PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (27 týmů)

42

Václav Janáč (4. ročník) G, Čelákovice
Josef Kadlec (4. ročník) G, Čelákovice
Josef Struž (4. ročník) G, Čelákovice
Mikuláš Matoušek (4. ročník) G, Čelákovice
Jan Tuška (4. ročník) G, Čelákovice

Al Qaedratics (doprovod Alena Marková)

Filip De Bolle (4. ročník) G, Kadaň
Tomáš Hlavatý (2. ročník) G, Kadaň
Josef Lacman (4. ročník) G, Kadaň
Vojtěch Friml (2. ročník) G, Kadaň
Jan Havránek (4. ročník) G, Kadaň

NEPŘIJEL

BBJG

Marek Černý (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Marek Toufar (4. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Black Hole

Zdeněk Turek (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vladislav Wohlrath (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Karolína Šůsová (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Tluček (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Kateřina Škorvánková (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany

Bochánci

Ondřej Wojewoda (4. ročník) G, Karviná
Milan Švancara (4. ročník) G, Karviná
Tereza Búlíková (4. ročník) G, Karviná

Budulínci

Tomáš Kremel (4. ročník) G J. Škody, Přerov
Petr Vincena (4. ročník) G J. Škody, Přerov
Richard Stiskálek (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Marian Poljak (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Nela Greisslerová (4. ročník) G J. Škody, Přerov

Dobrodruzi z La (doprovod Naděžda Vlčková)

Jan Zechovský (4. ročník) G, Lanškroun
Karel Chládek (3. ročník) G, Lanškroun
Eva Hejkrlíková (4. ročník) G, Lanškroun
Mikuláš Keller (3. ročník) G, Lanškroun
Matouš Palek (3. ročník) G, Lanškroun

Fyzici GVBN (doprovod Jana Pastieriková)

Dávid Gross (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Mečiar (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Michal Minárik (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Hlaváč (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Ladislav Ferov (2. ročník) G V. Nedožerského, SR

GCL (doprovod Zdeněk Ježák)

Cedrik Horčička (4. ročník) G, Česká Lípa
Jan Kubát (4. ročník) G, Česká Lípa
Radek Mahdal (4. ročník) G, Česká Lípa
Lukáš Kolč (3. ročník) G, Česká Lípa
Jakub Savalec (1. ročník) G, Česká Lípa

GJAK UB (doprovod Radim Kopunec)

Tomáš Frenzl (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jozef Hollý (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Václav Jančařík (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jiří Vozár (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jakub Píška (4. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod

Gymlovo A

Nikola Karlíková (4. ročník) G, Lovosice
Vojtěch Pail (4. ročník) G, Lovosice
Zdeněk Pinc (3. ročník) G, Lovosice
Gabriela Štyksová (4. ročník) G, Lovosice
Martin Horčička (4. ročník) G, Lovosice

Hatalom

Jakub Sláma (4. ročník) G Opatov, Praha
Martina Nováková (4. ročník) G Opatov, Praha
Filip Bialas (2. ročník) G Opatov, Praha
Zuzana Johanovská (3. ročník) G Opatov, Praha
Roberta Bimbová (4. ročník) G Opatov, Praha

Hradecké perníčky

Klára Stefanová (3. ročník) G B. Němcové, HK
Kateřina Stodolová (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Kateřina Fatková (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Dušan Stěhule (4. ročník) G B. Němcové, HK
Anna Kuřinová (4. ročník) G B. Němcové, HK

Kováři a stolaři (doprovod Vít Tomis)

Michal Martinek (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Lukáš Kolek (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Tomáš Gruntorád (4. ročník) G, Studentská, Havířov
Martin Melčák (3. ročník) G, Studentská, Havířov
Rudoslav Koběrský (4. ročník) G, Studentská, Havířov

Lachtanátoři

František Zajíc (2. ročník) G, Nymburk
Pavel Souček (3. ročník) G, Nymburk
Bořivoj Kolář (3. ročník) G, Nymburk
Alžběta Křížková (4. ročník) G, Nymburk
Ondřej Veselý (4. ročník) G, Nymburk

Matematická divize Wallonien

Petr Jakubčík (1. ročník) PORG, Praha
Petr Kaftan (4. ročník) PORG, Praha
Jiří Lhotka (4. ročník) PORG, Praha
Veronika Holubová (4. ročník) PORG, Praha
Václav Maixner (4. ročník) PORG, Praha

Mozarťáci

Ondřej Soukup (4. ročník) G Mozartova, Pardubice
Richard Burkoň (4. ročník) G Mozartova, Pardubice
Daniel Boruch (4. ročník) G Mozartova, Pardubice
Libor Pochobradský (4. ročník) G Mozartova, Pardubice
Petr Hanák (4. ročník) G Mozartova, Pardubice

Máme rádi želvy

Jan Novotný (4. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Ondřej Kraus (4. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Jiří Doubek (4. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Ondřej Podzimek (4. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Petr Turnovec (4. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor

Máša a Medvěd (doprovod Zuzana H. Pecinová)

Matyáš Grof (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Stanislav Boula (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Daniel Borák (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
David Ježek (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ester Sgallová (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Nebolo to tesne.

Martin Murin (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Zhen Ning David Liu (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Ondrej Bohdal (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jerguš Stručka (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Gažo (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Neutrina

Václav Skála (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Tomáš Škraban (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Dvořák (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Bejvl (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Jana Hrnčířová (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Pozitróny (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)

Filip Ayazi (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Dzúrik (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Ržonca (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Lukáš Kotlaba (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Milan Zongor (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Prvočíselná Rada (doprovod Jakub Šafařík)

Jakub Dvořák (4. ročník) G Botičská, Praha
Sára Rosecká (3. ročník) G Botičská, Praha
Jiří Kubík (4. ročník) G Botičská, Praha
Kateřina Doležalová (2. ročník) G Botičská, Praha
Tereza Bautkinová (4. ročník) G Botičská, Praha

Rakovodní konstanty (doprovod Julius Kolín)

Ondřej Tichý (4. ročník) G, Písnická, Praha
Jakub Dobrovolný (4. ročník) G, Písnická, Praha
Jan Ludvík (4. ročník) G, Písnická, Praha
Tomáš Kouřimský (4. ročník) G, Písnická, Praha
Zoltán Paluch (4. ročník) G, Písnická, Praha

Růžoví poníci

Šimon Jelínek (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jana Novotná (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jan Uhlík (4. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Marek Kukučka (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jiří Dvořáček (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Sprinteři 27

Václav Miřátský (4. ročník) G, Pelhřimov
Daniela Šimánková (3. ročník) G, Pelhřimov
Martin Vejbora (3. ročník) G, Pelhřimov
Tomáš Novotný (3. ročník) G, Pelhřimov

gjARMY

Marek Biroš (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Katarína Šimková (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Maroš Jevočin (4. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Róbert Klučár (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Daniel Staško (4. ročník) G svätej Moniky, Prešov

Ça va?

Filip Blažek (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Adam Šumník (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Hong Quan Tran (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Vojtěch Daniš (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín

kategorie B (28 týmů)

(ノಠ益ಠ)ノ_____ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

Petr Doležal (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Borek Požár (1. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Viktorie Rysová (4. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Šimon Povolný (3. ročník) G Z. Wintra, Rakovník
Štěpán Klas (3. ročník) G Z. Wintra, Rakovník

NEPŘIJEL

ACHILLOVA ŽELVA (doprovod Jakub Haláček)

Lucien Šíma (3. ročník) PORG, Praha
Jana Řežábková (3. ročník) PORG, Praha
Tereza Edlová (3. ročník) PORG, Praha
Jan Uhlíř (3. ročník) PORG, Praha
Vojtěch Horák (3. ročník) PORG, Praha

Bramborový salát (doprovod Lada Bažantová)

Milan Suk (3. ročník) G, Boskovice
Karel Juřík (4. ročník) G, Boskovice
Jakub Forgáč (3. ročník) G, Boskovice
Přemysl Lefler (3. ročník) G, Boskovice
Viktor Jurdič (2. ročník) G, Boskovice

CMYK (doprovod Ladislav Karel)

Josef Čech (3. ročník) G, Jihlava
Ladislav Štefka (3. ročník) G, Jihlava
Miroslav Matocha (3. ročník) G, Jihlava
Petr Kostka (3. ročník) G, Jihlava
Martin Zmrhal (3. ročník) G, Jihlava

Dopplerovy zjevy (doprovod Jana Krejčíková)

Martin Bárta (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Petr Nohejl (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Karolína Jelínková (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Kristýna Chudá (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kostrubanič (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Frfníci (doprovod Julius Kolín)

Lukáš Zíb (3. ročník) G, Písnická, Praha
Magdalena Goldmannová (3. ročník) G, Písnická, Praha
Zdeněk Horáček (3. ročník) G, Písnická, Praha
Tomáš Brabenec (3. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Šorm (3. ročník) G, Písnická, Praha

GJH 17

Jakub Šimo (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Škrlec (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Murin (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jakub Hrdina (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

NEPŘIJEL

GJJteam

Jan Nejtek (3. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Sedrik Havel (3. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Martin Petrš (3. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Jakub Nademlejnský (3. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Jaroslav Cibulka (3. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice

GJP MLB (doprovod Dana Cymorková)

Jan Klaus (1. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Filip Vlček (1. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Jaromír Fabián (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Václav Hajný (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Petr Voborník (3. ročník) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav

GVOZA (doprovod Ľubomír Konrád)

Daniel Dupkala (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Daniel Zvara (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Martin Piala (2. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Patrik Lamoš (2. ročník) G Veľká okružná, Žilina

Gymtri (doprovod Miroslava Babilonová)

Markéta Kubiková (3. ročník) G, Třinec
Štěpán Stenchlák (2. ročník) G, Třinec
Jiří Mravec (3. ročník) G, Třinec
Kamil Cinkraut (3. ročník) G, Třinec
Lukáš Supik (3. ročník) G, Třinec

GymŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)

Jan Zhouf (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Jana Dubská (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Janich (9. ročník) G, Špitálská, Praha
Martin Šilhavý (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kyzlík (3. ročník) G, Špitálská, Praha

HAHAHA

David Bartoška (3. ročník) G, Pelhřimov
Petr Miřátský (3. ročník) G, Pelhřimov
Kamil Bednář (3. ročník) G, Pelhřimov
Jan Joneš (3. ročník) G, Pelhřimov
Viktor Rosman (1. ročník) G, Pelhřimov

JGNA (doprovod Zdeněk Polák)

Štěpán Štěpán (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Barbora Balcarová (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jiří Rýdl (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Timotej Mareš (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Macek (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod

JGNB (doprovod Zdeněk Polák)

Jakub Suk (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Martin Souček (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Pavel Bláha (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Bohadlo (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Marek Vlček (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Klingoni (doprovod Lenka Plachtová)

Jaromír Mielec (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Hertl (2. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lenka Hýlová (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Dušan Janiš (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jaroslav Hrubý (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Konstanti

Hynek Peřina (3. ročník) Nový PORG, Praha
Lukáš Černý (3. ročník) Nový PORG, Praha
Minh Tri Pham (3. ročník) Nový PORG, Praha
Václav Krupička (3. ročník) Nový PORG, Praha
Jakub Malý (3. ročník) Nový PORG, Praha

Krakonošovo (doprovod Ondřej Lev)

Iva Brátová (4. ročník) G, Trutnov
Tomáš Jakubec (4. ročník) G, Trutnov
Ondřej Havelka (3. ročník) G, Trutnov
Jonáš Tuček (3. ročník) G, Trutnov
Lukáš Červený (1. ročník) G, Trutnov

Kratochvíle (doprovod Radovan Růžička)

Jan Václavek (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Daniel Štancl (4. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jiří John (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jan Kašpar (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jan Holásek (2. ročník) G, Ústí nad Orlicí

Kvadratura čtverce

Václav Houdek (4. ročník) G, Plasy
Daniel Hausner (3. ročník) G, Plasy
Ondřej Lomický (2. ročník) G, Plasy
Dominik Fink (2. ročník) G, Plasy
Vilém Šafařík (2. ročník) G, Plasy

Mačkin cviklový cencúľ (doprovod Martina Habľáková)

P. P. Arthur Petráš (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Ema Gazdíková (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jana Sadovská (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Dominik Hollý (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Johanka Brezovská (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Nudle se sýrem

Petra Fridrichová (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava
David Mikolajek (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Monika Mikolajková (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Tomáš Deingruber (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Vít Pískovský (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava

NEPŘIJEL

Omega

Matěj Rzehulka (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Sebastian Golat (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Petr Golis (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

NEPŘIJEL

Opatové

Petr Jaroschy (3. ročník) G Opatov, Praha
Daniel Běhal (3. ročník) G Opatov, Praha
Miroslav Heinz (3. ročník) G Opatov, Praha
Karel Šťáva (3. ročník) G Opatov, Praha
Anna Suchánková (3. ročník) G Opatov, Praha

Pokus-omyl

Tomáš Hrbek (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Pilař (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Koberová (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Štěpán (3. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Schrödinger's Pussies (doprovod Jan Jašek)

Robert Procházka (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Poláček (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jiří Chmel (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Marek Hendrych (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Camfrla (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Sheldon's group

Šimon Knoška (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Lucia Ivanová (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Helena Rejzeková (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Alžbeta Kružlicová (3. ročník) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

Thomasovi jezdci

Jakub Skořepa (3. ročník) První české G, Karlovy Vary
Martin Kaschner (3. ročník) První české G, Karlovy Vary
František Bartoš (3. ročník) První české G, Karlovy Vary
Miroslav Belbl (3. ročník) První české G, Karlovy Vary
Josef Balák (3. ročník) První české G, Karlovy Vary

jElyta (doprovod Petra Komprdová)

Lukáš Fiala (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Karel Vlachovský (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jiří Hlaváč (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Adam Vacek (1. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Martin Hrabačka (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň

soukupova sqadra (doprovod Petra Komprdová)

Martin Pokorný (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Martin Kučera (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Do Duc Huy (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Vít Chytrý (3. ročník) G, Blovice
Jiří Tuháček (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Štěpánkový hoši (doprovod Jan Fátor)

Dušan Klíma (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Karolína Štěpánková (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Locker (2. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (1. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Andrle (4. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Švábíci

Erik Borňás (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jakub Hejhal (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jiří Müller (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Michaela Kučerová (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Vojtěch Černý (3. ročník) G, Roudnice nad Labem

kategorie C (26 týmů)

...hm (doprovod Renata Milerová)

Tereza Kalíšková (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Faruzel (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Jakub Lanča (3. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Nelly Juroszová (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Zelina (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava

221Srobarcata (doprovod Miriam Šimralová)

Gabriela Gyimesiova (3. ročník) G Šrobárova, Košice
Stanislav Kmec (3. ročník) G Šrobárova, Košice
Alex Suváková (2. ročník) G Šrobárova, Košice
Peter Čabra (1. ročník) G Šrobárova, Košice
Aleš Šimral (1. ročník) G Šrobárova, Košice

3,1415926535897932384626433833

Petr Dočekal (2. ročník) G B. Němcové, HK
Zuzana Rezková (2. ročník) G B. Němcové, HK
Sára Strakošová (2. ročník) G B. Němcové, HK
Václav Karel (2. ročník) G B. Němcové, HK

Dalekáť cesta má, marné volání (doprovod Lada Bažantová)

Vít Kožoušek (2. ročník) G, Boskovice
Adam Jeřábek (2. ročník) G, Boskovice
Roman Ondráček (1. ročník) G, Boskovice
Zuzana Valentová (2. ročník) G, Boskovice
Jana Stejskalová (2. ročník) G, Boskovice

Doppler (doprovod Zuzana H. Pecinová)

Václav Brož (9. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
David Dobáš (9. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ivan Žižka (9. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jakub Renc (9. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Matyáš Jandourek (9. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Gymploidi (doprovod Olga Kouřimská)

Veronika Švubová (1. ročník) G, Děčín
Tomáš Martínek (1. ročník) G, Děčín
Jan Králíček (1. ročník) G, Děčín
Lukáš Jiřiště (1. ročník) G, Děčín
Kristián Zeman (1. ročník) G, Děčín

Gymro (doprovod Pavel Kraus)

Daniel Veselý (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Kateřina Čížková (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Matouš Marek (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Jarmila Opatrná (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Karel Balej (9. ročník) G a SOŠ, Rokycany

Higgsovi bosonci (doprovod Jan Jašek)

Václav Mikeska (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jan Macháň (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Kvita (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Michal Žůrek (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Kryštof Kadlec (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Kepleráci

Martin Štyks (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Preiss (1. ročník) G, Lovosice
David Vokrouhlický (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Daniel Demovič (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Daniel Pajer (2. ročník) G Jana Keplera, Praha

KolGuys

Pavel Vondráček (2. ročník) G, Kolín
Johana Koberová (2. ročník) G, Kolín
Jan Kolovecký (2. ročník) G, Kolín
Vítek Rais (2. ročník) G, Kolín

Mach(a)ři (doprovod Eva Kospachová)

Jan Došek (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Pavel Turinský (2. ročník) G, Brandýs n. L.
Filip Hruška (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Petr Sviták (3. ročník) G, Brandýs n. L.
Eva Kospachová (1. ročník) G, Brandýs n. L.

Martin s Honzou podvádějí

Matěj Mezera (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Jáchym Bártík (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Jan Hlaváč (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Adam Fezencz (2. ročník) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (2. ročník) G, Havlíčkův Brod

Megamüsli (doprovod Jana Krejčíková)

Petr Hromják (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Lukáš Markovský (3. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Jana Krejčíková (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Vařečka (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Radoslav Hašek (1. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Mocipánske Leňochody

Silvia Filová (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Zuzana Világiová (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Marek (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jozef Tanzer (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Tomas Bánhegyi (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Neznámi (doprovod Martina Habľáková)

Nicole Benčíková (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Erika Belicová (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Paulína Smolárová (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Zuzana Ščobáková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Hluško (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Odporný rezistor

Jan Dopita (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Filip Oplt (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Michal Štván (2. ročník) G, Budějovická, Praha
David Verner (2. ročník) G, Budějovická, Praha
Ondřej Závodný (2. ročník) G, Budějovická, Praha

PaSSy (doprovod Barbara Koutská)

Andrea Husseini (2. ročník) Nový PORG, Praha
Petr Jeníček (2. ročník) Nový PORG, Praha
Martina Jirečková (2. ročník) Nový PORG, Praha
Daniel Frouz (2. ročník) Nový PORG, Praha
Michal Šikoš (2. ročník) Nový PORG, Praha

Prokrasti...dopíšu zítra (doprovod Jiří Šamaj)

Martina Šarmanová (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (2. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Filip Dráber (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava
David Bayer (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Protoni 007

Richard Fleischhans (1. ročník) G, Benešov
František Helebrand (1. ročník) G, Benešov
Jonáš Vlasák (1. ročník) G, Benešov

Péťové (doprovod Evžen Müller)

Petr Šimůnek (2. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Petr Kolovrátník (2. ročník) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
David Němec (1. ročník) G, Tanvald

RedOx

Denisa Chytilová (1. ročník) G J. Škody, Přerov
Lenka Vincenová (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jan Gocník (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Jan Šuta (2. ročník) G J. Škody, Přerov

Tachyony (doprovod Jaroslav Petr)

Alžběta Andrýsková (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Hana Lounová (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
David Procházka (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jan Malý (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Miroslav Hrabal (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Tobis (doprovod Jana Herudková)

Tomáš Kašpar (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Kamil Mudruňka (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Jan Bíl (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Václav Luňák (2. ročník) G Dašická, Pardubice

Z Bažin

Ondřej Knopp (1. ročník) G, Třeboň
Jonáš Budín (3. ročník) G, Třeboň
Libor Dvořák (2. ročník) G, Třeboň
Anežka Papáčková (2. ročník) G, Třeboň
Natálie Vítová (2. ročník) G, Třeboň

kyselinky (doprovod Renata Milerová)

Gabriel Janovský (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Petr Lodňánek (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Michaela Blaťáková (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Terezie Zelinová (2. ročník) SPŠ chemická, Ostrava
Tomáš Bílek (1. ročník) SPŠ chemická, Ostrava

Šrobárčatá (doprovod Miriam Šimralová)

Anna Marta Hricová (1. ročník) G Šrobárova, Košice
Iveta Janitorová (1. ročník) G Šrobárova, Košice
Daniel Adamkovič (3. ročník) G Šrobárova, Košice
Dominika Strišovská (2. ročník) G Šrobárova, Košice
Eva Marková (3. ročník) G Šrobárova, Košice

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací