PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (31 týmů)

Bohové olympští (doprovod Jiří Kratochvíl)

Anežka Klustová (4. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Adéla Nohejlová (4. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Štěpán Přibyl (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Ondřej Pitaš (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Eliška Štumrová (4. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové

Bramborový salát (doprovod Stanislav Sedláček)

Milan Suk (4. ročník) G, Boskovice
Přemysl Lefler (4. ročník) G, Boskovice
Roman Ondráček (2. ročník) G, Boskovice
Jakub Němec (4. ročník) G, Boskovice
Michal Zhoř (4. ročník) G, Boskovice

CMYK

Marek Rychetský (4. ročník) G, Jihlava
Josef Čech (4. ročník) G, Jihlava
Ladislav Štefka (4. ročník) G, Jihlava
Petr Kostka (4. ročník) G, Jihlava
Tereza Jeřábková (4. ročník) G, Jihlava

Chotěbořský reaktor

Filip Lorenc (4. ročník) G Chotěboř
Jaroslav Havlíček (4. ročník) G Chotěboř
Michal Vomela (4. ročník) G Chotěboř
Václav Málek (4. ročník) G Chotěboř

Cornuova spirála (doprovod Monika Bouchalová)

Šimon Karch (2. ročník) G Komenského, Havířov
Andrej Markovič (4. ročník) G Komenského, Havířov
Adam Foldyna (4. ročník) G Komenského, Havířov
Filip Bartoš (2. ročník) G Komenského, Havířov
Vojtěch Waloszek (4. ročník) G Komenského, Havířov

FeelsBadMan (doprovod Jan Jašek)

Ondřej Poláček (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Camfrla (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jiří Chmel (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Kryštof Kedroň (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Fras

Ľuboš Rybanský (4. ročník) G D. Tatarku, Poprad
Dominik Zeman (4. ročník) G D. Tatarku, Poprad
Tomáš Imrich (4. ročník) G D. Tatarku, Poprad
Kristián Levocký (4. ročník) G D. Tatarku, Poprad

Tomáš Konečný (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Střeleček (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Koblížek (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Šimon Havíř (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Lukáš Honsa (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

GAMČA (doprovod Štefan Horvát)

Martin Čulen (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Juraj Májek (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ivan Bednárik (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jaroslava Kokavcová (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Gorta (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava

GJAK UB

Tomáš Frenzl (4. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jozef Hollý (4. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Václav Jančařík (4. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jiří Vozár (4. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Vladimír Stuchlík (2. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod

GyPerner

Petr Matouš (3. ročník) G, Pernerova, Praha
Radim Šulc (4. ročník) G, Pernerova, Praha
Adam Hutchinson (4. ročník) G, Pernerova, Praha
Filip Kroček (3. ročník) G, Pernerova, Praha

Gymtri (doprovod Miroslava Babilonová)

Markéta Kubiková (4. ročník) G, Třinec
Štěpán Stenchlák (3. ročník) G, Třinec
Jiří Mravec (4. ročník) G, Třinec
Kamil Cinkraut (4. ročník) G, Třinec
Lukáš Supik (4. ročník) G, Třinec

Hatalom

Petr Jaroschy (4. ročník) G Opatov, Praha
Miroslav Heinz (4. ročník) G Opatov, Praha
Filip Bialas (3. ročník) G Opatov, Praha
Robert Černý (3. ročník) G Opatov, Praha
Zuzana Johanovská (4. ročník) G Opatov, Praha

KLINGONI (doprovod Lenka Plachtová)

Dušan Janiš (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Kožušník (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jiří Petrus (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Hertl (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Dostál (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Kolíňané (doprovod Julius Kolín)

Lukáš Zíb (4. ročník) G, Písnická, Praha
Magdalena Goldmannová (4. ročník) G, Písnická, Praha
Zdeněk Horáček (4. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Šorm (4. ročník) G, Písnická, Praha
Tomáš Brabenec (4. ročník) G, Písnická, Praha

Kvadratura čtverce

Daniel Hausner (4. ročník) G, Plasy
Pavel Kůs (4. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Ondřej Lomický (3. ročník) G, Plasy
Jan Náhlovský (4. ročník) G J. Š. Baara, Domažlice
Vilém Šafařík (3. ročník) G, Plasy

Kysucké Singularity (doprovod Daniel Jedinák)

Michal Kubaščík (2. ročník) G, Kysucké Nové Mesto
Peter Kubaščík (4. ročník) G, Kysucké Nové Mesto
Zlatica Kalužná (4. ročník) G, Kysucké Nové Mesto
Lucia Kapitánová (4. ročník) G, Kysucké Nové Mesto
Matěj Borovička (2. ročník) G, Kysucké Nové Mesto

Nugetky

Petra Fridrichová (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Monika Mikolajková (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Anna Kučerová (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Lukáš Frankl (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Ondřej Bašanda (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Parenica tím

Adam Škrlec (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Gažo (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Simona Veselá (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Peter Ralbovský (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Pokus-omyl

Tomáš Hrbek (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Pilař (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Koberová (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Venclová (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Štěpán (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Porgor

Lukáš Černý (4. ročník) Nový PORG, Praha
Václav Krupička (4. ročník) Nový PORG, Praha
Hynek Peřina (4. ročník) Nový PORG, Praha
Jakub Malý (4. ročník) Nový PORG, Praha
Minh Tri Pham (4. ročník) Nový PORG, Praha

Project Mayhem

Klára Stefanová (4. ročník) G B. Němcové, HK
Tereza Ludvíková (4. ročník) G B. Němcové, HK
Klára Novotná (4. ročník) G B. Němcové, HK
David Pokorný (4. ročník) G, Bučovice
Jan Pokorný (4. ročník) G, Bučovice

Pupen (doprovod Petr Pupík)

Ondřej Běhávka (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Michal Reška (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Dittrich (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Kryštof Kolář (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jiřina Rešková (2. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Relativci na kappatinu (doprovod Ondřej Lev)

Ondřej Havelka (4. ročník) G, Trutnov
Anna Minaříková (3. ročník) G, Trutnov
Jonáš Tuček (4. ročník) G, Trutnov
Lukáš Červený (2. ročník) G, Trutnov
Matěj Červený (3. ročník) G, Trutnov

Slavisté a Komenioložka (doprovod Vít Tomis)

Martin Melčák (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Jan Steuer (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Marek Chovanec (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Karolína Jančarová (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Michal Nemčok (4. ročník) G, Studentská, Havířov

Transcendentní nabla

Petr Zelina (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Priessnitz (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Adam Čepil (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Minh Tran Anh (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Veronika Valouchová (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Za Svinibrod!

Marek Raja (3. ročník) G, Nymburk
Lukáš Bastián (3. ročník) G, Nymburk
Bořivoj Kolář (4. ročník) G, Nymburk
František Zajíc (3. ročník) G, Nymburk
Mirek Nekolný (3. ročník) G, Nymburk

Zkusíme, uvidíme. (doprovod Bohdana Najmanová)

Karel Chládek (4. ročník) G, Lanškroun
Mikuláš Keller (4. ročník) G, Lanškroun
Matouš Palek (4. ročník) G, Lanškroun
Pavel Jáneš (3. ročník) G, Lanškroun
Jakub Gregora (2. ročník) G, Lanškroun

gjARMY

Klaudia Sajdaková (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Katarína Šimková (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Jakub Jambrich (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Matej Repka (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Samuel Novák (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov

prafopiz je na nyc

Jakub Matěna (4. ročník) G, Českolipská, Praha
Jakub Löwit (4. ročník) G, Českolipská, Praha
Václav Šraier (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Václav Táborský (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Daniel Beneš (4. ročník) G, Českolipská, Praha

soukupova squadra (doprovod Petra Komprdová)

Jiří Tuháček (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Martin Kučera (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Martin Pokorný (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Huy Do Duc (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Vít Chytrý (4. ročník) G, Blovice

kategorie B (45 týmů)

299792459m/s (doprovod Zdeněk Polák)

Pavel Bláha (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Martin Vašina (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Timotej Mareš (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Bohadlo (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Vojtěch Mervart (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod

3,1415926535897932384626433833

Zuzana Rezková (3. ročník) G B. Němcové, HK
Petr Dočekal (3. ročník) G B. Němcové, HK
Sára Strakošová (3. ročník) G B. Němcové, HK
Václav Karel (3. ročník) G B. Němcové, HK
Jan Půlpán (3. ročník) G B. Němcové, HK

4+1 (doprovod Olga Pražanová)

Jiří Mayer (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Ondřej Procházka (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jaroslav Novotný (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Benešová (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Big Minds (doprovod Jana Krejčíková)

Martin Bárta (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Jana Krejčíková (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kostrubanič (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Radoslav Hašek (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Vařečka (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Black Hole (doprovod Helena Čížková)

Kateřina Škorvánková (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Karolína Šůsová (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Tomáš Beneš (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Marek Bistřický (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Adam Babuljak (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany

CO JÁ VÍM

Matěj Rzehulka (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Nathan Vishwanathan (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jakub Kožušník (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Dominik Gardáš (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

ComeToWin

Matěj Mezera (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Jáchym Bártík (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Vít Beran (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jan Hlaváč (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (3. ročník) G, Havlíčkův Brod

Dlouhá chvíle (doprovod Radovan Růžička)

Jiří John (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Peřina (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Petr Ludvík (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Olejár (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Kiet Nguyen Tuan (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí

F=a

Pavel Vondráček (3. ročník) OPEN GATE Říčany
Jakub Kunčák (3. ročník) OPEN GATE Říčany
Jan Petrů (3. ročník) OPEN GATE Říčany
Filip Mannheim (3. ročník) OPEN GATE Říčany

Fyzici GVBN (doprovod Jana Pastieriková)

Ladislav Ferov (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Pavol Šimko (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Ivan Plachý (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Hlaváč (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Timotej Králik (2. ročník) G V. Nedožerského, SR

Físnická (doprovod Julius Kolín)

Jiří Orság (3. ročník) G, Písnická, Praha
Anna Zhigaykova (3. ročník) G, Písnická, Praha
Simona Vránová (3. ročník) G, Písnická, Praha
Jan Kušev (3. ročník) G, Písnická, Praha
Petr Hána (3. ročník) G, Písnická, Praha

GJH B

Jozef Číž (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Matúš Drgoň (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Andrea Tóthova (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Murin (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GVOZA (doprovod Ľubomír Konrád)

Patrik Lamoš (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Martin Piala (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Timotej Židuljak (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Šimon Pajger (2. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Peter Súkeník (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina

GymŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)

Martin Šilhavý (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kyzlík (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Jakub Vlášek (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Kulich (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Janich (1. ročník) G, Špitálská, Praha

Heyroes (doprovod Renata Milerová)

Jakub Lanča (4. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Gabriel Janovský (3. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Zbyněk Hlavica (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Tomáš Fridrišek (4. ročník) G F. Hajdy, Ostrava

Hm... (doprovod Renata Milerová)

Vojtěch Faruzel (3. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Terezie Zelinová (3. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Jan Blahut (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Michaela Blaťáková (3. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Zelina (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava

Hyperkrychle (doprovod Eva Kospachová)

Jitka Kořeňová (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Barbora Jakubová (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Radek Stránský (3. ročník) G, Brandýs n. L.
František Kmječ (9. ročník) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Káně (9. ročník) G, Brandýs n. L.

Ibyšta (doprovod Jiří Šamaj)

Martina Šarmanová (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava
David Bayer (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Vojtěch Ovčačík (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Kepleráci (doprovod Martin Kapoun)

Martin Štyks (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Preiss (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
David Vokrouhlický (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Daniel Demovič (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Daniel Pajer (3. ročník) G Jana Keplera, Praha

Kratochvíle (doprovod Radovan Růžička)

Jan Holásek (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Ondřej Velínský (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Michal Cimfl (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Michael Srb (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí

MLG RNG

Jan Dopita (3. ročník) G, Budějovická, Praha
David Verner (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Ondřej Závodný (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Filip Oplt (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Klára Janoušková (3. ročník) G, Budějovická, Praha

Mach(a)ři (doprovod Eva Kospachová)

Pavel Turinský (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Jan Došek (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Filip Hruška (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Eva Kospachová (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Marie Mrhalová (3. ročník) G, Brandýs n. L.

McNadruhou (doprovod Lukáš Šmahel)

Lukáš Kuneš (4. ročník) G, Prachatice
Pavel Ludačka (2. ročník) G, Prachatice
Jakub Linzmajer (2. ročník) G, Prachatice
Vít Neužil (9. ročník) G, Prachatice
Martin Bican (9. ročník) G, Prachatice

Mikulášský graviton (doprovod Věra Krůsová)

Vítek Vališ (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jakub Dobrý (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Veronika Hladíková (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jakub Novák (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Veronika Blovská (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Never lucky (doprovod Jana Herudková)

Kateřina Stodolová (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Anežka Doležalová (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Pavel Šklíba (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Martin Bureš (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Tomáš Faikl (2. ročník) G Dašická, Pardubice

OP (doprovod Ivona Demčáková)

P. P. Arthur Petráš (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Hluško (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Šimek (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Paulína Smolárová (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Plněné knedlíky (doprovod Helena Poláková)

Lucie Krejčová (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Simona Šimůnková (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Václav Veselý (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Petr Paulath (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Nikola Kaislerová (3. ročník) G, Česká, České Budějovice

Pozitróny (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)

Michal Ržonca (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Ján Hunák (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Mikuláš Mikula (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Matúš Kopunec (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Marek Kadlečík (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Průměrně cvičení lachtani (doprovod Stanislav Sedláček)

Jana Stejskalová (3. ročník) G, Boskovice
Petr Kotek (3. ročník) G, Boskovice
Martin Chladil (2. ročník) G, Boskovice
Klára Kučerová (3. ročník) G, Boskovice
Aneta Němcová (2. ročník) G, Boskovice

Péťové (doprovod Evžen Müller)

Petr Šimůnek (3. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Petr Kolovrátník (3. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
David Němec (2. ročník) G, Tanvald
Tomáš Dvořák (2. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Patrik Procházka (4. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

RHFaktor (doprovod Alena Marková)

Tomáš Hlavatý (3. ročník) G, Kadaň
Jan Hrůza (3. ročník) G, Kadaň
Veronika Roubínová (2. ročník) G, Kadaň
David Roubín (2. ročník) G, Kadaň
Martin Lédl (1. ročník) G, Kadaň

Růžoví poníci

Šimon Jelínek (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Filip Šlampa (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jaroslav Landa (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Nguyen Thanh Lam (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Simon Williams (2. ročník) SPŠ Masarykova, Liberec

Schrödingerova koťata (doprovod Zdeněk Šabatka)

Dinh Huy Nhat Minh (3. ročník) Nový PORG, Praha
Martina Jirečková (3. ročník) Nový PORG, Praha
Andrea Husseini (3. ročník) Nový PORG, Praha
Michaela Konopásková (3. ročník) Nový PORG, Praha
Adam Procháska (3. ročník) Nový PORG, Praha

Světci kdovíčí

Vít Horáček (3. ročník) G L. Jaroše, Holešov
Václav Kubíček (2. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Josef Kvapilík (3. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž
Martin Vláčil (3. ročník) Arcibisk. G, Kroměříž

TEAAM (doprovod Petr Brabec)

Anna Vobecká (3. ročník) G, Benešov
Matěj Crhán (3. ročník) G, Benešov
Adam Konopiský (3. ročník) G, Benešov
Emil Jiří Tywoniak (3. ročník) G, Benešov
Tereza Bělohradská (3. ročník) G, Benešov

Tachyony

Alžběta Andrýsková (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
David Procházka (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Tereza Pavlišová (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jan Malý (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Klára Grohmannová (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Tobis (doprovod Jana Herudková)

Tomáš Kašpar (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Kamil Mudruňka (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Šimon Sedláček (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Jonáš Prokop (4. ročník) G Dašická, Pardubice

Votrelci

Šimon Knoška (4. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Lucia Ivanová (4. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Daniela Pittnerová (3. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Dominick Ivan (1. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

Vykopávky

Petr Škába (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Petr Hron (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Markéta Adamcová (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Daniela Břížďalová (3. ročník) G J. Barranda, Beroun
Petra Dušková (3. ročník) G J. Barranda, Beroun

Zdánlivá jakosíla (doprovod Daniel Přibík)

Michal Töpfer (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Jan Kolín (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Karel Pátek (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
David Novotný (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Josef Grus (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav

rhámphastos

Kateřina Doležalová (3. ročník) G Botičská, Praha
Kateřina Kubíková (3. ročník) G Botičská, Praha
Jan Beránek (3. ročník) G Botičská, Praha
Jan Urban (3. ročník) G Botičská, Praha
Martin Vlasák (3. ročník) G Botičská, Praha

Š-kvarci

Václav Mikeska (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Kryštof Kadlec (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Michal Žůrek (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jan Macháň (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Kvita (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Špekové knedlíky (doprovod Helena Poláková)

Karolina Bodláková (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Veronika Ferinová (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Radka Šimerová (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Barbora Černá (3. ročník) G, Česká, České Budějovice
Jiří Němeček (3. ročník) G, Česká, České Budějovice

Štěpánkový hoši

Karolína Štěpánková (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Maxmilián Kocourek (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Patrik Novák (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Locker (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Švábíci

Erik Borňás (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jakub Hejhal (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jiří Müller (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Michaela Kučerová (3. ročník) G, Roudnice nad Labem

kategorie C (29 týmů)

-1/12

Veronika Sedláková (2. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Veronika Čírtková (2. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Petr Sedláček (2. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
David Loučka (1. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž
Marie Hledíková (2. ročník) G Masarykovo nám., Kroměříž

Dělíme nulou (doprovod Olga Pražanová)

Tereza Novotná (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Lukáš Mikan (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Dobrovolná (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Hamsová (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Fanatická pětka (doprovod Jan Fátor)

Jan Vaník (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Netík (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Rajnštajn (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Kukla (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Fyčusové (doprovod Josef Jírů)

Josef Martínek (2. ročník) G, Pelhřimov
Viktor Rosman (2. ročník) G, Pelhřimov
Jiří Procházka (1. ročník) G, Pelhřimov
Ondřej Mikeš (3. ročník) G, Pelhřimov
Denis Pavlíček (2. ročník) G, Pelhřimov

GAMAčuníci

Václav Löffelmann (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Jiří Löffelmann (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Eva Wohlgemuthová (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Čeněk Malík (2. ročník) G, Litoměřická, Praha

GJH C

Martin Marek (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Homola (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Magdaléna Bečková (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Kateřina Bulková (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Šánta (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GYMPL :D (doprovod Karel Heřman)

Adam Karas (8. ročník) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (8. ročník) G Legionářů, Příbram
Eliška Kubová (8. ročník) G Legionářů, Příbram
Kateřina Nováková (8. ročník) G Legionářů, Příbram
Pavel Holánek (2. ročník) G Legionářů, Příbram

Gchd (doprovod Štěpánka Jirošová)

Filip Matějka (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Kamila Kyzlíková (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
David Dobáš (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Kateřina Lipavská (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Sebastian Duarte (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

GymKT

Tereza Kislingerová (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Michal Převrátil (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Matěj Holý (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Tereza Jílková (1. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Přemysl Hovorka (1. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Gymploidi 2.0 (doprovod Olga Kouřimská)

Jan Králíček (2. ročník) G, Děčín
Kristián Zeman (2. ročník) G, Děčín
Lukáš Jiřiště (2. ročník) G, Děčín
Veronika Švubová (2. ročník) G, Děčín
Tomáš Martínek (2. ročník) G, Děčín

Gymro (doprovod Helena Čížková)

Karel Balej (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Michal Klokočník (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Matouš Marek (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Daniel Štanc (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Jarmila Opatrná (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany

GymŠpiťáci (doprovod Stanislav Gottwald)

Martin Vrňata (9. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kotlík (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Alice Kopalová (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Michal Koldinský (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Žák (9. ročník) G, Špitálská, Praha

Ichbinich

Jindřich Jelínek (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jáchym Bareš (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Miroslav Hrabal (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Martin Repčík (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Filip Kroutil (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín

JD VP JD VL

Ladislav Nagy (2. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Oldřich Kupka (3. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Martin Orság (2. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Luboš Bartík (1. ročník) G a SOŠZE, Vyškov
Pavel Kinc (1. ročník) G a SOŠZE, Vyškov

Karlínské hvězdy

Klára Tomášková (1. ročník) G, Pernerova, Praha
Květa Šteflová (1. ročník) G, Pernerova, Praha
Jan Kocourek (1. ročník) G, Pernerova, Praha
Vojtěch Hauptmann (1. ročník) G, Pernerova, Praha

Kovošrot GCHD (doprovod Štěpánka Jirošová)

Vojtěch Dědek (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Michal Kocourek (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Martin Kodada (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Marek Kuchař (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Lanz (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

MRGAITS (doprovod Mgr. Štefan Horvát)

Matej Parada (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Barbara Pulmannová (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Tomáš Sásik (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Sára Kuťková (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Mickeyho Klubík (doprovod Lenka Plachtová)

Pavel Kraus (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Molin (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Vysloužil (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Slatinský (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Měrný odpor

Nikola Schlöglová (1. ročník) PORG, Praha
Anežka Zemanová (1. ročník) PORG, Praha
Filip Chudoba (2. ročník) PORG, Praha
Jakub Kašpar (3. ročník) PORG, Praha
Jaromír Šolc (3. ročník) PORG, Praha

PSI GYMJH

Soňa Burešová (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Michaela Černá (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Michail Nužnyj (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Jaroslav Rozprávka (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Vondráček (2. ročník) G J. Heyrovského, Praha

Protoni007

Richard Fleischhans (2. ročník) G, Benešov
Jonáš Vlasák (2. ročník) G, Benešov
Dominik Starý (2. ročník) G, Benešov
František Helebrand (2. ročník) G, Benešov

Rambo ve Štole (doprovod Marek Scholz)

Filip Korf (1. ročník) G Nad Štolou, Praha
Matyáš Procházka (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Luka Jovanovič (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Marco Souza (8. ročník) G Nad Štolou, Praha
Franta Stara (1. ročník) G Nad Štolou, Praha

Rudí draci (doprovod Klára Fraňková)

Vojtěch Drška (1. ročník) G, Nymburk
Lukáš Hora (1. ročník) G, Nymburk
David Dvorský (1. ročník) G, Nymburk
Josef Hrdlička (1. ročník) G, Nymburk
Vašek Jisl (1. ročník) G, Nymburk

Sedita (doprovod Ivona Demčáková)

Jana Sadovská (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Miroslav Macko (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Lucia Tóthová (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Trzyniec (doprovod Miroslava Babilonová)

Martin Dinh (1. ročník) G, Třinec
Daniel Martynek (1. ročník) G, Třinec
Štěpán Stryja (1. ročník) G, Třinec
Tomáš Svoboda (2. ročník) G, Třinec
Ondřej Sikora (2. ročník) G, Třinec

Tým nebohých kvintánů (doprovod Zdeněk Polák)

Michal Matoulek (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Matěj Grohmann (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
David Továrek (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod

V.H.L.A.M.y

Anežka Papáčková (3. ročník) G, Třeboň
Vojtěch Klimeš (1. ročník) G, Třeboň
Jan Šimkovský (1. ročník) G, Třeboň
Michaela Krynická (1. ročník) G, Třeboň
Lydia Ceháková (3. ročník) G, Třeboň

Čtyřrozměrná koule (doprovod Mirjam Civínová)

Jakub Drbohlav (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Petra Kašková (9. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Sven Bernas (9. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Andrea Krouparova (1. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Zuzana Bechyňová (9. ročník) G, Mostecká, Chomutov

#NWM! :]

Barbora Janebová (9. ročník) G, Budějovická, Praha
Richard Veselý (1. ročník) G, Budějovická, Praha
Adam Jáneš (1. ročník) G, Budějovická, Praha
Jiří Janoušek (9. ročník) G, Budějovická, Praha
Vojtěch Brož (1. ročník) G, Budějovická, Praha

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací