POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2015

pořadí na Fyziklání 2015

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Nebolo to tesne. A 188 1
Martin Murin (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Zhen Ning David Liu (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Ondrej Bohdal (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Jerguš Stručka (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Martin Gažo (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
2 Fyzici GVBN A 183 2
Dávid Gross (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Adam Mečiar (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Michal Minárik (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Adam Hlaváč (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Ladislav Ferov (G V. Nedožerského, SR, 2. ročník)
Doprovod: Jana Pastieriková
3 Sprinteři 27 A 177 3
Václav Miřátský (G, Pelhřimov, 4. ročník)
Daniela Šimánková (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Martin Vejbora (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Tomáš Novotný (G, Pelhřimov, 3. ročník)
4 Hatalom A 168 4
Jakub Sláma (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Martina Nováková (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Filip Bialas (G Opatov, Praha, 2. ročník)
Zuzana Johanovská (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Roberta Bimbová (G Opatov, Praha, 4. ročník)
5 Pozitróny A 166 5
Filip Ayazi (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Martin Dzúrik (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Michal Ržonca (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Lukáš Kotlaba (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Milan Zongor (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
6 Kepleráci C 159 1
Martin Štyks (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Jan Preiss (G, Lovosice, 1. ročník)
David Vokrouhlický (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Daniel Demovič (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Daniel Pajer (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
7 Budulínci A 143 6
Tomáš Kremel (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
Petr Vincena (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
Richard Stiskálek (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Marian Poljak (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Nela Greisslerová (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
8 Gymtri B 139 1
Markéta Kubiková (G, Třinec, 3. ročník)
Štěpán Stenchlák (G, Třinec, 2. ročník)
Jiří Mravec (G, Třinec, 3. ročník)
Kamil Cinkraut (G, Třinec, 3. ročník)
Lukáš Supik (G, Třinec, 3. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
9 GJH 17 B 131 2
Jakub Šimo (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Adam Škrlec (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Marek Murin (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Jakub Hrdina (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Juraj Halabrin (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
10 GJAK UB A 121 7
Tomáš Frenzl (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Jozef Hollý (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Václav Jančařík (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Jiří Vozár (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Jakub Píška (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Doprovod: Radim Kopunec
11 Máša a Medvěd A 120 8
Matyáš Grof (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Stanislav Boula (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Daniel Borák (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
David Ježek (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Ester Sgallová (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Zuzana H. Pecinová
12 Neutrina A 116 9
Václav Skála (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Tomáš Škraban (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Martin Dvořák (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Martin Bejvl (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Jana Hrnčířová (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
13 Lachtanátoři A 109 10
František Zajíc (G, Nymburk, 2. ročník)
Pavel Souček (G, Nymburk, 3. ročník)
Bořivoj Kolář (G, Nymburk, 3. ročník)
Alžběta Křížková (G, Nymburk, 4. ročník)
Ondřej Veselý (G, Nymburk, 4. ročník)
14 Martin s Honzou podvádějí C 107 2
Matěj Mezera (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Jáchym Bártík (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Jan Hlaváč (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Adam Fezencz (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
Matěj Coufal (G, Havlíčkův Brod, 2. ročník)
15 Ça va? A 105 11
Filip Blažek (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Adam Šumník (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Hong Quan Tran (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Vojtěch Daniš (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
16 Růžoví poníci A 100 12
Šimon Jelínek (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Jana Novotná (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Jan Uhlík (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Marek Kukučka (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Jiří Dvořáček (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
17 Mačkin cviklový cencúľ B 98 3
P. P. Arthur Petráš (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Ema Gazdíková (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Jana Sadovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Dominik Hollý (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Johanka Brezovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Doprovod: Martina Habľáková
18 Black Hole A 98 13
Zdeněk Turek (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Vladislav Wohlrath (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Karolína Šůsová (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Vojtěch Tluček (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Kateřina Škorvánková (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
19 Gymlovo A A 93 14
Nikola Karlíková (G, Lovosice, 4. ročník)
Vojtěch Pail (G, Lovosice, 4. ročník)
Zdeněk Pinc (G, Lovosice, 3. ročník)
Gabriela Štyksová (G, Lovosice, 4. ročník)
Martin Horčička (G, Lovosice, 4. ročník)
20 Thomasovi jezdci B 93 4
Jakub Skořepa (První české G, Karlovy Vary, 3. ročník)
Martin Kaschner (První české G, Karlovy Vary, 3. ročník)
František Bartoš (První české G, Karlovy Vary, 3. ročník)
Miroslav Belbl (První české G, Karlovy Vary, 3. ročník)
Josef Balák (První české G, Karlovy Vary, 3. ročník)
21 GVOZA B 92 5
Daniel Dupkala (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Daniel Zvara (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Martin Piala (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Patrik Lamoš (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Doprovod: Ľubomír Konrád
22 Krakonošovo B 91 6
Iva Brátová (G, Trutnov, 4. ročník)
Tomáš Jakubec (G, Trutnov, 4. ročník)
Ondra Havelka (G, Trutnov, 3. ročník)
Jonáš Tuček (G, Trutnov, 3. ročník)
Lukáš Červený (G, Trutnov, 1. ročník)
Doprovod: Ondřej Lev
23 Schrödinger's Pussies B 88 7
Robert Procházka (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Ondřej Poláček (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Jiří Chmel (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Marek Hendrych (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Ondřej Camfrla (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Doprovod: Jan Jašek
24 GymŠpit B 87 8
Jan Zhouf (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Jana Dubská (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Adam Janich (G, Špitálská, Praha, 9. ročník)
Martin Šilhavý (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Lukáš Kyzlík (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
25 JGNA B 86 10
Štěpán Štěpán (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Barbora Balcarová (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Jiří Rýdl (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Timotej Mareš (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Tomáš Macek (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
26 Nudle se sýrem B 86 9
Petra Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
David Mikolajek (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Monika Mikolajková (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Tomáš Deingruber (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Vít Pískovský (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
27 Konstanti B 85 11
Hynek Peřina (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Lukáš Černý (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Minh Tri Pham (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Václav Krupička (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
Jakub Malý (Nový PORG, Praha, 3. ročník)
28 Tachyony C 84 3
Alžběta Andrýsková (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Hana Lounová (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
David Procházka (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Jan Malý (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Miroslav Hrabal (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Doprovod: Jaroslav Petr
29 Hradecké perníčky A 83 15
Klára Stefanová (G B. Němcové, HK, 3. ročník)
Kateřina Stodolová (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Kateřina Smítalová (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Dušan Stěhule (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
Anna Kuřinová (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
30 Dopplerovy zjevy B 82 12
Martin Bárta (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Petr Nohejl (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Karolína Jelínková (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Kristýna Chudá (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Martin Kostrubanič (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
31 Matematická divize Wallonien A 82 16
Petr Jakubčík (PORG, Praha, 1. ročník)
Petr Kaftan (PORG, Praha, 4. ročník)
Jiří Lhotka (PORG, Praha, 4. ročník)
Veronika Holubová (PORG, Praha, 4. ročník)
Václav Maixner (PORG, Praha, 4. ročník)
32 42 A 80 17
Václav Janáč (G, Čelákovice, 4. ročník)
Josef Kadlec (G, Čelákovice, 4. ročník)
Josef Struž (G, Čelákovice, 4. ročník)
Mikuláš Matoušek (G, Čelákovice, 4. ročník)
Jan Tuška (G, Čelákovice, 4. ročník)
33 Kováři a stolaři A 79 18
Michal Martinek (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Lukáš Kolek (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Tomáš Gruntorád (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Martin Melčák (G, Studentská, Havířov, 3. ročník)
Rudoslav Koběrský (G, Studentská, Havířov, 4. ročník)
Doprovod: Vít Tomis
34 (ノಠ益ಠ)ノ_____ᕦ(ò_óˇ)ᕤ B 79 13
Petr Doležal (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
Borek Požár (G Z. Wintra, Rakovník, 1. ročník)
Viktorie Rysová (G Z. Wintra, Rakovník, 4. ročník)
Šimon Povolný (G Z. Wintra, Rakovník, 3. ročník)
Štěpán Klas (G Z. Wintra, Rakovník, 3. ročník)
35 Higgsovi bosonci C 77 4
Václav Mikeska (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Jan Macháň (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Daniel Kvita (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Michal Žůrek (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Kryštof Kadlec (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Doprovod: Jan Jašek
36 3,1415926535897932384626433833 C 75 5
Petr Dočekal (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Zuzana Rezková (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Sára Strakošová (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Václav Karel (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
37 Klingoni B 73 14
Jaromír Mielec (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Jan Hertl (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Lenka Hýlová (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Dušan Janiš (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Jaroslav Hrubý (G Volgogradská 6a, Ostrava, 1. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
38 RedOx C 73 6
Denisa Chytilová (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
Lenka Vincenová (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Jan Gocník (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Jan Šuta (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
39 Bramborový salát B 72 15
Milan Suk (G, Boskovice, 3. ročník)
Karel Juřík (G, Boskovice, 4. ročník)
Jakub Forgáč (G, Boskovice, 3. ročník)
Přemysl Lefler (G, Boskovice, 3. ročník)
Viktor Jurdič (G, Boskovice, 2. ročník)
Doprovod: Lada Bažantová
40 Kratochvíle B 68 16
Jan Václavek (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Daniel Štancl (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Jiří John (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Jan Kašpar (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Jan Holásek (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
41 CMYK B 68 18
Josef Čech (G, Jihlava, 3. ročník)
Ladislav Štefka (G, Jihlava, 3. ročník)
Miroslav Matocha (G, Jihlava, 3. ročník)
Petr Kostka (G, Jihlava, 3. ročník)
Martin Zmrhal (G, Jihlava, 3. ročník)
Doprovod: Ladislav Karel
42 soukupova sqadra B 68 17
Martin Pokorný (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Martin Kučera (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Do Duc Huy (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Vít Chytrý (G, Blovice, 3. ročník)
Jiří Tuháček (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
43 gjARMY A 66 19
Marek Biroš (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Katarína Šimková (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Maroš Jevočin (G J. A. Raymana, Prešov, 4. ročník)
Róbert Klučár (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Daniel Staško (G svätej Moniky, Prešov, 4. ročník)
44 Máme rádi želvy A 65 20
Jan Novotný (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 4. ročník)
Ondřej Kraus (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 4. ročník)
Jiří Doubek (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 4. ročník)
Ondřej Podzimek (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 4. ročník)
Petr Turnovec (SPŠ strojní a stavební, Tábor, 4. ročník)
45 Švábíci B 64 19
Erik Borňás (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Jakub Hejhal (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Jiří Müller (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Michaela Kučerová (G, Roudnice nad Labem, 2. ročník)
Vojtěch Černý (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
46 GCL A 63 21
Cedrik Horčička (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Jan Kubát (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Radek Mahdal (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Lukáš Kolč (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Jakub Savalec (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Ježák
47 Z Bažin C 62 8
Ondřej Knopp (G, Třeboň, 1. ročník)
Jonáš Budín (G, Třeboň, 3. ročník)
Libor Dvořák (G, Třeboň, 2. ročník)
Anežka Papáčková (G, Třeboň, 2. ročník)
Natálie Vítová (G, Třeboň, 2. ročník)
48 Péťové C 62 7
Petr Šimůnek (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 2. ročník)
Petr Kolovrátník (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 2. ročník)
David Němec (G, Tanvald, 1. ročník)
Doprovod: Evžen Müller
49 Megamüsli C 61 10
Petr Hromják (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Lukáš Markovský (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Jana Krejčíková (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Vojtěch Vařečka (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Radoslav Hašek (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
50 Odporný rezistor C 61 9
Jan Dopita (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Filip Oplt (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Michal Štván (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
David Verner (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Ondřej Závodný (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
51 Rakovodní konstanty A 59 22
Ondřej Tichý (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Jakub Dobrovolný (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Jan Ludvík (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Tomáš Kouřimský (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Zoltán Paluch (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
52 Kvadratura čtverce B 58 20
Václav Houdek (G, Plasy, 4. ročník)
Daniel Hausner (G, Plasy, 3. ročník)
Ondřej Lomický (G, Plasy, 2. ročník)
Dominik Fink (G, Plasy, 2. ročník)
Vilém Šafařík (G, Plasy, 2. ročník)
53 Protoni 007 C 58 11
Richard Fleischhans (G, Benešov, 1. ročník)
František Helebrand (G, Benešov, 1. ročník)
Jonáš Vlasák (G, Benešov, 1. ročník)
54 Mozarťáci A 57 24
Ondřej Soukup (G Mozartova, Pardubice, 4. ročník)
Richard Burkoň (G Mozartova, Pardubice, 4. ročník)
Daniel Boruch (G Mozartova, Pardubice, 4. ročník)
Libor Pochobradský (G Mozartova, Pardubice, 4. ročník)
Petr Hanák (G Mozartova, Pardubice, 4. ročník)
55 Pokus-omyl B 57 21
Tomáš Hrbek (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Jakub Pilař (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Tereza Koberová (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Jakub Štěpán (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
56 Prvočíselná Rada A 57 23
Jakub Dvořák (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Sára Rosecká (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jiří Kubík (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Kateřina Doležalová (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Tereza Bautkinová (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Jakub Šafařík
57 jElyta B 56 22
Lukáš Fiala (Masarykovo G, Plzeň, 4. ročník)
Karel Vlachovský (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Jiří Hlaváč (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Adam Vacek (Masarykovo G, Plzeň, 1. ročník)
Martin Hrabačka (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
58 Tobis C 56 12
Tomáš Kašpar (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Kamil Mudruňka (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Jakub Dlouhý (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Jan Bíl (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Václav Luňák (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
59 Mocipánske Leňochody C 55 13
Silvia Filová (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Zuzana Világiová (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Martin Marek (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Jozef Tanzer (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Tomas Bánhegyi (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
60 KolGuys C 55 14
Pavel Vondráček (G, Kolín, 2. ročník)
Johana Koberová (G, Kolín, 2. ročník)
Jan Kolovecký (G, Kolín, 2. ročník)
Vítek Rais (G, Kolín, 2. ročník)
61 Mach(a)ři C 55 15
Jan Došek (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Pavel Turinský (G, Brandýs n. L., 2. ročník)
Filip Hruška (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Petr Sviták (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Eva Kospachová (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
62 Dobrodruzi z La A 53 25
Jan Zechovský (G, Lanškroun, 4. ročník)
Karel Chládek (G, Lanškroun, 3. ročník)
Eva Hejkrlíková (G, Lanškroun, 4. ročník)
Mikuláš Keller (G, Lanškroun, 3. ročník)
Matouš Palek (G, Lanškroun, 3. ročník)
Doprovod: Naděžda Vlčková
63 Gymploidi C 51 16
Veronika Švubová (G, Děčín, 1. ročník)
Tomáš Martínek (G, Děčín, 1. ročník)
Jan Králíček (G, Děčín, 1. ročník)
Lukáš Jiřiště (G, Děčín, 1. ročník)
Kristián Zeman (G, Děčín, 1. ročník)
Doprovod: Olga Kouřimská
64 JGNB B 50 23
Jakub Suk (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Martin Souček (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Pavel Bláha (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Bohadlo (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Marek Vlček (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
65 Štěpánkový hoši B 48 24
Dušan Klíma (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Karolína Štěpánková (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Tomáš Locker (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Michael Píro (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 1. ročník)
Jan Andrle (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
66 Al Qaedratics A 48 26
Filip De Bolle (G, Kadaň, 4. ročník)
Tomáš Hlavatý (G, Kadaň, 2. ročník)
Josef Lacman (G, Kadaň, 4. ročník)
Vojtěch Friml (G, Kadaň, 2. ročník)
Jan Havránek (G, Kadaň, 4. ročník)
Doprovod: Alena Marková
67 Šrobárčatá C 47 17
Anna Marta Hricová (G Šrobárova, Košice, 1. ročník)
Iveta Janitorová (G Šrobárova, Košice, 1. ročník)
Daniel Adamkovič (G Šrobárova, Košice, 3. ročník)
Dominika Strišovská (G Šrobárova, Košice, 2. ročník)
Eva Marková (G Šrobárova, Košice, 3. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
68 kyselinky C 47 19
Gabriel Janovský (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Petr Lodňánek (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Michaela Blaťáková (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Terezie Zelinová (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Tomáš Bílek (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
69 Neznámi C 47 18
Nicole Benčíková (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Erika Belicová (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Paulína Smolárová (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Zuzana Ščobáková (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Jakub Hluško (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Doprovod: Martina Habľáková
70 Doppler C 47 20
Václav Brož (G Christiana Dopplera, Praha, 9. ročník)
David Dobáš (G Christiana Dopplera, Praha, 9. ročník)
Ivan Žižka (G Christiana Dopplera, Praha, 9. ročník)
Jakub Renc (G Christiana Dopplera, Praha, 9. ročník)
Matyáš Jandourek (G Christiana Dopplera, Praha, 9. ročník)
Doprovod: Zuzana H. Pecinová
71 Frfníci B 46 25
Lukáš Zíb (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Magdalena Goldmannová (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Zdeněk Horáček (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Tomáš Brabenec (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Martin Šorm (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
72 Prokrasti...dopíšu zítra C 45 21
Martina Šarmanová (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
Sebastian Franek (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
Jan Mikulenka (G O. Havlové, Ostrava, 2. ročník)
Filip Dráber (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
David Bayer (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
73 HAHAHA B 44 27
David Bartoška (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Petr Miřátský (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Kamil Bednář (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Jan Joneš (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Viktor Rosman (G, Pelhřimov, 1. ročník)
74 Sheldon's group B 44 26
Šimon Knoška (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Lucia Ivanová (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Helena Rejzeková (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Alžbeta Kružlicová (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
75 Bochánci A 39 27
Ondřej Wojewoda (G, Karviná, 4. ročník)
Milan Švancara (G, Karviná, 4. ročník)
Tereza Búlíková (G, Karviná, 4. ročník)
76 Dalekáť cesta má, marné volání C 39 22
Vít Kožoušek (G, Boskovice, 2. ročník)
Adam Jeřábek (G, Boskovice, 2. ročník)
Roman Ondráček (G, Boskovice, 1. ročník)
Zuzana Valentová (G, Boskovice, 2. ročník)
Jana Stejskalová (G, Boskovice, 2. ročník)
Doprovod: Lada Bažantová
77 Gymro C 38 23
Daniel Veselý (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Kateřina Čížková (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Matouš Marek (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Jarmila Opatrná (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany, 9. ročník)
Doprovod: Pavel Kraus
78 ...hm C 35 24
Tereza Kalíšková (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Faruzel (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Jakub Lanča (SPŠ chemická, Ostrava, 3. ročník)
Nelly Juroszová (SPŠ chemická, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Zelina (SPŠ chemická, Ostrava, 1. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
79 GJP MLB B 35 28
Jan Klaus (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 1. ročník)
Filip Vlček (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 1. ročník)
Jaromír Fabián (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Václav Hajný (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Petr Voborník (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Doprovod: Dana Cymorková
80 PaSSy C 28 25
Andrea Husseini (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Petr Jeníček (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Martina Jirečková (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Daniel Frouz (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Michal Šikoš (Nový PORG, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Barbara Koutská
81 221Srobarcata C 7 26
Gabriela Gyimesiova (G Šrobárova, Košice, 3. ročník)
Stanislav Kmec (G Šrobárova, Košice, 3. ročník)
Alex Suváková (G Šrobárova, Košice, 2. ročník)
Peter Čabra (G Šrobárova, Košice, 1. ročník)
Aleš Šimral (G Šrobárova, Košice, 1. ročník)
Doprovod: Miriam Šimralová
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací