PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2011

přihlášené týmy na Fyziklání 2011

V kategorii je přihlášeno 32 týmů.

JTeam

Filip Hlásek (. ročník), Michaela Hubatová (. ročník), Hynek Kasl (. ročník), Sven Künkel (. ročník), Jan Škoda (. ročník)

Interference

Martin Mach (. ročník), Ondřej Mička (. ročník), František Petrouš (. ročník), Jirka Guth (. ročník), Marek Lipán (. ročník)

GPdC Tábor

Stanislav Fořt (3. ročník), Petr Hudeček (. ročník), Tomáš Volf (. ročník), Lukáš Timko (2. ročník), Lubomír Oulehle (. ročník)

Housenci

Jan Brandejs (4. ročník), Jan Hadrava (. ročník), Vojtěch Havlíček (4. ročník), Anna Chejnovská (4. ročník), Pavel Jiroušek (. ročník)

Q.E.D. Bitch!

Jakub Vošmera (3. ročník), Jiří Jelínek (4. ročník), Dominik Miketa (. ročník), Filip Murár (2. ročník), Lubomír Grund (2. ročník)

GLPik

Martin Bucháček (4. ročník), Jan Čambora (. ročník), Michael Hrabě (. ročník), Martin Matas (. ročník), Daniel Švarc (. ročník)

Jaroška

Hynek Jemelík (. ročník), Tomáš Pokorný (. ročník), Pavel Ševeček (. ročník), Jan Homola (. ročník), Jan Stopka (. ročník)

PGS

Petr Bílek (. ročník)

JGN A

Radek Papež (. ročník), Jakub Valtar (. ročník), Jan Šimbera (. ročník), Ondřej Vaculka (. ročník), Jakub Řada (. ročník)

GJK

Daniel Šafka (. ročník), Stanislav Mach (. ročník), Tomáš Rusý (. ročník), Ondřej Basler (. ročník)

červi

Tadeáš Dohnal (. ročník), Rachel Nentvichová (. ročník), Michal Petrouš (. ročník), Marek Rost (. ročník), Jakub Zamouřil (. ročník)

Kolego ksakru kolik

Jan Záhlava (. ročník), Vojtěch Semík (. ročník), Minh Thanh (. ročník), Jitka Pfeiferová (. ročník), Jiří Kašpárek (. ročník)

FC Jaroška

Jan Povolný (2. ročník), Tomáš Novotný (. ročník), Tadeáš Kučera (. ročník), Jakub Vančura (. ročník), Petr Zakopal (. ročník)

Fyzikáři

Ondřej Krátký (. ročník), Evžen Konstantinov (. ročník), Vít Losenický (. ročník), Martin Laštovička (. ročník), Jan Novotný (. ročník)

Bylo nás pět

Tomáš Pikálek (4. ročník), Kristína Nešporová (3. ročník), Jiří Nárožný (4. ročník), Dominika Kalasová (4. ročník)

JGN1

Ondřej Míl (3. ročník), Jan Staněk (. ročník), Michal Roško (. ročník), Fúra Viktor (. ročník), Šimon Macek (. ročník)

Wichterlovo gymnázium

Vítězslav Mařák (. ročník), Tomáš Widlák (. ročník), Jakub Dedek (. ročník), Jan Figala (. ročník)

GJKT A

Bartoň (. ročník)

Gymnázium Lanškroun

(. ročník)

Dávači

Michael Bílý (. ročník), Rostislav Janků (. ročník), Barbora Šolová (. ročník), Pavel Hlavatý (. ročník), Josef Klesa (. ročník)

Špitálská

Filip Hložek (. ročník), Alena Bušáková (. ročník), Ladislav Bartůněk (. ročník), Jakub Doležal (2. ročník), Jaroslav Shejbal (. ročník)

Brain trust

Josef Záhlava (. ročník), Michal Jašek (. ročník), Jan Mrázek (. ročník), Jakub Jirka (. ročník), Jakub Koubele (. ročník)

Špit

Jiří Culka (. ročník), Laura Haislerová (. ročník), Adéla Kylarová (. ročník), David Khol (. ročník), Petr Hajduk (. ročník)

Gymst

Marek Jiruš (. ročník), Kateřina Jaroušová (. ročník), Martin Učík (. ročník), David Kucharčík (. ročník), Radim Hošák (. ročník)

GJKT B

Laube (. ročník)

Fyzikální lumeni

Adam Vysocký (. ročník), Vojtěch Kika (. ročník), Matěj Liberda (. ročník), Daniel Woroň (. ročník), Jan Zehnal (. ročník)

Vosinky

Jan Dundr (. ročník), Jaroslav Aubrecht (. ročník), Martin Petráček (. ročník), Miroslav Thuma (. ročník), Hana Velebilová (. ročník)

Atmel tým

Martin Pitřík (3. ročník), Jakub Rusz (. ročník), Jakub Mílek (. ročník), Tomáš Michálek (. ročník)

FyzKab GymKT

Jan Muknšnábl (. ročník)

Náhradnice

Karolína Mancová (. ročník), Klára Drhová (. ročník), Phuong Anh (. ročník), Iveta Pauličková (. ročník), Karolína Žákovská (. ročník)

Vše víme a co ne si vymyslíme

Matouš Vozák (. ročník), Ladislav Kuřík (. ročník), Vojtěch Bača (. ročník), Jaromír Korabečný (. ročník), Tomáš Juřica (. ročník)

PT-éčka

Ondřej Toloch (2. ročník), Markéta Doleželová (. ročník), Tereza Vavříková (. ročník), Vítek Jandásek (. ročník)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací