POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2008

pořadí na Fyziklání 2008

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 G Jana Keplera (Praha) A 94 1
Karel Pajskr (, . ročník)
Jakub Michálek (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
Tomáš Zeman (, . ročník)
Tomáš Nosek (, . ročník)
Jakub Töpfer (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
2 PČG Karlovy Vary A 91 2
Jan Humplík (, . ročník)
Michal Fečík (, . ročník)
Martina Nováková (, . ročník)
Martin Kos (, . ročník)
Lukáš Ledvina (První české G, Karlovy Vary, 4. ročník)
3 G J. K. Tyla (Hradec Králové) A 85 3
Jakub Zajíc (, . ročník)
Pavel Vitvar (, . ročník)
Martin Michálek (, . ročník)
Tereza Steinhartová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 2. ročník)
Kateřina Záhořová (, . ročník)
4 G Špitálská & Trutnov A 84 4
Karel Kolář (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Vlastimil Dort (, . ročník)
Jakub Červenka (, . ročník)
Kryštof Hlinomaz (, . ročník)
Hana Šustková (G, Trutnov, 3. ročník)
5 G Nad Alejí (Praha) A 63 5
Martin Výška (G, Nad Alejí, Praha, 3. ročník)
Jakub Marian (, . ročník)
Matěj Peterka (, . ročník)
6 G Christiana Dopplera (Praha) A 58 6
Helena Svobodová (, . ročník)
Lukáš Drápal (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Vladislav Sláma (, . ročník)
Pavel Malý (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Michael Hakl (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
7 Jiráskovo G v Náchodě A 57 7
Petr Polák (, . ročník)
Karel Jára (, . ročník)
Jan Dundálek (, . ročník)
Vladimír Lambert (, . ročník)
Jaroslav Stárek (, . ročník)
8 G Matyáše Lercha (Brno) A 56 8
Lucie Pospíšilová (, . ročník)
Jan Stříbrný (, . ročník)
Ondřej Kruml (, . ročník)
Veronika Klevarová (, . ročník)
Kamil Vrbica (, . ročník)
9 G Mladá Boleslav A A 53 9
Richard Polma (G, Palackého 191, Ml. Boleslav, 3. ročník)
Lenka Fořtová (, . ročník)
Adéla Gajdová (, . ročník)
Štěpánka Malypetrová (, . ročník)
Jindřich Hes (, . ročník)
10 G Písnická (Praha) A 53 10
Marek Vandas (, . ročník)
Tomáš Hřebejk (, . ročník)
Michal Kliský (, . ročník)
Tereza Havlenová (, . ročník)
Jan Kudláček (, . ročník)
11 G Jaroslava Vrchlického (Klato A 51 11
Jakub Klemsa (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Karel Kovářík (, . ročník)
Jaroslav Mandík (, . ročník)
Pavel Bárta (, . ročník)
Jaroslav Zimmermann (, . ročník)
12 G Brno-Řečkovice A A 47 12
Alexander Slávik (, . ročník)
Zdeněk Faraka (, . ročník)
Petr Švéda (, . ročník)
Helena Paschkeová (, . ročník)
Věra Pavlíčková (, . ročník)
13 G Budějovická (Praha) A 40 13
Radek Doubrava (, . ročník)
Karel Kalvoda (, . ročník)
David Miler (, . ročník)
Filip Foglar (, . ročník)
Michael Svatoň (, . ročník)
14 G Mladá Boleslav B A 39 14
Zuzana Jantošová (, . ročník)
Miroslav Erben (, . ročník)
Jan Vinárek (, . ročník)
Jaromír Šimáně (, . ročník)
15 G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí A 38 15
Adam Michálek (, . ročník)
Romana Pavlíková (, . ročník)
Vojtěch Tůma (G, Roudnice nad Labem, 3. ročník)
Jan Koreň (, . ročník)
Matouš Novák (, . ročník)
16 G Jana Nerudy (Praha) A 37 16
Matěj Kříž (, . ročník)
Lukáš Horák (, . ročník)
Martin Pospíšil (, . ročník)
Vojtěch Kovařík (, . ročník)
Ondřej Pelech (, . ročník)
17 G Zábřeh A 37 17
Jan Havlíček (, . ročník)
Petr Vágner (, . ročník)
Lukáš Krasula (, . ročník)
Ivo Faltus (, . ročník)
Martin Valný (, . ročník)
18 G Opatov A (Praha) A 35 18
Jiří Lžičař (, . ročník)
Antonín Hanuš (, . ročník)
Anna Pergelová (, . ročník)
Tomáš Chaloupka (, . ročník)
Martin Jelínek (, . ročník)
19 G Šternberk A 35 19
(, . ročník)
20 G Jihlava A 35 20
Marek Nečada (G, Jihlava, 4. ročník)
21 G Říčany A 33 21
Jan Beránek (, . ročník)
Matouš Macháček (, . ročník)
Jaroslav Petr (, . ročník)
Zdeněk Houfek (, . ročník)
Libor Laichman (, . ročník)
22 G Ivana Olbrachta (Semily) A 33 22
Tomáš Pošepný (, . ročník)
Jan Soukup (, . ročník)
Barbora Máková (, . ročník)
Petr Fejfar (, . ročník)
Michal Vlach (, . ročník)
23 G Hlohovec A 31 23
Matej Dzuro (G Hlohovec, 3. ročník)
Jakub Kmeť (, . ročník)
Vladimír Krajčo (, . ročník)
Veronika Drgoňová (G Hlohovec, 2. ročník)
Samuel Škoda (, . ročník)
24 G Brno-Řečkovice B A 31 24
Jaromír Bačovský (, . ročník)
Kateřina Klánová (, . ročník)
Jakub Bárta (, . ročník)
Radek Hrbáček (, . ročník)
25 G Pierra de Coubertina (Tábor) A 30 25
Stanislav Fořt (G P. de Coubertina, Tábor, 9. ročník)
Tomáš Volf (G P. de Coubertina, Tábor, 4. ročník)
Josef Janoušek (, . ročník)
Petr Hudeček (, . ročník)
Lubomír Oulehle (, . ročník)
26 G Děčín B A 29 26
(, . ročník)
27 G Bernarda Bolzana A 28 27
Zbyněk Šanda (, . ročník)
Peter Uhnák (, . ročník)
Michal Tengler (, . ročník)
Johana Štěrbová (, . ročník)
Petr Lessner (, . ročník)
28 G Jateční B (Ústí n. Labem) A 26 28
Lucie Lejnarová (, . ročník)
Barbora Voldánová (, . ročník)
Pavel Dlask (, . ročník)
Petra Menzlová (, . ročník)
Sandra Zbořilová (, . ročník)
29 G Opatov B (Praha) A 26 29
Michal Vraštil (, . ročník)
Martin Karban (, . ročník)
Ondřej Žák (, . ročník)
Michal Korbel (, . ročník)
David Fatka (, . ročník)
30 G Boskovice A 26 30
Zdeněk Vais (, . ročník)
Martin Barák (, . ročník)
Jakub Rozbořil (, . ročník)
Roman Skoupý (, . ročník)
Michal Bednář (, . ročník)
31 G Jaroměř A 24 31
(, . ročník)
32 G Lanškroun A A 24 32
Jana Veličová (, . ročník)
Jiří Novák (, . ročník)
Tereza Moravcová (, . ročník)
Leoš Otáhal (, . ročník)
Jan Klimoš (, . ročník)
33 G TGM (Litvínov) A 24 33
Lukáš Kripner (G T. G. Masaryka, Litvínov, 2. ročník)
Kristýna Lancingerová (, . ročník)
Jakub Šimon (, . ročník)
Tereza Otcovská (, . ročník)
Monika Kačírková (, . ročník)
34 SPŠ Hronov A 23 34
Ondřej Maslikiewicz (SPŠ, Hronov, 1. ročník)
Ondřej Nentvich (, . ročník)
Ondřej Rada (, . ročník)
Jan Fábera (, . ročník)
Josef Řehák (, . ročník)
35 G Petra Bezruče (Frýdek-Místek A 22 35
Petr Vnenk (, . ročník)
Tibor Fördös (, . ročník)
Daniel Šilar (, . ročník)
Martin Novák (, . ročník)
Jan Bajer (, . ročník)
36 1st International School of Os A 21 36
Adam Mohammad (G 1. Internat. School, Ostrava, 2. ročník)
So-Young Min (, . ročník)
Ji-Hong Min (G 1. Internat. School, Ostrava, 1. ročník)
37 G Lanškroun B A 19 37
Ivona Klimošová (, . ročník)
Tomáš Holomek (, . ročník)
Jan Resler (, . ročník)
Kristýna Minářová (, . ročník)
Libor Navrátil (, . ročník)
38 G Jateční A (Ústí n. Labem) A 18 38
Jan Vozáb (, . ročník)
Tadeáš Berkman (, . ročník)
Rafael Navrátil (, . ročník)
Daniela Komárová (, . ročník)
Iva Bartáková (, . ročník)
39 G Děčín A A 16 39
Petr Alt (, . ročník)
Jana Trnovská (, . ročník)
Markéta Machalová (, . ročník)
Radek Tesař (, . ročník)
Filip Ušák (, . ročník)
40 G Sušice A 13 40
Marie Švecová (, . ročník)
Radka Fránová (, . ročník)
Jiří Kotal (, . ročník)
Pavla Vítovcová (, . ročník)
Filip Smola (, . ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací