PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (50 týmů)

Alea

Martin Adamec (3. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Jakub Cimerman (3. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Matúš Halaj G Tajovského, B. Bystrica
Vladimír Macko (3. ročník) G Ľ. Štúra, Zvolen
Norbert Slivka G Tajovského, B. Bystrica

Amazingní Starvace

Lukáš Timko (3. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Filip Murár (3. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Veronika Brumovská (3. ročník) G, Elgartova, Brno
Lukáš Fusek (3. ročník) G, Uherské Hradiště
Jakub Vošmera (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno

Archimédova noční můra

Petra Vinklářová
Jana Hořínková
Jan Stejskal
Lukáš Ira
Martin Skořepa

Army of Ants

Michal Buráň (3. ročník) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Kateřina Zpěváková G J. A. Komenského, Uh. Brod
Štěpán Smetana
Michal Andrýsek G J. A. Komenského, Uh. Brod
Lukáš Velecký G J. A. Komenského, Uh. Brod

Balistické střely

Karolína Mancová
Jan Dudák
Klára Drhová
Phuong Anh
Sabina Dudová

Bazinga

Lubomír Grund (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Petr Morávek
Adam Láf
Tereza Kroupová
Jan Hadrava

Františkáni

Jakub Maxa
Daniel Raška
Veronika Korbelová
Ján Gašper
Dominik Gábor

G Jaroslava Vrchlického Klatov

Juda Kaleta G J. Vrchlického, Klatovy
Markéta Illetšková
Jitka Fürbacherová
Josef Klesa
Tereza Hulcová G J. Vrchlického, Klatovy

G Kadaň

Rostislav Kaufman
Michaela Batoryová
Lenka Hrbková
Filip DeBolle
Jan Havránek

G Strakonice

Drahomír Kolenčík
Jana Kvardová
Jaroslav Průcha (3. ročník) G, Strakonice
Barbora Adlerová
Václav Král

G a SOŠ Rokycany

Zdeněk Turek (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Vladislav Wohlrath (1. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Michal Nekula
Jan Sedláček
Lukáš Ryba

G a SOŠPg Čáslav

Jakub Hobza
Terezie Stajnerová
Patrik Rada
Miloš Auersvald
Tomáš Gabriel

G, Jírovcova 8, ČB

Lenka Stará
Marek Lipán
Matěj Konečný
František Petrouš
Alexij Moskovka

GFMP

Filip Hauptfleisch
Tereza Kroulíková
Nicole Tobišková
Pavel Horníček
Ondřej Lakomý

GJŠ

Tomáš Kremel (1. ročník) G J. Škody, Přerov
Eva Miklušová (1. ročník) G J. Škody, Přerov
Nela Greisslerová
Matěj Tomešek (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Jan Studený (2. ročník) G J. Škody, Přerov

GPdC Tábor

Stanislav Fořt (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Lucie Fořtová (1. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Berenika Součková (2. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Petr Hudeček
Lobomír Oulehle

GYMIK2

Martin Kihoulou (1. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
David Černý G Mikulášské n. 23, Plzeň
Mikuláš Zindulka
Lukáš Kotrbatý
Jiří Piroch

GYZA

Kateřina Bednářová
Pavel Dorničák
Vojtěch Hamala G, Zábřeh
Petr Horvát
Viktor Valný

Gymbos

Kristína Nešporová (4. ročník) G, Boskovice
Tomáš Axman (3. ročník) G, Boskovice
Michaela Pešová
Lucie Valentová (2. ročník) G, Boskovice
Oldřich Holcner G, Boskovice

Gymik

David Hruška (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Michal Nožička (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Denk
Martin Hora
Anh Dung

Gymnázium Šternberk

David Kucharčík
Radim Hošák
Martin Učík
Kateřina Fišerová
Ondřej Skácel

GymŠpit

Jakob Doležal
Jaroslav Shejbal
Tomáš Zahradník (2. ročník) Gymnázium Oty Pavla, Praha
Ondřej Holešovský
David Khol

Gyrec Mix

Tomáš Herman (2. ročník) G, Brno-Řečkovice
Magda Šefferová
Martin Hanžl
Jan Štourač
Bára Reichmanová

Hanisovi loupáci

Jan Zehnal G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Kika G Volgogradská 6a, Ostrava
Adam Vysocký G Volgogradská 6a, Ostrava
Matěj Liberda
Ondřej Kořistka (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Hardcore Tetris Vault

Jan Mrozek
Petr Laitoch G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Kareš
Tereza Petrášová
Jiří Záhora (4. ročník) G B. Němcové, HK

JGNB

Daniela Prokešová (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Matěj Fanta
David Česenek
Petr Kafka Jiráskovo G, Náchod
Karolína Pěčková Jiráskovo G, Náchod

Jiráskovo G Náchod

Ondřej Míl (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Šimon Macek
Jan Staněk Jiráskovo G, Náchod
Daniel Čejchan (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Anna Zikmundová

Kavalíři

Ladislav Dvořák
Megi Mejdrechová
Šárka Hvězdová
Kateřina Tlachová
Michaela Vondráškková

Kepler

Stanislav Mach
Jakub Čaloun
Petr Vávra
Vojtěch Weiss
David Woller

Kratochvíle

Bence Meszaros
Tomáš Kodytek (3. ročník) G, Ústí nad Orlicí
František Filip
Ladislav Kubišta
Jáchym Kopecký

Krumlováci

Dominik Brtna
Tereza Duspivová
Filip Hermann
Štěpán Sršeň
Lukáš Wimmer

Masarykáč

Stanislav Skoupý
Jakub Ševčík
Jaroslava Ryplová Masarykovo G, Plzeň
Anna Doležalová
Pavel Haman

Matiční G, Ostrava

Petr Kovář (2. ročník) Matiční G, Ostrava
Dominik Bělík
Michal Schnürch (2. ročník) Matiční G, Ostrava
Magda Bernadiová
Patrik Štefek (2. ročník) Matiční G, Ostrava

Mazáci

Miroslav Štaffa
Marija Šuněvičová
Martin Kozakovič
Petr Elexa
Tereza Vránová

Moraváci

Jan Povolný (3. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jakub Vančura G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jakub Klinkovský
Václav Raida
Bedřich Said (4. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Mudrci

Pavel Smejkal
Darek Černý
Adam Peichl
Dominik Macháček

Nadržený rajdy

Jakub Kulhan
Jiří Vegner
Vilém Ernest
Lukáš Boháček
Martin Loula

Odkaz Arnolda J. Rimmera

Matěj Smola
Jan Šťastný
Jakub Zábran
Martin Zozulák

Plameňáci

Kateřina Erlebachová
Jan Kučera
Vojtěch Papež
Jakub Karaffa
Viktor Masopust

Pozitróny

Vladan Glončák (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Peter Kosec (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Róbert Lexmann
Klaudia Mráziková (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Patrik Švančara (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Růžoví poníci

Jan Petřík
Hana Vaclíková
Alena Kelbichová
Marek Wojtowicz

Sem napište jméno týmu

Josef Záhlava
Jakub Jirka
Jan Mrázek
Lukáš Jáneš
Jakub Koubele

Silná trojka

Jan Pulec
Iveta Pauličková
Karolína Žákovská

Sportovci

Ondřej Perušič
Jiří Růžička
Tomáš Táborský
Kristián Kraevski
Michal Hrabák

Stavbařka

Jakub Dlouhý
Radek Knapčok
Petr Zahrdník

This is Sparta

Pavel Rozdolský
Jan Škrabka
Antonín Martínek
Jiří Teichman
Ondřej Cohorna

Tylák

Petr Bartoň

Tým kapitána fyzikálního družs

Daniel Brandtner
Martin Neznal
Jan Štěrba
Petr Dobiáš (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Jakub Michálek

Zelený Šmolkovia

Ján Dudič (4. ročník) G Poštová, Košice
Klára Ficková G Poštová, Košice
Patrik Turzák (2. ročník) G Poštová, Košice
Jozef Lami
Roman Staňo

Černokněžníci

Vojta Straka

kategorie B (0 týmů)

kategorie C (0 týmů)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací