PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2012

přihlášené týmy na Fyziklání 2012

Celkem je přihlášeno 50 týmů.

ID Název
1542 Amazingní Starvace
Lukáš Timko (3), Filip Murár (3), Veronika Dočkalová (3), Lukáš Fusek (3), Jakub Vošmera (4)
1581 Tylák
Petr Bartoň ()
1574 Pozitróny
Vladan Glončák (3), Peter Kosec (4), Róbert Lexmann (), Klaudia Mráziková (3), Patrik Švančara (4)
1551 GPdC Tábor
Stanislav Fořt (4), Lucie Fořtová (1), Berenika Součková (2), Petr Hudeček (), Lobomír Oulehle ()
1533 G, Jírovcova 8, ČB
Lenka Stará (), Marek Lipán (), Matěj Konečný (), František Petrouš (), Alexij Moskovka ()
1553 Gymik
David Hruška (3), Michal Nožička (3), Ondřej Denk (), Martin Hora (), Anh Dung ()
1567 Masarykáč
Stanislav Skoupý (), Jakub Ševčík (), Jaroslava Ryplová (), Anna Doležalová (), Pavel Haman ()
1560 Hardcore Tetris Vault
Jan Mrozek (), Petr Laitoch (), Ondra Kareš (), Tereza Petrášová (), Jiří Záhora (4)
1546 Bazinga
Lubomír Grund (3), Petr Morávek (), Adam Láf (), Tereza Kroupová (), Jan Hadrava ()
1569 Moraváci
Jan Povolný (3), Jakub Vančura (), Jakub Klinkovský (), Václav Raida (), Bedřich Said (4)
1536 Jiráskovo G Náchod
Ondřej Míl (4), Šimon Macek (), Jan Staněk (), Daniel Čejchan (2), Anna Zikmundová ()
1547 Černokněžníci
Vojta Straka ()
1564 Kepler
Stanislav Mach (), Jakub Čaloun (), Petr Vávra (), Vojtěch Weiss (), David Woller ()
1545 Balistické střely
Karolína Mancová (), Jan Dudák (), Klára Drhová (), Phuong Anh (), Sabina Dudová ()
1544 Army of Ants
Michal Buráň (3), Kateřina Zpěváková (), Štěpán Smetana (), Michal Andrýsek (), Lukáš Velecký ()
1556 GymŠpit
Jakob Doležal (), Jaroslav Shejbal (), Tomáš Zahradník (2), Ondřej Holešovský (), David Khol ()
1555 Gymnázium Šternberk
David Kucharčík (), Radim Hošák (), Martin Učík (), Kateřina Fišerová (), Ondřej Skácel ()
1571 Nadržený rajdy
Jakub Kulhan (), Jiří Vegner (), Vilém Ernest (), Lukáš Boháček (), Martin Loula ()
1575 Růžoví poníci
Jan Petřík (), Hana Vaclíková (), Alena Kelbichová (), Marek Wojtowicz ()
1570 Mudrci
Pavel Smejkal (), Darek Černý (), Adam Peichl (), Dominik Macháček ()
1559 Hanisovi loupáci
Jan Zehnal (), Vojtěch Kika (), Adam Vysocký (), Matěj Liberda (), Ondřej Kořistka (3)
1549 GFMP
Filip Hauptfleisch (), Tereza Kroulíková (), Nicole Tobišková (), Pavel Horníček (), Ondřej Lakomý ()
1583 Zelený Šmolkovia
Ján Dudič (4), Klára Ficková (), Patrik Turzák (2), Jozef Lami (), Roman Staňo ()
1582 Tým kapitána fyzikálního družs
Daniel Brandtner (), Martin Neznal (), Jan Štěrba (), Petr Dobiáš (4), Jakub Michálek ()
1577 Silná trojka
Jan Pulec (), Iveta Pauličková (), Karolína Žákovská ()
1558 GYZA
Kateřina Bednářová (), Pavel Dorničák (), Vojtěch Hamala (), Petr Horvát (), Viktor Valný ()
1562 JGNB
Daniela Prokešová (2), Matěj Fanta (), David Česenek (), Petr Kafka (), Karolína Pěčková ()
1557 Gyrec Mix
Tomáš Herman (2), Magda Šefferová (), Martin Hanžl (), Jan Štourač (), Bára Reichmanová ()
1565 Kratochvíle
Bence Meszaros (), Tomáš Kodytek (3), František Filip (), Ladislav Kubišta (), Jáchym Kopecký ()
1576 Sem napište jméno týmu
Josef Záhlava (), Jakub Jirka (), Jan Mrázek (), Lukáš Jáneš (), Jakub Koubele ()
1534 G a SOŠ Rokycany
Zdeněk Turek (1), Vladislav Wohlrath (1), Michal Nekula (), Jan Sedláček (), Lukáš Ryba ()
1538 G Strakonice
Drahomír Kolenčík (), Jana Kvardová (), Jaroslav Průcha (3), Barbora Adlerová (), Václav Král ()
1548 Františkáni
Jakub Maxa (), Daniel Raška (), Veronika Korbelová (), Ján Gašper (), Dominik Gábor ()
1566 Krumlováci
Dominik Brtna (), Tereza Duspivová (), Filip Hermann (), Štěpán Sršeň (), Lukáš Wimmer ()
1540 G Jaroslava Vrchlického Klatov
Juda Kaleta (), Markéta Illetšková (), Jitka Fürbacherová (), Josef Klesa (), Tereza Hulcová ()
1537 G Kadaň
Rostislav Kaufman (), Michaela Batoryová (), Lenka Hrbková (), Filip DeBolle (), Jan Havránek ()
1580 This is Sparta
Pavel Rozdolský (), Jan Škrabka (), Antonín Martínek (), Jiří Teichman (), Ondřej Cohorna ()
1579 Stavbařka
Jakub Dlouhý (), Radek Knapčok (), Petr Zahrdník ()
1568 Mazáci
Miroslav Štaffa (), Marija Šuněvičová (), Martin Kozakovič (), Petr Elexa (), Tereza Vránová ()
1535 G a SOŠPg Čáslav
Jakub Hobza (), Terezie Stajnerová (), Patrik Rada (), Miloš Auersvald (), Tomáš Gabriel ()
1550 GJŠ
Tomáš Kremel (1), Eva Miklušová (1), Nela Greisslerová (), Matěj Tomešek (2), Jan Studený (2)
1563 Kavalíři
Ladislav Dvořák (), Megi Mejdrechová (), Šárka Hvězdová (), Kateřina Tlachová (), Michaela Vondráškková ()
1539 Matiční G, Ostrava
Petr Kovář (2), Dominik Bělík (), Michal Schnürch (2), Magda Bernadiová (), Patrik Štefek (2)
1552 Gymbos
Kristína Nešporová (4), Tomáš Axman (3), Michaela Pešová (), Lucie Valentová (2), Oldřich Holcner ()
1578 Sportovci
Ondřej Perušič (), Jiří Růžička (), Tomáš Táborský (), Kristián Kraevski (), Michal Hrabák ()
1572 Odkaz Arnolda J. Rimmera
Matěj Smola (), Jan Šťastný (), Jakub Zábran (), Martin Zozulák ()
1543 Archimédova noční můra
Petra Vinklářová (), Jana Hořínková (), Jan Stejskal (), Lukáš Ira (), Martin Skořepa ()
1541 Alea
Martin Adamec (3), Jakub Cimerman (3), Matúš Halaj (), Vladimír Macko (3), Norbert Slivka ()
1573 Plameňáci
Kateřina Erlebachová (), Jan Kučera (), Vojtěch Papež (), Jakub Karaffa (), Viktor Masopust ()
1667 GYMIK2
Martin Kihoulou (1), David Černý (), Mikuláš Zindulka (), Lukáš Kotrbatý (), Jiří Piroch ()
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací