PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (27 týmů)

BABAI (doprovod Ivona Demčáková)

Alžbeta Kurdelová (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Irena Bačinská (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Adrián Pieš (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Barbora Kováčová (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
P. P. Arthur Petráš (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Black Hole

Zdeněk Turek (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vladislav Wohlrath (3. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Jan Sedláček (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vojta Tluček (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Lucie Černá (4. ročník) G a SOŠ, Rokycany

Budulínci

Tomáš Kremel (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Jan Studený (4. ročník) G J. Škody, Přerov
Lukáš Knob (4. ročník) G, Kojetín
Nela Greisslerová (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Petr Vincena (3. ročník) G J. Škody, Přerov

Dašák 7,7

Vlasta Dostálová (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Adam Čala (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Kateřina Chybová (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Jan Hrubeš (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Jiří Etrych (2. ročník) G Dašická, Pardubice

Derviš

Milan Pultar (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jakub Šebek (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Matěj Hlaváček (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Vojtěšek (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Evžen Harant (4. ročník) G Jana Keplera, Praha

Fyzika007

Daniel Solnař (4. ročník) G, Benešov
Vendula Hovorková (4. ročník) G, Benešov
Filip Januš (4. ročník) G, Benešov
Jakub Edr (4. ročník) G, Benešov
Martin Šturc (4. ročník) G, Benešov

Gymik

Martin Hora (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Holeček (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Lukáš Bystřický (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Kopačka (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Daniel Košťál (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Gymji PRO team 1337 + Radka

Jiří Guth Jarkovský (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Petr Kepčija (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Petr Houška (4. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Radka Štefaníková (4. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Gyrec

Tomáš Herman (4. ročník) G, Brno-Řečkovice
Ondřej Hanžl (4. ročník) G, Brno-Řečkovice
Karel Spies (3. ročník) G, Brno-Řečkovice
Lenka Jirků (3. ročník) G, Brno-Řečkovice
Kristína Jarůšková (3. ročník) G, Brno-Řečkovice

Ignoranti (doprovod Julius Kolín)

Tomáš Kapal (4. ročník) G, Písnická, Praha
Jan Špitálský (4. ročník) G, Písnická, Praha
Ondřej Tichý (3. ročník) G, Písnická, Praha
Jakub Dobrovolný (3. ročník) G, Písnická, Praha
Jan Voldřich (4. ročník) G, Písnická, Praha

Jaroška

Kristýna Bukvišová (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Darek Cidlinský (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jana Ziková (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan-Sebastian Fabík (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Kavalíři

Jana Blažková (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Megi Mejdrechová (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Kristián Kraevski (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Ladislav Dvořák (3. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Šimon Cibulka (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha

Kavalíři fotoni (doprovod Lenka Bergerová)

David Machát (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Šárka Hvězdová (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Ondřej Perušič (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Martina Kukrálová (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha
Jiří Růžička (4. ročník) G Nad Kavalírkou, Praha

Krumlovští medvědi (doprovod Šárka Adamcová)

Tereza Duspivová (4. ročník) G, Český Krumlov
Lukáš Wimmer (4. ročník) G, Český Krumlov
Jiří Unger (4. ročník) G, Český Krumlov
Ivana Špilínková (3. ročník) G, Český Krumlov
Michal Papaj (3. ročník) G, Český Krumlov

MGO (doprovod Zdeněk Maník)

Michal Schnürch (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Jan Koniarik (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Patrik Štefek (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Michal Novák (4. ročník) Matiční G, Ostrava
Zdeněk Ramík (4. ročník) Matiční G, Ostrava

Motherfunctions

Hana Turčinová (4. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Eliška Šestáková (4. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Kai Wangle (4. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Michal Hruška (4. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Petr Vácha (4. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice

OMG

Kristýna Šmídová (4. ročník) G Mensa, Praha
Martin Havlík (4. ročník) G Mensa, Praha
Jelizaveta Lopatina (4. ročník) G Mensa, Praha
Vilém Kolář (3. ročník) G Mensa, Praha
Mikuláš Hrdlička (3. ročník) G Mensa, Praha

PUGY

Daniel Janičik (4. ročník) G Púchov
Michaela Hantáková (4. ročník) G Púchov
Martin Trník (4. ročník) G Púchov
Richard Ševela (4. ročník) G Púchov

Pidifyzici (doprovod Bohdana Najmanová)

Jaroslav Hanyš (4. ročník) G, Lanškroun
Kristýna Hipská (4. ročník) G, Lanškroun
Karel Chládek (2. ročník) G, Lanškroun
Jan Zechovský (3. ročník) G, Lanškroun

Pozitróny, GĽ. Štúra Trenčín (doprovod RNDr. Zdenka Baxová)

Filip Ayazi (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Jozef Rajník (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Dominika Hubová (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Ržonca (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Dzúrik (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Přibíkovy fermiony

Kryštof Březina (4. ročník) PORG, Praha
Václav Dvořáček (4. ročník) PORG, Praha
Agáta Horáčková (4. ročník) PORG, Praha
Miroslav Pátek (4. ročník) PORG, Praha
Markéta Vohníková (4. ročník) PORG, Praha

RA Červený kabátek

Dmitry Dinaburskiy (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Dominik Šídlo (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Michael Balík (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
David Janouch (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Ivo Vudarčík (4. ročník) G Jana Keplera, Praha

Royal Society of Prime Snakes (doprovod Jakub Šafařík)

Jakub Dvořák (3. ročník) G Botičská, Praha
Viktor Skoupý (4. ročník) G, Moravská Třebová
Tereza Bautkinová (3. ročník) G Botičská, Praha
Jiří Kubík (3. ročník) G Botičská, Praha
Jakub Malíř (4. ročník) G Botičská, Praha

Silné Horalky (doprovod Ivona Demčáková)

Karolína Šromeková (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jerguš Stručka (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Gažo (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matej Badin (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Samuel Sučík (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Truhla (doprovod Marie Anna Horáková-Trtková)

Jakub Rösler (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
David Cichra (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Petr Kouba (4. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Han Thi Nguyen (3. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Lukáš Janásek (2. ročník) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha

Tým týmů

Lucie Fořtová (3. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Stanislav Vyhnal (3. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Petr Chvátal (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Berenika Součková (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Karel Mládek (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor

XYZ

Lýdia Janitorová (4. ročník) G Šrobárova, Košice
Marek Martaus (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina

kategorie B (30 týmů)

Amazonské anakondy

Miroslav Mareš (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Kryštof Synek (3. ročník) G, Budějovická, Praha
David Mokoš (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Jan Houska (3. ročník) G, Budějovická, Praha
Dan Voldřich (3. ročník) G, Budějovická, Praha

Evel Team

Josef Kadlec (3. ročník) G, Čelákovice
Václav Janáč (3. ročník) G, Čelákovice
Radovan Goliáš (3. ročník) G, Čelákovice
Josef Struž (3. ročník) G, Čelákovice
Jakub Henych (3. ročník) G, Čelákovice

FASA (doprovod RNDr. Taťána Jeništová)

Michael Jurek (3. ročník) G, Frenštát pod Radhoštěm
Miroslav Tichavský (3. ročník) G, Frenštát pod Radhoštěm
Zdeněk Polách (3. ročník) G, Frenštát pod Radhoštěm

Fyzici GVBN (doprovod Jana Pastieriková)

Dávid Gross (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Michal Minárik (3. ročník) G V. Nedožerského, SR
Boris Scherer (4. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Hlaváč (2. ročník) G V. Nedožerského, SR
Adam Mečiar (3. ročník) G V. Nedožerského, SR

GJKT (doprovod Jiří Kratochvíl)

Petr Kaiser (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Jakub Fischer (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Michal Hofman (3. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Eliška Štumrová (2. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Anežka Klustová (2. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové

GYMLOVO Senior (doprovod Jana Štyksová)

Ondřej Zeman (3. ročník) G, Lovosice
Vojtěch Pail (3. ročník) G, Lovosice
Nikola Karlíková (3. ročník) G, Lovosice
Zdeněk Pinc (2. ročník) G, Lovosice

GYMST (doprovod Radek Horenský)

Ondřej Skácel (4. ročník) G, Šternberk
Petra Kosová (4. ročník) G, Šternberk
Tomáš Oplchal (3. ročník) G, Šternberk
Tereza Vašíčková (2. ročník) G, Šternberk
Ondřej Doseděl (2. ročník) G, Šternberk

Gymnázium J. S. Machara (doprovod Eva Kospachová)

Daniel Budáč (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Roman Stránský (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Anna Kmječová (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Radek Stránský (1. ročník) G, Brandýs n. L.
Pavel Turinský (1. ročník) G, Brandýs n. L.

Hatalom

Jakub Sláma (3. ročník) G Opatov, Praha
David Sochor (4. ročník) G Opatov, Praha
Martina Nováková (3. ročník) G Opatov, Praha
Lenka Hronová (3. ročník) G Opatov, Praha
Zuzana Johanovská (2. ročník) G Opatov, Praha

Higgs is my waifu

Tomáš Deutsch (4. ročník) G, Zábřeh
Matěj Hamala (1. ročník) G, Zábřeh
Matěj Machoň (2. ročník) G, Zábřeh
Jiří Pchálek (1. ročník) G, Zábřeh
Radek Václavek (2. ročník) G, Zábřeh

IQ v prášku

Petr Horvát (4. ročník) G, Zábřeh
Jan Marek (3. ročník) G, Zábřeh
Pavel Skyva (4. ročník) G, Zábřeh
Pavel Doubrava (2. ročník) G, Zábřeh
Jiří Badal (2. ročník) G, Zábřeh

JGN A (doprovod Zdeněk Polák)

Daniel Čejchan (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Barbora Balcarová (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Václav Šimon (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Lukáš Ficek (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Michal Prokop (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod

JGN B (doprovod Zdeněk Polák)

Daniela Prokešová (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Karolína Pěčková (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Antonín Falta (1. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Vojta Hruša (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Pavel Bláha (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod

JGN C (doprovod Zdeněk Polák)

Jan Staněk (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Milena Vaňková (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Zuzana Vaňková (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Lenka Hrodková (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jakub Suk (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod

Kladivouni (doprovod Alena Marková)

Lenka Hrbková (4. ročník) G, Kadaň
Karolína Frimlová (4. ročník) G, Kadaň
Eliška Pšeničková (3. ročník) G, Kadaň
Dinh Huy Nhat Minh (1. ročník) G, Kadaň
Martin Podhorný (1. ročník) G, Kadaň

Limitováni k nekonečnu! (doprovod Radim Kusák)

Jiří Horyna (3. ročník) G, Kralupy
Lukáš Hendrych (3. ročník) G, Kralupy
Tomáš Hendrych (3. ročník) G, Kralupy
Eliška Vondrová (2. ročník) G, Kralupy
Adriana Paluková (2. ročník) G, Kralupy

LuckyŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)

Lukáš Renc (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Veverka (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Zhouf (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kyzlík (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Martin Šilhavý (2. ročník) G, Špitálská, Praha

Lípáci (doprovod Jitka Gabrielová)

Tomáš Novotný (4. ročník) G, Česká Lípa
Cedrik Horčička (3. ročník) G, Česká Lípa
Vojtěch Volf (3. ročník) G, Česká Lípa
Radek Mahdal (3. ročník) G, Česká Lípa
Jan Kytka (1. ročník) G, Česká Lípa

Mozarťáci

Matyáš Medek (4. ročník) G Mozartova, Pardubice
Ondřej Soukup (3. ročník) G Mozartova, Pardubice
Richard Burkoň (3. ročník) G Mozartova, Pardubice
Petr Hanák (3. ročník) G Mozartova, Pardubice
Jan Kučera (1. ročník) G Mozartova, Pardubice

Neutrina

Václav Skála (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Jana Hrnčířová (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Tomáš Škraban (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Dvořák (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Bejvl (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Nezodpovědné ďábelské vločky

Pavel Horák (3. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Jan Novák (3. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Antonín Drozda (3. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Štěpán Klouček (3. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Adam Slabý (3. ročník) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec

Nový Jiřík (doprovod Lada Bažantová)

Oldřich Holcner (4. ročník) G, Boskovice
Milan Suk (2. ročník) G, Boskovice
Lucie Valentová (4. ročník) G, Boskovice
Karel Juřík (3. ročník) G, Boskovice
Jakub Forgáč (2. ročník) G, Boskovice

Pozitroni (doprovod Alena Marková)

Josef Lacman (3. ročník) G, Kadaň
Vojtěch Friml (1. ročník) G, Kadaň
Vojtěch Neumann (3. ročník) G, Kadaň
Tereza Šebelová (4. ročník) G, Kadaň
Tomáš Hlavatý (1. ročník) G, Kadaň

Růžoví poníci (doprovod Mirjam Civínová)

Jana Novotná (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Ondřej Zelenka (4. ročník) SPŠ a SOŠGS Most
Šimon Jelínek (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jiří Šebek (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Petr Cihelka (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Schmetterling (doprovod Mirjam Civínová)

Michael Jobánek (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jan Uhlík (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Kryštof Zapletal (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jan Provazník (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Jan Vořechovský (2. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Snežné kengury (doprovod Ivona Demčáková)

Vladislav Blšták (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Ondrej Bohdal (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Murin (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Škrlec (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Sprinteři 27 (doprovod Petr Mazanec)

Tomáš Novotný (2. ročník) G, Pelhřimov
Daniela Šimánková (2. ročník) G, Pelhřimov
Martin Vejbora (2. ročník) G, Pelhřimov
Václav Miřátský (3. ročník) G, Pelhřimov
Marek Zmeškal (3. ročník) G, Pelhřimov

jElita (doprovod Petra Komprdová)

Lukáš Fiala (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Pavla Papazlanová (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Pavel Průcha (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Karel Vlachovský (3. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jiří Hlaváč (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Černá síla (doprovod Šárka Richterková)

Filip Blažek (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Vojtěch Daniš (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Tomáš Michalec (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Adam Šumník (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Šumperáci

Jan Mikula (3. ročník) G, Šumperk
Jan Horák (3. ročník) G, Šumperk
Lucie Přibylová (3. ročník) G, Šumperk
Václav Januška (3. ročník) G, Šumperk
František Vyhnálek (3. ročník) G, Šumperk

kategorie C (17 týmů)

CMYK

Josef Čech (2. ročník) G, Jihlava
Miroslav Matocha (2. ročník) G, Jihlava
Ladislav Štefka (2. ročník) G, Jihlava
Martin Zmrhal (2. ročník) G, Jihlava
Petr Kostka (2. ročník) G, Jihlava

Gymlovo Masters (doprovod Jana Štyksová)

Josef Beneš (2. ročník) G, Lovosice
Gabriela Štyksová (3. ročník) G, Lovosice
Milan Němeček (1. ročník) G, Lovosice
Jan Preiss (9. ročník) G, Lovosice
Martin Štyks (1. ročník) G Jana Keplera, Praha

Gymnázium Havlíčkův Brod

Matěj Mezera (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Jáchym Bártík (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Adam Fezencz (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Jan Hlaváč (1. ročník) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (1. ročník) G, Havlíčkův Brod

Gymtri (doprovod Miroslava Babilonová)

Markéta Kubiková (2. ročník) G, Třinec
Štěpán Stenchlák (1. ročník) G, Třinec
Kamil Cinkraut (2. ročník) G, Třinec
Jiří Mravec (2. ročník) G, Třinec
Lukáš Supik (2. ročník) G, Třinec

GymŠpit (doprovod Stanislav Gottwald)

Adéla Shejbalová (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jaroslava Secká (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Janich (8. ročník) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kotlík (8. ročník) G, Špitálská, Praha
Giorgi Gogatishvili (2. ročník) G, Špitálská, Praha

Halaatchqowi bosoni

Petr Jakubčík (9. ročník) PORG, Praha
Petr Kaftan (3. ročník) PORG, Praha
Jonáš Fuksa (1. ročník) PORG, Praha
Daniel Hykl (1. ročník) PORG, Praha
Jiří Lhotka (3. ročník) PORG, Praha

Hodor (doprovod Jan Jašek)

Ondřej Poláček (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Robert Procházka (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Veronika Andrisová (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jiří Chmel (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Richard Boček (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Kancelárske spinky (doprovod Martin Kokavec)

Jaroslava Kokavcová (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matej Hroboň (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ivan Bednárik (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Karlínské gymnázium

Adam Hutchinson (2. ročník) G, Pernerova, Praha
Radim Šulc (2. ročník) G, Pernerova, Praha
Petr Matouš (1. ročník) G, Pernerova, Praha
Polina Zayac (1. ročník) G, Pernerova, Praha

Korejský kečup

Petra Fridrichová (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Martina Šarmanová (1. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Klára Stefanová (2. ročník) G B. Němcové, HK
David Mikolajek (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Kralupští Kozlové (doprovod Radim Kusák)

David Kozel (2. ročník) G, Kralupy
Samuel Špaček (2. ročník) G, Kralupy
Kristýna Hudáčková (2. ročník) G, Kralupy
Martin Pražienka (2. ročník) G, Kralupy
Jiří Horský (2. ročník) G, Kralupy

Plasáci (doprovod Jaroslava Domabylová)

Ondřej Lomický (1. ročník) G, Plasy
Dominik Fink (1. ročník) G, Plasy
Veronika Peterková (1. ročník) G, Plasy
Aleš Halama (3. ročník) G, Plasy
Václav Houdek (3. ročník) G, Plasy

Pokus-omyl

Tomáš Hrbek (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Koberová (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim
Marek Otýpka (2. ročník) G, Židlochovice
Jakub Pilař (2. ročník) G J. Ressela, Chrudim

Potkali se u Kolína (doprovod Julius Kolín)

Zdeněk Horáček (2. ročník) G, Písnická, Praha
Lukáš Zíb (2. ročník) G, Písnická, Praha
Martin Šorm (2. ročník) G, Písnická, Praha
Tomáš Brabenec (2. ročník) G, Písnická, Praha
Magdalena Goldmannová (2. ročník) G, Písnická, Praha

Protoni

Richard Fleischhans (9. ročník) G, Benešov
Dominik Starý (9. ročník) G, Benešov

Soukupova squadra (doprovod Petra Komprdová)

Jiří Tuháček (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Martin Kučera (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Huy Do Duc (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Vít Chytrý (2. ročník) G, Blovice
Martin Pokorný (2. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Špitálská (doprovod Stanislav Gottwald)

Daniel Dobr (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jana Dubská (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jan Renc (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Jakub Vlášek (1. ročník) G, Špitálská, Praha
Damián Kulich (1. ročník) G, Špitálská, Praha

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací