POŘADÍ NA FYZIKLÁNÍ 2006

pořadí na Fyziklání 2006

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
G Boskovice A
Zdeněk Vais (G, Boskovice, 3. ročník)
Martin Barák (, . ročník)
Filip Rozbořil (, . ročník)
Jakub Rozbořil (, . ročník)
Michal Bednář (, . ročník)
G Jeseník A A
Lucie Kadrmanová (, . ročník)
Tomáš Javůrek (, . ročník)
Jan Macháček (, . ročník)
Štěpán Kozák (, . ročník)
Emil Málik (, . ročník)
G J.K.Tyla HK A
Jakub Zajíc (, . ročník)
Jan Borna (, . ročník)
Marin Michálek (, . ročník)
Pavel Vitvar (, . ročník)
Martin Petr (, . ročník)
G Říčany B A
Tomáš Kolín (, . ročník)
Vít Hybner (, . ročník)
Martin Kolář (, . ročník)
Martin Plajner (, . ročník)
Václav Šámal (, . ročník)
G Říčany A A
Ondřej Kupka (, . ročník)
Jaroslav Petr (, . ročník)
Jan Beránek (, . ročník)
Zdeněk Houfek (, . ročník)
Matouš Macháček (, . ročník)
G Christiana Dopplera A A
Lukáš Malina (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Pavel Malý (, . ročník)
Helena Svobodová (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Tomáš Tintěra (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Jakub Večeřa (, . ročník)
G Jeseník B A
Václav Blechta (, . ročník)
Jan Zmelík (, . ročník)
Jakub Tejchman (, . ročník)
Jiří Hročička (, . ročník)
Petr Ditler (, . ročník)
G Nerudy A
Jakub Benda (G Jana Nerudy, Praha, 4. ročník)
Jakub Balhar (, . ročník)
Martin Šnajdr (, . ročník)
Martin Pospíšil (, . ročník)
Petr Poldauf (, . ročník)
PČG Karlovy Vary B A
Martin Kos (, . ročník)
Tomáš Kafka (, . ročník)
Petr Hoza (, . ročník)
Zdeněk Pekáček (, . ročník)
Daniel Červenkov (, . ročník)
G Jana Kepler A
Michal Rolínek (, . ročník)
Karel Pajskr (, . ročník)
Dalimil Mazáč (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Martin Výška (G, Nad Alejí, Praha, 2. ročník)
Matěj Peterka (, . ročník)
PČG Karlovy Vary A A
Lukáš Ledvina (První české G, Karlovy Vary, 3. ročník)
Tomáš Beňák (, . ročník)
Michal Fečík (, . ročník)
Michala Čapková (, . ročník)
Michal Schwarz (, . ročník)
G J. Jungmanna Litoměřice A
Daniel Šimsa (G J. Jungmanna, Litoměřice, 4. ročník)
Radek Vašátko (, . ročník)
Jiří Vorobel (, . ročník)
Dušan Ospalík (, . ročník)
Michaela Fryčová (, . ročník)
G Tachov A
Petr Šatra (, . ročník)
Petr Šácha (G, Tachov, 4. ročník)
Jan Toman (, . ročník)
Tomáš Huda (, . ročník)
Tereza Pachlová (, . ročník)
G Christiana Dopplera C A
Pavel Bibr (, . ročník)
Vít Humpál (, . ročník)
František Louda (, . ročník)
Tomáš Peterka (, . ročník)
Jan Valášek (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
G Mladá Boleslav B A
Jana Vyskočilová (, . ročník)
Pavel Nechanický (, . ročník)
Daniela Kudláčková (, . ročník)
Ctirad Červinka (, . ročník)
Matouš Zdobinský (, . ročník)
G Mladá Boleslav A A
Miloš Broulík (, . ročník)
Lukáš Červenka (, . ročník)
Jirka Schubert (, . ročník)
Ivan Moc (, . ročník)
G Christiana Dopplera B A
Le Duc (, . ročník)
Michael Hakl (G Christiana Dopplera, Praha, 2. ročník)
Pavel Rucký (, . ročník)
Vladislav Sláma (, . ročník)
Radek Zubatý (, . ročník)
G Matyáše Lercha Brno A
Lucie Pospíšilová (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Jan Páral (, . ročník)
Jan Láník (, . ročník)
Hana Stříbná (, . ročník)
Michal Tesařík (, . ročník)
G Piešťany alias Bublinky A
Tomáš Bzdušek (G PdC, Piešťany, 4. ročník)
Boris Fačkovec (, . ročník)
Lukáš Konečný (, . ročník)
Martin Tříska (, . ročník)
Juraj Danko (, . ročník)
G Opatov, Praha A
Jan Jelínek (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Vojtěch Tábor (, . ročník)
Filip Hejda (, . ročník)
Stanislav Sláčik (, . ročník)
Jakub Marčiny (, . ročník)
G Brno - Řečkovice A
Hana Jirků (G, Brno-Řečkovice, 4. ročník)
Marek Kaleta (, . ročník)
Alexander Slávik (, . ročník)
Zdeněk Farka (, . ročník)
Helena Paschkeová (G, Brno-Řečkovice, 2. ročník)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací