G, Uherské Hradiště
Jakub Zemek (2. ročník) G, Uherské Hradiště

Luckin tím (doprovod Ivona Demčáková)

Lucia Tóthová (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Viktória Mária Bánovská (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Barbora Barančíková (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Alex Chudic (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Šimek (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Malí (doprovod Ivona Demčáková)

Matúš Hladký (8. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (8. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Kaláb (8. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Erik Řehulka (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Viktória Nguyenová (8. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Mickeyho klubík (doprovod Lenka Plachtová)

Vojtěch Molin (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Przezwiecki (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Pavel Kraus (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Vysloužil (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Mišiakovci & Company

Dávid Mišiak (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Monika Machalová (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Pavol Kebis (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Bohdan Jóža (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Patrik Drozdík (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Nakadam

Martina Lehká (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Martin Klekar (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Klára Hortlíková (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Monika Hyláková (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Valenta (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Název neuveden (doprovod Zuzana Gromanová)

Ngoc Hung Hoang (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Zahradník (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Hung Do (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jaroslav Frühauf (1. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Zdeněk Vostřel (2. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Paradoxxx (doprovod Jana Krejčíková)

Vojtěch Vařečka (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Daniel Pitoňák (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Michal Holec (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Pavlas (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Tereza Svobodová (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Paulinkin tím (doprovod Ivona Demčáková)

Paulína Smolárová (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Hluško (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Michaela Leinwatherová (3. ročník) GJP, BA

Schrödingerova kočka (doprovod Michal Roskot)

Vojtěch Damian (1. ročník) G, Budějovická, Praha
Eliška Divišová (9. ročník) G, Budějovická, Praha
Kateřina Janišová (9. ročník) G, Budějovická, Praha

Soyuz (doprovod Gabriela Franikova)

Samuel Amrich (2. ročník) G Poštová, Košice
Timotej Župina (2. ročník) G Poštová, Košice
Dávid Šatala (2. ročník) G Poštová, Košice
Martin Melicher (2. ročník) G Poštová, Košice
Michaela Bobeničová (2. ročník) G Poštová, Košice

Trzyniec (doprovod Pavlína Madari)

Martin Dinh (2. ročník) G, Třinec
Daniel Martynek (2. ročník) G, Třinec
Štěpán Stryja (2. ročník) G, Třinec
Tomáš Kantor (3. ročník) G, Třinec
Aleš Di-Giusto (1. ročník) G, Třinec

Vodné kamene (doprovod Štefan Horvát)

Matej Moško (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Alexandra Hojková (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Pavol Kollár (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Lukáš Pleva (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Waffen FY (doprovod Olga Pražanová)

Jan Licek (1. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Karel Lysý (1. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Matyáš Thér (1. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Vojtěch Šikl (1. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Čokoláda (doprovod Šárka Adamcová)

Bernadeta Maříková (2. ročník) G, Český Krumlov
Michaela Pavlišová (2. ročník) G, Český Krumlov
Marek Talíř (2. ročník) G, Český Krumlov
Radovan Růžička (2. ročník) G, Český Krumlov
Martin Mráz (2. ročník) G, Český Krumlov

Čumáčci (doprovod Ondřej Lev)

Johana Dvořáková (2. ročník) G, Trutnov
Matěj Drahník (2. ročník) G, Trutnov
Vít Gracík (2. ročník) G, Trutnov
Adam Nagel (2. ročník) G, Trutnov
Lukáš Berčík (2. ročník) G, Trutnov

Řád Svatého Šloufa

Denisa Průšová (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Oliver Šmakal (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Sára Štráchalová (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
David Schacherl (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice
Veronika Nováčková (2. ročník) Biskupské G, České Budějovice

Špitálníčkové (doprovod Stanislav Gottwald)

Vojtěch Doležal (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Šimon Duroň (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Radek Folprecht (1. ročník) G, Špitálská, Praha
František Čížek (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Kousalík (1. ročník) G, Špitálská, Praha

ΨΦπ

Oliver Laryea (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Adam Jáneš (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Vojtěch Brož (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Barbora Janebová (1. ročník) G, Budějovická, Praha
Anna Medová (2. ročník) G, Budějovická, Praha

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací