POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2012

pořadí na Fyziklání 2012

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Amazingní Starvace A 181 1
Lukáš Timko (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Filip Murár (G Masarykovo nám., Třebíč, 3. ročník)
Veronika Dočkalová (G, Elgartova, Brno, 3. ročník)
Lukáš Fusek (G, Uherské Hradiště, 3. ročník)
Jakub Vošmera (G Matyáše Lercha, Brno, 4. ročník)
2 Tylák A 170 2
Petr Bartoň (, . ročník)
3 Pozitróny A 162 3
Vladan Glončák (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Peter Kosec (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Róbert Lexmann (, . ročník)
Klaudia Mráziková (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Patrik Švančara (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
4 GPdC Tábor A 161 4
Stanislav Fořt (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
Lucie Fořtová (G P. de Coubertina, Tábor, 1. ročník)
Berenika Součková (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
Petr Hudeček (, . ročník)
Lobomír Oulehle (, . ročník)
5 G, Jírovcova 8, ČB A 153 5
Lenka Stará (, . ročník)
Marek Lipán (, . ročník)
Matěj Konečný (, . ročník)
František Petrouš (, . ročník)
Alexij Moskovka (, . ročník)
6 Gymik A 143 6
David Hruška (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Michal Nožička (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Ondřej Denk (, . ročník)
Martin Hora (, . ročník)
Anh Dung (, . ročník)
7 Masarykáč A 140 7
Stanislav Skoupý (, . ročník)
Jakub Ševčík (, . ročník)
Jaroslava Ryplová (Masarykovo G, Plzeň, . ročník)
Anna Doležalová (, . ročník)
Pavel Haman (, . ročník)
8 Hardcore Tetris Vault A 140 8
Jan Mrozek (, . ročník)
Petr Laitoch (G, Olomouc-Hejčín, . ročník)
Ondra Kareš (, . ročník)
Tereza Petrášová (, . ročník)
Jiří Záhora (G B. Němcové, HK, 4. ročník)
9 Bazinga A 140 9
Lubomír Grund (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Petr Morávek (, . ročník)
Adam Láf (, . ročník)
Tereza Kroupová (, . ročník)
Jan Hadrava (, . ročník)
10 Moraváci A 139 10
Jan Povolný (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Jakub Vančura (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, . ročník)
Jakub Klinkovský (, . ročník)
Václav Raida (, . ročník)
Bedřich Said (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
11 Jiráskovo G Náchod A 121 11
Ondřej Míl (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Šimon Macek (, . ročník)
Jan Staněk (Jiráskovo G, Náchod, . ročník)
Daniel Čejchan (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Anna Zikmundová (, . ročník)
12 Černokněžníci A 119 12
Vojta Straka (, . ročník)
13 Kepler A 118 13
Stanislav Mach (, . ročník)
Jakub Čaloun (, . ročník)
Petr Vávra (, . ročník)
Vojtěch Weiss (, . ročník)
David Woller (, . ročník)
14 Balistické střely A 111 14
Karolína Mancová (, . ročník)
Jan Dudák (, . ročník)
Klára Drhová (, . ročník)
Phuong Anh (, . ročník)
Sabina Dudová (, . ročník)
15 Army of Ants A 108 15
Michal Buráň (G J. A. Komenského, Uh. Brod, 3. ročník)
Kateřina Zpěváková (G J. A. Komenského, Uh. Brod, . ročník)
Štěpán Smetana (, . ročník)
Michal Andrýsek (G J. A. Komenského, Uh. Brod, . ročník)
Lukáš Velecký (G J. A. Komenského, Uh. Brod, . ročník)
16 GymŠpit A 99 16
Jakob Doležal (, . ročník)
Jaroslav Shejbal (, . ročník)
Tomáš Zahradník (Gymnázium Oty Pavla, Praha, 2. ročník)
Ondřej Holešovský (, . ročník)
David Khol (, . ročník)
17 Gymnázium Šternberk A 98 17
David Kucharčík (, . ročník)
Radim Hošák (, . ročník)
Martin Učík (, . ročník)
Kateřina Fišerová (, . ročník)
Ondřej Skácel (, . ročník)
18 Nadržený rajdy A 92 18
Jakub Kulhan (, . ročník)
Jiří Vegner (, . ročník)
Vilém Ernest (, . ročník)
Lukáš Boháček (, . ročník)
Martin Loula (, . ročník)
19 Růžoví poníci A 86 19
Jan Petřík (, . ročník)
Hana Vaclíková (, . ročník)
Alena Kelbichová (, . ročník)
Marek Wojtowicz (, . ročník)
20 Mudrci A 85 20
Pavel Smejkal (, . ročník)
Darek Černý (, . ročník)
Adam Peichl (, . ročník)
Dominik Macháček (, . ročník)
21 Hanisovi loupáci A 84 21
Jan Zehnal (G Volgogradská 6a, Ostrava, . ročník)
Vojtěch Kika (G Volgogradská 6a, Ostrava, . ročník)
Adam Vysocký (G Volgogradská 6a, Ostrava, . ročník)
Matěj Liberda (, . ročník)
Ondřej Kořistka (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
22 GFMP A 84 22
Filip Hauptfleisch (, . ročník)
Tereza Kroulíková (, . ročník)
Nicole Tobišková (, . ročník)
Pavel Horníček (, . ročník)
Ondřej Lakomý (, . ročník)
23 Zelený Šmolkovia A 83 23
Ján Dudič (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Klára Ficková (G Poštová, Košice, . ročník)
Patrik Turzák (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Jozef Lami (, . ročník)
Roman Staňo (, . ročník)
24 Tým kapitána fyzikálního družs A 81 24
Daniel Brandtner (, . ročník)
Martin Neznal (, . ročník)
Jan Štěrba (, . ročník)
Petr Dobiáš (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Jakub Michálek (, . ročník)
25 Silná trojka A 80 25
Jan Pulec (, . ročník)
Iveta Pauličková (, . ročník)
Karolína Žákovská (, . ročník)
26 GYZA A 78 26
Kateřina Bednářová (, . ročník)
Pavel Dorničák (, . ročník)
Vojtěch Hamala (G, Zábřeh, . ročník)
Petr Horvát (, . ročník)
Viktor Valný (, . ročník)
27 JGNB A 77 27
Daniela Prokešová (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Matěj Fanta (, . ročník)
David Česenek (, . ročník)
Petr Kafka (Jiráskovo G, Náchod, . ročník)
Karolína Pěčková (Jiráskovo G, Náchod, . ročník)
28 Gyrec Mix A 76 28
Tomáš Herman (G, Brno-Řečkovice, 2. ročník)
Magda Šefferová (, . ročník)
Martin Hanžl (, . ročník)
Jan Štourač (, . ročník)
Bára Reichmanová (, . ročník)
29 Kratochvíle A 75 29
Bence Meszaros (, . ročník)
Tomáš Kodytek (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
František Filip (, . ročník)
Ladislav Kubišta (, . ročník)
Jáchym Kopecký (, . ročník)
30 Sem napište jméno týmu A 73 30
Josef Záhlava (, . ročník)
Jakub Jirka (, . ročník)
Jan Mrázek (, . ročník)
Lukáš Jáneš (, . ročník)
Jakub Koubele (, . ročník)
31 G a SOŠ Rokycany A 73 31
Zdeněk Turek (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Vladislav Wohlrath (G a SOŠ, Rokycany, 1. ročník)
Michal Nekula (, . ročník)
Jan Sedláček (, . ročník)
Lukáš Ryba (, . ročník)
32 G Strakonice A 71 32
Drahomír Kolenčík (, . ročník)
Jana Kvardová (, . ročník)
Jaroslav Průcha (G, Strakonice, 3. ročník)
Barbora Adlerová (, . ročník)
Václav Král (, . ročník)
33 Františkáni A 70 33
Jakub Maxa (, . ročník)
Daniel Raška (, . ročník)
Veronika Korbelová (, . ročník)
Ján Gašper (, . ročník)
Dominik Gábor (, . ročník)
34 Krumlováci A 70 34
Dominik Brtna (, . ročník)
Tereza Duspivová (, . ročník)
Filip Hermann (, . ročník)
Štěpán Sršeň (, . ročník)
Lukáš Wimmer (, . ročník)
35 G Jaroslava Vrchlického Klatov A 68 35
Juda Kaleta (G J. Vrchlického, Klatovy, . ročník)
Markéta Illetšková (, . ročník)
Jitka Fürbacherová (, . ročník)
Josef Klesa (, . ročník)
Tereza Hulcová (G J. Vrchlického, Klatovy, . ročník)
36 G Kadaň A 68 36
Rostislav Kaufman (, . ročník)
Michaela Batoryová (, . ročník)
Lenka Hrbková (, . ročník)
Filip DeBolle (, . ročník)
Jan Havránek (, . ročník)
37 This is Sparta A 67 37
Pavel Rozdolský (, . ročník)
Jan Škrabka (, . ročník)
Antonín Martínek (, . ročník)
Jiří Teichman (, . ročník)
Ondřej Cohorna (, . ročník)
38 Stavbařka A 65 38
Jakub Dlouhý (, . ročník)
Radek Knapčok (, . ročník)
Petr Zahrdník (, . ročník)
39 Mazáci A 65 39
Miroslav Štaffa (, . ročník)
Marija Šuněvičová (, . ročník)
Martin Kozakovič (, . ročník)
Petr Elexa (, . ročník)
Tereza Vránová (, . ročník)
40 G a SOŠPg Čáslav A 60 40
Jakub Hobza (, . ročník)
Terezie Stajnerová (, . ročník)
Patrik Rada (, . ročník)
Miloš Auersvald (, . ročník)
Tomáš Gabriel (, . ročník)
41 GJŠ A 58 41
Tomáš Kremel (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
Eva Miklušová (G J. Škody, Přerov, 1. ročník)
Nela Greisslerová (, . ročník)
Matěj Tomešek (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Jan Studený (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
42 Kavalíři A 58 42
Ladislav Dvořák (, . ročník)
Megi Mejdrechová (, . ročník)
Šárka Hvězdová (, . ročník)
Kateřina Tlachová (, . ročník)
Michaela Vondráškková (, . ročník)
43 Matiční G, Ostrava A 57 43
Petr Kovář (Matiční G, Ostrava, 2. ročník)
Dominik Bělík (, . ročník)
Michal Schnürch (Matiční G, Ostrava, 2. ročník)
Magda Bernadiová (, . ročník)
Patrik Štefek (Matiční G, Ostrava, 2. ročník)
44 Gymbos A 51 44
Kristína Nešporová (G, Boskovice, 4. ročník)
Tomáš Axman (G, Boskovice, 3. ročník)
Michaela Pešová (, . ročník)
Lucie Valentová (G, Boskovice, 2. ročník)
Oldřich Holcner (G, Boskovice, . ročník)
45 Sportovci A 47 45
Ondřej Perušič (, . ročník)
Jiří Růžička (, . ročník)
Tomáš Táborský (, . ročník)
Kristián Kraevski (, . ročník)
Michal Hrabák (, . ročník)
46 Odkaz Arnolda J. Rimmera A 40 46
Matěj Smola (, . ročník)
Jan Šťastný (, . ročník)
Jakub Zábran (, . ročník)
Martin Zozulák (, . ročník)
47 Archimédova noční můra A 35 47
Petra Vinklářová (, . ročník)
Jana Hořínková (, . ročník)
Jan Stejskal (, . ročník)
Lukáš Ira (, . ročník)
Martin Skořepa (, . ročník)
48 Alea A 0 48
Martin Adamec (G Tajovského, B. Bystrica, 3. ročník)
Jakub Cimerman (G Tajovského, B. Bystrica, 3. ročník)
Matúš Halaj (G Tajovského, B. Bystrica, . ročník)
Vladimír Macko (G Ľ. Štúra, Zvolen, 3. ročník)
Norbert Slivka (G Tajovského, B. Bystrica, . ročník)
49 Plameňáci A 0 49
Kateřina Erlebachová (, . ročník)
Jan Kučera (, . ročník)
Vojtěch Papež (, . ročník)
Jakub Karaffa (, . ročník)
Viktor Masopust (, . ročník)
50 GYMIK2 A 0 50
Martin Kihoulou (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
David Černý (G Mikulášské n. 23, Plzeň, . ročník)
Mikuláš Zindulka (, . ročník)
Lukáš Kotrbatý (, . ročník)
Jiří Piroch (, . ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací