POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2011

pořadí na Fyziklání 2011

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 JTeam A 107 1
Filip Hlásek (, . ročník)
Michaela Hubatová (, . ročník)
Hynek Kasl (, . ročník)
Sven Künkel (, . ročník)
Jan Škoda (, . ročník)
2 Interference A 96 2
Martin Mach (, . ročník)
Ondřej Mička (, . ročník)
František Petrouš (, . ročník)
Jirka Guth (, . ročník)
Marek Lipán (, . ročník)
3 GPdC Tábor A 95 3
Stanislav Fořt (G P. de Coubertina, Tábor, 3. ročník)
Petr Hudeček (, . ročník)
Tomáš Volf (, . ročník)
Lukáš Timko (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
Lubomír Oulehle (, . ročník)
4 Housenci A 94 4
Jan Brandejs (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Jan Hadrava (, . ročník)
Vojtěch Havlíček (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Anna Chejnovská (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Pavel Jiroušek (, . ročník)
5 Q.E.D. Bitch! A 82 5
Jakub Vošmera (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Jiří Jelínek (G, Blansko, 4. ročník)
Dominik Miketa (, . ročník)
Filip Murár (G Masarykovo nám., Třebíč, 2. ročník)
Lubomír Grund (G, Zábřeh, 2. ročník)
6 GLPik A 81 6
Martin Bucháček (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Jan Čambora (, . ročník)
Michael Hrabě (, . ročník)
Martin Matas (, . ročník)
Daniel Švarc (, . ročník)
7 Jaroška A 67 7
Hynek Jemelík (, . ročník)
Tomáš Pokorný (, . ročník)
Pavel Ševeček (, . ročník)
Jan Homola (, . ročník)
Jan Stopka (, . ročník)
8 PGS A 62 8
Petr Bílek (, . ročník)
9 JGN A A 62 9
Radek Papež (, . ročník)
Jakub Valtar (, . ročník)
Jan Šimbera (, . ročník)
Ondřej Vaculka (, . ročník)
Jakub Řada (, . ročník)
10 GJK A 61 10
Daniel Šafka (, . ročník)
Stanislav Mach (, . ročník)
Tomáš Rusý (, . ročník)
Ondřej Basler (, . ročník)
11 červi A 60 11
Tadeáš Dohnal (, . ročník)
Rachel Nentvichová (, . ročník)
Michal Petrouš (, . ročník)
Marek Rost (, . ročník)
Jakub Zamouřil (, . ročník)
12 Kolego ksakru kolik A 54 12
Jan Záhlava (, . ročník)
Vojtěch Semík (, . ročník)
Minh Thanh (, . ročník)
Jitka Pfeiferová (, . ročník)
Jiří Kašpárek (, . ročník)
13 FC Jaroška A 53 13
Jan Povolný (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Tomáš Novotný (, . ročník)
Tadeáš Kučera (, . ročník)
Jakub Vančura (, . ročník)
Petr Zakopal (, . ročník)
14 Fyzikáři A 52 14
Ondřej Krátký (, . ročník)
Evžen Konstantinov (, . ročník)
Vít Losenický (, . ročník)
Martin Laštovička (, . ročník)
Jan Novotný (, . ročník)
15 Bylo nás pět A 47 15
Tomáš Pikálek (G, Boskovice, 4. ročník)
Kristína Nešporová (G, Boskovice, 3. ročník)
Jiří Nárožný (G, Boskovice, 4. ročník)
Dominika Kalasová (G, Boskovice, 4. ročník)
16 JGN1 A 45 16
Ondřej Míl (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Staněk (, . ročník)
Michal Roško (, . ročník)
Fúra Viktor (, . ročník)
Šimon Macek (, . ročník)
17 Wichterlovo gymnázium A 41 17
Vítězslav Mařák (, . ročník)
Tomáš Widlák (, . ročník)
Jakub Dedek (, . ročník)
Jan Figala (, . ročník)
18 GJKT A A 34 18
Bartoň (, . ročník)
19 Gymnázium Lanškroun A 34 19
(, . ročník)
20 Dávači A 32 20
Michael Bílý (, . ročník)
Rostislav Janků (, . ročník)
Barbora Šolová (, . ročník)
Pavel Hlavatý (, . ročník)
Josef Klesa (, . ročník)
21 Špitálská A 32 21
Filip Hložek (, . ročník)
Alena Bušáková (, . ročník)
Ladislav Bartůněk (, . ročník)
Jakub Doležal (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Jaroslav Shejbal (, . ročník)
22 Brain trust A 29 22
Josef Záhlava (, . ročník)
Michal Jašek (, . ročník)
Jan Mrázek (, . ročník)
Jakub Jirka (, . ročník)
Jakub Koubele (, . ročník)
23 Špit A 28 23
Jiří Culka (, . ročník)
Laura Haislerová (, . ročník)
Adéla Kylarová (, . ročník)
David Khol (, . ročník)
Petr Hajduk (, . ročník)
24 Gymst A 27 24
Marek Jiruš (, . ročník)
Kateřina Jaroušová (, . ročník)
Martin Učík (, . ročník)
David Kucharčík (, . ročník)
Radim Hošák (, . ročník)
25 GJKT B A 25 25
Laube (, . ročník)
26 Fyzikální lumeni A 22 26
Adam Vysocký (, . ročník)
Vojtěch Kika (, . ročník)
Matěj Liberda (, . ročník)
Daniel Woroň (, . ročník)
Jan Zehnal (, . ročník)
27 Vosinky A 20 27
Jan Dundr (, . ročník)
Jaroslav Aubrecht (, . ročník)
Martin Petráček (, . ročník)
Miroslav Thuma (, . ročník)
Hana Velebilová (, . ročník)
28 Atmel tým A 18 28
Martin Pitřík (SPŠ elektrotechnická, Havířov, 3. ročník)
Jakub Rusz (, . ročník)
Jakub Mílek (, . ročník)
Tomáš Michálek (, . ročník)
29 FyzKab GymKT A 16 29
Jan Muknšnábl (, . ročník)
30 Náhradnice A 14 30
Karolína Mancová (, . ročník)
Klára Drhová (, . ročník)
Phuong Anh (, . ročník)
Iveta Pauličková (, . ročník)
Karolína Žákovská (, . ročník)
31 Vše víme a co ne si vymyslíme A 14 31
Matouš Vozák (, . ročník)
Ladislav Kuřík (, . ročník)
Vojtěch Bača (, . ročník)
Jaromír Korabečný (, . ročník)
Tomáš Juřica (, . ročník)
32 PT-éčka A 0 32
Ondřej Toloch (Jazykové G P. Tigrida, Ostrava, 2. ročník)
Markéta Doleželová (, . ročník)
Tereza Vavříková (, . ročník)
Vítek Jandásek (, . ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací