HISTORIE:2017:START

Fyziklání 2017

Seznam příkladůFotografiePořadíSeznam přihlášených týmůPodrobné výsledkyStatistiky týmůStatistiky úloh

11. ročník FYKOSího Fyziklání se uskutečnil 17. 2. 2017, poslední zkouškový den na MFF. Opět se soutěž konala nejen v budovách na Karlově, ale i na Malé Straně. I díky tomu se nám podařilo opět navýšit počet zúčastněných týmů - nový rekordní počet je 118 týmů (z toho v kat. A 42 týmů, v kat. B 33 a v kat. C 43 týmů).

Súťaž vyhral tím ก็็็็็็็็ก็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิ v zložení Matěj Mezera, Jáchym Bártík, Matěj Coufal, Jan Hlaváč (všetci Gymnázium, Havlíčkův Brod) a Vít Beran (Masarykovo Gymnázium, Plzeň). Je to prvý krát po niekoľkýh rokoch, čo súťaž vyhral český tím. Na druhom mieste sa umiestnil tím Hatalom v zložení Jakub Suchánek, Filip Bialas, Patrik Novotný, Robert Černý a Jiří Ledvinka (všetci Gymnázium Opatov, Praha). Na treťom mieste skončil tím GJH 17 v zložení Filip Čermák, Martin Marek, Peter Ralbovský, Matej Parada, Juraj Halabrin (všetci Gymnázium Jura Hronca, Bratislava).

V kategórií B vyhral tým Kontrapunkt v zložení Ekaterina Yaroslavtseva, Miroslav Burýšek, Jindřich Dušek, Danil Koževnikov, Jan Petr (všetci Gymnázium Jana Keplera, Praha). V celkovom hodnotení skončili na 5. mieste. V kategórií C vyhral tým Hawkingovo záření, ktorého členmi boli Jiří Vala, Tomáš Pitner, Josef Minařík, Václav Zvoníček a Viktor Materna (všetci z Gymnázia Brno, tř. Kpt. Jaroše).

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací