POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2014

pořadí na Fyziklání 2014

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Pozitróny, GĽ. Štúra Trenčín A 171 1
Filip Ayazi (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Jozef Rajník (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Dominika Hubová (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Michal Ržonca (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Martin Dzúrik (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
2 Fyzici GVBN B 166 1
Dávid Gross (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Michal Minárik (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Boris Scherer (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Adam Hlaváč (G V. Nedožerského, SR, 2. ročník)
Adam Mečiar (G V. Nedožerského, SR, 3. ročník)
Doprovod: Jana Pastieriková
3 Gymji PRO team 1337 + Radka A 164 2
Jiří Guth Jarkovský (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Petr Kepčija (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Petr Houška (G Jírovcova, České Budějovice, 4. ročník)
Radka Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
4 Truhla A 164 3
Jakub Rösler (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
David Cichra (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
Petr Kouba (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 4. ročník)
Han Thi Nguyen (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Lukáš Janásek (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Marie Anna Horáková-Trtková
5 Budulínci A 164 4
Tomáš Kremel (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Jan Studený (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
Lukáš Knob (G, Kojetín, 4. ročník)
Nela Greisslerová (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Petr Vincena (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
6 Růžoví poníci B 156 2
Jana Novotná (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Ondřej Zelenka (SPŠ a SOŠGS Most, 4. ročník)
Šimon Jelínek (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Jiří Šebek (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Petr Cihelka (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
7 Silné Horalky A 154 6
Karolína Šromeková (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Jerguš Stručka (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Martin Gažo (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Matej Badin (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Samuel Sučík (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
8 Gymik A 154 5
Martin Hora (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Jan Holeček (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Lukáš Bystřický (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Jan Kopačka (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Daniel Košťál (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
9 Jaroška A 150 7
Kristýna Bukvišová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Darek Cidlinský (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jana Ziková (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jan-Sebastian Fabík (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
10 Lípáci B 147 3
Tomáš Novotný (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Cedrik Horčička (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Vojtěch Volf (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Radek Mahdal (G, Česká Lípa, 3. ročník)
Jan Kytka (G, Česká Lípa, 1. ročník)
Doprovod: Jitka Gabrielová
11 Snežné kengury B 144 4
Vladislav Blšták (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Ondrej Bohdal (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Martin Murin (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Juraj Halabrin (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Adam Škrlec (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
12 Dašák 7,7 A 137 8
Vlasta Dostálová (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Adam Čala (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Kateřina Chybová (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Jan Hrubeš (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Jiří Etrych (G Dašická, Pardubice, 2. ročník)
13 Tým týmů A 137 9
Lucie Fořtová (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Stanislav Vyhnal (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Petr Chvátal (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
Berenika Součková (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
Karel Mládek (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
14 Sprinteři 27 B 136 5
Tomáš Novotný (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Daniela Šimánková (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Martin Vejbora (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Václav Miřátský (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Marek Zmeškal (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Doprovod: Petr Mazanec
15 Derviš A 132 11
Milan Pultar (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Jakub Šebek (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Matěj Hlaváček (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Jan Vojtěšek (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Evžen Harant (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
16 Black Hole A 132 10
Zdeněk Turek (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Vladislav Wohlrath (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Jan Sedláček (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Vojta Tluček (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Lucie Černá (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
17 Royal Society of Prime Snakes A 131 12
Jakub Dvořák (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Viktor Skoupý (G, Moravská Třebová, 4. ročník)
Tereza Bautkinová (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jiří Kubík (G Botičská, Praha, 3. ročník)
Jakub Malíř (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Jakub Šafařík
18 Gymtri C 129 1
Markéta Kubiková (G, Třinec, 2. ročník)
Štěpán Stenchlák (G, Třinec, 1. ročník)
Kamil Cinkraut (G, Třinec, 2. ročník)
Jiří Mravec (G, Třinec, 2. ročník)
Lukáš Supik (G, Třinec, 2. ročník)
Doprovod: Miroslava Babilonová
19 BABAI A 129 13
Alžbeta Kurdelová (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Irena Bačinská (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Adrián Pieš (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Barbora Kováčová (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
P. P. Arthur Petráš (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
20 Gymnázium Havlíčkův Brod C 125 2
Matěj Mezera (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Jáchym Bártík (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Adam Fezencz (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Jan Hlaváč (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
Matěj Coufal (G, Havlíčkův Brod, 1. ročník)
21 GYMLOVO Senior B 123 7
Ondřej Zeman (G, Lovosice, 3. ročník)
Vojtěch Pail (G, Lovosice, 3. ročník)
Nikola Karlíková (G, Lovosice, 3. ročník)
Zdeněk Pinc (G, Lovosice, 2. ročník)
Doprovod: Jana Štyksová
22 Hatalom B 123 6
Jakub Sláma (G Opatov, Praha, 3. ročník)
David Sochor (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Martina Nováková (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Lenka Hronová (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Zuzana Johanovská (G Opatov, Praha, 2. ročník)
23 Černá síla B 122 8
Filip Blažek (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Vojtěch Daniš (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Tomáš Michalec (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Adam Šumník (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Doprovod: Šárka Richterková
24 JGN A B 120 9
Daniel Čejchan (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Barbora Balcarová (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Václav Šimon (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Lukáš Ficek (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Michal Prokop (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
25 Gymlovo Masters C 119 3
Josef Beneš (G, Lovosice, 2. ročník)
Gabriela Štyksová (G, Lovosice, 3. ročník)
Milan Němeček (G, Lovosice, 1. ročník)
Jan Preiss (G, Lovosice, 9. ročník)
Martin Štyks (G Jana Keplera, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Jana Štyksová
26 Amazonské anakondy B 118 10
Miroslav Mareš (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Kryštof Synek (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
David Mokoš (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Jan Houska (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Dan Voldřich (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
27 GYMST B 117 11
Ondřej Skácel (G, Šternberk, 4. ročník)
Petra Kosová (G, Šternberk, 4. ročník)
Tomáš Oplchal (G, Šternberk, 3. ročník)
Tereza Vašíčková (G, Šternberk, 2. ročník)
Ondřej Doseděl (G, Šternberk, 2. ročník)
Doprovod: Radek Horenský
28 Evel Team B 116 12
Josef Kadlec (G, Čelákovice, 3. ročník)
Václav Janáč (G, Čelákovice, 3. ročník)
Radovan Goliáš (G, Čelákovice, 3. ročník)
Josef Struž (G, Čelákovice, 3. ročník)
Jakub Henych (G, Čelákovice, 3. ročník)
29 Přibíkovy fermiony A 114 14
Kryštof Březina (PORG, Praha, 4. ročník)
Václav Dvořáček (PORG, Praha, 4. ročník)
Agáta Horáčková (PORG, Praha, 4. ročník)
Miroslav Pátek (PORG, Praha, 4. ročník)
Markéta Vohníková (PORG, Praha, 4. ročník)
30 IQ v prášku B 110 13
Petr Horvát (G, Zábřeh, 4. ročník)
Jan Marek (G, Zábřeh, 3. ročník)
Pavel Skyva (G, Zábřeh, 4. ročník)
Pavel Doubrava (G, Zábřeh, 2. ročník)
Jiří Badal (G, Zábřeh, 2. ročník)
31 jElita B 108 14
Lukáš Fiala (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Pavla Papazlanová (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Pavel Průcha (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Karel Vlachovský (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Jiří Hlaváč (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
32 Halaatchqowi bosoni C 105 4
Petr Jakubčík (PORG, Praha, 9. ročník)
Petr Kaftan (PORG, Praha, 3. ročník)
Jonáš Fuksa (PORG, Praha, 1. ročník)
Daniel Hykl (PORG, Praha, 1. ročník)
Jiří Lhotka (PORG, Praha, 3. ročník)
33 Motherfunctions A 103 15
Hana Turčinová (G J. Jungmanna, Litoměřice, 4. ročník)
Eliška Šestáková (G J. Jungmanna, Litoměřice, 4. ročník)
Kai Wangle (G J. Jungmanna, Litoměřice, 4. ročník)
Michal Hruška (G J. Jungmanna, Litoměřice, 4. ročník)
Petr Vácha (G J. Jungmanna, Litoměřice, 4. ročník)
34 Fyzika007 A 100 16
Daniel Solnař (G, Benešov, 4. ročník)
Vendula Hovorková (G, Benešov, 4. ročník)
Filip Januš (G, Benešov, 4. ročník)
Jakub Edr (G, Benešov, 4. ročník)
Martin Šturc (G, Benešov, 4. ročník)
35 Hodor C 100 5
Ondřej Poláček (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Robert Procházka (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Veronika Andrisová (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Jiří Chmel (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Richard Boček (G F. Palackého, Val. Mez., 2. ročník)
Doprovod: Jan Jašek
36 Gyrec A 97 17
Tomáš Herman (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
Ondřej Hanžl (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
Karel Spies (G, Brno-Řečkovice, 3. ročník)
Lenka Jirků (G, Brno-Řečkovice, 3. ročník)
Kristína Jarůšková (G, Brno-Řečkovice, 3. ročník)
37 Soukupova squadra C 96 6
Jiří Tuháček (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Martin Kučera (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Huy Do Duc (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Vít Chytrý (G, Blovice, 2. ročník)
Martin Pokorný (Masarykovo G, Plzeň, 2. ročník)
Doprovod: Petra Komprdová
38 RA Červený kabátek A 90 18
Dmitry Dinaburskiy (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Dominik Šídlo (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Michael Balík (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
David Janouch (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Ivo Vudarčík (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
39 XYZ A 89 19
Lýdia Janitorová (G Šrobárova, Košice, 4. ročník)
Marek Martaus (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
40 JGN B B 89 15
Daniela Prokešová (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Karolína Pěčková (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Antonín Falta (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Vojta Hruša (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Pavel Bláha (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
41 MGO A 88 20
Michal Schnürch (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Jan Koniarik (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Patrik Štefek (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Michal Novák (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Zdeněk Ramík (Matiční G, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Zdeněk Maník
42 Ignoranti A 88 21
Tomáš Kapal (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Jan Špitálský (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Ondřej Tichý (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Jakub Dobrovolný (G, Písnická, Praha, 3. ročník)
Jan Voldřich (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
43 Špitálská C 86 7
Daniel Dobr (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jana Dubská (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jan Renc (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Jakub Vlášek (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Damián Kulich (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
44 Mozarťáci B 83 16
Matyáš Medek (G Mozartova, Pardubice, 4. ročník)
Ondřej Soukup (G Mozartova, Pardubice, 3. ročník)
Richard Burkoň (G Mozartova, Pardubice, 3. ročník)
Petr Hanák (G Mozartova, Pardubice, 3. ročník)
Jan Kučera (G Mozartova, Pardubice, 1. ročník)
45 Pidifyzici A 78 22
Jaroslav Hanyš (G, Lanškroun, 4. ročník)
Kristýna Hipská (G, Lanškroun, 4. ročník)
Karel Chládek (G, Lanškroun, 2. ročník)
Jan Zechovský (G, Lanškroun, 3. ročník)
Doprovod: Bohdana Najmanová
46 Potkali se u Kolína C 77 8
Zdeněk Horáček (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Lukáš Zíb (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Martin Šorm (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Tomáš Brabenec (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Magdalena Goldmannová (G, Písnická, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
47 Schmetterling B 77 17
Michael Jobánek (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Jan Uhlík (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Kryštof Zapletal (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Jan Provazník (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Jan Vořechovský (G, Mostecká, Chomutov, 2. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
48 OMG A 77 24
Kristýna Šmídová (G Mensa, Praha, 4. ročník)
Martin Havlík (G Mensa, Praha, 4. ročník)
Jelizaveta Lopatina (G Mensa, Praha, 4. ročník)
Vilém Kolář (G Mensa, Praha, 3. ročník)
Mikuláš Hrdlička (G Mensa, Praha, 3. ročník)
49 Kavalíři A 77 23
Jana Blažková (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Megi Mejdrechová (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Kristián Kraevski (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Ladislav Dvořák (G Nad Kavalírkou, Praha, 3. ročník)
Šimon Cibulka (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
50 GymŠpit C 77 9
Adéla Shejbalová (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jaroslava Secká (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Adam Janich (G, Špitálská, Praha, 8. ročník)
Lukáš Kotlík (G, Špitálská, Praha, 8. ročník)
Giorgi Gogatishvili (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
51 LuckyŠpit B 77 18
Lukáš Renc (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Lukáš Veverka (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Jan Zhouf (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Lukáš Kyzlík (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Martin Šilhavý (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
52 Kancelárske spinky C 76 10
Jaroslava Kokavcová (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Matej Hroboň (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Ivan Bednárik (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Martin Kokavec
53 Kavalíři fotoni A 76 25
David Machát (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Šárka Hvězdová (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Ondřej Perušič (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Martina Kukrálová (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Jiří Růžička (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Lenka Bergerová
54 Nezodpovědné ďábelské vločky B 76 19
Pavel Horák (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 3. ročník)
Jan Novák (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 3. ročník)
Antonín Drozda (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 3. ročník)
Štěpán Klouček (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 3. ročník)
Adam Slabý (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 3. ročník)
55 Šumperáci B 75 20
Jan Mikula (G, Šumperk, 3. ročník)
Jan Horák (G, Šumperk, 3. ročník)
Lucie Přibylová (G, Šumperk, 3. ročník)
Václav Januška (G, Šumperk, 3. ročník)
František Vyhnálek (G, Šumperk, 3. ročník)
56 CMYK C 75 11
Josef Čech (G, Jihlava, 2. ročník)
Miroslav Matocha (G, Jihlava, 2. ročník)
Ladislav Štefka (G, Jihlava, 2. ročník)
Martin Zmrhal (G, Jihlava, 2. ročník)
Petr Kostka (G, Jihlava, 2. ročník)
57 Pokus-omyl C 75 12
Tomáš Hrbek (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Tereza Koberová (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Marek Otýpka (G, Židlochovice, 2. ročník)
Jakub Pilař (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
58 JGN C B 73 21
Jan Staněk (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Milena Vaňková (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Zuzana Vaňková (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Lenka Hrodková (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jakub Suk (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Polák
59 GJKT B 68 22
Petr Kaiser (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Jakub Fischer (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Michal Hofman (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Eliška Štumrová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 2. ročník)
Anežka Klustová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 2. ročník)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
60 Neutrina B 68 23
Václav Skála (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Jana Hrnčířová (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Tomáš Škraban (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Martin Dvořák (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Martin Bejvl (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
61 Krumlovští medvědi A 67 26
Tereza Duspivová (G, Český Krumlov, 4. ročník)
Lukáš Wimmer (G, Český Krumlov, 4. ročník)
Jiří Unger (G, Český Krumlov, 4. ročník)
Ivana Špilínková (G, Český Krumlov, 3. ročník)
Michal Papaj (G, Český Krumlov, 3. ročník)
Doprovod: Šárka Adamcová
62 Nový Jiřík B 67 24
Oldřich Holcner (G, Boskovice, 4. ročník)
Milan Suk (G, Boskovice, 2. ročník)
Lucie Valentová (G, Boskovice, 4. ročník)
Karel Juřík (G, Boskovice, 3. ročník)
Jakub Forgáč (G, Boskovice, 2. ročník)
Doprovod: Lada Bažantová
63 Kladivouni B 66 25
Lenka Hrbková (G, Kadaň, 4. ročník)
Karolína Frimlová (G, Kadaň, 4. ročník)
Eliška Pšeničková (G, Kadaň, 3. ročník)
Dinh Huy Nhat Minh (G, Kadaň, 1. ročník)
Martin Podhorný (G, Kadaň, 1. ročník)
Doprovod: Alena Marková
64 Korejský kečup C 64 13
Petra Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
Jan Mikulenka (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
Martina Šarmanová (G O. Havlové, Ostrava, 1. ročník)
Klára Stefanová (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
David Mikolajek (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
65 Gymnázium J. S. Machara B 59 26
Daniel Budáč (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Roman Stránský (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Anna Kmječová (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Radek Stránský (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Pavel Turinský (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
66 FASA B 56 27
Michael Jurek (G, Frenštát pod Radhoštěm, 3. ročník)
Miroslav Tichavský (G, Frenštát pod Radhoštěm, 3. ročník)
Zdeněk Polách (G, Frenštát pod Radhoštěm, 3. ročník)
Doprovod: RNDr. Taťána Jeništová
67 Limitováni k nekonečnu! B 55 28
Jiří Horyna (G, Kralupy, 3. ročník)
Lukáš Hendrych (G, Kralupy, 3. ročník)
Tomáš Hendrych (G, Kralupy, 3. ročník)
Eliška Vondrová (G, Kralupy, 2. ročník)
Adriana Paluková (G, Kralupy, 2. ročník)
Doprovod: Radim Kusák
68 Higgs is my waifu B 50 29
Tomáš Deutsch (G, Zábřeh, 4. ročník)
Matěj Hamala (G, Zábřeh, 1. ročník)
Matěj Machoň (G, Zábřeh, 2. ročník)
Jiří Pchálek (G, Zábřeh, 1. ročník)
Radek Václavek (G, Zábřeh, 2. ročník)
69 Protoni C 48 14
Richard Fleischhans (G, Benešov, 9. ročník)
Dominik Starý (G, Benešov, 9. ročník)
70 Kralupští Kozlové C 43 15
David Kozel (G, Kralupy, 2. ročník)
Samuel Špaček (G, Kralupy, 2. ročník)
Kristýna Hudáčková (G, Kralupy, 2. ročník)
Martin Pražienka (G, Kralupy, 2. ročník)
Jiří Horský (G, Kralupy, 2. ročník)
Doprovod: Radim Kusák
71 Plasáci C 42 16
Ondřej Lomický (G, Plasy, 1. ročník)
Dominik Fink (G, Plasy, 1. ročník)
Veronika Peterková (G, Plasy, 1. ročník)
Aleš Halama (G, Plasy, 3. ročník)
Václav Houdek (G, Plasy, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslava Domabylová
72 Pozitroni B 39 30
Josef Lacman (G, Kadaň, 3. ročník)
Vojtěch Friml (G, Kadaň, 1. ročník)
Vojtěch Neumann (G, Kadaň, 3. ročník)
Tereza Šebelová (G, Kadaň, 4. ročník)
Tomáš Hlavatý (G, Kadaň, 1. ročník)
Doprovod: Alena Marková
73 Karlínské gymnázium C 37 17
Adam Hutchinson (G, Pernerova, Praha, 2. ročník)
Radim Šulc (G, Pernerova, Praha, 2. ročník)
Petr Matouš (G, Pernerova, Praha, 1. ročník)
Polina Zayac (G, Pernerova, Praha, 1. ročník)
74 PUGY A 35 27
Daniel Janičik (G Púchov, 4. ročník)
Michaela Hantáková (G Púchov, 4. ročník)
Martin Trník (G Púchov, 4. ročník)
Richard Ševela (G Púchov, 4. ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací