PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (51 týmů)

501. legie

Jonáš Václavek
Michal Zima
Petr Kubát
Mark Dostalík
Antonín Jareš

Absolutní nula

Jan Chvojka
Michaela Káňová
Jiří Kašpárek
Dino Čech
Jan Záhlava

Barsa

Petr Bílek
Petr Surý
Jan Šimko
Jan Břečka
Michal Šebesta

Bombarďáci

Ondřej Kment
Stanislav Jakubec
Zdeněk Šumšál
Lukáš Grygar
Stanislav Krejčiřík

Bořek Stavitel

Jakub Vošmera (2. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Petr Ryšavý (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Anna Chejnovská (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Tereza Jeřábková (4. ročník) SPŠ a SOU Letohrad
Petr Váňa

Chaos

Veronika Radiměřská
Valérie Smoláková
Iva Holubová
Františka Kopecká

Currahee!

Ondřej Borovec
Václav Kučera
Lukáš Lachman
Andrea Peterková
Nikola Vacková

Fyzikální lumeni

Matěj Liberda
Adam Vysocký
Jan Zehnal
Vojtěch Kika
Daniel Woroň

G Františka Palackého, VM

Robin Stržínek
Antonín Štěpán
Štěpán Poláček (4. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jaroslav Pavela
Tomáš Tesař

GChD

Tadeáš Dohnal
Martin Labuť
Lada Peksová (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jáchym Sýkora (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Tomáš Skřivan

GIO

Michal Špína
Lukáš Valenta
Kateřina Šimůnková
Marek Mach
Martin Svatoš

GJK 1

Tomáš Nosek
Kateřina Honzáková
Jiří Hoskovec
Tomáš Rusý
Stanislav Mach

GJK 2

Vojtěch Dokoupil
Martin Hrycej
Jakub Čaloun
Petr Vávra
Tomáš Sobotík

GJKT A

GJKT B

GJM béčko

Barbora Nemecková
Ondrej Hnilica
Ludmila Brázdilová
Kristýna Novotná
Jaromír Šída

GJM céčko

Monika Lásková
Klára Navarová
Filip Belský
Tomáš Kacinetz
Martin Goll

GJM áčko

Matej Machytka
Jan Šmíd
Martin Pohorský
Katerina Moslerová
Tomáš Havlík

GVM

Václav Stejskal
Petr Novotný
Ondřej Hladík
Kristýna Kašparová
Kateřina Fridrichová

GymPos

Ladislav Bačo
Zuzana Cocuľová
Tomáš Babej
Dávid Hvizdoš
Peter Milošovič

Gymjev

Lukáš Müller
Radek Veselý
Jan Rusek
Martin Chladil
Tomáš Svojanovský

Gymnázium Arabská, Praha

Martin Vostatek
Martin Patera
Miroslav Hrončok
Tomáš Vítek
Antonín Novák

Gymnázium Budějovická

Filip Foglar
Tomáš Růžička
Lenka Pekárková
Adam Stejskal
Iveta Klimánková

Gymnázium Lanškroun

Атанас Стефанов
Jan Klimoš
Jiří Weiser
Dominik Dušek
Zuzana Jedličková

Gymnázium Pardubice

Lukáš Fajt
Jan Novotný
Jan Rule
Michal Bubeník
Michal Pozděna

Gymnázium Pierra de Coubertina

Stanislav Fořt (2. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Tomáš Volf
Petr Hudeček
Lukáš Timko (1. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Pavel Novotný (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor

Gymnázium Třinec

Jiří Kantor
Vojtěch Kučírek
Tomáš Tkadlec
Petr Opletal
Martin Matoušek

Gymnázium Volgogradská

Michal Růčka
Veronika Macurová
Tomáš Vachutka
Jiří Jahn
Pavel Šafrata

Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín

Ján Bogár (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Šustr
Ján Dugáček
Tomáš Jančo
Peter Kosec (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Gymnázium Špitálská

Adam Boško
Vlastimil Dort
Tomáš Novák
Jakub Červenka
Michal Ducháček

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Jan Sopoušek
Filip Valášek
Petr Švéda
Jan Burda
Jan Pintera

GymŠpit

Ladislav Bartůněk
Filip Hložek
Kryštof Hlinomaz
Alena Bušáková
Kateřina Musilová

GymŠtola

Martin Töpfer
Ondřej Novák
Daniel Peckel
Aneta Čermáková

Gyza Team

Lubomír Grund (1. ročník) G, Zábřeh
Petr Morávek
Pavel Veselý
Viktor Valný
Alžběta Kratochvílová

JGN A

Radek Papež
Jakub Valtar
Jan Šimbera
Ondřej Vydra
Ondřej Chrenko

JGN B

Ondřej Míl
Šimon Macek
Anna Zikmundová
Gabriel Macek
Petr Kočička

JGN C

Michal Roško
Fúra Viktor
Šimon Král
Lukáš Halda
Jan Voborník

Klasické gymnázium Modřany

Petr Všetečka
Ondřej Šedivý
Jan Chrast
Kateřina Kozlová
Radek Frolík

Míchaná vajíčka

Martin Holeček
Kateřina Márová

Nuže, coby?

Adam Juraszek

Petře, nepřepepři toho vepře

Martin Bucháček (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Filip Hlásek
Karel Tesař
Petra Vahalová (4. ročník) G, Plasy
Michal Žák

PČG KV

Martina Nováková
Tomáš Trnka
Adam Říha
Tomáš Dědek
Jakub Dopieralla

SPŠ Hronov

Ondřej Maslikiewicz (3. ročník) SPŠ, Hronov
Ondřej Nentvich
Jan Fábera
Josef Řehák
Ondřej Beneš

Talnet

Traktoristi

Michal Soucha
Ondřej Vrátný
Jiří Salavec
Petr Novák
Pavel Pacovský

Vosinky

Jan Dundr
Miroslav Thuma
Martin Petráček
Jaroslav Aubrecht
Hana Velebilová

Víhercí

Jakub Klemsa (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Jaroslav Mandík
Karel Kovářík
Michael Bílý
Richard Bláha

Wichterlovo gymnázium

gymst

Jan Březina
Katka Jaroušová
Vendula Kucharčíková
Marek Jiruš
David Kucharčík

Úsměv dinosaura s vypíchnutým

Tomáš Pikálek (3. ročník) G, Boskovice
Jiří Nárožný (3. ročník) G, Boskovice
Dominika Nožičková (3. ročník) G, Boskovice
Kristína Nešporová (2. ročník) G, Boskovice
Markéta Tesařová

Špitál

Jakub Doležal
Jan Legner
Tomáš Matoušů
Jaroslav Shejbal
Tomáš Havlíček

kategorie B (0 týmů)

kategorie C (0 týmů)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací