PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2006

přihlášené týmy na Fyziklání 2006

V kategorii je přihlášeno 21 týmů.

G Boskovice

Zdeněk Vais (3. ročník), Martin Barák (. ročník), Filip Rozbořil (. ročník), Jakub Rozbořil (. ročník), Michal Bednář (. ročník)

G Jeseník A

Lucie Kadrmanová (. ročník), Tomáš Javůrek (. ročník), Jan Macháček (. ročník), Štěpán Kozák (. ročník), Emil Málik (. ročník)

G J.K.Tyla HK

Jakub Zajíc (. ročník), Jan Borna (. ročník), Marin Michálek (. ročník), Pavel Vitvar (. ročník), Martin Petr (. ročník)

G Říčany B

Tomáš Kolín (. ročník), Vít Hybner (. ročník), Martin Kolář (. ročník), Martin Plajner (. ročník), Václav Šámal (. ročník)

G Říčany A

Ondřej Kupka (. ročník), Jaroslav Petr (. ročník), Jan Beránek (. ročník), Zdeněk Houfek (. ročník), Matouš Macháček (. ročník)

G Christiana Dopplera A

Lukáš Malina (4. ročník), Pavel Malý (. ročník), Helena Svobodová (3. ročník), Tomáš Tintěra (4. ročník), Jakub Večeřa (. ročník)

G Jeseník B

Václav Blechta (. ročník), Jan Zmelík (. ročník), Jakub Tejchman (. ročník), Jiří Hročička (. ročník), Petr Ditler (. ročník)

G Nerudy

Jakub Benda (4. ročník), Jakub Balhar (. ročník), Martin Šnajdr (. ročník), Martin Pospíšil (. ročník), Petr Poldauf (. ročník)

G Jana Kepler

Michal Rolínek (. ročník), Karel Pajskr (. ročník), Dalimil Mazáč (3. ročník), Martin Výška (2. ročník), Matěj Peterka (. ročník)

PČG Karlovy Vary B

Martin Kos (. ročník), Tomáš Kafka (. ročník), Petr Hoza (. ročník), Zdeněk Pekáček (. ročník), Daniel Červenkov (. ročník)

PČG Karlovy Vary A

Lukáš Ledvina (3. ročník), Tomáš Beňák (. ročník), Michal Fečík (. ročník), Michala Čapková (. ročník), Michal Schwarz (. ročník)

G Tachov

Petr Šatra (. ročník), Petr Šácha (4. ročník), Jan Toman (. ročník), Tomáš Huda (. ročník), Tereza Pachlová (. ročník)

G J. Jungmanna Litoměřice

Daniel Šimsa (4. ročník), Radek Vašátko (. ročník), Jiří Vorobel (. ročník), Dušan Ospalík (. ročník), Michaela Fryčová (. ročník)

G Mladá Boleslav B

Jana Vyskočilová (. ročník), Pavel Nechanický (. ročník), Daniela Kudláčková (. ročník), Ctirad Červinka (. ročník), Matouš Zdobinský (. ročník)

G Christiana Dopplera C

Pavel Bibr (. ročník), Vít Humpál (. ročník), František Louda (. ročník), Tomáš Peterka (. ročník), Jan Valášek (3. ročník)

G Christiana Dopplera B

Le Duc (. ročník), Michael Hakl (2. ročník), Pavel Rucký (. ročník), Vladislav Sláma (. ročník), Radek Zubatý (. ročník)

G Mladá Boleslav A

Miloš Broulík (. ročník), Lukáš Červenka (. ročník), Jirka Schubert (. ročník), Ivan Moc (. ročník)

G Matyáše Lercha Brno

Lucie Pospíšilová (3. ročník), Jan Páral (. ročník), Jan Láník (. ročník), Hana Stříbná (. ročník), Michal Tesařík (. ročník)

G Piešťany alias Bublinky

Tomáš Bzdušek (4. ročník), Boris Fačkovec (. ročník), Lukáš Konečný (. ročník), Martin Tříska (. ročník), Juraj Danko (. ročník)

G Brno - Řečkovice

Hana Jirků (4. ročník), Marek Kaleta (. ročník), Alexander Slávik (. ročník), Zdeněk Farka (. ročník), Helena Paschkeová (2. ročník)

G Opatov, Praha

Jan Jelínek (4. ročník), Vojtěch Tábor (. ročník), Filip Hejda (. ročník), Stanislav Sláčik (. ročník), Jakub Marčiny (. ročník)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací