POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2009

pořadí na Fyziklání 2009

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Klatovy A 113 1
Jakub Klemsa (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Karel Kovářík (, . ročník)
Jaroslav Mandík (, . ročník)
Pavel Bárta (, . ročník)
Petr Nedvěd (, . ročník)
2 Gymnázium Špitálská a Trutnov A 109 2
Kryštof Hlinomaz (, . ročník)
Vlastimil Dort (, . ročník)
Jakub Červenka (, . ročník)
Karel Kolář (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Hana Šustková (G, Trutnov, 4. ročník)
3 Gymnázium Poštová A 102 3
Ladislav Bačo (, . ročník)
Eduard Eiben (, . ročník)
4 GJK A 86 4
Karel Pajskr (, . ročník)
Tomáš Nosek (, . ročník)
Kateřina Honzáková (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Tomáš Rusý (, . ročník)
Michael Turek (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
5 GCHD A 83 5
Pavel Malý (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Jáchym Sýkora (, . ročník)
Lada Peksová (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Zuzana Dočekalová (G F. Hajdy, Ostrava, 3. ročník)
Michael Hakl (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
6 Gymnázium Boskovice A 81 6
Michal Bednář (, . ročník)
Jakub Rozbořil (, . ročník)
Roman Skoupý (, . ročník)
Václav Prchal (, . ročník)
Martin Keršner (, . ročník)
7 Gymnázium Ľ. Štúra A 78 7
Katarína Baxová (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Ján Bogár (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 3. ročník)
Alžběta Černeková (, . ročník)
Jana Figulová (G Ľudovíta Štúra, Trenčín, 4. ročník)
Michal Ulianko (, . ročník)
8 Stůj, noho posvátná! A 66 8
Jan Matějka (, . ročník)
Jiří Kratochvíl (, . ročník)
Adam Juraszek (, . ročník)
František Petrouš (, . ročník)
Martin Mach (, . ročník)
9 JG Náchod - A A 64 9
Jaroslav Stárek (, . ročník)
Vladimír Lambert (, . ročník)
Jan Dundálek (, . ročník)
Karel Vlček (, . ročník)
Jan Šimbera (, . ročník)
10 Pišinky A 61 10
Michal Žák (, . ročník)
Martin Bucháček (, . ročník)
Marek Maštálka (, . ročník)
Tereza Puchrová (, . ročník)
Jiří Rymeš (, . ročník)
11 Gymnázium, Brno-Řečkovice A 60 11
Helena Paschkeová (, . ročník)
Zdeněk Farka (, . ročník)
Karel Zlatuška (, . ročník)
Petr Švéda (, . ročník)
Jan Sopoušek (, . ročník)
12 Gymnázium Budějovická A 58 12
Matěj Dostál (, . ročník)
Ondřej Straka (, . ročník)
Lukáš Hochmann (, . ročník)
Karel Klíma (, . ročník)
Michael Svatoň (, . ročník)
13 Gymnázium Zábřeh A 58 13
Petr Vágner (, . ročník)
Petr Havlíček (, . ročník)
Petr Morávek (, . ročník)
Jakub Trobl (, . ročník)
Pavel Veselý (, . ročník)
14 gymnázium Šternberk A 56 14
Markéta Wranová (, . ročník)
Michaela Adamusová (, . ročník)
Jan Březina (, . ročník)
Aneta Nová (, . ročník)
Vendula Kucharčíková (, . ročník)
15 Gymnázium Františka Palackého A 55 15
Jana Zajíčková (, . ročník)
Antonín Štěpán (, . ročník)
Štěpán Poláček (, . ročník)
Jaroslav Pavela (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Jan Winklárek (, . ročník)
16 Silvestrovy fretky A 48 16
Jan Humplík (První české G, Karlovy Vary, 4. ročník)
Tomáš Kafka (, . ročník)
17 GJKT B A 46 17
Eliška Linderová (, . ročník)
Vojtěch Král (, . ročník)
Marek Brůna (, . ročník)
Pavel Vodička (, . ročník)
Petr Bartoň (, . ročník)
18 Gymnázium Bernarda Bolzana A 45 18
Johana Štěrbová (, . ročník)
Peter Uhnák (, . ročník)
Zbyněk Šanda (, . ročník)
Dana Marečková (, 3. ročník)
Jana Ďoubalová (, . ročník)
19 IAE A 43 19
Bětka Pechová (, . ročník)
Anna Chejnovská (G B. Němcové, HK, 2. ročník)
Tereza Jeřábková (SPŠ a SOU Letohrad, 3. ročník)
Michaela Kochmanová (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 2. ročník)
Jan Fait (Arcibiskupské G, Praha, 3. ročník)
20 Wichterlovo gymnázium A 40 20
Radka Luňáčková (, . ročník)
Martin Mrovec (, . ročník)
Honza Figala (, . ročník)
Daniel Thibaud (, . ročník)
21 Gymnázium Děčín A 38 21
Radek Kříček (, . ročník)
Tomáš Chlouba (, . ročník)
David Piksa (, . ročník)
Petr Bauer (, . ročník)
22 JG Náchod - B A 38 22
Petr Kočička (, . ročník)
Pavla Rýgrová (, . ročník)
Ondřej Chrenko (, . ročník)
Ondřej Vydra (, . ročník)
Gabriel Macek (, . ročník)
23 TEAM TALNET A 38 23
Karel Král (, . ročník)
Lukáš Kripner (, . ročník)
Kristýna Onderková (, . ročník)
24 GJKT A A 37 24
Tereza Steinhartová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Kristina Hostáková (, . ročník)
Kateřina Záhorová (, . ročník)
Martin Václavek (, . ročník)
Přemysl Starý (, . ročník)
25 Gymnázium Havířov A 35 25
Pavel Sikora (, . ročník)
Michal Janeček (, . ročník)
Petr Liczman (, . ročník)
Jakub Štoček (, . ročník)
26 Gymnázium Tábor A 34 26
Stanislav Fořt (G P. de Coubertina, Tábor, 1. ročník)
Petr Hudeček (, 1. ročník)
Mirek Pikhart (, . ročník)
Iveta Šelepová (G P. de Coubertina, Tábor, 2. ročník)
27 Můj Tüm A 33 27
Antonín Hanuš (, . ročník)
Martin Jelínek (, . ročník)
Tadeáš Lejsek (, . ročník)
Jiří Lžičař (, . ročník)
Tomáš Chaloupka (, . ročník)
28 GJN B A 31 28
Jan Kolmaš (, . ročník)
Martin Tušl (, . ročník)
Dominika Ježková (, . ročník)
Jan Paroubek (, . ročník)
Jiří Daniel (, . ročník)
29 Gymnázium Špitálská A 30 29
Tomáš Řehořek (, . ročník)
Martin Bartůněk (, . ročník)
Jan Žežulka (, . ročník)
Michal Novák (, . ročník)
Filip Hložek (, . ročník)
30 Gymnázium Voděradská A 28 30
Michal Soucha (, . ročník)
Vítězslav Štván (, . ročník)
Jiří Salavec (, . ročník)
Petr Novák (, . ročník)
Ondřej Vrátný (, . ročník)
31 Gymnázium Opatov A A 26 31
Ondřej Žák (, . ročník)
Michal Vraštil (, . ročník)
Marek Kühn (, . ročník)
Jan Žáček (, . ročník)
Duong Viet (, . ročník)
32 Gymnázium Jevíčko A 26 32
Jan Rusek (, . ročník)
Michal Müller (G, Jevíčko, 3. ročník)
Lenka Kostíková (, . ročník)
Radek Veselý (, . ročník)
Martin Chladil (, . ročník)
33 SPŠ Hronov A 24 33
Ondřej Maslikiewicz (SPŠ, Hronov, 2. ročník)
Ondřej Nentvich (, . ročník)
Jan Fábera (, . ročník)
Josef Řehák (, . ročník)
Ondřej Beneš (SPŠ, Hronov, 1. ročník)
34 Jablonec United A 23 34
Vojta Dziewiecki (Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N., 3. ročník)
Aleš Janeček (, . ročník)
Petra Sýkorová (, . ročník)
Jonáš Petříček (, . ročník)
35 GJN A A 23 35
Tomáš Witzany (, . ročník)
Tomáš Fiala (, . ročník)
Tomáš Kuzin (, . ročník)
Vojtěch Haur (, . ročník)
Vladimír Košík (, . ročník)
36 Gymnázium Lanškroun A 20 36
Kristýna Minářová (, . ročník)
Lukáš Černohous (, . ročník)
Michal Skalický (, . ročník)
Jan Klimoš (, . ročník)
Tereza Moravcová (, . ročník)
37 Gymnázium, Lipník nad Bečvou A 20 37
Lukáš Grygar (, . ročník)
Stanislav Jakubec (, . ročník)
Zdeněk Šumšál (, . ročník)
Ondřej Kment (, . ročník)
Stanislav Krejčiřík (, . ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací