POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2013

pořadí na Fyziklání 2013

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
Gymtri B 95 6
Jiří Mravec (G, Třinec, 1. ročník)
Kamil Cinkraut (G, Třinec, 1. ročník)
Lukáš Supik (G, Třinec, 1. ročník)
Tomáš Tkadlec (, . ročník)
Vojtěch Kučírek (G, Třinec, 4. ročník)
Modrý neutron A 47
Bohumil Nejedlý (, . ročník)
Kristýna Dánová (G Altis, Praha, 4. ročník)
Ondra Šplíchal (, . ročník)
Štěpán Kukla (SPŠ, V Úžlabině, Praha, 4. ročník)
55km B 87 8
Eliška Šestáková (, . ročník)
Gleb Pokatilov (, . ročník)
Hana Turčinová (, . ročník)
Kristýna Charlotte (, . ročník)
Zuzana Vlasáková (, . ročník)
GCL A 130
Barbora Dršková (, . ročník)
Jan Kubát (, . ročník)
Miroslav Hanzelka (G, Česká Lípa, 4. ročník)
Radek Mahdal (, . ročník)
Tomáš Novotný (, . ročník)
GymBos C 65
Karel Juřík (, . ročník)
Lucie Valentová (G, Boskovice, 3. ročník)
Milan Suk (G, Boskovice, 1. ročník)
Oldřich Holcner (G, Boskovice, 3. ročník)
Přemysl Lefler (, . ročník)
Král a jeho družina C 41
Jan Hloušek (, . ročník)
Jiří Horyna (, . ročník)
Lukáš Hendrych (, . ročník)
Tomáš Hendrych (, . ročník)
Tomáš Prejza (, . ročník)
Pozitróny A 175
Filip Ayazi (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Jozef Rajník (, . ročník)
Klaudia Mráziková (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Róbert Lexmann (, . ročník)
Vladan Glončák (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Tylák A 126
Jan Janovský (, . ročník)
Jindřich Pipek (, . ročník)
Ondřej Mach (, . ročník)
Petr Kaiser (, . ročník)
Vojtěch Erbrt (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 4. ročník)
dašák B 50 17
Adam Čala (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Kateřina Chybová (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Matouš Paukovič (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Vlasta Dostálová (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
GVBN C 161
Adam Hlaváč (, . ročník)
Adam Mečiar (, . ročník)
Boris Scherer (, . ročník)
Dávid Gross (, . ročník)
Michal Minárik (, . ročník)
Gympláci A B 112 5
Daniela Prokešová (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jiří Rýdl (, . ročník)
Karolína Pěčková (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Matěj Fanta (, . ročník)
Petr Kafka (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Klingoni A 84
David Ulčák (, . ročník)
Dušan Janiš (, . ročník)
Jaromír Mielec (G Volgogradská 6a, Ostrava, 9. ročník)
Michael Skotnica (, . ročník)
Ondřej Kořistka (, . ročník)
Pomoravštění Prahy A 157
Aneta Šťastná (, . ročník)
Jan Gregor (, . ročník)
Lukáš Fusek (G, Uherské Hradiště, 4. ročník)
Matěj Lieskovský (, . ročník)
Tereza Uhlířová (G, Omská, Praha, 4. ročník)
CMYK C 28
Josef Čech (, . ročník)
Ladislav Štefka (, . ročník)
Martin Zmrhal (, . ročník)
Miroslav Matocha (, . ročník)
Petr Kostka (, . ročník)
Pájovi Berušáci A 92
Jana Kvardová (G, Strakonice, 4. ročník)
Jaroslav Průcha (G, Strakonice, 4. ročník)
Michael Gabriel (G, Strakonice, 4. ročník)
Michaela Štěpánková (G, Strakonice, 4. ročník)
Václav Král (, . ročník)
tukani C 122
Adam Šumník (, . ročník)
Filip Blažek (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Pavel Tříska (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Tomáš Michalec (, . ročník)
Vojtěch Daniš (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Budulínci B 114 4
Nela Greisslerová (, . ročník)
Lukáš Knob (G, Kojetín, 3. ročník)
Tomáš Kremel (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Jan Studený (G J. Škody, Přerov, 3. ročník)
Zlámal Vlastimil (, . ročník)
Grupa Jedákov Horaliek A 195
Dušan Kavický (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Matej Badin (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Michal Hledík (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Milan Smolík (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Samuel Cibulka (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Gymlovo Senior C 83
Antonín Galle (, . ročník)
Ondřej Zeman (G, Lovosice, 2. ročník)
Tomáš Nikl (, . ročník)
Vojtěch Pail (G, Lovosice, 2. ročník)
Zdeněk Pinc (G, Lovosice, 1. ročník)
Greenhorni C 15
Adam Konopiský (, . ročník)
Anna Vobecká (, . ročník)
Emil Tywoniak (, . ročník)
Jaroslav Turek (, . ročník)
GYMLOVO Junior C 84
Gabriela Štyksová (, . ročník)
Jan Preiss (G, Lovosice, 8. ročník)
Josef Beneš (, . ročník)
Martin Štyks (G, Lovosice, 9. ročník)
Matouš Král (, . ročník)
Isaacova jablka C 46
Adriana Paluková (, . ročník)
Blanka Husťáková (, . ročník)
Eliška Vondrová (, . ročník)
Marcela Grázová (, . ročník)
Vojtěch Juříček (G, Kralupy, 1. ročník)
Gaussove prízraky C 67
Daniel Dupkala (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Daniel Zvara (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Filip Švábik (G Veľká okružná, Žilina, 2. ročník)
Lukáš Mikula (, . ročník)
Tomáš Eliáš (, . ročník)
GYJR004 C 26
František Málek (, . ročník)
Kryštof Kuzma (, . ročník)
Michal Novák (Matiční G, Ostrava, 3. ročník)
Pavel Blažek (G a ZUŠ, Šlapanice, 2. ročník)
Šimon Zouvala (, . ročník)
Gymšpiťáci B 47 19
David Trojan (, . ročník)
Karolína Černovská (, . ročník)
Lukáš Kyzlík (, . ročník)
Martin Šilhavý (, . ročník)
Petr Hajduk (, . ročník)
chemgym B 28 24
Jakub Lanča (, . ročník)
Jan Svěch (, . ročník)
Patrik Lipovský (, . ročník)
Pavel Pergler (, . ročník)
Viktor Kubačák (, . ročník)
Šubíci C 25
Anna Opluštilová (, . ročník)
Ondřej Motlíček (, . ročník)
Tamara Maňáková (G, Šumperk, 9. ročník)
Tomáš Franta (, . ročník)
Zora Kocumová (, . ročník)
Black Hole B 95 7
Jan Sedláček (, . ročník)
Lucie Černá (, . ročník)
Michal Nekula (, . ročník)
Vladislav Wohlrath (, . ročník)
Zdeněk Turek (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
GymŠpit C 28
Adéla Shejbalová (, . ročník)
Jan Zhouf (, . ročník)
Lukáš Renc (, . ročník)
Lukáš Veverka (, . ročník)
Marek Šťastný (, . ročník)
Neutrino A 113
Jan Kröbl (, . ročník)
Markéta Vohníková (PORG, Praha, 3. ročník)
Martin Sochor (, . ročník)
Miroslav Pátek (, . ročník)
Václav Dvořáček (PORG, Praha, 3. ročník)
Špitálská A 140
Jakub Doležal (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Jan Legner (, . ročník)
Jaroslav Shejbal (, . ročník)
Matěj Černý (, . ročník)
Veronika Dočkalová (G, Elgartova, Brno, 4. ročník)
Bikonkávne piškóty A 146
Alžbeta Kurdelová (, . ročník)
Jaroslav Petrucha (Gymnázium Metodova, Bratislava, 4. ročník)
Jerguš Stručka (, . ročník)
Michaela Šandalová (, . ročník)
Samuel Sučík (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Gymji PRO team 1337 A 178
Jiří Guth (, . ročník)
Ondřej Mička (, . ročník)
Ondřej Theiner (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Petr Houška (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Petr Kepčija (G Jírovcova, České Budějovice, 3. ročník)
Masarykáč A 95
Anna Doležalová (, . ročník)
Jiří Tuháček (, . ročník)
Karel Vlachovský (Masarykovo G, Plzeň, . ročník)
Pavel Haman (, . ročník)
Tereza Kretková (, . ročník)
Fyzika007 B 85 9
Filip Bartůněk (G, Benešov, 3. ročník)
Filip Januš (G, Benešov, 3. ročník)
Jan Pokorný (, . ročník)
Martin Šturc (G, Benešov, 3. ročník)
Vendula Hovorková (, . ročník)
GYJR003 C 37
Adam Bureš (, . ročník)
Jan Soukal (, . ročník)
Jan Šafařík (, . ročník)
Jiří Pudil (, . ročník)
Kateřina Šestáková (, . ročník)
Habentes manum dextram et sini A
František Hrdina (, . ročník)
Jakub Jačisko (, . ročník)
Jaroslav Sita (, . ročník)
Michal Beran (, . ročník)
Veronika Vyhnálková (, . ročník)
Neočekávaná chyba A 171
Jakub Píška (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Lukáš Velecký (, . ročník)
Michal Andrýsek (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Michal Buráň (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 4. ročník)
Petr Hloušek (, . ročník)
Šamani B 75 11
Jan Rohánek (, . ročník)
Miroslav Čepl (, . ročník)
Pavel Seichter (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Petr Baláš (, . ročník)
Vojtěch Rudorfer (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
GFMP2 C 67
Filip Vitha (, . ročník)
Jan Folkman (, . ročník)
Jan Novotný (, . ročník)
Tomáš Locker (, . ročník)
Vojtěch Hájek (, . ročník)
Gymik+Tonda A 190
Anh Dung (, . ročník)
David Hruška (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Jan Holeček (, . ročník)
Martin Hora (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Michal Nožička (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Kyblíci B 56 16
Anna Kufová (G M. Koperníka, Bílovec, 1. ročník)
Daniel Vymětal (, . ročník)
Jan Krejčí (, . ročník)
Petr Vaněk (, . ročník)
Vladimír Jeřábek (, . ročník)
PuGy&GOH A 106
Michal Červeňák (G Púchov, 4. ročník)
Radka Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Tomáš Deingruber (, . ročník)
Tomáš Skokňa (, . ročník)
Viliam Cíbik (G Púchov, 4. ročník)
Vorvani A 82
Jana Lepšová (, . ročník)
Lenka Šimonová (Lepařovo G, Jičín, . ročník)
Michaela Broumová (, . ročník)
Stanislav Valtera (G Dobruška, 3. ročník)
Václav Pokorný (, . ročník)
GYJR002 C 99
Filip Zavřel (, . ročník)
Jiří Bureš (, . ročník)
Marek Černý (, . ročník)
Marek Toufar (, . ročník)
Pavla Slezáková (, . ročník)
GYMST A 113
Martin Učík (, . ročník)
Ondřej Skácel (, . ročník)
Petra Kosová (, . ročník)
Radim Hošák (, . ročník)
Tomáš Opichal (, . ročník)
Mrkev A 136
Dominika Šťastná (, . ročník)
Kristýna Kohoutová (, . ročník)
Matyáš Endl (, . ročník)
Tomáš Kořínek (G, Žamberk, 3. ročník)
Viktor Skoupý (G, Moravská Třebová, 3. ročník)
Silné ženy A 130
Barbora Kováčová (, . ročník)
Irena Bačinská (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Kamila Součková (ŠpMNDaG, Bratislava, 4. ročník)
Karolína Šromeková (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Natália Tokárová (, . ročník)
Alea B 165 1
Jakub Cimerman (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Martin Adamec (G Tajovského, B. Bystrica, 4. ročník)
Matúš Halaj (, . ročník)
Michaela Ďatková (, . ročník)
Norbert Slivka (G Tajovského, B. Bystrica, 3. ročník)
GFMP1 A 113
David Rajnštajn (, . ročník)
Filip Hauptfleisch (, . ročník)
Nicole Tobišková (, . ročník)
Ondřej Lakomý (, . ročník)
Pavel Horníček (, . ročník)
GYMIK B 69 14
Jiří Helus (, . ročník)
Lukáš Kotrbatý (, . ročník)
Mikuláš Zindulka (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Václav Papež (, . ročník)
Protoni C 13
Dominik Starý (, . ročník)
František Helebrand (, . ročník)
Jonáš Vlasák (, . ročník)
Richard Fleischhans (G, Benešov, 8. ročník)
Vaflicky A 51
Anna Terynková (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Ota Čapek (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
David Siegert (G, Klášterec n. O., 4. ročník)
Dominik Neudeker (, . ročník)
Matouš Pechman (, . ročník)
GYJR001 B 38 21
Aneta Bulíčková (, . ročník)
Eva Baťková (, . ročník)
Iva Tejnecká (, . ročník)
Jan Říha (, . ročník)
Ondřej Bartoška (, . ročník)
Gympláci B B 78 10
Jan Staněk (, . ročník)
Jiří Valášek (, . ročník)
Milena Vaňková (, . ročník)
Pavel Lokvenc (, . ročník)
Štěpán Štěpán (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
GJK B 135 2
Daniel Demovič (, . ročník)
Jiří Balhar (, . ročník)
Martin Mach (, . ročník)
Ondřej Basler (, . ročník)
Petr Vávra (, . ročník)
Temná energie A 62
Daniel Sýkora (, . ročník)
Matěj Pešice (, . ročník)
Matěj Petr (, . ročník)
Ondřej Cigáník (, . ročník)
Tomáš Kratěna (, . ročník)
Balistické střely A 81
Karolína Mancová (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Klára Drhová (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Martin Joska (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Pham Thi (, . ročník)
Sabina Dudová (, . ročník)
GLP A 47
Adam Krupa (, . ročník)
David Bohmann (, . ročník)
David Pivovar (, . ročník)
Martin Jakub (, . ročník)
Matěj Bidlák (, . ročník)
Růžoví poníci A 100
Jan Petřík (, . ročník)
Jana Novotná (, . ročník)
Kateřina Pacáková (, . ročník)
Lucie Hinterholzingerová (, . ročník)
Šimon Jelínek (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Bleděmodří poníci B 44 20
Jan Havránek (, . ročník)
Jan Vořechovský (, . ročník)
Martin Zelenka (, . ročník)
Ondřej Fedor (, . ročník)
Petr Cihelka (, . ročník)
Fialoví poníci B 48 18
Jan Uhlík (, . ročník)
Jaroslav Landa (, . ročník)
Martin Hořenín (, . ročník)
Michal Danner (, . ročník)
Pavel Tietz (, . ročník)
Oranžoví poníci B 36 23
Francisco Sojka (, . ročník)
Jan Provazník (, . ročník)
Jiří Šebek (, . ročník)
Kryštof Zapletal (, . ročník)
Marek Kukučka (, . ročník)
Herpex simplex C 51
Štěpán Buzek (, . ročník)
Jiří Doubek (, . ročník)
Ondřej Podzimek (, . ročník)
Dominik Tebich (, . ročník)
Petr Turnovec (SOŠ a SOU, Tábor, 2. ročník)
Jaroška Team A 169
Jakub Vančura (, . ročník)
Jan Povolný (, . ročník)
Jana Ziková (, . ročník)
Kristýna Bukvišová (, . ročník)
Libor Martínek (, . ročník)
RA Červený kabátek B 36 22
David Janouch (, . ročník)
Dmitry Dinaburskiy (, . ročník)
Dominik Šídlo (, . ročník)
Ivo Vudarčík (, . ročník)
Michael Balík (, . ročník)
GymKADAN B 68 15
Filip DeBolle (, . ročník)
Lenka Hrbková (, . ročník)
Michaela Batoryová (, . ročník)
Rostislav Kaufman (, . ročník)
Gympláci B 74 12
Jakub Vaculík (, . ročník)
Jan Krivošej (, . ročník)
Jan Mikula (, . ročník)
Martin Štrambach (, . ročník)
Václav Januška (, . ročník)
FASA - Freng Aeronautics and S C
Jan Janiczak (, . ročník)
Michael Jurek (, . ročník)
Miroslav Tichavský (, . ročník)
Zdeněk Polách (, . ročník)
MATOLUPA C 10
Martin Podhorný (, . ročník)
Nhat Minh (, . ročník)
Pavel Krämer (, . ročník)
Tomáš Hlavatý (G, Kadaň, 9. ročník)
Vít Krátký (, . ročník)
Tvoje tchýně A 117
Helena Korbová (, . ročník)
Jan Hrach (, . ročník)
Jan Švejda (, . ročník)
Karel Ullwer (, . ročník)
OMG B 116 3
Kristýna Šmídová (, . ročník)
Martin Havlík (, . ročník)
Mikuláš Hrdlička (, . ročník)
Vilém Kolář (, . ročník)
Vojtěch Nižňanský (, . ročník)
GSF B 73 13
Dominik Gábor (, . ročník)
František Okál (, . ročník)
Jakub Melo (, . ročník)
Ján Gašper (, . ročník)
Katka Kanisová (, . ročník)
Kvark-gluonové plazma C 18
Antonín Krpenský (, . ročník)
Jaroslav Štorek (, . ročník)
Samuel Hanák (, . ročník)
Schrödingerova koťátka C 82
Jiří Chmel (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Ondřej Maňák (, . ročník)
Ondřej Poláček (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
Robert Procházka (, . ročník)
Veronika Andrisová (G F. Palackého, Val. Mez., 1. ročník)
GymUO A 105
František Filip (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Kateřina Kateřina (, . ročník)
Ladislav Kubišta (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Matyáš Pinkas (G, Ústí nad Orlicí, . ročník)
Tomáš Kodytek (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací