PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2009

přihlášené týmy na Fyziklání 2009

V kategorii je přihlášeno 37 týmů.

Klatovy

Jakub Klemsa (3. ročník), Karel Kovářík (. ročník), Jaroslav Mandík (. ročník), Pavel Bárta (. ročník), Petr Nedvěd (. ročník)

Gymnázium Špitálská a Trutnov

Kryštof Hlinomaz (. ročník), Vlastimil Dort (. ročník), Jakub Červenka (. ročník), Karel Kolář (4. ročník), Hana Šustková (4. ročník)

Gymnázium Poštová

Ladislav Bačo (. ročník), Eduard Eiben (. ročník)

GJK

Karel Pajskr (. ročník), Tomáš Nosek (. ročník), Kateřina Honzáková (3. ročník), Tomáš Rusý (. ročník), Michael Turek (2. ročník)

GCHD

Pavel Malý (4. ročník), Jáchym Sýkora (. ročník), Lada Peksová (3. ročník), Zuzana Dočekalová (3. ročník), Michael Hakl (4. ročník)

Gymnázium Boskovice

Michal Bednář (. ročník), Jakub Rozbořil (. ročník), Roman Skoupý (. ročník), Václav Prchal (. ročník), Martin Keršner (. ročník)

Gymnázium Ľ. Štúra

Katarína Baxová (4. ročník), Ján Bogár (3. ročník), Alžběta Černeková (. ročník), Jana Figulová (4. ročník), Michal Ulianko (. ročník)

Stůj, noho posvátná!

Jan Matějka (. ročník), Jiří Kratochvíl (. ročník), Adam Juraszek (. ročník), František Petrouš (. ročník), Martin Mach (. ročník)

JG Náchod - A

Jaroslav Stárek (. ročník), Vladimír Lambert (. ročník), Jan Dundálek (. ročník), Karel Vlček (. ročník), Jan Šimbera (. ročník)

Pišinky

Michal Žák (. ročník), Martin Bucháček (. ročník), Marek Maštálka (. ročník), Tereza Puchrová (. ročník), Jiří Rymeš (. ročník)

Gymnázium, Brno-Řečkovice

Helena Paschkeová (. ročník), Zdeněk Farka (. ročník), Karel Zlatuška (. ročník), Petr Švéda (. ročník), Jan Sopoušek (. ročník)

Gymnázium Budějovická

Matěj Dostál (. ročník), Ondřej Straka (. ročník), Lukáš Hochmann (. ročník), Karel Klíma (. ročník), Michael Svatoň (. ročník)

Gymnázium Zábřeh

Petr Vágner (. ročník), Petr Havlíček (. ročník), Petr Morávek (. ročník), Jakub Trobl (. ročník), Pavel Veselý (. ročník)

gymnázium Šternberk

Markéta Wranová (. ročník), Michaela Adamusová (. ročník), Jan Březina (. ročník), Aneta Nová (. ročník), Vendula Kucharčíková (. ročník)

Gymnázium Františka Palackého

Jana Zajíčková (. ročník), Antonín Štěpán (. ročník), Štěpán Poláček (. ročník), Jaroslav Pavela (3. ročník), Jan Winklárek (. ročník)

Silvestrovy fretky

Jan Humplík (4. ročník), Tomáš Kafka (. ročník)

GJKT B

Eliška Linderová (. ročník), Vojtěch Král (. ročník), Marek Brůna (. ročník), Pavel Vodička (. ročník), Petr Bartoň (. ročník)

Gymnázium Bernarda Bolzana

Johana Štěrbová (. ročník), Peter Uhnák (. ročník), Zbyněk Šanda (. ročník), Dana Marečková (3. ročník), Jana Ďoubalová (. ročník)

IAE

Bětka Pechová (. ročník), Anna Chejnovská (2. ročník), Tereza Jeřábková (3. ročník), Michaela Kochmanová (2. ročník), Jan Fait (3. ročník)

Wichterlovo gymnázium

Radka Luňáčková (. ročník), Martin Mrovec (. ročník), Jan Figala (. ročník), Daniel Thibaud (. ročník)

Gymnázium Děčín

Radek Kříček (. ročník), Tomáš Chlouba (. ročník), David Piksa (. ročník), Petr Bauer (. ročník)

JG Náchod - B

Petr Kočička (. ročník), Pavla Rýgrová (. ročník), Ondřej Chrenko (. ročník), Ondřej Vydra (. ročník), Gabriel Macek (. ročník)

TEAM TALNET

Karel Král (. ročník), Lukáš Kripner (. ročník), Kristýna Onderková (. ročník)

GJKT A

Tereza Steinhartová (3. ročník), Kristina Hostáková (. ročník), Kateřina Záhorová (. ročník), Martin Václavek (. ročník), Přemysl Starý (. ročník)

Gymnázium Havířov

Pavel Sikora (. ročník), Michal Janeček (. ročník), Petr Liczman (. ročník), Jakub Štoček (. ročník)

Gymnázium Tábor

Stanislav Fořt (1. ročník), Petr Hudeček (1. ročník), Mirek Pikhart (. ročník), Iveta Šelepová (2. ročník)

Můj Tüm

Antonín Hanuš (. ročník), Martin Jelínek (. ročník), Tadeáš Lejsek (. ročník), Jiří Lžičař (. ročník), Tomáš Chaloupka (. ročník)

GJN B

Jan Kolmaš (. ročník), Martin Tušl (. ročník), Dominika Ježková (. ročník), Jan Paroubek (. ročník), Jiří Daniel (. ročník)

Gymnázium Špitálská

Tomáš Řehořek (. ročník), Martin Bartůněk (. ročník), Jan Žežulka (. ročník), Michal Novák (. ročník), Filip Hložek (. ročník)

Gymnázium Voděradská

Michal Soucha (. ročník), Vítězslav Štván (. ročník), Jiří Salavec (. ročník), Petr Novák (. ročník), Ondřej Vrátný (. ročník)

Gymnázium Opatov A

Ondřej Žák (. ročník), Michal Vraštil (. ročník), Marek Kühn (. ročník), Jan Žáček (. ročník), Duong Viet (. ročník)

Gymnázium Jevíčko

Jan Rusek (. ročník), Michal Müller (3. ročník), Lenka Kostíková (. ročník), Radek Veselý (. ročník), Martin Chladil (. ročník)

SPŠ Hronov

Ondřej Maslikiewicz (2. ročník), Ondřej Nentvich (. ročník), Jan Fábera (. ročník), Josef Řehák (. ročník), Ondřej Beneš (1. ročník)

Jablonec United

Vojta Dziewiecki (3. ročník), Aleš Janeček (. ročník), Petra Sýkorová (. ročník), Jonáš Petříček (. ročník)

GJN A

Tomáš Witzany (. ročník), Tomáš Fiala (. ročník), Tomáš Kuzin (. ročník), Vojtěch Haur (. ročník), Vladimír Košík (. ročník)

Gymnázium Lanškroun

Kristýna Minářová (. ročník), Lukáš Černohous (. ročník), Michal Skalický (. ročník), Jan Klimoš (. ročník), Tereza Moravcová (. ročník)

Gymnázium, Lipník nad Bečvou

Lukáš Grygar (. ročník), Stanislav Jakubec (. ročník), Zdeněk Šumšál (. ročník), Ondřej Kment (. ročník), Stanislav Krejčiřík (. ročník)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací