POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2010

pořadí na Fyziklání 2010

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín A 112
Ján Bogár (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Michal Šustr (, . ročník)
Ján Dugáček (, . ročník)
Tomáš Jančo (, . ročník)
Peter Kosec (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 2. ročník)
Úsměv dinosaura s vypíchnutým A 66
Tomáš Pikálek (G, Boskovice, 3. ročník)
Jiří Nárožný (G, Boskovice, 3. ročník)
Dominika Kalasová (G, Boskovice, 3. ročník)
Kristína Nešporová (G, Boskovice, 2. ročník)
Markéta Tesařová (, . ročník)
Barsa A 70
Petr Bílek (, . ročník)
Petr Surý (, . ročník)
Jan Šimko (, . ročník)
Jan Břečka (, . ročník)
Michal Šebesta (, . ročník)
GJKT B A 47
(, . ročník)
GJKT A A 76
(, . ročník)
SPŠ Hronov A 30
Ondřej Maslikiewicz (SPŠ, Hronov, 3. ročník)
Ondřej Nentvich (, . ročník)
Jan Fábera (, . ročník)
Josef Řehák (, . ročník)
Ondřej Beneš (, . ročník)
GChD A 120
Tadeáš Dohnal (, . ročník)
Martin Labuť (, . ročník)
Lada Peksová (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Jáchym Sýkora (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Tomáš Skřivan (, . ročník)
Gymnázium Třinec A 48
Jiří Kantor (, . ročník)
Vojtěch Kučírek (, . ročník)
Tomáš Tkadlec (, . ročník)
Petr Opletal (, . ročník)
Martin Matoušek (, . ročník)
G Františka Palackého, VM A 88
Robin Stržínek (, . ročník)
Antonín Štěpán (, . ročník)
Štěpán Poláček (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Jaroslav Pavela (, . ročník)
Tomáš Tesař (, . ročník)
Gymnázium Arabská, Praha A 48
Martin Vostatek (, . ročník)
Martin Patera (, . ročník)
Miroslav Hrončok (, . ročník)
Tomáš Vítek (, . ročník)
Antonín Novák (, . ročník)
Nuže, coby? A 78
Adam Juraszek (, . ročník)
GJM céčko A
Monika Lásková (, . ročník)
Klára Navarová (, . ročník)
Filip Belský (, . ročník)
Tomáš Kacinetz (, . ročník)
Martin Goll (, . ročník)
GJM béčko A
Barbora Nemecková (, . ročník)
Ondrej Hnilica (, . ročník)
Ludmila Brázdilová (, . ročník)
Kristýna Novotná (, . ročník)
Jaromír Šída (, . ročník)
GJM áčko A
Matej Machytka (, . ročník)
Jan Šmíd (, . ročník)
Martin Pohorský (, . ročník)
Katerina Moslerová (, . ročník)
Tomáš Havlík (, . ročník)
Víhercí A 109
Jakub Klemsa (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Jaroslav Mandík (, . ročník)
Karel Kovářík (, . ročník)
Michael Bílý (, . ročník)
Richard Bláha (, . ročník)
Gymjev A 67
Lukáš Müller (, . ročník)
Radek Veselý (, . ročník)
Jan Rusek (, . ročník)
Martin Chladil (, . ročník)
Tomáš Svojanovský (, . ročník)
Traktoristi A 39
Michal Soucha (, . ročník)
Ondřej Vrátný (, . ročník)
Jiří Salavec (, . ročník)
Petr Novák (, . ročník)
Pavel Pacovský (, . ročník)
JGN A A 89
Radek Papež (, . ročník)
Jakub Valtar (, . ročník)
Jan Šimbera (, . ročník)
Ondřej Vydra (, . ročník)
Ondřej Chrenko (, . ročník)
GymPos A 119
Ladislav Bačo (, . ročník)
Zuzana Cocuľová (, . ročník)
Tomáš Babej (, . ročník)
Dávid Hvizdoš (, . ročník)
Peter Milošovič (, . ročník)
Gymnázium Pierra de Coubertina A 106
Stanislav Fořt (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
Tomáš Volf (, . ročník)
Petr Hudeček (, . ročník)
Lukáš Timko (G P. de Coubertina, Tábor, 1. ročník)
Pavel Novotný (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
Gymnázium Volgogradská A 32
Michal Růčka (, . ročník)
Veronika Macurová (, . ročník)
Tomáš Vachutka (, . ročník)
Jiří Jahn (, . ročník)
Pavel Šafrata (, . ročník)
Petře, nepřepepři toho vepře A 103
Martin Bucháček (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Filip Hlásek (, . ročník)
Karel Tesař (, . ročník)
Petra Vahalová (G, Plasy, 4. ročník)
Michal Žák (, . ročník)
Fyzikální lumeni A 38
Matěj Liberda (, . ročník)
Adam Vysocký (, . ročník)
Jan Zehnal (, . ročník)
Vojtěch Kika (, . ročník)
Daniel Woroň (, . ročník)
Gymnázium Lanškroun A 39
Атанас Стефанов (, . ročník)
Jan Klimoš (, . ročník)
Jiří Weiser (, . ročník)
Dominik Dušek (, . ročník)
Zuzana Jedličková (, . ročník)
JGN B A 71
Ondřej Míl (, . ročník)
Šimon Macek (, . ročník)
Anna Zikmundová (, . ročník)
Gabriel Macek (, . ročník)
Petr Kočička (, . ročník)
Gymnázium, Brno-Řečkovice A 60
Jan Sopoušek (, . ročník)
Filip Valášek (, . ročník)
Petr Švéda (, . ročník)
Jan Burda (, . ročník)
Jan Pintera (, . ročník)
Absolutní nula A 73
Jan Chvojka (, . ročník)
Michaela Káňová (, . ročník)
Jiří Kašpárek (, . ročník)
Dino Čech (, . ročník)
Jan Záhlava (, . ročník)
Míchaná vajíčka A 0
Martin Holeček (, . ročník)
Kateřina Márová (, . ročník)
GIO A 0
Michal Špína (, . ročník)
Lukáš Valenta (, . ročník)
Kateřina Šimůnková (, . ročník)
Marek Mach (, . ročník)
Martin Svatoš (, . ročník)
GVM A 34
Václav Stejskal (, . ročník)
Petr Novotný (, . ročník)
Ondřej Hladík (, . ročník)
Kristýna Kašparová (, . ročník)
Kateřina Fridrichová (, . ročník)
Chaos A
Veronika Radiměřská (, . ročník)
Valérie Smoláková (, . ročník)
Iva Holubová (, . ročník)
Františka Kopecká (, . ročník)
Gymnázium Pardubice A 90
Lukáš Fajt (, . ročník)
Jan Novotný (, . ročník)
Jan Rule (, . ročník)
Michal Bubeník (, . ročník)
Michal Pozděna (, . ročník)
Currahee! A 35
Ondřej Borovec (, . ročník)
Václav Kučera (, . ročník)
Lukáš Lachman (, . ročník)
Andrea Peterková (, . ročník)
Nikola Vacková (, . ročník)
Gyza Team A 100
Lubomír Grund (G, Zábřeh, 1. ročník)
Petr Morávek (, . ročník)
Pavel Veselý (, . ročník)
Viktor Valný (, . ročník)
Alžběta Kratochvílová (, . ročník)
Vosinky A 35
Jan Dundr (, . ročník)
Miroslav Thuma (, . ročník)
Martin Petráček (, . ročník)
Jaroslav Aubrecht (, . ročník)
Hana Velebilová (, . ročník)
Bombarďáci A 37
Ondřej Kment (, . ročník)
Stanislav Jakubec (, . ročník)
Zdeněk Šumšál (, . ročník)
Lukáš Grygar (, . ročník)
Stanislav Krejčiřík (, . ročník)
gymst A 47
Jan Březina (, . ročník)
Katka Jaroušová (, . ročník)
Vendula Kucharčíková (, . ročník)
Marek Jiruš (, . ročník)
David Kucharčík (, . ročník)
Wichterlovo gymnázium A 58
(, . ročník)
GymŠpit A 69
Ladislav Bartůněk (, . ročník)
Filip Hložek (, . ročník)
Kryštof Hlinomaz (, . ročník)
Alena Bušáková (, . ročník)
Kateřina Musilová (, . ročník)
Gymnázium Špitálská A 98
Adam Boško (, . ročník)
Vlastimil Dort (, . ročník)
Tomáš Novák (, . ročník)
Jakub Červenka (, . ročník)
Michal Ducháček (, . ročník)
JGN C A 24
Michal Roško (, . ročník)
Fúra Viktor (, . ročník)
Šimon Král (, . ročník)
Lukáš Halda (, . ročník)
Jan Voborník (, . ročník)
Bořek Stavitel A 136
Jakub Vošmera (G Matyáše Lercha, Brno, 2. ročník)
Petr Ryšavý (G J. Heyrovského, Praha, 4. ročník)
Anna Chejnovská (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Tereza Jeřábková (SPŠ a SOU Letohrad, 4. ročník)
Petr Váňa (, . ročník)
Talnet A 70
(, . ročník)
GymŠtola A 70
Martin Töpfer (, . ročník)
Ondřej Novák (, . ročník)
Daniel Peckel (, . ročník)
Aneta Čermáková (, . ročník)
Gymnázium Budějovická A 72
Filip Foglar (, . ročník)
Tomáš Růžička (, . ročník)
Lenka Pekárková (, . ročník)
Adam Stejskal (, . ročník)
Iveta Klimánková (, . ročník)
GJK 2 A 70
Vojtěch Dokoupil (, . ročník)
Martin Hrycej (, . ročník)
Jakub Čaloun (, . ročník)
Petr Vávra (, . ročník)
Tomáš Sobotík (, . ročník)
GJK 1 A 99
Tomáš Nosek (, . ročník)
Kateřina Honzáková (, . ročník)
Jiří Hoskovec (, . ročník)
Tomáš Rusý (, . ročník)
Stanislav Mach (, . ročník)
501. legie A 0
Jonáš Václavek (, . ročník)
Michal Zima (, . ročník)
Petr Kubát (, . ročník)
Mark Dostalík (, . ročník)
Antonín Jareš (, . ročník)
Špitál A 27
Jakub Doležal (, . ročník)
Jan Legner (, . ročník)
Tomáš Matoušů (, . ročník)
Jaroslav Shejbal (, . ročník)
Tomáš Havlíček (, . ročník)
PČG KV A 0
Martina Nováková (, . ročník)
Tomáš Trnka (, . ročník)
Adam Říha (, . ročník)
Tomáš Dědek (, . ročník)
Jakub Dopieralla (, . ročník)
Klasické gymnázium Modřany A 0
Petr Všetečka (, . ročník)
Ondřej Šedivý (, . ročník)
Jan Chrast (, . ročník)
Kateřina Kozlová (, . ročník)
Radek Frolík (, . ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací