PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2011

přihlášené týmy na Fyziklání 2011

Celkem je přihlášeno 32 týmů.

ID Název
1764 JTeam
Filip Hlásek (), Michaela Hubatová (), Hynek Kasl (), Sven Künkel (), Jan Škoda ()
1762 Interference
Martin Mach (), Ondra Mička (), František Petrouš (), Jirka Guth (), Marek Lipán ()
1757 GPdC Tábor
Stanislav Fořt (3), Petr Hudeček (), Tomáš Volf (), Lukáš Timko (2), Lubomír Oulehle ()
1760 Housenci
Jan Brandejs (4), Jan Hadrava (), Vojtěch Havlíček (4), Anna Chejnovská (4), Pavel Jiroušek ()
1765 Q.E.D. Bitch!
Jakub Vošmera (3), Jiří Jelínek (4), Dominik Miketa (), Filip Murár (2), Lubomír Grund (2)
1781 GLPik
Martin Bucháček (4), Jan Čambora (), Michael Hrabě (), Martin Matas (), Daniel Švarc ()
1778 Jaroška
Hynek Jemelík (), Tomáš Pokorný (), Pavel Ševeček (), Jan Homola (), Jan Stopka ()
1759 PGS
Petr Bílek ()
1779 JGN A
Radek Papež (), Jakub Valtar (), Jan Šimbera (), Ondřej Vaculka (), Jakub Řada ()
1769 GJK
Daniel Šafka (), Stanislav Mach (), Tomáš Rusý (), Ondřej Basler ()
1761 červi
Tadeáš Dohnal (), Rachel Nentvichová (), Michal Petrouš (), Marek Rost (), Jakub Zamouřil ()
1768 Kolego ksakru kolik
Jan Záhlava (), Vojtěch Semík (), Minh Thanh (), Jitka Pfeiferová (), Jiří Kašpárek ()
1784 FC Jaroška
Jan Povolný (2), Tomáš Novotný (), Tadeáš Kučera (), Jakub Vančura (), Petr Zakopal ()
1773 Fyzikáři
Ondřej Krátký (), Evžen Konstantinov (), Vít Losenický (), Martin Laštovička (), Jan Novotný ()
1756 Bylo nás pět
Tomáš Pikálek (4), Kristína Nešporová (3), Jiří Nárožný (4), Dominika Kalasová (4)
1766 JGN1
Ondřej Míl (3), Jan Staněk (), Michal Roško (), Fúra Viktor (), Šimon Macek ()
1780 Wichterlovo gymnázium
Vítězslav Mařák (), Tomáš Widlák (), Jakub Dedek (), Jan Figala ()
1775 GJKT A
Bartoň ()
1777 Gymnázium Lanškroun
()
1774 Dávači
Michael Bílý (), Rostislav Janků (), Barbora Šolová (), Pavel Hlavatý (), Josef Klesa ()
1786 Špitálská
Filip Hložek (), Alena Bušáková (), Ladislav Bartůněk (), Jakub Doležal (2), Jaroslav Shejbal ()
1767 Brain trust
Josef Záhlava (), Michal Jašek (), Jan Mrázek (), Jakub Jirka (), Jakub Koubele ()
1787 Špit
Jiří Culka (), Laura Haislerová (), Adéla Kylarová (), David Khol (), Petr Hajduk ()
1783 Gymst
Marek Jiruš (), Kateřina Jaroušová (), Martin Učík (), David Kucharčík (), Radim Hošák ()
1776 GJKT B
Laube ()
1772 Fyzikální lumeni
Adam Vysocký (), Vojtěch Kika (), Matěj Liberda (), Daniel Woroň (), Jan Zehnal ()
1771 Vosinky
Honza Dundr (), Jaroslav Aubrecht (), Martin Petráček (), Miroslav Thuma (), Hana Velebilová ()
1758 Atmel tým
Martin Pitřík (3), Jakub Rusz (), Jakub Mílek (), Tomáš Michálek ()
1785 FyzKab GymKT
Jan Muknšnábl ()
1782 Náhradnice
Karolína Mancová (), Klára Drhová (), Phuong Anh (), Iveta Pauličková (), Karolína Žákovská ()
1770 Vše víme a co ne si vymyslíme
Matouš Vozák (), Ladislav Kuřík (), Vojtěch Bača (), Jaromír Korabečný (), Tomáš Juřica ()
1763 PT-éčka
Ondřej Toloch (2), Markéta Doleželová (), Tereza Vavříková (), Vítek Jandásek ()
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací