PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

kategorie A (40 týmů)

1st International School of Os

Adam Mohammad (2. ročník) G 1. Internat. School, Ostrava
So-Young Min
Ji-Hong Min (1. ročník) G 1. Internat. School, Ostrava

G Bernarda Bolzana

Zbyněk Šanda
Peter Uhnák
Michal Tengler
Johana Štěrbová
Petr Lessner

G Boskovice

Zdeněk Vais
Martin Barák
Jakub Rozbořil
Roman Skoupý
Michal Bednář

G Brno-Řečkovice A

Alexander Slávik
Zdeněk Faraka
Petr Švéda
Helena Paschkeová
Věra Pavlíčková

G Brno-Řečkovice B

Jaromír Bačovský
Kateřina Klánová
Jakub Bárta
Radek Hrbáček

G Budějovická (Praha)

Radek Doubrava
Karel Kalvoda
David Miler
Filip Foglar
Michael Svatoň

G Christiana Dopplera (Praha)

Helena Svobodová
Lukáš Drápal (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vladislav Sláma
Pavel Malý (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Michael Hakl (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí

Adam Michálek
Romana Pavlíková
Vojtěch Tůma (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Jan Koreň
Matouš Novák

G Děčín A

Petr Alt
Jana Trnovská
Markéta Machalová
Radek Tesař
Filip Ušák

G Děčín B

G Hlohovec

Matej Dzuro (3. ročník) G Hlohovec
Jakub Kmeť
Vladimír Krajčo
Veronika Drgoňová (2. ročník) G Hlohovec
Samuel Škoda

G Ivana Olbrachta (Semily)

Tomáš Pošepný
Jan Soukup
Barbora Máková
Petr Fejfar
Michal Vlach

G J. K. Tyla (Hradec Králové)

Jakub Zajíc
Pavel Vitvar
Martin Michálek
Tereza Steinhartová (2. ročník) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Kateřina Záhořová

G Jana Keplera (Praha)

Karel Pajskr
Jakub Michálek (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Tomáš Zeman
Tomáš Nosek
Jakub Töpfer (3. ročník) G Jana Keplera, Praha

G Jana Nerudy (Praha)

Matěj Kříž
Lukáš Horák
Martin Pospíšil
Vojtěch Kovařík
Ondřej Pelech

G Jaroměř

G Jaroslava Vrchlického (Klato

Jakub Klemsa (2. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Karel Kovářík
Jaroslav Mandík
Pavel Bárta
Jaroslav Zimmermann

G Jateční A (Ústí n. Labem)

Jan Vozáb
Tadeáš Berkman
Rafael Navrátil
Daniela Komárová
Iva Bartáková

G Jateční B (Ústí n. Labem)

Lucie Lejnarová
Barbora Voldánová
Pavel Dlask
Petra Menzlová
Sandra Zbořilová

G Jihlava

Marek Nečada (4. ročník) G, Jihlava

G Lanškroun A

Jana Veličová
Jiří Novák
Tereza Moravcová
Leoš Otáhal
Jan Klimoš

G Lanškroun B

Ivona Klimošová
Tomáš Holomek
Jan Resler
Kristýna Minářová
Libor Navrátil

G Matyáše Lercha (Brno)

Lucie Pospíšilová
Jan Stříbrný
Ondřej Kruml
Veronika Klevarová
Kamil Vrbica

G Mladá Boleslav A

Richard Polma (3. ročník) G, Palackého 191, Ml. Boleslav
Lenka Fořtová
Adéla Gajdová
Štěpánka Malypetrová
Jindřich Hes

G Mladá Boleslav B

Zuzana Jantošová
Miroslav Erben
Jan Vinárek
Jaromír Šimáně

G Nad Alejí (Praha)

Martin Výška (3. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Jakub Marian
Matěj Peterka

G Opatov A (Praha)

Jiří Lžičař
Antonín Hanuš
Anna Pergelová
Tomáš Chaloupka
Martin Jelínek

G Opatov B (Praha)

Michal Vraštil
Martin Karban
Ondřej Žák
Michal Korbel
David Fatka

G Petra Bezruče (Frýdek-Místek

Petr Vnenk
Tibor Fördös
Daniel Šilar
Martin Novák
Jan Bajer

G Pierra de Coubertina (Tábor)

Stanislav Fořt (9. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Tomáš Volf (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Josef Janoušek
Petr Hudeček
Lubomír Oulehle

G Písnická (Praha)

Marek Vandas
Tomáš Hřebejk
Michal Kliský
Tereza Havlenová
Jan Kudláček

G Sušice

Marie Švecová
Radka Fránová
Jiří Kotal
Pavla Vítovcová
Filip Smola

G TGM (Litvínov)

Lukáš Kripner (2. ročník) G T. G. Masaryka, Litvínov
Kristýna Lancingerová
Jakub Šimon
Tereza Otcovská
Monika Kačírková

G Zábřeh

Jan Havlíček
Petr Vágner
Lukáš Krasula
Ivo Faltus
Martin Valný

G Říčany

Jan Beránek
Matouš Macháček
Jaroslav Petr
Zdeněk Houfek
Libor Laichman

G Špitálská & Trutnov

Karel Kolář (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Vlastimil Dort
Jakub Červenka
Kryštof Hlinomaz
Hana Šustková (3. ročník) G, Trutnov

G Šternberk

Jiráskovo G v Náchodě

Petr Polák
Karel Jára
Jan Dundálek
Vladimír Lambert
Jaroslav Stárek

PČG Karlovy Vary

Jan Humplík
Michal Fečík
Martina Nováková
Martin Kos
Lukáš Ledvina (4. ročník) První české G, Karlovy Vary

SPŠ Hronov

Ondřej Maslikiewicz (1. ročník) SPŠ, Hronov
Ondřej Nentvich
Ondřej Rada
Jan Fábera
Josef Řehák

kategorie B (0 týmů)

kategorie C (0 týmů)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací