POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2016

pořadí na Fyziklání 2016

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
Švábíci B 35
Erik Borňás (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Jakub Hejhal (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Jiří Müller (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Michaela Kučerová (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Š-kvarci B 83
Václav Mikeska (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Kryštof Kadlec (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Michal Žůrek (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Jan Macháň (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Daniel Kvita (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Péťové B 94
Petr Šimůnek (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 3. ročník)
Petr Kolovrátník (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 3. ročník)
David Němec (G, Tanvald, 2. ročník)
Tomáš Dvořák (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 2. ročník)
Patrik Procházka (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 4. ročník)
Doprovod: Evžen Müller
Pokus-omyl A 79
Tomáš Hrbek (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Jakub Pilař (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Tereza Koberová (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Veronika Venclová (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Jakub Štěpán (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Štěpánkový hoši B 85
Karolína Štěpánková (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Maxmilián Kocourek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Michael Píro (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Patrik Novák (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Tomáš Locker (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Kepleráci B 146
Martin Štyks (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Jan Preiss (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
David Vokrouhlický (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Daniel Demovič (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Daniel Pajer (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Martin Kapoun
Fanatická pětka C 87
Jan Vaník (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Vojtěch Netík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Jakub Rajnštajn (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Jiří Kukla (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Michal Jireš (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
GAMAčuníci C 47
Václav Löffelmann (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Jiří Löffelmann (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Eva Wohlgemuthová (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Čeněk Malík (G, Litoměřická, Praha, 2. ročník)
Ibyšta B 90
Martina Šarmanová (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Jan Mikulenka (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Sebastian Franek (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
David Bayer (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Ovčačík (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
Project Mayhem A 82
Klára Stefanová (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Tereza Ludvíková (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Klára Novotná (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
David Pokorný (G, Bučovice, 4. ročník)
Jan Pokorný (G, Bučovice, 4. ročník)
ComeToWin B 138
Matěj Mezera (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Jáchym Bártík (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Vít Beran (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Jan Hlaváč (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
Matěj Coufal (G, Havlíčkův Brod, 3. ročník)
CO JÁ VÍM B 65
Matěj Rzehulka (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Nathan Vishwanathan (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Jakub Kožušník (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Dominik Gardáš (Wichterlovo G, Ostrava, 3. ročník)
Protoni007 C 60
Richard Fleischhans (G, Benešov, 2. ročník)
Jonáš Vlasák (G, Benešov, 2. ročník)
Dominik Starý (G, Benešov, 2. ročník)
František Helebrand (G, Benešov, 2. ročník)
-1/12 C 94
Veronika Sedláková (G Masarykovo nám., Kroměříž, 2. ročník)
Veronika Čírtková (G Masarykovo nám., Kroměříž, 2. ročník)
Petr Sedláček (G Masarykovo nám., Kroměříž, 2. ročník)
David Loučka (G Masarykovo nám., Kroměříž, 1. ročník)
Marie Hledíková (G Masarykovo nám., Kroměříž, 2. ročník)
gjARMY A 66
Klaudia Sajdaková (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Katarína Šimková (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Jakub Jambrich (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Matej Repka (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Samuel Novák (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
KLINGONI A 69
Dušan Janiš (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Petr Kožušník (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Jiří Petrus (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Jan Hertl (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Petr Dostál (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
Slavisté a Komenioložka A 54
Martin Melčák (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Jan Steuer (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Marek Chovanec (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Karolína Jančarová (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Michal Nemčok (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Doprovod: Vít Tomis
Tobis B 82
Tomáš Kašpar (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Jakub Dlouhý (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Kamil Mudruňka (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Šimon Sedláček (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Jonáš Prokop (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
Never lucky B 60
Kateřina Stodolová (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Anežka Doležalová (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Pavel Šklíba (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Martin Bureš (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Tomáš Faikl (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
Mach(a)ři B 57
Pavel Turinský (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Jan Došek (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Filip Hruška (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Eva Kospachová (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Marie Mrhalová (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
Nugetky A 58
Petra Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Monika Mikolajková (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Anna Kučerová (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Lukáš Frankl (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Ondřej Bašanda (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
Kvadratura čtverce A 90
Daniel Hausner (G, Plasy, 4. ročník)
Pavel Kůs (G J. Š. Baara, Domažlice, 4. ročník)
Ondřej Lomický (G, Plasy, 3. ročník)
Jan Náhlovský (G J. Š. Baara, Domažlice, 4. ročník)
Vilém Šafařík (G, Plasy, 3. ročník)
3,1415926535897932384626433833 B 51
Zuzana Rezková (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Petr Dočekal (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Sára Strakošová (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Václav Karel (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Jan Půlpán (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
McNadruhou B 68
Lukáš Kuneš (G, Prachatice, 4. ročník)
Pavel Ludačka (G, Prachatice, 2. ročník)
Jakub Linzmajer (G, Prachatice, 2. ročník)
Vít Neužil (G, Prachatice, 9. ročník)
Martin Bican (G, Prachatice, 9. ročník)
Doprovod: Lukáš Šmahel
Mikulášský graviton B 46
Vítek Vališ (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Jakub Dobrý (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Veronika Hladíková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Jakub Novák (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Veronika Blovská (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Věra Krůsová
MLG RNG B 71
Jan Dopita (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
David Verner (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Ondřej Závodný (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Filip Oplt (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Klára Janoušková (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
rhámphastos B 72
Kateřina Doležalová (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Kateřina Kubíková (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jan Beránek (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jan Urban (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Martin Vlasák (G Botičská, Praha, 3. ročník)
soukupova squadra A 88
Jiří Tuháček (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Martin Kučera (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Martin Pokorný (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Huy Do Duc (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Vít Chytrý (G, Blovice, 4. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
GyPerner A 39
Petr Matouš (G, Pernerova, Praha, 3. ročník)
Radim Šulc (G, Pernerova, Praha, 4. ročník)
Adam Hutchinson (G, Pernerova, Praha, 4. ročník)
Filip Kroček (G, Pernerova, Praha, 3. ročník)
Tachyony B 53
Alžběta Andrýsková (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
David Procházka (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Tereza Pavlišová (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Jan Malý (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Klára Grohmannová (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Ichbinich C 87
Jindřich Jelínek (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Jáchym Bareš (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Miroslav Hrabal (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Martin Repčík (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Filip Kroutil (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Průměrně cvičení lachtani B 27
Jana Stejskalová (G, Boskovice, 3. ročník)
Petr Kotek (G, Boskovice, 3. ročník)
Martin Chladil (G, Boskovice, 2. ročník)
Klára Kučerová (G, Boskovice, 3. ročník)
Aneta Němcová (G, Boskovice, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Sedláček
Kratochvíle B 76
Jan Holásek (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Ondřej Velínský (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Michal Cimfl (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Michael Srb (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Šimon Tesař (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
Fyzici GVBN B 90
Ladislav Ferov (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Pavol Šimko (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Ivan Plachý (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Adam Hlaváč (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Timotej Králik (G V. Nedožerského, SR, 2. ročník)
Doprovod: Jana Pastieriková
Karlínské hvězdy C 5
Klára Tomášková (G, Pernerova, Praha, 1. ročník)
Květa Šteflová (G, Pernerova, Praha, 1. ročník)
Jan Kocourek (G, Pernerova, Praha, 1. ročník)
Vojtěch Hauptmann (G, Pernerova, Praha, 1. ročník)
4+1 B 73
Jiří Mayer (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Ondřej Procházka (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Jaroslav Novotný (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Tereza Benešová (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
Kolíňané A 56
Lukáš Zíb (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Magdalena Goldmannová (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Zdeněk Horáček (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Martin Šorm (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Tomáš Brabenec (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
Físnická B 31
Jiří Orság (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Anna Zhigaykova (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Simona Vránová (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Jan Kušev (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Petr Hána (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
Parenica tím A 177
Adam Škrlec (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Juraj Halabrin (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Martin Gažo (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Simona Veselá (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Peter Ralbovský (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
GymŠpit B 105
Martin Šilhavý (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Lukáš Kyzlík (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Jakub Vlášek (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Adam Kulich (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Adam Janich (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
GymŠpiťáci C 65
Martin Vrňata (G, Špitálská, Praha, 9. ročník)
Lukáš Kotlík (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Alice Kopalová (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Michal Koldinský (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Žák (G, Špitálská, Praha, 9. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
OP B 99
P. P. Arthur Petráš (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Jakub Hluško (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Tomáš Šimek (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Paulína Smolárová (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Michal Horanský (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
Dlouhá chvíle B 32
Jiří John (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Jakub Peřina (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Petr Ludvík (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Tomáš Olejár (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Kiet Nguyen Tuan (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
Sedita C 39
Jana Sadovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Miroslav Macko (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Jakub Pravda (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Lucia Tóthová (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
GJH C C 98
Martin Marek (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Marek Homola (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Magdaléna Bečková (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Kateřina Bulková (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Adam Šánta (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
GJH B B 91
Jozef Číž (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Matúš Drgoň (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Andrea Tóthova (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Marek Murin (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
RHFaktor B 72
Tomáš Hlavatý (G, Kadaň, 3. ročník)
Jan Hrůza (G, Kadaň, 3. ročník)
Veronika Roubínová (G, Kadaň, 2. ročník)
David Roubín (G, Kadaň, 2. ročník)
Martin Lédl (G, Kadaň, 1. ročník)
Doprovod: Alena Marková
Bohové olympští A 66
Anežka Klustová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 4. ročník)
Adéla Nohejlová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 4. ročník)
Štěpán Přibyl (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Ondřej Pitaš (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Eliška Štumrová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 4. ročník)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
Hatalom A 124
Petr Jaroschy (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Mirek Heinz (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Filip Bialas (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Robert Černý (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Zuzana Johanovská (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Cornuova spirála A 88
Šimon Karch (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Andrej Markovič (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Adam Foldyna (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Filip Bartoš (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Vojtěch Waloszek (G Komenského, Havířov, 4. ročník)
Doprovod: Monika Bouchalová
Votrelci B 78
Šimon Knoška (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 4. ročník)
Lucia Ivanová (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 4. ročník)
Daniela Pittnerová (G L. Svobodu, Humenné, 3. ročník)
Dominick Ivan (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 1. ročník)
Pupen A 143
Ondřej Běhávka (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Michal Reška (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jan Dittrich (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Kryštof Kolář (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jiřina Rešková (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Doprovod: Petr Pupík
Gymtri A 123
Markéta Kubiková (G, Třinec, 4. ročník)
Štěpán Stenchlák (G, Třinec, 3. ročník)
Jiří Mravec (G, Třinec, 4. ročník)
Kamil Cinkraut (G, Třinec, 4. ročník)
Lukáš Supik (G, Třinec, 4. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
Big Minds B 87
Martin Bárta (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Jana Krejčíková (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Martin Kostrubanič (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Radoslav Hašek (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Vojtěch Vařečka (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
GVOZA B 144
Patrik Lamoš (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Martin Piala (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Timotej Židuljak (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Šimon Pajger (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Peter Súkeník (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Doprovod: Ľubomír Konrád
Trzyniec C 47
Martin Dinh (G, Třinec, 1. ročník)
Daniel Martynek (G, Třinec, 1. ročník)
Štěpán Stryja (G, Třinec, 1. ročník)
Tomáš Svoboda (G, Třinec, 2. ročník)
Ondřej Sikora (G, Třinec, 2. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
GYMPL :D C 36
Adam Karas (G Legionářů, Příbram, 8. ročník)
Jakub Dřevo (G Legionářů, Příbram, 8. ročník)
Eliška Kubová (G Legionářů, Příbram, 8. ročník)
Kateřina Nováková (G Legionářů, Příbram, 8. ročník)
Pavel Holánek (G Legionářů, Příbram, 2. ročník)
Doprovod: Karel Heřman
MRGAITS C 119
Matej Parada (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Barbara Pulmannová (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Tomáš Sásik (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Sára Kuťková (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Jakub Schenk (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Mgr. Štefan Horvát
Bramborový salát A 96
Milan Suk (G, Boskovice, 4. ročník)
Přemysl Lefler (G, Boskovice, 4. ročník)
Roman Ondráček (G, Boskovice, 2. ročník)
Jakub Němec (G, Boskovice, 4. ročník)
Michal Zhoř (G, Boskovice, 4. ročník)
Doprovod: Stanislav Sedláček
Black Hole B 62
Kateřina Škorvánková (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Karolína Šůsová (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Tomáš Beneš (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Marek Bistřický (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Adam Babuljak (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Doprovod: Helena Čížková
Gymro C 44
Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Michal Klokočník (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Matouš Marek (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Daniel Štanc (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Jarmila Opatrná (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Doprovod: Helena Čížková
Měrný odpor C 90
Nikola Schlöglová (PORG, Praha, 1. ročník)
Anežka Zemanová (PORG, Praha, 1. ročník)
Filip Chudoba (PORG, Praha, 2. ročník)
Jakub Kašpar (PORG, Praha, 3. ročník)
Jaromír Šolc (PORG, Praha, 3. ročník)
FeelsBadMan A 102
Ondřej Poláček (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Ondřej Camfrla (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Jiří Chmel (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Kryštof Kedroň (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Doprovod: Jan Jašek
GymKT C 72
Tereza Kislingerová (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Michal Převrátil (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Matěj Holý (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Tereza Jílková (G J. Vrchlického, Klatovy, 1. ročník)
Přemysl Hovorka (G J. Vrchlického, Klatovy, 1. ročník)
Pozitróny B 92
Michal Ržonca (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Ján Hunák (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Mikuláš Mikula (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Matúš Kopunec (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Marek Kadlečík (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
V.H.L.A.M.y C 50
Anežka Papáčková (G, Třeboň, 3. ročník)
Vojtěch Klimeš (G, Třeboň, 1. ročník)
Jan Šimkovský (G, Třeboň, 1. ročník)
Michaela Krynická (G, Třeboň, 1. ročník)
Lydia Ceháková (G, Třeboň, 3. ročník)
F=a B 72
Pavel Vondráček (OPEN GATE Říčany, 3. ročník)
Jakub Kunčák (OPEN GATE Říčany, 3. ročník)
Jan Petrů (OPEN GATE Říčany, 3. ročník)
Filip Mannheim (OPEN GATE Říčany, 3. ročník)
GJAK UB A 87
Tomáš Frenzl (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Jozef Hollý (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Václav Jančařík (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Jiří Vozár (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Vladimír Stuchlík (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 2. ročník)
Vykopávky B 59
Petr Škába (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Petr Hron (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Markéta Adamcová (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Daniela Břížďalová (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Petra Dušková (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
Schrödingerova koťata B 60
Dinh Huy Nhat Minh (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Martina Jirečková (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Andrea Husseini (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Michaela Konopásková (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Adam Procháska (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Zdeněk Šabatka
Rudí draci C 57
Vojtěch Drška (G, Nymburk, 1. ročník)
Lukáš Hora (G, Nymburk, 1. ročník)
David Dvorský (G, Nymburk, 1. ročník)
Josef Hrdlička (G, Nymburk, 1. ročník)
Vašek Jisl (G, Nymburk, 1. ročník)
Doprovod: Klára Fraňková
Kovošrot GCHD C 75
Vojtěch Dědek (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Michal Kocourek (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Martin Kodada (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Marek Kuchař (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Vojtěch Lanz (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
GAMČA A 107
Martin Čulen (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Juraj Májek (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Ivan Bednárik (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Jaroslava Kokavcová (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Samuel Gorta (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
Gchd C 86
Filip Matějka (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Kamila Kyzlíková (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
David Dobáš (G Christiana Dopplera, Praha, 1. ročník)
Kateřina Lipavská (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Sebastian Duarte (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
Růžoví poníci B 73
Šimon Jelínek (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Filip Šlampa (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Jaroslav Landa (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Nguyen Thanh Lam (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Simon Williams (SPŠ Masarykova, Liberec, 2. ročník)
CMYK A 85
Marek Rychetský (G, Jihlava, 4. ročník)
Josef Čech (G, Jihlava, 4. ročník)
Ladislav Štefka (G, Jihlava, 4. ročník)
Petr Kostka (G, Jihlava, 4. ročník)
Tereza Jeřábková (G, Jihlava, 4. ročník)
299792459m/s B 89
Pavel Bláha (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Martin Vašina (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Timotej Mareš (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Bohadlo (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Vojtěch Mervart (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
Špekové knedlíky B 36
Karolina Bodláková (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Veronika Ferinová (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Radka Šimerová (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Barbora Černá (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Jiří Němeček (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Doprovod: Helena Poláková
Plněné knedlíky B 39
Lucie Krejčová (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Simona Šimůnková (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Václav Veselý (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Petr Paulath (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Nikola Kaislerová (G, Česká, České Budějovice, 3. ročník)
Doprovod: Helena Poláková
prafopiz je na nyc A 107
Jakub Matěna (G, Českolipská, Praha, 4. ročník)
Jakub Löwit (G, Českolipská, Praha, 4. ročník)
Václav Šraier (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Václav Táborský (G, Českolipská, Praha, 3. ročník)
Daniel Beneš (G, Českolipská, Praha, 4. ročník)
PSI GYMJH C 52
Soňa Burešová (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
Michaela Černá (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
Michail Nužnyj (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
Jaroslav Rozprávka (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
Tomáš Vondráček (G J. Heyrovského, Praha, 2. ročník)
JD VP JD VL C 99
Ladislav Nagy (G a SOŠZE, Vyškov, 2. ročník)
Oldřich Kupka (G a SOŠZE, Vyškov, 3. ročník)
Martin Orság (G a SOŠZE, Vyškov, 2. ročník)
Luboš Bartík (G a SOŠZE, Vyškov, 1. ročník)
Pavel Kinc (G a SOŠZE, Vyškov, 1. ročník)
TEAAM B 77
Anna Vobecká (G, Benešov, 3. ročník)
Matěj Crhán (G, Benešov, 3. ročník)
Adam Konopiský (G, Benešov, 3. ročník)
Emil Jiří Tywoniak (G, Benešov, 3. ročník)
Tereza Bělohradská (G, Benešov, 3. ročník)
Doprovod: Petr Brabec
Relativci na kappatinu A 99
Ondra Havelka (G, Trutnov, 4. ročník)
Anna Minaříková (G, Trutnov, 3. ročník)
Jonáš Tuček (G, Trutnov, 4. ročník)
Lukáš Červený (G, Trutnov, 2. ročník)
Matěj Červený (G, Trutnov, 3. ročník)
Doprovod: Ondřej Lev
Fras A 66
Ľuboš Rybanský (G D. Tatarku, Poprad, 4. ročník)
Dominik Zeman (G D. Tatarku, Poprad, 4. ročník)
Tomáš Imrich (G D. Tatarku, Poprad, 4. ročník)
Kristián Levocký (G D. Tatarku, Poprad, 4. ročník)
Čtyřrozměrná koule C 20
Jakub Drbohlav (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Petra Kašková (G, Mostecká, Chomutov, 9. ročník)
Sven Bernas (G, Mostecká, Chomutov, 9. ročník)
Andrea Krouparova (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Zuzana Bechyňová (G, Mostecká, Chomutov, 9. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
Dělíme nulou C 49
Tereza Novotná (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Lukáš Mikan (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Tereza Dobrovolná (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Tereza Hamsová (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
#NWM! :] C 78
Barbora Janebová (G, Budějovická, Praha, 9. ročník)
Richard Veselý (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Adam Jáneš (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Jiří Janoušek (G, Budějovická, Praha, 9. ročník)
Vojtěch Brož (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Zdánlivá jakosíla B 88
Michal Töpfer (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Jan Kolín (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Karel Pátek (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
David Novotný (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Josef Grus (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Doprovod: Daniel Přibík
Chotěbořský reaktor A 99
Filip Lorenc (G Chotěboř, 4. ročník)
Jaroslav Havlíček (G Chotěboř, 4. ročník)
Michal Vomela (G Chotěboř, 4. ročník)
Václav Málek (G Chotěboř, 4. ročník)
Za Svinibrod! A 74
Marek Raja (G, Nymburk, 3. ročník)
Lukáš Bastián (G, Nymburk, 3. ročník)
Bořivoj Kolář (G, Nymburk, 4. ročník)
František Zajíc (G, Nymburk, 3. ročník)
Mirek Nekolný (G, Nymburk, 3. ročník)
Fyčusové C 68
Josef Martínek (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Viktor Rosman (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Jiří Procházka (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Ondřej Mikeš (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Denis Pavlíček (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
A 109
Tomáš Konečný (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Jan Střeleček (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Jan Koblížek (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 3. ročník)
Šimon Havíř (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Lukáš Honsa (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Tým nebohých kvintánů C 24
Michal Matoulek (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Matěj Grohmann (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
David Továrek (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Jana Možíšová (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
Porgor A 97
Lukáš Černý (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Václav Krupička (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Hynek Peřina (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Jakub Malý (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Minh Tri Pham (Nový PORG, Praha, 4. ročník)
Transcendentní nabla A 133
Petr Zelina (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Jan Priessnitz (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Adam Čepil (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Minh Tran Anh (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Veronika Valouchová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Rambo ve Štole C 72
Filip Korf (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Matyáš Procházka (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Luka Jovanovič (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Marco Souza (G Nad Štolou, Praha, 8. ročník)
Franta Stara (G Nad Štolou, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Marek Scholz
Světci kdovíčí B 84
Vít Horáček (G L. Jaroše, Holešov, 3. ročník)
Václav Kubíček (Arcibisk. G, Kroměříž, 2. ročník)
Josef Kvapilík (Arcibisk. G, Kroměříž, 3. ročník)
Martin Vláčil (Arcibisk. G, Kroměříž, 3. ročník)
Kysucké Singularity A 63
Michal Kubaščík (G, Kysucké Nové Mesto, 2. ročník)
Peter Kubaščík (G, Kysucké Nové Mesto, 4. ročník)
Zlatica Kalužná (G, Kysucké Nové Mesto, 4. ročník)
Lucia Kapitánová (G, Kysucké Nové Mesto, 4. ročník)
Matěj Borovička (G, Kysucké Nové Mesto, 2. ročník)
Doprovod: Daniel Jedinák
Zkusíme, uvidíme. A 82
Karel Chládek (G, Lanškroun, 4. ročník)
Mikuláš Keller (G, Lanškroun, 4. ročník)
Matouš Palek (G, Lanškroun, 4. ročník)
Pavel Jáneš (G, Lanškroun, 3. ročník)
Jakub Gregora (G, Lanškroun, 2. ročník)
Doprovod: Bohdana Najmanová
Heyroes B 76
Jakub Lanča (SPŠ chemická, Ostrava, 4. ročník)
Gabriel Janovský (SPŠ chemická, Ostrava, 3. ročník)
Zbyněk Hlavica (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Tomáš Fridrišek (G F. Hajdy, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
Hm... B 56
Vojtěch Faruzel (SPŠ chemická, Ostrava, 3. ročník)
Terezie Zelinová (SPŠ chemická, Ostrava, 3. ročník)
Jan Blahut (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Michaela Blaťáková (SPŠ chemická, Ostrava, 3. ročník)
Vojtěch Zelina (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
Gymploidi 2.0 C 60
Jan Králíček (G, Děčín, 2. ročník)
Kristián Zeman (G, Děčín, 2. ročník)
Lukáš Jiřiště (G, Děčín, 2. ročník)
Veronika Švubová (G, Děčín, 2. ročník)
Tomáš Martínek (G, Děčín, 2. ročník)
Doprovod: Olga Kouřimská
Mickeyho Klubík C 32
Pavel Kraus (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Vojtěch Molin (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Jan Vysloužil (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Vojtěch Cuberek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Petr Slatinský (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
Hyperkrychle B 31
Jitka Kořeňová (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Barbora Jakubová (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Radek Stránský (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
František Kmječ (G, Brandýs n. L., 9. ročník)
Vojtěch Káně (G, Brandýs n. L., 9. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací