PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2006

přihlášené týmy na Fyziklání 2006

kategorie A (21 týmů)

G Boskovice

Zdeněk Vais (3. ročník) G, Boskovice
Martin Barák
Filip Rozbořil
Jakub Rozbořil
Michal Bednář

G Brno - Řečkovice

Hana Jirků (4. ročník) G, Brno-Řečkovice
Marek Kaleta
Alexander Slávik
Zdeněk Farka
Helena Paschkeová (2. ročník) G, Brno-Řečkovice

G Christiana Dopplera A

Lukáš Malina (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Pavel Malý
Helena Svobodová (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Tomáš Tintěra (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jakub Večeřa

G Christiana Dopplera B

Le Duc
Michael Hakl (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Pavel Rucký
Vladislav Sláma
Radek Zubatý

G Christiana Dopplera C

Pavel Bibr
Vít Humpál
František Louda
Tomáš Peterka
Jan Valášek (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

G J. Jungmanna Litoměřice

Daniel Šimsa (4. ročník) G J. Jungmanna, Litoměřice
Radek Vašátko
Jiří Vorobel
Dušan Ospalík
Michaela Fryčová

G J.K.Tyla HK

Jakub Zajíc
Jan Borna
Marin Michálek
Pavel Vitvar
Martin Petr

G Jana Kepler

Michal Rolínek
Karel Pajskr
Dalimil Mazáč (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Martin Výška (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Matěj Peterka

G Jeseník A

Lucie Kadrmanová
Tomáš Javůrek
Jan Macháček
Štěpán Kozák
Emil Málik

G Jeseník B

Václav Blechta
Jan Zmelík
Jakub Tejchman
Jiří Hročička
Petr Ditler

G Matyáše Lercha Brno

Lucie Pospíšilová (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Jan Páral
Jan Láník
Hana Stříbná
Michal Tesařík

G Mladá Boleslav A

Miloš Broulík
Lukáš Červenka
Jirka Schubert
Ivan Moc

G Mladá Boleslav B

Jana Vyskočilová
Pavel Nechanický
Daniela Kudláčková
Ctirad Červinka
Matouš Zdobinský

G Nerudy

Jakub Benda (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Jakub Balhar
Martin Šnajdr
Martin Pospíšil
Petr Poldauf

G Opatov, Praha

Jan Jelínek (4. ročník) G Opatov, Praha
Vojtěch Tábor
Filip Hejda
Stanislav Sláčik
Jakub Marčiny

G Piešťany alias Bublinky

Tomáš Bzdušek (4. ročník) G PdC, Piešťany
Boris Fačkovec
Lukáš Konečný
Martin Tříska
Juraj Danko

G Tachov

Petr Šatra
Petr Šácha (4. ročník) G, Tachov
Jan Toman
Tomáš Huda
Tereza Pachlová

G Říčany A

Ondřej Kupka
Jaroslav Petr
Jan Beránek
Zdeněk Houfek
Matouš Macháček

G Říčany B

Tomáš Kolín
Vít Hybner
Martin Kolář
Martin Plajner
Václav Šámal

PČG Karlovy Vary A

Lukáš Ledvina (3. ročník) První české G, Karlovy Vary
Tomáš Beňák
Michal Fečík
Michala Čapková
Michal Schwarz

PČG Karlovy Vary B

Martin Kos
Tomáš Kafka
Petr Hoza
Zdeněk Pekáček
Daniel Červenkov

kategorie B (0 týmů)

kategorie C (0 týmů)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací